PDA

Pogledaj cijelu verziju : Iz kompa u Tevej



Kron
10-01-2008, 15:01
Daklem, imam ovaj kabel
Linkz0r (http://www.cdrinfo.com/Sections/Articles/Sources/ASUS_EAX1600XT_SILENT/images/photos/Vivo_cable_connectors.jpg)

i sad ne kuzim, onaj jedan kraj ide u grafu (right?), a kako spojit TV na ona 4?

SinCr0
10-01-2008, 17:25
ovaj gornji ti ide u grafu,a u ovaj donji adapter ukljucis ili composit ili s-video u...ne znam,probaj i u in i out put,ja mislim da je u out(izlaz)...jedan kraj u adapter, a drugi u teve.

flander
10-01-2008, 17:38
mislim da jedan ide u grafu kako je rečeno, a ovo di ih imaš više to bi ti trebal nastavak je ovo kaj ih ima više ajmo reći da je to kao neki "multitap" jel brijem da nema takvog TV-a sa takvim priključkom iza

neznam samo nagađam...

Kron
10-01-2008, 21:09
jel trebam kupovat jos jedan kabel ili? ne televiziji imam izlaz ko na grafi... (mislim)

Dyslexia
11-01-2008, 00:38
ovako to je bar jednostavno. To je obican vivo conector ja imam slicnog i sve radi. Prvo taj conector ustekas u grafu. Onda kupis kabal ovakav kabal (http://www.ms-zagreb.hr/cms/images/katalog/1934.jpg)Sznaci to ti je obican činč kabal da tako nazovemo. Nemora biti bas takav kabal glavno da ima činčeve na oba kraja. I onda jedan kraj ustekas u tvoj vivo conector ona zuta rupa i drugi kraj u tv isto imas zutu rupu u tv-u. I to je to. Dalje radis preko programa. Ako ti sta nije jasno pitaj

Kron
12-01-2008, 01:18
samo to? twas easy, jos da kabela kupim i gg. Jel komplicirano to naštelat u CCC? e da, sto ako mi je TV drugacijih dimenzija, oce biti gej slika ili?

SinCr0
12-01-2008, 13:20
samo to? twas easy, jos da kabela kupim i gg. Jel komplicirano to naštelat u CCC? e da, sto ako mi je TV drugacijih dimenzija, oce biti gej slika ili?

ma samo to....jednostavno skroz!a ni je ti ni CCCu tesko podesit,sve jednostavno,dva-tri klika i gotovo:) i mislim da ti s tv-om nebi trebalo biti problema,ja sam to radio s par televizija i sve je bilo OK! e, iako namjeravas to koristis za gledanje filmova ili nesto slicno kad budes podesavo,stavi opciju clone(naces di je) jer to ti je najlakse(na oba monitora ista slika,tj. na tv i monitoru) jer ako izaberes nesto drugo,kao prosirivanje ekrana ili nesto tako imat ces problema i komplikacija,ovo ti je daleko najjednostavnije!