PDA

Pogledaj cijelu verziju : Animirani film



cerberi
11-01-2008, 13:29
Ajmo ljudi radit animirani filmić. Kratki, naravno. Nekih 5-10 min. Ništa dulje. Znam, znam nije lagano. Ima ljudi koji se time bave ( ja sam medju njima ) na ovom forumu.

Ajmo se skupit u neki tim pa da radimo. Nije teško ako se okupimo. Vidio sam da ima potencijala...ima i modelera i animatora, dizajnera, artista itd.

Ja se bavim modeliranjem i animiranjem. Kreacija okoliša mi isto leži ( uz pravi program to nije teško ).

Javite se pa da probamo. Smislit ćemo neki kratki scenarij, pričicu, likove, temu itd.

Let's get down to buisness,

TeraBajt
11-01-2008, 13:35
da, ako je flash film ja sam unutra... vec duze vrijeme trazim ekipu za radjenje flash filmova... ja sam animator, a modeliranje mi nejde bash...

cerberi
11-01-2008, 16:48
ma biti će običan film napravljen u 3d programima kao maya, 3ds max, softimage xsi, cinema4d, itd. trajanje bi mu bilo oko 5-10 min za početak.

Jel ima još tko zainteresiran???

Gravestone_bluz
11-01-2008, 17:14
ja sam reko da sam za ...pomoc mogu oko scenarija

TeraBajt
11-01-2008, 18:23
bah, nista onda... enivejz, sretno sa filmom! :)

RayDX
11-01-2008, 18:23
Ajmo ljudi radit animirani filmić. Kratki, naravno. Nekih 5-10 min. Ništa dulje. Znam, znam nije lagano. Ima ljudi koji se time bave ( ja sam medju njima ) na ovom forumu.

Ajmo se skupit u neki tim pa da radimo. Nije teško ako se okupimo. Vidio sam da ima potencijala...ima i modelera i animatora, dizajnera, artista itd.

Ja se bavim modeliranjem i animiranjem. Kreacija okoliša mi isto leži ( uz pravi program to nije teško ).

Javite se pa da probamo. Smislit ćemo neki kratki scenarij, pričicu, likove, temu itd.

Let's get down to buisness,

Moj kolega je radio animirani film od 4 minute 3 godine. Svaki dan po par sati!

cerberi
11-01-2008, 19:15
znam ali on je bio sam...a mi bismo se skupili u tim neki.

RayDX
11-01-2008, 19:17
znam ali on je bio sam...a mi bismo se skupili u tim neki.

Vas 10 služi kao jedan, jer on ima ogromne volje te da ne spominjem prošla iskustva među kojima se nalazi Pixar i Blur.

cerberi
12-01-2008, 09:47
ma nije bitno...nemoj plašit ljude...hehe. šta to je onaj što je napravio plankton invasion ili? ma može se napravit neki filmić od 5-10min nije problem ako ima ljudi i volje.

Jel ima zainteresiranih još? RayDX, ti si zainteresiran? znam da si ti isto dobar u tome.

RayDX
12-01-2008, 11:51
Škola mi počinje za dva dana tako da padam u laganu hibernaciju polako :D

cerberi
12-01-2008, 12:31
bis mogao pomoć oko nekih stvari? ako zatreba izmodelirat nekog na brzinu...

Barathrum
14-01-2008, 23:44
Ajmo ljudi radit animirani filmić. Kratki, naravno. Nekih 5-10 min. Ništa dulje. Znam, znam nije lagano. Ima ljudi koji se time bave ( ja sam medju njima ) na ovom forumu.

Ajmo se skupit u neki tim pa da radimo. Nije teško ako se okupimo. Vidio sam da ima potencijala...ima i modelera i animatora, dizajnera, artista itd.

Ja se bavim modeliranjem i animiranjem. Kreacija okoliša mi isto leži ( uz pravi program to nije teško ).

Javite se pa da probamo. Smislit ćemo neki kratki scenarij, pričicu, likove, temu itd.

Let's get down to buisness,

Moj kolega je radio animirani film od 4 minute 3 godine. Svaki dan po par sati!

zato sto nezna pa je pri tome najvjerojatnije morao konstantno uciti ono sto neznam.
znam lika koji crtic od 4-5 minuta napravi u mjesec dana. 8 sati dnevno rada.
a taj koji je to radio 3 godine ocito nije ima pripremljen materijal a ni dobro poznavanje rada onog sto radi.
prenosim ti ono sto je rekao taj lik kad sma mu rekao da sma naisao na "nekog" tko kaze da je njegov frend radio animaciju od 4 minute 3 godine.