PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mafia 2



Stranica : 1 2 3 4 5 6 [7]

antonio96
23-03-2011, 14:01
:pray: :pray: MAFIA2

Mirogamemasta
30-03-2011, 11:03
Nije mi jasno zašto se svi žale na dugačke vožnje. Problem je u tome što te igra konstantno tjera da ideš sa jednog kraja, na drugi, čim se probudiš automatski telefon zvoni i odmah dobivaš waypoint. Kad dođeš na destinaciju dobivaš drugu destinaciju na kojoj je misija. Nakon završetka misije igra ti govori da ideš doma. U tome je problem, a ne u dugim relacijama.
Da ti igra dopusti da obavljaš misiju kad god želiš to bi bila druga prica. Malo mi je krivo što ljudi koji recenziraju igre ne mogu prepoznati u cemu je problem.

Druga stvar koja nije točna je to da ima premalo tučnjave, a previše dostavljanja cigareta. (Mislim da sam to vidio u IGN review.)
Fajtova mi ima taman, svaka treća misija je boks zapravo. :D
Borba je dobro razrađena i puno jednostavnija od one u GTA IV, a opet vizualno odlicno izgleda. Baš kao da gledam čisti boks.
Odlična stvar je to što baš treba tempirati napad i vidjeti kad je protivnik otvoren i onda zadati 3 udarca, nakon što vidimo da mu se zavrtilo u glavi, primimo neprijatelja za ovratnik i dokrajčimo ga.
(Žao mi je jedino što nismo mogli cipelariti onog lika kako je prikazano u traileru vec smo samo gledali animaciju.)
Zatvor je odlično prikazan i doživljaj je odličan. Sviđa mi se to što se vidi koliki je utjecaj mafija imala cak i unutar zatvora.
A tek potkupljivost murije... :D Daš mu lovu i pusti te. Baš sam danas ostao bez krova nad glavom u onom požaru. Dok sam bježao udario sam u taksi. Policija mi je htjela naplatiti kaznu, ali pošto nisam imao love, samo sam se ispričao i pustili su me. :pray: :D

_baldrick
30-03-2011, 14:42
pa prepoznali su šta je problem - ljudi se žale što je igra "sandbox", a u njoj nema sandboxa. da su vožnje bile kratke, onda ne bi ni bio problem taj šablon koji ti pominješ, jer nisu sve misije takve.