PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mali problem sa zvučnicima



Regnikolarna Deputacija
13-01-2008, 00:22
Imam mali, ali jako iritantni problem. Slušam muziku preko WMP (10), i preko botuna na tipkovnici stavim na iduću pismu. A zučnici su od 3 dijela, 2 manja i jedan veći, za bass i sa botunima. Istovremeno igram neke igrice(Heroes of might and magic IV, Battle for middle-earth). I dosta često kad prebacim na drugu pismu, ta dva zvučnika crknu i svira samo taj glavni i to zvuči bezveze. I ništa ne pomaže, ni ištekavanje, ni petljanje po audio kontrolama ni po WMPu, ni ako ugasim WMP, ni ako prebacim na drugu pismu, ni ništa, nego prođe samo od sebe nakon nekog vremena. Izvan igrice radi fino.

Što vi mislite?

THUNDER_DINIX
13-01-2008, 14:58
od muke rikne

revenion
13-01-2008, 16:06
headphones FTW :pray:
edit:za cijenu tih zvucnika mozes kupit uber slusalice...kvaliteta je odlicna-

Regnikolarna Deputacija
13-01-2008, 23:05
Već imam neke dosta solidne slušalice, a bolje mi je da imam oboje.
Vidit ću još, al ja obično nešto kupim tek kad dosta gadno rikne, pa što prvo crkne, to ide novo.
Samo mi je čudno da rikne od muke samo kad je igra (tj. neka full-screen aplikacija).

E, i koliko dođu neke dobre slušalice ili zvučnici i koja marka otprilike? Neki dan su me miševi zezli, starom nešto pukne, odem po novi, i nakon 10 dana on se pokvari na isti način (a bio je solidan, bio je skuplji od onog koji je trajao godinu dana). Pa ne želim riskirati.

bonesplitter
14-01-2008, 01:27
Evo mozes kupiti zvucnike kao sto ih ja imam,TRUST 1000P,traju mi vec 4 godine i nikakvih kvarova dosad nije bilo,a slusalice su ti dobre od geniusa... :pray:

Niđo
14-01-2008, 14:26
Evo mozes kupiti zvucnike kao sto ih ja imam,TRUST 1000P,traju mi vec 4 godine i nikakvih kvarova dosad nije bilo,a slusalice su ti dobre od geniusa... :pray:

I di moze kupiti te tvoje zvucnike?