PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zašto su Judasi bogovi metala?



Stranica : [1] 2 3

W1k1n6
15-01-2008, 16:01
Eto zato...
mIC7KQPDuDc
BNGlrRrjlHw

Dreamer Deceiver
15-01-2008, 16:32
wiking, nisi fora...
ja otvorim topic o judasima i lockaš mi ga iz nekog tvog razloga ( zaboravio sam ga ) i sad par mjeseci kasnije ga otvaraš. Želim ispriku... e

brejkin d lov
brejkin d lov

W1k1n6
15-01-2008, 16:49
Od kako je potvrđeno kako opet dolaze u Zagreb, nemoj se čudit ako im otvorim podforum :)
Uberadminskom ovlasti podarenom mi od strane nebeskog suda uvodim dekret po kojemu je do daljeg u ovom podforumu dozvoljeno otvaranje neograničenog broja tema koje veličaju život i djelo Judas Priesta i Roba Halforda, dok sveta inkvizicija besmisleni spam i proturječje glorifikaciji mora kažnjavati brisanjem accounta.

Sonic_Moronic
15-01-2008, 16:51
Ane, ovo uopće ne ide u sig. :pray:

Dreamer Deceiver
15-01-2008, 17:00
Od kako je potvrđeno kako opet dolaze u Zagreb, nemoj se čudit ako im otvorim podforum :)
Uberadminskom ovlasti podarenom mi od strane nebeskog suda uvodim dekret po kojemu je do daljeg u ovom podforumu dozvoljeno otvaranje neograničenog broja tema koje veličaju život i djelo Judas Priesta i Roba Halforda, dok sveta inkvizicija besmisleni spam i proturječje glorifikaciji mora kažnjavati brisanjem accounta.

mogu li ja biti u toj svetoj inkviziciji. S ponosom ću im služiti i okrutno kažnjavati one koji se protive veličanstvenosti JUDAS PRIESTA !

Ok, back to topic...
ja se nadam da cu ic, mislim da cu na njih laakše otić pošto mi je lakše do zagreba nego do splita...
ma nać ću ja načina da dođem na obadva koncerta :D

MasaKrisT
15-01-2008, 17:19
neidem...karta za maidene je u djepu.tako da idem na prave bogove:D
moj je bog jaci od tvog...

Nodakim
15-01-2008, 17:29
Naši bogovi imaju dulji rok trajanja!

MILF hunter
15-01-2008, 17:36
Kakav Judas...heretici.

McPingvin_v2.0
15-01-2008, 19:56
Uberadminskom ovlasti podarenom mi od strane nebeskog suda uvodim dekret po kojemu je do daljeg u ovom podforumu dozvoljeno otvaranje neograničenog broja tema koje veličaju život i djelo Judas Priesta i Roba Halforda, dok sveta inkvizicija besmisleni spam i proturječje glorifikaciji mora kažnjavati brisanjem accounta.
Judas Priest je smeće od benda.

:)

Grim Fandango
15-01-2008, 20:00
McPingvin V3.0 :D

Inače ne stane mi wiking u sig :(

GrimReaper
15-01-2008, 20:08
neidem...karta za maidene je u djepu.tako da idem na prave bogove:D
moj je bog jaci od tvog...

lijepo sroceno, ko da sam ja piso :)

neam love za sve ove god, a judase ionako ne slusam bas,doso bi iz respekta i da svjedocim jednim velikanima al nemre i ovce i novce:)

Grim Fandango
15-01-2008, 20:14
Od kako je potvrđeno kako opet dolaze u Zagreb, nemoj se čudit ako im otvorim podforum :)
Uberadminskom ovlasti podarenom mi od strane nebeskog suda uvodim dekret po kojemu je do daljeg u ovom podforumu dozvoljeno otvaranje neograničenog broja tema koje veličaju život i djelo Judas Priesta i Roba Halforda, dok sveta inkvizicija besmisleni spam i proturječje glorifikaciji mora kažnjavati brisanjem accounta. Neka netko savi ovo u pravila foruma

Barathrum
15-01-2008, 20:31
Eto zato...
mIC7KQPDuDc
BNGlrRrjlHw

:nonono:

qYwdiUPF ... re=related (qYwdiUPFRCg&feature=related)S- arkona

Duke of Earl
16-01-2008, 11:04
Eto zato...
mIC7KQPDuDc
BNGlrRrjlHw

:nonono:

qYwdiUPF ... re=related (qYwdiUPFRCg&feature=related)S- arkona
SLAVA :pray:

Worthaur
16-01-2008, 11:53
neidem...karta za maidene je u djepu.tako da idem na prave bogove:D
moj je bog jaci od tvog...
not
da nema naseg boga nebi bilo ni tvog boga :p

16-01-2008, 11:56
wiking pa tko normalan može to slušati :D (ma dobri su ajd nek ti bude)


Wik ti s onakvim stajlingom i naočalicama bi trebao slušat ovakve pimp stvari:


Y1ipGi3bN-o

:wink:

GrimReaper
16-01-2008, 13:11
neidem...karta za maidene je u djepu.tako da idem na prave bogove:D
moj je bog jaci od tvog...
not
da nema naseg boga nebi bilo ni tvog boga :p
istina,ali


Judas Priest
Influenced By

* Deep Purple
* Led Zeppelin
* Black Sabbath
* Jimi Hendrix
* The Beatles
* Manowar

da nema mog drugog boga nebi bilo tvog :D

Outmind
16-01-2008, 13:18
Od kako je potvrđeno kako opet dolaze u Zagreb, nemoj se čudit ako im otvorim podforum :)
Uberadminskom ovlasti podarenom mi od strane nebeskog suda uvodim dekret po kojemu je do daljeg u ovom podforumu dozvoljeno otvaranje neograničenog broja tema koje veličaju život i djelo Judas Priesta i Roba Halforda, dok sveta inkvizicija besmisleni spam i proturječje glorifikaciji mora kažnjavati brisanjem accounta.

Svi smo znali da je ovaj forum podložan totalitarizmu, a sad evo i dokaza :)

Judasi su mi jako dobri, ali iskreno više se veselim megadethu kao predgrupi nego njima. Iako sinner mi je jedna od naj naj metall pkjesama ikada, a imaju i drugih dobrih stvari fkors

Grim Fandango
16-01-2008, 13:27
wiking pa tko normalan može to slušati :D (ma dobri su ajd nek ti bude)


Wik ti s onakvim stajlingom i naočalicama bi trebao slušat ovakve pimp stvari:


Y1ipGi3bN-o

:wink:

Ovo je za Wika :roll:

-xEzGIuY7kw

MasaKrisT
16-01-2008, 13:28
neidem...karta za maidene je u djepu.tako da idem na prave bogove:D
moj je bog jaci od tvog...
not
da nema naseg boga nebi bilo ni tvog boga :p
istina,ali


Judas Priest
Influenced By

* Deep Purple
* Led Zeppelin
* Black Sabbath
* Jimi Hendrix
* The Beatles
* Manowar

da nema mog drugog boga nebi bilo tvog :D


eh manowar.To su vrhovni bogovi,maideni s desna,sabaton s lijeva.Ostali su samo blijede kopije.

Dreamer Deceiver
16-01-2008, 13:44
Od kako je potvrđeno kako opet dolaze u Zagreb, nemoj se čudit ako im otvorim podforum :)
Uberadminskom ovlasti podarenom mi od strane nebeskog suda uvodim dekret po kojemu je do daljeg u ovom podforumu dozvoljeno otvaranje neograničenog broja tema koje veličaju život i djelo Judas Priesta i Roba Halforda, dok sveta inkvizicija besmisleni spam i proturječje glorifikaciji mora kažnjavati brisanjem accounta.

Svi smo znali da je ovaj forum podložan totalitarizmu, a sad evo i dokaza :)

Judasi su mi jako dobri, ali iskreno više se veselim megadethu kao predgrupi nego njima. Iako sinner mi je jedna od naj naj metall pkjesama ikada, a imaju i drugih dobrih stvari fkors

megadeth predgrupa ?
e pa na njih se onda obavezno ide :D

Jerry
16-01-2008, 14:11
moja tri presveta boga :D
1.Iron Maiden
2.[Desno :D]SBlack Sabbath s Ozzyem
3.[Lijevo :D]SKorpiklaani :)

W1k1n6
16-01-2008, 15:17
Svi smo znali da je ovaj forum podložan totalitarizmu, a sad evo i dokaza :)

Judasi su mi jako dobri, ali iskreno više se veselim megadethu kao predgrupi nego njima. Iako sinner mi je jedna od naj naj metall pkjesama ikada, a imaju i drugih dobrih stvari fkors

Pa kad je to postalo narodni običaj u našoj zemlji, da ja bar jednom iskoristim ovaj forum za osobne interese :)
Teško vam to mogu objasnit jer je između nas obilje godinica, ali nekada davno Sabbath, Judas, Accept i Queensryche doživljavao sam kao razlog svog postojanja. Kad je netko od njih izdao novi album, čitava moja ekipa je to doživljavala kao nacionalni praznik. Judasi su mi ipak uvijek bili na prvom mjestu, jer takvog vokala ko Halforda majka dvaput ne rađa :)

Outmind
16-01-2008, 15:25
E vidiš wick ja bi dušu vragu dao da se nekim čudom (pred)reinkarniram 1958 negdje u VB, pa da sam tinejđer kad su sa karijerom počeli sabbathi i da imam nekih 20-25 godina u vrijeme kad je izašao tnotb od maidena. Možda će neki to smatrati glupim, ali definitivno smatram da sam se, barem što se glazbe tiče, rodio u krivo vrijeme. Baš si razmišljam "omg pa pjesme kao the wizard i warpigs su stare oko 37 godina, a meni što sam se rodio 15 godina nakon njihova nastanka su X puta bolje od 99.9% splačina koje nam danas serviraju pod glazbom"

Kaj se tiče Rob-a, njegova loza je prestala sa njim, pa osim ak se ne "preobrati" nećemo dočekati njegova nasljednika...

GrimReaper
16-01-2008, 15:28
moja tri presveta boga :D
1.Iron Maiden
2.[Desno :D]SBlack Sabbath s Ozzyem
3.[Lijevo :D]SKorpiklaani :)


1. Iron Maiden
2. Black Sabbath(svi pjevaci,sve)
3. DIO (bend)

Nodakim
16-01-2008, 15:35
mislim da sam dovoljno jako istknuo da black sabbath saka zajedno s ozzyem(iako je lik mi presuper)
1.Mettalica
2.Iron Maiden
3.Judas Priest
4.Nightwish

Matilda Mother
16-01-2008, 18:29
vidim ovdje priliku da pokupim ban :D

judas saka, najozbiljnije...

Grim Fandango
16-01-2008, 18:50
mislim da sam dovoljno jako istknuo da black sabbath saka zajedno s ozzyem(iako je lik mi presuper)
Au contraire (ili kak se već kaže), sabat s ozziem mi je bolji od dio

Worthaur
16-01-2008, 18:51
neidem...karta za maidene je u djepu.tako da idem na prave bogove:D
moj je bog jaci od tvog...
not
da nema naseg boga nebi bilo ni tvog boga :p
istina,ali


Judas Priest
Influenced By

* Deep Purple
* Led Zeppelin
* Black Sabbath
* Jimi Hendrix
* The Beatles
* Manowar

da nema mog drugog boga nebi bilo tvog :D


eh manowar.To su vrhovni bogovi,maideni s desna,sabaton s lijeva.Ostali su samo blijede kopije.
pa i meni su sabbathi bogovi heavy metala :p
al maidene ne podnosim... neznam zasto... imaju dobrih pjesama al... sranje su mi =(
manowar... jos gore neg maideni =(
kak mozes rec da su sabaton bogovi metala :o dobri su, al ono... pretjerujes... jeidno ak nisi mislio na sabbathe D:

Outmind
16-01-2008, 19:24
Mene osobno dosta iritira ono u što se metal pretvorio danas. Puno i previše nekakvih podžanrova i klasifikacija, a što je još žalosnije, mali milion bendova sličnih ko jaje jajetu. Bez uvrede poklonicima recimo death metala, ali ja kad čujem uzastopce 4-5 death metal bendova ja pojma nemam po čemu se prvi razlikuje od drugog, treći od prvog a drugi od četvrtog. Ovi stariji vendovi su imali prepoznatljiv štih, a velik dio bendova danas je isfuran i neoriginallan.

callista
16-01-2008, 19:30
e wik još jedna ovakva tema i letiš s foruma.... jasno?


( šala.. nemojte mi zamjerit) :D :D

Worthaur
16-01-2008, 19:38
Mene osobno dosta iritira ono u što se metal pretvorio danas. Puno i previše nekakvih podžanrova i klasifikacija, a što je još žalosnije, mali milion bendova sličnih ko jaje jajetu. Bez uvrede poklonicima recimo death metala, ali ja kad čujem uzastopce 4-5 death metal bendova ja pojma nemam po čemu se prvi razlikuje od drugog, treći od prvog a drugi od četvrtog. Ovi stariji vendovi su imali prepoznatljiv štih, a velik dio bendova danas je isfuran i neoriginallan.
neki ne razumiju death metal... ima razlike, ovisi od benda do benda : )

Sickmanno1
16-01-2008, 19:40
Jednom sam na jednom forumu napisao da Judas Priest suxxs, bez da sam ih iskreno poslusao...poslje toga mi se zamijerilo dosta ljudi pa sam obratio malo vise paznje ovom bandu.

