PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mafia 2



Stranica : 1 [2] 3 4 5 6 7

chiEEEF
16-12-2008, 10:45
:)
http://www.gametrailers.com/player/43636.html

damn looks so good! 8)

bounce
16-12-2008, 10:56
bojim se da su to cutscene ali ne u gameplay engine-u, - ok, možda jesu ali jako prerenderirane, ili kak se već kaže :) sumnjam da će u gameplayu biti sve ovako živo i fluidno...

Deadwalker
16-12-2008, 11:07
svejedno, ono bolesno dobro izgleda...makar imam neki feeling da bi ovako moglo biti ingame, ako su najavili da je njihovom engine-u glavna konkurencija onaj Crytekov. Samo sve me strah koja konfa bu potrebna za ovo...nadam se da ce igru dobro optimizirat kaj bum mogel to nekak na low-medium detaljima vrtit

Baldrick
16-12-2008, 15:20
odlična režija, po ovom filmiću čini mi se da će atmosfera da bidne drugačija nego u kecu - mnogo više vesela, dok su u originalu preovladavale melanholične đangove melodije, ovde je to elvisov rokenrol (mada, ono čini mi se nije elvis, al' nema veze). original je vukao na kuma, ovo mi vuče na neku akcionu komediju smeštenu u 50te, najviše me podseća na film the sting - žaoka - samo 20ak godina ranije.
više bih voleo da je kao ranije, al' ni ovo nije loše.

Constantine
16-12-2008, 16:14
svejedno, ono bolesno dobro izgleda...makar imam neki feeling da bi ovako moglo biti ingame, ako su najavili da je njihovom engine-u glavna konkurencija onaj Crytekov. Samo sve me strah koja konfa bu potrebna za ovo...nadam se da ce igru dobro optimizirat kaj bum mogel to nekak na low-medium detaljima vrtit
Ako mozes igrat gta4,moci ces i ovo :D

la50
16-12-2008, 16:29
Ček kolko sam skužio Mafia II izlazi slijedeće godine u jesen?
Ovaj trailer je presuper,ona pjesma iz videa ful nekako baca na jailhouse rock?

bounce
16-12-2008, 18:43
odlična režija, po ovom filmiću čini mi se da će atmosfera da bidne drugačija nego u kecu - mnogo više vesela, dok su u originalu preovladavale melanholične đangove melodije, ovde je to elvisov rokenrol (mada, ono čini mi se nije elvis, al' nema veze). original je vukao na kuma, ovo mi vuče na neku akcionu komediju smeštenu u 50te, najviše me podseća na film the sting - žaoka - samo 20ak godina ranije.
više bih voleo da je kao ranije, al' ni ovo nije loše.

original je bio kao kum, ovo će biti poput goodfellasa... radnja je smještena kasnije i morao se štih malo promijeniti :D

Ementaler
16-12-2008, 19:15
Ček kolko sam skužio Mafia II izlazi slijedeće godine u jesen?
Ovaj trailer je presuper,ona pjesma iz videa ful nekako baca na jailhouse rock?

Točan datum izlaska ( i trailer opet :) ):

http://www.hcl.hr/vijesti.php?TekstID=2717&select=27

:friends:

Baldrick
16-12-2008, 20:18
odlična režija, po ovom filmiću čini mi se da će atmosfera da bidne drugačija nego u kecu - mnogo više vesela, dok su u originalu preovladavale melanholične đangove melodije, ovde je to elvisov rokenrol (mada, ono čini mi se nije elvis, al' nema veze). original je vukao na kuma, ovo mi vuče na neku akcionu komediju smeštenu u 50te, najviše me podseća na film the sting - žaoka - samo 20ak godina ranije.
više bih voleo da je kao ranije, al' ni ovo nije loše.

original je bio kao kum, ovo će biti poput goodfellasa... radnja je smještena kasnije i morao se štih malo promijeniti :D
ne znam, čini mi se da su goodfellas ipak malo ozbiljniji. godfather 3 se odigrava 60ih, pa nisu menjali nešto štih..

Deadwalker
16-12-2008, 21:57
Ako mozes igrat gta4,moci ces i ovo :D

nisam igrao jos igrao gta4 tak da neznam...al ono, ak ja ne mogu danasnju novu igru igrati na svom kompu barem na medium detaljima, onda je to cista sramota za produkcijski tim

Constantine
16-12-2008, 22:07
Uglanom,sumnjam da itko moze losije optimizirat igru od Rockastara.

Deadwalker
16-12-2008, 22:12
ah, do rockstara je to bio crytek, pitaj boga tko se bu novi nasel...

Constantine
16-12-2008, 22:23
Mislim da je Crytek optimizirao Crysis najbolje sto je mogao,treba poprilicno mocan komp da ga pokrene na najvisim detaljima ali zato izgleda prekrasno i iskorištava puni potencijal računala.gta4 s druge strane ne izgleda nista posebno impresivno ali je puno zahtjevniji od crysisa.

chiEEEF
16-12-2008, 22:41
"Izdavač navodi kako je sve viđeno u traileru ustvari in-game engine." aaa onda odlicno :D

bounce
17-12-2008, 17:11
Ako mozes igrat gta4,moci ces i ovo :D

nisam igrao jos igrao gta4 tak da neznam...al ono, ak ja ne mogu danasnju novu igru igrati na svom kompu barem na medium detaljima, onda je to cista sramota za produkcijski tim

mislim da ćeš morati uzeti bolju grafičku i procesor bolji... ne pre*eravam se, ne brini, imam ti ja šrot od kompa, al sam samo realan... :)

W3DR4N
24-12-2008, 23:13
Naziv pjesme je Long Tall Sally i ova je u izvedbi Little Richarda.

Trailer izgleda prefantastično. Rijetka igra s dušom, poput prethodnika mu.

Baldrick
26-12-2008, 16:41
ali je prethodnik imao mnogo crnju dušu.

ScorpiuS
26-12-2008, 20:22
Ololololo! :D
Tek sam sad vidio trailer i nasmijao sam se.
"Bless me father, for I have sinned"
Baš me zanima što bi nabrojio.
"Opljačko banku, ubio par policajaca i još više mafijaša itd. itd." :rotfl:

Karlo_from_Bjelovar
27-12-2008, 14:09
jos saaaaamo 10 mjeseci... :(

ScorpiuS
27-12-2008, 15:49
Da saaaamo. :(
Želim infoooooo!

Stranger
11-01-2009, 22:44
Koliko se sjećam prvi nastavak je imao nekakvih problema sa zvukom, valjda toga neće biti i u nastavku.

ScorpiuS
11-01-2009, 22:51
Koliko ja znam nije imo nikakvih problema sa zvukom, ali jest sa optimizacijom i nadam se da se to neće ponovit u ovom.

12-01-2009, 13:26
samo nek nastave niz....

GTA 4>SAINTS RAW 2>MAFIA 2 i ja službeno prelazim na konzole....pc igre no more...

ScorpiuS
12-01-2009, 19:45
samo nek nastave niz....

GTA 4>SAINTS RAW 2>MAFIA 2 i ja službeno prelazim na konzole....pc igre no more...
:shock: A tebe sa svojom OVERoverclocked mašinom sam smatrao zadnjeg koji je odusto od PC gejminga.

12-01-2009, 21:49
Da jer se ne sjecam koja me zadnja igra tolko privukla da bi je nastavio igrati...barem u ovo doba pc igara,,,

Ako i bude koja dobra čim je prođem no way da je igram ponovo...

A one igre od kojih očekujem najviše su fail...nedam 10 soma kuna da ih igram ajmo reć kako spada....a bome mi se ne čeka još godina dvije da ih mogu zaigrat kako spada...

ok njima je prioritet čim više zaraditi,...no ovakvim načinom niti budu privukli kupce...niti budu dobili svoju publiku,,,jednostavno nema smisla...

bezimeni
12-01-2009, 22:12
Igranje na PC-u je porez na budale u koje i sam spadam .X-360 košta 1700 kn i kada vidim kako igre rade i izgledaju na toj smješno jeftinoj knzoli dođe mi da se lupam sa čekićom po glavi....jer kad netko vidi kako mi torka GTAIV mogao bi posmisliti da imam digitron a ne solidan pc .Mafia sigurno nebude izuzetak .Nije ni prvi dio bio .Trebala bu opaka mašina za tu igru.

eddie2142
12-01-2009, 22:21
ma xbox je za debile, ja to nikad nebi kupio ne iz principa nego iz pitanja isplativosti
kad narastem laptop i netreba mi vise u zivotu

bezimeni
12-01-2009, 22:24
box je nesplativ samo za one koji neznaju kako može biti isplativ.....ne želim dalje jer nije dozvoljeno.

Kostolomac
12-01-2009, 23:34
@eddie2142
Iz pitanja isplatljivosti? :?
A kupnja računala 3 puta skupljeg za igranje igara ti zoveš isplatljivim? Sorry, ne kužim logiku :(

baldrick_
13-01-2009, 00:30
moja logika (a edijeva verovatno nije ista) je da ako daš 600e za kompjuter, moćiće te da igrate sve što izađe u narednih 3 godine (naravno, ne u najvećoj rezoluciji, na maksimumu, ali zar je to uopšte bitno?), plus sve ono što je izašlo u prošlih 15 godina. tu ima mnogo bisera, i da za jedno 20 godina može sve to da se pređe, a čak i onda može ponovo da se igra ono već pređeno (posle 20 godini, stvari se zaboravljaju). ako kupim xbox, imam relativno malen izbor, i to uglavnom pucačina, od kojih nema ljeba (em su kratke, em dosadne..). pc ne zastareva, samo da uzmem da ogidram sve kultne rpg klasike iz devedesetih tipa ultima underworld, eye of the beholder i tako to, pa onda sve čuvene avanture (quest serijali sierre, sve redom što je lucasarts izdao..), a od onog dobrog što izađe može da se odigra.
o ps3 ne vredi ni govoriti, barem dok se ne naprave pirati.

W3DR4N
13-01-2009, 02:03
To sve možeš odigrati na računalu za otpis. Konfiguracija za klasike ne prelazi 400 kuna, a osobno sam dobio takvu konfiguraciju za porciju ćevapa.

Xbox ima širi obujam žanrova od PC-a, jer šore, platforme i 80% sporta uopće ne izlazi na računalima.

baldrick_
13-01-2009, 02:34
zato avanture i tbs (a bogami i rts) strategije ne izlaze za xbox. u suštini, nijedno ni drugo nije bolje, treba izabrati po sopstvenom žanrovskom ukusu, ali mislim da bilo ko otvorenog uma može da se igra na tom kompjuteru za klasike dok ne crkne (kompjuter, ne čovek).

600e za kompjuter i za klasike i za sve novo što izađe..

eddie2142
13-01-2009, 07:43
box je nesplativ samo za one koji neznaju kako može biti isplativ.....ne želim dalje jer nije dozvoljeno.

ja NEZNAM kako moze biti isplativ! imas pravo! ali jedini razlog zbog klojeg bi ga kupio jesu igre kojih nema na pcu, tj avanture
crash - za maloumnike i nedonoscad, keca i trica rulaju
ninja igre - ima neka ninja igra neznam kako se zove ai bila dublje od ove koja je 2 generacije iznad PSa, ovdje samo slajvas kurac po joysticku i to je to
pop - imam ga na kompu
gta 4 - vrijedi odigrati samo zato mozes kruzati s lowriderima po gradu to mi je ludo, ides u prvoj i sve bijes

glupost...


To sve možeš odigrati na računalu za otpis. Konfiguracija za klasike ne prelazi 400 kuna, a osobno sam dobio takvu konfiguraciju za porciju ćevapa.

Xbox ima širi obujam žanrova od PC-a, jer šore, platforme i 80% sporta uopće ne izlazi na računalima.

kao sto rekoh, i te platforme mocne su usrali, a sport na ekranu je glupost, jer to mogu i u stvarnom svijetu raditi...
jel?


@eddie2142
Iz pitanja isplatljivosti? :?
A kupnja računala 3 puta skupljeg za igranje igara ti zoveš isplatljivim? Sorry, ne kužim logiku :(

istina, mozda ja malo izgledam kao neki glupan koji se samo igra na kompu, ali ne, ja ga trebam za vise od 50 aktivnosti koje nemogu zdusno obavljati na xboxu, a ako itko kupi konzolu za krizmu, prodam ja to za laptopcic pa igram klasike kao fallout2 citav zivot! tj dok baterija ne crkne

baldrick_
13-01-2009, 14:26
ja NEZNAM kako moze biti isplativ! imas pravo! ali jedini razlog zbog klojeg bi ga kupio jesu igre kojih nema na pcu, tj avanture

koje su to avanture kojih ima na xboxu, a nema na pc-u?

bezimeni
13-01-2009, 16:35
Vidim da NEZNAŠ . Pitaj npr. njih (http://webshop.sophoslab.hr/?usluge-i-servis/11/servis-xbox360--ixtreme-firmware-+-jamstvo/53)Spa bu ti možda malo jasnije .+ ide to i manje novaca kod nekoh drugih a ako si spretan naparviš si sam.Nekima baš moraš nacrtati što si mislio...ako to uzmeš u obzir ne vidim kako ti x360 nemože biti isplativ u odnosu na PC sobzirom da velika količina istih igara dolazi za obje platforme a na xy puta jeftinijem box-u rade bolje .I to bez konstantnih nadogradnji....

baldrick_
13-01-2009, 16:48
tako što na pc-u već postoji mali milion igara, koje su bolje od bilo čega što će da izađe u dogledno vreme. možeš li na xboxu da igraš torment? grim fandango? milion drugih kultnih igara? ne, nego samo realno govna koja izađu.. kao i za pc.

uberfreak
13-01-2009, 18:02
tako što na pc-u već postoji mali milionSigara, koje su bolje od bilo čega što će da izađe u dogledno vreme. možeš li na xboxu da igraš torment? grim fandango? milion drugih kultnih igara? ne, nego samo realno govna koja izađu.. kao i za pc.
ispricavam se , ali ovo podebljano je krivo, jer poostoji prek milijun igara garant

baldrick_
13-01-2009, 20:02
mislio sam dobrih milion igara, mada ne verujem da postoji preko milion.. mnogo je to.

Constantine
15-01-2009, 23:15
http://razetheworld.com/blog/wp-content ... 24x575.jpg (http://razetheworld.com/blog/wp-content/uploads/2009/01/mafia2screenshot003-1024x575.jpg)
http://razetheworld.com/blog/wp-content ... 24x575.jpg (http://razetheworld.com/blog/wp-content/uploads/2009/01/mafia2screenshot058-1024x575.jpg)
Kako predobro izgleda,jedva cekam da ovo zaigram.

16-01-2009, 10:42
Ma joj više-manje sve te slike iz igre prije izlaska su napumpana i fotošopirana đubrad...

Death By Sexy
16-01-2009, 11:21
već flaksam

Lord Jambrek
16-01-2009, 11:55
Ma joj više-manje sve te slike iz igre prije izlaska su napumpana i fotošopirana đubrad...


To je, ali ove slike su me debelo impresionirale iz tog razloga što imaju štih prve mafije, a to su filmski kadrovi. Sva kadriranja u igri su rađena pravilno i vrhunski. Izgleda poput filma, zato sam i volio mafiu, ne samo zbog vrhunske igrivosti i abnormalno dobre priče, ali i zbog te njezine vrhunske produkcije.

R@pt0r
16-01-2009, 14:46
Nadam se da nije netko postao prije mene... :)
Evo jedan fora trailer

Mafia II - Holiday Confessions Trailer (http://www.gametrailers.com/player/44435.html?type=flv)

ScorpiuS
16-01-2009, 14:50
Fakat izgleda predobro!!!! Kad bi mi netko reko da ovo nije iz igre prvo bi mu opalio šaku u lice, a onda malo razmislio o tome što je reko.

Arbiter of Change
16-01-2009, 15:09
Video je super jer me možda nekako stilom podsjetio na vrijeme kad je CG animacija dobijala poleta što se tiče igara (naravno, ja mislim na vrijeme kad su ovako izgledali CGI-evi, ne ingame). Ali ono, svi se ufajmo da bude dostojan nasljednik.

wiseguy
16-01-2009, 15:26
kad gledam ovo dođe mi da opet zaigram jedinicu ,ovaj naslov očekujem najviše

ScorpiuS
16-01-2009, 15:56
Video je super jer me možda nekako stilom podsjetio na vrijeme kad je CG animacija dobijala poleta što se tiče igara (naravno, ja mislim na vrijeme kad su ovako izgledali CGI-evi, ne ingame). Ali ono, svi se ufajmo da bude dostojan nasljednik.
Nako ovoliko vremena u razvoju, ako igra nebude božanstvena dolazim im u studijo sa motornom pilom!!! :twisted:

Constantine
16-01-2009, 16:04
Ma joj više-manje sve te slike iz igre prije izlaska su napumpana i fotošopirana đubrad...
Nadam se da ce barem priblizno ovako dobro izgledat kad izađe,osim toga i za crysis su se screenovi cinili nestvarnima ali ipak je na kraju tako izgledao a i ovi tvrde da Mafia 2 bude pogonjena engine-om savrsenijem od cry engine-a 2,sumnjam ali ako je tako onda super.

Arbiter of Change
16-01-2009, 16:24
Nadam se da ce barem priblizno ovako dobro izgledat kad izađe,osim toga i za crysis su se screenovi cinili nestvarnima ali ipak je na kraju tako izgledao...
Da, još posebno ako se sjećaš situacije kad je tek bio izašao 1. trailer za Killzone 2 prije nekoliko godina (ako se ne varam) i kad je igra izgledala toliko bolesno da se za prikazano mislilo da je sve render kako bi tek nedavno stvarno doznali da je to bio ingame video.

Mafia 2, ako je ovo ingame, izgleda prebolesno... sad me samo opet hvata strah za to koja će nam mašina trebati. Posebno kad se osvrnem na GTA4.

mravojed20
16-01-2009, 16:26
Ono stvarno je bio render, radili su usporedbu između stvarnog in game filmića i te animacije, i razlika je ono, vidljiva.

hvr8vvdztyM

Constantine
16-01-2009, 16:27
Ako bude kao Crysis,zahtjevna ali sa razlogom,onda dobro,samo nedaj boze da bude kao gta4.

Dexter PRO
17-01-2009, 00:11
Jedva cekam prokletu mafiju :P !!

Arbiter of Change
29-01-2009, 14:48
Novi filmić; Through the Eyes of a Don (http://www.gametrailers.com/player/44877.html).
Zanimljivo... doživio sam blagi flashback na Gangsters zbog ovog managment elementa.

uberfreak
29-01-2009, 15:06
Jedva cekam prokletu mafiju :P !!
i ja XD

baldrick_
29-01-2009, 15:12
Novi filmić; Through the Eyes of a Don (http://www.gametrailers.com/player/44877.html).
Zanimljivo... doživio sam blagi flashback na Gangsters zbog ovog managment elementa.
to je trailer za kuma 2.

Arbiter of Change
29-01-2009, 17:09
Isse, promašio temu. :)

Bara
29-01-2009, 18:45
HEHEHE, iako Godfather 2 izgleda jako primamljivo, vidio sam par screena i najviše liči novoj Mafii, ako je zadržao stari sustav unaprjeđenja oružja, iznuđivanje novca od malih privatnika, bit će super, a za Mafiu 2, nemam riječi, jedva čekam!!

ScorpiuS
29-01-2009, 20:58
Isse, promašio temu. :)
Enivej, taj trailer izgleda jebeno nenadjebivo! Owna će ovo sve!

<MC LORD>
01-03-2009, 11:17
totalno jedva čekam da izađe

chiEEEF
13-04-2009, 10:26
jao pa bit ce pre pre mocno! :thumbs2:

Aral
13-04-2009, 11:31
Onaj holiday confessions trailer...e ako ce tak igra izgledat skidam kapu! Svaka cast, prebolesno, koji atmosfera, koja izvedba...briljantno! Kad se sjetim killzone 2, kad su pustili prve trailere igra je izgledala prebolesno dobro da bi takva bila u finalu, a na kraju je takva i izasla. Zato polazimo nade u ovo jer ova igra to moze izvuc. Kad se sjetim jedinice, u vrijeme kad je dosla igra je bila ono...bomba!
Tko ce docekat izlazak ove igre, joooj :thumbs2:
I da, btw. godfather2 se moze sakrit u misju rupu pred mafijom. Sva sreca pa i nije radjen na taj nacin da bude bolji od mafije.

bounce
17-04-2009, 21:04
prvi gameplay video... izgleda predobro... :pray:

dHp4GK7C ... annel_page (dHp4GK7CUKE&feature=channel_page)

IGoR_2803
17-04-2009, 21:15
to se samo meni čini ili je fizika i ponašanje automobila na cesti u najmanju ruku čudno... :shock:

bezimeni
17-04-2009, 21:25
He ,he..kad ovo dođe uzimam godišnji , skuham si dve-tri litre kave i ne gasim komp.Igra im ide super glatko.Ima nade da nebum morao kupovati novi komp samo zbog ove igre .

Aral
17-04-2009, 21:58
Ha, tko zna...bas me zanima kaj ce rec oni koji su pljuvali po fizici u godfatheruII. Ali bez obzira na sve mislim da ce igra bit zakon, ono totalno filmski dozivljaj!

Deadwalker
18-04-2009, 03:26
He ,he..kad ovo dođe uzimam godišnji , skuham si dve-tri litre kave i ne gasim komp.
:pray:

lino
18-04-2009, 10:11
Auti se cine kao u godfatheru...

ScorpiuS
18-04-2009, 11:26
to se samo meni čini ili je fizika i ponašanje automobila na cesti u najmanju ruku čudno... :shock:
Nisam primjetio u onih par sekunda što su pokazali vozila.

Aral
18-04-2009, 11:46
Moramo imat na umu da to nisu jurilice i perolaki auti pa ono, meni je u jedinici bila cist ok fizika; samo da ovdje ne izmisljaju toplu vodu!

mravojed20
18-04-2009, 12:59
jedina igra gdje mi cover sustav nije išao na živce je gears of War, samo da ne pretjeraju s tim ovdje.

W3DR4N
18-04-2009, 13:33
Grafika je ružna, animacija je traljava.. i sve mi djeluje pre-pre-lagano.

Bartuc
18-04-2009, 13:50
Grafika je ružna, animacija je traljava


:|

Animacija je odlična, ne pati od "preanimiranosti" pokreta te slabe dinamike. Sve je fino fluidno i nema bespotrebnog i nesinhroniziranog mahanja rukama.

A kako si primjetio da grafika ne valja na videu tako niske rezolucije sam Bog zna :(


Zašto uvijek imaš potrebu popljuvati stvari koje drugi ljudi vole, i još k tome prije nego li si vidio kako to izgleda na nativnoj rezi svoga monitora :cry:

wiseguy
18-04-2009, 13:50
možda zbog kover sustava..

što si rekao i mene brine da ne bude pre lagana mada mi grafika ne znači puno

Bartuc
18-04-2009, 13:53
Ne vjerujem da je youtube mjerodavan da možeš procijeniti da li je igra pre lagana ili nije... Sjeti se Fallout 3 trailera gdje frajer preživi mini nuklearku zato što su sa GOD modom igrali.

wiseguy
18-04-2009, 13:55
pa da ovo je samo prvi dojam .Meni izgleda zanimljivo i vjerujem da če napraviti vrhunski posao

bezimeni
18-04-2009, 14:16
Loša grafika :o .Makar je film na jako maloj rezoluciji jasno se vidi da je barem duplo bolja nego na zadnjem GTA .Loše animacije :o .Meni izgledao kao živi grad sa živim ljudima .

Arbiter of Change
18-04-2009, 14:19
Ne znam za aute, ali kretnje likova su fenomenalne (izgleda da ona animacija prije dosta dugo vremena nije lagala po tom pitanju, odlično izgledaju, skoro kao pre-renderane). Isto tako mi je bilo drago čuti da će se opet fokusirati na priču. Jedino ostaje pitanje težine i kvazi-potrebnog cover sistema koji mi već ide na jetru lagano.

Bartuc
18-04-2009, 14:25
Nije loš CoverSistem ako je izveden kao u recimo Vegasu, kada moraš kliknuti i držati tipku da bi se priljubio uz zaklon. Ali ako ga naprave kao u Mass Effectu, onda je to problem pošto nije fora kada ti lik automatski prelazi u cover stanje.

Mada iz jednog djela filmeka se vidi da "CS" ne funkcionira najbolje te ima manu kao i sve ostale igre sa tim sistemom... Ono kada si na rubu zida i van ti viri dio tijela gdje te svi najnormalnije pogađaju, trebali bi se poigrati programeri sa tim coverom i nekako bolje napraviti granicu između sigurne i nesigurne zone..

W3DR4N
18-04-2009, 14:26
Loša grafika :o .Makar je film na jako maloj rezoluciji jasno se vidi da je barem duplo bolja nego na zadnjem GTA .Loše animacije :o .Meni izgledao kao živi grad sa živim ljudima .

Meni izgleda jedno dvostruko lošije od GTA IV.
Jednostavno ima premalo detalja. Premalo sjena, premalo objekata, premalo ljudi... premalo svega.
Izgleda kao Wheelman.

bezimeni
18-04-2009, 14:29
CoverSistem je bio prva liga u Vegasu.Isto tako i u zadnjem BIA .Totalno zabavno .I zadnji GTA ga je imao .U stvari ljutio bih se da ga nisu uveli u Mafiju 2. Ipak je prednost ako lik to može koristiti nego ako samo kao robot trčkara po mapi.

A grafika mi izglad umjetnički...onaj snježni dio ili unutrašnjost crkve...divota.

wiseguy
18-04-2009, 14:30
bokte kako si ti to mogao vidjeti na video užasne kvalitete ,gluposti

mr. Pink
18-04-2009, 14:38
Grafika je dobra,ali nekako mi se cini kao da posvuda fali detalja,grad bi trebao biti detaljniji.

Bartuc
18-04-2009, 14:44
Ipak je prednost ako lik to može koristiti nego ako samo kao robot trčkara po mapi.

Pa baš to, po meni je taj CoverSistem revolucija u gamingu. Bar nekakva interakcija između lika i okoline.

wiseguy
18-04-2009, 14:56
slažem se s tom tvrdnjom mada bi igra i bez toga mogla dobro funkcionirati ali ovako nešto nije na odmet ,a da je grafika loš stvarno se ne može vidjeti iz onoga videa

bounce
18-04-2009, 15:16
Loša grafika :o .Makar je film na jako maloj rezoluciji jasno se vidi da je barem duplo bolja nego na zadnjem GTA .Loše animacije :o .Meni izgledao kao živi grad sa živim ljudima .

Meni izgleda jedno dvostruko lošije od GTA IV.
Jednostavno ima premalo detalja. Premalo sjena, premalo objekata, premalo ljudi... premalo svega.
Izgleda kao Wheelman.

pa to je tek teška alfa igre...

IGoR_2803
18-04-2009, 15:44
najbolje da prestanemo spekulirati o grafici, detaljima, fizici, gameplayu itd... barem dok se ne pojavi neki duži in-game video više rezolucije...

Arbiter of Change
18-04-2009, 16:09
Još jedan filmić, jasniji i veće reze:
http://www.dagbladet.no/2009/04/18/kult ... 0/5791710/ (http://www.dagbladet.no/2009/04/18/kultur/spill/mafia/playstation_3/xbox_360/5791710/)

mr. Pink
18-04-2009, 16:26
To je vec normalniji video.Animacije su odlične(pogotovo kad onaj lik hoda tamo na krovu zgrade i puca),mislim da atmosfera bude predobra.

IGoR_2803
18-04-2009, 17:03
Još jedan filmić, jasniji i veće reze:
http://www.dagbladet.no/2009/04/18/kult ... 0/5791710/ (http://www.dagbladet.no/2009/04/18/kultur/spill/mafia/playstation_3/xbox_360/5791710/)

iz ovoga filmića se puno bolje vidi situacija... mislim da je wedran u krivu...

detaljnost grafike se dobro vide kod pucnjave po onom žičanom staklu... gg :thumbs2:

wiseguy
18-04-2009, 17:04
črimjetio sam i automatsko lječenje mislim da se to mnogima neče svidjeti ili sam možda u krivu,meni izgleda odlično i jedva čekam,što se grafike tiče meni ovako nešto ne izgleda loše ali ja inače nemam prevelike kriterije za grafiku ugl.jedva čekam još jednom

Durin
18-04-2009, 17:17
Ako igra bude puno bolje optimizirana od GTA4, velike su šanse da će biti odlična.

ScorpiuS
18-04-2009, 17:23
Mislim da se donekle slažem sa W3DR4N0M. Premalo poligona u grafici, ali teksture nisu izmuljane. Animacije zbilja jesu loše, a to se vidi u katastrofalnom cover sistemu, neznam kako bi objasnio, lik puca iz zaklona a puška se još uvijek nalazi ispod zaklona. Fizika automobila je ok, ali automobili ne dodiruju kolima tlo, ili možda jako malo.

wiseguy
18-04-2009, 17:43
glupo je sad o tome govoriti pošto igra još nije izašla animacije nisu katastrofa li moglo je i bolje,slažem se ali ne znam tkoga bi to odbilo od igranja,kover sistem je dobar po meni

IGoR_2803
18-04-2009, 17:59
Mislim da se donekle slažem sa W3DR4N0M. Premalo poligona u grafici, ali teksture nisu izmuljane. Animacije zbilja jesu loše, a to se vidi u katastrofalnom cover sistemu, neznam kako bi objasnio, lik puca iz zaklona a puška se još uvijek nalazi ispod zaklona. Fizika automobila je ok, ali automobili ne dodiruju kolima tlo, ili možda jako malo.

čekaj malo, jel ti i ja gledamo isti video or what? animacije su loše? daj pogledaj dok lik puca iz pištolja i drugom rukom pridržava ovu u kojoj ga drži, pogledaj kako se feedback odlično prikazuje... daj pogledaj kretnje ljudi po ulici... evo, pogledaj na ovom zadnjem videu kretnju tipa koji na mobitel razgovara dok izbjegava nekog random lika na ulici... @ 1:01, 1:02... pa pokreti dok tipa izbaci kroz prozor... da ne nabrajam dalje...

W3DR4N
18-04-2009, 18:13
Na mobitel? 1950.? :(
Ne znam, izgleda trulo, za razliku od fejkanih prerenderiranih animacija (poput one u crkvi) s kojima su nas ranije zatrpavali.
Atmosfera je isto debelo fulana. Previše neprijatelja i previše čiste pucačine za jednu mafiu. Imam osjećaj da će biti samo napucavanje i napucavanje.

bounce
18-04-2009, 18:16
drži se ti radije gta 4 i pusti ostale da uživaju..

