PDA

Pogledaj cijelu verziju : linija na običnim zvučnicima



callista
14-01-2008, 15:12
ovako, imam neke stereo geniusove zvučnike, na koje je priključena činčevima linija LG LX-M341 micro hi-fi. sa dva velka zvučnika. i jako je dobra. al jučer mi se nakon paljenja kompa desni zvučnik prestao raditi, radi samo lijevi. danas još gora stvar: od lijevog zvučnika sjebao se bas. radi samo ona dva poviš njega što rade visoke tonove, ako me razumijete. kad pojačam mrvicu zvučnik užasno zuji. šta da radim? jesu li se zvučnici sjebali? btw ova dva geniusova stoje kraj njih, oni ne rade( logično). ja bi reko da je linija otišla. inače stara je negdje oko tri godine ali je kao nova, na kompu je jedno 4 mj.
prije je stojala i skupljala prašinu.

Dyslexia
14-01-2008, 16:24
Ovako, spoji na liniju samo njezine original zvucnike, i iskopcaj aux i ubaci cd u nju i probaj pustit pjesmu. Ako i dalje krci vjerojatno su ti otisli zvucnici. Ako imas nekakve stare zvucnike spoji nih pa vidi oce oni krcat. Ali nevjerujem da ti je linija riknila jer da je ona osla uopce ti nebi radili zvucnici. A i zasto bi izgorila pa nisi ju glasno pojacavo. Napravi sto sam ti rekao pa javi.

callista
14-01-2008, 17:44
sama radi kako treba. imam rezervne zvučnike. u njih ću je ukopčat. thx.

Dyslexia
14-01-2008, 18:13
nema na cemu drago mi je da smo rijesli problem.

callista
14-01-2008, 18:15
ali i sadašnji zvučnici su u redu kada sami rade, i linija je u redu kada sama radi. :? možda kablovi?

Dyslexia
14-01-2008, 18:27
ali i sadašnji zvučnici su u redu kada sami rade, i linija je u redu kada sama radi. :? možda kablovi?


Kabal od auxa ti je problem probaj ga malo micat kad ga spojis ma ces cut oce prestat krcat.

callista
14-01-2008, 18:42
evo proradilo je sve kako treba. nešto sam čačko oko kablova. glupog li problema.
thx, dyslexia. može se lockat.

Dyslexia
14-01-2008, 18:49
Nema na cemu. Drago mi je da ti sada sve valja :wink: