PDA

Pogledaj cijelu verziju : Xfire problem



Kroxy
16-01-2008, 10:24
Kako sam danas doso na komp upalio xfire i sve je dobro radilo ali sam onda resetiro komp jer je bio problem na xfireu (nisam se mogo spojit ni na jedan server jer je vec pisalo da nesto igram a nisam nista igro)...a kada sam se krenio loginat pocelo mi nesto srat da mi je username ili password netocan...Odem na forgot password i stavim taj pass sto sam dobio i opet isti problem...Tako mi je vec bilo i sa starim xf...pls pomozite...Jel je ejedino rjesenje promjenit xf ili?
:cry:

R@pt0r
16-01-2008, 10:32
Kako sam danas doso na komp upalio xfire i sve je dobro radilo ali sam onda resetiro komp jer je bio problem na xfireu (nisam se mogo spojit ni na jedan server jer je vec pisalo da nesto igram a nisam nista igro)...a kada sam se krenio loginat pocelo mi nesto srat da mi je username ili password netocan...Odem na forgot password i stavim taj pass sto sam dobio i opet isti problem...Tako mi je vec bilo i sa starim xf...pls pomozite...Jel je ejedino rjesenje promjenit xf ili?
:cry:

Jesi ga apdejto?

Kroxy
16-01-2008, 10:40
neznam bas...nisam duze vrijeme...kako sam restarto komp sve mi se izgubilo na xf...USERNAME i PASS...kad sve to stavim (username i pass sto sam dobio nece nista)...neznam sta cu...probat cu reinstalirat xf pa se javim ako bude jos problema...

Kroxy
16-01-2008, 10:46
Isti problem...Gdje da ga apdejtam?!xD

Kroxy
16-01-2008, 11:05
Napravim novi username i radi, a stari nece...pls pomoziteee :cry:

streetrace777
16-01-2008, 11:21
Hmm neznam ali u zadnje vrijeme xfire zajebava jerim rikava server :)

Kroxy
16-01-2008, 11:24
A nije to....Znam taj problem...Ovo je bas sa username i pass

R@pt0r
16-01-2008, 12:38
Probaj malo prokopat po njihovom forumu (http://www.xfire.com/xf/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=5), možda netko ima isti problem kao ti.

Evo ovo ti je Xfire verzija 1.86 (http://media.xfire.com/xfire/client/xfsite/xfire_installer.exe)Sneznam koju ti imaš možda ti pomogne iako nevjerujem. Jer mislim upravo kao što si rekao da je do accounta.
Ista stvar mi se dogodila na ovom forumu, odjednom se nisam mogao loginat. :?

streetrace777
16-01-2008, 12:41
A nije to....Znam taj problem...Ovo je bas sa username i pass

Da nisi popio ban :rotfl: