PDA

Pogledaj cijelu verziju : Game Accelerator v6.3.95



C
09-01-2008, 23:12
Slučajno sam naišao na nešto, što će vjerojatno pomoći "siromašnim" gamerima, ali i onima "bogatijim" gamerima. Po naslovu se može vidjeti čemu bi služio ovaj programčić. Ja sam osobno iznenađen njime, pa pošto je ovo forum za gamere, možda je ovome mjesto ovdje. No, dobro, da ja ne klafram više, evo citat na engleskom jeziku, neda mi se prevoditi, a i svi valjda znate engleski...


Game Accelerator is a highly-developed, intelligent program that will assess your PC’s hardware and operating environment and optimize it to provide a faster, more stable gaming experience. Run your games at best possible performance by eliminating the performance and stability problems that make your games run slower than their full potential. This program is a must for anyone who currently demands optimal performance while gaming! Easy one-click menu options allow you to tailor your games to run faster based on your system hardware. The combination of optimisation techniques used by Game Accelerator helps to improve your gaming experience significantly, turning your computer into the ultimate gaming machine.
HyperSpeed Gaming Mode
Set your machine to HyperSpeed Gaming Mode – create a system environment with the sole purpose of gaming at full system potential.

HyperCool System Cooling
Enable HyperCool System Cooling to keep your system running cool while not affecting gaming performance.

Intelligent Memory Defragmentation
Watch your computer’s memory usage and intelligently free up your memory as well as remove garbage left by other applications in memory.

Silent Gaming System Tune-up
Tune your system thoroughly in the background for long-term optimal gaming performance.
Features of Game Accelerator:

1. HyperSpeed Gaming Mode
2. High-Performance Mode
3. Silent Gaming System Tune-up
4. Quick Speed Tune-up
5. Defragment Memory
6. Defragment Hard Disks
7. Diagnose DirectX System Configuration
8. System Monitor
9. HyperCool System Cooling
10. Intelligent Memory Defragmentation
Benefits of Game Accelerator:

1. Simple and easy to use
2. Full support for all the latest hardware technologies, such as the latest CPUs and graphics cards
3. Special game optimisation settings for over 1000 games including, Half-Life® 2, Doom™ 3, World of Warcraft™, City of Heroes™, EverQuest™, Brothers in Arms™, Jedi Knight®: Jedi Academy™, House of the Dead™ 3, and many more
4. Quick access to the game optimisation tools through the system tray icon
5. Slim system monitor taskbar
6. Improves speed and performance
7. Frees up memory to create a stable gaming environment
8. Maximises frame rates and screen resolution
9. Integrated laptop energy saving mode to keep your laptop running longer
10. Easy configuration to suit your PC system
11. Access to online program updates with Game Accelerator


I ofc, Download Game Accelerator v6.3.95 (http://rapidshare.com/files/81448280/Game_Accelerator_v6.3.95.rar.html)S(RapidShare)

I molio bih vas da ne ometete ovu temu! :thumbs1:
-Razlog je...jer je ovo gamerski forum. :thumbs2:

I sada, imao bih pitanje...
Moja grafičke je ATI Radeon 9550 Pro, a u izborima grafičke kartice imaju sve moguće, a moje nema. Oko moje grafičke izbori idu ovako:
- . . . .
-9500
-9500 Pro
-9600
-9600 Pro
- . . . .
U biti, na šta da ja namjestim? Ja sam namjestio na 9500 Pro, ili možda da namjestim ipak na 9600 Pro?

09-01-2008, 23:16
9550 grafe ti u biti imaju od 9600 chipset sa smanjenim frekvama. :wink:

R@pt0r
09-01-2008, 23:53
Jeli tko probao ovo, dali stvarno pali?

Hidraulicar Kreso
10-01-2008, 00:03
Jeli tko probao ovo, dali stvarno pali?

Ja ću sada probati

C
10-01-2008, 00:25
[quote="R@pt0r":87iouj7g]Jeli tko probao ovo, dali stvarno pali?

Ja ću sada probati[/quote:87iouj7g]

Čuj, bajan je, ali mi je shebao explorer.exe koji svakako ne koristim, ali i memoriju. Ne znam dali je to zbog RivaTuner-a ili PageDefrag-a. Kada se pali PC, i kada pođe pokrenuti RivaTuner, sve stane. Sada sam ga bio maknuo i opet nisam mogao ući u My Computer, Control Panel, Documents, itd. u biti, nisam mogao ući ni u jedan folder, a aplikacije je pokretao puno brže. Bit' će da mu nešto smeta. uradio sam backup i sada je sve OK, nema infekcije, pa ću ga sada opet staviti, pa opet resetirati PC, i tako stalno, dok ne skužim šta mu smeta.

Edit: Nakon njegovog defragmentiranja memorije, fragmenata ima preko 500. Na koju on to foru slaže memoriju? :o
Stvarno nikada neću razumjeti te gamerske fore. :rotfl:

Edit2: Hvala AMD luđače. :D

Hidraulicar Kreso
10-01-2008, 00:30
[quote="R@pt0r":1swn9jvw]Jeli tko probao ovo, dali stvarno pali?

