PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nova ideja za hardwer FACQ podforum....



16-01-2008, 12:00
Pošto zadnje vrijeme imam niz ideja koje mogu popraviti/olakšati forum došo sam i na ovu ideju...


Naime što kažete da nakon riješavanja problema moderator na naziv topica ispred stavi natpis velikim slovima "RIJEŠENO".

Time bi se smanjio spamm na dotičnom topicu a ujedino i znalo da je problem riješen.

Ivan_87
16-01-2008, 12:02
ja sam svakako za ,tako ćemo izgubit manje vremena na forumu,ne postat bezveze ....

svakako sam ZA

flander
16-01-2008, 12:12
definitivno ZA

takva je fintica i na PC ekspertu ako se ne varam.

odlična ideja amd ;)

[RIJEŠENO]

R@pt0r
16-01-2008, 12:20
Ja se slažem.

amd freak dobra ideja!

Jer recimo ja kad ugledam nove teme prvo provjerim ima li odgovora i koliko ih ima. Kad ih ima više od 3 ili više najčešće mi se neda ni provjeravat o čemu se radi, jer postoji velika vjerojatnost da je problem riješen. Pa tako mogu preskočit neku temu/problem koj/a uopće nije riješen/a, a ja bi npr. baš mogao pomoć. Tu bi onda bilo jako korisno, vidim riješeno aha ok idemo dalje, ili ako nije riješeno uletim u pomoć. I tako to.

Meni bi ta tvoja ideja bila jako korisna, dao bi 5 glasa za da! :wink:

MasaKrisT
16-01-2008, 13:15
Dobra ideja..Jos kad bi se svi rjeseni slozili u jedan sticky pa ako neko ima problem,recimo sa zvucnom(znam jer sam ja trebao) je bar 15 topica istih bilo kroz dva mjeseca samo zato jer se nije gledalo prije.ali to je jedna druga prica:)
gj

zoky
16-01-2008, 13:53
Odlična ideja!
SZA!

Sickmanno1
16-01-2008, 16:21
Definitivno ZA!

K4ciga
16-01-2008, 16:22
Slažem se iako nevidim svrhu,lock i GG.Ionako će netko postat kada vidi [Riješeno]S"gg".

Gwin
16-01-2008, 18:25
protiv..

1. samo zato da bi luzerima olakšao spamanje i otvaranje novih topica?? jer nisu pročitali objašnjenje koje sam dao na ovom topicu?? u zadnjih mjesec dana sam 5 puta morao linkat svoje objašnjenje o kompatibilnosti SATA diskova.

2. zato kaj je to meni dodatni posao..

Duh
16-01-2008, 18:27
protiv..

1. samo zato da bi luzerima olakšao spamanje i otvaranje novih topica?? jer nisu pročitali objašnjenje koje sam dao na ovom topicu?? u zadnjih mjesec dana sam 5 puta morao linkat svoje objašnjenje o kompatibilnosti SATA diskova.

2. zato kaj je to meni dodatni posao..

jest da govoris tocno al ja sam jos uvijek za.Ako tko pocne spamat tipom "gg super" lock i gotovo

16-01-2008, 18:54
je gwin ljenguzo ali pogledaj glasove :D

callista
16-01-2008, 18:58
ja se slažem s gwinom. da sam na njegovom mjestu ne bih. neznam, nkako mi je to...nepotrebno. lock i majka. :wink:

bezimeni
16-01-2008, 19:04
Na ovome podforumu ima vrlo malo spama ( u odnosu na ostatak foruma) tako da ne vidim potrebe za kompliciranjem stvari.Ako spam i krene stavi se lokot i sve 5.

NITROS
16-01-2008, 19:29
da definitivno, ali ako se ponovo postavi neko pitanje unutar topica, a ima veze s tim onda topic opet nije rijesen :)

callista
16-01-2008, 19:31
bolje bi bilo da se ovo radi u pomagaj brate podforumu... a tamo ima iviše modova.

Gwin
16-01-2008, 23:04
da definitivno, ali ako se ponovo postavi neko pitanje unutar topica, a ima veze s tim onda topic opet nije rijesen :)

a kad sam ja to točno zalockao topic?? osim onih na kojima ste usrali motku sa spemom i flejmom?? koliko ja vidim debela većina topica je i dalje otvorena..

NITROS
16-01-2008, 23:49
da definitivno, ali ako se ponovo postavi neko pitanje unutar topica, a ima veze s tim onda topic opet nije rijesen :)

a kad sam ja to točno zalockao topic?? osim onih na kojima ste usrali motku sa spemom i flejmom?? koliko ja vidim debela većina topica je i dalje otvorena..A gdje sam ja napisao da si ti ista zalockao. Gdje sam uopce ista spominjao za lockanje? Daj gwin citaj ubuduce.

Gwin
17-01-2008, 00:16
hmm.. nije trebalo tak ispast..

htio sam naglasit da ja ne zaključavam topice bezveze..
jer je meni drago kad se netko javi na topic star 6 mjeseci i ponudi novu alternativu za rješavanje već riješenog problema..
uvijek sam spreman prihvatit nešta novog..