PDA

Pogledaj cijelu verziju : PC igre na PS3



Gravestone_bluz
14-01-2008, 19:17
evo došo je i taj dan, imate besplatni software na ovoj stranici i možete igrati pc igre na ps3!

Stranica: http://streammygame.com/smg/index.php

zvuči predobro da bi bilo istinito.

Tolko o Xbox 360 ili PC ekskluzivama...
Radi na principu ko media server , streama video i zvuk na ps3 a vi igrate s ps3-a. Console war is over , we can all go home now ps3 has won... osim ak microsoft ne smisli nesto i to brzo.

olio
14-01-2008, 19:39
? ja mislim da vecina krivo ovo shvaca preko ovoga vi samo koristite svoj ps3 kao port za koristenje vaseg HDTVa umijesto monitora ali je komplicirano lakse je nabaviti prikladan kabel a vecina TVa ima PC podrske npr moja dva imaju

ja mislim da je potreban samo dvi na hdmi kabel koji kost 2 metra 180 kn ja ga bas danas kupio

evo http://www.engadgethd.com/2006/02/08/ho ... your-hdtv/ (http://www.engadgethd.com/2006/02/08/how-to-connect-your-pc-to-your-hdtv/)

a i slika nije nesto kod toga streamanja mutna je ako je veliko tv

Gravestone_bluz
14-01-2008, 19:43
da , al se ovdje upravlja preko ps3 isto

olio
14-01-2008, 19:45
da , al se ovdje upravlja preko ps3 istoda al uvijek je tu komp posrednik radije cu stavit komp iza TV i spojit ga jednim kabelom tako da mogu u isto vrijeme ga drzat ukljucenog a i tako isto ps3

sad idem bas spojit pc na tv :D

Gravestone_bluz
14-01-2008, 19:47
nekima možda nespretno spojiti pa im ovo možda lakše, ma glavno je da se ovo može, imam osjećaj da je ovo tek početak ovakvih stvari.

olio
14-01-2008, 19:50
eh da jos da ne napominjem da treba jak komp za ovo jer ipak to ide na velike rezolucije tako da ne postoji puno ljudi koji imaju i ps3 i jak komp
al sve u sve i je zanimljivo

Gravestone_bluz
14-01-2008, 19:55
stvar je u tome sto tako mos igrat s vecih udaljenosti,a i ne samo ps3 nego recimo laptopi i drugi operativni sistemi

prcko
14-01-2008, 21:45
Iss jebene vijesti wuuhhuu PS3 ipak dobiva bitku prvo s blu ray medijima pa sad s PC igrama.Cestitam :pray:

THUNDER_DINIX
15-01-2008, 13:32
dobra stvar :pray:

Snake
18-01-2008, 16:55
?? glupost ako se već mora imati komp za to i to snažan komp koja je poanta igranja pc igara na ps3 kad ih s tim snažnim kompom možeš vrtit savršeno? neću crysis i npr. civilization4 igrati na ps3, ako je do rezolucije i bigscreena kupit ću si odgovarajući kabal za povezivanje tv-a i kompa. mislim ne kužim to baš. tko će se s tim za.ebavat ako već ima snažan komp onda će igrat pc igre na kompu a ps3 igre na konzoli.

Ementaler
18-01-2008, 17:54
Ne kužim šta vas tu toliko fascinira. Nije niš osobito novo ni intresantno. Zašto bi itko htio igrat kakvu PC igru preko PS3 kontrolera? Jer to je jedina "prednost", igranje preko PS3 kontrolera. Nije koda čće Crysis il nešto izgledati bolje ako ga streamate na PS3. Ipak je izvor streama PC i o njemu ovise detalji u igri...

Gravestone_bluz
19-01-2008, 20:49
da al kao sto sam i prije rekao to moze biti baza za neke druge zanimljive tehnologije koje dođu kasnije.

Luka
19-01-2008, 20:57
da al kao sto sam i prije rekao to moze biti baza za neke druge zanimljive tehnologije koje dođu kasnije.

neeee .. ne može, nije tako jednostavno iskoristiti ps3 hardver za pc igre, igre se moraju raditi i optimizirati za neku platformu da bi dobro radile na njoj.

Gravestone_bluz
19-01-2008, 21:05
uvijek ima entuzijasta

RIDER32
28-01-2008, 19:38
De ti nama nađi program da igramo PSSigre naPC-u. :twisted:
Mi nismo konzolasi nego pravi gameri. :nonono:

spidEY
28-01-2008, 20:25
De ti nama nađi program da igramo PSSigre naPC-u. :twisted:
Mi nismo konzolasi nego pravi gameri. :nonono:

http://www.pcsx.net/
http://www.pcsx2.net/

Gravestone_bluz
28-01-2008, 22:04
De ti nama nađi program da igramo PSSigre naPC-u. :twisted:
Mi nismo konzolasi nego pravi gameri. :nonono:

ovo je najgluplja stvar sta sam ikad cuo ta sranja mi najvise idu na zivce.
dosta "pravih gamera" je pocelo na konzolama , a i ima vrlo slozenih i teskih igara za konzole , sama cinjenica da si iznjeo ovakav glupi komentar govori o tome da ti i nisi neki "pravi gamer", po mom misljenju "pravi gamer" ne gleda platformu nego kvalitetu igre.

