PDA

Pogledaj cijelu verziju : FALLOUT 3



Bens
29-03-2006, 19:39
Zašto niko o tome ne priča,ta nije ovo tabu tema.Gdje je slavni Fallout.Svi šute o njemu.Niko ne zna gdje se stalo u razvoju s novim nastavkom.Svi o tome šute,te je moje mišljenje da takva LEGENDA nije to zavrijedila.Koliko ste puta zaigrali nezaboravljenu legendu.Mogli bi u časopisu našem svagdanjem uvrstiti rubriku s napredovanjem igara koje čekamo cijelu vječnost.

Prince-Artas
29-03-2006, 20:08
ova legendarna igra zaslužuje svoj topic

The-Borg
29-03-2006, 21:18
MA DAJ FFS FFS FFS.....

Ima topicka vec na temu legendarnog fallouta... poput one koju sam ja napravio pa su svi popljuvali da je legenda fallout vec tema o kojoj je previse raspravljano...

Btw mislim da netko radi trojku...ne mogu se sad sjetit....


AAA Advanced Power armor mark 2..

Outmind
29-03-2006, 22:20
Radili su pred mnogo vremena i odustali (čitaj nestalo zelenog papira= i sad ga vise nema... bye bye fallout

The-Borg
30-03-2006, 01:00
Ma nije mislim da je jos jedna tvrtka radi fallout...

I da mislim da LEGENDA poput FALLOUTA nikad ne moze prestat
jer ce se uvjek naci netko tko ce pokusat napravit nastavak legende..
KAKO BI TEO VALIC jednom meni rekao... ZLATNE KOKE SE NE UBIJAJU

kulamasta
30-03-2006, 01:42
Bethesda radi Fallout 3...

Prince-Artas
30-03-2006, 18:25
Bethesda radi Fallout 3...

istina no ne daju nam baš mnogo informacija

kulamasta
30-03-2006, 19:09
Sada kada je Oblivion vani vjerojatno ce biti vise informacija i o Fallout 3

Snake
30-03-2006, 23:11
rekli su ni da na sljedećem E3 sajmu neće bit nikakvih konkretnih informacija.

super je to što F3 prave stručnjaci za RPG-ove (Oblivion...), ali Fallout je Post nuclear role playing game i postojat će određena doza skeptičnosti kako će sve to ispasti - sjetite se brotherhood of steel nastavka - druga kompanija drugi svijet. Jedva na prste jedne ruke mogu nabrojit što se dobro od legendarnog Fallouta 2 u Fallout tactics može naći. ipak, nada umire zadnja. :boohoo:

kulamasta
30-03-2006, 23:18
Bethesda se polako pretvara u firmo kojoj lovica postaje ne prvome mjestu, pa me to malo plasi u svezi glede i unatoc Fallout 3-a... al vidjet cemo... skeptican sam kako li Bethesda misli docarat specificnu Fallout atmosferu, posebno humor jer su njene igre opcenito cjepljene protiv humora...

Kiklop
07-08-2006, 20:45
ako ce fallout 3 koristit oblivion engen onda sigurno nece biti izometriskog pogleda