PDA

Pogledaj cijelu verziju : par pitanja u vezi igre



pidjama
01-04-2006, 01:09
'vako...

zanima me gdje se mogu "popravljati" (puniti) enchanced oružja.

imam par sjekira ali im je charge 0/1200

ne znam kod koga bi ti mogao odradit.

i još jedna stvar, ima li itko da prodaje malo veću količinu lockipickova.

kao što prodaju i repair hammere.

hvala unaprijed

W3DR4N
01-04-2006, 01:55
Jedan od mageova koji enchanta oružja nalazi se sjeverno u Brumi.

Thiefovi prodaju lockpickove.

01-04-2006, 08:15
i lockpikove ti prodaje onaj mačak u dark broutherhoudu...30 komada 150 golda

=PcP=F@N
01-04-2006, 08:40
gdje je fight i mage guild?
jel se moze biti istovremeno u svim gildama(dark brotherhood,blades,ubojice vampira,thief,arena,fighter,mage..?)


i



jel vam se kad dogodi da vam se PC sledi kad pokusavate load-ati igru?meni se dogada svaki recimo 5. put i onda moram restart button

LeftY
01-04-2006, 09:45
jel vam se kad dogodi da vam se PC sledi kad pokusavate load-ati igru?meni se dogada svaki recimo 5. put i onda moram restart button

ne, meni nekad izbaci van iz igre i javlja da je .exe file u banani...
nemam nikakav crack, patch, nista!
cisti .exe imam i javlja da je krivi... valjda neki bug

T.N.T.
01-04-2006, 09:48
ja nemam nikakvih bugova...

imao sam jedino na početku, pa sam isključio sjene iz igre i onda je sve bilo ok...

Deno
01-04-2006, 10:01
'vako...

zanima me gdje se mogu "popravljati" (puniti) enchanced oružja.

imam par sjekira ali im je charge 0/1200

ne znam kod koga bi ti mogao odradit.

i još jedna stvar, ima li itko da prodaje malo veću količinu lockipickova.

kao što prodaju i repair hammere.

hvala unaprijed

Oružja možeš punit u skoro svakom Mage Guildu, a za lockpickove...ja ih kupujem kod nekog tipa zove se Shady Sam našao sam ga još na početku igre kad izađeš iz one kanalizacije (sewers). Samo sam pratio put do ulaza od grada (Imperial City) i tip je stajao izvan grada kod zida...kod njega možeš kupit lockpickove, poison potion-e i još neke stvari

=PcP=F@N
01-04-2006, 10:37
ajd molim te screenshoot di je ta lokacija jer ja nemogu nac a bez lockpicka nemogu igrat...

=PcP=F@N
01-04-2006, 10:55
i lockpikove ti prodaje onaj mačak u dark broutherhoudu...30 komada 150 golda


ako mozes biti malo "precizniji" jer tamo nisam naso macka koji prodaje lockpikoveuđi u radk broptherhood i traži lika koji izgleda kao mačka :)

neznam ti detaljnije opisati :D


ja ovo nisam napisao :D

ajmo ko je koristio moj nick ili edito ovo?

da nebi iso nekom malo noge lomit..:D

Rocchiro
01-04-2006, 11:44
kak da dobijem blessing ako sam "sinner"?

necu biti vamp...

-Jojo-
01-04-2006, 11:46
jel vam se kad dogodi da vam se PC sledi kad pokusavate load-ati igru?meni se dogada svaki recimo 5. put i onda moram restart button

ne, meni nekad izbaci van iz igre i javlja da je .exe file u banani...
nemam nikakav *****, patch, nista!
cisti .exe imam i javlja da je krivi... valjda neki Modru Lastu

Meni se to desilo do sada 2 puta, a igram igru 2-3 dana... :twisted:

E da i:svaki drugi put kad pokrenem oblivion nema mi zvuka nego onak sumi il tak nekaj...kaj bi to bilo???
To mi je bilo 2 puta do sad... :twisted:

pidjama
01-04-2006, 13:15
zahvaljujem

Letva
01-04-2006, 13:46
gdje je fight i mage guild?
jel se moze biti istovremeno u svim gildama(dark brotherhood,blades,ubojice vampira,thief,arena,fighter,mage..?)


i



jel vam se kad dogodi da vam se PC sledi kad pokusavate load-ati igru?meni se dogada svaki recimo 5. put i onda moram restart button


Oba se nalaze u Anvilu

Rocchiro
01-04-2006, 15:06
kak da dobijem blessing ako sam "sinner"?

necu biti vamp...

ok,forget it.skuzil sam :roll:

Deno
01-04-2006, 20:56
Koja je tipka za SS??? :? :? :rotfl: :rotfl:

Wongraven
03-04-2006, 10:38
Dali je moza neko od vas obavljao questove sa shrine-ovima.Razbacani su po mapi.
Nemogu nikako postati clan ni jednog, please help!!!!

T.N.T.
03-04-2006, 12:52
Dali je moza neko od vas obavljao questove sa shrine-ovima.Razbacani su po mapi.
Nemogu nikako postati clan ni jednog, please help!!!!
trebaš im dati što traže...

npr. onom orkovskom bogu trebaš dati trollovu mast i onda će ti dati quest...

kad ga obaviš dobit ćeš neki čekić...