prcko
28-01-2008, 22:45
De ti nama nađi program da igramo PSSigre naPC-u. :twisted:
Mi nismo konzolasi nego pravi gameri. :nonono:

ovo je najgluplja stvar sta sam ikad cuo ta sranja mi najvise idu na zivce.
dosta "pravih gamera" je pocelo na konzolama , a i ima vrlo slozenih i teskih igara za konzole , sama cinjenica da si iznjeo ovakav glupi komentar govori o tome da ti i nisi neki "pravi gamer", po mom misljenju "pravi gamer" ne gleda platformu nego kvalitetu igre.
:rotfl: Kad sam procito kaj je napiso nisam znao da placem il da se smijem.Evo da priznam iskreno više mi se svidjaju igre na ps3 nrgo na pc-u.Ono igrivije su mi i grafika im je odlicna(npr. Uncharted preburutalna igra okoliš izgleda uber predobro,a i prica je predobra prešo sam ju u jednom cjelom danu jer sam jedva cekao da vidim sta ce se novo dogodit.To je ko da igraš film majke mi brutala)
Pc mi sluzi za net,od igara za brutalne pucacine i strategije i to je to,a ps3 je za igranje igara.E da poglete ovo:
http://img181.imageshack.us/img181/5654/youspent95billionongameib7.jpg (http://imageshack.us)
Slika govori 1000 rijeci vidi se da puno više ljudi koristi konzole za igranje.Za sad na kompu igram strategije i mmorpg i niš više tak bu i ostalo :)

Sickmanno1
28-01-2008, 23:05
meni slika govori da moras kupovati orginale ako imas bila sta osim kompa xD

prcko
28-01-2008, 23:09
meni slika govori da moras kupovati orginale ako imas bila sta osim kompa xD
Da al tu je opet komp na gubitku jer više se isplati radit za konzole igre jer se dobije više para i zato se više neki naslovi ni ne rade za komp jer su vidjeli da se ne isplati radit verziju za pc kad ce svi kupovat vec znamo šta necu to ni spominjat jer mi se gadi ta rijec :nonono:

Sickmanno1
28-01-2008, 23:11
meni slika govori da moras kupovati orginale ako imas bila sta osim kompa xD
Da al tu je opet komp na gubitku jer više se isplati radit za konzole igre jer se dobije više para i zato se više neki naslovi ni ne rade za komp jer su vidjeli da se ne isplati radit verziju za pc kad ce svi kupovat vec znamo šta necu to ni spominjat jer mi se gadi ta rijec :nonono:

meni se negadi, kad jedna igra kosta 1/5 moje place...

prcko
28-01-2008, 23:13
meni slika govori da moras kupovati orginale ako imas bila sta osim kompa xD
Da al tu je opet komp na gubitku jer više se isplati radit za konzole igre jer se dobije više para i zato se više neki naslovi ni ne rade za komp jer su vidjeli da se ne isplati radit verziju za pc kad ce svi kupovat vec znamo šta necu to ni spominjat jer mi se gadi ta rijec :nonono:

meni se negadi, kad jedna igra kosta 1/5 moje place...
Kupiš jednu i igraš brate dok sve ne osvojiš i naravno kupuješ vrhunske naslove koji su igrivi

W3DR4N
29-01-2008, 00:01
Kupiš jednu i igraš brate dok sve ne osvojiš i naravno kupuješ vrhunske naslove koji su igrivi

... kojih playstation 3 ima zasad sveukupno, da razmislim... nijedan. ^^

Gravestone_bluz
29-01-2008, 09:23
uncharted, rachet and clank?

prcko
29-01-2008, 11:01
uncharted, rachet and clank?
A koji tek izlaze da ti se smrkne pred ocima.

Gravestone_bluz
29-01-2008, 11:06
MGS 4, Haze, Little Big Planet, Ressistance 2, Killzone 2...

reiki_
29-01-2008, 12:13
kako me to nervira. ili si ovaj ili si onaj. jebote , igrat cu sto hoce , na cemu hocu. ko partizani i ustase , pasa ti vise. ko meni brani da igram i na ps3 i na pc-u i na ds-u ili na bilo kojoj spravi na kojoj se mozes zabavit. jebote , kad mi je dosadno uzmem zdjele iz kuhinje i lupam po njima i bas mi bude zabavno .

Sickmanno1
29-01-2008, 17:50
uncharted, rachet and clank?

da to su van serijski naslovi lol, i jedan i drugi ce se zaboraviti cim dodu pravi hitovi...

Gravestone_bluz
29-01-2008, 19:10
pa to su kvalitetne igre, pogotovo uncharted koji sam osobno odigrao i moram reć da je igra odlična , a Naughty Dog namjerava nastaviti Uncharted

prcko
29-01-2008, 23:03
pa to su kvalitetne igre, pogotovo uncharted koji sam osobno odigrao i moram reć da je igra odlična , a Naughty Dog namjerava nastaviti Uncharted
Joj jedva cekam nastavak price ufff :pray: :pray:

gabriel logan
21-03-2008, 00:28
ja nekuzim ovo tj taj program STREAMER,,,volio bi to isprobati ...imam jak comp ispojen mi je direktno sa tv ..ali imam i ps3 ....dali je moguce spojit ps3-pc .sa nekim kabelom ..recimo da mi bluray od ps3 bude izvor a gledam film preko compa ......inac mi je sve ok ..nego me bas sad zaintrigiro ovaj program ....ako mi moze netko pojasnit kako funkcionnira taj program ???

Gravestone_bluz
21-03-2008, 10:20
taj program funkcionira na vrlo jednostavnom principu samo prvo moraš imati linux na ps3-u (besplatan je operativni sustav ima negdi 2gb pa ga mos skinut, onda moraš taj program instalirati i na ps3 i na PC. E sad sve ti to zajedno funkcionira slicno ko remote play mislim da se moze spojiti i preko kabela na nekakav local area network i onda u ps3 stavis blu ray i on obrađuje sve podatke dok ti se na ekranu od PC-a streama slikato isto vrijedi s igrama samo njih još možeš (ako to podržavaju naravno) igrat sa mišem i tipkovnicom od PC-a.