PDA

Pogledaj cijelu verziju : SW: X-wing, TIE-fighter, XWA



Bishop_45_(2)
12-01-2008, 00:41
Pa otvaram topic o ovim SW space simovima, jer je sramota da ovaj podforum postoji bez njihovog spominjanja,ne ?

I prije no sto idem traziti modove i graphics extendere, itd, prvo bi htio pitati zna li netko srediti XWA tako da funkcionira s mishem, jer mi gamepad stvarno ide na ... ushi ?... :|

Pa ako netko pokaze interesa, kanije editiram ovaj prvi post tako da to izgleda kao nesto.

Lord Jambrek
13-01-2008, 21:52
What the fuck si ti napisao?

Ja zaista nisam ništa skužio. Ovo topic o star wars space igrama gdje isključivo upravljaš brodom ili šta? :o

Herr Schnitzel
13-01-2008, 22:50
lol? X-wing versus Tie-Fighter? Nepoznat pojam? Ajoj...

Lord Jambrek
13-01-2008, 23:15
Ma nije mi nepoznat pojam, nego onak, naslov jedan, tekst u temi skroz lijevi.

Bishop_45_(2)
14-01-2008, 01:19
X-wing, TIE-fighter, X-wing vs TIE-fighter i X-wing Alliance su space simovi SW tematike; a prvi post pita ima li ljudi koji to jos uvijek igraju, pa da skupimo sve modove u ovom topicu.

takodjer sam pitao ima li tko mod koji omogucava da se XWA (X-wing Alliance) igra sa mishem.

tako da jebeni naslov i nije bas nesto deseti s obzirom na temu, ne :? ?

Lord Jambrek
14-01-2008, 19:56
Aha :D Nisam odmah skužio.


Evo ja nisam baš igrao te igre, igrao sam nekad davno, mislim da je bio Rouge Squadron ili tak se nekak zvalo demo i nisu mi se te igre nikada baš svidjele iako su SW tematike. Općenito ne volim igre letenja.


Ako itko ima kakav prijedlog za drugi naslov teme samo nek pukne.

Bishop_45_(2)
15-01-2008, 11:17
Rouge squadron mi je malo arkadan, mislim, flight simulator mi je sranje, ali opet ne volim jednostavne arkadice; najnovija simulacija je onaj Starfighter, no on je jos gori.

XWA mi je najzanimljiviji (jer sam ga prije igrao), tako da bih se sada htio prisjetiti, no neda mi se sijecati preko 'đojstika' ja bi misha.

EDIT:
.............koje sam ja zanovijetalo :P

Lord Jambrek
15-01-2008, 12:00
Ma meni te space sim igre općenito ne leže najbolje, nikad nisam volio simulacije.