Ja ću sada probati

Čuj, bajan je, ali mi je shebao explorer.exe koji svakako ne koristim, ali i memoriju. Ne znam dali je to zbog RivaTuner-a ili PageDefrag-a. Kada se pali PC, i kada pođe pokrenuti RivaTuner, sve stane. Sada sam ga bio maknuo i opet nisam mogao ući u My Computer, Control Panel, Documents, itd. u biti, nisam mogao ući ni u jedan folder, a aplikacije je pokretao puno brže. Bit' će da mu nešto smeta. uradio sam backup i sada je sve OK, nema infekcije, pa ću ga sada opet staviti, pa opet resetirati PC, i tako stalno, dok ne skužim šta mu smeta.

Edit: Nakon njegovog defragmentiranja memorije, fragmenata ima preko 500. Na koju on to foru slaže memoriju? :o Stvarno nikada neću razumjeti te gamerske fore. :rotfl:[/quote:1swn9jvw]

Ja sam ga pobrisao, probao sam igrati crysis i štekao je ko lud, a kad sam maknua game accelerator sve normalno

C
10-01-2008, 00:34
Koliko sam shvatio, ova stvarčica je za igre koje su izašle do 2006-2007 godine.
Ima tu negdje i lista tih igara...

RIPtheREAPER
10-01-2008, 00:34
Ja sam ga pobrisao, probao sam igrati crysis i štekao je ko lud, a kad sam maknua game accelerator sve normalno

ko je sad tu lud? :D

C
10-01-2008, 00:36
Ja sam ga pobrisao, probao sam igrati crysis i štekao je ko lud, a kad sam maknua game accelerator sve normalno

ko je sad tu lud? :D

Trebaš ga valjda prvo podesiti. Za aggresivu traži da se iskopča printer, MSN, ICQ, itd... :o

R@pt0r
10-01-2008, 01:28
Ma fuck that shit! Bez uvrede C

C
10-01-2008, 01:34
Ma, razumijem, naravno da je bez uvrede. Probao sam sada na BF2 i ne valja.

The Boz
10-01-2008, 01:50
Ovakve stvari jednostavno ne mogu valjat.

FioPro
10-01-2008, 13:32
Samo se vi lijepo držite clockanja, ubijana windowsovih procesa i servisa i čišćenja podatkovnog sustava i registrya od sranja... To je jedini način da povećate performanse a da ne trebate kupovati novi hardware...

W3DR4N
10-01-2008, 13:38
EndItAll 2 može ubrzati igre, nešto sitno.

FioPro
10-01-2008, 14:27
EndItAll 2 može ubrzati igre, nešto sitno.

Da, ali opet po imenu aplikacije pretpostavljam da to samo okončava nepotrebne procese, a to možete i ručno... Samo ako znate koje možete/smijete isključiti...

Niđo
10-01-2008, 16:16
To mora da je neki novi text based RPG. :rotfl:

m374L#34d
10-01-2008, 17:39
LOL

FioPro
10-01-2008, 18:30
LoL! Da, to tipovi iz Bethasede pišu scenarij za novi TES...

C
10-01-2008, 18:48
E, taj rezultat još nisam vidio Helly. Ovako stoje stvari kod mene:
Na mom PC-u sve se blokira kada se resetira Windows, a Game Accelerator bude na startup, ali još prije mi ne može otvoriti niti jedan folder, a aplikacije pokreće brže, od samog install programa, pa na dalje sve problemi.
Na drugom PC-u sve kao podmazano, bez ikakvih grešaka, i ubrzava igre i ostale aplikacije. Taj drugi PC nema ništa skoro instalirano (ima samo ono glavno, DX-eve, SP1 i 2, i sl.), a na trećem PC-u se ne može ni instalirati.
Ne znam tko je tu lud. Developeri tog programa ili mi? :o

Edit: Stvara neki vrag u system32 koji meni sve blokira, ali je možda jedino to ono kaj brije komp.

Gravestone_bluz
10-01-2008, 21:35
uf drago mi je sta to nisam instalirao :)

C
10-01-2008, 22:13
E, a šta kažete na "MemOptimizer"?

Download MemOptimizer (http://rs136.rapidshare.com/files/61730329/MemOptimizer_3.03.80.rar)S(RapidShare)

T.N.T.
10-01-2008, 22:35
E, a šta kažete na "MemOptimizer"?

Download MemOptimizer (http://rs136.rapidshare.com/files/61730329/MemOptimizer_3.03.80.rar)S(RapidShare)oke, sumnjam da će nakon svega ovo netko skinuti :(

spidEY
10-01-2008, 22:40
E, a šta kažete na "MemOptimizer"?

Download MemOptimizer (http://rs136.rapidshare.com/files/61730329/MemOptimizer_3.03.80.rar)S(RapidShare)

Oki samo se nadam da ovo nije full verzija programa koji se plaća, s obzirom da se file nalazi na RS-u. <khm>

http://www.pointstone.com/products/MemOptimizer/