Zao mi je sto je odgovor i dalje JP suxxs, Redford izgleda kao gay iz YMCA. A ako su ova dva linka pokazatelji kako su Judas Priest neki bogovi metala onda je to zaista tuzno :(

Jerry
16-01-2008, 19:40
@outmind
i mene ta podjela živcira,prije se znalo,heavy - nikakve podvrste,thrash,power etc nikakvih jos dodatnih melodic heavy power metal i te spike :S

Nodakim
16-01-2008, 19:47
Jednom sam na jednom forumu napisao da Judas Priest suxxs, bez da sam ih iskreno poslusao...poslje toga mi se zamijerilo dosta ljudi pa sam obratio malo vise paznje ovom bandu.

Zao mi je sto je odgovor i dalje JP suxxs, Redford izgleda kao gay iz YMCA. A ako su ova dva linka pokazatelji kako su Judas Priest neki bogovi metala onda je to zaista tuzno :(


joj kako bih te sada izvrjeđo...but...but...fight it....

:)

Dreamer Deceiver
16-01-2008, 20:32
Jednom sam na jednom forumu napisao da Judas Priest suxxs, bez da sam ih iskreno poslusao...poslje toga mi se zamijerilo dosta ljudi pa sam obratio malo vise paznje ovom bandu.

Zao mi je sto je odgovor i dalje JP suxxs, Redford izgleda kao gay iz YMCA. A ako su ova dva linka pokazatelji kako su Judas Priest neki bogovi metala onda je to zaista tuzno :(

od ona dva linka mi je dobar samo prva pjesma ( i to pogotovo live )

Ova pjesma pokazuje njihovu pravu moć :

JAagedeKdcQ

GrimReaper
16-01-2008, 21:20
@outmind
i mene ta podjela živcira,prije se znalo,heavy - nikakve podvrste,thrash,power etc nikakvih jos dodatnih melodic heavy power metal i te spike :S

ima heavy podvrstu nwobhm naravno osjete se razlike al to je zanemariva podjela u odnosu na danas. svi kažu kako se metal razvijao i napredovao u mnogo smjerova i da je danasnji metal u odnosu na stari mnogo bolji...

ja bi rekao ovako...

metal su tamo osamdesetih svirali ljudi koji su razvili određene tehnike i vjestine u sviranju.. nie bilo mnogo takvih i zato su svi bili originalni na svoj nacin...
zavidne budale koje nisu mogle tehnicki postici sto gitaristi judasa,maidena, i ostalih velikih bendova smislili su nove pravce i podvrste kako bi i oni mogli bit face.. naravno velik dio posla su dobili bubnjari i sad su ti bendovi bolji od onog pravog old school metala

ja također kao i outmind ne razlikujem black death metal bendove jedan od drugog meni jer me nikad nije niti zanimalo.. za mene je to puko razaranje bubnjeva i nekih osnova gitare koje stvaraju takvu buku (ne glazbu nego buku) da me glava boli nakon slusanja 15 min takve "glazbe"
da ne pricam o ubacivanju vokala koji neznaju pjevati pa si nadodaju tamo nekih 15 efekti te vrište ko da im netko gura kaktus u dupe

ovo je moje viđenje i mišljenje o tim stvarima, tuđe poštujem i nadam se da ovime nisam nikoga povrijedio,ako jesam ispricavam se na svom mišljenju :boohoo:

Sickmanno1
16-01-2008, 22:22
Jednom sam na jednom forumu napisao da Judas Priest suxxs, bez da sam ih iskreno poslusao...poslje toga mi se zamijerilo dosta ljudi pa sam obratio malo vise paznje ovom bandu.

Zao mi je sto je odgovor i dalje JP suxxs, Redford izgleda kao gay iz YMCA. A ako su ova dva linka pokazatelji kako su Judas Priest neki bogovi metala onda je to zaista tuzno :(


joj kako bih te sada izvrjeđo...but...but...fight it....

:)

slobodno...imas pp za takve stvari...nebrini nebum se tuzio adminima ako me steras u krasni kur**... :D

Jerry
16-01-2008, 22:27
ja isto ne podnosim black/death,sve je to na isti kalup
od judasa - breaking the law :pray:

Korpse
16-01-2008, 23:11
uber band, oni jesu bogovi metala :pray:

ChR0NoS
16-01-2008, 23:15
ja isto ne podnosim black/death,sve je to na isti kalup
od judasa - breaking the law :pray:
djelim tvoje mišljenje u potpunosti

Worthaur
16-01-2008, 23:16
ja isto ne podnosim black/death,sve je to na isti kalup

ovo bi trebalo ic u provale stoljeca...

Lord Jambrek
16-01-2008, 23:22
Mene osobno dosta iritira ono u što se metal pretvorio danas. Puno i previše nekakvih podžanrova i klasifikacija, a što je još žalosnije, mali milion bendova sličnih ko jaje jajetu. Bez uvrede poklonicima recimo death metala, ali ja kad čujem uzastopce 4-5 death metal bendova ja pojma nemam po čemu se prvi razlikuje od drugog, treći od prvog a drugi od četvrtog. Ovi stariji vendovi su imali prepoznatljiv štih, a velik dio bendova danas je isfuran i neoriginallan.


O tome smo ja i boz pričali, sve isto, uzmete mikrofon, snimite zagorsko kolinje, uzmete 20 distorzija, gitaru sa 2 humbucker-a i spustite na dropped C i deri što brže po 5 i 6 žici.

Lyricsi su još jači, uzmete medicinski riječnik, povadite 10-ak riječi i raznovrsno ih pikate po strofama i to je to.

E da i morate uzet nekog sa parkisnovom bolesti kojeg bute stavili na bubnjeve.

W1k1n6
17-01-2008, 05:21
Uh koliko će ih letit s foruma. Vidi se da su mnogi ovdje rođeni putem SMS-a ili MSN-a :) Pojma nemate, a nedate mi da vas educiram. Ne smijete biti tašti i tvrdi ako hoćete naučiti nešto o esencijama čvrstog zvuka. Još osjećam u nosnicama miris vinila ploče Live in Tokyo oko koje se okupila ekipa, ne vjerujući kako može postojati pjevač koji može uživo otpjevati ono što pjeva Halford. Sjećam se mojeg prijatelja T....a, danas poznatog opernog pjevača koji je rekao da će otići s akademije, jer nikada neće moći otpjevati ono što i Rob. I dan danas kaže, Judasi su jedan od glavnih razloga zbog čega se prestao za sva vremena baviti rockom. Takav visoki falset koji neupućenim ljudima izgleda kao vrištanje, dobiva se posebnom tehnikom kako ne bi stradale glasnice i većina dobrih pjevača zna kako to postići, no svi koga pitate priznaju kako Halford to radi najbolje na svijetu, čisto i s najviše energije u glasu od svih živućih rock pjevača. Pogotovo upečatljive su mu dionice u kojima se iz visoke lage spušta toliko dole da mislite kako mu je netko probušio pluća, a potom odlazi još više da vam trnci plešu po leđima, a oči se lagano pune suzama. Ako imate volje nešto naučiti, slušajte malo duže Judase, na čim boljem zvučnom sustavu, glasno koliko god možete izdržati i koliko izdrže zvučnici bez izobličenja zvuka. Nakon nekog vremena poželjet ćete skupiti sve njihove ploče/cd-e i posvetiti jedan čitavi dan života samo slušanju njih Tek kad dođete do toga, možete reći kako ste skužili Prieste.

GrimReaper
17-01-2008, 06:52
bravo wiking tak se slusa metal:)

neg sta mislite,koliko ovisi zvucni sustav o tome sto cete slusat i na koj nacin? :) :)

recimo ja sam imao srecu da mi je stari muzicar i sam posjeduje hi fi pa sto ce djetetu kupit nego hi fi.

tada nisam znao cijeniti sto imam,nisam niti slusao glazbu tamo sa 12,13 god no kamo srece svi rastemo i odrastamo i sve sto danas mogu rec(nakon godina slusanja)

hvala ti stari S8)

Outmind
17-01-2008, 10:13
Mislim da je wick malo fulao, jer ljudi su ovdje pod "kolinje" svrstavali "vokaliste" poput ovog:

RH9OSr2IQrA

Ljudi vele da je i takav stil "pjevanja" teško izvoditi kak se spada, ali meni osobno je ovo lakše odradit nego neke Rob-ove ili Bruce-ove vratolomije...

Worthaur
17-01-2008, 10:26
Mislim da je wick malo fulao, jer ljudi su ovdje pod "kolinje" svrstavali "vokaliste" poput ovog:

RH9OSr2IQrA

Ljudi vele da je i takav stil "pjevanja" teško izvoditi kak se spada, ali meni osobno je ovo lakše odradit nego neke Rob-ove ili Bruce-ove vratolomije...
pa i nije bas lako... probaj malo duze growlati a da ne osjetis bol u grlu... al da, mislim da je ipak lakse od onog sta halford radi

"Whilst supporters of more traditional vocal styles claim that this is not real singing, the majority of "good" growling techniques apply the same principles that are witnessed in "clean" vocals."
http://en.wikipedia.org/wiki/Death_grunt

Outmind
17-01-2008, 10:41
Ok zanemarimo na trenutak growlanje. Ono što ne podnosim jest to da ja tog čovjeka ne razumijem, tj pjevao on growlanjem o letećim medvjedićima ili nečijim prosutim iznutricama, ja nemam pojma o čemu on to priča...

GrimReaper
17-01-2008, 10:55
Ok zanemarimo na trenutak growlanje. Ono što ne podnosim jest to da ja tog čovjeka ne razumijem, tj pjevao on growlanjem o letećim medvjedićima ili nečijim prosutim iznutricama, ja nemam pojma o čemu on to priča...

da, imam frenda koji slusa takvu glazbu pocetna stranica mu je stranica od liriksa :rotfl:

Worthaur
17-01-2008, 11:01
Ok zanemarimo na trenutak growlanje. Ono što ne podnosim jest to da ja tog čovjeka ne razumijem, tj pjevao on growlanjem o letećim medvjedićima ili nečijim prosutim iznutricama, ja nemam pojma o čemu on to priča...
slusas pjesmu i citas lirikse i nakon toga ces razumijet sta pjeva

Lord Jambrek
17-01-2008, 11:17
/nestale mi škare


Fanboy? :D No da, znal sam da voliš Judase, ali da ih ovak obožavaš, to ne!

Halford je fkt super pjevač, odličan štoviše. Arghh, slušaju mi se Judasi sad.

W1k1n6
17-01-2008, 12:47
Mislim da je wick malo fulao, jer ljudi su ovdje pod "kolinje" svrstavali "vokaliste" poput ovog:

RH9OSr2IQrA

Ljudi vele da je i takav stil "pjevanja" teško izvoditi kak se spada, ali meni osobno je ovo lakše odradit nego neke Rob-ove ili Bruce-ove vratolomije...
Nisam ništa fulao, "vrišteći falset" i growlanje su dvije potpuno različite stvari. Ovo prvo je karakteristika blues/rock pjevača, kada odete visoko kontroliranim vriskom, jer vam glas drugačije ne može izaći iz urođenog "profila" (tonaliteta, oktave), dok je growlanje HM režanje koje najčešće uopće nije u tonu, već se njime prikriva potpuni falš. Naravno, za growlanje također postoje posebne tehnike, jer bi inače svi pjevači već odavno imali cijev u grlu za disanje :) Meni je growlanje OK kada se pojavljuje samo na određenim mjestima u pjesmi kao svojevrsni efekt, ali mi je doista prenaporno čitavu večer slušati pjevača koji drugačije ništa ne može otpjevati. Pored toga, kod growlera također postoje drastične razlike od pjevača do pjevača, ali ne želim ulaziti u to, jer ovo je topic o idolopoklonstvu prema Judasima. Kad Keke i Tipton ganjaju jedan drugog, Hill vidi i sluša samo sebe u vlastitom svijetu, Scott virbla rukama i nogama dva sata bez prestanka, a Rob bičuje Harleya, znat ćete kako ste svjedoci Otkrivenja ili Apokalipse, najveće knjige ikada date čovjeku :twisted:

Korpse
17-01-2008, 13:44
koja je "the best" song od Judas Priest-a?

Jerry
17-01-2008, 13:57
ja isto ne podnosim black/death,sve je to na isti kalup

ovo bi trebalo ic u provale stoljeca...stavi,al to je sve na isti kalup i drzim svoje misljenje!
edit:
hm,pa meni osobno su najjace painkiller i breaking the law,wik hvala na preporuci judasa,zakon su ;) :pray: :pray:
edit2
sto se tice vokala black/death,sam cujes neko vristanje,mislim kakav je to vokal?
edit3
nabavih album "British steel"
trenutno slusam "Metal gods" pjesmu,jebemu pa ove dvije (plus sad jos ova) su klasici :D

Nodakim
17-01-2008, 14:59
koja je "the best" song od Judas Priest-a?



meni su breaking the law,paintkiller,diamond and dust ali imaju hrpu još boljih pjesama,zapravo ove tri samo najviše slušao i jednine zapamtio ostale su mi bile bolje,ali nisam ih imao

Nodakim
17-01-2008, 14:59
koja je "the best" song od Judas Priest-a?



meni su breaking the law,painkiller,diamond and dust ali imaju hrpu još boljih pjesama,zapravo ove tri samo najviše slušao i jednine zapamtio ostale su mi bile bolje,ali nisam ih imao

Nodakim
17-01-2008, 15:00
koja je "the best" song od Judas Priest-a?



meni su breaking the law,painkiller,diamond and dust ali imaju hrpu još boljih pjesama,zapravo ove tri samo najviše slušao i jednine zapamtio ostale su mi bile bolje,ali nisam ih imao


edit.zovem t-com dosta mi je sranja sa internetom,ne mogu igrati cod 4 jer mi laga ono,konekciju gubim svakih sat,dva,presporo je makar na speedtest piše 1600 kbps download dok je upload 10,i router je ukurcu,ma zovem

W1k1n6
18-01-2008, 01:37
koja je "the best" song od Judas Priest-a?
Da me netko strese usred noći i to pita, rekao bih Painkiller, no sigurno ima jedno 50 pjesama iz svih njihovih faza koje su mi izvanredne i nezahvalno je izdvojiti bilo što.

Jerry
18-01-2008, 07:01
metal gods :pray: :cry:

GrimReaper
18-01-2008, 07:03
meni najbolje stvari od judasa

1. Lochness
2. Painkiller
3. Hell Patrol
4. Rocka Rolla

Worthaur
18-01-2008, 09:36
Ram It Down mi je najdraža pjesma



edit2
sto se tice vokala black/death,sam cujes neko vristanje,mislim kakav je to vokal?

w8 w8 w8 sta ti ne slusas finntroll? :rotfl:

Human m0nst3r
18-01-2008, 11:45
Mene osobno dosta iritira ono u što se metal pretvorio danas. Puno i previše nekakvih podžanrova i klasifikacija, a što je još žalosnije, mali milion bendova sličnih ko jaje jajetu. Bez uvrede poklonicima recimo death metala, ali ja kad čujem uzastopce 4-5 death metal bendova ja pojma nemam po čemu se prvi razlikuje od drugog, treći od prvog a drugi od četvrtog. Ovi stariji vendovi su imali prepoznatljiv štih, a velik dio bendova danas je isfuran i neoriginallan.
Nemogu da reaigiram. Ako cemo vec tako kako ti govoris govorit cu bez podvrsta deatha npr. Ti sad meni mos doci u facu i reci da su npr. Children Of Bodom i Cannibal Corpse jednaki bendovi kad bi bilo po tvome u jebote ovi su oba death metal. Jebeno poslusao si 4-5 bendova i sta od svakoga si poslusao pjesmu i dosao do tog zakljucka. Jambrek ako mislis srati srao si dovoljno na msnu. Aj mi nabroji koje si poslusao pa cu ti reci dali si fakat naletio na sranje od death metala ili mozda uopce nisi ni slusao death nego black. Black metal bendovi su puno slicniji nego death metal bendovi. Evo sad mi TU napisi kojih je to 4-5 bendova koje si poslusao. Brijem da si slusao neke starije albume pa ono mislis ovo je lose, jer je lose snimano. Gle ja ne pljujem po rocku zato jer znam i sam da se iz njega razvio metal, a kasnije iz toga podvrste metala, npr. heavy, death, black, trash, power, speed itd. I da o ukusima se ne raspravlja, ali ako sudis na osnovu 4-5 bendova onda fakat n/c. A judasi su fakat ok necu lagati, poslusao kod frenda na mp3-u par puta. Ali ono obozavam ljude koji jedan dan slusaj bodome i onda mi iduci dan dolete metal je sranje, e to me zivcira.

Jerry
18-01-2008, 12:01
Ram It Down mi je najdraža pjesma



edit2
sto se tice vokala black/death,sam cujes neko vristanje,mislim kakav je to vokal?

w8 w8 w8 sta ti ne slusas finntroll? :rotfl:finntroll je drukčije,pomalo se i razumije...i nije samo "vrištanje" kao u primjera većini,naglašavam većini black/death bendova

Korpse
18-01-2008, 12:09
evo palim LimeWire.
još da nagovorim starce da me puste na koncert... :rotfl:

GrimReaper
18-01-2008, 12:11
limewire je najgori program koji sam vidio:) bez uvrede

Worthaur
18-01-2008, 12:11
Ram It Down mi je najdraža pjesma



edit2
sto se tice vokala black/death,sam cujes neko vristanje,mislim kakav je to vokal?

w8 w8 w8 sta ti ne slusas finntroll? :rotfl:finntroll je drukčije,pomalo se i razumije...i nije samo "vrištanje" kao u primjera većini,naglašavam većini black/death bendova
kolko si ti cuo black/death bendova? ocito ne dovoljno... i vristanje se koristi u punku, ne black/deathu : ))

Jerry
18-01-2008, 12:19
onda kreštanje ^^
hm,mayhem,burzum,dimmu borgir,rotting christ,marduk,amon amarath (čini se kao neki death)
eto to sam čuo,i nijedno me nije neš dojmilo osim finntrolla (black/folk :=) )

Human m0nst3r
18-01-2008, 12:26
onda kreštanje ^^
hm,mayhem,burzum,dimmu borgir,rotting christ,marduk,amon amarath (čini se kao neki death)
eto to sam čuo,i nijedno me nije neš dojmilo osim finntrolla (black/folk :=) )
Black metal. Dimmu mi po nicemu ne vuce na death. Slusao si crap osim marduka.

Outmind
18-01-2008, 12:38
Mene osobno dosta iritira ono u što se metal pretvorio danas. Puno i previše nekakvih podžanrova i klasifikacija, a što je još žalosnije, mali milion bendova sličnih ko jaje jajetu. Bez uvrede poklonicima recimo death metala, ali ja kad čujem uzastopce 4-5 death metal bendova ja pojma nemam po čemu se prvi razlikuje od drugog, treći od prvog a drugi od četvrtog. Ovi stariji vendovi su imali prepoznatljiv štih, a velik dio bendova danas je isfuran i neoriginallan.
Nemogu da reaigiram. Ako cemo vec tako kako ti govoris govorit cu bez podvrsta deatha npr. Ti sad meni mos doci u facu i reci da su npr. Children Of Bodom i Cannibal Corpse jednaki bendovi kad bi bilo po tvome u jebote ovi su oba death metal. Jebeno poslusao si 4-5 bendova i sta od svakoga si poslusao pjesmu i dosao do tog zakljucka. Jambrek ako mislis srati srao si dovoljno na msnu. Aj mi nabroji koje si poslusao pa cu ti reci dali si fakat naletio na sranje od death metala ili mozda uopce nisi ni slusao death nego black. Black metal bendovi su puno slicniji nego death metal bendovi. Evo sad mi TU napisi kojih je to 4-5 bendova koje si poslusao. Brijem da si slusao neke starije albume pa ono mislis ovo je lose, jer je lose snimano. Gle ja ne pljujem po rocku zato jer znam i sam da se iz njega razvio metal, a kasnije iz toga podvrste metala, npr. heavy, death, black, trash, power, speed itd. I da o ukusima se ne raspravlja, ali ako sudis na osnovu 4-5 bendova onda fakat n/c. A judasi su fakat ok necu lagati, poslusao kod frenda na mp3-u par puta. Ali ono obozavam ljude koji jedan dan slusaj bodome i onda mi iduci dan dolete metal je sranje, e to me zivcira.

Ok, aj em konfjuzd :?

Koje ja veze imam sa jambrekom? I ne želim tvrditi da nema podžanrova u black i death metalu koji su sa čisto glazbenog stanoovišta iznimno kvalitetni. Ja samo tvrdim da unatoč tome što GLAZBA , tj virtuoznost ljudi na gitarama, basu i bubnjevima može biti izvanredna, mene totalno u pojam ubija to growlanje koje mi oduzima svaku želju za slušanjem neke pjesme. Npr fintroll - kaj su oni pagan black ili tak neš (nemojte me za riječ hvatat, stvarno se ne kužim u te podžanriće, pogotvo one koji me ne interesiraju); smatram da je glazba koju izvode genijalna, ali kad mi onaj njihov vokal počne roktat na finskom mijenjam radio stanicu, kužiš?

Dreamer Deceiver
18-01-2008, 14:22
koja je "the best" song od Judas Priest-a?

sve s albuma Sad Wings of destiny, sin after sin, screaming for venegenace, painkiller...kolik ce me sad neki popljuvati ali meni se british steel ne sviđa previđe, dobre su mi samo stvari Breaking the law i living after midnight te pokoja jo stvar...
e da, zaboravio sam i na album Defenders of faith, kamo je definitvno najjača stvar THE SENTINELS:pray: :pray:

Nodakim
18-01-2008, 14:27
Ram It Down mi je najdraža pjesma

[quote=Jerry]
edit2
sto se tice vokala black/death,sam cujes neko vristanje,mislim kakav je to vokal?

w8 w8 w8 sta ti ne slusas finntroll? :rotfl:finntroll je drukčije,pomalo se i razumije...i nije samo "vrištanje" kao u primjera većini,naglašavam većini black/death bendova
kolko si ti cuo black/death bendova? ocito ne dovoljno... i vristanje se koristi u punku, ne black/deathu : ))[/quote:1rsutoix]

zar finntroll ne spada pod troll metal ili je to nekakva drukcija podjela?

GrimReaper
18-01-2008, 14:35
ionak nikakve koristi od žanrova jer ne slusamo žanrove nego bendove, besmisleno se prepucavat sto je koji žanr. svako drugačije razumije glazbu i drugačije je svrstava...
pustimo se diskusija o žanrovima i vratimo se na ontopic diskuje o bendu/bendovima

:boohoo:

Jerry
18-01-2008, 14:43
@morgoth
meni je s british steela zakon jos i united i rapid fire
(i metal gods)
edit:
ma ovi iz finntrolla gurafju svoj žanr "troll metal" al ja to ne shvaćam tako ..

edit2
zaključih što se tiče Judasa DA SU ZAKON!! :D

Nodakim
18-01-2008, 14:45
nightcrawler,be afradi of the beast,a onaj glas buoaa

Dreamer Deceiver
18-01-2008, 14:48
još jedna odlična stvar gdje rob otkriva svoje odlične pjevačke sposobnosti je prjesma Dreamer Deciver

Lord Jambrek
18-01-2008, 14:49
/el katinjo

E znaš kaj ću ti ja reć.


Cannibal Corpse - Hammer Smashed Face (fTpQOZcNASw)

Torture Squad - Horror and Torture (iQ6KKlU4WtI)

Legion of the damned - Werewolf Corpse (E1boznwPzFA)

Napalm Death - Silence Is Deafening (OJS76JZbP1s)

Berzerker - No one wins (_gqVVQ-q8Zs)


Imal razlike? Baš i ne previše.


Children Of Bodom - Kissing the shadows (MK7jFV1H9-Q)

E ovo je već drugačije, zašto, pa recimo ima neke melodije, štoviše, ima je jako puno i to mi je jedna od najdražih stvari nekad bila, neko vrijeme i najdraža.



Krešo ja sam death, black, grind metal fazu prošao još sa 16 godina. Jesi čuo kad za Abosranie Bogom?, Decay, Decapitated, Agathocles, Cripple Bastards, Brutal Truth, Agoraphobic Nosebleed, Dismember, Deicide, Malvolent Creation, Aborted, Dying Fetus, Brodequin...


Pravi stari metal i rock će uvijek živjet, ostatk je sve prolazno.

Jerry
18-01-2008, 14:52
ja sam tu fazu prešao s 12 godina xDDDDDDD

Nodakim
18-01-2008, 14:52
ja sam ju preskočio

:P

W1k1n6
18-01-2008, 14:59
Alo iš iz teme posvećene Judasima. Otvorite si sodom-bodom-nabim temu pa tamo diskutirajte.

Sad sam se sjetio još jedne pjesme Judasa koja mi je dugo vremena bila u njihovih top 5 - Victim of Changes.
EDIT - još jedna demonstracija Halfordove moći - Here Comes The Tears
...kad smo već počeli s laganicama.

Maloki
18-01-2008, 15:15
Nešto sam načuo kako će Iced Earth bit kao predgrupa "iznenađenje" na koncertu :pray:

Ugl, nema tog Boga koji će me spriječit da idem na koncert. Osim staraca. A oni nisu Bog. Oni su još moćniji. :(
Najdraže pjesme? Painkiller, Screaming for Vengance, You`ve got another thing coming... Druge albume nisam ni slušo previše :(

Dreamer Deceiver
18-01-2008, 15:44
Alo iš iz teme posvećene Judasima. Otvorite si sodom-bodom-nabim temu pa tamo diskutirajte.

Sad sam se sjetio još jedne pjesme Judasa koja mi je dugo vremena bila u njihovih top 5 - Victim of Changes.
EDIT - još jedna demonstracija Halfordove moći - Here Comes The Tears
...kad smo već počeli s laganicama.


