PDA

Pogledaj cijelu verziju : ISKON PROBLEM



Mystery In Space
11-01-2008, 22:39
Evo, napokon sam se prebacio sa T-coma na Iskon za koji svi kažu da je uber stabilan i brz =.=

Mogu reć da nije. Veza se ruši(ne pada al ni ne skida ni uploada :o )
Skida ponekad normalno ali 95% vremena skida ispod 10 kbps. Dsl je famoznih 2 mbita =.=
Gledanje youtube filmića mogu zaboravit kao i otvaranje web stranica.
Treba mi 5 minuta da otvori pcplay forum.
Sad me zanima dali je itko imao kakvih problema sa brzinom u iskonu i kako ih je riješio.
Koristim THOMSON 546i v6

Nek netko odgovori i pomogne XD

callista
11-01-2008, 22:42
a jel ti spojen preko usb-a ili lana?
i skini drivere za modem. ili ti prokleta veza nije u redu.

Mystery In Space
11-01-2008, 22:43
Prek lana, driveri skinuti

Mystery In Space
11-01-2008, 23:04
Kad stavljam update(valjda prvi put nije uspio kad nije pitao) kaže da unsem username i password od uređaja. Samo u k***c ja ne mogu nać to. Ak to piše na uređaju ja sam sljep a bogme nisam dobio to na nikakvom papiru...

Mene muči to kaj je on spor u pm. Nemrem niš radit. Skidao sam program od cirka 1.5gb, dođe do 600 mb-a i samo stane. Pazi, mogu browsat stranice(ak sam sretan ak oće otvorit) i on je i dalje spojen na net ali kao da veze nema.

Jerry
12-01-2008, 01:29
po defaultu je Administrator,Administrator
pročitaj manual
inače imam iskon.duo - prezadovoljan,osim pingova al to su rekli sredit jer je mreža optrećena europski problem uglavnom
edit,jebiga ja imma 780WL i sve bez beda radi
edit2
zovi iskon,062 10 10 10 znam već napamet ^^ili ih mejlaj na pomoc@iskon.hrSal preporucam zvanje

Mystery In Space
12-01-2008, 01:39
zval bum, nema mi druge

R@pt0r
12-01-2008, 02:23
zval bum, nema mi druge

Nazovi ih i samo im reci kako je. Riješit će to oni bez brige, možda ne iz prve ali oće. Problem ti je tu samo linijska brzina koju treba prilagodit parici jer ju opterećuje pa dolazi do takvog sranja.

Javi malo kad/ako ti riješe šta su ti rekli i to. Baš me zanima :wink:

Mystery In Space
12-01-2008, 14:01
Reko mi tip da će proslijedit nemoe iz tehničke podrške (mislio sam da sam njih i zvao) koji će me nazvat -.-

EDIT:
Evo prošlo već skoro 6 sati ot kad su rekli da će me UBRZO nazvati netko iz tehničke podrške, svaka čast iskonu na tako sposobnim zaposlenicima.

R@pt0r
12-01-2008, 22:01
Reko mi tip da će proslijedit nemoe iz tehničke podrške (mislio sam da sam njih i zvao) koji će me nazvat -.-

EDIT:
Evo prošlo već skoro 6 sati ot kad su rekli da će me UBRZO nazvati netko iz tehničke podrške, svaka čast iskonu na tako sposobnim zaposlenicima.

Pa ako te ne zovu, nazovi ih ponovo!

Jerry
12-01-2008, 23:26
ja im mejlam ili zovem,odgovor mi stigne za 2 dana,što je fora - sve je isto :|

Mystery In Space
13-01-2008, 16:33
[quote="Mystery In Space":wk8z4a1x]Reko mi tip da će proslijedit nemoe iz tehničke podrške (mislio sam da sam njih i zvao) koji će me nazvat -.-

EDIT:
Evo prošlo već skoro 6 sati ot kad su rekli da će me UBRZO nazvati netko iz tehničke podrške, svaka čast iskonu na tako sposobnim zaposlenicima.

Pa ako te ne zovu, nazovi ih ponovo![/quote:wk8z4a1x]

Jesam, opet isti bs. Ne kužim, nekima sve jebeno dok su drugi u sranjima do grla....

Jerry
13-01-2008, 16:35
kao ja npr,ping me jebe već mjesec dana :|

R@pt0r
13-01-2008, 19:07
[quote="R@pt0r":3ndy5cwq][quote="Mystery In Space":3ndy5cwq]Reko mi tip da će proslijedit nemoe iz tehničke podrške (mislio sam da sam njih i zvao) koji će me nazvat -.-

EDIT:
Evo prošlo već skoro 6 sati ot kad su rekli da će me UBRZO nazvati netko iz tehničke podrške, svaka čast iskonu na tako sposobnim zaposlenicima.

Pa ako te ne zovu, nazovi ih ponovo![/quote:3ndy5cwq]

Jesam, opet isti bs. Ne kužim, nekima sve jebeno dok su drugi u sranjima do grla....[/quote:3ndy5cwq]

Koja gamad :killyou:

Ništa budi uporan, nedaj se. Šta da ti drugo kažem.

Mystery In Space
13-01-2008, 20:47
Hmph, zvat ću ih sutra svakih 10minuta. ipak se poziv ne naplaćuje :D
Fakat mi na živce idu, javim im se mailom, zovem ih i svaki put dobijem : nekome ćemo javiti vaš problem ffs.Naravno, odgovor mailom ni ne dobijem -.-
Tko zna, možda im dsl ne radi =.=