PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gavrilović Collector's edition



30-03-2006, 10:20
Dnevnik jednog lika koji je htio kupiti Collector's edition Oblivion



jednog lijepog sunčanog dana odo ja na http://www.crovortex.comSi vidim sastrane Oblivion collector's edition...moze
predbilježio sam se,dobio sam 10% popusta.stiže mail


Poštovani !!

Zahvaljujemo na predbilježbi.Čim se igra pojavi kontaktirati ćemo vas.

Sa štovanjem,ALD-ZG d.o.o.

e-mail: aldzg@zg.htnet.hr



----- Original Message -----
From: CroVortex.com
To: aldzg@zg.htnet.hr
Sent: Wednesday, March 08, 2006 6:24 PM
Subject: Narudzba

Narudžba 4551
Proizvodi:
The Elder Scrolls IV: Oblivion Collectors Edition (PC) - 1 kom - - kn

Ime i prezime: Domagoj Sabati

Adresa: Domagojeva 58, 10000 Zagreb, Hrvatska

Mail: mcpingvin@gmail.com

Telefon:

Mobitel: 098/1337-66

Dostava: Preuzimanje u trgovini

Dodatni podaci:

jupi!
tjedan 2 zatišja,stiže novi mail

Poštovani !!

Javljamo vam da igra The Elder Scrolls IV: Oblivion stiže sutra.Zbog vrlo malog poslanog broja collector's editiona svega 15% ak posto predbilježenih ima pravo na collector's edition.Stoga vas pitamo da li želite uzeti običnu verziju.Cijena joj je 399 kn (-10% za vas na predbilježbu).Molimo vas da nam narudžbu potvrdite kako bi vam igru odmah po dolasku pripremili u dućanu.
Sa štovanjem,ALD-ZG d.o.o.
a ja ima odgovorim

Hvala na ponudi,ali collectors edition je i dalje moj odabir.

Nadam se da ću ući među tih 15% :)



Mogu li doći po igru sutra oko 8-9 ujutro?
i jučer na računalstvu pregledavam poštu,ono novi mail od ALD-ZG-a

Poštovani !!

Javljamo vam da je igra The Elder Scrolls IV: Oblivion stigla.Možete je preuzeti od DANAS (Srijeda,29.3.) IZA 18.30h na adresi:

ALD Trgovina
Sibeliusova 2
Zagreb (Prečko)

Collector's edition kao što smo javili više nema....pitanje je da li će još uopće i dolaziti pa možete preuzeti običnu verziju i dobiti 10% popusta za gotovinsko plaćanje.

Dućan je pretežito mješovitom robom (špeceraj) i po narudžbi ostavljamo igre u njemu.Radno vrijeme je od 7-21h osim nedjeljom od 8-15h.

Sa štovanjem,ALD-ZG d.o.o.

e-mail: aldzg@zg.htnet.hr
nisam obraćao pozornost na špeceraj...
odlazim na wc,zovem starog da dođe po mene i da odma idemo po igru.
dolazimo u prečko,za 5 min nađemo sibeliusovu i vidim ploča "ALD-ZG",VELPRO PARTNER

ček,ono,wtf?blagajnica čisti hodnik...na vratima u word-artu napisano http://www.crovortex.comSweb shop
uđem...i vidim...špeceraj...doslovno.igra na polici,ispod njih nemasno mlijeko i margarin.



Dobar dan,došao sam po Oblivion

Dobro,prezime?

Sabati

Domagoj,jelda?

Da...
dok ona traži oblivion sa starim komentiram u kakvoj prip****** živimo te da se iz balkanske močvare još dugo nećemo izvući

oprostite,to nije collector's edition

pa niste ni naručili,meni tu piše da uzimate normalni
onda se upliće i moj stari,uvjeravamo ju da smo naručili colector's edition
uspjevamo ga i dobiti.









molim vas da posjetite taj dućan i uvjerite se da smo u balkanu koliko je i balkan u nama





sva imena,adrese i brojevi telefona su izmišljeni.

ako hoćete vidjeti meni di domagoja sabatija posjetite sveos.blog.hr

IgGy
30-03-2006, 12:21
gg, fala sta si obavijestio.

ne znam zast, odjednom me uhvatilo nesto "a da ipak ne odem po igru".

Danny
30-03-2006, 12:35
Jebi ga.. cemu ovo? Kupujem od njih dosta dugo i sve uvijek dode u savrsenom stanju. Ne vjerujem da si mogu priustit placanje najamnine za trgovinu kad vecinu toga salju postom.

Ja sam upao u 15% i danas idem platit. :D

30-03-2006, 12:39
čemu?

pa da obavjestim svekoliko pučanstvo da je balkan svuda oko nas :)

emp!
30-03-2006, 13:12
Budi srextan što ti igra nije upala u mlijeko! :rotfl:

Glass
30-03-2006, 15:27
Ma nek se gone k vragu, predbilježio se za CE i čekam 2 mjeseca i onda mi kažu da oni nemogu nabaviti više CE i da će mi dati običnu(koju neću uzet u njih taman crko, jebo ih 10% popusta i tih 50 kn), plus čekao sam mjesec dana PoP:SoT i svaki put kad bi ih nazvao rekli bi mi ili da će stići sljedeći petak ili da je zapelo na carini i napokon nakon mjesec dana mi kažu da im igra neće uopće stizat, pa jebote bolju sam uslugu dobivo u p_irata nego kad sam pošao kupovati originalne igre.

P.S.: Zna li itko gdje se još može nabaviti CE(u hrv ili izvan nje).

30-03-2006, 19:22
možda u algoritmu ili videotopu

Imothep
30-03-2006, 20:46
Ja sam naručio CS:S paket sa HL2Dmom i DoD:S, pošaljem ja narudžbu za igru po cijeni od 250kn i dođe mi nakon par dana mail da igru nemaju u lageru, da će tek doći u roku od 30ak dana po cijeni od 299kn, mislim wtf? :roll:

ali štaš, malo sam očajan, igre nema nigdje, pa ipak naručim :boohoo:

30-03-2006, 20:56
ja ti prodajem cs:s cdkey,dam ti i igru,150 kn,pp me

Imothep
30-03-2006, 21:50
Treba mi i DoD:S, pa ništa, sry :wink:

Prince-Artas
10-04-2006, 18:50
evo ljudi oblivion je naprodavaniji naslov u americi i europi. to sve govori o njegovoj kvaliteti. zanimljivo je da je 1.mjesto zauzeo oblivion a 2.oblivion ce

link http://www.elderscrolls.com/home/home.htm

W3DR4N
10-04-2006, 19:59
To ne govori apsolutno ništa. Jel trenutno ima više dugonajavljivanih hitova na tržištu da se Oblivion ima s čime takmičiti? Jednostavno, odličan timing znači dobru prodaju.