:pray: :pray: prejebena pjesma, makar mi je bolja Dreamer Deciver...
a s tog albuma najdraža mi je balada Last rose of the summer

Korpse
18-01-2008, 15:59
limewire je najgori program koji sam vidio:) bez uvrede
zakaj bih se uvrjedio, de mi reci neku alternativu Limunu, ili kaj ti koristiš?

medusa
18-01-2008, 16:30
dreamer deceiver i painkiller :pray:



onda kreštanje ^^
hm,mayhem,burzum,dimmu borgir,rotting christ,marduk,amon amarath (čini se kao neki death)
eto to sam čuo,i nijedno me nije neš dojmilo osim finntrolla (black/folk :=) )
Black metal. Dimmu mi po nicemu ne vuce na death. Slusao si crap osim marduka.
e pa viš, marduk je čisti shit, burzum je čudan, nije za svakoga, a rotting christ, amon amarth su bogovi :pray: dimmu borigir nije više dobar, postali su prerepetitivni, ali ako se prijeđe preko toga onda su ok.
to je moje viđenje, i još se neki blackeri slažu. to pokazuje da postoje razlike u blacku, koje su tako značajne da nam je nekome neki bend super a nekome sranje :wink:
no offence fabia :D

MasaKrisT
18-01-2008, 17:34
[quote=MasaKrisT]neidem...karta za maidene je u djepu.tako da idem na prave bogove:D
moj je bog jaci od tvog...
not
da nema naseg boga nebi bilo ni tvog boga :p
istina,ali


Judas Priest
Influenced By

* Deep Purple
* Led Zeppelin
* Black Sabbath
* Jimi Hendrix
* The Beatles
* Manowar

da nema mog drugog boga nebi bilo tvog :D


eh manowar.To su vrhovni bogovi,maideni s desna,sabaton s lijeva.Ostali su samo blijede kopije.
pa i meni su sabbathi bogovi heavy metala :p
al maidene ne podnosim... neznam zasto... imaju dobrih pjesama al... sranje su mi =(
manowar... jos gore neg maideni =(
kak mozes rec da su sabaton bogovi metalaS :o dobri su, al ono... pretjerujes... jeidno ak nisi mislio na sabbathe D:[/quote:niwu2ti1]

bit ce za par godina...vjeruj mi...nisam mislio na sabbathe oni suxaju big time:)
nego da neodem offtopic...eric adams>halford:)

Worthaur
18-01-2008, 18:55
Brutalni metal uber alles : ))

@fabia
nak... marduk je najgori blek koji postoji :p
@jerry
nak nemos rec da su amoni smece... oni su melodic death/viking... vokal je jedan od najboljh koje sam cuo... poslusaj pjesme pursuit of vikings, fate of norns, thousand years of oppression, under the northern star, victorious march itd... pa se onda usudi rec da su smece -.-
@masakrist
aj dobro... we shall see : ))


sorry na ot...


EDIT
haha izgleda da nista od megadeatha :p

Jerry
18-01-2008, 19:48
masoooooooooooooooooooooooooooooo :D
btw,axe di sam ja reko da je amon amaratjh smeće?
vokal je oke ra razliku od drugih smežća :yuck:

pimp
18-01-2008, 21:23
2008 najbolja godina rocka/metala u hrvatskoj za mene :)
http://www.muzika.hr/default.aspx?info=koncerti

pogledajte koncerte od 30.5 finntroll , whitesnake , đudazi , mejdeni

whitesnake , đudaze i mejdene posjecujem 100% :)




btw- ova vaša serkanja oko toga šta valja šta ne, su gluposti , ukusi se razlikuju , svatko voli drugi tip glazbe i to bi trebali poštivati ,

MasaKrisT
19-01-2008, 14:41
masoooooooooooooooooooooooooooooo :D
btw,axe di sam ja reko da je amon amaratjh smeće?
vokal je oke ra razliku od drugih smežća :yuck:

ti mene prozivas?:)

Jerry
19-01-2008, 16:15
odaaaaaaaa :D

W1k1n6
19-01-2008, 18:10
Ajd sad svi koji ste otišli u OT po jedan post hvalospjeva Judasima ili pijete ban.

unknown
19-01-2008, 18:41
Ajd sad svi koji ste otišli u OT po jedan post hvalospjeva Judasima ili pijete ban.

a jesi mi objektivan :rotfl:

PS.

Judas priest je grupa koja nema pojma o glazbi, ensiferum je 10 puta bolji

MasaKrisT
20-01-2008, 12:07
Totalitarizam na ovoj stranici je dosegao vrhunac.Smrt mrtvima.Hevijana!!!

GrimReaper
20-01-2008, 12:34
Totalitarizam na ovoj stranici je dosegao vrhunac.Smrt mrtvima.Hevijana!!!
:pray:

Norther
20-01-2008, 13:29
Ajd sad svi koji ste otišli u OT po jedan post hvalospjeva Judasima ili pijete ban.

Judas priest je grupa koja nema pojma o glazbi, ensiferum je 10 puta boljiiako mi je Ensiferum daleko najdrazi bend, judas priest i ensiferum je nemoguce uspoređivati i ti bi trebao to znati.Inace, Iron Maiden I Judas Priest su na mene ostavili najvise utjecaja sta se tice metala, oba dvije legendarne grupe...

Grim Fandango
20-01-2008, 17:28
Di se mogu kupiti karte za Judase?

Jerry
20-01-2008, 17:36
Ajd sad svi koji ste otišli u OT po jedan post hvalospjeva Judasima ili pijete ban.judasi su zakon,halford je najvokal,albumi su im svi prejebeni,painkiller je najbolja pjesma!
dovoljno? :D

GrimReaper
20-01-2008, 17:45
painkiller najbolji solo, lochness najbolja pjesma :D

Dreamer Deceiver
20-01-2008, 17:49
je reka moj frend da refren od lochnessa liči na onu himnu od kazhanstana iz borata XD

MasaKrisT
20-01-2008, 18:02
zbog ovog ce letit drvlje i kamenje po meni ali Death Painkiller>Judas Painkiller

Dreamer Deceiver
20-01-2008, 18:06
deathova obrada od painkiller mi je čisto sranje...
ali ipak ukusi su različiti

Grim Fandango
20-01-2008, 18:06
Di se mogu kupiti karte za Judase?

khm, khm, KHM KHM

Jerry
20-01-2008, 18:21
morg
judas painkiller > death painkiller :D

GrimReaper
20-01-2008, 18:25
morg
judas painkiller > death painkiller :D

slažem se

to je ista stvar ko i

maiden halloweed > cradle of filth haloweed
ili
childer of bodom aces high<maiden aces high

Grim Fandango
20-01-2008, 18:41
[quote="Grim Fandango":2yqyuozu]Di se mogu kupiti karte za Judase?

khm, khm, KHM KHM[/quote:2yqyuozu]Wiiiikiing, Moorg, anybody!!!!!!

Worthaur
20-01-2008, 19:16
[quote="Grim Fandango":2m77ropd][quote="Grim Fandango":2m77ropd]Di se mogu kupiti karte za Judase?

khm, khm, KHM KHM[/quote:2m77ropd]Wiiiikiing, Moorg, anybody!!!!!![/quote:2m77ropd]
nigdje

Dreamer Deceiver
20-01-2008, 19:37
[quote="Grim Fandango":sc8xw0q6][quote="Grim Fandango":sc8xw0q6]Di se mogu kupiti karte za Judase?

khm, khm, KHM KHM[/quote:sc8xw0q6]Wiiiikiing, Moorg, anybody!!!!!![/quote:sc8xw0q6]

još nigdje...

Barathrum
20-01-2008, 22:35
Ajd sad svi koji ste otišli u OT po jedan post hvalospjeva Judasima ili pijete ban.judasi su zakon,halford je najvokal,albumi su im svi prejebeni,painkiller je najbolja pjesma!
dovoljno? :D

S4lHDV7w ... re=related (S4lHDV7w7IQ&feature=related)

sav heavy metal je isti....black nije.

Lord Jambrek
20-01-2008, 22:57
Ajd sad svi koji ste otišli u OT po jedan post hvalospjeva Judasima ili pijete ban.judasi su zakon,halford je najvokal,albumi su im svi prejebeni,painkiller je najbolja pjesma!
dovoljno? :D

S4lHDV7w ... re=related (S4lHDV7w7IQ&feature=related)

sav heavy metal je isti....black nije.

Ne, suprotno, TNWBM je sav isti, ovo ostalo su simfonijski black metali i osale vrste black metala, black metal kakav je ljudima poznat je TNWBM.

Ovo je bio prvi black metal
DEuMN7GmrXg

vidi vraga! ove vokale čak možeš i razumijeti.



Anyway nešto sam masno počeo slušat judase u zadnje vrijeme :D a i mnogi na ovom forumu isto.

Dreamer Deceiver
20-01-2008, 23:02
ajmaaaaa....
već ste dosadni s tim postovima sav black/death/heavy/power/kurba materina metal je na isti kalup..
zaboli me jebeni kurac ako je sve na isti kalup, ja slušam ono šta me je volja i šta volim. Ali najbolje mi je kad počnu s true metal forama :pray: :pray:
Gonite se svi lagano u dubine pičke materine i ondje probavite još devet mjeseci ili koliko god vam treba. Dosta mi je već tih sranja o metalu. Ovaj topic je o judas priestu i zašto su oni bogovi većini koji slušaju heavy metal. Odjebite s tim maloumnim spikama koji je band bolji, jer kad vidim takve postove stvarno se zamislim i zapita : " Zar ipak metal glazba zatupljuje ljude ? "

Gonite se svi u pičku milu materinu.
I znate šta ? Ja sad slušam Dresden Dolls, ako je ikad ko čuo za njih. Baš mi je kul pjesma Shores of California...
A znate šta je najbolje od svega ? NJIHOV LABEL JE ROADRUNNER RECORDS !! OH NOES !! AJDE NEKA ME NAPADNE NEKI TRUE METALAC I POČNE PROPOVIJEDATI KAKVO JE SRANJE ROADRUNNER RECORDS !!

the girls are cryin’ the boys are masturbatin’
the girls are cryin’ the boys are masturbatin’

I molim vas sada, dosta o tome koji je metal bolji...

Što se tiče judasa...
se zna možda kad ce se počet prodavat karte ?

Nodakim
20-01-2008, 23:06
nekako nightiwish mi je prije na slušanju nego judasi,zapravo samo njih slušam jer neke pjesme su ono,samo poslušam breaking the law i paintkiller sada to jest painkiller

Barathrum
20-01-2008, 23:08
Ajd sad svi koji ste otišli u OT po jedan post hvalospjeva Judasima ili pijete ban.judasi su zakon,halford je najvokal,albumi su im svi prejebeni,painkiller je najbolja pjesma!
dovoljno? :D

S4lHDV7w ... re=related (S4lHDV7w7IQ&feature=related)

sav heavy metal je isti....black nije.

Ne, suprotno, TNWBM je sav isti, ovo ostalo su simfonijski black metali i osale vrste black metala, black metal kakav je ljudima poznat je TNWBM.

Ovo je bio prvi black metal
DEuMN7GmrXg

vidi vraga! ove vokale čak možeš i razumijeti.



Anyway nešto sam masno počeo slušat judase u zadnje vrijeme :D a i mnogi na ovom forumu isto.

hahaha... :rotfl:
venom prvi black metal?!
omg...daj se pokopaj...necu komentirat uopce...de mi reci jos da su black sabbathi osnivaci heavy metala :rotfl:

pomjesao si godine i drzave...

(obozavam likove koji bubaju napamet i namecu svoje umjesto da nauce nesto prikupljanjem materijala sa interneta a u tome najbolje mogu pomoci clanci ili biografija jer se vidi godina)

samo cu ti rec da je venom previse mlad band da bi bio "prvi black metal band" kao i bathory :rotfl:

hahaha...joj ovo bih najradije na news stavio :rotfl:

sto s etice kome je kakav black poznat ne hvataj se za slamke, sve vrste black metala su poznate a ti nisi svijet pa prema tome nemoj svoje neznanje prenosit na sve ostale jer ti nisi svijet, drugo govori o heavy metalu opcenito pa se onda govori i o blacku opcenito..nisam ni vidio d aje itko nabrojao 5 vrsta heavy metala(kojih samo toliko ima) i rekao u koji heavy spadaju judasi, manowar, iced earth, nevermore...etc...
prema tome postedi me svoje traumatologije. :o

Barathrum
20-01-2008, 23:10
ajmaaaaa....
već ste dosadni s tim postovima sav black/death/heavy/power/kurba materina metal je na isti kalup..
zaboli me jebeni ***** ako je sve na isti kalup, ja slušam ono šta me je volja i šta volim. Ali najbolje mi je kad počnu s true metal forama :pray: :pray:
Gonite se svi lagano u dubine pičke materine i ondje probavite još devet mjeseci ili koliko god vam treba. Dosta mi je već tih sranja o metalu. Ovaj topic je o judas priestu i zašto su oni bogovi većini koji slušaju heavy metal. Odjebite s tim maloumnim spikama koji je band bolji, jer kad vidim takve postove stvarno se zamislim i zapita : " Zar ipak metal glazba zatupljuje ljude ? "

Gonite se svi u pičku milu materinu.
I znate šta ? Ja sad slušam Dresden Dolls, ako je ikad ko čuo za njih. Baš mi je kul pjesma Shores of California...
A znate šta je najbolje od svega ? NJIHOV LABEL JE ROADRUNNER RECORDS !! OH NOES !! AJDE NEKA ME NAPADNE NEKI TRUE METALAC I POČNE PROPOVIJEDATI KAKVO JE SRANJE ROADRUNNER RECORDS !!

the girls are cryin’ the boys are masturbatin’
the girls are cryin’ the boys are masturbatin’

I molim vas sada, dosta o tome koji je metal bolji...

Što se tiče judasa...
se zna možda kad ce se počet prodavat karte ?

smao kratko...
maloumno je idolizirato judase ka bogovima i govoriti da su sve pjesme na albumima zakon kad nisu..uvjek im je pola albuma dobro a pola prosjecno...
sorry sto te spustam ali statistika.

ps. i ja volim judase al ne volim pretjerivanja i idoliziranje kao sto se na ovom forumu radi.
sto siri spektar slusanja imas to manje mozes nesto idolizirati.

Dreamer Deceiver
20-01-2008, 23:10
molim te prosvjetli nas kako je black metal najjaći i najbolji metal na ovoj planeti, ajde prosvjetli nas zašto je onaj pravi muški glas iz black metala bolji od gay glasa heavy metala, zašto je heavy metal sav na isti kalup, a zašto black metal nije nego svaki band, svaka black metal pjesma potpuno druuuugačija i bolje od ostalog izroda zvanog metal. Ajde, reci nam.... ali u temi zvanoj metal.

MasaKrisT
20-01-2008, 23:14
Ja cu vas sve prosvjetlit i reci: koji piiiip piiiip piiiiiiiiiiiiip razdvajate metal.Metal je metal.Kud se koljemo sa reperima,cajkarosima,tehno-frikovima,romima,tu jos medjusobno se trebamo klati.samo naprijed.Ja dajem rispekt svim vrstama.Da i nu-metalu.Run to the hills....

Dreamer Deceiver
20-01-2008, 23:17
ajmaaaaa....
već ste dosadni s tim postovima sav black/death/heavy/power/kurba materina metal je na isti kalup..
zaboli me jebeni ***** ako je sve na isti kalup, ja slušam ono šta me je volja i šta volim. Ali najbolje mi je kad počnu s true metal forama :pray: :pray:
Gonite se svi lagano u dubine pičke materine i ondje probavite još devet mjeseci ili koliko god vam treba. Dosta mi je već tih sranja o metalu. Ovaj topic je o judas priestu i zašto su oni bogovi većini koji slušaju heavy metal. Odjebite s tim maloumnim spikama koji je band bolji, jer kad vidim takve postove stvarno se zamislim i zapita : " Zar ipak metal glazba zatupljuje ljude ? "

Gonite se svi u pičku milu materinu.
I znate šta ? Ja sad slušam Dresden Dolls, ako je ikad ko čuo za njih. Baš mi je kul pjesma Shores of California...
A znate šta je najbolje od svega ? NJIHOV LABEL JE ROADRUNNER RECORDS !! OH NOES !! AJDE NEKA ME NAPADNE NEKI TRUE METALAC I POČNE PROPOVIJEDATI KAKVO JE SRANJE ROADRUNNER RECORDS !!

the girls are cryin’ the boys are masturbatin’
the girls are cryin’ the boys are masturbatin’

I molim vas sada, dosta o tome koji je metal bolji...

Što se tiče judasa...
se zna možda kad ce se počet prodavat karte ?

smao kratko...
maloumno je idolizirato judase ka bogovima i govoriti da su sve pjesme na albumima zakon kad nisu..uvjek im je pola albuma dobro a pola prosjecno...
sorry sto te spustam ali statistika.

ps. i ja volim judase al ne volim pretjerivanja i idoliziranje kao sto se na ovom forumu radi.
sto siri spektar slusanja imas to manje mozes nesto idolizirati.

sam rekao možda gdje da mi je uvijek cijeli album predobar ? ok reka son da su mi sin after sin & sad wings of destiny predobri i da je svaka stvar tamo super, meni jesu, možda tebi nisu. Svi dižu u nebesa British steel, koji je meni dosta ispodprosjeka s samo par dobrih stvari na tom albumu kao i Hell bent for leather. Slažem se da je ponekad na nekim albumima pola stvar idbro pola loše, ali to je svakodnevica glazbene scene. Rijetko ces sad nac da je skoro pa cijeli album dobar. U zadnje me vrijeme samo tako impresionirao maidenov A matter of life and death, dok me je Iced Earthov Framing Armgeddon duboko razočarao, a megadethov United Abominations nije izazvao nikakve "osjećaje" na meni. Jebi ga, tako je to danas. Prije su bili bolji, sad su tako-tako.... Iced Earthovi albumi od Stormridera pa do Something Wicked this way comes su mi prejebeni i svaka pjesma s tih albuma mi je predobra, i onda je došao horror show. Par stvari dobro, par stvari loše, par stvari tako tako. Također Ride the lightning mi je jebenica album, a poglej st. anger. Ja ne serem po tom albumu jer ostali seru ( danas je u modi srat po st. angeru, a niti ne znati zašto sereš po tom albumu ).

Barathrum
20-01-2008, 23:20
molim te prosvjetli nas kako je black metal najjaći i najbolji metal na ovoj planeti, ajde prosvjetli nas zašto je onaj pravi muški glas iz black metala bolji od gay glasa heavy metala, zašto je heavy metal sav na isti kalup, a zašto black metal nije nego svaki band, svaka black metal pjesma potpuno druuuugačija i bolje od ostalog izroda zvanog metal. Ajde, reci nam.... ali u temi zvanoj metal.

prosvjetljavam te da je sva glazba zakon...meni metal nije najdraza glazba a black metal volim zbog sirine utjecaja.
u black metalu se sudaraju jazz, thrash, speed, heavy, power, blues, soul, klasika, death, goth, gothic, brutal, folk, tradicija, doom....
eto zasto recimo mi je black drazi jer je kontra smaog metala i kontra svega ostalog a sve ujedinjuje.

inace mogao bih ti govorit kako je klasika i celtički folk zakon i prosvjetljavati te njime ali za pola tih tradicionalnih instrumenata nisi cuo pa bi radjenje skripte za tebe trajalo dugo.

a ukratko prosvjetlio bih te da ne glumis facu jer prvo neznas koliko znam, a drugo svojim idoliziranjem si rekao koliko ti znash. :rotfl:

Jerry
20-01-2008, 23:22
wiking,briši ovo pls...
inače,također judase slušam u zadnje vrijeme
edit:
ti idiot si opet došo opet pametovat ovdje,i da,black sabbathi nisu osnivači metala,samo neki bend glupi iz britanije

Barathrum
20-01-2008, 23:23
ajmaaaaa....
već ste dosadni s tim postovima sav black/death/heavy/power/kurba materina metal je na isti kalup..
zaboli me jebeni ***** ako je sve na isti kalup, ja slušam ono šta me je volja i šta volim. Ali najbolje mi je kad počnu s true metal forama :pray: :pray:
Gonite se svi lagano u dubine pičke materine i ondje probavite još devet mjeseci ili koliko god vam treba. Dosta mi je već tih sranja o metalu. Ovaj topic je o judas priestu i zašto su oni bogovi većini koji slušaju heavy metal. Odjebite s tim maloumnim spikama koji je band bolji, jer kad vidim takve postove stvarno se zamislim i zapita : " Zar ipak metal glazba zatupljuje ljude ? "

Gonite se svi u pičku milu materinu.
I znate šta ? Ja sad slušam Dresden Dolls, ako je ikad ko čuo za njih. Baš mi je kul pjesma Shores of California...
A znate šta je najbolje od svega ? NJIHOV LABEL JE ROADRUNNER RECORDS !! OH NOES !! AJDE NEKA ME NAPADNE NEKI TRUE METALAC I POČNE PROPOVIJEDATI KAKVO JE SRANJE ROADRUNNER RECORDS !!

the girls are cryin’ the boys are masturbatin’
the girls are cryin’ the boys are masturbatin’

I molim vas sada, dosta o tome koji je metal bolji...

Što se tiče judasa...
se zna možda kad ce se počet prodavat karte ?

smao kratko...
maloumno je idolizirato judase ka bogovima i govoriti da su sve pjesme na albumima zakon kad nisu..uvjek im je pola albuma dobro a pola prosjecno...
sorry sto te spustam ali statistika.

ps. i ja volim judase al ne volim pretjerivanja i idoliziranje kao sto se na ovom forumu radi.
sto siri spektar slusanja imas to manje mozes nesto idolizirati.

sam rekao možda gdje da mi je uvijek cijeli album predobar ? ok reka son da su mi sin after sin & sad wings of destiny predobri i da je svaka stvar tamo super, meni jesu, možda tebi nisu. Svi dižu u nebesa British steel, koji je meni dosta ispodprosjeka s samo par dobrih stvari na tom albumu kao i Hell bent for leather. Slažem se da je ponekad na nekim albumima pola stvar idbro pola loše, ali to je svakodnevica glazbene scene. Rijetko ces sad nac da je skoro pa cijeli album dobar. U zadnje me vrijeme samo tako impresionirao maidenov A matter of life and death, dok me je Iced Earthov Framing Armgeddon duboko razočarao, a megadethov United Abominations nije izazvao nikakve "osjećaje" na meni. Jebi ga, tako je to danas. Prije su bili bolji, sad su tako-tako.... Iced Earthovi albumi od Stormridera pa do Something Wicked this way comes su mi prejebeni i svaka pjesma s tih albuma mi je predobra, i onda je došao horror show. Par stvari dobro, par stvari loše, par stvari tako tako. Također Ride the lightning mi je jebenica album, a poglej st. anger. Ja ne serem po tom albumu jer ostali seru ( danas je u modi srat po st. angeru, a niti ne znati zašto sereš po tom albumu ).

neznam sto si se uhvatio svega toga..ali ukratko..serem po metallici od and justice for all jer nakon toga su poplijesnivili, dobro je upotpunjavat svoju tehniku i izrazajnost ali nikad ne shvacam to instantno mjenjanje temelja svoje svirke i liriksa, kao da su dvolicni ili samo "novcano pohlepni" jer ugasio sam vidio biografiju jamesa kad kaze da je htio radit glazbu koju ce svi slusat.
kompletno me takvi umjetnici ne zanimaju.
volim originalnost ne "school stuff".

Sickmanno1
20-01-2008, 23:37
wiking,briši ovo pls...
inače,također judase slušam u zadnje vrijeme
edit:
ti idiot si opet došo opet pametovat ovdje,i da,black sabbathi nisu osnivači metala,samo neki bend glupi iz britanije

:rotfl:

umirem :pray:

W1k1n6
20-01-2008, 23:37
Samo Chuck Berry ima pravo reći da je otac black metala. Sve je to rock'n'roll ljudi.


Postano: ned lis 28, 2007 5:55 pm - Admin foruma Darth Burek
Naslov: Osnovna pravila PC Play foruma
Generalna pravila koja vrijede na cijelom forumu i u svim njegovim segmentima
(teme, postovi, korisnička imena, sigovi, itd.)

- Vrlo je nepoželjno pisati vrlo beskorisne postove i/ili one koji nemaju veze s temom. Svi znamo za šale i zezanja, ali ako primijetimo da je nekome previše stalo do uvećanja post counta ili da ometa rasprave svojim nekonstruktivnim upadima - nećemo ga/je tolerirati.

Stoga se leti....

Barathrum
20-01-2008, 23:42
PostPostano: ned lis 28, 2007 5:55 pm
Naslov: Osnovna pravila PC Play

- Vrlo je nepoželjno pisati vrlo beskorisne postove i/ili one koji nemaju veze s temom. Svi znamo za šale i zezanja, ali ako primijetimo da je nekome previše stalo do uvećanja post counta ili da ometa rasprave svojim nekonstruktivnim upadima - nećemo ga/je tolerirati.

Kao što vidite, ovo je jedno od esencijalnih pravila PC Play foruma, a ne totalitarizam koji sam izmislio za sebe. Stoga posljednji puta upozoravam da se držite teme ili letite, a obzirom kako se radi o zagađivanju moje teme, što smatram potpunim negiranja poštivanja, dodajem kako ću vam izbrisati nepovratno accounte.


neznam dali da se smijem tebi ili korisniku iza nika! :rotfl:
glupost je neunistiva.

predpostavljam da ces znat cija je ovo stvar. 8)

GrimReaper
20-01-2008, 23:46
volim kad na painkiller dolete s motorom na stejđu... :pray:

W1k1n6
21-01-2008, 00:04
Da, a na Hell Bent For Leather ga Halford turira i bičuje.

Dreamer Deceiver
21-01-2008, 07:29
molim te prosvjetli nas kako je black metal najjaći i najbolji metal na ovoj planeti, ajde prosvjetli nas zašto je onaj pravi muški glas iz black metala bolji od gay glasa heavy metala, zašto je heavy metal sav na isti kalup, a zašto black metal nije nego svaki band, svaka black metal pjesma potpuno druuuugačija i bolje od ostalog izroda zvanog metal. Ajde, reci nam.... ali u temi zvanoj metal.

prosvjetljavam te da je sva glazba zakon...meni metal nije najdraza glazba a black metal volim zbog sirine utjecaja.
u black metalu se sudaraju jazz, thrash, speed, heavy, power, blues, soul, klasika, death, goth, gothic, brutal, folk, tradicija, doom....
eto zasto recimo mi je black drazi jer je kontra smaog metala i kontra svega ostalog a sve ujedinjuje.

inace mogao bih ti govorit kako je klasika i celtički folk zakon i prosvjetljavati te njime ali za pola tih tradicionalnih instrumenata nisi cuo pa bi radjenje skripte za tebe trajalo dugo.

a ukratko prosvjetlio bih te da ne glumis facu jer prvo neznas koliko znam, a drugo svojim idoliziranjem si rekao koliko ti znash. :rotfl:

ček ček ček, a kamo sam ja nešto idolizirao ? Zato jer sam rekao da su mi par albuma od judasa CIJELI odlični ? Zato jer slušam heavy metal ? Sam rekao možda da je heavy bolji od blacka ? I usput ja ne glumim nikakvu facu, ja samo pitam ono šta mi nije jasno ;)
I znaš šta je najbolje od svega ? Koliko god ti i svi ostali oko mene tvrdili kako je black metal " superiorniji " od svega, kako su kul oni brutalni vokal, mračni imiđ i sve te đinđule minđule, meni će i dalje većina black ( i death )metala parati uši. Ja također ne slušam samo metal. Ok kad biš pogledaomoj last fm profil, vidio biš da slušam samo metal, jer doma imam većinu metala te rocka. Pop ne volim jer nakon određenog vremena pjesma ma koliko god bila zarazna mi počne ič na živce. Blues ne slušam ( osim par pjesma Roberta Johnsona ), ako imaš kojeg blues glazbenika za preporučit, preporuči.


