PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pomozite,ako Boga znate!!!!! (muke po mp3 playeru)



Fear Factory
30-03-2006, 23:23
Imam mp3 player marke United,točnije model 5112W.
Izgubio sam poklopac od baterije i kapu od onog djela što se upikne u USB port i sad bi ih naručio kao rezervne djelove.

Vjerojatno većina nije čula za tu marku,ali ako netko slučajno zna za taj brand i mjesto gdje drže njihove proizvode, MOLIM VAS da mi pomognete.

Ajde ljudi,pomozite drugu u nevolji,bio bih vam vrlo zahvalan...

goGAMERo
31-03-2006, 14:52
Pa kako ti se to moglo dogoditi( da izgubiš)! Inače malo prosurfaj po googleu!

Prince-Artas
31-03-2006, 18:36
Imam mp3 player marke United,točnije model 5112W.
Izgubio sam poklopac od baterije i kapu od onog djela što se upikne u USB port i sad bi ih naručio kao rezervne djelove.

Vjerojatno većina nije čula za tu marku,ali ako netko slučajno zna za taj brand i mjesto gdje drže njihove proizvode, MOLIM VAS da mi pomognete.

Ajde ljudi,pomozite drugu u nevolji,bio bih vam vrlo zahvalan...

raspitaj se tamo di si kupio mp3 player ili vidi na službenim stranicama te firme (ako je imaju)

Fear Factory
31-03-2006, 20:42
[quote="Prince-Artas
raspitaj se tamo di si kupio mp3 player ili vidi na službenim stranicama te firme (ako je imaju)[/quote]

Ma player sam dobio kao poklon iz Švicarske.
Tražio sam na Guglu al ništa našao.Dao mi neki tip iz Hg spota broj od firme koja im nabavlja neke proizvode iste marke,zvao sam ali mi se nitko ne javlja tamo.

v4MP1r3
01-04-2006, 08:10
fakat je tesko...ja sam malo prosurfal i potrazil al nista...covjece...a kaj da ti kazem...budi upotran i salji im cijelo vrijeme poruke dok ti se ne jave...

a za to vrijeme, popuni tu "rupu" s necim, ne znam, neki seloteJp ROFL
a kaj da ti kazem... ;//

Fear Factory
02-04-2006, 18:04
fakat je tesko...ja sam malo prosurfal i potrazil al nista...covjece...a kaj da ti kazem...budi upotran i salji im cijelo vrijeme poruke dok ti se ne jave...

a za to vrijeme, popuni tu "rupu" s necim, ne znam, neki seloteJp ROFL
a kaj da ti kazem... ;//

Zahvaljujem na pomoći...izgleda da ću se morat stvarno improvizirati :D