PDA

Pogledaj cijelu verziju : Battlefield 3



Tsumetai Ryujin
07-01-2008, 17:53
* Veröffentlichung Ende 2008
* Powered by “Frostbite DX” Die wird momentan bei BF Bad Company eingesetzt...
* Spielt in der Gegenwart - ähnlich BF2
* Kommt mit 8 Maps, 40 Spieler pro Seite
* 2 spielbare Koalitionen NATO und MEC
* Spiel baut sich wieder auf den bekannten Tickets auf
* Als Kulisse dienen meißt Städte aus dem Mittleren Osten
* Es gibt wieder Squads und Commander + Battalione die sich aus 3 oder 4 Squads zusammensetzen
* Fünf spielbare Klassen; Sniper, Assault, Engineer, Medic and Support
* Insgesamt 48 verschiedene Fahrzeuge
* Insgesamt 34 verschiedene Waffen und weitere 22 freischaltbare Unlocks, insgesamt 56 verschiedene Waffen.
* Unlocks sind zum Beispiel andere Munition, Körperpanzerung, Helme, Tarnung und anderes.
* Mögliche offene Beta in Sommer 2008
* Online Statistiken, Awards and “Echte Ränge”
* “Soldaten” feature, vermutlich an den eigenen Geschmack anpassbare Soldaten
* Ranked servers werden schon Wochen vor Release für die Offiziellen Serveranbieter bereit sein
* In-game Wiederholungen and Aufnahmefeature
* VoIP, Buddylist, in-game IM-client and “clan support”
* Built-in auto software updater
* Widows Vista und OS X
* Ankündigung and trailer in Januar 2008.

dakle da prevedem na rvacki...

* Izlazi krajem 2008
* Powered by “Frostbite DX” (jedino ga jos BF Bad Company koristi)
* Smjesteno je u sadasnjem vremenu (kao i BF2)
* Dolazi sa 8 mapa, svaka podrzava do 40 igraca na jednoj strani
* Dvije strane koje se mogu igrati su NATO i MEC
* Isti tip igre koji se bazira na "ticketima"
* Mape su uglavnom urbane smjestene na bliskom istoku
* Squadovi i Commanderi su jos uvijek tu, ali su uvedeni "Bataljuni" koji se sastoje od tri do cetiri squada
* Pet klasa koje se mogu igrati: Sniper, Assault, Engineer Medic i Support
* Mogucnost izbora do 48 razlicitih vozila (24 po strani)
* Mogucnost izbora do 34 razlicitih oruzja (17 po strani) i jos 22 oruzja (za obe strane) koja se otkljucavaju tokom igre, sveukupno 56 razlicitih oruzja
* Otkljucavati se mogu i drugi tipovi municije, zastitni oklop, kacige, kamuflaze i drugi dodatci
* Moguci open beta u ljetu 2008
* Online pracenje statistika, nagrada i "pravih rankova"
* Vjerojatno ce se moci raditi svojeg jedinstvenog lika (avatara)
* Ranked serveri ce biti dostupni tjedni prije izlaska igre za testiranje, bilo bu samo za prodavace ( :? )
* Mogucnost snimanja i gledanja unutar igre (nesto ko i BR u BF2)
* VoIP, lista prijateljam, IM-client unutar igre i "clan support"
* Igra dolazi sa autoupdaterom koji je ugraden u igru (znaci nema vise patcheva)
* Widows Vista i OS X (nema XP?!)
* Objavljivanje i "teaser trailer" u Sjecnju 2008

Jos sam procitao da se najavljuje nekakva mapa "Baghdad Burning" koja ce biti ogromna urbana mapa, nesto tipa karkanda.

Moram napomenuti da nista od ovoga nije sluzbeno potvrdeno, poslani su mejlovi EAi i DICEu i post ce biti updejtan kad se sazna nesto vise.

HalF-DeaD
07-01-2008, 17:57
Ma bezveze. Još jedno usporeno lagavo smeće.

prcko
07-01-2008, 18:01
:rotfl: ak nema XP pa ko ce to igrat

Snake shit
07-01-2008, 18:17
Svi če ga mrziti jer nema XP-a a sto posto če biti GfW live

Prince-Artas
07-01-2008, 19:35
da mi je znat šta će u igru uvalit a da već nije viđeno u bf2
isuse bože ea

Sterpo
07-01-2008, 20:13
meni se čini ok
inače BF2 je zakon :pray:

Gravestone_bluz
07-01-2008, 20:16
bf2 s boljom grafikom i kojim oruzjem/vozilom vise, i posto je samo vista :-x

Tsumetai Ryujin
07-01-2008, 21:04
mislim da dost ljudi nema blage veze ke je Frostibe... googlajte malo i pogledajte par filmica i sve bu vam bilo jasnije ;)

@gravestone
aj ne mlati gluposti... bf2 ima oko 35 razlicitih oruzja i oko 25 vozila...

jedino buju se zajebali ak buju stvarno ostavili samo za vistu... inace mislim da bu bilo neke revolucionarno ak uspiju to napravit kak spada...

Rang€r
07-01-2008, 21:19
hmm, necu moci pokrenuti.... hmm ljepo... hmmm nevjerujem da cu igrati

DJ Not Nice
07-01-2008, 21:21
Sam BF2 bez ekspanzija ima 28 prenosivih oružja, 5 klasa po tri oružja + pištolji od svake koalicije.

___ ___ ___ ___

Jedino što mi se ne sviđa u 'nadolazećem' BF je to što će biti 'samo' za Vistu.

A i nadam se da će biti Game for Windows.

Rang€r
07-01-2008, 21:25
a nece biti za vistu ipak nisu oni tolko glupi(mda je covjek poznat po iznenađenjima...)

Sterpo
07-01-2008, 22:43
ma za xp je 100%
nisu valjda toliko tupavi

Bishop_45_(2)
07-01-2008, 23:07
humm, 40 ljudi na jednojSstrani, pa mozda novom battlefrontu pridodam malo vishe paznje :)

Rang€r
07-01-2008, 23:21
za pun server 40v40 ce trebat mnogo brz net, a kako t-scum jos nema prave konkurencije tesko ce to iko u hrv moci vrtit bez lagga, no vremena ima do negdje 2009. prije nece izdat jer svaka igra ima odgodu...

Sterpo
07-01-2008, 23:21
do sad je bilo 32 po strani :wink:
i ovo sa bataljunima mi zvuči kul :roll:

Rang€r
07-01-2008, 23:23
al opet i to je mnogo, i s tim da t-scum brzinu mjenja pa malo bude 50 kbps, ond amalo 250 kbps, pa malo 0 kbps... ili je to samo meni :(

prcko
07-01-2008, 23:40
al opet i to je mnogo, i s tim da t-scum brzinu mjenja pa malo bude 50 kbps, ond amalo 250 kbps, pa malo 0 kbps... ili je to samo meni :(
Meni nije tako mozda samo tebi ja mislim da to ovisi s kojih servera igraš ili skidaš nešto.

seahawk37
08-01-2008, 11:30
ebem ti vistu... al dobro jedva cekam igru... da opet pokazem ko je najbolji heli pilot :-x

Sterpo
08-01-2008, 12:43
eee ovaj mjesec izlazi trailer??

DJ Not Nice
08-01-2008, 12:49
eee ovaj mjesec izlazi trailer??

Neznam od kud ti ta informacija, al nadajmo se, možda nešto i izađe.
Al ako te zanima kako bi moglo izgledati, slobodno pogledaj Bad Company.

A što se tiće, 40vs40, moguće je.



Ako Seahawk bude pokazao tko je bio najbolji heli pilot u BF2, onda ću i ja pokazati tko je bio najbolji snajperist u HR dok sam igrao BF2 : D

Sterpo
08-01-2008, 13:29
* Objavljivanje i "teaser trailer" u Sjecnju 2008


inače nije da se hvalim bio sam dobar pilot aviončića u BF2 :)

Rang€r
10-01-2008, 15:06
http://www.gametrailers.com/player/29446.html
jel to taj trailer?
to je developers diary, izaso 7. 1. ove godine, ali zove se battlefield: bad company
btw super je ako je to to :)

P.S. To je to :pray: kako me soundtrack podsjetio na bf 1942 :pray: ajme jedva cekam evo meet the squad trailera
http://www.gametrailers.com/player/24579.html

prcko
10-01-2008, 15:34
http://www.gametrailers.com/player/29446.html
jel to taj trailer?
to je developers diary, izaso 7. 1. ove godine, ali zove se battlefield: bad company
btw super je ako je to to :)

P.S. To je to :pray: kako me soundtrack podsjetio na bf 1942 :pray: ajme jedva cekam evo meet the squad trailera
http://www.gametrailers.com/player/24579.html
Nije to taj.Taj battlefield se radi samo za konzole x360 i ps3.Bit ce predobar sve ceš moc uništit to kupujem za 3 sigurno.A ovaj za komp neznam nema još niceg di je igra vidljiva.

Korpse
10-01-2008, 16:36
bez XP-a mu je propast, još ako stavi GfL onda je " :rotfl: "

Rang€r
10-01-2008, 18:03
http://www.gametrailers.com/player/29446.html
jel to taj trailer?
to je developers diary, izaso 7. 1. ove godine, ali zove se battlefield: bad company
btw super je ako je to to :)

P.S. To je to :pray: kako me soundtrack podsjetio na bf 1942 :pray: ajme jedva cekam evo meet the squad trailera
http://www.gametrailers.com/player/24579.html
Nije to taj.Taj battlefield se radi samo za konzole x360 i ps3.Bit ce predobar sve ceš moc uništit to kupujem za 3 sigurno.A ovaj za komp neznam nema još niceg di je igra vidljiva.

a steta, a bas dobro izgleda :(

Tsumetai Ryujin
10-01-2008, 18:17
tako bi trebao izgledati i BF3 jer su oba radena na Frosbite enginu... sam ke BC nebu imal mp, dok BF3 bu...

prcko
10-01-2008, 18:54
tako bi trebao izgledati i BF3 jer su oba radena na Frosbite enginu... sam ke BC nebu imal mp, dok BF3 bu...
Nije istina citaj mali covjece:
Battlefield: Bad Company stays true to the tradition of the series and is going to feature a multiplayer mode. Not much is known about it at this point, aside from the fact that it supports 24 players and most features from the single-player will also be available in the multiplayer mode.
Ke sad veliš na to.

Sterpo
10-01-2008, 19:00
24 playera samo?

prcko
10-01-2008, 19:02
24 playera samo?
Da samo,ali dovoljno jer ce se sve skoro moc potamanit na mapi zamisli da ima više ljudi nebi bilo niceg kad sve moš razorit.

Sterpo
10-01-2008, 19:19
pa ako ima više ljudi, veća je mapa
u BF2 si i mao mape za 16, 32 i 64 igrača :wink:
čak kad je bilo 64 igrača mapa je izgledala malčice pusto

Tsumetai Ryujin
10-01-2008, 19:54
sry zajebo sam se i fala ti ke si me ispravil... al je cinjenica da je za promjenu BC raden prvenstveno za SP a ne za MP za razliku od... cijelog?? BF serijala...

sterpo nebih se slozio sa tvojoj zadnjom tvrdnjom...

prcko
10-01-2008, 20:15
sry zajebo sam se i fala ti ke si me ispravil... al je cinjenica da je za promjenu BC raden prvenstveno za SP a ne za MP za razliku od... cijelog?? BF serijala...

sterpo nebih se slozio sa tvojoj zadnjom tvrdnjom...
Opet bum napisal neš:
And most features from the single-player will also be available in the multiplayer mode. Rađen je prvenstveno za sp,ali skoro sve šta bu u sp to bude i u mp.

Tsumetai Ryujin
10-01-2008, 20:24
nitko nije ni sumljao da nebu??

DJ Not Nice
10-01-2008, 20:44
BC je prva igra iz BF serijala koja se više bazirala na SP, tj. igrivost u SPu.
Totalno uništenje, akcija cijelo vrijeme. Dok su ostali BF bili, hmmm, i još su, MP bazirane igre.

Sterpo
10-01-2008, 21:12
S
sterpo nebih se slozio sa tvojoj zadnjom tvrdnjom...

ajd dobro na spawn pointovima je gužva pa volim avionom bacati bombončiće

Tsumetai Ryujin
27-01-2008, 20:49
dakle kao sto sam i rekao, update slijedi:

* Dice i EA odgovaraju na glasine:


“We don’t comment on rumors or speculation. Currently announced titles from DICE are Battlefield Bad Company and Mirror’s Edge, you’ll hear from us officially as soon as we have anything further to announce. For any future announcements regarding Battlefield keep an eye on battlefield.com”
Inace firme negiraju glasine, ali "No comment" odgovori naslucuju neka dogadanja unutar firme.

* XP ili ne?
- Dakle u tekstu, a ni igdje drugdje, se ne navodi o tome da BF3 nece podrzavati XP.

* bf3.com?
- Daljnja istrazivanja otkrivaju da EA posjeduje "battlefield3.com" stranicu, ali nije vazno jer je registrirana 2004., kao i "battlefield4.com"



Dakle ustvari i nista posebno novoga. Sto da drugo kazem? Preostaje nam jedino da cekamo sluzbene objave. Do tada mozemo samo nagadati i slusati glasine. A vrlo je vjerojatno da ce BF3 prije ili kasnije izaci jer je od zadnjeg Battlefield 2142 naslova prošlo veće dvije godine.

seahawk37
26-06-2008, 18:16
S
sterpo nebih se slozio sa tvojoj zadnjom tvrdnjom...

ajd dobro na spawn pointovima je gužva pa volim avionom bacati bombončiće
joj kako sam pizdio na takve ko ti...