Wongraven
04-04-2006, 09:54
Hvala, ali znam da svako trazi nesto plus level karaktera.
Ali meni je problem naci te stvari.Evo god neke bozice moram donjeti black soul gem za koji nemam pojam gdje da ga nadjem kao sto bozica Azura trazi neki glowning dust za koji takodjer nemam pojma gdje je, pa ak neko zna!!!

pidjama
04-04-2006, 11:01
dakle još jednom ponavljam pitanje...

u morrowindu je bio onaj mali creaper (ili nešto sličnu) u calderi koji je imao oko 5k golda.

zna li netko možda ima li i u oblivionu neki bogatiji trgovac?

Deno
04-04-2006, 11:47
Hvala, ali znam da svako trazi nesto plus level karaktera.
Ali meni je problem naci te stvari.Evo god neke bozice moram donjeti black soul gem za koji nemam pojam gdje da ga nadjem kao sto bozica Azura trazi neki glowning dust za koji takodjer nemam pojma gdje je, pa ak neko zna!!!

Azuri trebash donijeti Glowing Dust koji možeš naći kod onih svjetlećih "mooba" čekaj noć pa malo pogledaj tamo okolo traži nešto što svijetli i što se miče......Neznam objasnit baš dobro :rotfl: :rotfl:

Doggy
23-05-2006, 08:45
magic oruzja mozes punit sa soul gemovima koji u sebi imaju soul...

lockpickove mozes kupiti kad si lopov a fighters i mages guild su u svakom gradu...

Ps1ho
23-05-2006, 13:26
Glowdust ti imaju čudovišta znana kao Will-of-the-Wisp, ima ih dosta oko Imperial Citya, al ti je jednostavnije ići kod alkemičara i kupit ih.
Blacksoul gemove ti je jako teško nabavit. Imaš nekoliko lokaliteta ispred kojih ti se nalaze oltari za radit Blacksoul gemove, imaš 2 izbora napravit ih sam (dosta zaje*ano) ili jednostavno krenit u lov na necromancere, blacksoul gemove ti imaju Necromancer Adebt's, čove koji su u procesu izučavanja...

Aerial
25-05-2006, 21:57
E, ovaj, može jedno pitanje?
Nisam još igrao Oblivion, ali nadam se da ću uskoro...

Dakle, zanima me jeli sistem korištenja oružja isti kao i u Morrowindu? Mislim, jeli ima i dalje tri načina napadanja, slash, chop i thrust, od kojih je jedan uvijek najbolji?
U Morrowindu mi je bilo prilično glupo to što ima tri načina napada, ali se isplati korisiti samo jedan... Pomalo monotono... :?
Nadam se da je u Oblivionu stvar barem malo drugačija...?

Glass
25-05-2006, 22:20
E, ovaj, može jedno pitanje?
Nisam još igrao Oblivion, ali nadam se da ću uskoro...

Dakle, zanima me jeli sistem korištenja oružja isti kao i u Morrowindu? Mislim, jeli ima i dalje tri načina napadanja, slash, chop i thrust, od kojih je jedan uvijek najbolji?
U Morrowindu mi je bilo prilično glupo to što ima tri načina napada, ali se isplati korisiti samo jedan... Pomalo monotono... :?
Nadam se da je u Oblivionu stvar barem malo drugačija...?

U početku imaš samo obični napad, power attack(držiš dugo stisnutu tipku za napad), power jump attack(ideš naprijed i držiš stisnutu tipku za napad) dok ti se side i back attack nema puno svrhe koristiti, no kada dođeš do 50 skila iz blade/blunt/hand-to-hand dobiješ mogućnost da side napadom izbiješ oružje protivniku iz ruku, nisam siguran što dobiješ na 75 i 100 levelu ali mislim da ima veze s onesvješćivanjem protivnika.

mravojed
26-05-2006, 11:57
'vako...

zanima me gdje se mogu "popravljati" (puniti) enchanced oružja.

imam par sjekira ali im je charge 0/1200

ne znam kod koga bi ti mogao odradit.

i još jedna stvar, ima li itko da prodaje malo veću količinu lockipickova.

kao što prodaju i repair hammere.

hvala unaprijed


ako nemaš para,odeš u neku od onih ayleid ruins(one bijele ruševine) i u njima ćeš naći VARLA STONE, ko neki kamen, koji ti napuni sve magične iteme koje imaš u inevntaru u trenutku kad upotrijebiš kamen.

Ps1ho
26-05-2006, 13:14
E, ovaj, može jedno pitanje?
Nisam još igrao Oblivion, ali nadam se da ću uskoro...

Dakle, zanima me jeli sistem korištenja oružja isti kao i u Morrowindu? Mislim, jeli ima i dalje tri načina napadanja, slash, chop i thrust, od kojih je jedan uvijek najbolji?
U Morrowindu mi je bilo prilično glupo to što ima tri načina napada, ali se isplati korisiti samo jedan... Pomalo monotono... :?
Nadam se da je u Oblivionu stvar barem malo drugačija...?

Ovak, imaš više power attackova, imaš da neprijatelju izbiješ oružje(ljevo\desni i napad), onda da ga onesvijestiš (nazad i napad), te da ga paraliziraš (naprijed i napad), svaki od ovih powera attackova dobiješ razvijanjem Blade\Blunt oružja.

revenion
26-05-2006, 18:15
i zaboravio si hand to hand

Aerial
26-05-2006, 19:08
Aha, oke, hvala Lunaticu i Broken Mirroru na infou :roll:

E, samo još jedna stvar - jel se može dual-wieldati? Tj. koristiti dva one-handed oružja u obje ruke...?
Gledam neke skrinšotove i na nijednom se ne vidi neki lik koji dual-wielda, osim na jednoj slici koja je ful mutna i lik stoji u nekoj čudnoj pozi (usred fajta) pa nisam ni siguran da li on to zapravo dual-wielda....

Glass
26-05-2006, 19:21
Aha, oke, hvala Lunaticu i Broken Mirroru na infou :roll:

E, samo još jedna stvar - jel se može dual-wieldati? Tj. koristiti dva one-handed oružja u obje ruke...?
Gledam neke skrinšotove i na nijednom se ne vidi neki lik koji dual-wielda, osim na jednoj slici koja je ful mutna i lik stoji u nekoj čudnoj pozi (usred fajta) pa nisam ni siguran da li on to zapravo dual-wielda....

Zasad nemože, ali vjerovatno će isplivati kakav mod koji to omogućava.

ewok
26-05-2006, 20:34
[quote="Aerial_51":hi7u7pj0]Aha, oke, hvala Lunaticu i Broken Mirroru na infou :roll:

E, samo još jedna stvar - jel se može dual-wieldati? Tj. koristiti dva one-handed oružja u obje ruke...?
Gledam neke skrinšotove i na nijednom se ne vidi neki lik koji dual-wielda, osim na jednoj slici koja je ful mutna i lik stoji u nekoj čudnoj pozi (usred fajta) pa nisam ni siguran da li on to zapravo dual-wielda....

Zasad nemože, ali vjerovatno će isplivati kakav mod koji to omogućava.[/quote:hi7u7pj0]

ma to su trebali ubacit u oblivion.... ima takav mod za morrowind al je šugav :hangin:

Ps1ho
26-05-2006, 21:52
slažem se, trebali su to ubacit, ima sad par modova za Oblivion koji to omogučavaju ali je samo za šminku

btw.Aarial_51 bio si upravu u Morrowindu je Umbra two-handed a u Oblivionu one-handed, sry

Alpha1
10-07-2006, 20:52
E ljudi počeo igru i ..... POmoć!!!Vidite onu mapu na početku?Kaj to nije sve????Jel ima još!??Ja sam na questu kad trebam vratit amulet of kings!(Ono kad odfuram onog martina i kvatcha!) :yuck:

S4MUR41
10-07-2006, 22:02
pa to ti je sve... to ti je chyrodill

*Fila*
16-07-2006, 19:31
Please help!!Imam 3 pitanja:
1.Gdje da nabavim black soul gemove(tako se nekak zovu)?Trebaju mi kod jednog deadric shrinea.
2.Kako da počnem radit za onog bogataša umbencana,vidim da mu trebaju artefakti ali uvijek mi kaže da mu moji ne trebaju?
3.Koji rank moraš biti u arcane universty da bi mogao enchantat oružja?Ja sam warlock ili tako nešto.
Please help!! :shock:

Prince-Artas
16-07-2006, 22:08
ovdje ćeš vjerojatno nać neke odgovore
http://www.uesp.net/wiki/Main_Page
http://www.gamefaqs.com/computer/doswin ... 24363.html (http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/game/924363.html)

*Fila*
17-07-2006, 18:10
Thx Prince Arthas!E zapeo sam kad moram ubit onog manimarca onog kinga of wormsa! moja mu oružja ništ ne mogu kako da ga ubijem!Ja atalno nešto pitam ali ako nekom ikako mogu pomoć rado ću to učinti!! :)

Orla
18-07-2006, 19:10
Ja sam ga riješio s par strijela

*Fila*
19-07-2006, 20:12
Ja sam ga riješio s par strijela
Ma meni je bio neki B U G pa mi nije radilo!
Čovječe prešao sam sve misije kod gray foxa i dobio onu njegovu masku i sad imam fame 0,imfamy 100 svi me mrze i deru se na mene!!!!Ne kužim zašto!!Ne nosim je na sebi samo je u inventoryu!! :? :shock:

Orla
19-07-2006, 21:32
pa,slušaj,infamy ti je 100 :D

Digni malo fame

*Fila*
20-07-2006, 19:05
Da znam ali kako da ga dignem!!Rješavam questove ali i dalje imam fame 0!!E dal ima to nekog većeg utjecaja na igru!!E i dal zna netko kako da dođem do onog ranka u armoreru da mogu popravljat enchanted iteme?Treba mi brzo imam 45 skill i fali mi 5 a treneri mi nedaju da više učim kod njih!Fuck ebony blade mi je na 89% i za popravak mi treba 463septima a za ebony armor i da ne pričam!! :( :cry:

Orla
20-07-2006, 19:14
Pa koristi iteme koji nisu enchantani neko vrijeme i popravljaj ih dok ne dođeš do lvl 50.Ja sam inače level 98 armorer,hehe

NiX@tHeG4M3R
20-07-2006, 19:49
POMOĆ LJUDI!!!DOĐEM DO ONE GROBNICE U IMPERIAL CITY-U U GREEN EMPEROE WAY-U KADA TREBAM ISTTRAŽITI NEKEJ SA MYSTIC DAWNOM!!!PREMA TOJ GROBNICI JE ZELENA STRELICA I KADAQ DOĐEM KAJ TREBAM NAPRAVITI??? :cry:

*Fila*
21-07-2006, 18:43
POMOĆ LJUDI!!!DOĐEM DO ONE GROBNICE U IMPERIAL CITY-U U GREEN EMPEROE WAY-U KADA TREBAM ISTTRAŽITI NEKEJ SA MYSTIC DAWNOM!!!PREMA TOJ GROBNICI JE ZELENA STRELICA I KADAQ DOĐEM KAJ TREBAM NAPRAVITI??? :cry:
Budi tamo u dvanajst sati popodne i buš videl kaj treba!! :)

Prince-Artas
21-07-2006, 18:59
Da znam ali kako da ga dignem!!Rješavam questove ali i dalje imam fame 0!!E dal ima to nekog većeg utjecaja na igru!!E i dal zna netko kako da dođem do onog ranka u armoreru da mogu popravljat enchanted iteme?Treba mi brzo imam 45 skill i fali mi 5 a treneri mi nedaju da više učim kod njih!Fuck ebony blade mi je na 89% i za popravak mi treba 463septima a za ebony armor i da ne pričam!! :( :cry:

ako nemaš nimalo famea nitko te ne voli, bitko ti neće ništa reć dok ih ne potkupiš. i zašto popravljaš stvari radije kupi 10ak čekića i sam popravljaj a ujedno i diži skil

*Fila*
21-07-2006, 19:13
Ma ja neznam što bi ja bez Vas ljudi stvarno ste mi uvijek spremni pomoći!!THX!! :) :)

dabl eM
22-07-2006, 09:35
di mogu najbrže nabavit nightshade??
i dal ko ima za prodat puno oniona??

*Fila*
22-07-2006, 22:25
Mislim da imaš neku trgovinu u imperialu gilded carafe!!(ako si arch mage metni jedan nigthshade u enchanted chest i dobiješ 10) a onion ili misliš garlic nemam blage trgovine kampovi!!Nisi valjda VAMPIR?To je bezveze!!
Marlin mansona treba spaliti!! :)

Doggy
23-07-2006, 11:28
garlica imas u svakoj kuci u vitrinama... budi lopov ak si vec vamp...
trazis ljek za vamp, ne???

NiX@tHeG4M3R
24-07-2006, 12:52
hlep! :o ja dojdem do onog kipa poslije misije sa onim mystic dawn kada trebam ukrast onu knijgu kod njih u onoj špilji pa odnesem Martinu pa ubijem one špijune pa opet martin mi kaže da trebam ići kod onog kipa i ja tam dođem i kaj trebam napraviti? :(

Glass
24-07-2006, 14:33
Kada dođeš do kipa razgovaraj s ljudima oko kipa i jedan će ti reći da ako želiš pričati s Azurom moraš joj donjeti "Glow dust" koji ti ostavljaju beštijice imenom Will-o-wisp i možeš ih naći u blizini kipa(ona žuta svijetleća stvorenja).
Nakon što imaš "Glow dust" priđi kipu i jednostavno razgovaraj s njime(s njime možeš pričati samo u zoru ili u sumrak)

*Fila*
26-07-2006, 18:19
E do kojeg se levela u igri može doći?Ja sam došao do 22. i više mi se ona crta za punjenje levela na puni nego samo stoji na početku!Jel to znak da trebam puno bildat za novi level ili nemogu više na veći level!btw složio sam si sam class i uzeo svoje major skillse koje sam želio a nisam uzeo ponuđene možda to ima neke veze? :(

O-Okac
26-07-2006, 18:21
E do kojeg se levela u igri može doći?Ja sam došao do 22. i više mi se ona crta za punjenje levela na puni nego samo stoji na početku!Jel to znak da trebam puno bildat za novi level ili nemogu više na veći level!btw složio sam si sam class i uzeo svoje major skillse koje sam želio a nisam uzeo ponuđene možda to ima neke veze? :(

dok sve major(ili kak se vec zovu ne docu do maxa)
otprilike 40-50

26-07-2006, 18:26
E do kojeg se levela u igri može doći?Ja sam došao do 22. i više mi se ona crta za punjenje levela na puni nego samo stoji na početku!Jel to znak da trebam puno bildat za novi level ili nemogu više na veći level!btw složio sam si sam class i uzeo svoje major skillse koje sam želio a nisam uzeo ponuđene možda to ima neke veze? :(

nije kraj, ja sam sa svojim likom došao do 26 levela (za sada)
službeno maximalni level je 255. ali do njega se može samo šiframa

crta ti se ne puni jer ne koristiš tvoje major skilove ili su ti neki od njih na masteru pa se već ne mogu puniti

Upitni
10-08-2006, 14:27
ma kako dobiti unicorna? :o

Upitni
10-08-2006, 17:24
u kojoj?na kojem levelu rabis bit?treba neki command spell ili samo dodjes i uzjasis?

dabl eM
19-08-2006, 14:12
imam jos jedno pitanje...

di nabavit skeleton key??onaj neslomljivi lockpick...
možd je neko pito...al...

Doggy
19-08-2006, 14:16
MOZDA???? NEKO???? u svakom topicu ima nest o skeleton key-u, pa potrazi...

*Fila*
19-08-2006, 20:55
ja ga nisam jašio nego koknuoPostoji način da ga nabaviš ali je teško mislim da ima negdje na netu
http://www.gamefaqs.com

*Fila*
19-08-2006, 20:57
ja ga nisam jašio nego koknuoPostoji način da ga nabaviš ali je teško mislim da ima negdje na netu
http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/game/924363.html

dabl eM
20-08-2006, 21:23
imam par pitanja:

-jel se moze kak uc u oblivion nakon zavrsetka main questa??
-di i kak nac one deadric princove???


pliiz rebam pomoc...

Prince-Artas
21-08-2006, 23:10
imam par pitanja:

-jel se moze kak uc u oblivion nakon zavrsetka main questa??
-di i kak nac one deadric princove???


pliiz rebam pomoc...


1.ne
2.naletjet ćeš na jednog pri kraju main questa, na ostale ne no možeš uzet questove od njihovih kipova

21-08-2006, 23:35
jel ebony najjači armor u igri?
iam sve ebony osim kacige i štita,a neznam jel postoji i mač...
btw,koji je najjači long/shot blade/dagger(obavezno on-hand) u igri OSIM umbre i goldbranta

dabl eM
22-08-2006, 08:38
[quote="dabl eM":3hgsfv5y]imam par pitanja:

-jel se moze kak uc u oblivion nakon zavrsetka main questa??
-di i kak nac one deadric princove???


pliiz rebam pomoc...


1.ne
2.naletjet ćeš na jednog pri kraju main questa, na ostale ne no možeš uzet questove od njihovih kipova[/quote:3hgsfv5y]

neee,pa preso sam ja main guest s prvim likom...
to mislis na mehrunes dagona il kak se zove,jel...

Doggy
22-08-2006, 17:31
jel ebony najjači armor u igri?
iam sve ebony osim kacige i štita,a neznam jel postoji i mač...
btw,koji je najjači long/shot blade/dagger(obavezno on-hand) u igri OSIM umbre i goldbranta

nije, imas jos light armor dremora sa svim oruzjma, da ima i ebony sve svrste maceva, sjekira i hummera, isto ko i za elven i dremora i sve ostale vrste... i postoji jos deadric (heavy armor) sa svim oruzjem i on je najjaci...

nejjace oruzje ti je deardric claymore od obicnih, a od spec. osim umbre, neznam... al i to ti ovisi o tvom strenght i blade...

Prince-Artas
22-08-2006, 22:48
[quote="Prince-Artas":3nj6px01][quote="dabl eM":3nj6px01]imam par pitanja:

-jel se moze kak uc u oblivion nakon zavrsetka main questa??
-di i kak nac one deadric princove???


pliiz rebam pomoc...


1.ne
2.naletjet ćeš na jednog pri kraju main questa, na ostale ne no možeš uzet questove od njihovih kipova[/quote:3nj6px01]

neee,pa preso sam ja main guest s prvim likom...
to mislis na mehrunes dagona il kak se zove,jel...[/quote:3nj6px01]

da ta mrcina je jedini daedra princ u "živo"

23-08-2006, 00:17
jel ebony najjači armor u igri?
iam sve ebony osim kacige i štita,a neznam jel postoji i mač...
btw,koji je najjači long/shot blade/dagger(obavezno on-hand) u igri OSIM umbre i goldbranta

nije, imas jos light armor dremora sa svim oruzjma, da ima i ebony sve svrste maceva, sjekira i hummera, isto ko i za elven i dremora i sve ostale vrste... i postoji jos deadric (heavy armor) sa svim oruzjem i on je najjaci...

nejjace oruzje ti je deardric claymore od obicnih, a od spec. osim umbre, neznam... al i to ti ovisi o tvom strenght i blade...
deadric mi je fuj po izgledu,mora biti stajliš :)


onda full ebony oklop + ebony longsword i bow :)
strenght je na 87 a blade isto tako negdje ako se dobro sjećam

Ps1ho
23-08-2006, 00:25
jel ebony najjači armor u igri?
iam sve ebony osim kacige i štita,a neznam jel postoji i mač...
btw,koji je najjači long/shot blade/dagger(obavezno on-hand) u igri OSIM umbre i goldbranta

nije, imas jos light armor dremora sa svim oruzjma, da ima i ebony sve svrste maceva, sjekira i hummera, isto ko i za elven i dremora i sve ostale vrste... i postoji jos deadric (heavy armor) sa svim oruzjem i on je najjaci...

nejjace oruzje ti je deardric claymore od obicnih, a od spec. osim umbre, neznam... al i to ti ovisi o tvom strenght i blade...
deadric mi je fuj po izgledu,mora biti stajliš :)


onda full ebony oklop + ebony longsword i bow :)
strenght je na 87 a blade isto tako negdje ako se dobro sjećam

pa to ti je solidno, al će ti kasnije možda postat preslabo, osim ak ne nabildaš nekog uber lika kojemu je svejedno koji oklop ima...