Zato sad molim da se prekine ova prokleta rasprava ili neka se nastavi u metal topicu...

MasaKrisT
21-01-2008, 09:09
Poslusaj Mike-a Oldfielda, grupu Yanni, i Play! orkestar koji izvodi samo soundtrackove iz igara

Dreamer Deceiver
21-01-2008, 16:14
zna možda kad se počnu prodavati ulaznica i oko koliko ce se kretat cijena ?

W1k1n6
21-01-2008, 17:27
Ne zna se još. Na Čmaru jedan iz agencije koja ih dovodi kaže da se čeka još potvrda za predgrupu (Megadeth još uvijek nije siguran), pa kad vide koliko će ih sve to koštat, javit će pošto će dilat karte i kada.

Dreamer Deceiver
21-01-2008, 17:36
netko je napomenuo da bi možda iced earth mogao uskočiti, ja bi vrlo rado da uskoči iced earth nego megadeth :pray:

Grim Fandango
21-01-2008, 19:29
To bi Maloki volio također, a meni je svejedno...

Maloki
21-01-2008, 21:11
Maloki je to i spomenuo :)
Da, tako mi frend reko, navodno bu uz Megadeth bila još neka predgrupa iznenađenja i neće se znat ko je do samog koncerta, a proširila se glasina da je to Iced Earth. Nak, ak bi bilo tako, mogo bih nakon tog koncerta slobodno umrijet (nadam se da neću :))

GrimReaper
21-01-2008, 22:45
Maloki je to i spomenuo :)
Da, tako mi frend reko, navodno bu uz Megadeth bila još neka predgrupa iznenađenja i neće se znat ko je do samog koncerta, a proširila se glasina da je to Iced Earth. Nak, ak bi bilo tako, mogo bih nakon tog koncerta slobodno umrijet (nadam se da neću :))

za ajsd ert se prica da ce i maidenima bit... hehe iskreno ako bilo kome budu bice jebeno,sam da dođu

Worthaur
21-01-2008, 22:47
Maloki je to i spomenuo :)
Da, tako mi frend reko, navodno bu uz Megadeth bila još neka predgrupa iznenađenja i neće se znat ko je do samog koncerta, a proširila se glasina da je to Iced Earth. Nak, ak bi bilo tako, mogo bih nakon tog koncerta slobodno umrijet (nadam se da neću :))
Al megadeth nece bit...

Maloki
21-01-2008, 22:54
za ajsd ert se prica da ce i maidenima bit... hehe iskreno ako bilo kome budu bice jebeno,sam da dođu

Mejdenima? Fak, a na mejdene ne idem :(

MasaKrisT
21-01-2008, 23:04
jep prica se za mejdene.vidicemo.sto ne:)kartusa je tu :)

GrimReaper
21-01-2008, 23:15
jep prica se za mejdene.vidicemo.sto ne:)kartusa je tu :)

ofc, imam je od 1. dana kad su krenule u prodaju 8)

ChR0NoS
22-01-2008, 00:10
možda čak budem išao na judas prieste, obađem malo rodbinu u zagrebu i svratim na koncert....

nisam baš upućen u sve to, što je sa kartama za judase?

a na maidene 100% idem, kartu sam nabavio

Grim Fandango
22-01-2008, 10:53
Mejdeni su u Splitu? Neda mi se tamo ić... :(

GrimReaper
22-01-2008, 12:12
možda čak budem išao na judas prieste, obađem malo rodbinu u zagrebu i svratim na koncert....

nisam baš upućen u sve to, što je sa kartama za judase?

a na maidene 100% idem, kartu sam nabavio

karata jos nema u prodaji,cuo sam da budu ko i za maidene, znaci 250-300 kn.
ja na judase idem samo ako si nađem u džepu 450 kn viska u srpnju.

mislim da se malo pretjeralo sa svim time. zadnjih godina hrvatska koncertno nula sad odjenom se dižemo u nebesa.... naravno ici cu prema prioritetima tako da ce judasi možda izvisit.

MasaKrisT
23-01-2008, 13:35
ma neka bitno da je izbor velik...ak mogu slovenci i madjari sve najvece bednove ugoscivat mozemo i mi. A publiku imamo.jedino djep boli...

W1k1n6
23-01-2008, 16:06
Osobno volim Maidene i bio sam na njihovom koncertu prije par godina u Velikoj Gorici na stadionu Radnika, no moram vas upozoriti kako na otvorenom prostoru zvuče katastrofalno. Meni osobno je na koncertu najvažniji zvuk, a to je kod Maidena uživo najveći problem. Više vode brige o pozornici i light showu nego o zvuku. Nisam nikad u životu bio na tišem HM koncertu od Maidena. Judasi na svojim koncertima zvuče možda čak i bolje nego na CD-ima/pločama, pa bih im uvijek dao prednost.

MasaKrisT
23-01-2008, 17:41
Koliko ja znam Maideni uvijek bolje zvuce live nego na konc,mozda je bilo do organizatora i ozuvcenja,al gledao sam vecinu liveova,a sama potvrda kvalitete je Rock In Rio...jedan od rijetkih bendova koji live zvuce bolje neg na cd...vidjet cemo:)

Maloki
23-01-2008, 22:57
Daklem, oko JP...

Sviraju u velikoj dvorani. Razlog je, već sam pisao, u lošim produkcijskim uvjetima male dvorane.

Cijena će (pazi sad) biti 245. Za one koji su kupili ulaznicu za Iron Maiden cijena će biti 200 kn.
Za one koji kupe istovremeno i IM i JP ukupno će platiti 450 kn (umjesto 495).

TO će biti moguće putem tickets@lupa.hr.

Prodaja počinje 1.2.2008. Press release ide uskoro.


A trenutno imamo ponudu da im kao special guests sviraju Cavaliera Conspiracy (Max & Igor, ex-Sepultura - ali vi to već znate)...

Worthaur
24-01-2008, 14:44
Cavalera Conspiracy... nadam se da budu bili :o
Uskoro ce mi rođendan tak da bi mogo nagovorit starce da mi kupe kartu ^^

W1k1n6
24-01-2008, 14:59
Koliko ja znam Maideni uvijek bolje zvuce live nego na konc,mozda je bilo do organizatora i ozuvcenja,al gledao sam vecinu liveova,a sama potvrda kvalitete je Rock In Rio...jedan od rijetkih bendova koji live zvuce bolje neg na cd...vidjet cemo:)
E da, može se snimit koncert savršeno kad snimaju zvuk direktno iz mix pulta, pa samo upiknu par mikrofona na publiku i sve dobro zmiksaju. Maideni su sigurno band koji tehnički savršeno odsvira koncert, pa s te strane nema brige, a Rock in Rio je i meni jedan od najboljih snimljenih koncerata, no takav zvuk sigurno nisu imali oni u publici, osim ako su bili u prvih par redova od bine pa su slušali direktno zvuk iz pojačala i monitora Maidena. Naravno, ako živite u Splitu ili u okolici, nemate što razmišljat jer je pitanje da li ćete ikada više u životu vidjeti Maidene, a nećete morati potrošiti love još i na ekstra prijevoz.

MasaKrisT
24-01-2008, 16:10
Moze:)Dolazis na koncert?:)

W1k1n6
25-01-2008, 11:59
Na Judasima sam sigurno, na Maidenima možda. Išao bi na Maidene samo ako se skupi moja stara ekipa pa iznajmimo kakav kombi s vozačem da se svi mogu opustit i zezat.

GrimReaper
25-01-2008, 16:57
upravo sam se docepao neceg nevjerovatnog:D

koncert na dvd black sabbatha sa rob halfordom na vokalu :pray: :pray:

1992 kalifornija ...ah zastaje mi dah pri pomisli:D

W1k1n6
25-01-2008, 17:10
upravo sam se docepao neceg nevjerovatnog:D

koncert na dvd black sabbatha sa rob halfordom na vokalu :pray: :pray:

1992 kalifornija ...ah zastaje mi dah pri pomisli:D
Nastupio je s njima i na Ozzfestu 2004.
R-4BthN-TjA
Malo smiješno, a? Mislim, može proći, ali Ozzie ima toliko specifičan glas da ga nitko ne može mijenjati, pa ni Halford. Isto tako bi bilo i kad bi Ozzie išao pjevati Prieste :)

GrimReaper
25-01-2008, 17:39
slažem se al lijepo je slusat i gledat sabbathove stvari iz halfordovih usta..

btw ima i pjesama od sabbatha koje su iz dio ere(heaven and hell,die young,neon knights,the mob rules,computer god)

Fencing_LORD
26-01-2008, 18:55
Predobar mi je onaj Johnny B. Goode cover

W1k1n6
28-01-2008, 15:45
Predobar mi je onaj Johnny B. Goode cover
Da, a odlične su i njihove obrade Diamonds and Rust od Joan Baez i The Green Manalishi od Fleetwood Mac.

Inače, samo ako netko slučajno ne zna - Rapid Fire je originalna pjesma Judasa, a Metallica je samo napravila obradu. Također da ne bi netko pomislio kako je Ripper originalna stvar od Iced Earth :)

GrimReaper
28-01-2008, 15:58
gledal sam onaj dvd di Ripper jos pjeva...

svidžala mi se najava te pjesme.. onak what's my name.. publike vikne RIPPER , what's my name? RIPPER..i onda pocne stvar...
dobar show :)

Maloki
28-01-2008, 16:00
Evo jedne zgodice od danas - užasno me bolila glava u školi, a nemam tablete i ne znam kako da smanjim bol. I tako sjedim i razmišljam "i need a painkiller... Painkiller... PAINKILLER!!!" i na odmoru pustim Painkillera. Mislim da mi je čak i bilo lakše nakon toga :)

Dreamer Deceiver
28-01-2008, 16:35
aaaaa rippper koliko nisam čuo tu stvar...
kratka ali prejaka :pray:

Grimm-Reaper
28-01-2008, 17:20
Tko su Judasi? :|

Jerry
28-01-2008, 17:24
<3
inače zakleo bih se bio da je halford bio jedno vrijeme s sabbathima i da sam ga vidio i čuo kako pjeva,ali surfah po wikiju i niš nisam našao,tak da nisam želio ništa tvrdit,i da ne stoji mu baš parranoid,jači je s judasima ^^

Worthaur
28-01-2008, 19:31
Izvod iz službenog press release-a:

lupapromotion

PONOSNO PREDSTAVLJA

JUDAS PRIEST 02.07.2008.
Zagreb, Dom sportova



Judas Priest, najutjecajniji band iz heavy i doom metal kategorije, nastupit će 2. srpnja 2008. u Zagrebu u Velikoj dvorani Domu sportova.

Ovi sjajni glazbenici koji su već hrabro zagazili u 50te godine, uspješno su stvorili fuziju gotičkog dooma Black Sabbatha i riffova Led Zeppelina, začinivši sve sa napadom opake dvostruke gitare. Time su popločali put za popularnu heavy metal muziku od 1975. do 1085. te dali smjernice za 'death metal' 80tih godina.
Osnovani u Birminghamu, Engleska, 1970., Judasi su do sada izdali preko 20 albuma i live DVDa :
• Rocka Rolla (1974.)
• Sad Wings Of Destiny (1976.)
• Sin After Sin (1977.)
• Stained Class (1978.)
• Killing Machine (1978.) (album poznat i kao "Hell Bent for Leather")
• Unleashed in the East (1979., live album)
• British Steel (1980.)
• Point of Entry (1981.)
• Screaming for Vengeance (1982.)
• Defenders of the Faith (1984.)
• Turbo (1985.)
• Priest...Live! (1987., live album)
• Ram It Down (1988.)
• Painkiller (1990.)
• Jugulator (1997.)
• Live Meltdown (1998., live album)
• Demolition (2001.)
• Live in London (2002., live DVD)
• Electric Eye (2003., live DVD)
• Angel of Retribution (2005.)
Prodali su preko 40 milijuna albuma diljem svijeta.

Osim što imaju ogromnu bazu fanova diljem svijeta zbog svog genijalnog umijeća da ostave bez teksta svakoga tko pogleda samo jedan njihov live nastup, Judasi su poznati i po tome što je vokal benda Rob Halford prvi i vjerojatno jedini pripadnik ovog, vrlo konzervativnog stila glazbe, koji je otvoreno priznao da je homoseksualne orjentacije. No, čini se, to nije jedina kontroverza koja ih je zahvatila u njihovoj dugoj karijeri. Bivšeg bubnjara Dave Hollanda su optužili i osudili zbog navodnog zlostavljanja maloljetnog dječaka, a i našli su se na sudu 1990. godine zajedno sa svojom izdavačkom kućom CBS Records zbog navodnog iniciranja samoubojstva dvojice njihovih fanova koji su vrteći pjesmu 'Better By You, Better Than Me', čuli skrivene poruke. Naravno, oslobođeni su optužbi nakon duge sudske borbe, no Halford je, obeshrabren, odlučio napustiti bend. Zamjenio ga je njihov fan, Tim 'Ripper' Owens, te je bend krenuo u potpuno drugačiji zvuk koji ih svakako nije proslavio.
Godinu 2003. su fanovi Judasa dočekali sa oduševljenjem. Halford se vratio te su 2005. snimili album' Angel Of Retrebution'.
Ovogodišnju će turneju odraditi u slijedećem sastavu:
• Rob Halford, glavni vokal (1973.- 1993., 2003.- )
• Glenn Tipton na gitari (1974.- )
• K.K.Downing na gitari (1969.- )
• Ian Hill na bas-gitari (1969.- )
• Scott Travis na bubnjevima (1989.- )

Ulaznice po cijeni od 245 kuna možete kupiti u Dallasu, Dancing Bearu, Integralu ( pothodnik), Aquarius, Generalturistu, Adriatica.net i na svim ostalim ovlaštenim prodajnim mjestima od 1.veljače 2008.
Više informacija o ulaznicama na http://www.eventim.hrSi http://www.ticketpro.hrS.
Svi metal fanovi koji su već kupili ulaznicu za Iron Maiden /Split, 10.08.2008./, ulaznicu za Judas Priest mogu dobiti za SAMO 200 kuna. Trebaju se samo javiti na mail tickets@lupa.hrSgdje će dobiti sve potrebne detalje ili doći u prostorije Lupa promotion, Drniška 22 u Zagrebu.
A svi koji još nisu kupili ulaznice, a planiraju posjetiti oba koncerta, ukoliko se prijave na tickets@lupa.hrSili dođu u prostorije Lupa promotion, ulaznice za spektakularne koncerte ovih legendi heavy metala platiti će ukupno 445 kn i tako uštediti 50 kn.
Za više informacija posjetite http://www.lupapromotion.hr

Nodakim
28-01-2008, 21:48
<3
inače zakleo bih se bio da je halford bio jedno vrijeme s sabbathima i da sam ga vidio i čuo kako pjeva,ali surfah po wikiju i niš nisam našao,tak da nisam želio ništa tvrdit,i da ne stoji mu baš parranoid,jači je s judasima ^^


sumnjam da bi se on usudio biti sa jednim tako lošim bendom...

Dreamer Deceiver
28-01-2008, 21:53
pjevao je dva puta s njima :D

Jerry
28-01-2008, 22:06
<3
inače zakleo bih se bio da je halford bio jedno vrijeme s sabbathima i da sam ga vidio i čuo kako pjeva,ali surfah po wikiju i niš nisam našao,tak da nisam želio ništa tvrdit,i da ne stoji mu baš parranoid,jači je s judasima ^^


sumnjam da bi se on usudio biti sa jednim tako lošim bendom...odjebi

Norther
28-01-2008, 22:12
<3
inače zakleo bih se bio da je halford bio jedno vrijeme s sabbathima i da sam ga vidio i čuo kako pjeva,ali surfah po wikiju i niš nisam našao,tak da nisam želio ništa tvrdit,i da ne stoji mu baš parranoid,jači je s judasima ^^


sumnjam da bi se on usudio biti sa jednim tako lošim bendom...da, bio je gost ili tako nesto...sjecam se, a ti geralt se odi upucaj jer sabbathi prerulaju :wink:

W1k1n6
29-01-2008, 01:58
Da nije bilo Sabbatha, sada biste doživljavali Beach Boyse kao death metal.

Inače, Halford nije nikada bio član Sabbatha, nekoliko je puta nastupio na njihovim koncertima kao gost.

Nodakim
29-01-2008, 13:46
s tom tvrdnjom se neću neslagati,ali to ne znači da nekome mogu sakati vise od Seke Aleksic

W1k1n6
29-01-2008, 16:48
Ukoliko Megadeth kao predgrupa definitivno otpadne, koga biste voljeli vidjeti i čuti kao uvertiru Judasima? Obzirom da su njihove nekadašnje support grupe uvijek bile svojevrsna otkrića (Warlock, Anthrax, Pantera...), nadam se kako će organizatori i ovoga puta namirisati svježu krv među bandovima koji se još nisu u potpunosti afirmirali. Any idea?

Jerry
29-01-2008, 17:05
Black Sabbath xD
bilo bi lijepo kad bi Judasi spojili koncert s Mejdenima,odnosno da bi se recimo uzela karta za nekih 300-400 kn i da recimo prvo nastupaju mejdeni,pa judasi al na istom mjestu...al znam,nemoguće :D

W1k1n6
29-01-2008, 17:15
Ja bih radije za predgrupu band koji svira neku drugu vrstu metala, recimo Slayer? :)

Dreamer Deceiver
29-01-2008, 17:20
ja bi Iced Earth :pray:
da vidim i čujem barlowa kako pjeva melancholy :pray:

MasaKrisT
29-01-2008, 17:46
uf slayer...doso bi onda sto posto :)

Maloki
29-01-2008, 18:20
Ja bih radije za predgrupu band koji svira neku drugu vrstu metala, recimo Slayer? :)

ja bi Iced Earth :pray:
da vidim i čujem barlowa kako pjeva melancholy :pray:

Sve je rečeno sa ova 2 posta :)

RIPtheREAPER
29-01-2008, 18:22
e lol kaj je neki lik iz judasa gej koliko sam cuo?

Jerry
29-01-2008, 19:07
halford,vokal,i što sad?

Worthaur
29-01-2008, 19:43
Ja bih radije za predgrupu band koji svira neku drugu vrstu metala, recimo Slayer? :)
Black Label Society

Sickmanno1
29-01-2008, 20:25
Ja bih radije za predgrupu band koji svira neku drugu vrstu metala, recimo Slayer? :)

eh, onda bi isao ja JP ^^

W1k1n6
30-01-2008, 01:03
Slayer i Judasi, to su mi najbolji koncerti na kojima sam bio u životu, zašto ih ne spojit?

MasaKrisT
30-01-2008, 10:16
To bi organizatore trebalo pitat:)

Itachi
30-01-2008, 13:18
Judas je OK,ali smatram da ima i starijih metla bendova koji su bolji,no o ukusima se ne raspravlja...
po meni metal je vrsta glazbe sa naglašenim gitarama,ali neki brkaju metal i heavy metal...to nije ni slično...
Metallica spada u metal bend,jer dosta naglašavaju gitaru,barem su to u počecima radili...u zadnje vrijeme i nisu,Iron Maiden,Megadeath,Black Sabbath je na granici rock & metal,ono je ipak drugo vrijeme,ali se granice stalno pomiču...

W1k1n6
30-01-2008, 13:59
Ne znam zašto se stalno opterećujute s definicijama i terminologijom. Heavy metal, black metal, doom metal, trash metal, gothic metal, power metal, progressive metal... itd itd. Jedno je cool, drugo sucksa... Djetinjarije. Nema toga ljudi. Stvari (pjesme) su dobre ili loše, bez obzira tko ih svira, bez obzira kojem "pravcu" pripadaju. Terminologiju su izmislili rock kritičari kako bi lakše razvrstali određene oblike H/M sounda, a ne da bi dijelili publiku. U biti sve se na kraju svodi na rock'n'roll.
No moram priznati da me zabavlja kad netko tvrdi da su metal i heavy metal različiti pojmovi, to još nisam čuo :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Jerry
30-01-2008, 14:18
mda,heavy metal nespada u metal,nimalo,to je neko rock sranje,yea :(
aj odslušaj nešta od rocka (gnr,acdc primjer;) i nešta od hma

W1k1n6
30-01-2008, 14:45
Inače koliko znam Ripper je definitivno otišao iz Iced Eartha, pa su male šanse da bi njih imali kao predgrupu Judasima, a ne bi mi se previše dopalo i da on dođe sa svojim novim bandom Beyond Fear, jer bi onda na kraju koncerta sigurno bili neki ša-la-la tandemi s Halfordom, mješavine albuma s jednim i drugim, a stvari s Jugulatora i Demolitiona mi se baš previše i ne slušaju.

GrimReaper
30-01-2008, 15:02
Inače koliko znam Ripper je definitivno otišao iz Iced Eartha, pa su male šanse da bi njih imali kao predgrupu Judasima, a ne bi mi se previše dopalo i da on dođe sa svojim novim bandom Beyond Fear, jer bi onda na kraju koncerta sigurno bili neki ša-la-la tandemi s Halfordom, mješavine albuma s jednim i drugim, a stvari s Jugulatora i Demolitiona mi se baš previše i ne slušaju.

pa beyond fear nije los bend, preslusao sam istoimeni album i mogu reci da mi je okej.

Jerry
30-01-2008, 15:02
ne pratim baš iced earth pošto mi nije nešt spešl,vratio se barlow ili?

W1k1n6
30-01-2008, 15:18
Da, Barlow se vratio. Ripper popljuga gdje god dođe, možda će još jedan film snimiti po njemu :)

MasaKrisT
30-01-2008, 15:26
Konacno barlow back,nesto se suska da bi mogli bit prije mejdena ajs rtovci.sexey

Maloki
30-01-2008, 18:24
Slayer i Judasi, to su mi najbolji koncerti na kojima sam bio u životu, zašto ih ne spojit?

Bio si na Slayeru? Ja bi :(

Itachi
30-01-2008, 20:51
Judasi su mi ok,ali čemu toliko opterećivanje time u koji žanr spadaju Judasi..oni su metal,to stoji,ali granice se pomiču sve dalje.
ipak Black Sabbath su na granici rock & metal,no Metallica je također metla bend,jer metal bendovi naglašavaju gitaru.
često metal brkaju sa heavy metalom,no nije ni približno isto.
Megadeath i Iron Maiden također spadaju u metal....
Judas poslušam s vremena na vrijeme i ok su mi... :)

Worthaur
30-01-2008, 21:06
Wtf o cem ti brijes? Metal brkaju s heavy metalom? Oces rec da heavy metal nije metal? oO

Dreamer Deceiver
30-01-2008, 21:17
Judasi su mi ok,ali čemu toliko opterećivanje time u koji žanr spadaju Judasi..oni su metal,to stoji,ali granice se pomiču sve dalje.
ipak Black Sabbath su na granici rock & metal,no Metallica je također metla bend,jer metal bendovi naglašavaju gitaru.
često metal brkaju sa heavy metalom,no nije ni približno isto.
Megadeath i Iron Maiden također spadaju u metal....
Judas poslušam s vremena na vrijeme i ok su mi... :)

možda danas black sabbat niti ne zvuči ko metal, ali u ono vrijeme to je bilo itekako heavy.

W1k1n6
01-02-2008, 12:32
Bedasto je raspravljati o tome u koju vrstu metala spada Black Sabbath, jer oni su prvi heavy metal band u povijesti. Također, oni su i prvi koji su prihvatili da ih se tako naziva, što je također vrlo važno, jer postoje mnogi poput Deep Purplea i Motorheada koji zabranjuju da im se daje etiketu hard rocka, a kamo li tek metala, mada su uz Sabbathe sigurno ponajviše utjecali na razvoj milog nam žanra.
Za domaću zadaću o počecima metala poslušajte Beatlese i njihove stvari Helter Skelter i Come Together, Steppenwolf sa Born To be Wild gdje se prvi puta spominje Heavy Metal, a ne bi vam škodilo ni malo Hendrixa, pa obavezna doza Led Zeppelina, Kinksa, itd itd... Pa nije valjda sve počelo s Metallicom.

Kad mi odgovorite koje su rase i nacionalnosti bili Adam i Eva, onda ću vam reći u koju vrstu metala spada Black Sabbath :)

grizli
02-02-2008, 18:52
evo sad sam posluso par albuma i najbolje mi je hellrider i painkiller :pray: :pray: :pray:


edit: odlicna prerada od paint it black, jos sam u shoku O_o

Dreamer Deceiver
02-02-2008, 19:02
uf, tek sad sam čuo tu obradu..
samo jedan smajl to može objasniti : :pray:

grizli
02-02-2008, 19:32
sad slusam odlicna je i burn in hell

W1k1n6
04-02-2008, 00:51
Paint it Black zapravo nije obrada koju su napravili Judasi, već njihov gitarist Glenn Tipton na svojem solo albumu iz 1997. - Baptizm of Fire. Al pazite ekipu koju si je složio za taj album:
Gitara i svi vokali: Tipton
Basisti: Robert Trujillo (Suicidal Tendencies, Ozzy Osbourne, Metallica); Billy Sheehan (Mr. Big, David Lee Roth); John Entwistle (The Who)
Bubnjari: Cozy Powell (Rainbow, Black Sabbath); Shannon Larkin (Ugly Kid Joe); Brooks Wackerman (Suicidal Tendencies, Infectious Groves)
Klavijature: Don Airey (Rainbow, Deep Purple)
"Pomoćni vokal": Whitfield Crane (Ugly Kid Joe)

Na žalost, među živima više nema Cozy Powella (saobraćajka) i Johna Entwistlea (srce), pa ovaj album predstavlja doista nešto posebno, a obrada Stonesa Paint it Black je doista nešto svemirsko.

grizli
04-02-2008, 16:12
Paint it Black zapravo nije obrada koju su napravili Judasi, već njihov gitarist Glenn Tipton na svojem solo albumu iz 1997. - Baptizm of Fire. Al pazite ekipu koju si je složio za taj album:
Gitara i svi vokali: Tipton
Basisti: Robert Trujillo (Suicidal Tendencies, Ozzy Osbourne, Metallica); Billy Sheehan (Mr. Big, David Lee Roth); John Entwistle (The Who)
Bubnjari: Cozy Powell (Rainbow, Black Sabbath); Shannon Larkin (Ugly Kid Joe); Brooks Wackerman (Suicidal Tendencies, Infectious Groves)
Klavijature: Don Airey (Rainbow, Deep Purple)
"Pomoćni vokal": Whitfield Crane (Ugly Kid Joe)

Na žalost, među živima više nema Cozy Powella (saobraćajka) i Johna Entwistlea (srce), pa ovaj album predstavlja doista nešto posebno, a obrada Stonesa Paint it Black je doista nešto svemirsko.


cool, good 2 know

W1k1n6
04-02-2008, 16:23
Negdje sam pročitao kako su se Mick Jagger i Keith Richards složili kako je ovo najbolja obrada neke njihove stvari, a Jagger je dodao kako bi i njihov Paint It Black zvučao tako da nisu bili toliko razvaljeni kad su ga snimali :)

Maloki
07-02-2008, 20:54
I jel se zna ko će bit predgrupa na koncertu? I jel kupio ko kartu?

