PDA

Pogledaj cijelu verziju : Weapons, Armors,...



Deno
01-04-2006, 09:55
Ovako ljudi ovdje pišite o svim jakim weaponima ili o nečemu drugom vrijednom što se može za puno golda prodat, sve najbolje što ste našli na putu kroz igru i kažite nam gdje je to tako da i mi možemo nešto od toga imat :D Ja sam prešso igru i ne sjećam se više ničeg vrijenog što sam našao jer igram ispočetka :D Ustvari...oni koji vole Heavy Armore...na nekom questu kod Azura Shirina kad trebaš ubit one vampire i oslobodit njihove duše kad sam ubio jednog vampira dobio sam Dwarwen Cuirass i Dwarwn legs ili kako se to već kaže :roll:

01-04-2006, 22:02
jače armore i oružja dobivaš od svih protivnika što si veći level

kad sam bio 6 level dobivao sam fur, iron, steel i silver armore i oružja
a poslije kad sam došao do 13 levela počeo sam dobivati dwarwen, glass, mithril, orcish i elven armore i oružja i tu i tamo neki unique item vrijednosti od 1000 do 6000 golda

glass longsword 840 golda, 15 damage, 1 hand
glass bow 735 golda, 4 damage, 2 hand
glass mace 750 golda, 9 damage, 1 hand
base amulet of refelction 5620 golda - reflect spell 14%
helm of the deep dveler 4750 golda - light 60 feet, kupio za 8000 golda u imperial city-u

T.N.T.
01-04-2006, 22:22
ja sam full ebony... 8)

Prince-Artas
01-04-2006, 22:26
Ovako ljudi ovdje pišite o svim jakim weaponima ili o nečemu drugom vrijednom što se može za puno golda prodat, sve najbolje što ste našli na putu kroz igru i kažite nam gdje je to tako da i mi možemo nešto od toga imat :D Ja sam prešso igru i ne sjećam se više ničeg vrijenog što sam našao jer igram ispočetka :D Ustvari...oni koji vole Heavy Armore...na nekom questu kod Azura Shirina kad trebaš ubit one vampire i oslobodit njihove duše kad sam ubio jednog vampira dobio sam Dwarwen Cuirass i Dwarwn legs ili kako se to već kaže :roll:

ja imam full dwarwen armor, full legion armor, full elven armor imam još neke moćne stvarčice kao npr. ogrlica za disanje pod vodom i hodanje na vodi

Deno
02-04-2006, 09:24
Ja sam tražio cijeli Dwarwen armor, ali nikako da nađem cijeli set imam samo Dwarwen Cuirass i Dwarwen "legs" i neki Dremora ili Deadric 1hand sword Damage samo 12, a shield isto Deadric armor 12, ljudi ja sam tek lvl 9, a prešo sam cijelu igru, kako vi imate tolko veće lvl-e, jedan moj frend je na 23 lvl-u, a još nije prešo igru. Dajte mi neki savjet kako je nabrže doći na što veći lvl pliz brothers

02-04-2006, 10:28
kompletan blades armor je na meni :)

T.N.T.
02-04-2006, 10:37
kompletan blades armor je na meni :)slabo...

BTW: koji je najjaći armor, najjaći koji sam ja našao je Ebony...

i za one koji neznaju, snaga oružja se povećava zajedno sa streghtom...

Deno
02-04-2006, 14:15
kompletan blades armor je na meni :)

Sorry, ali taj je armor jedan od najslabijih

T.N.T.
02-04-2006, 14:43
koji je najjači??? :?

Letva
02-04-2006, 14:50
ne znam

Imothep
02-04-2006, 17:19
Ja na sebi imam onaj Dark Brotherhood armor set, a sada sam dobio mač Umbru (koji owna) i Umbra ebony armor set, ali je heavy pa ću ga prodat

Letva
02-04-2006, 17:21
prodaj ga meni :) :) ...eh sad pitanje u kojem gradu kupujete oružja i armor??

Imothep
02-04-2006, 17:28
Ja nisam nijedan armor ni oružje kupio, sve našao ili dobio :rambo:

T.N.T.
02-04-2006, 18:51
Ja nisam nijedan armor ni oružje kupio, sve našao ili dobio :rambo:me 2

Deno
02-04-2006, 19:39
Ja nisam nijedan armor ni oružje kupio, sve našao ili dobio :rambo:me 2

me 2, sve armore koje kupiš su loši :rotfl: :rotfl:

Prince-Artas
02-04-2006, 20:27
ja nosam vilenjački armor (light je)

Imothep
02-04-2006, 21:43
Odakle ti?

Deno
03-04-2006, 06:45
ja nosam vilenjački armor (light je)

Misliš Elven Armor?? :?

Prince-Artas
03-04-2006, 08:27
ja nosam vilenjački armor (light je)

Misliš Elven Armor?? :?

da

Kenyi
03-04-2006, 09:16
[quote="Prince-Artas":1sneun8k]ja nosam vilenjački armor (light je)

Misliš Elven Armor?? :?

da[/quote:1sneun8k]

Gdje si ga naso :kill:

Deno
03-04-2006, 15:44
Ali armor je Light jedino ako si možda neki archer onda ti dobro dođe :)

Imothep
03-04-2006, 16:55
Pa gdje si ga našao?? :rotfl:

meni bi dobro došao :boohoo:

jedini elven item kojeg sam našao je repika elven longsworda u jednom fighters guildu

Deno
03-04-2006, 18:47
Pa gdje si ga našao?? :rotfl:

meni bi dobro došao :boohoo:

jedini elven item kojeg sam našao je repika elven longsworda u jednom fighters guildu

Nisam ga ja našo, Prince Artas je :D :rotfl: :D

pidjama
03-04-2006, 19:11
daedric je najjači heavy armor

fali mi helm i rukavice za cijeli set.

jel zna netko možda, nakon što se završi main quest, kako nabaviti to? uglavnom je padalo u oblivioun vratima, sada ih više nema...

a baš bi mi dobro došao helm i rukavice...

:D :(

usput, zna netko koji prodavač u igri ima najviše golda? ne želim prodavat za 1200 nešto što vrijedi 15000

Prince-Artas
03-04-2006, 19:33
[quote="Prince-Artas":1ukz1cue]ja nosam vilenjački armor (light je)

Misliš Elven Armor?? :?

da

Gdje si ga naso :kill:[/quote:1ukz1cue]

ne sijećam se. mislim da sam ga skupio u nekom usputnom questu. nemam skroz full fali mi kaciga i štit

Letva
03-04-2006, 19:43
da da ja sam ga pokupio na main questu i to na prvim vratima obliviona...sjajan je i meni je falilo sto prince artasu

Deno
03-04-2006, 19:53
daedric je najjači heavy armor

fali mi helm i rukavice za cijeli set.

jel zna netko možda, nakon što se završi main quest, kako nabaviti to? uglavnom je padalo u oblivioun vratima, sada ih više nema...

a baš bi mi dobro došao helm i rukavice...

:D :(

usput, zna netko koji prodavač u igri ima najviše golda? ne želim prodavat za 1200 nešto što vrijedi 15000

Ako si završio igru i neda ti se više igrat zabavi se malo i idi skinut šifre s Game Revolutiona, ja imam šifre za sve Iteme iz cijelog Cyrodilla, ali trenutno igram ispočetka s Mage-om pa ne koristim nikakve šifre nego tek tako za kraj za zajebanciju postoje itemi koje nikad nisam vidio i to puno njih oko 100 vrsta strijela :D , ali ipak je onako časno završit igru bez šifra naravno :)

pidjama
03-04-2006, 19:57
Ako si završio igru i neda ti se više igrat zabavi se malo i idi skinut šifre s Game Revolutiona, ja imam šifre za sve Iteme iz cijelog Cyrodilla, ali trenutno igram ispočetka s Mage-om pa ne koristim nikakve šifre nego tek tako za kraj za zajebanciju postoje itemi koje nikad nisam vidio i to puno njih oko 100 vrsta strijela :D , ali ipak je onako časno završit igru bez šifra naravno :)

ma htio bi naći baš u igri, mada nije ni ovo loš prijedlog.

nastavit ću igrat još s ovim likom, nisam još u nekim guildovima obavio sve quetove.

a i čekam sada ovaj imperial dragon armor (ili kako se već zove).