Deadwalker
18-04-2009, 18:22
Isuse boze, koji razliciti dozivljaji istog materjala, nevjerojatno... :roll:
A dobro, Wedran ima obicaj cesto popljuvati stvari ili onak iz cistog mira svima kontrirati. Neznam, nisam jos gledao video posto mi moj net doma to ne dozvoljava. Budem na faksu pa cu nesto skomentirat onda...Iako, kolko sam vidio one starije gameplay videe, nekako mi je nerealno do moze ono biti in-game, neznam, ne vjerujem

IGoR_2803
18-04-2009, 18:42
Na mobitel? 1950.? :(


buahaha, lol :rotfl: ... fakat, opce nisam razmišljao o vremenskom periodu igre, fokusirao sam se samo na analizu grafičke prezentacije...

ScorpiuS
18-04-2009, 20:35
Na mobitel? 1950.? :(


buahaha, lol :rotfl: ... fakat, opce nisam razmišljao o vremenskom periodu igre, fokusirao sam se samo na analizu grafičke prezentacije...
Ako si se toliko fokusirao na grafički prikaz (sve što tvoje oči vide, jel'te?) kako onda da si vidio mobitel umjesto nečeg drugog, vokitoki?

bezimeni
18-04-2009, 21:02
I prvi dio mafije je krenuo laganini...malo taksiranja , pa malo bejzbol palice , pa dobiješ prvi pištolj... a pred kraj igre se napucavalo sve u šesnajst .Tko zna da li su ove mape sa početka igre ili pred kraj igre .Ne vjerujem da će se igra pretovriti non stop napucavanje .I grafički prikaz je odličan.Da , nije kao na slikama i to me krajnje veseli.Jer da je , nema mašine na ovom forumu koja bi tu igru mogla normalno tjerati .

Mislim da iskusno oko već sada po ovom malom filmiću može zaključiti kako nas čeka hit igra.

Bartuc
18-04-2009, 21:09
Bome. Iznenadila me igra, nisam imao niti najmanji hype oko tog naslova, drito sam ravnodušan bio, ali nakon ovog trailera sam se zapalio :D

IGoR_2803
18-04-2009, 21:28
Ako si se toliko fokusirao na grafički prikaz (sve što tvoje oči vide, jel'te?) kako onda da si vidio mobitel umjesto nečeg drugog, vokitoki?

ajde ne provociraj molim te...

Aral
19-04-2009, 10:35
Da, mislim da je grafika najbitniji koncept svake igre, pogotovo pod kojim kutem se baca koja sjena i da li glavni lik trepce normalno ili nenormalno...isss, ko da je bitno, ak ce bit dobra bit ce, ako ne ne; imate sto primjera gdje je prvi dio bio fenomenalan, nastavak smece, tipa deus ex 1 i 2...live with it.

ScorpiuS
19-04-2009, 10:37
Da, mislim da je grafika najbitniji koncept svake igre, pogotovo pod kojim kutem se baca koja sjena i da li glavni lik trepce normalno ili nenormalno...isss, ko da je bitno, ak ce bit dobra bit ce, ako ne ne; imate sto primjera gdje je prvi dio bio fenomenalan, nastavak smece, tipa deus ex 1 i 2...live with it.
Ja ne komentiram samo grafiku, pucanje iz zaklona je jako ukočeno, a to je animacija, previše neprijatelja za ovakav tip igre, to je pravo gameplay.

Aral
19-04-2009, 10:41
Ma ne govorim tebi, govorim opcenito...dovoljno je procitat par recenica na cijeloj strani i sve je jasno. Kao sto rekoh, sto cemo dobit dobit cemo, iz prve sam se veselio nakon par trailera al vidjevsi sad zadnji film nisam i nesto happy...ali vidjet cemo, znate kak se kaze; tko se zadnji smije najsladje se smije 8)

Xila88
19-04-2009, 19:43
Ovaj gameplay je iz Alphe verzije i to je potvrđeno a i vidi se iz praznoće detalja.
Ovaj je video upravo prikazan samo da se vidi koncept gameplaya.
I misija je negdje iz sredine igre.

ScorpiuS
19-04-2009, 20:10
Ovaj gameplay je iz Alphe verzije i to je potvrđeno a i vidi se iz praznoće detalja.
Ovaj je video upravo prikazan samo da se vidi koncept gameplaya.
I misija je negdje iz sredine igre.
Sve to stoji, ali je činjenica da ovako ne želim vidjet finalnu verziju.

Nodakim
19-04-2009, 20:25
Kako hoćeš,meni ovako izgleda svršelišs,to i dokazuje Wekyevo pljuvanje po igri,čim sam vidio bitchanje o lošoj kvaliteti,znao sam da ću uživati u igri.

Raz
19-04-2009, 20:30
Igra mi zasada izgleda sasvim ok, za grafiku me baš briga ako će gameplay biti dobar.

W3DR4N
19-04-2009, 21:13
Ovaj gameplay je iz Alphe verzije i to je potvrđeno a i vidi se iz praznoće detalja.
Ovaj je video upravo prikazan samo da se vidi koncept gameplaya.
I misija je negdje iz sredine igre.

Alfe ne sadrže pune elemente gameplaya, rascjepkane su, većinom nedostaje zvuk i ostali detalji.
Ako je misle izdati do kraja godine, ovo već mora biti poprilično dobro ispolirana Beta, inače igru očekuj tamo za Božić 2013..

ssalG
19-04-2009, 21:38
Vidim da se AI protivnika nije puno mijenjao od prvog dijela.

Megger
20-04-2009, 00:47
Ne znas jos nista.. Ne mozes to nes posebno vidjet u filmicu.

wiseguy
20-04-2009, 06:53
ja samo znam da ču uživati ako samo ne zeznu kao gta i to je moja zadnja jedino ako ne izbace još koji filmić

Aral
20-04-2009, 07:55
Vidim da se AI protivnika nije puno mijenjao od prvog dijela.

Ti vidis nesto kaj mi ne vidimo? :o

W3DR4N
20-04-2009, 08:32
Jako se puno toga može isčitati iz video zapisa. Zato se i zove gameplay clip.

Aral
20-04-2009, 14:18
Neznam, znam samo da ono kaj vidim u takvim gameplay filmicima igra obicno na kraju ispadne ili cisto smece ili fenomenalna, ovisi kakav se hype dize oko igre. Ak je lose naprave nek im bude, tko ce htjet igrat igrat ce je :D

ssalG
20-04-2009, 17:56
Ti vidis nesto kaj mi ne vidimo? :o

Vidim protivnike koji stoje na otvorenome kao kipovi dokle ti pucaš po njima sa strojnicom iz zaklone, i vidim autore igre kao to kompenziraju činjenicom da ti treba 20 metaka iz strojnice da ubiješ nekoga.
Jedine naznake inteligencije vidim u tome da se eventualno koji od njih sagne iza zaklona ako se tamo našao kada je počela pucanjava.

ScorpiuS
20-04-2009, 19:06
Ti vidis nesto kaj mi ne vidimo? :o

Vidim protivnike koji stoje na otvorenome kao kipovi dokle ti pucaš po njima sa strojnicom iz zaklone, i vidim autore igre kao to kompenziraju činjenicom da ti treba 20 metaka iz strojnice da ubiješ nekoga.
Jedine naznake inteligencije vidim u tome da se eventualno koji od njih sagne iza zaklona ako se tamo našao kada je počela pucanjava.
To mi najviše smeta kod modernih igara, skrivaju glupost AI-a sa povećavanjem njihove otpornosti na metke.

bezimeni
20-04-2009, 20:04
Baš me zanima da li će neki koji vide bolje od ostalih zaobići ovu igru kada izađe.Ja sam npr. pljuvao Kum II i prije nego je igra izašla i samo po viđenom filmu.Ostao sam dosljedan sebi i zaobišao igru kada je izašla.Nadam se da će i neki drugi biti jednako dosljedni.

Ono što sam ja vidio...protivnik ispuca metak zaklonjen iza zida a kada igrač zapuca prema njemu on se povuče iza tog istog zida .Vidio sam jednog koji je prevrnuo stol i sakrio se iza njega u stilu starog kaubojca ...vidio sam jednog kod šanka koji se izmicao lijevo/desno kada se bilo pucalo po njemu .

U kojoj je to današnjoj modernoj igri bolji AI ? Što bi još trebali konkretno raditi u ovim viđenim napucavanjima koji su većinom bili izvođeni u vrlo tijesnim mapama.Odigrao sam zadnji GTA i nisam vidio nimalo bolji AI , dapače nije bio u stanju izvoditi ovo što izvodi u ovoj igri.Policija se jednako tako samo znala sagnuti iza auta..a ako si ih prevario i natjerao da trče iza tebe bilo je dovoljno sačekati ih iza prvih vratiju i slagati ih kao drva.Protivnici su jednako tako , većinom samo izvadili pištolj , stajali ukiplljeno i pucali prema tebi .I to je sve skupa bilo u još lošijijoj animaciji .Znali bi svi kao po zapovjedi , istovremeno staviti pušku na rame , stajati kao da su metlu progutali i pucati .

wiseguy
20-04-2009, 20:22
a stvarno umjesto da se nadate dobroj igri vi očekujete da se neprijatelji bacaju u zaklon kao u stvarnosti jer kao lik kojeg je igrač sa videa skinuo vrlo brzo nije pametan.i ne treba 20 metaka nego je puška ima realan recoil.Jednostavno želite pokvariti ugođaj meni i još nekome tko ovo nestrpljivo isčekuje

ssalG
20-04-2009, 20:43
Očekujem AI koji je malo napredniji od onoga kojeg sam vidio u prvom MoH-u prije 10 godina.


Baš me zanima............ metlu progutali i pucati

A znaš što sam ja vidio u sceni kada lik prevrne stol?
Skriptiranu radnju, ako malo bolje pogledaš uočiti ćeš da se lik pojavio tek ga je igrač skoro ušao u sobu i da je prije do toga istoga stola stajao protivnik sa strojnicom koji je očito smatrao da je prevrtanje stola prenaporna radnja za spašavanje svoga života.
Igru ću igrati ako bude dobro napravljena, nevidim nikakav razlog zašto nebi igru igrao zato što sam sada rekao ono što vidim u videu.
GTA je također stravično loše optimiziran na PC-u zar bi igrači sada zbog toga trebali to trpiti u svakoj igri?

bezimeni
20-04-2009, 20:51
Nitko te ne tjera da trpiš , jednostavno zaobiđi.

U svakoj igri je AI skriptan .Ne postoji igra bez skriptanog AI ako pričamo o SP igrama. Još čekam da mi neko da primjer sa igrom sličnog stila i boljom umjetnom inteligencijom.

IGoR_2803
20-04-2009, 23:03
Nitko te ne tjera da trpiš , jednostavno zaobiđi.

U svakoj igri je AI skriptan .Ne postoji igra bez skriptanog AI ako pričamo o SP igrama. Još čekam da mi neko da primjer sa igrom sličnog stila i boljom umjetnom inteligencijom.

ma šta se opće trudiš više... od kad sam na ovom forumu ni jedna najava nastavka nekog "blockbuster" naslova nije prošla bez razapinjanja i na mahove bezargumentiranog pljuvanja, tako da ovo nije ništa neviđeno... zaboli me đon što će drugi reći uostalome, taman da svi mogući časopisi, i gaming gurui ocjene igru sa -5, ako je meni dobra, nema toga boga koji će me odgovoriti od nje... pogledaj samo topic o diablu 3 da vidiš o čemu govorim... over and out!

ssalG
20-04-2009, 23:40
Možda zato što "blockbuster" naslovi, baš kao i filmski im kolege najčešće ne donesu ono što obećaju?


Nitko te ne tjera da trpiš , jednostavno zaobiđi.

U svakoj igri je AI skriptan .Ne postoji igra bez skriptanog AI ako pričamo o SP igrama. Još čekam da mi neko da primjer sa igrom sličnog stila i boljom umjetnom inteligencijom.

Jedno je djelomčno skriptiran AI, a drugo je skripta za koju točno određeno tko,kako i kada će je izvesti.
I ja nisam tvrdio da u igrama postoji AI bez skripti, već sam rekao da je ona scena najvjerovatnije već unaprijed određena skripta koja se tada morala odigrati, a ne skripta koja je ugrađena u AI i koja se aktivira kada se lik nađe u pucnjavi i blizu stola.
Nisam odigrao ni GTA 4 ni Saints Row 2 (to su jedine dvije igre mi padaju napamet da su slične Mafia 2) tako da neznam kakav je tamo AI no kakav god bio to ne mijenja činjenicu da AI koji se vidi na onome filmu izgleda zastarjelo.

ScorpiuS
21-04-2009, 06:36
Možda zato što "blockbuster" naslovi, baš kao i filmski im kolege najčešće ne donesu ono što obećaju?


Nitko te ne tjera da trpiš , jednostavno zaobiđi.

U svakoj igri je AI skriptan .Ne postoji igra bez skriptanog AI ako pričamo o SP igrama. Još čekam da mi neko da primjer sa igrom sličnog stila i boljom umjetnom inteligencijom.

Jedno je djelomčno skriptiran AI, a drugo je skripta za koju točno određeno tko,kako i kada će je izvesti.
I ja nisam tvrdio da u igrama postoji AI bez skripti, već sam rekao da je ona scena najvjerovatnije već unaprijed određena skripta koja se tada morala odigrati, a ne skripta koja je ugrađena u AI i koja se aktivira kada se lik nađe u pucnjavi i blizu stola.
Nisam odigrao ni GTA 4 ni Saints Row 2 (to su jedine dvije igre mi padaju napamet da su slične Mafia 2) tako da neznam kakav je tamo AI no kakav god bio to ne mijenja činjenicu da AI koji se vidi na onome filmu izgleda zastarjelo.
AI je u svakoj igri potpuno skriptiran sa raznim algoritmima. Dogodi se ovo i AI radi ono i slično tome.

wiseguy
21-04-2009, 07:54
Možda zato što "blockbuster" naslovi, baš kao i filmski im kolege najčešće ne donesu ono što obećaju?


Nitko te ne tjera da trpiš , jednostavno zaobiđi.

U svakoj igri je AI skriptan .Ne postoji igra bez skriptanog AI ako pričamo o SP igrama. Još čekam da mi neko da primjer sa igrom sličnog stila i boljom umjetnom inteligencijom.

Jedno je djelomčno skriptiran AI, a drugo je skripta za koju točno određeno tko,kako i kada će je izvesti.
I ja nisam tvrdio da u igrama postoji AI bez skripti, već sam rekao da je ona scena najvjerovatnije već unaprijed određena skripta koja se tada morala odigrati, a ne skripta koja je ugrađena u AI i koja se aktivira kada se lik nađe u pucnjavi i blizu stola.
Nisam odigrao ni GTA 4 ni Saints Row 2 (to su jedine dvije igre mi padaju napamet da su slične Mafia 2) tako da neznam kakav je tamo AI no kakav god bio to ne mijenja činjenicu da AI koji se vidi na onome filmu izgleda zastarjelo.

reci mi jednu igru gdje se AI svaki put baca i zaklon kad se puca na njega ti ne shvačaš da bi igra bila dosadna kada bi morao čekati svakoga gada da izviri iz zaklona ovako imaš one koji če strojnicom po tebi zapucati žestoko da češ ostati u zaklonu a imaš i one koji če iz zaklona vjerovatno kojim pištoljem zapucati po tebi što je realno .Isto tako je glupo očekivati od mafije nekakvu revoluciju i napredni AI .Bože Takvi su digliseljačku bunu oko diabla a prema onom gameplay filmu dobivaju izvarednu igru

mravojed20
21-04-2009, 10:00
Što se tiče animacije, pogotovo kad se u cover ide, evo kako bi to trebalo izgledati u mafiji 2, jer naspram ovome sve izgleda puno ukočenije.

http://www.gametrailers.com/player/48244.html

Trailer na koji sam slučajno naletio i pogledao već 3 puta jer je baš kul :D

wiseguy
21-04-2009, 10:08
wow izgleda odlično ali ipak ovaj lik je gangster a ne rambo :D

Megger
21-04-2009, 11:41
Tocno..
Ja ne zelim a ni ne ocekujem da mi se tako lik krece u Mafiji 2.
Mafia je za sporu animaciju likova, jednostavno kao pravi gentlemen. Ipak je rijec o mafijasima, nije to akcijska pucacina.
A kad dodje do napucavanja dovoljno je sakrivat se iza jednog zida i pucat kao i u jedinici..

ssalG
21-04-2009, 13:25
reci mi jednu igru gdje se AI svaki put baca i zaklon kad se puca na njega ti ne shvačaš da bi igra bila dosadna kada bi morao čekati svakoga gada da izviri iz zaklona ovako imaš one koji če strojnicom po tebi zapucati žestoko da češ ostati u zaklonu a imaš i one koji če iz zaklona vjerovatno kojim pištoljem zapucati po tebi što je realno .Isto tako je glupo očekivati od mafije nekakvu revoluciju i napredni AI .Bože Takvi su digliseljačku bunu oko diabla a prema onom gameplay filmu dobivaju izvarednu igru

Isto će tako biti dosadna ako mi protivnici budu stajali kao glineni golubovi čekujući da ih pobijem.


Tocno..
Ja ne zelim a ni ne ocekujem da mi se tako lik krece u Mafiji 2.
Mafia je za sporu animaciju likova, jednostavno kao pravi gentlemen. Ipak je rijec o mafijasima, nije to akcijska pucacina.
A kad dodje do napucavanja dovoljno je sakrivat se iza jednog zida i pucat kao i u jedinici..

Zapravo glavni dio igre i jest akcijska pucačina.

IGoR_2803
21-04-2009, 15:32
Tocno..
Ja ne zelim a ni ne ocekujem da mi se tako lik krece u Mafiji 2.
Mafia je za sporu animaciju likova, jednostavno kao pravi gentlemen. Ipak je rijec o mafijasima, nije to akcijska pucacina.
A kad dodje do napucavanja dovoljno je sakrivat se iza jednog zida i pucat kao i u jedinici..

aha, znači "suparnici" bi se trebali sjest uz kavu i onda jedan drugom, onak, čisto ležerno propucat lubanju... :thumbs2:

Raz
21-04-2009, 15:44
Mislim da je još malo prerano za pljuvanje po igri... ja sam optimističan, sumnjam da ju budu upropastili.

Megger
21-04-2009, 17:35
@IGoR

Pa znas da bi to bilo cak i zanimljivo.. Ozranizirani dual fight

wiseguy
21-04-2009, 18:43
a nemam pojma samo znam da iz gamespota rekli da če i neprijatelji koristiti zaklon ,te da neče trebati 10 metaka iz pištolja u glavu za rješit neprijatelja i prestanite pljuvati po igri ako nije izašla jer je to debilno

bezimeni
21-04-2009, 18:51
Potvrđena su i četiri različita završetka .

ScorpiuS
21-04-2009, 19:10
Potvrđena su i četiri različita završetka .
Aha, dakle ima i RPG-a u igri? Meni paše, jako.

Aral
24-04-2009, 09:58
U novom GT.tv-u ima dosta infoa o novoj Mafiji i tako to, pa bacite pogled ;)

edit: ups, zaboravio link

http://www.gametrailers.com/gametrailer ... &ch=1&sd=0 (http://www.gametrailers.com/gametrailerstv_player.php?ep=57&ch=1&sd=0)

ScorpiuS
24-04-2009, 18:57
A ti na ovom forumu samo štampaš linkove sa GT xD

Aral
24-04-2009, 19:27
A ti na ovom forumu samo štampaš linkove sa GT xD

Pa kad je najbolji :D A vidim nitko nece, vidim petak ujutro, doslo novih filmica pa ajde idemo linkat 8) Da i ja pridonesem malo :ekipa:

ScorpiuS
24-04-2009, 19:37
A ti na ovom forumu samo štampaš linkove sa GT xD

Pa kad je najbolji :D A vidim nitko nece, vidim petak ujutro, doslo novih filmica pa ajde idemo linkat 8) Da i ja pridonesem malo :ekipa:
U tom slučaju bi trebalo napravit jednu novu temu, Game Trailers vids i uz linkove video stavit i linkove za temu te neke igre.

