PDA

Pogledaj cijelu verziju : What would you do if you woke up in Vvardenfell?



Fencing_LORD
11-01-2008, 18:54
Preselio bih se u neki Telvanni grad ili u Balmoru te bih također otvorio neku trgovinicu ili kovačnicu gdje bih svaki dan vježbao mačevanje u miru na svježem zraku. S vremenom bih si našao curu/ženu i osnovao obitelj, sagradio kućicu/erinu te živio mirnim životom.

DRUGA VERZIJA: Preselio bih se u Vivec te se tamo obrazovao što više mogu, a zatim proputovao otok i upoznao se ljudima i njihovim običajima. S vremenom bih se upustio u politiku i krenuo u borbu protiv ropstva i smanjenja moći/diktature Tribunala.

SkunK
11-01-2008, 18:59
Hm, vjerovatno bi otišao u Vivec posto nudi najvise mogucnosti iako bi za pocetak zivio u Balmori i otvorio neki obrt di bi se specijalizirao za oruzja i tako to. Vjerovatno bi bio u Fighters guildu i probao zaposjest na celo i bit utjecajan na tom podrucju.

Rang€r
11-01-2008, 19:11
umro bi.

ako pocnem kao i u mw, dakle nemam nista osim nekih dronjaka na sebi krepo bi za 40 dana jer bi umro od gladi...
rado bi kupio kucu i sve to no ne vjerujem da bi ista mogo napravit kao punoljetan a kamoli kao djete ko sad :(

Samael
11-01-2008, 19:15
Jesam li se probudio u Vvardenfellu za vrijeme Nerevara ili Nerevarina?

Da sam se probudio u vrijeme Nerevara, išao bih pustolovnim životom, istraživao bih grobnice, ruševine itd.

No da sam se probudio u vrijeme Nerevarina, dvoumio bi se hoću li biti pustolov. Išao bih za Hellboyevim primjerom. Nebi želio uhvatiti opasnost od zaraze corprusom.

itd...

Inače, vgg tema :pray:

MILF hunter
11-01-2008, 19:15
Postao pripadnik Sixth House :D

Rang€r
11-01-2008, 19:18
umro bi? nije Vvardenfell tako okrutno mjesto...uvjek ima mjesta u Vivec sewersima... :D istina u njima ima i Corprus stalkera, ali nvm...

a lol sjecam se kad sam prvi put igro pa sunjo pa areni da se idem tuc al nisam naso, pa odjednom naletio na sewer door i oso i dosta osto :D
ljepo mjesto sva sreca pa se ne osjeti miris kroz zvucnike :D

Fencing_LORD
11-01-2008, 19:19
umro bi? nije Vvardenfell tako okrutno mjesto...uvjek ima mjesta u Vivec sewersima... :D istina u njima ima i Corprus stalkera, ali nvm...

a lol sjecam se kad sam prvi put igro pa sunjo pa areni da se idem tuc al nisam naso, pa odjednom naletio na sewer door i oso i dosta osto :D
ljepo mjesto sva sreca pa se ne osjeti miris kroz zvucnike :D

Sa 11-12 godina sam se bojao ući dolje :rotfl:

callista
11-01-2008, 19:27
odlična tema!
evo ovako:
ja bi živio u calderi, bio bih neki oficer imperial legije( caldera me oduvijek privlačila) i osnovao bih vlasiti gild koji kombinira neke vještine i učio onoga tko želi i davao mu rankove, kvestove itd. s vremenom bi ih slao da idu traže i stražuju kako bih ja imao više podataka o misterioznim stvarima u vanderfelu. moj gild bio bi elita. malo bih proširio kalderu, jel. zatvorio bi ebony mine i tamo stavio prepreke i monstere da moji učenici idu se obučavati tamo. i tako dalje..
2. opcija: živio bih u ebonhartu tj. stanovao bih u onoj six fishes krčmi i povremeno išao u pustolovine, ali dom bi mi bio soba u six fishesu krčmi, jer ima dosta raje i atmosfera je odlična. tu bih živio, ljudi bi znali za mene ali nikada ne bih imao prijatelja. i onda neko slučajno uđe u moju sobu dok mene nema i prijeti razne artifakte, undeadove, i dokaze da se bavim necromncyjom. 8) 8)

cropir
11-01-2008, 19:33
skuzio da bi se puno bolje snasao da sam igrao morrowind. :D

sta ja znam...krao bi stvari i prodavao ih, nakupio pare i otvorio stand i zivio mirnim trgovackim zivotom.

Samael
11-01-2008, 19:34
Jesam li se probudio u vrijeme Nerevara Indorila Mjeseca-I-Zvijezde ili Nerevarinea???


:|

cropir
11-01-2008, 19:40
a di bi se probudio? u ubožnici, crkvi, gradu, divljini, utrobi cliff racera...?

Samael
11-01-2008, 20:00
ostavljam tebi na izbor...ali imaj na umu da je Morrowind iz Nerevarovog doba relativna nepoznanica...

Okej, već sam ostavio u prijašnjem postu stvari koje bi napravio. No u Nerevarovo doba nije bilo Dunmera, samo Chimeri, mogli smo vidjeti Dwemere itd. to su jedne od poznatih stvari iz njegova doba.

U novije doba (Nerevarine) bi se probudio na Solstheimu, ili Grazelands. Također, volio bi i Ascadian Isles, te West Gash. Ma uglavnom, sve osim Ashlandsa...

ChR0NoS
11-01-2008, 20:02
na temu imam samo reći :pray:

volio bih se probuditi kao bosmer u balmori, zbavio bi negdje luk i strijelu i jednostavno istraživao Vvarednfel, vjerovatno vi se i učlanio u Thief Guild

to mi je oduvjek bio san, da se probudim u Tamrielu :pray:

@firespirit, ja bi se baš volio probuditi u ashlandsu

Samael
11-01-2008, 20:13
Ma Ashland izgled kao hebeni Černobil...hodaš po spaljenom tlu, golo drveće, Dwemerske ruševine, Aslander campovi, nema sunca, Blighted monstrumi, Ash Stormovi...stari, baca te u depru, i to tešku :cry:

ChR0NoS
11-01-2008, 20:14
ja volim ashlands, volim kada je oluja, nema mi ništa draže nego ući u Inn u Ald' Ruhnu, kada je oluja dere :pray:

sav sam se naježio

The Great Duck
11-01-2008, 20:17
Ja bi se probudio u Red Mountainu,ošo u Dagoth Ur i bio ubijen. :D

Samael
11-01-2008, 20:38
Ma da se probudimo u Vvardenfellu, sumljam da bi itko od nas otišao van nekog glavnog grada. Gledajte, to bi bio stvarni život, trebali bi jesti, spavati, voditi ljubav sa ženama, učiti da postignete nešto, itd.

Nebi bilo modova, glithceva, AI-a koji je debilan. Nitko od nas nebi igrao ništa jače od barbarca jer da bi zaigrali nešto bolje, trebali bi proći škole magije itd...

Kad bi spavali u divljini, nebi se probudili uz upozorenje da nam je netko interruptao sleep, jer bi nas nabili i isprašili, a vjerojatno i pojeli žive. Onda, umirali bi od jedne do dvije strijele, a ne kao u igri da nas trebaju pogoditi milijun puta.

Kad bi skočio sa visoke platforme, slomio bi noge i koljena bi ti izašla kroz ramena, a nebi baš pretrpio manje damage i dignuo ti se acrobatics skill.

Ako u Morrowindu postoji Thieves guild, nebi bili sigurni u svojoj kući po noći, ni vi ni vaše blago. Jest da je tu opcija da se učlanite u Thieves guild pa da vas ne kradu, no samo ako imate veliki rank u guildu.

Ako napravite neki zločin i nemate golda, otišli bi robovati u zatvor i nebi izašli nakon pet sekundi sa smanjenim skillom. Izašli bi za nekoliko godina, ako se radi o ubojstvu, a ne radite za Morag Tong.

Nešto od ovoga se odnosi na miran način života (otvaranje trgovina itd.) i pustolovan život.

...

Jest da je sve krasno, no samo ako se probudimo u Vvardenfellu unutar sam igre, a ne u stvarnom životu.

:wink:

ChR0NoS
11-01-2008, 21:38
po meni bi to bio život isti kao i današnji, sa jednako problema i drugih stvari, sa jednako opasnosti, jednako korumpiranosti, samo na drugom mjestu

tada bi napokon mogao osloboditi svoj avanturistički duh

cropir
11-01-2008, 21:57
ja sam odma uzeo u obzir ovo fire spiritovo i rekao da bi bio trgovac...


no da, bilo bi lijepo da neki veliki prostor preurede u neki ogromni theme park na temu elder scrollsa... sa shopovima, rasama, dungeonima i svim, platis neznam jedan tjedan i unutra si, spavas u innovima, zarađuješ, imaš kuću, kradeš od ostalih... :D

Lord Myrkul
11-01-2008, 21:58
pocea bi se bavit nekin poslom samo da skupim dovoljno para za brod do cyrodiila i hitno u brumu da se ozenim groficom

Plexihack
11-01-2008, 22:10
Svaki dan bi slušao mudrace u Mages Guildu,učlanio se u Hlaalu,učio jednostavne magije,proučavao povijest i kad bi zaradio puno love,kupio bi shop (mislim da je alchemy) preko puta jobashe i udružio se s njim.Svakih par dana bi se odšuljao u Vivec Sewers i tamo vježbao magiju,prizivajući razna bića.Onda bi izazvao sveTelvani councilore na dvoboj,ali bi ih na kraju pustio da prežive.Onda bi dao kovaču da mi iskova prsten i enchantao bi taj prsten da mi daje karizmu,pa bi ujedinio Telvani i Hlaalu (Znanje je moć,a zamislite kako je imati znanje i moć utjecaja :D )Onda bi vladao velikim dijelom Vvanderfella i kad-tad upoznao nerevarinea.

Ili bi bio neki assassin,kao Altair. :D

SkunK
11-01-2008, 22:20
Vjerovatno bi gledao zalaske sunca s neke planine kraj Balmore, sigurno bi isao kod Casiusa jer je dobar u hand-to-hand da me malo nauci samoobrani.

I da ne zaboravim, na rodjendan bi se nakupovao Skoome i Moon sugara , pozvao ekipu i ludnica :)

ChR0NoS
11-01-2008, 22:22
otvorio bi tvornicu skoome u balmori

callista
11-01-2008, 22:24
živio bih u house of earthly delights i pogodite šta bi tamo radio :P :P :P

cropir
11-01-2008, 22:28
e da, naucio bi charm spell i zabavljao se sa bretonkama :pray:

ChR0NoS
11-01-2008, 22:31
e da, naucio bi charm spell i zabavljao se sa bretonkama :pray:
meni su također najdraže bretonke :pray:

Samael
11-01-2008, 23:11
Ako bi se u vrijeme Nerevarinea probudio na Vvardenfellu, i nekim slučajem čak odabrao pustolovni život, išao bi sa nekolicinom ljudi iz gilde u raidove na Kogoruhn.

Utoplytanian
11-01-2008, 23:17
ja bi se zaposlio u house of earthly delights 8) :D

Samael
11-01-2008, 23:44
Ja bih se posvetio poslu istrebljivanja svih cliff racera u Morrowindu (premda znam da ih je netko već istrijebio, no to je spoiler i jedan lijepi easter egg).

Osnovao bih guild huntera za cliff racerima...štovali bi me kao božanstvo u cijelom morrowindu.

Ps1ho
12-01-2008, 00:01
Otvorio lanac super marketa (od biljki do armoura, knjiga itd.)
Poceo bih iz Seyde Neena te bih prosirio biznis dalje 8)
A kad Nerevarine krkne Dagoth Ura, otkupio sve rudnike u Red Mountainu i prosiorio biznis na rudarstvo, uglavnom , biznismen bi bio 8)

Samael
12-01-2008, 00:03
Eh da, volio bih se probuditi kao pripadnik neke rase koja živi puno godina, tipa Dunmer (ako se ne varam, Divayth Fyr ima preko 1000 godina)

ChR0NoS
12-01-2008, 00:08
vidim da bi većina vas otvorila biznis

hellboy bi otvorio novog Merkatora, Psiho bi otvorio novi Konzum, jedan od vas, ne sjećam se tko bi otvorio nekakvu javnu kuću.....

treba malo uživati u ljepotama Vvardenfella

McPingvin_v2.0
12-01-2008, 00:26
Otišao bih u Cyrodiil te započeo život u Cheydinhalu.

Jeb'ga, jednostavno se ne vidim ni u kojem gradu Vvanderfella :/

Fencing_LORD
12-01-2008, 00:27
ja bi se zaposlio u house of earthly delights 8) :D

:pray:

Raven Rock ima poseban ugođaj. Tamo bih vjerojatno pričao djeci priče oko vatre navečer.

ChR0NoS
12-01-2008, 00:37
a kada bi se ja nekom silom našao u cyrodiilu, od gradova bi odabrao anvil i samo anvil... eventualno skingrad, ali anvil mi je grad na prvom mjestu od svih gradova na tamrielu

od drugih lokacija, mogao bih živjeti i u cloud ruler templeu, gore bi bilo lijepo za živjeti ili bi napravio kamp na lokaciji zvanoj "Dive Rock", hranio se s onime što ulovim, grijao se uz vatricu i cijeli dan promatrao cyrodil iz najbolje perspektive

kako lijepi snovi :cry:

SkunK
12-01-2008, 09:24
Ako cemo o Cyrodillu onda bi zivio u Imperial City-u, kao gradski štakor ;)
U Cloud ruler templeu bi bilo ljepo zivijeti ali vise kao neka vikendica kad ides s obitelji tamo preko vikenda.

Arbiter of Change
12-01-2008, 11:26
OK, a sad budite realni... koje stvarno vještine posjedujete? Svi bi vi, i ja s vama, bili "Commoner" kad bi tamo došli. :P

Telvanni i Redoran? Hell no! Gledajući iskustva i ljude koji vode Telvanije mislim da bi se držao jakoSdaleko od njih (ionako bih kao Outlander završio kao plaćenik i svi znamo da su plaćenici samo cannon fodder dok magovi bacaju magije odostraga), a ginući u ime časti zbog nekog razloga koji ne razumijem mi se baš ne dopada tako da Redoranci isto nisu za mene. Neću ulaziti u ostale kuće (Indoril i Dres) zato jer nisu prisutne pa nemam baš dovoljno podataka, ali biti vjerski fanatik i robovlasnik isto nije moj forte.

A sad, što bi ja napravio? Crnac nisam, pa bi svi mislili da sam Imperial kad bih tamo došao (+1 popularity). Uzimajuću u obzir moje vještine, moram reći da bih odmah put Balmore i stavio moje usluge na raspolaganje kući Hlaalu, pa makar morao početi kao činovnik/zapisničar/šta-već-ne, posebno računajući na njihovu naklonjenost Imperijalcima (a i budimo realni, Hlaalu je na FTW strani upravo zbog tog pro-Imperij stava). Nakon nekog vremena (godina/mjeseci) vjerujem da bi napredovao nakon što bi se iskazao (u međuvremenu bi mi valjda našli smještaj, potrudio bi se zbariti neku egzotičnu ljepoticu (Dunmer vjerojatno), itd) i tada bih vjerojatno pomišljao o odlasku u Ebonheart, uvaliti se u Census i tamo zgrnuti malo para.

Booby
12-01-2008, 11:34
:pray: :pray: :pray:

Vgg tema!

Inače, ja bi si nabrijao skillove, malo istraživao, živio pustolovnim životom i onda bi zbario neku trebu i nastavio živiti ostatak života u nekoj brvnari u Raven Rock-u. Ah, sweet dreams!

Fencing_LORD
12-01-2008, 11:43
Mogao bih otići u Mournhold i započeti karijeru kazališnog glumca.

Vivec(grad) mi je vrlo antipatičan zbog svog tog vjerskog fanaticizma i diktature.

Fencing_LORD
12-01-2008, 11:58
hm...da...Ordinatori su zaguljena bagra...a i ako Vivec popizdi može nam bilo što raditi...gad...ali bih svejedno otišao upoznati meni najdražeg Khajiita Jobashu

Ja bih provodio sate i sate u toj knjižnici.

Lord Myrkul
12-01-2008, 12:09
ajme zaboravih vivec. kao grof od brume natira bi cara na rat sa vivecom i sravnia te bunkere sa zemljom, a prezivjele ordiantore bi posla vukodlacima pa nek se njima deru we are watching you scum :-x

Fencing_LORD
12-01-2008, 12:14
khm...Morrowind ima kralja...kralj ima svoju vojsku...čak i da nema, Ordinatori i High ordinatori su dovoljni da sliste imperijalne snage ionako slabog carstva...a i Dunmeri su mobilan narod koji bi vjerojatno išao na gerilski način borbe...a Vivec je polubog...a ja bih to sve kronološki pratio i zapisivao iz moje male trgovine :D

:pray:

Indeed.

Ja bih si htio iskovati nekakav über oklop i onda ga enchantirati.

mravojed20
12-01-2008, 12:28
Pokušao bi nekako doći do Caldere i prijavio se u službu kao stražar u onom fortu na vrhu brdašca. Osjećao bi se sigurnije tako :D

cropir
12-01-2008, 12:28
a kada bi se ja nekom silom našao u cyrodiilu, od gradova bi odabrao anvil i samo anvil... eventualno skingrad, ali anvil mi je grad na prvom mjestu od svih gradova na tamrielu

od drugih lokacija, mogao bih živjeti i u cloud ruler templeu, gore bi bilo lijepo za živjeti ili bi napravio kamp na lokaciji zvanoj "Dive Rock", hranio se s onime što ulovim, grijao se uz vatricu i cijeli dan promatrao cyrodil iz najbolje perspektive

kako lijepi snovi :cry:

meni je anvil mlao pre blizu Kvatcha, strah bi me bilo... :|

u cyrodiilu bi zivio u Brumi. Lijep je grad, i mislim da bi tu i tamo isao u neki lov sa lukom i strijelom, ali ono, ubijem zivinu i trcim natrag u grad.


nego, sta bi da se odjednom probudite u Kvatchu? :D

Arbiter of Change
12-01-2008, 12:40
khm...Morrowind ima kralja...kralj ima svoju vojsku...čak i da nema, Ordinatori i High ordinatori su dovoljni da sliste imperijalne snage ionako slabog carstva...a i Dunmeri su mobilan narod koji bi vjerojatno išao na gerilski način borbe...a Vivec je polubog...a ja bih to sve kronološki pratio i zapisivao iz moje male trgovine :D
Ne bi bilo ništa od toga, Imperij bi na kraju razbio svu silu koji bi na njega mogli oni baciti, čisto zbog toga jer Imperij čitav ima nevjerojatno (Rimsko carstvo style) organiziranu i, najvažnije od svega, nadprosječno uvježbanu vojsku (Orcovi sa heavy armorom na 1. crti i sa Imperijalnim treningom su navodno nepobjedivi) i ekonomiju koja sve to podržava. Naravno, to ne znači da bi se Helseth predao, ali vjerojatno nakon duge i iscrpljujuće borbe (pretpostavljam da bi im Ashalanderi sa svojim raidsima još dugoSnakon toga zadavali problem napadajući imperijalne karavane) bi ipak potpisao predaju. Ne zaboravimo da su Ordinatori efektivno straža kuće Indoril koja je u "posudbi" Temple-a, ali koja bi ipak u događaju rata bila opozvana (valjda). Problem bi nastupio ako bi ubili Viveca... bye bye Vivec city kad bi komet tresnuo.

Srećom su Vivec i Uriel Septim potpisali Armistice i izbjegli ovaj scenario. :P

Arbiter of Change
12-01-2008, 12:49
Zaboravljamo da je Nerevarine, bar po Oblivion-ovom canonu, nestao negdje tako da bi to bio još jedan udarac moralu ljudi.

Ali anyway (da ne idemo u OT), ja sam situaciju gledao u vrijeme kad se ona trebala dogoditi (prije mirne aneksije Morrowinda u Tamriel), ali sa tim da nisam gledao (pošteno) neke faktore (kao što su npr. Kuće, koji bi definitivno zauzele svoja stajališta, itd).

The Great Duck
12-01-2008, 13:00
Onaj moj prvi post bio je šala,sad za stvarno:
Prvo bih se učlanio u Mages Guild,tamo bih učio magije i proučavao povijest.
Zarađivao bih radeći male bezopasne posliće,npr. lovio bih ribu,pospremao,skupljao biljke,kad skupim znanja poučavao bih magije,s novcima bih kupio neki prostor za trgovinu mješovitom robom.
Kad skupim dovoljno novca i izvježbam se s magijom,ušao bih u Telvanni,i pokušao doći na čelo MG-a i Telvannija.
Posvetio bih se i skupljanju starih artefakata i planova,te bih s par drugih Telvannija očistio neku Dwemersku ruševinu,na njoj napravio svoju gljivu i tu živio,uredio si zbirku starih predmeta i knjižnicu,zatim bih otišao u Suran i oženio se s onom bretonskom plesačicom (zapravo,to bih prije napravo).
Kad lijepo budem imao zbirku super artefakata,dignem ustanak i zauzmem Vvardenfell,Morrowind,pa i Tamriel.
Neki će reći da sam nerealan,ali prošlo bi bar 30-tak godina dok postanem faca,ne bi bilo moguće da neki tamo pederko koji je upravo izišao iz zatvora za dva mjeseca postane šef svih guildova.
Ali u svakom slučaju,zovem konzolu,dodajem si milijun zlatnika i palim god mod. 8)

revenion
12-01-2008, 13:53
17 postova u topicu,hmm 5 stranica,hmm


Hmm...neznam,iskreno mi nista ne pada na pamet...jednostavno bih radio ono sto sam u igri radim...krao,ubijao i istrazivao...postao najvisi rangirani clan thieves guilde te nakon duzeg vremena bi se povukao,kupio ogromnu kucerinu u blizini Caldere i nasao druzicu suprotnog spola :)

Lord Myrkul
12-01-2008, 16:12
malo ot. kuca dres je asimilirana od hlalua, a sta se desilo sa indorilom? nisan jos nasa knjige koje bi to rascistile

Arbiter of Change
12-01-2008, 16:53
Odakle ti to da su asmilirani? Jedino što ja znam da su robovi abolicionirani te da su zbog toga Hlaalu i Dres morali osloboditi sve svoje robove, te da su neki od njih otišlo raditi kod Hlaalu.

Armachus
12-01-2008, 20:53
Ošao bih u Pelagiad i spavao u onom krevetu u taverni. Normalno bih živio. Ubijao beštije koristeći strijele i kad bu bio visok level ubijao bi one "...(neki kurac) lord) i prodavao njihova deadric oružja.

revenion
12-01-2008, 20:57
Daedra Lord mislis?

The Great Duck
12-01-2008, 21:03
Daedra Lord mislis?

Daedra lord se uglavnom koristi za Hircinea,Mehrunes Dagona,Sheogoratha,Azuru i slične,iako mislim da u Daggerfallu ili Battlespireu postoje monsteri koji se tako zovu.Oni tipovi u shrineovima su Dremora Lordovi.

cropir
12-01-2008, 21:39
mislim da bi se stvorio u seyda neenu, uzeo one pare u deblu u mocvari, zaletio se do mrtvog tax collectora, sa onim kukcem do balmore, tam su gilde i tamo zivio... :D

Lord Myrkul
13-01-2008, 10:27
Odakle ti to da su asmilirani? Jedino što ja znam da su robovi abolicionirani te da su zbog toga Hlaalu i Dres morali osloboditi sve svoje robove, te da su neki od njih otišlo raditi kod Hlaalu.

ja mislim da je to bilo u empire history vol 4. zato sta se nisu tili priklonit novon savezu znatno su oslabili i to je hlaalu iskoristia.

Samael
13-01-2008, 10:59
Baš me zanima što bi se dogodilo da se probudim, živim životom kao podanik Templea i na Pilgrimage of the Seven Graces dobijem Corprus disease kad se uputim u onaj shrine unutar Ghostgatea?

:cry:

Lord Myrkul
13-01-2008, 13:25
Baš me zanima što bi se dogodilo da se probudim, živim životom kao podanik Templea i na Pilgrimage of the Seven Graces dobijem Corprus disease kad se uputim u onaj shrine unutar Ghostgatea?

:cry:

ja san jucer skoknia do tamo, neku nezahvalnu kucku san mora prebacit, i nisan dobia nikakav disease, sve san bowom rjesava, tako da ti je to sigurno:D

Plexihack
13-01-2008, 13:45
Baš me zanima što bi se dogodilo da se probudim, živim životom kao podanik Templea i na Pilgrimage of the Seven Graces dobijem Corprus disease kad se uputim u onaj shrine unutar Ghostgatea?

:cry:

ja san jucer skoknia do tamo, neku nezahvalnu kucku san mora prebacit, i nisan dobia nikakav disease, sve san bowom rjesava, tako da ti je to sigurno:D

A jesi siguran da od te ženske nisi nešto pokupio? ^.^

Bilo bi fora da kao nerevarine bacite velik komet na Red Mountain da začepi rupu i onda napravite kuću tamo ;D

Fencing_LORD
13-01-2008, 13:47
Ako bih se probudio u Seyda Neenu, prvo bih otišao do onog tipa koji padne s neba i ima Scroll Of Icarian Flight i onaj fensi robe :D

Utoplytanian
13-01-2008, 13:55
lol pa uopce se ne uzivljavate u ovo, pa zamislite da ste to VI unutar tog svijeta, mozete samo jednom umrijet ( nema load/save :) ),morate nac neko skloniste za prespavat,gdje cete jest,zaradit za jelo u krcmi, a od strazara ne mozete pobjec tako da udjete u kucu kao u morrowindu,nego ima trazilica za vama,i ako ubijete nekog ce bit istraga :P mages guildovi ne primaju svakog, mozda ste vi nekog nizeg sloja,ili ste siromasni :wink:
a ne sad ja cu otic na red mountain u onaj ruin,uzet daedric dagger,onda otic tamo kod onog merchant mudcraba i zivjet od zarade ostatak zivota, ili ukrast glass armor i ubijat okolo :yuck:

cropir
13-01-2008, 14:12
nema load save al ima recall i ono drugo, oznacis neznam alchemy shop i kad te netko dobro tuce recallas se tam, healas se i nastavis. :D

Lord Myrkul
13-01-2008, 14:13
jel mislis na onaj ruin blizu ft. buckmotha ili..?

Utoplytanian
13-01-2008, 16:30
ok ajd ali treba doc do mark recall, malo je tesko da neki seljak upadne u mages guild i kaze , yo wizard, evo ti 150 zlatnika pa me nauci mark i recall spell :P
a ovo ako me pitas za fort, ne znam jer ne pamtim bas sve lokacije ali znam da ima nekoliko mjesta,i ispred ulaza u ruin da bude dremora sa tim skupocjenim daedra wakizashi ili dagger

Lord Myrkul
13-01-2008, 19:47
arbiter bia si u pravu, nisu hlaalu potpuon asimilira dres, ali znatno ih je oslabia.

ot: sta mislite koliko bi se tesko bilo za prijavit za guarda u nekoj od tvrdava? nebi mi smetalo da san u calderi

Mafioz0r
13-01-2008, 21:07
Probao bih naći posao u East Empire Company.

Arbiter of Change
13-01-2008, 23:40
arbiter bia si u pravu, nisu hlaalu potpuon asimilira dres, ali znatno ih je oslabia.
Pa da, to je više logičan slijed uzimajući u obzir da su Hlaalu pro-slobodna ekonomija, a Dres ekipi se loše poslije ukidanja robstva.

Normalno da bi se probao zaposliti... svi vi wannabe rangeri - šta mislite koliko bi preživjeli u prirodi? Ja mislim da bi prva otrovna gljiva bila moja. :D

cropir
14-01-2008, 21:18
imas li ista sta bi pomoglo mojim...usponima i padovima? vise usponima.

