PDA

Pogledaj cijelu verziju : O ukusima se ne raspravlja...



Outmind
29-03-2006, 22:27
Jeli vam se kad dogodilo da svi hvale neku igru u nebesa a vi, iako volite taj žanr, smatrate da je igra sranje i uopće ne vidite u čemu je big deal.

O takvim iskustvima pišite ovdje.

Meni su recimo far cry, fear( osim ai) serious sam i max payne bez veze iako volim akcijski žanr. bez veze mi je i nfs most wanted a većina prošlih mi je bila dobra...

Babitz
30-03-2006, 07:43
RPG rula -> Icewind Dale je sranje
FPS je ok -> Far Cry je smeće, a i Doom3, mada potonji zna imati dobrih trenutaka, Serious Sam je sranje (mada je dvojka super)
Mnoge Fife su sranje, a svojevremeno su bile hvaljene (ne i s moje strane)
GTA3 i VC su mi dosadni
i tako....


ovdje bi se w3dr4n raspisao :rotfl:

..cc....cc..
30-03-2006, 12:01
F.E.A.R. je najbolji fps i to je točka :twisted:

L3VI4TH
30-03-2006, 13:48
F.E.A.R. je najbolji fps i to je točka :twisted:

post se zove "o ukusima se ne raspravlja"

Wizard
30-03-2006, 13:52
Meni je Far Cry smece i GTA:SA, NFS:MWi Underground oba, Warcraft III, nisam ja kriv stomi se te igre jednostavno ne svidaju iako volim neke druge igre slicne tematike

emp!
30-03-2006, 14:26
ogame ->CRAP! glupa igra skroz, nema smisla. Ovisnost svima.. :o Btw. da ste nekako uspjeli biti PRVI, opet ima 10 unija.. :o

Kibo
30-03-2006, 14:32
Jeli vam se kad dogodilo da svi hvale neku igru u nebesa a vi, iako volite taj žanr, smatrate da je igra sranje i uopće ne vidite u čemu je big deal.

O takvim iskustvima pišite ovdje.

Meni su recimo far cry, fear( osim ai) serious sam i max payne bez veze iako volim akcijski žanr. bez veze mi je i nfs most wanted a većina prošlih mi je bila dobra...

meni se (pre)cesto dogada da je igra svima glupa a meni je fenomenalna...

..cc....cc..
30-03-2006, 14:36
F.E.A.R. je najbolji fps i to je točka :twisted:

post se zove "o ukusima se ne raspravlja"
To nije ukus nego činjenica :fof: :fof:

Kimi
30-03-2006, 15:26
ho ho ho a kad bi ja krenula s popisom...
ja jednostavno ne vidim kaj drugi vide u WoW. Meni je igra bezveze i nije mi interesantna. Al nit su mi interesante bilo koje online igre..... Just not my thing...
A općenito ne volim svakakve neke vrste ratnih strategija te onih igra na pomake...totalno bezveze..uvijek me ubiju :D :D (tu ne ukljućujem CIV -igra rula)
Inače volim sve isprobat i igram raznorazne vrste igara koje mi dođu pod ruku al te ne interesiraju...

KingTomy
30-03-2006, 15:35
FPS>Far Cry

RPG>Morrowind

Utrke>Trackmania i Underground

TPS>GTA 3,VC i SA

:wink:

Om3G@
30-03-2006, 15:36
Jednostavno nikad nisam vidio nista posebno u Blizzardovim igrama, osim u WoW-u... jednostavno, koliko god igra bila razradjena, krije ju star stih preko kojeg jednostavno ne mogu proci, ali su im zato animacije...
A Doom 3 obozavam jer je neobicno isla uzvodno svim FPS-ima... npr. nisu se bojali u autorun ubaciti pentagrame itd. jednostavno je atmosferu radio netko tko zna sto znaci bojati se, a ako netko kaze da kad je prvi puta igrao igru - odnosno odigrao pocetak kada tek invazija pocinje - da je atmosfera sranje i da se nije usrao od straha u gace - - sere na kvadrat!!! Osim toga, u svim ljudima (cast iznimkama) ima strast popljuvati hype igre iako ispadnu dobre...
A HL2 bi bio dobar da prije njega nisu izasli Doom 3 i Far Cry!!!

dabl eM
30-03-2006, 15:53
za mene ne postoje LOŠE igre...
il mi je igra jako dobra ili manje dobra...

Daniel666
30-03-2006, 15:56
F.E.A.R. je najbolji fps i to je točka :twisted:

Ti si čovjek dobrog neukusa.

*Fila*
30-03-2006, 19:34
Ma ja igram što mi padne na komp,Ako je igra shit nestane za najviše 3 minute a ako je dobra... :)

BINUX
30-03-2006, 20:57
Meni je smeće: World of Warcraft, HL2 mi nije nešto F.E.A.R. mi je 20 puta bolji onda GTA SAN ANDREAS mi je totalno smeće usrali su ga skroz
GTA 3 je pet puta bolji i tako ima toga više.