Arbiter of Change
25-04-2009, 09:41
Za one koji traže baš samo informacije o Mafiji 2 slijedi trilogija filmića A Day in the Life:
http://www.gametrailers.com/player/48372.html
http://www.gametrailers.com/player/48370.html
http://www.gametrailers.com/player/48368.html

EdiN:)
25-04-2009, 09:45
Za one koji traže baš samo informacije o Mafiji 2 slijedi trilogija filmića A Day in the Life:
http://www.gametrailers.com/player/48372.html
http://www.gametrailers.com/player/48370.html
http://www.gametrailers.com/player/48368.html

Eh thanks sto si postavio linkove :thumbs2:

Jedva cekam da izade igra :D

Aral
25-04-2009, 10:32
A ti na ovom forumu samo štampaš linkove sa GT xD

Pa kad je najbolji :D A vidim nitko nece, vidim petak ujutro, doslo novih filmica pa ajde idemo linkat 8) Da i ja pridonesem malo :ekipa:
U tom slučaju bi trebalo napravit jednu novu temu, Game Trailers vids i uz linkove video stavit i linkove za temu te neke igre.

Ma jok, previse je to posla, ovdje sam samo stavio uz neke igre koje me zanimaju, inace mi nije tak jako vazno ;)

bounce
25-04-2009, 18:34
šteta, desilo se ono što sam se bojao, pošto je igra rađena i za konzole, view distance je jako smanjen, što se vidi iz kraja trećeg videa... automobili u daljini iskaču odnikud, s malo detalja, a dok se malo približe "pretvore" se u one s više detalja...

šteta, nadam se da će to popravit..

Aral
26-04-2009, 01:06
Da, ako je tako na konzolama to nemora znacit da ce tak bit i na PC-u...a opet... :?

ScorpiuS
26-04-2009, 07:01
Da, ako je tako na konzolama to nemora znacit da ce tak bit i na PC-u...a opet... :?
Ma nije to problem do konzola nego zbog nemogućnosti developera da dobro optimiziraju igru za bilo koju platformu. GTA je imao ogroman view distance na konzolama.

Deadwalker
26-04-2009, 07:15
pa naravno, dobrim kresanjem view distanca se dobivaju najbolje perfomanse, tak je najlakse... :(

lino
26-04-2009, 11:48
Auti se cine isti kao u godfatheru 2 :/

wiseguy
26-04-2009, 11:51
ne vjerujem da če biti takva jer je jedinica imala realan prikaz oštečenja na autima

Feanor
26-04-2009, 11:55
Sviđa mi se sto, iako je grafika 10x bolja nego u jedinici još uvjek se osjeti ta atmosfera slična jedinici i izgledi likova i grada..

ScorpiuS
26-04-2009, 12:35
pa naravno, dobrim kresanjem view distanca se dobivaju najbolje perfomanse, tak je najlakse... :(
Dok sam gledao ovaj video cijelo sam vrijeme ponavljao u sebi: "Ovo nemože biti Mafia, ovo nemože bit Illusion Software"

bezimeni
26-04-2009, 13:01
Ponovno sam odgledao ove linkane filmove u višoj rezoluciji i dojam mi se nije ni malo pokvario.U gta 4 smo imali katastrofalne sjene , lošije animacije likova , odvratan pop up na svemu ispod 50% detalja te užasan trzavi port , ipak guštao sam i u takvoj igri ako se to može nazvati guštanjem .Igrao sam je najviše zbog zanimljivih misija koje te vuku da igru završiš.Ovdje vidim odličnu grafiku koja je i dobro optimalizirana ,super zabavno napucavanje te odlično dizajniran grad .Malom broju igra se veselim ali ovo je definitivno jedna od tih igri. Samo neka ništa novoga ne nabrijavaju jer mi se baš i ne kupuje nova mašina. Neka ostane na ovom nivou i neka što prije završe igru.

Aral
26-04-2009, 19:00
Trazite dlaku u jajetu...bla bla bla bla

Ja cu je bas igrat i igrat i igrat i sve ce biti divno i krasno. Đizs...

CRO-Tsar
04-05-2009, 08:44
Ovaj novi trailer sa IGN-a mi je super. Tu se vidi da grafika nije baš ko iz onih trailera, al to je prikazano za PS3, a i meni se čini super. Jedva čekam da igra izađe.

Jel mi može netko samo reći datum kad dolazi ???

ScorpiuS
28-05-2009, 11:38
Igra je odgođena na do 30. travnja 2010

Deadwalker
28-05-2009, 11:39
ocekivano nekak :( Al dobro, do onda cu valjda imati kantu koja ce normalno moci goniti to cudo :P

Bara
28-05-2009, 12:09
Potpuno očekivano! I bolje im je da su odgodili jer nadam se da će sada ispraviti fiziku vozila, jer kako sam vidio sa gameplay tailera fizika vozila je potpuno neprirodna, nešto onako kao u Godfatheru 2, Wheelmanu, Just Causeu, uglavnom, izgleda kao u svim lošim GTA klonovima. Nadam se da Mafia 2 ne misli biti još jedan GTA klon, nego nešto novo, što ćemo još dugo pamtiti...

Aral
28-05-2009, 12:28
Krasno.

CRO-Tsar
28-05-2009, 13:07
Sam da auti idu kak treba, da sve bude ok.
U jedinici su dobro išli.

IGoR_2803
28-05-2009, 14:28
Potpuno očekivano! I bolje im je da su odgodili jer nadam se da će sada ispraviti fiziku vozila, jer kako sam vidio sa gameplay tailera fizika vozila je potpuno neprirodna, nešto onako kao u Godfatheru 2, Wheelmanu, Just Causeu, uglavnom, izgleda kao u svim lošim GTA klonovima. Nadam se da Mafia 2 ne misli biti još jedan GTA klon, nego nešto novo, što ćemo još dugo pamtiti...

upravo to, meni se također ne sviđa fizika vozila, nekako previše "godfatherski" mi djeluje...

wiseguy
28-05-2009, 15:05
naravno,vi ste stručnjaci te ste več isprobali igru :(

ScorpiuS
28-05-2009, 15:45
naravno,vi ste stručnjaci te ste več isprobali igru :(
Fizika automobila se može lako vidjeti sa videa. A ono što sam ja vidio je da automobili liče kao da su teški 10t, a kola im lebde nad asfaltom.

IGoR_2803
28-05-2009, 15:54
naravno,vi ste stručnjaci te ste več isprobali igru :(

ajde se nemoj praviti blesav jer nisam raspravljao o nekakvoj igrivosti, ne znam kakvim grafičkim detaljima ili o zapletu igre nego o nečemu što se ako ništa drugo nazire iz videa...

mravojed20
28-05-2009, 16:50
Meni izgleda sasvim dobro, prvi dio je imao odličan feel kod upravljanja vozilima, treba vidjet hoće li i ovaj, sumnjam da to mogu pokvariti.

IGoR_2803
28-05-2009, 17:39
Meni izgleda sasvim dobro, prvi dio je imao odličan feel kod upravljanja vozilima, treba vidjet hoće li i ovaj, sumnjam da to mogu pokvariti.

a zašto ga ne bi mogli pokvariti? rade novu igru from scratch, tako da prvi dio nije garancija da će i drugi imati jednaki odjek u gaming zajednici... mislim nije da sam neki pesimista, da se razumijemo, jako mi se sviđa do sada viđeno u trailerima, sve osim fizike vozila...

CRO-Tsar
28-05-2009, 17:48
Ma bit će sve uredu, možda to još dovršavaju. U jedinici je fizika auta bila super, al u npr. godfatheru je sranje. Tam auto koda lebdi nad zemljom ili skreće zadnjim kotačima, skroz sjebano, mrzim kad mi fizika auta nevalja.
To je jedan od najvažnijih dijelova igre i nesmiju to usrat.

Praetorians
28-05-2009, 17:52
Da u godfatheru stvarno koda da sa zadnjim kotacima auto skrece ko na kombajnu. lol

Bara
28-05-2009, 18:31
U gameplay trailerima koje sam pogledao sve mi se svidjelo osim fizike automobila, kao što sam napomenuo, i to što je jedan metak iz pištolja srušio koncertni klavir :D, očito igra treba još malo poliranja, neka ljudi dovrše svoje, ipak, ne žele sigurno ponoviti istu grešku kao i Rockstars, to jest, oslanjati se na slavu, bem ti Rockstars, uspio si!!!!

Deadwalker
28-05-2009, 18:34
Rockstarova zadnja igra je remekdjelo. Problem je samo sto su usrano portali igru. Iako vec sada s patchevima je u ok stanju...
Glede Mafie, neka samo poliraju igru, imat cemo sta u međuvremenu igrati...

W3DR4N
29-05-2009, 22:44
novi trailer
http://www.gametrailers.com/video/e3-09 ... 1?type=flv (http://www.gametrailers.com/video/e3-09-mafia-ii/49861?type=flv)

Još malo. Još malo.

mravojed20
29-05-2009, 23:35
Vrlo filmski, i depresivno, zbog glazbe. Uf da bar ima puno ovako ozbiljnih cut scena..

The Jackal
29-05-2009, 23:40
Prekul. Hm.. mogo bih opet jedinicu zaigrat nakon ovog trailera xD

bezimeni
30-05-2009, 06:40
Šteta zbog odgode .Tko će to dočekati.....

la50
31-05-2009, 22:54
Ajme trailer je predobar...šta reć više..

CRO-Tsar
01-06-2009, 06:52
Koja stroja !!! Jedva čekam da se počne rokat !!!

Grim
01-06-2009, 07:12
Cini se ok, mozda budem igrao :) .

wiseguy
01-06-2009, 09:10
nebi ovo trebao propustiti grime,atmosvera je :pray:

Grim
01-06-2009, 14:34
Ma nekako me to razdoblje bas i ne privlaci, ali ak me nabrije neka recenzija cu odigrat.

ScorpiuS
01-06-2009, 16:33
Ma nekako me to razdoblje bas i ne privlaci, ali ak me nabrije neka recenzija cu odigrat.
Razdoblje mi je najbolji sagment cijele igre, ta stara auta i oružja su mi nenadjebiva.

CRO-Tsar
03-06-2009, 11:46
Ma nekako me to razdoblje bas i ne privlaci, ali ak me nabrije neka recenzija cu odigrat.
Razdoblje mi je najbolji sagment cijele igre, ta stara auta i oružja su mi nenadjebiva.

Da !!! Baš si lijepo to opisao. :pray: :bravo:

la50
04-06-2009, 16:42
Razdoblje mi je najbolji sagment cijele igre, ta stara auta i oružja su mi nenadjebiva.
Dobro rečeno,to je meni razdoblje najbolje.Šteta što nema više igara u tom stilu,ali će mafia biti dovoljna(sve više i više se bojim da je neću moć na svojoj mašini igrat :cry: ).

Tsaя
05-06-2009, 09:18
Ja se isto bojim da od mog igranja Mafie 2 na ovoj kanti neće bit niš, možda ću moć na low, al ja nemrem igrat na takvoj grafi. To mi je shit.

IGoR_2803
05-06-2009, 09:20
Ja se isto bojim da od mog igranja Mafie 2 na ovoj kanti neće bit niš, možda ću moć na low, al ja nemrem igrat na takvoj grafi. To mi je shit.

ubodeš za 300 kn polovnu hd3850 i igrat ćeš...

Tsaя
05-06-2009, 09:21
Brijem da ću kupit novi komp jer s ovim nema budućnosti.

IGoR_2803
05-06-2009, 09:33
Brijem da ću kupit novi komp jer s ovim nema budućnosti.

a dobro, ak imaš para ok, ali s tim se moze i više nego lijepo igrati na nekim normalnim rezama... još nisam instalirao igru koja mi nije zadovoljavajuće radila na istoj konfi ko ti (3600x2 @ 2.5 GHz + hd3850 256 MB + 3 GB rama)... gta 4 se vrti na kojih 30ak fpsa u prosjeku but then again pokazi mi jednu osobu koja je zadovoljna kak mu ta igra radi bez obzira na konfu... :)

Tsaя
05-06-2009, 11:31
Da, al ja najviše volim kad mi je sve na high il ultra, a mrzim kad je na low, onda me igra živcira, nema nekih efekata i neuživam u njoj. Na medium još prolazi. Nadam se da ću Mafiu 2 moć bar na medium igrat.

Aral
05-06-2009, 13:32
Big City interview (http://www.gametrailers.com/video/e3-09-mafia-ii/51068)

grad u kojem igramo je dvostruko veci nego u prvoj mafiji...

Constantine
05-06-2009, 13:45
Predobro izgleda,grafika je fenomenalna,AI izgleda dobro,a grad obavijen snijegom izgleda odlično.

ScorpiuS
05-06-2009, 15:46
Predobro izgleda,grafika je fenomenalna,AI izgleda dobro,a grad obavijen snijegom izgleda odlično.
Malo dublji sloj snijega nebi smetao, ovako izbleda kao da su samo teksture promjenjene, a i jesu.

Grim
05-06-2009, 16:07
Big City interview (http://www.gametrailers.com/video/e3-09-mafia-ii/51068)

grad u kojem igramo je dvostruko veci nego u prvoj mafiji...
Vrlo zanimljivo, bas mi se nekako snijeg uklapa u ovu atmosferu :)

la50
05-06-2009, 16:36
Zima izgleda zakon,baš me zanima dal će bit proklizavanja kod većih brzina auta(što nije uopće bitno ali onako,bilo bi fora).Mislim da neću gledat više ove trailere i gameplay e jer sam gotovo pa uvjeren da ni ovo neću moć igrat(dodavat sol na ranu,e pa hvala,ali ne).

Tsaя
05-06-2009, 17:00
Koja igra. Jako mi se svidjela. Fizika automobila je super, rad s oružjem i čovjekom isto super. Onaj snijeg je prejeben, baš mi se uklapa u igru. Šta reć, neg da je sve za 5 !!!
Nesviđa mi se to kaj dolazi u ranoj 2010., to sam čuo is slušanja ovog čovca kaj priča o igri. Do tad bi igra trebala maksimalno biti usavršena i optimizirana.
Čini mi se da će moja kanta ovo moć vrtit, jer znam da će ovi Česi to sigurno dobro optimizirat.

Praetorians
05-06-2009, 17:06
Moces igrat mafiju 2 igra ce sigurno bit dobro optimizirana a i imas dobar komp. A i ovi sto rade igru mi djeluju ozbiljno nisu ko idioti iz rockstara

bezimeni
05-06-2009, 17:54
Iskreno ne znam što bih uopće i igrao do dolaska ovog naslova ,ostaje samo još novi Wolfenstein koji sigurno neće razočarati...i onda odgode ovakav biser .Ne preostaje ništa drugo nego trpjeti čekajući :( .

Tsaя
05-06-2009, 18:10
Ja se nadam najboljem.
Ma do izlazka Mafije 2 doći će puno dobrih i kvalitetnih naslova s kojima ću se zabavit.
Ah gle, nemoram se ja samo zabavljat i sjedit pred ovom kutijom i igrat igrice, to je pre djetinjasto. Idem van sa curama i uživat u pravoj zabavi. Igre su mi samo kad pada kiša, kad sam bolestan, kad su cure zauzete....

bezimeni
05-06-2009, 18:11
Da...samo kaj meni žena ne da da se družim sa curama....tak da čekam Mafiju do daljnjega :( .

Grim
05-06-2009, 18:17
Da...samo kaj meni žena ne da da se družim sa curama....tak da čekam Mafiju do daljnjega :( .
Nemora ona znat ^^

ScorpiuS
05-06-2009, 20:07
Da...samo kaj meni žena ne da da se družim sa curama....tak da čekam Mafiju do daljnjega :( .
Nemora ona znat ^^
Takve stvari bi vjervatno završile sa time da bezimeni izgubi pola ušteđevine, auto i kuću na parnici.

bezimeni
06-06-2009, 07:42
Ali kompjutor ne bih dao .... barem dok ne odigram Mafiju 2.

Arbiter of Change
06-06-2009, 14:38
Još malo novog gameplaya:
skmHAV6lea8&fmt=18

Cookie monsta
06-06-2009, 14:54
Jel to uopće izašlo ??

Sgt. Bull
06-06-2009, 15:30
Jel to uopće izašlo ??
Nije. Koristi google ili wikipediu da provjeriš datume izlaska. Mafia 2 izlazi u narednoj godini a AC2 (vidio sam da si pitao) izlazi 17.11. ove godine.

Odgledao sam gameplay video i mogu samo reći da će ovo dobro izgledati, ostaje pitanje kakva će se mašina morati posjedovati da se pokrene ovo čudo kako spada i da sve bude ok. /crossfingers

mravojed20
06-06-2009, 16:57
Big City interview (http://www.gametrailers.com/video/e3-09-mafia-ii/51068)

grad u kojem igramo je dvostruko veci nego u prvoj mafiji...

Baš mi se svidjelo kako je lik reagirao na metke, 2:50 u videu. Carski.

Death By Sexy
06-06-2009, 16:58
Još malo novog gameplaya:
skmHAV6lea8&fmt=18

Ne znam.. Nije me se ovo baš dojmilo.. Mislim, ok je, ali.. Ma, pričekat ću nek izađe...

mravojed20
06-06-2009, 17:06
Šališ se? si igrao prvu mafiju? Ovo se čini bolje u svim aspektima. Evo sad sam pogledao i taj video, ma odlično, atmosferično, super osjećaj kod pucanja, pogotovo iz sačmarice, a i sad se napokon po ovim novim filmićima vidi da je grafika jebena, a ne prosjek ko što se pričalo pred nedavno.

ScorpiuS
06-06-2009, 17:08
Ja se slažem sa Sexyem. Igra mi sada više liči na neki prosjek, istina imaju dečki još posla, ali po onome što sad vidim, nije baš predobro kao što mravojed kaže.

bezimeni
06-06-2009, 17:10
I ponašanje automobila je najnormalnije...po meni je jednako kao i u prvom dijelu.U nekim stvarima je i bolje, poput proklizavanja u snijegu.Razumljivo je da su automobili brži jer se igra odvija u novije doba.Ma biti će igra godine.Bolja i od fenomenalnog GTA 4.

mravojed20
06-06-2009, 17:16
jao :D il se radi o ukusima ili..ne znam.. :D

Meni je prva mafia bila zakon. Ovo mi se ČINI, po viđenom, super zabavno. skriptirani događaji izvedeni super glatko, razgovori u liftu, onaj je izvukao bocu da potegne malo, ti mali detalji kojih ima posvuda su mi super. Da ne govorim koliko dobro igra izgleda, atmosferično, s onim snijegom. Voice acting očekivano super.

Krvavo, ragdoll fizika kod pucanja mi je zakon,cutscene ko da se radi o filmu... ne znam, ja nemam zamjerki zasad, možda će bit daleko lakša od prve mafije, što bi bilo loše. nek nađu neki balans.

Vožnja autima mi je isto dobra, fizika NIJE čudna, ne vide se gume i kamera je malo svisoka pa se zato može nekom učinit da lebde, al eto to dok sami ne probamo u igri ne mogu bit 100% siguran da valja.

Pa što bi vas to impresioniralo pobogu? evo fakat, recite konkretno! :?

Death By Sexy
06-06-2009, 17:19
Gle, znam da će igra biti hit, zapravo već je sad, ali djeluje nekako standardno. Da, igrao sam prvi dio, zato možda i očekujem previše. Pucanje je, istina, bolje napravljeno, no ukupni dojam mi je da je igri poboljšana grafika i pokreti i to je to. Ne znam da li nudi nešto više od prvog djela... Zato i kažem da trebam pričekati da izađe.


EDIT: Ne znam ni sam što bi me zadovoljilo... :D

bezimeni
06-06-2009, 17:22
Gle...ne možeš izmisliti toplu vodu ako je već izmišljena .Što bi to trebalo ubaciti u igru a da zadivi sve ?

vjever_masni
06-06-2009, 17:29
lik klize dok hoda, puno usporavanja cim se zapuca il nest eksplodira

bezimeni
06-06-2009, 17:34
Buš si do izlaska igre kupio malo pošteniju mašinu od ove koju imaš u potpisu pa nebu niš usporavalo...nekakav brzi četverojezgreni procesor , 4 gige rama i nova serija atica koja izlazi krajem godine bi trebala vrtiti igru najnormalnije...bez usporavanja.

Tsaя
06-06-2009, 19:37
Isse, ovaj gameplay je super. Auto super ide, i dobro proklizava na snijegu i baš se vidi kako grebe, nemože normalno krenut jer je klizavo. Valjda neće uvijek biti snijeg jel bi to moglo dopizdit, valjda će se vrijeme izmjenjivati.
Samo se nadam da skoro svi auti na ulici neće biti zaključani ko u jedinici, mislim na ono da ih treba osvojit, da bi se moglo ući u njih.

la50
06-06-2009, 20:04
SValjda neće uvijek biti snijeg jel bi to moglo dopizdit, valjda će se vrijeme izmjenjivati.
Rekli su u nekom prijašnjem traileru da će biti sva godišnja doba.

ScorpiuS
06-06-2009, 20:20
Gle, znam da će igra biti hit, zapravo već je sad, ali djeluje nekako standardno. Da, igrao sam prvi dio, zato možda i očekujem previše. Pucanje je, istina, bolje napravljeno, no ukupni dojam mi je da je igri poboljšana grafika i pokreti i to je to. Ne znam da li nudi nešto više od prvog djela... Zato i kažem da trebam pričekati da izađe.

Loš je "hit detection", dva puta se dogodilo u ovom zadnjem gameplay video da je igrač pogodio neprijatelja u glavu, ali svejedno je ovaj preživio i nastavio pucati.

la50
06-06-2009, 21:15
Loš je "hit detection", dva puta se dogodilo u ovom zadnjem gameplay video da je igrač pogodio neprijatelja u glavu, ali svejedno je ovaj preživio i nastavio pucati.
Da to sam i ja skužio ali nisam ništa komentirao....ma ispravit će oni sve to,ima još vremena.

Grim
06-06-2009, 22:51
Ma jos ima dugo vremena do izlaska igre, svasta se moze promijeniti.

IGoR_2803
06-06-2009, 23:51
sve super i krasno ali ne mogu se oteti dojmu da se vozila ponašaju previše "godfatherski"... ne volim godfather... igru, da se razumijemo...

la50
07-06-2009, 00:02
Da baca na to da je autom dosta lakše kontrolirat,ja sam za to da je nešto teže upravljat autom,kao u jedinici,pravi osjećaj.A još jedna stvar zbog čega mi je ova igra extra je rođenje rocka,jedva čekam uživat u rocku dok me ganjaju zbog utaje poreza(hh).

kulamasta
07-06-2009, 01:28
Gle, znam da će igra biti hit, zapravo već je sad, ali djeluje nekako standardno. Da, igrao sam prvi dio, zato možda i očekujem previše. Pucanje je, istina, bolje napravljeno, no ukupni dojam mi je da je igri poboljšana grafika i pokreti i to je to. Ne znam da li nudi nešto više od prvog djela... Zato i kažem da trebam pričekati da izađe.


EDIT: Ne znam ni sam što bi me zadovoljilo... :D

Aj ne laži

Aral
07-06-2009, 11:03
Da, ispravit ce to a igra je trebala doc kad ono...u 8.mjesecu. Onda su skuzili prije mjesec dana da su napravili sranje i da je odaziv publike koma i hop, produzili release date do 3-4.mjeseca 2010. Da, jako dobra igra. Ako sad ne isprave sve kaj su zasrali bolje da je i ne izdavaju.

Death By Sexy
07-06-2009, 11:50
Gle, znam da će igra biti hit, zapravo već je sad, ali djeluje nekako standardno. Da, igrao sam prvi dio, zato možda i očekujem previše. Pucanje je, istina, bolje napravljeno, no ukupni dojam mi je da je igri poboljšana grafika i pokreti i to je to. Ne znam da li nudi nešto više od prvog djela... Zato i kažem da trebam pričekati da izađe.


EDIT: Ne znam ni sam što bi me zadovoljilo... :D

Aj ne laži

:{*

Arbiter of Change
18-07-2009, 16:08
Evo video demoa koji je ekipa vidjela na E3-u:
http://kotaku.com/5317332/heres-the-maf ... -see-at-e3 (http://kotaku.com/5317332/heres-the-mafia-ii-demo-we-got-to-see-at-e3)

wiseguy
18-07-2009, 16:28
meni se sviđa sve što sam vidio

Grim
18-07-2009, 16:44
Posto nisam prvi dio odigrao, ovaj jedva cekam. :D

la50
18-07-2009, 16:59
Nije puno toga novog pokazano ali npr onaj obranbeni sustav "nedužnih" ljudi (onaj lik iz onog skladišta,radnik) kad nanišanih na njega kaže pls dont kill me(ili tako nešto,to me se dojmilo).Možda je ok što je kontrola auta lakša nego li prije jer se ipak vremena mjenjaju i to.Grafika kao i sa samog početka super lijepa a tako cover sistem i općenito fizika.
Edit:GrimTheReaper štur odma do dućana i za 70kn po orginal prvi dio,nemožeš promašit sa tom igrom.

Cthulhu
18-07-2009, 18:07
Lijepo to izgleda. Ne vjerujem da će biti na razini prvog nastavka, ali hej, gore od novog Godfathera valjda neće biti(makar nisam igrao, nisam ni čuo ništa lijepo o toj igri).

la50
18-07-2009, 18:20
Lijepo to izgleda. Ne vjerujem da će biti na razini prvog nastavka, ali hej, gore od novog Godfathera valjda neće biti(makar nisam igrao, nisam ni čuo ništa lijepo o toj igri).
Ma meni je priča zakon ma kakva ona bila,jer volim mafijaške priče.A mene prije zabrinjava kako ću skupit pare za novi komp jer na ovoj konfi neću garant moć pokrenut.

ScorpiuS
18-07-2009, 18:40
Lijepo to izgleda. Ne vjerujem da će biti na razini prvog nastavka, ali hej, gore od novog Godfathera valjda neće biti(makar nisam igrao, nisam ni čuo ništa lijepo o toj igri).
Nemože biti promašaj, jer ekipa koja ga radi ima već previše iskustva sa starijom igrom.

Aral
19-07-2009, 10:20
Sve je to lijepo i krasno al odgodit igru do kraja drugog mjeseca 2010...prelose :o
Al dobro, nadam se da ce se isplatit.

kulamasta
19-07-2009, 22:59
Ponovno poceo igrat jedinicu...

...i dan danas je fantasticna igrica

ScorpiuS
20-07-2009, 08:08
...igrica... :(

wiseguy
20-07-2009, 08:53
neznam zašto ne može biti na razini orginala,zasada izgleda ok

Gothmog
20-07-2009, 09:03
Ponovno poceo igrat jedinicu...

...i dan danas je fantasticna igrica

I ja isto ponovno poceo...Sad sam na "Whore" misiji, meni je taj hotel jedna od najtezih misija u cijeloj igri...

Odlicna, odlicna igra...

kulamasta
20-07-2009, 12:14
Ja sam jos na pocetku, sada sam razbio onom tipu tri auta u dvoristu a sada idem neke dugove utjerat :killyou:

W3DR4N
20-07-2009, 12:20
Mrzim što bez patcha ima bugove, a s patchom su znatno olakšali sve teže misije.

kulamasta
20-07-2009, 14:46
Sada igram patchanu verziju a kad sam zavrsio prvi put igru bila je nepatchana; ali to je bilo toliko davno da se vise ne sjecam kolko je bila teska tako da na zalost ne mogu usporedit

wiseguy
20-07-2009, 16:28
@wedran ,kako su je olakšali,baš me zanima?,inače neprijatelj su znaju primit i 20 metaka dok padnu što nekad zna smetati

mr.bullseye2
18-08-2009, 06:31
EJ,dal možda netko zna kad izlazi točno mafija 2 ak več nije možda slučajno izašla???

ScorpiuS
18-08-2009, 06:55
Nije još izašla, izlazi u prvom kvartalu sljedeće godine.

mr.bullseye2
18-08-2009, 07:07
Ako je netko slučajno gledao onaj trailer koji se zove Mafia 2 a day in life može vidjeti kakva je to igra!!Samo me hvata panika da je ne odgode i nadam se da nečemo morati čekati verziju za PC duže od verzije za konzole. To bi bila sramota:Sječam se mafije koju sa igrao prije par godina na starom PC-u ,bila je puno bolja od bilo koje igre tada izdane (no ipak joj je Morrowind uzeo titulu igra godine) i nisam mogo prestat je igrat!! :friends:

la50
18-08-2009, 07:42
Po meni(koji sam veliki fan Mafie) oni mogu odgodit slobodno Mafiu II(ne sad da izlazi 2012..) samo da je naprave kako valja.
Može jedan topli savjet,prije nego li otvoriš temu provjeri u searchu dal već jedna takva postoji.

mr.bullseye2
18-08-2009, 08:14
Bah,nisam to ni primjetio pozz. :P

Constantine
18-08-2009, 08:35
tema o mafiji 2 naravno ne postoji :(

mr.bullseye2
18-08-2009, 10:13
Ipak moram priznati da nisam ni gledao dali postoji ta tema (piše li se dali odvojeno ili spojeno?).

D.O.M.I.
18-08-2009, 10:56
ne piše se daliSuopće nego je liS :roll:

Teon
18-08-2009, 11:16
Ipak moram priznati da nisam ni gledao dali postoji ta tema (piše li se dali odvojeno ili spojeno?).

Prema Hrvatskom pravopisu autora Babić, Finka, Moguš piše se odvojeno - "da li". Spojeno "dali" je 3. lice množine glagola dati, npr. "Oni su dali tortu jednom čovjeku."

U pravopisu nije razjašnjeno (a nisam previše tražio) kada se koristi u pitanju "Da li" ili "Je li" pa onda ih koristi kako ti se ćini ugodnije za čitanje. (Ispravite mi ako sam gdje fualo č i ć)

P.S. Sorry na offtopicu, te već tema postoji...

Teon
18-08-2009, 11:25
Npr. Ako se sjecas one utrke, AI je oslabljen i mozes bez po frke ju prec ... A bez patcha si morao savrseno odvozit (ili iskoristit jedan bug za kracenje zavoja, no to su ispravili u patchu).

ScorpiuS
18-08-2009, 11:56
Ta je utrka ljudima toliko išla na živce da na internetu imaš tone sejvova točno nakon te misije.

Tsaя
18-08-2009, 12:46
Jeli se zna koja je minimalna ili preporučena konfa za igru ???