PDA

Pogledaj cijelu verziju : Cajke



ChR0NoS
04-01-2008, 21:05
jesam spomenuo ikada na ovome forumu da mrzim cajke iz dna duše
sada bi bilo vrijeme za to!

veliki sam ljubitelj glazbe, slušam metal i rock, sviram gitaru i klavir, pjevam u školskom zboru, imam svoj bend, cijenim sve vrste glazbe, od klasične, do heavy metala.... sve, osim cajki!

ta glazba meni ide na kurac, ja te pjesme mrzim iz dna duše, nemam ništa protiv recimo tome zdravkovića i halida bešlića, ali turbo folk kao ceca i indira radić, jebote treba odrezati uši svakome tko sluša cajke ili tko pjeva cajke, ta je glazba bez ikakvoga žara, bez ikakve srži, neki kažu da se dobro pije na nju, a ja kažem AKO SE JEDINO NA CAJKE DOBRO PIJE, JA NEĆU PITI.......

Pola mojih vršnjaka sluša cajke, ma šta pola, 90%, i malo njih sluša zato što vole tu glazbu jer se tu glazbu nemože voljeti jer je to zavijanje nekih srpskih navlačiguzica, nekih pjevačica koje imaju glas kao dok pjevaju imaju stup širok 1000 metara u šupku, ta glazba je meni zavijanje, bez ikakvog ritma, melodije su sve ali baš SVE iste, a o tekstovima da i ne pričamo, svi sliče na ovo:



Bio si moja avantura
Sada više nisi moja avantura




Imao si me
Sada me više nemaš....
Voleo si me
Sada me više ne voliš....


I NEKI KAŽU DA SE PREPOZNAJU U OVIM TEKSTOVIMA. Najjača mi je izjava: "slušam cajke jer se prepoznajem u njima"....

ISUSATI AKO SE PREPOZNAJEŠ U CAJKAMA ONDA SI TI NIŠTA DRUGO NEGO JEDNO OBIČNO ZAVIJANJE UZ HARMONIKU U ISTOČNJAČKOM STILU BEZ IMALO RITMA ILI PRAVE GLAZBE I TEKSTA!!!!!!!!!!!!

ALI TU NIJE KRAJ

Premda ja mrzim tu muziku iz dna duše, ona se meni nameće i svima nama na 100 načina:
- dođem kod škole družiti se sa frendovima, oni navijaju cajke na mobitel
- dođem u kafić, oni navijaju cajke
- izađem vanka, svi frendovi mi plešu na cajke

Nikada nisam previše se zamarao sa time što koja osoba sluša, ali mnogo mi govori o jednoj osobi kojoj je najdraža vrsta glazbe obično zavijanje u orijentalnom stilu....

Molio bi da se nitko ne shvati krivo ovaj moj post i neke grube riječi jer sam baš na taj način htio reći što mislim o cajkama

ako ima netko na ovome forumu tko sluša cajke i želi se svađati dat ću mu svoj msn jer ne želite znati gdje bi svađa završila

ja vjerujem kako su pcp forumaši dovoljno razumni da ne slušaju cajke

isto tako se nadam da nema ovakva tema, tražio sam i nisam našao, bar ne u pljuvačnici

flander
04-01-2008, 21:16
e ti si moj čovik :D ne slušam cajke jel ih nemrem smislit, fakat ne razumijem ljude koji neš vide u njima, ne samo da su im tekstovi koda ih je pisao neki 3 godišnjak nego ono uz tu glazbu fakat se nemreš ni opustiti ama baš niš, to je samo za opijanje, puj puj po cajkama :yuck:

Gravestone_bluz
04-01-2008, 21:22
Cajke slušaju većinom seljačine i primitivci to su pjesme BEZ IKAKVE STVARALAČKE VRIJEDNOSTI za koje je potreban sintesajzer i neki idiot koji to želi pjevat. Svaka druga cajka je kopija one prve. Cajke samo promoviraju pijanstvo i nasilje od njih ljudi postanu "beserek" (sorry ak je krivo napisano) većina ljudi koji slušaju cajke imaju moralne vrijednosti jednake 0. Također dobar komad cajkaša su kriminalci i narkomani. Ako se mene pita treba nekako tome stati na kraj. I da , za NE slušati cajke potreban je IQ.

Sterpo
04-01-2008, 21:24
također, ne volim cajke, ali ko voli nek izvoli :wink:

Gravestone_bluz
04-01-2008, 21:28
Zamislite ovaj scenarij, neki idiot ode u , recimo, fontanu, napije se ko majka
i našmrče bijelog, uđe u auto i ide on voziti... i ubije sebe i nekog drugog. I sad nek netko kaže da nisu to samo cajkaši, pa nisu , al većina takvih nesreća uzrokuju takvi ljudi.

Plexihack
04-01-2008, 21:28
ChR0NoS, ti si moj brat blizanac :D
Ne razumijem ni ja...tekstovi su potpuno imbecilni,besmisleni i retardirani.
Ali hvala dragom bogu,imam Walkman mobitel,pa su Brujeria,Exploited,AC/DC i Maideni jači od nekih levih cajki bre...
Imam par frendova koji govore da su ustaše a slušaju čisto srpske narodnjake :cry:
Žalosno,žalosno...to nije glazba,to je neko oružje koje je osmišljeno da bi ubilo naš narod i dalo debilima povod da se napiju i pobiju.
A tek kad djeca slušaju narodno,djeca koja niti neznaju šta znači život.

Svatko ko ne sluša cajke je inteligentiji od Homo Sapiensa i trebala bi se napravit država za takve (japan :D ).

IQ Ljubitelja turbo folka < IQ najgluplje čimpanze na ovom svijetu

Toxic
04-01-2008, 21:48
Slazem se s tobom i uglavnom sa svima vama koji postate ovdje...
Jos jedan problem cajki je taj sto su u 99.99% slucajeva plagijati i to cisti...
Eto bas imam primjer...cujem ja za pjesmu pachanga-loco (M46Shg-Wves)Sono kewl mi pjesma...par dana kasnije cujem negdje pjesmu pocinje ama bas isto...isti beatovi i ja sad kontam ta pjesma...kad ono nije ta nego cujte sad...pjeva je neka Slađa (ne znam prezime :D ) a pjesma se zove Don Perignon (ili Perinjon po Vuku Karadjicu)...a tekst je cisto debilan...Plz nadjite tu pjesmu na netu jer hvala Bogu nema na youtubeu da pokazem...''kupite njen album'' i odgovorite na ovo....eto molim vas k'o Boga da poslusate...
Isto tako je s onom Jelenom Karleusom...evo potrudio sam se da vam i nadjem :D...I ja sam prosao kroz vrlo kratkuSfazu slusanja ovog smeca pa sada mogu prosvjedociti o ovome ;)...sada mi ne pada na pamet da sta od toga poslusam.
Original (8UoIE8iQff0)
Smece od prerade (N-Nn4m_e0G4)
E da...slazem se za to o Halidu sta si rekao...on je ipak car i ne moze se svrstati s ovim cajkama...koje ''pjevaju'' plastičarke...
Ali de gustibus non est disputandum :D...slazem se i s Malokijem u postu poslije ovog

Maloki
04-01-2008, 21:48
Kuratz mi puca dali netko sluša cajke ili ne, nije moja stvar i nikad neće bit.
Meni na živce idu ljudi koji se prepucavaju zbog ukusa (da, ljudi poput vas).



A tek kad djeca slušaju narodno,djeca koja niti neznaju šta znači život.

Majke mi, da se nađem kraj tebe sada, šamar bih ti opalio. Zašto? Jer ni sam nemaš više od 15-16 godina (ako sam dobro skužio) i nađeš mi se tu sa ovakvim forama.

Babitz
04-01-2008, 21:58
cajke imaju najjači lyrics ikad
trgam se svaki put

Fenrir
04-01-2008, 22:09
Četnička mjuza. /no_like
No, u principu, jest da je to za seljačine i preloše, al bmk osim ak mi to neko ne nabija na nos. Ak zna držat za sebe ko svako drugi normalan, onda oke. Problem je kad mi netko to počne puštat, a ja to ne želim, i neće prestat iako zamolim. E to je već oveći zajeb.