Gravestone_bluz
14-01-2008, 21:47
Otiso bi u Pelagiad i tamo probao zaraditi za početak pomagajući lokalnim traderima /zaposlio bi se ko pomoćnik ili tako nešto, s vremenom bi kupio kuću , otvorio svoju radionicu...i živio mirnim životom

cropir
14-01-2008, 22:24
Potion of rising force :D

navedi sastojke, alergican sam dosta. jednom sam pojeo ono sta sam nasao u cliff raceru i bio u komi tjedan dana... then agin, to su cliff raceri.

cropir
14-01-2008, 23:16
da, roleplay. otvori ju, otvori jako. :D

ot: i da, vozikao bi se okolo u onik kukcima... stvarno su jeftini, a to frajeri direktno upravljaju tkivom i organima, zabava za cijelu obitelj :pray:

ZorgTheBorg
15-01-2008, 10:48
Pokupio bih sve vrijedne stvari (znam lokacije), kupio nešto opreme, ušao u Redorane, questao do Strongholda, onda bi tamo živio i pokušao napraviti komp i generatore na dunmersko pedaliranje.

Grim
19-03-2008, 20:40
ja bih skupio pare za brod do Cyrodiila otiso bi u Anvil i osnovao neki ducan koji prodaje napitke oruzija i magije, a ispod u podrumu bi napravio tajni prolaz koji vodi do soba mog gilda Dark Kiflahood koji bi bili stovatelji kifla i majoneze,bili bi kao Dark Brotherhood, ja bih bio the Night Kifla-glavni, kod mene bi se contracti narucivali a ja nebi obavljo nikakav dirty work :D .Onda bi oso u Shiering Isles zavlado dimenzijom Shivering Islesa napravio ogromnu vojsku ukro trenere iz Cyrodiila sve ih dobro obucio i oklope gadne napravio, onda bi napal kroz portal Cyrodiil i osvojio ga i tako cijeli svijet i posto vrhovnim vladarom naso neku trebu reko 100 bladeovima da me stite i imo dobar zivot sa nekom trebom i napravili bu mo 3 djece. :)

Macolla
16-04-2008, 11:13
posto nisam igro nijedan TES stariji od obliviona ja bi se preselio u cyrodill i otiso u skingard i kupio rosethorn hall. postao bi i glavni i u fighters guildu i u mages guildu jer volim balans izmedju combata u magica (battlemage). iso bi svaki dan u ayelid rusevine u jeba*o majku bossovima na kraju. ali prije toga prelaska u igru bi moro skinut OOO jer je bolje sa njim i nac nacina da funkcionira sa francesco modom. tek tad je milina igrat!!! :thumbs2: :thumbs2: :thumbs2: :thumbs2:

Plexihack
17-04-2008, 21:13
Sry na offtopicu,ali Battlemage?To nije i neka klasa...

Ono,to je više neka titula...kao...Lord of the dance...hmmm...vidi...mogao bi si dodati Lord of the Dance...
Meet Daghax,Lord of 13 hells,the mighty shadow warlock,the master of all dooms,enslaver of all human kind,lord of the dance...

Čak zvuči bolje od Battlemage...

(Oni koji čitaju LFG će me kužit ^^=

Colordude
25-05-2008, 19:46
Prvo bi se okrenuo pogledo malo bolje vidio da sam usred ashlandsa pljuno dolje opsovo tu depresivnu zemlju (jel ikog tuče depresija kad dođe tam?) skočio na prvi brod za cyrodiil kupio benirus manor u anvilu ubio par ghostova. A u onom začaranom podrumu od manora bi osnovo The sword brotherhood koji bi bio za ubijanje ljudi koji nose Blunt

Blade PWNS SUCKERS!!! :D :D

Colordude
25-05-2008, 19:50
znam na ceg mislis i ja citam LFG jesi vidio onaj pjesmu s richardom na youtubeu

LFG PWNS

Bara
25-05-2008, 20:09
prvo bi otišao do balmore, tamo završio osmi rezred te srednju školu, zatim bio otišao u cyrodil, postao bi mage učeći od mage guilda, zatim bi se školovao u arcane universitiyu i bio glavni mage u okolici. :rambo:

Chupacabra
15-01-2012, 00:03
Nekrofilski revive Ilija style.

Otisao bih u najblizi Temple da se educiram, zatim radio oddjobse u Balmori, mozda se pridruzio Thieves Guildu ili Morag Tongu.

Windwalker
15-01-2012, 16:23
Ubio bi me prvi štakor na cesti.
Ili Cliff Racer.