:D

i mislim počet sa tiefom

Deno
03-04-2006, 22:18
Nije loš Imperial Dragon Armor (ili kako se već zove :D ) ali je Heavy, baš za mene jer sam bio warrior :D

Imothep
03-04-2006, 23:05
Pa gdje si ga našao?? :rotfl:

meni bi dobro došao :boohoo:

jedini elven item kojeg sam našao je repika elven longsworda u jednom fighters guildu

Nisam ga ja našo, Prince Artas je :D :rotfl: :D



da, znam

dani
06-04-2006, 09:07
Ja sam tražio cijeli Dwarwen armor, ali nikako da nađem cijeli set imam samo Dwarwen Cuirass i Dwarwen "legs" i neki Dremora ili Deadric 1hand sword Damage samo 12, a shield isto Deadric armor 12, ljudi ja sam tek lvl 9, a prešo sam cijelu igru, kako vi imate tolko veće lvl-e, jedan moj frend je na 23 lvl-u, a još nije prešo igru. Dajte mi neki savjet kako je nabrže doći na što veći lvl pliz brothers¸UPIŠI advlevel

pidjama
06-04-2006, 11:37
Ja sam tražio cijeli Dwarwen armor, ali nikako da nađem cijeli set imam samo Dwarwen Cuirass i Dwarwen "legs" i neki Dremora ili Deadric 1hand sword Damage samo 12, a shield isto Deadric armor 12, ljudi ja sam tek lvl 9, a prešo sam cijelu igru, kako vi imate tolko veće lvl-e, jedan moj frend je na 23 lvl-u, a još nije prešo igru. Dajte mi neki savjet kako je nabrže doći na što veći lvl pliz brothers

napiši koji su ti major skillovi.

daedric shield sigurno nema samo 12 amor jel ga ja imam, vjerovatno je dremora

T.N.T.
06-04-2006, 12:44
jučer sam našao glass armor, jebeno izgleda...

BTW: koliko armora imate ukupno, ja 81... :)

Prince-Artas
06-04-2006, 15:13
jučer sam našao glass armor, jebeno izgleda...

BTW: koliko armora imate ukupno, ja 81... :)

daj lokaciju :)

T.N.T.
06-04-2006, 16:21
[quote="T.N.T.":sh02pc23]jučer sam našao glass armor, jebeno izgleda...

BTW: koliko armora imate ukupno, ja 81... :)

daj lokaciju :)[/quote:sh02pc23]

misliš za glass armor?

pa njega sam našao kod bandita, kod svakog bandita po jedan dio...

banditi također imaju elven armor...

sve ovisi koji si lvl., ja sam 26...

06-04-2006, 17:09
daedric je najjači heavy armor

fali mi helm i rukavice za cijeli set.

jel zna netko možda, nakon što se završi main quest, kako nabaviti to? uglavnom je padalo u oblivioun vratima, sada ih više nema...

a baš bi mi dobro došao helm i rukavice...

:D :(

usput, zna netko koji prodavač u igri ima najviše golda? ne želim prodavat za 1200 nešto što vrijedi 15000

skini s http://www.gamespot.comSmod xts merchant koji ti stavi merchanta kod arene u imperial city-u s 65656 golda pa mu prodaj što želiš

BTW - merchant prodaje i neke od najboljih armor setova u igri - deadric, ebony, glass, eleven itd i goldbrand mač (vjerojatno ga se sjećate iz morowinda)

T.N.T.
06-04-2006, 17:29
daedric je najjači heavy armor

fali mi helm i rukavice za cijeli set.

jel zna netko možda, nakon što se završi main quest, kako nabaviti to? uglavnom je padalo u oblivioun vratima, sada ih više nema...

a baš bi mi dobro došao helm i rukavice...

:D :(

usput, zna netko koji prodavač u igri ima najviše golda? ne želim prodavat za 1200 nešto što vrijedi 15000

BTW - merchant prodaje i neke od najboljih armor setova u igri - deadric, ebony, glass, eleven itd i goldbrand mač (vjerojatno ga se sjećate iz morowinda)koji???

Prince-Artas
06-04-2006, 18:54
[quote=pidjama]daedric je najjači heavy armor

fali mi helm i rukavice za cijeli set.

jel zna netko možda, nakon što se završi main quest, kako nabaviti to? uglavnom je padalo u oblivioun vratima, sada ih više nema...

a baš bi mi dobro došao helm i rukavice...

:D :(

usput, zna netko koji prodavač u igri ima najviše golda? ne želim prodavat za 1200 nešto što vrijedi 15000

BTW - merchant prodaje i neke od najboljih armor setova u igri - deadric, ebony, glass, eleven itd i goldbrand mač (vjerojatno ga se sjećate iz morowinda)koji???[/quote:33wlzycz]

onaj kojeg dobiješ kad sagradiš kip nekom bogu.
btw svima kojima treba vilenjačka kaciga nek odu u imperial prison a zatim u imperial offices i nek pogledaju sve škrinje

T.N.T.
06-04-2006, 18:59
[quote="Big Guy":zbmz07nj][quote=pidjama]daedric je najjači heavy armor

fali mi helm i rukavice za cijeli set.

jel zna netko možda, nakon što se završi main quest, kako nabaviti to? uglavnom je padalo u oblivioun vratima, sada ih više nema...

a baš bi mi dobro došao helm i rukavice...

:D :(

usput, zna netko koji prodavač u igri ima najviše golda? ne želim prodavat za 1200 nešto što vrijedi 15000

BTW - merchant prodaje i neke od najboljih armor setova u igri - deadric, ebony, glass, eleven itd i goldbrand mač (vjerojatno ga se sjećate iz morowinda)koji???[/quote:zbmz07nj]

onaj kojeg dobiješ kad sagradiš kip nekom bogu.
btw svima kojima treba vilenjačka kaciga nek odu u imperial prison a zatim u imperial offices i nek pogledaju sve škrinje[/quote:zbmz07nj]

znam koji mač...

ali kod kojeg trgovca???

Prince-Artas
06-04-2006, 19:11
to ti je mod. imaš gore stranicu za download

Kenyi
09-04-2006, 14:08
Pa gdje si ga našao?? :rotfl:

meni bi dobro došao :boohoo:

jedini elven item kojeg sam našao je repika elven longsworda u jednom fighters guildu

Nisam ga ja našo, Prince Artas je :D :rotfl: :D



da, znam

Ja imam 67 elven arrowa koje koristim u vandrednim prilikama,i elven longsword. 8)

Rocchiro
09-04-2006, 15:24
Pa gdje si ga našao?? :rotfl:

meni bi dobro došao :boohoo:

jedini elven item kojeg sam našao je repika elven longsworda u jednom fighters guildu

Nisam ga ja našo, Prince Artas je :D :rotfl: :D



da, znam

Ja imam 67 elven arrowa koje koristim u vandrednim prilikama,i elven longsword. 8)

elven arrowe mozes kupiti u ducanu.ja imam par ebony arrowa 8)

Ps1ho
09-04-2006, 18:29
Ja na sebi imam onaj Dark Brotherhood armor set, a sada sam dobio mač Umbru (koji owna) i Umbra ebony armor set, ali je heavy pa ću ga prodat

Đe's to našo, majke t'...?! :)

Kenyi
16-04-2006, 13:00
Ja na sebi imam onaj Dark Brotherhood armor set, a sada sam dobio mač Umbru (koji owna) i Umbra ebony armor set, ali je heavy pa ću ga prodat

Đe's to našo, majke t'...?! :)