A kronos, ovo da se jedino na cajke može dobro pit, to nije točno. NIsam nikad slušao cajke, a pijem sasvim dobro i napijem se. točka

ChR0NoS
04-01-2008, 22:30
A kronos, ovo da se jedino na cajke može dobro pit, to nije točno. NIsam nikad slušao cajke, a pijem sasvim dobro i napijem se. točka
ja nisam nikada ni rekao da se samo uz cajke može piti, to sam stavio jer mi neki frendovi govore da se samo uz cajke dobro pije, da nemožeš piti uz rock i te stvari

svi koji misle da se uz rock nemože piti i da se samo uz cajke dobro pije neka jednom dođu u jedan rock klub u imotskom i neka vide koliko ih je trijeznih

ja isto ne slušam cajke i pijem i trijeznim se, alkohol nema veze sa vrstom muzike koju netko sluša nego su cajkaši toliko primitivni da u tome nalaze izliku što slušaju cajke

NowA
04-01-2008, 22:34
cajke imaju najjači lyrics ikad
trgam se svaki put

nadam se od smijeha, ja da

sta se tice pica, ima istine u tome, meni su dobre kad sam pijan :rotfl:
al samoSkad sam pijan

prcko
04-01-2008, 22:48
Ne slušam cajke nit me ne zanimaju.

Nitro3d
04-01-2008, 22:55
A kad netko ide po gradu i navije cajke da se čuje kroz tri ulice?
Takve bi ja dao streljat,zar nemaju neku pošteniju muziku za slušanje?
mislim,ko voli nek izvoli,ja osobno ne slušam cajke niti ću ih ikad slušat,a ako netko u mojoj blizini pusti takvo nešto ja onda palim svoju muziku.

NowA
04-01-2008, 22:57
A kad netko ide po gradu i navije cajke da se čuje kroz tri ulice?
Takve bi ja dao streljat,zar nemaju neku pošteniju muziku za slušanje?
mislim,ko voli nek izvoli,ja osobno ne slušam cajke niti ću ih ikad slušat,a ako netko u mojoj blizini pusti takvo nešto ja onda palim svoju muziku.

sva sreca sta su medijski zabranjene =P
(mislim, uvijek ima iznimaka, ali to su posebne radio stanice/tv programi itd.. ak nevolis ne okreci na to)

Nitro3d
04-01-2008, 23:21
A kad netko ide po gradu i navije cajke da se čuje kroz tri ulice?
Takve bi ja dao streljat,zar nemaju neku pošteniju muziku za slušanje?
mislim,ko voli nek izvoli,ja osobno ne slušam cajke niti ću ih ikad slušat,a ako netko u mojoj blizini pusti takvo nešto ja onda palim svoju muziku.

sva sreca sta su medijski zabranjene =P
(mislim, uvijek ima iznimaka, ali to su posebne radio stanice/tv programi itd.. ak nevolis ne okreci na to)
Ni ne okrečem na takve stanice,jer su :yuck:

W1k1n6
05-01-2008, 00:35
Mislim da su cajke najmanji problem današnjeg glazbenog habitusa, jer vas nigdje ne siluju s njima, osim ako baš odlazite na mjesta gdje ih puštaju. S druge strane, kod mnogih koji ih (kao) slušaju, u pitanju je svojevrsni bunt, građanska neposlušnost, a ne glazbeni ukus, dok je kod dijela ruralne populacije ta glazba popularna prije svega zbog jednostavnosti izričaja kroz teme koje su im bliske u svakodnevnom životu. Dakle, taj balkanski country, vjerovali ili ne, po spontanosti ima puno sličnosti s metalom, bluesom i jazzom, a koliko god vam ružno zvučao, morate mu priznati iskrenost, jer ne pokušava biti ono što nije, za razliku od "domaće zabavne pop glazbe", koja će dati dupe i unutrašnje organe samo da se proda. Dakle ono što nam je uništilo glazbu definitivno nisu cajke, već tri do četiri asa, strine nacionale, jane, vane, bibe, đibe, žabe, dugmadi, kolonade i ine gamade, tj ono što slušaju vaše mame, cure i sestre, pa i vi samo što nećete priznati :)