(btw, 3000. post ^^)

Worthaur
07-02-2008, 21:10
I jel se zna ko će bit predgrupa na koncertu? I jel kupio ko kartu?

(btw, 3000. post ^^)
"JP dovode sa sobom Cavalera Conspiracy. Nije još 100% ali highly likely da će baš oni bit support."
I wish...

W1k1n6
08-02-2008, 10:17
I jel se zna ko će bit predgrupa na koncertu? I jel kupio ko kartu?

(btw, 3000. post ^^)
"JP dovode sa sobom Cavalera Conspiracy. Nije još 100% ali highly likely da će baš oni bit support."
I wish...
Cavalera? Gospon The Cavalera?

Maloki
08-02-2008, 10:17
Gospoda Cavalera :)

W1k1n6
10-02-2008, 18:22
Znači i moj imenjak se pridružio burazu. Tko je onda uopće ostao u Sepulturi? Jel ta informacija da će oni biti predgrupa Judasima istinita ili samo želja?

Dreamer Deceiver
10-02-2008, 18:29
potvrđeno je...barem ja tako mislim...
čini se da ćemo gledati i slušati braću kavaljeru :D

Worthaur
10-02-2008, 18:44
Yep, potvrđeno je...

grizli
11-02-2008, 20:26
ljudi trebam help

judasi ili maideni, na koji koncert otici???

Dreamer Deceiver
11-02-2008, 20:30
obadva :D

Worthaur
11-02-2008, 20:44
ljudi trebam help

judasi ili maideni, na koji koncert otici???
na judase ofkors

MasaKrisT
11-02-2008, 22:21
Maideni definitivno,jer spektakl je zagarantiran....

W1k1n6
11-02-2008, 22:26
Maideni definitivno,jer spektakl je zagarantiran....
Maideni ko hoće gledat veliku binu i rasvjetu, Judasi tko hoće vrhunski zvuk, konceptualnu predstavu i božji nektar, ambroziju metala.

Korpse
12-02-2008, 12:19
Maideni definitivno,jer spektakl je zagarantiran....
Maideni ko hoće gledat veliku binu i rasvjetu, Judasi tko hoće vrhunski zvuk, konceptualnu predstavu i božji nektar, ambroziju metala.
ja frendu rekao za koncert judasa i kako su oni bogovi metala, rekao sam m odkada su aktivni, on mi kaže da će na koncertu biti 20-ak ljudi.... :rotfl:
kaže da se one pičke lordi bolji od judasa...http://forum.crystalxp.net/uploads/post-386-1127687954.gif
ovako sam mu taćku opalio... :rotfl:

grizli
12-02-2008, 16:01
ok idem onda na judase

W1k1n6
12-02-2008, 17:40
Ali Vikinze,nemos reci da Maideni nemaju dobar zvuk...
Na obadva koncerta ce biti dobrog zvuka.Samo je pitanje koga vise volis...
Vodeći se iskustvom iz Gorice prije par godina, na žalost moram reći kako su Maideni bili valjda najtiši band koji sam u životu slušao na nekom koncertu, mada su istovremeno imali najveću binu i rasvjetu koje sam ikada vidio.
Nadam se da će na Poljudu biti bolje jer će ih inače torcida zapaliti :)

mamlaz
29-02-2008, 21:40
Zašto su Judasi bogovi metala?


Zato što nisu...

Nodakim
29-02-2008, 22:07
ah excuse me?zar njemu cura nije nešto umrla pa je otišao se ubiti ili nešto?

Jerry
27-04-2008, 09:53
zamro topic brzo o judasima ha ? :D
meni je sa ovog angel of retribution prejaka pjesma angel,i judas rising
diamonds and rusts acoustic je nesta predobro...

Dreamer Deceiver
27-04-2008, 10:28
aye, pogotovo ona live izvedba iz rising in the east, ali orginal s sin after sin mi je isto odlična. Nije onako "depresivna" ko akustična, a angel je priča za sebe kao i Eulogy. Hellrider mi je isto odlična stvar. Poslušaj painkillera.

Jerry
27-04-2008, 10:44
pejnkillera sam preslušo već xxx puta ;D
al diamonds and rusts....

Jerry
27-04-2008, 11:12
:o pricamo o albumu/pjesmi

pimp
27-04-2008, 11:16
đoni budi dobar je najboljša pevaljka od đudasa :)

Jerry
27-04-2008, 11:30
hejvi metal,painkiller je najblizi heavyu metalu..

Dreamer Deceiver
27-04-2008, 11:37
E,jeli Painkiller speed metal?

jap, painkiller je speed metal.
I album i pjesma.

Najbliže heavy metalu su prva četiri ( klasična ) albuma judasa, dok su bili baš pravi heavy metal.

W1k1n6
29-04-2008, 00:15
Painkiller je remekdjelo Judas Priesta, Scott Travis im je strahovito obogatio crvena krvna zrnca kisikom i postao najžešći živi metronom heavy metala.
Nije ni Holland bio loš bubnjar, ali Travis je donio dašak speeda koji im je falio.

MILF hunter
29-04-2008, 06:56
Painkiller je jebena pjesma...mada mi Judasi ne leže baš...al ae.

W1k1n6
29-04-2008, 07:40
Ponosan sam neizmjerno što sam imao tu sreću prisustvovati koncertu Painkiller Toura u Zagrebu i mogu vam garantirati kako ćete Judase uživo doživjeti poput proroka kojemu se se božje zapovijedi munjama urezivale u stijenu.
OFVqEDDu ... re=related (OFVqEDDuaAo&feature=related)

BTW, evo vam vrlo zanimljivog teksta o gitarskom dvojcu Judasa i njihovoj opremi.
http://members.firstinter.net/markster/PROFILE2.html

Nodakim
29-04-2008, 16:49
njihovoj opremi?a kakvoj opremi?da e učinim pogrešku prije nego sto stisnem na taj link...

W1k1n6
30-04-2008, 01:29
njihovoj opremi?a kakvoj opremi?da e učinim pogrešku prije nego sto stisnem na taj link...
Klikni slobodno mada se za tu "opremu" smatra kako solo gitaristima predstavlja falusnu kompenzaciju.

Jerry
30-04-2008, 12:48
http://youtube.com/watch?v=R-4BthN-TjA&feature=related
a ne nije rob metal god...jebote koji car,4:05 kad pogriješi i počne pjevat,i onak opet krene i opet ne uspije,i onda mu se tony smije,koji jebeni carevi:)

W1k1n6
30-04-2008, 13:39
Isuse, ovdje su morali biti razvaljeni opako. Halford se gubi s tekstom, a Iommi ne kuži da mu je gitara raštimana. Samo im fali Ozzie da počne pišat po njima :)

Jerry
30-04-2008, 13:44
al halford je car,kako je krenio pjevat,e ja sam se pokočio,još tomy mu se smije onak a njemu gitara u banani hahah :D

W1k1n6
30-04-2008, 14:00
Izgleda kako nitko ne može nastupat sa Sabbathima i ostat normalan, pa čak ni Halford koji inače nije sklon takvom ponašanju.

Jerry
30-04-2008, 14:08
Pa pogledja samo ozzya koji je od početka u Sabbathima hahaha :D

W1k1n6
30-04-2008, 14:41
A onda zamisli kakvi su drugi u Sabbathima kad je jedan Ozzy otišao od njih zbog "previše droge i alkohola" :)

Jerry
30-04-2008, 19:15
Hahaha :) neizađu živi ili izađu upropašteni :D

Norther
01-05-2008, 19:15
retajan je naslov, oni nisu bogovi metala.

Mafioz0r
01-05-2008, 22:38
Slipknoti su bogovi metala i točka.

Kenyi
02-05-2008, 11:01
da, i ja se slazem.

W1k1n6
03-05-2008, 01:48
Tko kaže da Judasi nisu bogovi metala neka si zašije usta bodljikavom žicom ili neka se javi čičama koji će mu to odraditi od srca. Izjave protiv Judasa su na ovom forumu zabranjene dekretom vrhovne administracije i ona magla što sa istoka se javlja oblik bana poprima...

Norther
03-05-2008, 10:28
Tko kaže da Judasi nisu bogovi metala neka si zašije usta bodljikavom žicom ili neka se javi čičama koji će mu to odraditi od srca. Izjave protiv Judasa su na ovom forumu zabranjene dekretom vrhovne administracije i ona magla što sa istoka se javlja oblik bana poprima...samo jer su za tebe oni bogovi metala, nemora znaciti da su i za druge.za mene nisu, i ja to otvoreno kazem dobio ban ili ne.za mene je to Black Sabbath.

Dreamer Deceiver
03-05-2008, 10:50
bogovi, mnogoboštvo :D
sabbathi, maideni i judasi :D
Ja vjerujem u više bogova :D

Norther
03-05-2008, 11:00
bogovi, mnogoboštvo :D
sabbathi, maideni i judasi :D
Ja vjerujem u više bogova :Dma da, nemojte me krivo shvatiti ja obozavam judase, imam diskografiju, i Priest...Live ! dvd koji sam pogledao xxxx puta, al nije u redu da se prijeti ljudima banom ako iznesu svoje misljenje, jer svako ima pravo na svoje misljenje.

btw, molio bi da mi se pusti rank ako je moguce ? :oops:

Jerry
03-05-2008, 11:02
bogovi, mnogoboštvo :D
sabbathi, maideni i judasi :D
Ja vjerujem u više bogova :D
me too :D

Dreamer Deceiver
03-05-2008, 11:04
bogovi, mnogoboštvo :D
sabbathi, maideni i judasi :D
Ja vjerujem u više bogova :Dma da, nemojte me krivo shvatiti ja obozavam judase, imam diskografiju, i Priest...Live ! dvd koji sam pogledao xxxx puta, al nije u redu da se prijeti ljudima banom ako iznesu svoje misljenje, jer svako ima pravo na svoje misljenje.

btw, molio bi da mi se pusti rank ako je moguce ? :oops:

ma to se wiking zajebava :D
ako te sad banna zbog toga šta sam rekao, nemoj mene krivit , ok ? : D

Nodakim
03-05-2008, 14:12
meh to su sve proroci,there is only one god!(ne nisu judasi)

Mafioz0r
03-05-2008, 15:07
there is only one god!(ne nisu judasi)SAko misliš na Alestorm, ja se slažem. Šta mogu Judasi, Maideni, Sabbathi i slični njubovi kraj true Scottish pirate metala?

Dreamer Deceiver
03-05-2008, 15:11
preživjeti preko 30 godina ?

Kenyi
03-05-2008, 15:15
pusti djete, nek slusa Gayelostorm, i pirate left handed cunt metale.

Norther
03-05-2008, 16:52
preživjeti preko 30 godina ?dobra .

Mafioz0r
03-05-2008, 21:09
Još slušam true German medieval metal i true Slavonian wind metal.

Btw, Judasi nisu bogovi metala. Može custom rank, Wikinže?

Kenyi
03-05-2008, 21:16
ne, nisi dovoljno kulan kao ja npr. da imas custom rank 8)

Hamti Damti
04-05-2008, 11:56
Btw, Judasi nisu bogovi metala. Može custom rank, Wikinže?


daj mu radije ban :D

W1k1n6
05-05-2008, 07:20
Još slušam true German medieval metal i true Slavonian wind metal.

Btw, Judasi nisu bogovi metala. Može custom rank, Wikinže?
Evo tu imaš zanimljivih slavonskih suhomesnatih proizvoda: http://metalium.blog.hr/
Nećeš dobit rank jer ćeš ionako biti izbrisan iz baze :gitara:

Sickmanno1
07-05-2008, 12:14
Poceo sam slusati JP :(

Imam osjecaj dok sam pljuvao po JP, da sam bio jos mali i nisam ga konto :/

Jerry
07-05-2008, 12:20
bravo,pljuvo si po halfordu tam :P eto ti sad :P sigurno sad shvacas o onom sto sam branio halforda/jp...