Ljudi da znate da nemaju tacne lokacije itema.Zasto?
Zato sto cijeli igru prati randomize i level adjustment tako da ne mozete na 9 levelu imati elven armor i tako nesto... :wink:

Ps1ho
16-04-2006, 17:35
Ja na sebi imam onaj Dark Brotherhood armor set, a sada sam dobio mač Umbru (koji owna) i Umbra ebony armor set, ali je heavy pa ću ga prodat

Đe's to našo, majke t'...?! :)

Ljudi da znate da nemaju tacne lokacije itema.Zasto?
Zato sto cijeli igru prati randomize i level adjustment tako da ne mozete na 9 levelu imati elven armor i tako nesto... :wink:

Ali u ovom slučaju sve je na istom mjestu. Armour od Dark Botherhooda dobiješ kad se učlaniš, a Umbra Ebony Armour ima ženska koja ima i Umbra sword i nalazi se u jednom od onih Ayiled ruševina :wink:

Kenyi
19-04-2006, 21:17
[quote=Imothep]Ja na sebi imam onaj Dark Brotherhood armor set, a sada sam dobio mač Umbru (koji owna) i Umbra ebony armor set, ali je heavy pa ću ga prodat

Đe's to našo, majke t'...?! :)

Ljudi da znate da nemaju tacne lokacije itema.Zasto?
Zato sto cijeli igru prati randomize i level adjustment tako da ne mozete na 9 levelu imati elven armor i tako nesto... :wink:

Ali u ovom slučaju sve je na istom mjestu. Armour od Dark Botherhooda dobiješ kad se učlaniš, a Umbra Ebony Armour ima ženska koja ima i Umbra sword i nalazi se u jednom od onih Ayiled ruševina :wink:[/quote:2koy9t8r]

Quest itemi ostaju na istim mjestima dok ovi sporedni kao npr. ebony cuirass nema tacno lokaciju kao i svi drugi itemi,osim quest itema i namjerno stavljenih stvari kao naprimjer Umbra.Ipak su stavili da se razlikuje od Morrowinda.

Kenyi
19-04-2006, 21:50
Ljudi mozetel mi malo pomoci?
Vako na kojem levelu mozete naci koju vrstu armora zeljan sam glassa i elvena pa zato dosadio mi je mithril :pray: :cry: :roll:

Prince-Artas
19-04-2006, 21:53
Ljudi mozetel mi malo pomoci?
Vako na kojem levelu mozete naci koju vrstu armora zeljan sam glassa i elvena pa zato dosadio mi je mithril :pray: :cry: :roll:

ja sam 21 i većina nosa glass i daedric armor

20-04-2006, 08:34
ja sam na 20lvl i imam full glass i deadric oklop..

od oruyja koristim

Umra :fof:

Deadric longsword

Glass longsword

Glass shield...

Sad sam se rayvio mal :pray:

Ps1ho
20-04-2006, 18:52
Ljudi mozetel mi malo pomoci?
Vako na kojem levelu mozete naci koju vrstu armora zeljan sam glassa i elvena pa zato dosadio mi je mithril :pray: :cry: :roll:

Ja mislim da ti svi počnu nosit glass, elven, deadric onda kad si 20 lvl pa naviše, ali nisam siguran... :roll:

Kenyi
21-04-2006, 10:32
Ljudi mozetel mi malo pomoci?
Vako na kojem levelu mozete naci koju vrstu armora zeljan sam glassa i elvena pa zato dosadio mi je mithril :pray: :cry: :roll:

Ja mislim da ti svi počnu nosit glass, elven, deadric onda kad si 20 lvl pa naviše, ali nisam siguran... :roll:

Haj hvala vam valja cekat dosadni 20 al hajd :| bice nesto... :cry:

Wizard
21-04-2006, 14:09
Ja sam 15lvl imam glass, elven itd.

Glass
21-04-2006, 16:22
Ma ja sam u potpunosti odbacio armor i gameplay temeljim na tome da mi neprijatelj nikad i nedođe blizu :D .

Wizard
21-04-2006, 20:29
Pa isto treba lipo izgledat, ne nosim ni ja armor, nosim neku haljinu koji sam nasao na pocetku igre i kadkad onu iz arcane unirvesitya sto daje 6wilpowera

TheBorg
21-04-2006, 22:01
Di Umbru nabavit. U Windu sam morao ubit nekog lika po imenu Umbra da bih dobio taj mač!!! Di je Umbra?! 8) :killyou: 8)

Prince-Artas
21-04-2006, 22:06
u nekoj ruševini, pa imaš kompas. btw bolji mi je bio onaj stari umbra iz morrowinda

Glass
21-04-2006, 22:53
u nekoj ruševini, pa imaš kompas. btw bolji mi je bio onaj stari umbra iz morrowinda

Kako izgleda Umbra?
Malo neodređeno pitanje da pojasnim, u Morrowindu su sva legendarna oružnja i armori bili zapravo obični armori i oružja sa enchantmentima i možda malo drugačijim statistikama, dok je onaj dio posebnih oružja koji sam ja vidio u Oblivionu imao svoju ikonu(u intervoriju) i poseban oblik u samoj igri.

Prince-Artas
22-04-2006, 10:47
[quote="Prince-Artas":29z6rtjz]u nekoj ruševini, pa imaš kompas. btw bolji mi je bio onaj stari umbra iz morrowinda

Kako izgleda Umbra?
Malo neodređeno pitanje da pojasnim, u Morrowindu su sva legendarna oružnja i armori bili zapravo obični armori i oružja sa enchantmentima i možda malo drugačijim statistikama, dok je onaj dio posebnih oružja koji sam ja vidio u Oblivionu imao svoju ikonu(u intervoriju) i poseban oblik u samoj igri.[/quote:29z6rtjz]

u oblivionu je umbra neka ženska s ebony oklopom, a u morrowindu je to ork koji želi da ga ti ubiješ te da časno pogine u borbi. no mačevi su isti s oba možeš zarobljavat duše no mislim da je razlika u tome što je u oblivionu magija mača - constant effect, a u morrowindu moraš bacit magiju mača na protivnika čiju dušu želiš (meni je bolja ova druga mogućnost)

22-04-2006, 11:05
Ma umbru sam moro paralizirat d aju ubijem fakin tesko ju je ubit

Da_killah
22-04-2006, 14:11
a di se dobije quest za umbru?

Prince-Artas
22-04-2006, 14:59
a di se dobije quest za umbru?

Shrine of Clavicus Vile. kada skupiš mač nemoj ga dat daedri već ga zadrži

dabl eM
22-04-2006, 20:52
jako glup problemo....

kaks e rijesit stvari koje imate....
jedan nacin je da metnete u neku kutiju....
a ja sam usred niceg pokupio nesto i sad mi je stao i piše prepun...

sta sad???
pliz :cry:

dabl eM
22-04-2006, 20:53
jako glup problemo....

kaks e rijesit stvari koje imate....
jedan nacin je da metnete u neku kutiju....
a ja sam usred niceg pokupio nesto i sad mi je stao i piše prepun...

sta sad???
pliz :cry:

Dux
22-04-2006, 21:18
drag&drop

kao u dijablu, samo hitiš na prazan ekran :D

22-04-2006, 22:57
shift+click...

dabl eM
02-05-2006, 20:38
e,onaj repair hammer,sta popravlja maceve,lalalalala....
jel se može kak steć,kupit,il nabavit da zauvijek radi,a da se ne istroši???

02-05-2006, 21:51
e,onaj repair hammer,sta popravlja maceve,lalalalala....
jel se može kak steć,kupit,il nabavit da zauvijek radi,a da se ne istroši???
samo kad si master level armorera...

Doggy
31-05-2006, 18:12
imam par oružja i oklopa vrijednih vise nego bilo koji trgovac ima, pa me zanima ko ima najvise a da kupuje oruzje i obicnu odjecu???

ja imam full ebony set s deadric claymorem...

ja sam negde kupil neki oklop s blade i blunt +9 (bar mislim) al skine 20 healta i nest sitno luck-a... vec sam prodal 3 ogrlice za sea walking i jos neke malo bolje prstene, a sad imam prsten s 50% magic resist i onaj shit da prenosi damage na enemya i neku ogrlicu sa block i blade +5 (ak se ne varam)... sve sam to nasel po onim rusevinama hramova (il kaj je to vec) al treba biti bar level 15 da prezivis... ja sam lvl 22 i super mi je, jedino imam probleme s duhovima...

ima kaj jace od silver najjaceg oruzja za klanje duhova???

jer da deadric claymore dela stetu, satrl bi ga odma (ima damage 26) a silver claymore ima jedva nekih 13 (ak i ima)...

Doggy
31-05-2006, 18:24
zanim me kak napraviti (al napraviti) npr neki mac s nekim damagem, npr fire, ice, drain healt il tak nest, kaj mi treba za to?!?!?!

Ps1ho
31-05-2006, 23:01
Treba ti soul gem (pomogućnosti Grand), trebaš zarobit dušu od nekog monstera (malo jačeg po mogućnosti), zatom kad to nabaviš odeš do Arcane University-a i tam u jednoj zgradi imaš oltar za enchantmentse, ali pazi imaš 2 zgrade, u jednoj su oltari za čarolije a u drugoj su ti za enchantmentse. Kad nažeš taj oltar, klikni na njega, izbaci ti se prozor, za dobar enchantment moraš imati dobar spell (taj spell moraš biti u mogućnosti i bacat), ako to sve imaš, izabereš jedan spell i item koji želiš enchantat, ovsno koja je vrsta enchanta imaš još dodatnih postavki, kao na kolku duljinu da djeluje i oliko dugo da djeluje... i naravno za kraj to ti sve košta...

Doggy
01-06-2006, 11:32
ok, sve sam ti ja to razmel al imam par problema... broj 1. je to kaj ja nemogu uci u arcane university, broj 2. je to da mi treba puno magije za bacanje jednog spela koji sam zaradil kod nekog starog stupa il kaj vec... fora je kaj za to treba puno magije, pa me zanima kak si povecati max magiju??? i kaj treba sve proci da udjes u arcane uni, mislim, znam da treba u mage guildu obavljet misije... e, i jos jedno pitanje... oni neki wa... (neznam tocno) stones, oni ne pune oruzja nego samo manu (bar meni)...

demetrius
01-06-2006, 12:09
[quote="Da_killah":1b8kuzs9]a di se dobije quest za umbru?

Shrine of Clavicus Vile. kada skupiš mač nemoj ga dat daedri već ga zadrži[/quote:1b8kuzs9]

hmhm,ja ga u jednoj špilji pokupio,znači prije questa sam ga se dočepao,ali mi je najvjerojatnije quest propao,sredio umbru i pokupio umbra sword i umbra ebony armor.

demetrius
01-06-2006, 12:11
imam par oružja i oklopa vrijednih vise nego bilo koji trgovac ima, pa me zanima ko ima najvise a da kupuje oruzje i obicnu odjecu???

ja imam full ebony set s deadric claymorem...

ja sam negde kupil neki oklop s blade i blunt +9 (bar mislim) al skine 20 healta i nest sitno luck-a... vec sam prodal 3 ogrlice za sea walking i jos neke malo bolje prstene, a sad imam prsten s 50% magic resist i onaj shit da prenosi damage na enemya i neku ogrlicu sa block i blade +5 (ak se ne varam)... sve sam to nasel po onim rusevinama hramova (il kaj je to vec) al treba biti bar level 15 da prezivis... ja sam lvl 22 i super mi je, jedino imam probleme s duhovima...

ima kaj jace od silver najjaceg oruzja za klanje duhova???

jer da deadric claymore dela stetu, satrl bi ga odma (ima damage 26) a silver claymore ima jedva nekih 13 (ak i ima)...

možeš biti i level 6 ako staviš dificulty slider na početak.

01-06-2006, 13:11
imam par oružja i oklopa vrijednih vise nego bilo koji trgovac ima, pa me zanima ko ima najvise a da kupuje oruzje i obicnu odjecu???

ja imam full ebony set s deadric claymorem...

ja sam negde kupil neki oklop s blade i blunt +9 (bar mislim) al skine 20 healta i nest sitno luck-a... vec sam prodal 3 ogrlice za sea walking i jos neke malo bolje prstene, a sad imam prsten s 50% magic resist i onaj shit da prenosi damage na enemya i neku ogrlicu sa block i blade +5 (ak se ne varam)... sve sam to nasel po onim rusevinama hramova (il kaj je to vec) al treba biti bar level 15 da prezivis... ja sam lvl 22 i super mi je, jedino imam probleme s duhovima...

ima kaj jace od silver najjaceg oruzja za klanje duhova???

jer da deadric claymore dela stetu, satrl bi ga odma (ima damage 26) a silver claymore ima jedva nekih 13 (ak i ima)...

za prodavanje si skini merchant xts mod koji ti stavi merchanta sa beskonačno golda, nađi sa google

magije su puno jače ako si magican, ako ne onda kod tog merchanta kupi gold ili bluebrand mač (ne znam koji je točno) ima fire damage i naveći damage

Ps1ho
01-06-2006, 19:36
ok, sve sam ti ja to razmel al imam par problema... broj 1. je to kaj ja nemogu uci u arcane university, broj 2. je to da mi treba puno magije za bacanje jednog spela koji sam zaradil kod nekog starog stupa il kaj vec... fora je kaj za to treba puno magije, pa me zanima kak si povecati max magiju??? i kaj treba sve proci da udjes u arcane uni, mislim, znam da treba u mage guildu obavljet misije... e, i jos jedno pitanje... oni neki wa... (neznam tocno) stones, oni ne pune oruzja nego samo manu (bar meni)...

Joj da, sorry, da uđeš u Arcane University trebaš obavit recommandation misije za Mages Guild (iz svakog Guilda ti moraju dati recommandation a za protuuslugu traže quest), što se magije tiče, ako ti je mala probaj naučit neki spell za fortify magicka koji možeš bacat, zatim (kad užeš u Arcane University) enchantaj si prsten ili amulet da ti fotify magcku 10 bodova i da je constant effect, kad to napraviš onda idi na enchantanje oklopa ili otužja, e sad za Weylid stones, pa da, oni ti samo pune magicku a varla stonsi ti pune oružja, još jednom napominjem da ti za enchantanje treba Soul gem sa zarobljenom dušom...ak imaš još pitanja slobodno me potraži na msn-u...

Doggy
02-06-2006, 13:12
nemam msn... onaj xtreme lik je zakon... ok, sad i to znam...

e, da, nasel sam i glass armor set...

zanima me a ima kaj jace od deadric seta???

mislim, u igri ima samo par setova oklopa...

Nightyx
04-06-2006, 09:31
Nažalost nema ništa jače od deadric seta..
Ja imam sve moguće deadric...Short sword atack 21
Shield defense 28
Hemlet water efect const......
SVE MI JE MOGUĆE DEADRIC. Od glave do pete.
:fof:

Doggy
04-06-2006, 10:49
ja nemam bas sve, recimo rukavice su mi s nekim efektom koji pvecava jacinu i jos nest...

Ps1ho
04-06-2006, 17:49
Ima nešt malo jače od Deadric Armora, a to je Dragonbone Armor, ali nažalost to je mod...

Reaper
05-06-2006, 19:01
Ja imam sve od Dwarvena(oruzija,oklope),sada trazim Ebony a za sada imam samo 9 strela.Zna li ko gde da nadem Glass i koji trebam biti level? :pray: :pray: :pray:

Doggy
06-06-2006, 11:38
ebony bus dobil na questu cought in the hunt a glass sam ja nasel tek na 20 i nekom lvl... a ak se nevaram, glass ti je light armor...

Domy
07-06-2006, 23:28
Najlakše za dobit Ebony Armor je levelirat do otprilike 15 il 16 levela i onda će se automatski stvarat na raznim banditima po svijetu (oprema i banditi leveliraju s tobom). Daedric i Glass armor se dobijaju isto tako negdje,kad si level 20 i jači (nisam siguran za točan level,doduše,al nije preko 20 levela sigurno)

Unnamed
24-07-2006, 15:17
Najjače što ja imam je puna oprema bladesa. :rotfl:

Samo mi je mač jak (umbra) :pray:

*Fila*
25-07-2006, 21:35
E ja sam nabavio nešto malo deadric opreme kod Boethie(deadric lord i njegov quest!)I dal mi može ko reć gdje da nabavim ostatak!BTW prešo sam igru tak da nema više oblivion vrata tak da me zanima gdje da nabavim deadric! :pray:

Prince-Artas
25-07-2006, 22:21
E ja sam nabavio nešto malo deadric opreme kod Boethie(deadric lord i njegov quest!)I dal mi može ko reć gdje da nabavim ostatak!BTW prešo sam igru tak da nema više oblivion vrata tak da me zanima gdje da nabavim deadric! :pray:

ja sam ga cijelog skupio sa ubijenih neprijatelja

Upitni
14-08-2006, 10:12
Ima jos koje special abi. Umbra sword ili samo soul trap?ako ne onda nic ne valja.uzmite neki longsword i enchantajte ga solutrap 1 sec,frost,shost i fire 10 pt. in 1 sec. i bude puno bolje,ja sam si to napravio na luku,+ sneak attack :twisted:

Doggy
14-08-2006, 13:38
a nije sigurno tak jak ko umbra, i ovaj soul trap 1 sec ti nist ne znaci, jer nikoga ne ubijes u roku jedne sekunde...

umbra je najjaci mac u igri, bez modova...

Unnamed
15-08-2006, 18:30
Ima nešt malo jače od Deadric Armora, a to je Dragonbone Armor, ali nažalost to je mod...

Nije mod dragonbone armor dobiješ kad pređeš main quest.

*Fila*
15-08-2006, 18:54
Nažalost nema ništa jače od deadric seta..
Ja imam sve moguće deadric...Short sword atack 21
Shield defense 28
Hemlet water efect const......
SVE MI JE MOGUĆE DEADRIC. Od glave do pete.
:fof:
Ja isto ali ja imam deadric longsword mislim da tuče 25 ako se ne varam! :)

revenion
15-08-2006, 19:30
oprostite sto prekidam ovako kasno u temi ali postoje 3 ovakve teme 2. sam ja napravio i jedna the best armor,znaci the best spell the best weapon i the best armor

Ps1ho
16-08-2006, 02:36
Ima nešt malo jače od Deadric Armora, a to je Dragonbone Armor, ali nažalost to je mod...

Nije mod dragonbone armor dobiješ kad pređeš main quest.

lol, njubi, kad završiš glavni quest dobiješ IMPERIAL DRAGON armor (ili tako nešto), a da si igro Morrowind znao bi šta je Dragonbone armor...

gidian
25-08-2006, 22:22
svoja najbolja oružja nađem u špiljama ( palepass, redrock,....)

gidian
25-08-2006, 22:24
daedric je ipak najvrijednije oružje

gidian
25-08-2006, 22:30
blade of woo je predobar mač samo što je premal

gidian
25-08-2006, 22:35
ja sad najviše skupljam daedric oružja , ne samo zbog jačine nego i zbog vrijednosti

gidian
25-08-2006, 22:38
fora mi je akavari katana samo što je preslaba

Helena
25-08-2006, 22:57
E Gidian, ili napiši sve odjednom u jednom postu ili koristi EDIT.

King tiger
26-08-2006, 14:46
Ovako moj komplet:

Umbra
Gloves of Security(neznam tacan naziv samo povecavaju sec 8 pointsa dobio ih od springhell jaka)
Escutcheon of Chorrol(cool stit sa reflective 15%)
Boots of the unburdened
Black marsh helm(oboje dobio od Black Bruge,,feather 60 pints, water breathing)
Ostalo je od Umbre Ebony armor ali je svaki dio enchantan sa sigil stoneovima.

[_[_[Sk8man]_]_]
26-08-2006, 16:26
Moj komplet.
Black hood(sa enchantmentom koji povecava blade i block za 10)
Svi ostali djelovi daedric armora(ovaj je naj jaci armor u igri,jaci od ebony i dragonbone armora)
Oruzje -umbra

Doggy
26-08-2006, 17:27
download-aj si mog lika, imas tu negde topic, neka IDEA, pa poglej kaj je kolkecija...

Glass
26-08-2006, 17:46
Gilidan uspori malo imaš opciju Edit, neću ti brisat postove jer si novi inače sve postove koji se "redaju" brišemo.

Helios Prime
31-08-2006, 11:17
Di kupujete oruzja i armor :killyou:

Helios Prime
31-08-2006, 11:18
Znate onaj zadatak kad ste u brodu kupite sobu i onda se nadete na nekom oceanu s nekom bandom i ona zenska je na brodu. sta mislite i njezinom macu. :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :toilet:

Orla
31-08-2006, 12:46
Pa armor i weapone kupujem u trgovinama po gradovima :o Ali najbolje nađeš ako samo lutaš okolo i ideš po špiljama... A šta se tiče onog mača, šta si veći level kad rješavaš taj quest, to će taj mač bit jači...

Doggy
01-09-2006, 11:45
koji je to quest???

net_domy
30-11-2006, 18:13
hej zašto se svi žalite na mene

Arbiter of Change
30-11-2006, 18:16
PREKIDAJ!

Pa ajde, ovo je imalo smisla. :D

Arbiter of Change
30-11-2006, 18:22
Gdje, i u kojoj igri, ste vi našli ebony armor ? Ja igram Morrowind, a vi? :D


Dobro ajde, možda nema smisla :P ali je on-topic.

net_domy
30-11-2006, 18:22
ok malo. ja imam neki armor od onih čuvara iz vive a glas armor je najslabiji .

net_domy
30-11-2006, 18:27
sigurno?

mravojed19
30-11-2006, 20:00
Ebony cuirass imaš na dren plantationu..

ali to mjesto je prekrcano predobrim itemima da ga ja namjerno zaobilazim jer mi nije gušt..

Ps1ho
30-11-2006, 21:45
e ovak za Ebony, ima jedan lik u nekom shrineu cijeli komplet na sebi, sry zaboravio sam di je to al sam tam naso i neke deadric arrows jedine na koje sam naiso, e ovak glass ti je najslabiji ak ti je slabo razvijen skill...npr. ak ti je Heavy Armor na 100 najjaci cuirass ce ti imat armor rating 333, a ak ti je Light Armor na 100, najjci light cuirass ce ti imat armor rating 333, tak nes uglavnom, kuis?
ak jos ne kuis evo ti vak:
Heavy Armor - Deadric je najjaci armor
Medium Armor - Indoril je najjaci (cuvari u Vivecu) armor
Light Armor - Glass ti je najjaci armor

Orla
30-11-2006, 21:58
koji je to dren plantation?

Prince-Artas
30-11-2006, 22:02
koji je to dren plantation?

jedna lokacija u morrowindu

BlackDCRO
30-11-2006, 22:19
Ja sam tek 4. lvl tako da i nemam bas neke dobre stvarcice, ali primjetio sam da u bogatijim kucama ima dobrih itema...
Sjecam se da sam u jednoj kuci na drugom katu ukrao jako dobar helmet(bar za mene jer sam 4. lvl ipak), a i dobije se dobrih stvari po špiljama i naravno itemi koje dobijes kad predjes neki quest su također jebeni...

mravojed19
30-11-2006, 23:16
e sori ako sam dobio krivi dojam,jesi ti igrao oblivion prije nego što si počeo MW igrat? :?

m777
30-11-2006, 23:34
ok malo. ja imam neki armor od onih čuvara iz vive a glas armor je najslabiji .
Ok, ne znam za vas, ali mene njegov "govor" malo vuče na touretteov sindrom...

Ja sam imao neki slabi armor jer mi je light armor bio major skill. Čini mi se da Kvatch Cuirass... :|

Ps1ho
30-11-2006, 23:38
ok nabrijan sam, ajmo da vidimo koji ste armor imali/imate?
Ja ovak imo: -Dragonbone Cuirass ostalo deadric armor sa Clavicus Vilehelm
-mač Chrysamere, od one handed Goldbrand
-od special itemsa obavezno Vampiric Ring (PREJAKO) i amulet
of shadows i jos onaj prsten koji dobijes kroz main quest (radi
spojlera necu rec koji) i to je to cega se mogu sjetit...

30-11-2006, 23:53
instaliro sam morrowind :roll:

Ps1ho
01-12-2006, 00:43
ajde de, ajde sad se malo razvij pa cemo napravit neki show off likova :D

01-12-2006, 02:44
polako kolega :D

btw,di je ona kwama kraljica koja ima blight desease u misijama za imperijalce...u rudniku sam u onoj selendri na "g"...veli izlječi kvama kraljicu od blighta(još sam morao i prodat nešto svoje opreme kako bi kupio scroll :roll: ).našao sam kraljicu,ali je čuvaju 2 warriora.koji su prejaki za lvl1 lika :(

kad sam prišao kraljici nije pisalo da ima blight desease.hlp? :)

Ps1ho
01-12-2006, 09:33
ili si fulo rudnik...ak je to taj svejedno (kad nekak uspiješ ubit čuvare) ti nju izlječi, ali prije toga save napravi pa ak nevalja proaš neš drugo...nego ja sam si relativno rano nabavio Goldbrand, bio sam lvl4 :roll:
EDIT: otvorit ću ja temu Morrowind pa ćemo si tam pomagat i tak, pravit se važni... :D

Pippen47
01-12-2006, 15:09
ja sam zapeo na relativnoj gluposti
moram otkriti prijestolnicu Neku" imam sve 4 knjige koje odnesem onom dedi u imperial-cityu ali on me tada pošalje na groblje imperial citya. tu mi je označen neki grob,, koji na sebi ima neko polusunce i još nešto . ne znam što dalje, help

ran6er
01-12-2006, 17:42
ja sam zapeo na relativnoj gluposti
moram otkriti prijestolnicu Neku" imam sve 4 knjige koje odnesem onom dedi u imperial-cityu ali on me tada pošalje na groblje imperial citya. tu mi je označen neki grob,, koji na sebi ima neko polusunce i još nešto . ne znam što dalje, help

Pričekaj podne i onda se pojavi lokacija jednog cavea.

gray_fox
22-12-2006, 10:53
mene niko u igri nije nikad ubio ja sam kad sam preso igru imao sam sve skliove na 100

Nightyx
22-12-2006, 10:55
mene niko u igri nije nikad ubio ja sam kad sam preso igru imao sam sve skliove na 100

Cool cong.

Ps1ho
22-12-2006, 14:01
mene niko u igri nije nikad ubio ja sam kad sam preso igru imao sam sve skliove na 100

Ti si sad faca, e glavni si, nema sta, rasturas, kak si ti super :pray:

22-12-2006, 16:24
mene niko u igri nije nikad ubio ja sam kad sam preso igru imao sam sve skliove na 100

Ti si sad faca, e glavni si, nema sta, rasturas, kak si ti super :pray:
moram se složit sa kolegom i zamolit te da budeš admin na ovom forumu :pray:

gray_fox
22-12-2006, 17:53
mene niko u igri nije nikad ubio ja sam kad sam preso igru imao sam sve skliove na 100

Ti si sad faca, e glavni si, nema sta, rasturas, kak si ti super :pray:
moram se složit sa kolegom i zamolit te da budeš admin na ovom forumu :pray:odite na crovortex.com to reknete najebali ste

22-12-2006, 18:06
[quote="gray_fox":2f7g25x3]mene niko u igri nije nikad ubio ja sam kad sam preso igru imao sam sve skliove na 100

Ti si sad faca, e glavni si, nema sta, rasturas, kak si ti super :pray:
moram se složit sa kolegom i zamolit te da budeš admin na ovom forumu :pray:odite na crovortex.com to reknete najebali ste[/quote:2f7g25x3]
ja najebo na crovortexu?
traži profil: Nix


taj sam. nema me već dulje vrijeme, neam vremena za tolko foruma.
i nemoj se meni prijetit.balavac.

gray_fox
23-12-2006, 11:52
[quote="gray_fox":1o6ofd69]mene niko u igri nije nikad ubio ja sam kad sam preso igru imao sam sve skliove na 100

Ti si sad faca, e glavni si, nema sta, rasturas, kak si ti super :pray:
moram se složit sa kolegom i zamolit te da budeš admin na ovom forumu :pray:odite na crovortex.com to reknete najebali ste
ja na*ebo na crovortexu?
traži profil: Nix


taj sam. nema me već dulje vrijeme, neam vremena za tolko foruma.
i nemoj se meni prijetit.balavac.[/quote:1o6ofd69]bojim se vec moram na wc :yuck: :yuck: :kill:

23-12-2006, 15:29
bojim se vec moram na wc :yuck: :yuck: :kill:
da, bilo bi dobro i da naučiš brisat vlastito dupe.

Arbiter of Change
23-12-2006, 16:08
A šta ste napravili od tema, jao. :(

/ignore

drvce
23-12-2006, 18:34
A šta ste napravili od tema, jao. :(

/ignore

i od jos par nijh...

23-12-2006, 20:18
a jebiga, moram.


btw, kolko je bolji deadric od ebony armora?

24-12-2006, 03:47
za oblivion pitam...

Ps1ho
24-12-2006, 10:36
sad se baš nesječam, ali čini mi se da je razlika u armorratingu nekakvih 50-100...

24-12-2006, 13:25
a ono, imao sam cijeli komplet na sebi ali se nisam sjetio vidit armor rating...
nosim full ebony osim shielda koji je onaj od onog-grada-na-c-ali-nisam-siguran-kojeg-točno

Ps1ho
24-12-2006, 13:58
Cheydinhall, to si obavio quest za onog tipa s mačem pa si za nagradu što si vratio mač dobio si taj shield, jel taj?

24-12-2006, 14:23
sve znaš :)

Ps1ho
24-12-2006, 14:39
heh, e sad mislim da ti taj shield ima veci armor rating od bilo kojeg obicnog deadric shielda, al opet nisam siguran, igru nisam igro par mjeseci...

ran6er
01-01-2007, 01:52
Cheydinhall, to si obavio quest za onog tipa s mačem pa si za nagradu što si vratio mač dobio si taj shield, jel taj?

Choroll

SkunK
01-01-2007, 02:16
Po cemu je Umbra mac tako poseban(stvarno najaci mac u igri ili?), koji lvl trebam minimalno imati da bi Umbru skratio za glavu?

Prince-Artas
01-01-2007, 04:21
Po cemu je Umbra mac tako poseban(stvarno najaci mac u igri ili?), koji lvl trebam minimalno imati da bi Umbru skratio za glavu?

najjači one handed mač, a možeš i zarobljavat duše s njim

SkunK
01-01-2007, 04:47
Zarobljavat duse...interesting, i sta s tim dusama mogu poslje?

Ps1ho
01-01-2007, 14:08
punit soul gemove s kojima restoras magiju na nekim itemima, ili si enchantash neki item :wink:

ran6er
01-01-2007, 15:02
Po cemu je Umbra mac tako poseban(stvarno najaci mac u igri ili?), koji lvl trebam minimalno imati da bi Umbru skratio za glavu?

najjači one handed mač, a možeš i zarobljavat duše s njim

Radi najviše damagea, ali nije najbrži.
Goldbrand radi malo manje damagea, ali možeš brže s njim mahat.

ran6er
01-01-2007, 16:29
ali ako nekog sa Umbrom pošteno opizdiš i pri tom imaš lijepo razvijenog lika, taj nema puno šansi

Točno, dok nekog udariš s Umbrom jedanput s Goldbrandom ga odereš dvaput.

King tiger
01-01-2007, 16:36
Ali Umbra ako je nadjete sami u Vindaselu nema tezine, tj. ima 0 weighta.

ran6er
01-01-2007, 16:41
Ali Umbra ako je nadjete sami u Vindaselu nema tezine, tj. ima 0 weighta.

Mislim da su svi quest itemsi 0 weight

SkunK
01-01-2007, 17:12
A koji lvl trebam biti minimalno da bi joj jebo mater?

Knight/Imperial/7 lvl zasad

Nightyx
01-01-2007, 18:10
A koji lvl trebam biti minimalno da bi joj jebo mater?

Knight/Imperial/7 lvl zasad

moraš obaviti quest za jedan shrine

SkunK
01-01-2007, 19:01
Ali mogu joj i ovako poc tamo i jebat mater jer sam vec bio jednom kod nje

Nightyx
01-01-2007, 20:13
Ali mogu joj i ovako poc tamo i jebat mater jer sam vec bio jednom kod nje

nisam probao ali onda možda nemoš od nje uzeti umbru neg samo uz pomoć shrinea, a sada o tom potom jer stvarno nisam naišao na nju bez questa.

King tiger
01-01-2007, 22:26
Ja sam naisao sam i to bio level 2, pobjedio je i uzeo umbru, o weight i oklop takodje.

SkunK
01-01-2007, 23:27
A kako si ju pobjedio kad si lvl 2 bio? Moze detalji :)

ran6er
01-01-2007, 23:35
Ja sam naisao sam i to bio level 2, pobjedio je i uzeo umbru, o weight i oklop takodje.

Ja jedva na levelu deset, a bio sam fighter.
Jesi koristil šifre?

Domy
02-01-2007, 01:16
Smartass mode,GO! :D

Ako isključimo šifre,stvarno niste upućeni u finese igre kad pitate kak je mogao ubit umbru na levelu 2. Level ne mora imati ni najmanje veze s jačinom lika,ne u ovoj igri.
Vrlo je lako,izvedivo,al ne i zabavno.

Izabereš za major skillove nekaj što nikad ne koristiš pa ak ti se oni ne pune nećeš ni levelirat. A ti naravno dotad puniš fighting,mage ili kojegod druge skillove koristiš i možeš do 100 tj maximuma dogurat da se nisi maknuo s levela 1. Naravno,nećeš si pritom dizat ni atribute pa ne postaješ jači što se healtha,mane i drugoga tiče (ipak sve to u najvećoj mjeri ovisi o atributima;npr.nema povećanja mane bez povećanja inteligencije). A ako hoćeš učinkovito jačat,dizat levele i atribute treba planski dizat ostale skillove koji daju multiplier-e pri level-upu.
Međutim ako možeš dobar block radit,a boriš se sa melee neprijateljima nemaš mnogo problema.
Neprijatelji s ranged napadima,bilo to magije ili strijele će bit veći problem (malo healtha uglavnom nije dobra stvar),međutim kad glavni lik ne levelira,ne levelira ni svijet oko njega tak da se zauvijek možeš borit sa stakorima i goblinima,od daedra s onim clannfearima. Naravno karikiram,al ne previše.
U takvom svijetu posjedovanje umbrinog ebony armora čini te već samo po sebi jednim od najbolje opremljenih pojedinaca jer se i spawnanje itema određuje po levelima.

8)

ran6er
02-01-2007, 01:24
@Domy Zgodno, ali nema šanse da tak igram.Nije mi fora da na običnog skeletona dođem sa Umbrom.

King tiger
02-01-2007, 15:12
Zapravo ja sam je ubio zato sto sam skoro stalno koristio block, pio health napitke i bubao je akaviri katanom.

Nije tesko, samo koristis block ogromnu vecinu vremena i kad se ona "umori" onda ju puknes macem i magiujom i onda ispocetka.

MIKIKI
08-01-2007, 22:06
Ljudi moji,mogu li saznati gdje je ta Umbra i pod koji quest se te ista nalazi??Ja sam si napravio sam mač,daedra mač + jedan sigil stone(one za zatvarat gejtove) ima jačinu na 28,čini mi se...
...dobro + sam master za blade...

ran6er
08-01-2007, 22:18
Ljudi moji,mogu li saznati gdje je ta Umbra i pod koji quest se te ista nalazi??Ja sam si napravio sam mač,daedra mač + jedan sigil stone(one za zatvarat gejtove) ima jačinu na 28,čini mi se...
...dobro + sam master za blade...
Quest dobiš od deadra lorda Clavicus vilea.
http://img454.imageshack.us/img454/9582/agmv111editedav5.th.jpg (http://img454.imageshack.us/my.php?image=agmv111editedav5.jpg)

Ps1ho
08-01-2007, 22:20
Nalazi se kod Vilverina, neznam di je tosno, mislim da trebas slijedit cestu koja ide desno od Leyawiina pa skroz negdje pri vrhu, to ti govorim po sjecanju nisam siguran, ma potrazi na netu negdje imas interaktivne karte koje ti imaju sve lokacije...

ran6er
08-01-2007, 22:21
Nalazi se kod Vilverina, neznam di je tosno, mislim da trebas slijedit cestu koja ide desno od Leyawiina pa skroz negdje pri vrhu, to ti govorim po sjecanju nisam siguran, ma potrazi na netu negdje imas interaktivne karte koje ti imaju sve lokacije...
Kod Vindasela.

Ps1ho
08-01-2007, 22:27
e da, jebat ga slicno je, Vilverin je ona prva koju vidis kad izadjes iz sewersa, sry zajeb...

Samael
31-01-2007, 17:46
Znam te ruševine, a ona ženska je ful za*ebana ( Umbra ). Bio sam level 4 kad sam otkrio ruševine i ginuo sam masu puta sve dok nisam našao neki stupić gdje me ona radi nekakvog glitcha nije mogla zatući. Tukao sam claymoreom po njoj i krepala je, a ja dobio Umbra sword i full ebony armor.
Primjetio sam da je u Oblivionu Umbra sword one-handed dok je u Morrowindu bio two-handed.

Ps1ho
31-01-2007, 18:00
sa OOO se to promjenilo :boohoo:

Thrall
01-02-2007, 11:12
Ja trenutno koristim Glass armour, zakon mi je a i LIGHT je pa sam brz.

Domy
04-02-2007, 02:24
Ja trenutno koristim Glass armour, zakon mi je a i LIGHT je pa sam brz.

Nek me netko ispravi ak se ne sjećam dobro,al nije li nagrada za 100 skilla u heavy armoru to da set koji imamo na sebi nimalo ne teži il sprječava kretanje?

Ps1ho
04-02-2007, 08:32
Glass Armor je light ne heavy, i mislim da kad je on 100 da ne težy, a ako ti je heavy armor na sto, onda si opterecn samo 20% od njegove prave težine...

Domy
04-02-2007, 15:13
Glass Armor je light ne heavy, i mislim da kad je on 100 da ne težy, a ako ti je heavy armor na sto, onda si opterecn samo 20% od njegove prave težine...

Naravno da je glass armor light,al poanta mog posta je bila da s dovoljno upornosti u heavy armoru možeš doć do nikakve opterećenosti.
I možda je taj 20% iz OOO,ne sjećam se toga u nemodanoj igri... Zapravo,siguran sam u to,evo malo sam pogledao.