Maloki
05-01-2008, 00:37
Gazda vas sve malo owna :roll:

Kron
05-01-2008, 00:52
za novu godinu je sve bilo kul dok nisu 5 min prije ponoći pustili Šampanjac. i meni se došlo rigat, i ja sam njih 7 i gadne zvučnike uspio nadglasat sa "Udara gitaru taj metalac". onda su odustali :)

Maloki
05-01-2008, 01:25
ali ne shvaćam zašto se toliko zamarate s time, ignorirajte ko ja i gotovo.

debeli1975
05-01-2008, 01:30
''Jedva čekam da sahranim majku,
pa u kuću da pozovem rajku!''

cajke > :hangin:

RayDX
05-01-2008, 02:32
Ček, uvrijedio si glazbu samim time što si cajke proglasio glazbom. Pa to nije nešto pojmljivo, kako je to smeće tako glupavo, retardirano i monotono. Stvarno ne mogu vjerovati kako itko, ama baš itko to smeće može slušati... :o

Peyo
05-01-2008, 02:35
I meni onda idu s*** neki ljudi što ja slušam Rap i viču mi po ulici yo man yo yo kak to ide daj mi pokaži sa rukama, ovo, ono yo yo Eminem, 50 Cent...
Već se po tome se vidi da su cajkeri primitivci i seljačine pošto neznaju ni jednog osim ovih dvoje MC-ja. Samo briju na te svoje divokoze i alkohol i drugo ih nezanima. Sve te muhe treba riješit jednim :kill:

Burek_fr0m_SPACE
05-01-2008, 02:37
jer vas nigdje ne siluju s njima
Vraga. Ovdje u Bosni jednostavno ne možeš pobjeći od toga, koliko god se trudio.

MILF hunter
05-01-2008, 03:05
Primitivna glazba,seljačkog naglaska,jadnih tekstova i poratnih melodija.

Jadno.

ChR0NoS
05-01-2008, 03:25
SMislim da su cajke najmanji problem današnjeg glazbenog habitusa, jer vas nigdje ne siluju s njima, osim ako baš odlazite na mjesta gdje ih puštaju.

Mislim da sam već spomenio da nas siluju sa cajkama


SPremda ja mrzim tu muziku iz dna duše, ona se meni nameće i svima nama na 100 načina:
- dođem kod škole družiti se sa frendovima, oni navijaju cajke na mobitel
- dođem u kafić, oni navijaju cajke
- izađem vanka, svi frendovi mi plešu na cajke
__________________________________________________ _


S druge strane, kod mnogih koji ih (kao) slušaju, u pitanju je svojevrsni bunt, građanska neposlušnost, a ne glazbeni ukus

Čisto sumnjam u glazbeni ukus osoba koje slušaju tako nešto, a drugi dio tvoje rečenice me naveo na pomisao npr. ako su moji roditelji okorijeli kršćani da ja zbog “građanske neposlušnosti” moram slušati neku sotonsku glazbu


dok je kod dijela ruralne populacije ta glazba popularna prije svega zbog jednostavnosti izričaja kroz teme koje su im bliske u svakodnevnom životu.
Dugo se vremena bavim muzikom i uspio sam shvatiti da baš ta jednostavnost izričaja uzrokuje monotonost i repetitivnost kod cajki i čini ih nezanimljivom muzikom, ako stavimo na stranu iritantnu glazbu koja odgovara stereotipu cajki

a već otprije imam nešto za ovo "teme iz svakodnevnog života"


SI NEKI KAŽU DA SE PREPOZNAJU U OVIM TEKSTOVIMA. Najjača mi je izjava: "slušam cajke jer se prepoznajem u njima"....