23-08-2006, 02:04
oklop ce biti enchantan...a sa blade 100 i heavy armor 100 je više-manje svejedno ;)

Vedran12
23-08-2006, 09:41
Pomozite kako uci u Dark Broterhood.

O-Okac
23-08-2006, 10:05
ubij jednog tip (civila) odlezi kaznu i viola doci ce ti jedan dobri djedica i pitat te da li upadas

Vedran12
23-08-2006, 10:18
Hvala.

Doggy
23-08-2006, 11:29
oklop ce biti enchantan...a sa blade 100 i heavy armor 100 je više-manje svejedno ;)

nikak nebre biti svejedno... i kad imas sve 100, opet je deadric jace od ebony...

g@mer4life
23-08-2006, 18:34
kako ući u blades gildu

Doggy
23-08-2006, 20:04
igraj main quest... kad martina dopratis do neke tvrdjave u planinama, onda udjes u blades...

Tsumetai Ryujin
23-08-2006, 22:22
e pokupil sam u nekoj utvrdi (rusevini) ona neka vina... jos je netko i napravil topic o tom... nemrem ga nac...

s kim trebam pricat???

g@mer4life
23-08-2006, 22:27
e pokupil sam u nekoj utvrdi (rusevini) ona neka vina... jos je netko i napravil topic o tom... nemrem ga nac...

s kim trebam pricat???


daj malo bolje objasni

Tsumetai Ryujin
24-08-2006, 08:25
Shadowbanish Wine se zove... i u kvestu mi kaze da se okolo raspitam o njemu... pitam okolo al nitko mi ne nudi da razgovaram o tom vinu...



Lost Histories (im kvesta) dobil sam ga u thieves guildu

neznam ke da napravim...
zaposlio sam se u dvorcu i osel sam pricat sa nekim zatvorenikom... ... al tog zatvorenika nije bilo neg je bio jedan drugi i on mi je reko da je ovog lika kojeg trazim uzela Pale Lady... i reko mi je da je uzela jos jednog lika (argonian) al da se borio i da je krvario?? i tam u "Active Quest"u mi pise da mi je to jedini trag i da mi je bolja da ga pratim... i neam nikakav map marker il strelicu il bilo kej... ??? help?

Lachance
24-08-2006, 08:37
Shadowbanish Wine se zove... i u kvestu mi kaze da se okolo raspitam o njemu... pitam okolo al nitko mi ne nudi da razgovaram o tom vinu...


Moraš otići do Weye-a, to ti je odmah izvan Imperial city-ja....Tamo je jedna kućica (u kojoj je tip koji ti da zadatak sa ribama) i jedna gostionica u kojoj radi teta koju zanimaju ta vina...ako ih skupiš 6, dobiješ fine pare.... :D

Lachance
24-08-2006, 08:40
Lost Histories (im kvesta) dobil sam ga u thieves guildu

i reko mi je da je uzela jos jednog lika (argonian) al da se borio i da je krvario?? i tam u "Active Quest"u mi pise da mi je to jedini trag i da mi je bolja da ga pratim... i neam nikakav map marker il strelicu il bilo kej... ??? help?

...slijedi krv po podu....

Adaroth
02-09-2007, 15:49
Upravo sm downloadao patch Curse of Hircin gdje možeš postat werewolf ali nigdje ni jednog ne mog nać pa bih cijenio ak bi mi netko javio gdje ga mogu nać ili možda i screenshot tog mjesta...
Hvala ;)

Rang€r
02-09-2007, 17:42
ne kuzim ti trazis shrine of Hiricin ili trazis vukodlaka, ak trazis vukodlaka, ja sam vidio jedno sjeverno od leyavina(sam sljedi zaljev, od leyavina prema bravilu) dok ne naides na jedan otocic tam je vukodlak, Shrine of Hiricine ti je mislim jugozapadno od imperial citiya i istocno od skingrada

Arbiter of Change
02-09-2007, 17:46
Ako se dobro sjećam, i ako je to taj mod, onda ti vukodlak ima šansu da se spawna u svakoj vanjskoj lokaciji (cell) po noći. Mala je šansa u pitanju.

Rang€r
02-09-2007, 19:06
Po danu su goli ljudi(sa gacam) hodaju naokolo im ih dosta i u anvil countyu

Samael
02-09-2007, 19:13
'vako...

zanima me gdje se mogu "popravljati" (puniti) enchanced oružja.

imam par sjekira ali im je charge 0/1200

ne znam kod koga bi ti mogao odradit.

i još jedna stvar, ima li itko da prodaje malo veću količinu lockipickova.

kao što prodaju i repair hammere.

hvala unaprijed

Potpisujem sve što su ti savjetovali, ali ako si veći lvl, mislim 15. odmah juri do Nocturnal shrinea, odradi quest i pokupi Skeleton key.

@ Rang€r

A khm, mislim da bi to trebali biti vukodlaci.

cropir
02-09-2007, 21:25
ja sam skinuo mod i odpakriat cu ga kasnije...imam problema sa onim script ekstenderom.

i kad nađem neki pr0n, zov divljine kuzite :D

Rang€r
03-09-2007, 17:44
jel ja mogu imate modove uz Oldblivion mod?

Mislim da se vise nece restirati, cak i kad sam iz igre izasao sve bilo ok :D :D :D :D :D srry al tolko sam sretan

Arbiter of Change
03-09-2007, 18:34
Modovi mogu, ali ćeš sa OldOblivion-om imati problema pri patchiranju zato jer editira originalni Oblivion.exe (ispada kao crack, a to nije).

Rang€r
04-09-2007, 09:14
Ma necu stavljati patcheve, netrebaju mi...

Sam me zanima za modove, OOO, MOE i jos neke

Arbiter of Change
04-09-2007, 09:17
Svi novi modovi ti koriste novije verzije igre, tj. CS-a, tako da će ti to kad-tad postati problem.

cropir
04-09-2007, 13:34
oldblivion sjebava takve modove, recimo pijanstvo se ne vidi i u MOE transformiranje u vukodlaka je iza velike crne tocke :?

McPingvin_v2.0
04-09-2007, 14:36
da vas pitam... ponovno sam instalirao oblivion, imam stare sejvove i sve... jel mogu izaći iz shivering islesa nekako... ubrzano? :)

Rang€r
04-09-2007, 18:52
da vas pitam... ponovno sam instalirao oblivion, imam stare sejvove i sve... jel mogu izaći iz shivering islesa nekako... ubrzano? :)

odes do Passwalla(il kak se zove) i prosljedis do vrata, 5 minuta vise manje

Mene zanima koja je najnovija verzija Obliviona tj. koju vi koristite?

Prince-Artas
04-09-2007, 20:50
1.2.046 - zadnji službeni patch
no preporučujem da skineš unofficial patch, popravlja preko 1000 bugova

Rang€r
05-09-2007, 19:22
imo sam unoffical i nevalja...

Prince-Artas
05-09-2007, 20:52
ti kažeš da ne valja, ja ga osobno nisam probao, može kakav argument

Rang€r
06-09-2007, 09:42
i dalje se resetira, jedan(jedini) al vrijedan argument, stoga nije bug vec neki qurac sa mojim kompom nevalja...

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
06-09-2007, 13:15
đizs ovaj 1rog je divljak :twisted: smeche je..no -.- ocu shadowmeraaaa di ga mogu naci? :D

Kenyi
06-09-2007, 14:01
obavljaj misije u dark brotherhoodu, dat ce ti ga onaj lik.

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
06-09-2007, 15:49
erm opet sam zapeo :rotfl: di da nadem one artifakte koje trebam skupiti da bi martin mogao otvoriti portal? prvi mi treba krv lorda hmm onog znate princa of destruction,..

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
06-09-2007, 18:09
nije li prvi daedric artefakt?
hmm ne... prvo trebam naci krv,al nwm gdje mogu nac taj artefakt?

Rang€r
06-09-2007, 19:13
azura shrine, BTW kakva krv, ja to nisam trebao :?

krv Mehrunes dagona?

ak je ja to nisam trebo

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
06-09-2007, 20:46
ček, poznato mi jest...krva daedra princa...ali prije azurinog questa postoji neki quest sa odlaskom u špilju i mažnjavanjem neke knjige uz hrpu leševa kao aftermath...
to sam obavio i pobio ih sve i drpio knjigu i sad mi onaj martin kaze da mu moram donijeti krv
quest se zove Blood of lord dagon mislim il nes u tom smislu... nigdje na meapi nema onog pokazivaca ili w/e

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
06-09-2007, 21:06
ček, nakon tog questa ide quest Spies za Jauffrea ili tako nekako se lik zove, onda ide quest u kojem moraš naći daedric artifact...iliti azuras star...ne treba ti nikakva krv...
da spies za jauffrea i onda krv....
edit: hmm kak da dobijem taj azures quest?

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
06-09-2007, 21:15
cek taj kip bi trebao biti oznacen na mapi?

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
06-09-2007, 21:18
hmm idem ingame pa javim

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
06-09-2007, 21:24
:shock: koji sam ja nesretko pa to jeeee ono fff cd reader otiso u 3pm :-x

Rang€r
06-09-2007, 21:45
:? sta ti se DVD ROM pokvario?

DVD od obla izgebo?

Da_killah
06-09-2007, 22:11
puko cd u cd-romu(ko meni sa heroes 3)? :D

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
06-09-2007, 22:15
puko cd unutra... omg only meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
07-09-2007, 13:54
evo pa se uvjeri...
http://img442.imageshack.us/img442/6055/screenshot3xz9.th.png (http://img442.imageshack.us/my.php?image=screenshot3xz9.png)

McPingvin_v2.0
07-09-2007, 15:23
bilo koji deadric artefakt ti treba... preporučam onaj staff koji dobiješ od veseljaka... ne znam imena više :)

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
07-09-2007, 18:24
hmm jel moze deadric mace? a na koji staff mislis?

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
07-09-2007, 18:33
ne bude...baš mora biti one of a kind artefakt
da dam onda azures star? inaće sam isao na bow ... thief .. marksman, light armor, alchemy,
myctism, ... i kako da stavim neki gem na oruzje ? npr.lesser sould gem
edit: noobovska pitanja al sto se tice obliviona jos sam nub :D

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
07-09-2007, 18:52
ja sam dao...i požalio...najbolji soulgem u cijeloj igri i dao sam ga greškom...
inače trebaš puni soulgem, moraš imati komad opreme koji nije enchantan, mogućnost da castaš spell koji želiš enchantati (moraš znati taj spell) i pristup enchanting oltaru...također otpadaju Restore Health, Restore Fatigue, Spell Absorption, i Invisibility...možeš soul trapati bilo koju zvijer uz odgovarajući soulgem i čak i NPC-jeve uz black soul gem...
imam puni soul gem... uhvatio impa... kakav oltar?

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
07-09-2007, 18:57
enchanting altar u Arcane University-ju
edit: možeš koristiti i sigil kamenje...
još jedan edit: moraš biti član Mages guilda za pristup oltarima u arcane university-ju
e da imam 2 sigil kamena... al opet ne znam gdje je arcane universiity.... ?
ahh sad vidim ovaj zadnji edit
znam da moram biti član mages guilda(jer upravo skupljam one recomendationse :D )
al nigdje ne vidim tay city na mapi

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
07-09-2007, 18:59
hmm ok
edit: van big tenk ju

cropir
07-09-2007, 20:05
hm, nisu to varla stoneovi? sigili su za mađiku koliko znam

sry ako sam pogrjesio, ali imao sam ih 20ak prije, jako su korisni

McPingvin_v2.0
08-09-2007, 07:00
hellboy, amater si...


ja samo protrčim kroz level :D

McPingvin_v2.0
08-09-2007, 09:57
ma ono, kod 3. gatea ti postane dosadno pa nabaciš opremu od dark bhooda i trčiš ko zekan :)

McPingvin_v2.0
08-09-2007, 10:11
ah, i ja, ali to mi je bilo moguće tek nakon 20. lvl-a sa ebony armorom... samo cepaju po meni, a helti stoje na mjestu ^^

McPingvin_v2.0
08-09-2007, 10:21
lvl 20 i nešto mi je nord tako da mi frost nije problem... sad sam lvl 12. breton mage... radim misije za mages guild, sad ide ona s black soul gemovima...

inače, jako koristan spell: drain 100 health for 1 sec.
ako ima manje od 100 helta, ubije ga ^^

Kenyi
08-09-2007, 13:12
invisibility na 120 sekundi rula u gateovima :pray:

cropir
08-09-2007, 13:28
inače, jako koristan spell: drain 100 health for 1 sec.
ako ima manje od 100 helta, ubije ga ^^

to je neki mod? OOO il MOE?
inace ima ona baba sta je napravila nes slicno, enemies explode il tak nesto.

ugl ja sam lvl 1 i imam neki mod di ima vise zivotinja svuda (super za lovce) i jos MMM imam.i uđem ja u prva vrata kod kvača i tamo oni kao mali dinosaurici, scampovi i 1 flame artonach :shock:
morat cu iskljucit to i prelazit main quest bez toga jer je malo pretesko za lv1 :roll:

McPingvin_v2.0
08-09-2007, 13:32
to je neki mod? OOO il MOE?
ništa od navedenog, sam napraviš spell u archane universetyu :)

cropir
08-09-2007, 14:13
a, da. nikad nisam usao u magove pa neznam...iako planiram napravit nekog bretončeka, jel tesko doc do spellmakinga?

i koliko taj tvoj nadasve zgodan spel trosi magije? :)

McPingvin_v2.0
08-09-2007, 14:16
neam pojma... idem sad vidit :)

McPingvin_v2.0
08-09-2007, 14:29
http://www.speedyshare.com/955937430.html

evo, par sshotova... sve se vidi :)

cropir
08-09-2007, 15:24
ja sam si enchantao sa sigil stoneom iz kvačovskih vrata steel longsword :D
mislio sam da moram bit u magovima, jer nikad prije nisam kliknuo na njega, samo sam ga hitio na pod i igrao fucu s njim :D
samo imam problem, nemogu nac martina.osvojili smo dvorac samo sto nisam vodio martina sa sobom i sad pojma nemam di je, quest marker kaze da odem u great hall u kvaču i zeleni marker je na onom kapetanu koji mi da kvačovski oklop, ali on samo kaze da ce se kvač obnovit...help any1?

p.s doveo sam martina sa prijasnjim likom di trebam, samo mislim da sam ga vodio sa sobom u napadu na dvorac

cropir
09-09-2007, 19:56
evo sad sam s novim likom iz crkve drito vodio martina a otavio one u kvaču da se jebu s deadrom :P
zatvorio sam jos jedna vrata i ovi sigil stoneovi su preeedobri, stavio sam si fortify agility 7 pts na rukavice :killyou:
jos je imao absorb agility ali bolje mi je ovo jer je constant efekt a oruzje bi trebao punit svakih 40 udaraca tak da...