Citiram: "When your skill stats reach 100 for both light and heavy armor, both types will be weightless (only while wearing them), and light armor will be at 150 % effectiveness. This makes Elven & Ebony, and Glass & Daedric essentially the same. However, heavy armor will still last longer without needing repairs."

Ps1ho
04-02-2007, 19:41
Je, u pravu si...

Thrall
04-02-2007, 20:19
Imam sve Armoure na igri, više ne znam koji da nosim.
Ej rjesio sam 130 questova i presao glavni dio igre tj priču , i ne znam gdje da tražim ostale questove!!!!!!!!!!!!!!!!!!
koliko znam ima ih više od 200, a ja ne mogu naći više od 130.

Domy
04-02-2007, 20:36
Imam sve Armoure na igri, više ne znam koji da nosim.
Ej rjesio sam 130 questova i presao glavni dio igre tj priču , i ne znam gdje da tražim ostale questove!!!!!!!!!!!!!!!!!!
koliko znam ima ih više od 200, a ja ne mogu naći više od 130.

Ok,ti imaš viška vremena...
Uostalom,otkud ti taj podatak da ih ima 200?
Odigraš sve gilde,main quest,vampirske questove,neke sakupljačke i neke lokalne i normalnom čovjeku je sasvim dosta,i previše.

Ps1ho
04-02-2007, 21:21
NEMA VIŠE OD 200 side questova, sve ukupno ih ima nešto iznad 200, vjerojatno si proše sve što se i ima za proć (kao i ja) i zato Oblivion sux, sad si instaliraj Oscuro's Oblivion Overhaul, nabildaj još malo lika i čekaj ekpsanziju, a do tada igraj Morrowind...

SkunK
13-02-2007, 21:28
Ok ovo je pitanje :

Sada sam dobio onaj grand champion shield kad sam dobio onog orka u Areni. Dosad sam imao onaj Umbra heavy armor ali koliko vidim ovaj grand champion stit je jaci od njega.

Znaci jaci je ili? Da sad njega nosim uvijek?

gray_fox
13-02-2007, 23:13
Ok ovo je pitanje :

Sada sam dobio onaj grand champion shield kad sam dobio onog orka u Areni. Dosad sam imao onaj Umbra heavy armor ali koliko vidim ovaj grand champion stit je jaci od njega.

Znaci jaci je ili? Da sad njega nosim uvijek?za umbru ovisi koja si rasa al taj grand champion ship ne preporucujem ti jer je dobar ali za sukobe sa vise protivniki ili jakim protivnika je los!!!ej kolko imas heavy i light armor skil???

SkunK
13-02-2007, 23:45
Heavy armor = 77, light armor = 24

Imperial sam.

gray_fox
14-02-2007, 22:07
onda uzmi umbru

Lord Myrkul
15-02-2007, 19:29
Ok ovo je pitanje :

Sada sam dobio onaj grand champion shield kad sam dobio onog orka u Areni. Dosad sam imao onaj Umbra heavy armor ali koliko vidim ovaj grand champion stit je jaci od njega.

Znaci jaci je ili? Da sad njega nosim uvijek?

ispravi me ako grijesim,a li zar umbra nije mac???

gray_fox
15-02-2007, 20:56
da to je mac al ima i njezin oklop tako ime kad onu zenu ubijes

Ps1ho
17-02-2007, 14:57
da to je mac al ima i njezin oklop tako ime kad onu zenu ubijes

Umbra je isti Ebony ak se nevaram sam sto je kao njegov armor pa nosi i ime...

Thrall
17-02-2007, 16:07
Evo, mislim da imam sve oklope na igri, a trenutno na sebi najviše nosim:
Deadric,Ebony, Glass...Deadric malo manje jer više volim light armoure, jednostavno zbog brzine.

gray_fox
17-02-2007, 16:24
da to je mac al ima i njezin oklop tako ime kad onu zenu ubijes

Umbra je isti Ebony ak se nevaram sam sto je kao njegovSarmor pa nosi i ime...njezin

Ps1ho
17-02-2007, 16:27
A jel, jel tebi jasno da Umbra nije ta zenska, uzela je samo ime maca, MAČ se tako zove, a ak je mač ženskog roda onda stvarno...

gray_fox
17-02-2007, 16:38
A jel, jel tebi jasno da Umbra nije ta zenska, uzela je samo ime maca, MAČ se tako zove, a ak je mač ženskog roda onda stvarno...pa aj kad joj sve uzmes vidis da je zenska !!!ili prije nego sto se snjom pocmes tuc pogledaj joj facu

SkunK
18-02-2007, 15:26
Trebam rijesit jedan quest za Fighters guild, al ima pun kurac onih whispova kojima samo magic,deadric i silver steti.

Umbra je magic jelda? Al da bi ostetila whisp moram napunit umbru? Di da napunim Umbru ( kod koga)

Bartuc
18-02-2007, 15:33
Mislim da je nemoraš napuniti, glavno da ima magična svojstva!

Uglavnom oružja se pune onim VARLA STONE-sima!!! Ili sa napunjenim gemovima!

Razlika:

1) Varla Stone - puni do vrha
2) Gem - puni djelomično

Ps1ho
18-02-2007, 15:43
Trebam rijesit jedan quest za Fighters guild, al ima pun ***** onih whispova kojima samo magic,deadric i silver steti.

Umbra je magic jelda? Al da bi ostetila whisp moram napunit umbru? Di da napunim Umbru ( kod koga)

Oružja ti nemoraju bit napunjena da bi se fajto sa whispovima, tj. glavno da enchantash oružje, možeđ se ti fajtat i sa praznim waponom premda je bolje da je napunjen...Varla stone ti napuni sva oružja u inventaru, Soul Gemovi samo pojedino oružje i to ne do kraja, oviso o soul levelu...

Kiklop
18-02-2007, 15:50
Trebam rijesit jedan quest za Fighters guild, al ima pun ***** onih whispova kojima samo magic,deadric i silver steti.

Umbra je magic jelda? Al da bi ostetila whisp moram napunit umbru? Di da napunim Umbru ( kod koga)

Oružja ti nemoraju bit napunjena da bi se fajto sa whispovima, tj. glavno da enchantash oružje, možeđ se ti fajtat i sa praznim waponom premda je bolje da je napunjen...Varla stone ti napuni sva oružja u inventaru, Soul Gemovi samo pojedino oružje i to ne do kraja, oviso o soul levelu...ja se sjecam jednomme napala horda tih whispova lol nisam im uspio pobjec i ubili me bas sui zli ne kuzim zasto su me napali

Bartuc
18-02-2007, 16:35
A joj, ubiše te kućke agresorske :rotfl:

SkunK
18-02-2007, 16:38
Ne, nemoze prejake su majku im

da nabavim neko posebno oruzje za taj quest?

Bartuc
18-02-2007, 16:48
Ne, nemoze prejake su majku im

da nabavim neko posebno oruzje za taj quest?

Smanji težinu na minimum dok ih ne pokolješ pa vrati natrag gdje je bilo. Možeš tokom igre u bilo kojem trenutku mjenjati težinu u Options-u!

Uglavnom na najmanjoj težini možeš preć igru sa najslabijim oružjem ak treba jer je full lagano!

SkunK
18-02-2007, 17:25
Ne želim varati

Bartuc
18-02-2007, 17:30
Ne želim varati

Pa to nije varanje, to je izbor težine igre!

Varanje bi bilo kad bi upisal šifru za God Mode!

Ak ne želiš mjenjati težinu igre onda im se prišuljaj i iz daleka ih gađaj s nekim magičnim lukom i strjelom! Prvome buš dal x3 damage i dok dođu do tebe možda jednog i ubiješ, a onda poslje deri mačem i kad ti health padne brzo uđi u invertar i popij health potion!

SkunK
18-02-2007, 18:29
Pa ono ako pocmes od jedne tezine ispocetka tako treba i zavrsit igru, ma poci cu na silu preci cu ja to samo sta mrzim kad crpe zivot iz mene i ja ih tucem a njima ni kurca.