PDA

Pogledaj cijelu verziju : totalno nenormalan upload



_ZlayA_
08-01-2008, 20:37
upload mi je zadnjih par dana potpuno nenormalan! mislim da je zato sto gledam stripove na onemanga.com ali to mi je cudno jer to su obicne skenirane slike koje izlistavam, i na kraju pogledam stanje na racunu kad ono u tom vremenskom periodu dok sam gledao strip download mi oko 100 mega a upload oko 95 mega O.o
u ovih 6 dana imam uploada vise nego sto sam imao na kraju mjeseca proteklih godinu dana! da li moze stvarno biti do toga il me isp provider pokusava zajebat?. da se razumijemo, dok sam gledao taj strip nisam nista drugo radio! znaci na nekih 100-150 izlistanih stranica on mi je downloado i uploado skoro isti iznos, dok ja nisam nista radio sto bi moglo uploadat stvari sa mog kompa.
pomagajte u 6 dana sam puko 4 gige od mogucih 7 i moram jos prezivljavat na 3 gige u iducih 25 dana!!!!
isp provider mi je btw logosoft al to je ja mislim irelevantno.
ljudi pomagajte kako znate nije da nemam para da platim dug, imam petobu zastekanu i vjerovatno cu je spiskat na prekoracenje ovomjesecnog limita!
POMOZITE I BITI CU VAM DO GROBA (mozda ne bas do groba al...) ZAHVALAN!!!
:pray: :ekipa:

streetrace777
08-01-2008, 20:53
Imas neki torrent client upaljen ?

Imas neki p2p program ?

Plexihack
08-01-2008, 21:47
Spoji se na router i promijeni šifru od routera,onda idi na korisničke stranice i promijeni pass...