ISUSATI AKO SE PREPOZNAJEŠ U CAJKAMA ONDA SI TI NIŠTA DRUGO NEGO JEDNO OBIČNO ZAVIJANJE UZ HARMONIKU U ISTOČNJAČKOM STILU BEZ IMALO RITMA ILI PRAVE GLAZBE I TEKSTA!!!!!!!!!!!!
__________________________________________________ __________


SDakle, taj balkanski country, vjerovali ili ne, po spontanosti ima puno sličnosti s metalom, bluesom i jazzom

Koliko glazba može biti spontana kada se svaka, ali baš svaka melodija temelji na istome…
Malo je reći “temelji” jer neću slagati ako kažem da je 80% pjesama isto
__________________________________________________ __________


SDakle ono što nam je uništilo glazbu definitivno nisu cajke

Samo ću reći da će se sa ovom izjavom malo tko složiti, ali ipak ću objasniti da pored sve kvalitetne muzike na današnjem tržištu, što strane, što domaće, što blues, što rock većina mladih sluša => CAJKE i to ne zato što vole tu glazbu, jer ja ne vjerujem da se ta glazba može iskreno voljeti, već oće ispasti face
Po meni samo najveći krkani i primitivčine slušaju cajke

Babitz
05-01-2008, 08:50
jel je tebi Mamut najveća primitivčina i seljačina?

ChR0NoS
05-01-2008, 11:36
ja to ovako gledam

kada bi svaki čovjek koji sluša cajke bio najveći primitivac i seljak onda bi ja sa pravom mogao nazvati i svoje sestre i rođake i neke od najboljih prijatelja primitivcima, i ispostavilo bi se da je pola našega naroda primitivno i to ste strane je nemoguće gledati

ali kada pogledamo koliko je u stvari ta glazba primitivna nemogu izvući nijedan drugi zaključak nego da je netko onaj tko je sluša primitivan

ne želim ja sada Mamuta proglašavati stereotipom cajkaša jer to netko tko sluša cajke ne mora biti seljačina i primitivac jer imam dosta frendova koji slušaju cajke a ponašaju se kao rokeri, ali opet ostaje trulo ono u njima => to da slušaju cajke

Plexihack
05-01-2008, 11:52
A tek kad djeca slušaju narodno,djeca koja niti neznaju šta znači život.

Majke mi, da se nađem kraj tebe sada, šamar bih ti opalio. Zašto? Jer ni sam nemaš više od 15-16 godina (ako sam dobro skužio) i nađeš mi se tu sa ovakvim forama.

Ja bi tebi dva,govorim o maloj djeci koja tek idu u vrtić,koja su se rodila prije 4-5 godina,djeca koja niti ne shvaćaju pola stvari,djeca koja ne razumiju niti riječi tih pjesama (ako se šta može razumjeti).

@W1k1n6 - Siluju nas žestoko,gdje se god okreneš puštaju cajke.Prestao sam se družiti s ljudima koje sam smatrao prijateljima jer su 24/7 puštali cajke na mobu.Imaš pravo,nisu cajke jedine uništile glazbenu industriju,ali zato uništavaju naše mozgove i bubnjiće koji moraju trpit to.

btw,sam si rekao u jednom uvodniku,za čuti pravu muziku,a ne ovo komercijalno emo smeće,treba se kopati duboko po undergroundu.

Joco
05-01-2008, 12:36
Kao prvo da napomenem da NE opravdavam Cajke iliti Shabane (kako se to ovde naziva) niti ih slusam,ali na to da ih znam (deo nekog teksta ili neku pesmu) ili ne znam jednostavno ne mogu da uticem,jer hteo covek ili ne - znaces ih jer su svugde oko tebe(ili barem privucen time da se malo cepas od smeha :D ) .
Oko pronalazenja ljudi u tome - tekstovi su im vrlo primitivni i niskoumni i ne treba ti mozga da bi ih shvatio...i bave se temama iz svakodnevnice i retko ko se ne moze naci u tome (verovali ili ne) bez obzira da li slusas ili ne...primer (glup ali eto) : ostavila te je devojka a ti si jos zaljubljen u nju (ovo ti se desava iako ne slusas cajke, a one o tome pevaju - znaci :) ) ili ti si sutnuo devojku a ona te jos smara...itd
A sto se tice same muzike, svaka druga je napravljena na isti kalup ali ima i onih koji mogu sa smatraju muzikom (opet verovali ili ne)...
Imao sam prilike i hteo sam da vidim UZiVO neke od njih, cisto iz znatizelje pa da mogu da izvucem neki zakljucak...
Prvo je usledio "koncert",nastup,sta vec, Baje Malog Knindze :( u sportskoj hali u blizini mesta gde zivim... i odem ti ja...
:o prvo,kada je sve krenulo,15 minuta sam se smejao ko kreten i svi su me gledali ko da sam skrenuo :D a onda sam posle toga bio ---> :| da bih nakon 5 minuta morao da izadjem napolje jer bi se ispovracao tamo...
Ma uzas, covek doveo dvojicu na klavijaturama (od kojih je jedan po mojoj proceni bio suvisan) i nisu promenili ritam SVE VREME (mozda malo ubrzali ili usporili, ali ne i promenili),nisam ni ocekivao da ce biti bolje... ali...
Neko vreme nakon toga sam imao prilike da odem na koncert CEce i bio sam veoma iznenadjen.
Iza nje ceo bend, od bubranja do saksofoniste, ma sve...(cak i violina) i kada su zasvirali nisam imao osecaj da sam na koncertu CEce. Ljudi su stvarno super svirali sve je u celini jako dobro zvucalo...sve u svemu bio sam veoma iznenadjen. (nesto slicno je i ovde Opd15yKDPyES)
A ove Jelena Karleusa,Stoja i slicne necu ni da komentarisem...
Ono sto mi je gore od CajKi i sto me vise zabrinjava je nesto tipa ovome Q6_5yK-tuLM
gde im je "muzika" u pozadini (ako se uopste moze nazvati muzikom) debilnija od soundtracka za super mario bros za segu (rispekt za maria,ali to je prvo na cega me je asociralo) i veoma lici na doticnu (ST iz maria) ili ovo PRDENJE U POZADINI sto neki nazivaju muzikom GIYXHLlxD8U
sastavljenom od pffff uhhh paaa aahhhhh i slicno :o
Sve u svemu , hteo bih da napomenem da ima izuzetaka u cejkarosima, iako Ceca to nije, jer cajkarosi su oni iz Grand produkcije,ali nebitno...isto tako i u rock,punk,metalu,... ima smeca od bendova koji nisu dorasli ni cajkarosima bez obzira sto sviraju "ozbiljniju" vrstu muzike...
Eto par mojih zapazanja :D
izgubio sam se malo pri pisanju i zaboravio sta sam tacno hteo da kazem,ali eto,sta je tu je... :wink:

Blacky_123
05-01-2008, 12:51
a jbg ja ih moram trpit jer u drustvu 10 njih slusa a ja i frend ih ne slusamo tako da....
Mozemo se jedino smijat kad neko pusti neku jer kaj oni govore to je strasno.. npr "pijem da se napijem" gdje tu ima smisla, mislim ima nekaj al ubacit u pjesmu mislim ono..
Sve cajke su na tu fantaziju(alkohol,droga,sex) samo o tome pjevaju a 80% o alkoholu.
Ne kuzim kako moze uzivat u tom krestanju??

Joco
05-01-2008, 13:01
a jbg ja ih moram trpit jer u drustvu 10 njih slusa a ja i frend ih ne slusamo tako da....
Mozemo se jedino smijat kad neko pusti neku jer kaj oni govore to je strasno.. npr "pijem da se napijem" gdje tu ima smisla, mislim ima nekaj al ubacit u pjesmu mislim ono..
Sve cajke su na tu fantaziju(alkohol,droga,sex) samo o tome pjevaju a 80% o alkoholu.
Ne kuzim kako moze uzivat u tom krestanju??

hehehe meni u drustvu od nas 10-tak njiih 2 slusa,tako da ih :kill:
i mi se redovno cepamo kad izadjemo i cujemo neke ispade tipa - probicu i 2 zvucna zida kad ti dreknem na interfon :o (ko ne veruje zsmd6Ez3iZUS :rotfl: :rotfl: )
i cajke nisu 80% o alkoholu vec su 90% o sex-u
8)