Rocchiro
30-03-2006, 21:04
FAR CRY :yuck:

Snake The Best
31-03-2006, 15:56
Neznam meni je Fra cry zakon ali da svi to smatraju smećem zbog onih mutiranih majmuna i ljudi :killyou:

Fencing_LORD
31-03-2006, 16:09
Age of Mythology i Warcraft III. Igre su totalno smeće. Ne kužim kaj je svima tak super kod WarcraftaIII - igra je meni prešarena, ima zaostali menagment i pogled je prenisko!!!! Age of mythology i ne spominjem Age of Kings je car, a ovo :yuck: :yuck: :? :? :twisted:

Prince-Artas
31-03-2006, 18:32
Age of Mythology i Warcraft III. Igre su totalno smeće. Ne kužim kaj je svima tak super kod WarcraftaIII - igra je meni prešarena, ima zaostali menagment i pogled je prenisko!!!! Age of mythology i ne spominjem Age of Kings je car, a ovo :yuck: :yuck: :? :? :twisted:

ajde ne seri :-x

ghostgamer
31-03-2006, 21:10
Age of MythologySi Warcraft III. Igre su totalno smeće. Ne kužim kaj je svima tak super kod WarcraftaIII - igra je meni prešarena, ima zaostali menagment i pogled je prenisko!!!! Age of mythology i ne spominjem Age of Kings je car, a ovo :yuck: :yuck: :? :? :twisted:
kao sto je netko prije mene vec reko:Ne seri

Ementaler
31-03-2006, 21:18
Warcraft III je odličan, Far Cry je okej, svojevremeno odličan...


Ogame je glupost dosadna.... Nogometni manageri su dosadni za poludit...





Svatko ima pravo na moje mišljenje... 8)

emp!
31-03-2006, 21:18
[R]Warcraft III je odličan, Far Cry je okej, svojevremeno odličan...


Ogame je glupost dosadna.... Nogometni manageri su dosadni za poludit...





Svatko ima pravo na moje mišljenje... 8)

Huh, slični smo :wink:

Tyrant
31-03-2006, 21:39
Meni se FC bas svidja zbog tih majmuna i zivotinja.Warcraft 3 je osrednji, ono sama strategija je losa, dok mi se svidja World Editor (kojeg sam jedno vreme znao napamet) i scenariji.
Ubedljivo sto svi govore da je GTASA dobar meni je igra cisto smece.Doom3 je osredan, onaj koji ima nesto protiv FEAR-a khm ... :twisted: :twisted:
Serious Sam bilo koji je sasvim pristojan, i vredan igranja.Kako sam mogao zaboraviti.Primteio sam da se svi pale na WOW, meni je igra cista glupost naspram GW :prey:.Jedina Blizzardova igra koja mi se svidja je Starcraft (donekle) i Diablo 2 :prey:

Sgt. Bull
31-03-2006, 21:41
Age of MythologySi Warcraft III. Igre su totalno smeće. Ne kužim kaj je svima tak super kod WarcraftaIII - igra je meni prešarena, ima zaostali menagment i pogled je prenisko!!!! Age of mythology i ne spominjem Age of Kings je car, a ovo :yuck: :yuck: :? :? :twisted:
kao sto je netko prije mene vec reko:Ne seri
kao sto su prije mene 2 rekla: ajd ne znas vec sta.ne igra bezze war citava prokleta nacija.mrs

v4MP1r3
01-04-2006, 08:06
2D and Monkey Island!

Svi znaju my style ;P

MasaKrisT
01-04-2006, 11:29
strategije:stacraft>all
fps:fear,quake,ut2k4(zadnja dva nisu pravi fps al svedno)>all
od ostalih igrara samo oblivion i diablo:)

Nemesis
06-04-2006, 12:34
najvise me zivcira serijal GTA i Sims...jednostavno mi nije jasno kako to itko moze igrat?

L3VI4TH
06-04-2006, 17:03
strategije:stacraft>all
fps:fear,quake,ut2k4(zadnja dva nisu pravi fps al svedno)>all
od ostalih igrara samo oblivion i diablo:)


pa kaj je onda tebi dobro :rotfl: :rotfl:

pimp
06-04-2006, 20:19
tetris :scared:

Wizard
06-04-2006, 20:27
Tetris, Super Mario i Pacman nediraj, po svemu ostalome pljuj, ali to nediraj :pray:

Kibo
06-04-2006, 21:06
Po meni su monkey island 1 i 2 najbolje avanture ikad napravljene

Gothmog
07-04-2006, 09:11
Ajde,da i ja dam example...vecina cvaraka,koje poznam,popljuvase Kult: Heretic Kingdoms...zasto,ja nemam pojma...valjda,jer je glavni lik zensko...ali zato imate dreamworld,boga mu poljubim... :-x

Alucard
09-04-2006, 20:49
Meni je Far cry bez veze. Warcraft3 je zakon(duplo bolji kad se igra dot), wow obožavam.
Puno ljudi voli fear. Ja nisam fan strašnih igri (zato sam u rtcw odusto na 2. dijelu). Half-life 1 i 2 sam jedva prošo zbog snarkova i zombija. U thief 1,3 sam se USRO od zombija, ali prošo(kolko puta sam si reko:"to je samo neprijatelj, to je samo neprijatelj"). Također, call of duty 1 mi se sviđa, ali 2 ne. U multiju odem za njemce, uzmem krugerku, počnem hodat i gledam gdje mi je nišan :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: twisted:
U homeworld 2 sam poludio kad sam vidio da je ograničenje na salvage koje u jedinici nije bilo :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

DeusEx
10-04-2006, 11:57
Meni je recimo Diablo2 bezveze

L3VI4TH
10-04-2006, 14:17
Meni ste svi vi bezveze :yuck:

:rotfl:

Outmind
10-04-2006, 20:56
Još sam se nečeg sjetio. Netko je već maloprije spomenuo nogometne menagere. Nikako mi nije jasno kako ljudi mogu provoditi sate i sate gledajući u statističke tablice.

Isto tako simulacija formule 1 gdje na nekim stazama imas 72 KRUGA!!! ili lamanche 24 hours... BOLEST!!!

Isto tako svi flight i train simulatori. Zamislite si situaciju da u fs vozie putnički avion od Londona do New Yorka preko Atlantskog oceana u realnom vremenu nekih 8 sati. :killyou: :killyou: :twisted: :kill: