PDA

Pogledaj cijelu verziju : prijedlog za recenzije..



Gwin
14-01-2008, 17:38
zujao sam po netu, tražio recenziju za jedno napajanje i ustanovio da ne mogu nać nikakav review. sve se svodi na mišljenja korisnika tipa "ubacio sam ga u komp, lijepo je, tiho je." a nemam nikakvu povratnu informaciju o stabilnosti napona, o snazi, jedino znam da je dobro lakirano i da ima lijepi plavi vent.

pa sam došao na ideju, inspiriran jednim drugim forumom, da bi mogli ovdje recenzirat raznorane uređaje. ali na malo kvalitetniji način nego je to bilo napravljeno dosad sa pojedinačnim recenzijama, koje su se svodile na "danas sam kupio grafu, pa sam dobre volje pa ću napisat par riječi.."

uglavnom.. ideja je ova.
ima nas ovdje dosta koji se kužimo u informatiku i elektrotehniku.
mjesečno bi odvojili recimo od 50-200kn, ovisno o mogućnostima, što je na 10 ljudi od 500-2000kn. pa se kupi npr. jedno napajanje od 500W oko kojeg se nikako ne možemo složit i istestiramo ga. fino ga ukopčamo kod nekog u konfu, natjeramo da vrti hdtune na diskovima, da prži na dvije optike, a da grafa vrti 3dmark dok proc štanca prime :D pa ga izmjerimo sa kvalitetnim multimetrom, možda i osciloskopom. da vidimo koliko su stabilni naponi i jakost struje..i riješimo dilemu jednom za svagda. isto vrijedi i za sve ostale komponente koje bi mogli istestirat.. grafu, proceve, periferiju
nakon toga, ako komponenta preživi, bacimo je na aukciju za pola cijene..
mislim da ne bi bio problem naći kupca za npr. HD3870 sa svim papirima ako košta 700kn :D
kupac bude sretan, a mi obnovimo budžet za slijedeći mjesec..

a sličnih dilema hvala bogu ima..poput
raptoxx?
zalman vs thermaltake
aluminij vs bakar
ati vs nvidia.
amd vs intel.. itd..

zašto mislim da bi ovo bilo bolje od čitanja recenzija po webu i časopisima?? zbog vječnog argumenta "oni su im sponzor pa ih moraju nahvalit" koji se pojavio nekoliko puta ovdje u raspravama oko napajanja. a hvala bogu načitali smo se jako puno nelogičnih testova zadne vrijeme..

Sickmanno1
14-01-2008, 17:42
Hmm dobra ideja...samo npr...dosta od nas vec ima kvalitetan hardware, pa nevidim razlog zasto ga sami ne bi ispitivali...nego da kupimo npr 3870 i spusimo na njoj para a vec ju recimo 10 clanova ima....ako me kuzis...samo npr dati neke natuknice kako ga testirati itd...

callista
14-01-2008, 17:47
rado. ali livin' in bosnia, ftw. :(

Gwin
14-01-2008, 17:49
1. :D jesi spreman izvuć svog chiefteca van da ga opteretimo do maksimuma? ili grafu??

2. da, puno nas ima hd3870.. a kad izađe hd3890 ?? bilo bi zgodno da nabavimo jedan od prvih primjeraka i izvrtimo je

Sickmanno1
14-01-2008, 17:51
1. :D jesi spreman izvuć svog chiefteca van da ga opteretimo do maksimuma? ili grafu??

2. da, puno nas ima hd3870.. a kad izađe hd3890 ?? bilo bi zgodno da nabavimo jedan od prvih primjeraka i izvrtimo je

1. Vjerovao ili ne, jesam.

2. Slazem se...samo tesko da to mozemo organizirati, jerbo ako nisi uocio rijetki smo ovdje preko 20 godina a jos rijedi koji imamo posao...

Karlo_from_Bjelovar
14-01-2008, 19:25
meni ne bi bio problem mjesecno dat 50 kn, ali ja sam u bj, neam volje setat do banaka (starci ne bi imali problema s time (da mi dopuste da dajem pare)... ali da ce oni setat okolo i uplacivat, nece... imaju i ovako dosta posla -.-" )...

pimp
14-01-2008, 19:35
meni ne bi bio problem mjesecno dat 50 kn, ali ja sam u bj, neam volje setat do banaka (starci ne bi imali problema s time (da mi dopuste da dajem pare)... ali da ce oni setat okolo i uplacivat, nece... imaju i ovako dosta posla -.-" )...


lol , da bi ti uplatio nekom novce na racun samo odes u banku i ispunis uplatnicu , ne trebaju ti starci

gwin: ja se ne kuzim u testiranja i to ali bi rado kupovao te komponente koje bi prodavali jer slazem jedan komp ,

14-01-2008, 19:52
Ja sam za...al opet to bi se vjerujem svodilo na jednu osobu da testira...mi bi davali novce u biti za ništa...kaj se tiče napajanja niti netreba recenzija za svako.Zna se koja valjaju i po tome se gleda.Barem ja.

BIlo bi bolje da npr sudjele nas 10-15...i nakon svakog testiranja određeni čovjek dobi tu kupljenu komponentu kao poklon vjernosti i sudjelovanja.

Tako da bi svaki mjesec jedan od nas nešto dobio uz prisegu da barem narednih 6 mjeseci donira minimalno po 50kn.

Gwin
14-01-2008, 20:29
ekčuli sam mislio da se ekipa koja će testirat nađe na jednom mjestu.. npr. kod mene u garaži :D , nas 5-6, pa da to odradimo kak se spada..uz pokoju ož... errr. sok.

ja nemam namjeru clockat grafe.. ali sam uvijek voljan pružit podršku u smislu krova nad glavom i utičnice u zidu..

a da ne govorim o činjenici da, kad bi se recimo radio usporedni test cpu coolera, trebamo trojica za montirat neke mrcine tipa TT BlueOrb, koji ima 850g :D

a za napajanja konkretno nisam mislio za svako.. ali recimo konkretno novi raptoxx iz sirtecove tvornice. da li je zaista bolji od stare serije, ili je jednako smeće..

znači, ja osobno bih recenzije svrstao u dvije kategorije: novi proizvodi i predmeti rasprave. znači.. nova grafa, proc, keyba, ali ono bitnije -> testovi proizvoda oko kojih se stalno koljemo.

Sickmanno1
14-01-2008, 20:37
Svida mi se Amdova ideja, da svatko dobije neku komponetu ^^...A bogami nije losa ni ideja da se prodaje :D pa kupuje ^^...samo tako kolko vidim samo pusimo lovu <_<

Gwin meni ovo vise zvuci na dobru ideju za pokretanje nekog zajednickog projekta odvojenog od PcPlaya ^^

Jos mi se najvise svida ovo uz ož...
:D

NiX4
14-01-2008, 20:37
Dečki count me in samo sljedeći tjedan kada pare počnem dobivati tj kada ovaj tjedan ispravim matematiku ;D



ja ću moći dati 50 - 200 kuna mjesčno i za sam da odmah riješimo raptoxxa


a i možemo kupovati polovno jedino ako se uvjerimo u ispravnost , ideja je onak polu dobra.

bezimeni
14-01-2008, 20:40
Ovim zadnjim postom si debelo popravio dojam o ovoj ideji...ako je ekipa ok i uz žujsko nije problem da se ovo i realizira.Ako bi to na kraju sve oblikovao u neki smišljni tekst netko dovoljno pismen na ovome forumu možda bi sve skupa i imalo nekakvog smisla.

edit: ekipa bi morala imati neko kul ime i recenzije bi morale biti na hrvatskom i engleskom jeziku.Birale bi se komponente čijih recenzija nema na netu.Komponente bi se kasnije prodale na tržnici i novac uložio u novu.

14-01-2008, 20:53
@gwin:dogovoreno...samo ko če mene vozit u zg i doma??? :P


a kaj velite da idemo na lov na world oc records???malo dušika nabavit,ja već imam komponente...još samo treba izraditi od bakra cpu cijev....

inače super zamisao...

NiX4
14-01-2008, 20:57
@gwin:dogovoreno...samo ko če mene vozit u zg i doma??? :P




vlak :rotfl:

Gle kako ideje već padaju , i ako netko ima doma koju komponentu a da može isfurati.


a i ovo za OC se da realizirati , jedanput umjesto neke komponente OC-amo nešto :D

zoky
14-01-2008, 21:00
Dečki i ja bi se rado priključio ekipi ali mi je malo lokacija predugačka
Čakovec-Zagreb= skoro 200km
:thumbs1:

Sickmanno1
14-01-2008, 21:04
@gwin:dogovoreno...samo ko če mene vozit u zg i doma??? :P

Isto ko i mene ^^

Mislim da cu biti najsretniji kad vidim AMD-a ^^

:D :D :D

14-01-2008, 21:05
@gwin:dogovoreno...samo ko če mene vozit u zg i doma??? :P

Isto ko i mene ^^

Mislim da cu biti najsretniji kad vidim AMD-a ^^

:D :D :D

očem pusu :P

Sickmanno1
14-01-2008, 21:08
[quote="amd freak":u6xzvp52]@gwin:dogovoreno...samo ko če mene vozit u zg i doma??? :P

Isto ko i mene ^^

Mislim da cu biti najsretniji kad vidim AMD-a ^^

:D :D :D

očem pusu :P[/quote:u6xzvp52]

bihejv jorself :)

NiX4
14-01-2008, 21:08
mogli bi i bartuca pozvati


a da napravimo neku listu tko je za?

14-01-2008, 21:20
ma Bartuc je njubina,,,:P

Znaš da on nemre nikamo bez ženske...a znaš kaj je prostor di su sami muškarci a jedna žena ne???

Eventualno gwinova koju bude nosila pivice :D
U biti one mogu klafrati tam negdi u sobi. :wink:

NiX4
14-01-2008, 21:27
ma Bartuc je njubina,,,:P

Znaš da on nemre nikamo bez ženske...a znaš kaj je prostor di su sami muškarci a jedna žena ne???

Eventualno gwinova koju bude nosila pivice :D
U biti one mogu klafrati tam negdi u sobi. :wink:

da ili koji sočni odrezak da dobimo :D :D :D


ne znam nemojte mi se smijati kada dođem tamo jer imam 15 godina .


Znam sastavljati i rastavljati dijelove PC-a , znam ponešto o clocku a i mogu premještati kutije :P , znam peći roštilj i pijem pivu :D

bezimeni
14-01-2008, 21:29
ispod 30 ne primamo u ekipu ...mislil sam na godine vi sa bolesnom maštom :) .

NiX4
14-01-2008, 21:30
ispod 30 ne primamo u ekipu ...mislil sam na godine vi sa bolesnom maštom :) .

ah onda ništa :( :cry:

bezimeni
14-01-2008, 21:31
Ma šalim se, djeca su uvijek dobrodošla :) .

14-01-2008, 21:33
ispod 30 ne primamo u ekipu ...mislil sam na godine vi sa bolesnom maštom :) .

ownam vas sve :fof:

Ma glejte kaj da sad filozofiram..ja sam in...za oc uvijek :wink:


@nixa:budeš čistil smeže koje napravimo i otvaral pivice.

ezav
14-01-2008, 21:35
A ja posto sam na pljunomet od Gwince nosim flastere i zlatorog ... hrbote zuja :rotfl:

ezav
14-01-2008, 21:35
A ja posto sam na pljunomet od Gwince nosim flastere i
zlatorog ... hrbote zuja :rotfl:

I iskustva kako s busilicom montirati TT Blue orb :rotfl:


sorry na dupli post .. alkohol je kriv ....

Niđo
14-01-2008, 21:37
A ja posto sam na pljunomet od Gwince nosim flastere i zlatorog ... hrbote zuja :rotfl:

Budu valjda i za tebe nabavili zlatorog al prvu plati uloz ma sitnica 500 eura(culi su da puno pijes)! :D

Sickmanno1
14-01-2008, 21:42
jao sad moram strebat o svakoj komponeti sve zivo, da slucajno ne bi ispao ne g33k :(

Gwin
14-01-2008, 21:42
I iskustva kako s busilicom montirati TT Blue orb :rotfl:znaš kak mi je žao kaj to nismo poslikali :D

14-01-2008, 21:43
jao sad moram strebat o svakoj komponeti sve zivo, da slucajno ne bi ispao ne g33k :(

bude ti amd pomogo,bez brige...pa čemo ja i ti mlađa ekipa prcat gwina i bezimenog. :wink: :D

bezimeni
14-01-2008, 21:46
Gwin i bezimeni imaju zajedno skoro 300 kila i takve jedu za gablec :) .

14-01-2008, 21:48
Gwin i bezimeni imaju zajedno skoro 300 kila i takve jedu za gablec :) .

eto ja 83...napredujem polako...imao sam 64 prije 4 mjeseca...trudim se :D

NiX4
14-01-2008, 21:52
@nixa:budeš čistil smeže koje napravimo i otvaral pivice.


ma može , ako naravno me gwin pusti u garažu :rotfl:

ček ti misliš da ja neznam ništa o hardveru :|


sickamnno ako imaš msn i pitanja addaj me

msn mi je u profilu

14-01-2008, 21:54
@nixa:budeš čistil smeže koje napravimo i otvaral pivice.


ma može , ako naravno me gwin pusti u garažu :rotfl:

ček ti misliš da ja neznam ništa o hardveru :|


sickamnno ako imaš msn i pitanja addaj me

msn mi je u profilu


znaš šteljat latencije u biosu kad se kloka i traži max takt???Neznaš?? Onda neznaš! :P

NiX4
14-01-2008, 21:57
da ali ja nisam rekao da ću clockati

ai to e vrijed baš da ništa ne znam

znam staviti grafu u pcie utor :rotfl:


(šala neznam ni to)



(šala znam sastaviti PC)

14-01-2008, 22:08
Ajde gwin reci kolko svaki user bi davao mjesečno...kad je prvi meeting i te informacije...pa čemo napravit popis članova... :wink:

Sickmanno1
14-01-2008, 22:28
@Amd

Nista se nebriniti, ja sam bad ass mouther fucker od 120 kg ^^

@NiX4

Dude, jel ti to ozbiljno? :o

(btw msn suxs, live long skype ^^)

EDIT: Don't fuck with me :rotfl:

http://www.imagesforme.com/out.php/t16574_P1060025.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/16574_P1060025.JPG.html)

15-01-2008, 10:38
bome si lijepo popunjen...bad ass :D

Karlo_from_Bjelovar
15-01-2008, 12:03
ja vama 500 kn, vi meni komponentu.... :D

btw., sikmeno bilda u bj teretani...

Ivan_87
15-01-2008, 12:32
JA SAM IZ OPATIJE,MALO DALEKO DO ZG-A ALI MAKAR 80-120KN bi poslo poštom pa da stignu u sigurne ruke :D

Gwin
19-01-2008, 13:33
gledam glasove...
kaj samo 18 ljudi čita ovaj podforum??

anycase.. moj raspored je malo razbacan do daljnjega.. kad se ustabili i kad budem imao slobodan vikend javim da li sam očistio garažu :D

u međuvremenu nam treba oprema..
ima netko multimetar doma?

Ivan_87
19-01-2008, 15:18
Gwin i bezimeni imaju zajedno skoro 300 kila i takve jedu za gablec :) .

eto ja 83...napredujem polako...imao sam 64 prije 4 mjeseca...trudim se :D

pa što si jeo :rotfl:

daj recept :D

NiX4
19-01-2008, 15:22
Ja imam 90 kila :D


(čevapi u meni)

19-01-2008, 16:22
Gwin i bezimeni imaju zajedno skoro 300 kila i takve jedu za gablec :) .

eto ja 83...napredujem polako...imao sam 64 prije 4 mjeseca...trudim se :D

pa što si jeo :rotfl:

daj recept :D

buđenje u 11...masni burek...cola...čokolada...ručak...večinom piletina,svinjetina,govedina itd...puding od čokolade...cola....opet gejmanje...čokolada,kekse....cola....večer...ope t nekaj masnog za jest..natrpat se full....cola...gejming...

I tako svaki dan....u biti ja ti jedem po 7 puta na dan...kontinuirano...ali slatko,masno i cola je recept za kile :)

str33t6l0w
19-01-2008, 17:28
ja sam za... mogao bi izdvojit neke pare za to ;).. nije bed... samo je bed što sam ja iz okolice osijeka.... nemogu doć (vlak=povratna karta=150kn)...

i ako će se prodavat onda bi se pravo na kupnju trebalo dati prvo onima koji su dali pare za test... dakle prvo se pita one koji su dali pare dali hoće kupiti.. ako neće onda ideš na širu prodaju...

i mogao bi pcplay časopis izdvojit (ili još bolje dodat) par strana u časopis pod imenom "forum garage" ili tako nešt gdje bi se ti testovi stavljali... naravno.. sve bi bilo poslikano i objašnjeno u tekstu.. ispitano sa svim uređajima... pisalo bi tko je sve sudjelovao (u davanju para) i tko je vršio testove nad opremom.... i naravno par slika aftertest-a :D (dernek poslje testa)....

flander
19-01-2008, 17:32
sry preskup sport za mene to klokanje

Ivan_87
19-01-2008, 17:38
[quote=bezimeni]Gwin i bezimeni imaju zajedno skoro 300 kila i takve jedu za gablec :) .

eto ja 83...napredujem polako...imao sam 64 prije 4 mjeseca...trudim se :D

pa što si jeo :rotfl:

daj recept :D

buđenje u 11...masni burek...cola...čokolada...ručak...večinom piletina,svinjetina,govedina itd...puding od čokolade...cola....opet gejmanje...čokolada,kekse....cola....večer...ope t nekaj masnog za jest..natrpat se full....cola...gejming...

I tako svaki dan....u biti ja ti jedem po 7 puta na dan...kontinuirano...ali slatko,masno i cola je recept za kile :)[/quote:3qulc98o]

slični smo al se ja teže punim :D hvala,vratimo se temi

19-01-2008, 17:44
str33t6l0w:

dobra ideja street...pošto ja trenutno pišem za pcplay iz hardwerskog područja i kad napravimo taj miting siguran sam da če wiking dopustiti da stavim jednu stranicu o tome barem :)

A i pala mi je ideja da starije komponente i dijelove koji nam netrebaju odnesemo k gwinu u garažu i nakon nekog vremena doniramo djeci koja npr nemaju financijske mogučnosti imati računalo.Nemora to biti neznam kakvo računalo,glavno da radi,za word,quake etc....

S tim podhvatom bi definitno dali naciji smješak i ljudi bi možda drugačije gledali na gamere.

21-01-2008, 18:27
Gwin šta smo s ovim...ajde izjasni se..nije vrag da si odustao :)

Gwin
21-01-2008, 18:32
nisam odustao..
ali baš gledam da nam je zainteresiranost "velika".. čak 11 ljudi, od čega više od polovice nije iz zagreba

ajmo novo pitanje..
tko ekčuli može u dogovoreni dan doć do zagreba i zabavljat se sa multimetrom ?
znam za sebe i ezava, s obzirom da je ionak svako malo kod mene

a kad smo kod toga.. tko može iskopat šta od opreme?? multimetar, osciloskop itd ??

21-01-2008, 18:35
Ja sam za...možemo ja i karloman doči zajedno.Negdi bumo neki autek našli :)

Ja mogu donesti i dati za korištenje celeron 2.4,ploču za njega,256 mb rama...mišek itd...pa budeš gwin to strpal nekam u garažu.

karloman
21-01-2008, 19:37
ja sam isto za, jedino ako me gwin misli trpit među svoja 4 zida...:D

....kaj se tiće konfe (imam jedan jedini komp, za koji mjesec stiže nova konfa), tak da nemam baš materijala koje bi mogao dati na test, ali ako bi trebalo s vremena na vrijeme dat kakvih 150kn, to bi već bilo izvedivo.....:wink:


možemo ja i karloman doči zajedno.Negdi bumo neki autek našli :)S
ma nije problem za auto, ne brini Amd ;) , nego suh sam sa komponentama, a nebi baš volio tam doči ko neki uljez, da jedini ne donesem nikakav materijal....... :(

Ivan_87
21-01-2008, 19:43
kad mi frend vrati Pixel view 6800GS karticu mogu vam je dat za nekakve testove,al neznam kolko bi koristila pošto je starija malo

Gwin
21-01-2008, 19:49
lako za dijelove.

ja za 300kn imam celerona 2.8 sa pločom, 256 rama, hardom, optikom. 19" monitor ionak stoji u garaži, a našla bi se i koja AGP grafa :D

za napajanje sam ionako rekao spojit moju konfu.. eventualno ćemo morat ganjat nekog da nabavimo dvije nvidie. moja ploča podržava SLI, ali ja imam radeonku :D
problem će nastat ako budemo htjeli isprobat high end grafu. moj proc je preslab čak i za HD3870. u tom slučaju bi netko morao dovuć svoju intel duo ili quad konfu.

više me brine nedostatak adekvatne opreme. kao što rekoh. moramo nabavit elektroniku. multimetar ili dva-tri za napone i ampere. digitalni termometar za precizno mjerenje temperature. osciloskop bi nam bio genijalna investicija :D

NiX4
21-01-2008, 20:49
za dat imam


agp grafu
usb mis
tipkovnicu
2x120mm vent gigabyte
1 x 80mm vent
2 stara modema koji napola rade (simens a - 100)
IDE i FDD cabel
40GB HDD
nekej softwera (vista beta rc1 , original win xp home edition , itd.)
malo paste (ostalo malo)
puno šarafa i toolless poluga
plastičnih vezica
air duct
50 - 150 kuna

i

sebe i svoje zanje


nije puno ali je od srca

ezav
21-01-2008, 21:28
Mozemo uljetiti slucajno u cca 3 ujutro u labose od Fer-a i "posuditi" opreme za testiranje .... :rotfl:

A sada za ozbiljno ... vidjeti cem dali mogu posuditi s fera jeden osciloskop ....


A sto se tice multimetra ili digitalnog termomera ima ih za 100-200 cuna u chipoteci ... ili ih sami napravimo ...

Bed su i novije komponete .....

Ja mogu dati kada mi dojde nova grafa (hehe 8800GTS 512Mb) dati na test svoju 7900GT ...

NITROS
21-01-2008, 22:34
Mozemo uljetiti slucajno u cca 3 ujutro u labose od Fer-a i "posuditi" opreme za testiranje .... :rotfl:

A sada za ozbiljno ... vidjeti cem dali mogu posuditi s fera jeden osciloskop ....


A sto se tice multimetra ili digitalnog termomera ima ih za 100-200 cuna u chipoteci ... ili ih sami napravimo ...

Bed su i novije komponete .....

Ja mogu dati kada mi dojde nova grafa (hehe 8800GTS 512Mb) dati na test svoju 7900GT ...

Gle ti to :))) istu grafu dobivamo, jedino kaj je moja gainwardica otisla u vjecna lovista :)

Ivan_87
21-01-2008, 22:39
ovako : frend kupuje novi pc uskoro,pa sam ga zamolio ako će mi dat dio stare konfe reko je da može

a to je amd sempron 3000+ s754,mbo gigabyte nf4 pci ex sata,512mb ddr 400mhz good ram

e kad dobijem to ću se javit pa poslat gwinu ili nekom poštom ako treba

ako će to ikako pomoć :wink:

21-01-2008, 22:41
E pa to ljudi to se traži...

Nixa slobodno se doneseš k gwinu kaj ti netreba..nek se nađe...

Predlažem da gwin napraviš žiro račun na koji bi ljudi mogli slat novce.To je po meni najlakši način da se dade honorara.I u ovu temu pisat ko je,kada i kolko doniral.

Prvi meeting bi mogli napraviti sad negdi,ili za praznike,s time da damo po potrebi nešto para za pive ak bude trebalo,pa se uživo sve dogovorimo.Kaj velite?

Ivan_87
21-01-2008, 22:44
E pa to ljudi to se traži...

Nixa slobodno se doneseš k gwinu kaj ti netreba..nek se nađe...

Predlažem da gwin napraviš tekuči račun na koji bi ljudi mogli slat novce.To je po meni najlakši način da se dade honorara.I u ovu temu pisat ko je,kada i kolko doniral.

Prvi meeting bi mogli napraviti sad negdi,ili za praznike,s time da damo po potrebi nešto para za pive ak bude trebalo,pa se uživo sve dogovorimo.Kaj velite?

može,ja nemogu baš u zg svako malo,pa ću slat što mogu i kolko mogu pa vi to sredite a vidjet ću se svama bar jednom a kad ,neznam ... ok ideja :wink:

Gwin
21-01-2008, 23:19
ne tekući nego žiro račun. imam, samo moram provjerit da li je još aktivan.
sutra idem u pospremanje garaže.. da napravim mjesta za rad :D
pa javim kad sve bude spremno za prihvat robe :D

21-01-2008, 23:26
We are counting on you....

Sickmano ima da dođeš.Dužan si mi pusu :)

NiX4
22-01-2008, 08:27
AMD donjest ću ja sve ono sa popisa.Jedino termin trebamo dogovoriti. :D :D

ezav
22-01-2008, 17:40
Gle ti to :))) istu grafu dobivamo, jedino kaj je moja gainwardica otisla u vjecna lovista :)

Hehe moja dosal .. danas ju puknem u komp i postam rezultate :fof: 8)

Be jealous :fof:

bezimeni
22-01-2008, 18:06
Gle ti to :))) istu grafu dobivamo, jedino kaj je moja gainwardica otisla u vjecna lovista :)

Hehe moja dosal .. danas ju puknem u komp i postam rezultate :fof: 8)

Be jealous :fof:

Samo jedna mala opaska tek toliko da vam malo dignem živac :P

Procesuri su vam kočnica...grafa može heklat dok čeka da procesor napravi svoje kaj već ima za napraviti :) .Šteta za tako dobru grafu.

Sickmanno1
23-01-2008, 09:56
We are counting on you....

Sickmano ima da dođeš.Dužan si mi pusu :)

lol, dodem naravno, ako je u pitanju subota, jerbo radim preko tjedna, malo prva malo druga smjena <_<.

Za testiranje su moje sve komponente na raspolaganju ^^

za doniranje imam stari celeron 333 :rotfl:

hebiga, ostalo mi samo to, stari komp sam dao kolegi za rodendan <_<, a 17" mon prodao za 200kn :boohoo:

29-01-2008, 12:44
bump....gwin..stanje???