MasaKrisT
05-01-2008, 13:26
Kratko cu dat svoje misljenje,posto mislim da imam pravo na to jer sam zavrsio osnovnu,srednju glazbenu skolu,sviram u dva orkestra,imam bend i tak...ugl: smeche od glazbe i tu sva prica staje.(add on: mrzim je)

Neven <R>
05-01-2008, 13:33
Ne volim cajke smatram to totalnim kičem, ali u istom rangu si mi i razne bijons, umbrele i tako to. Ne krećem se u tim krugovima, a cajke sam jedino imao prilike čuti kada ih netko pusti s mobitela što je u srednjoj školi bilo često, tako da se ne mogu složiti da ih ne nabijaju na nos.


Ali me čudi što još nije došlo do sveopćeg flamefesta, svaka čast! (da sad sam vjerojatno ukleo sve)

Maloki
05-01-2008, 13:37
Ja bi tebi dva,govorim o maloj djeci koja tek idu u vrtić,koja su se rodila prije 4-5 godina,djeca koja niti ne shvaćaju pola stvari,djeca koja ne razumiju niti riječi tih pjesama (ako se šta može razumjeti).


Ja ne znam da tako mala djeca slušaju neku određenu vrstu glazbe, a kamo li cajke.

Rocchiro
05-01-2008, 13:38
ko voli nek izvoli

r0pe
05-01-2008, 13:51
a jbg ja ih moram trpit jer u drustvu 10 njih slusa a ja i frend ih ne slusamo tako da....
Mozemo se jedino smijat kad neko pusti neku jer kaj oni govore to je strasno.. npr "pijem da se napijem"Sgdje tu ima smisla, mislim ima nekaj al ubacit u pjesmu mislim ono..
Sve cajke su na tu fantaziju(alkohol,droga,sex) samo o tome pjevaju a 80% o alkoholu.
Ne kuzim kako moze uzivat u tom krestanju??

ono pijem jel sam žedan

i u svakoj pjesmi ga je ženska ostavila a on nju još voli, al baš u svakoj

Lord Jambrek
05-01-2008, 14:03
Isusa ti boga HfkNoMC7G9ES:o

Joco
05-01-2008, 14:21
Isusa ti boga HfkNoMC7G9ES:o
H3EzPd0MxsQS:)

Nitro3d
05-01-2008, 14:40
I meni onda idu s*** neki ljudi što ja slušam Rap i viču mi po ulici yo man yo yo kak to ide daj mi pokaži sa rukama, ovo, ono yo yo Eminem, 50 Cent...
Već se po tome se vidi da su cajkeri primitivci i seljačine pošto neznaju ni jednog osim ovih dvoje MC-ja. Samo briju na te svoje divokoze i alkohol i drugo ih nezanima. Sve te muhe treba riješit jednim :kill:
A šta možeš protiv primitivnih idiota?
Najbolji su mi oni koji kažu da ne slušaju cajke,a neki lik pusti neku takvu pjesmu na mobitelu oni odmah plešu na nju,mislim,koma do bola.

DrunkyDuck
05-01-2008, 15:04
Rasprava nema smisla jer pocinje sa predpostavkom da su cajke glazba. Glazba, kao umjestnost, izrazavanje osjecaja i misli? Ni blizu.

Vidite, cajke imaju jednu svrhu, a to je prodati nesto uz sto manje truda. Jedna osoba napise "glazbu", druga "tekst" i na kraju nadju prsatu curu ili seljacinu sa 10kg zlatnine oko vrata i to je manje vise to. Tko je bio na karaokama, zna da se gotovo uvijek jedna osoba istakne sa glasom, no opet daleko od kvalitetnog pjevaca. Eto, ta osoba predstavlja vrhunac kod pjevaca u cajkama.

Zivcira me kad ljudi kazu da su ovi koji slusaju cajke imaju puno bolji pogled na glazbu jer se ne opterecuju nicim. Za pocetak, oni u glavi uopce nemaju ideju glazbe. Nesto napravljeno po sabloni se sigurno time ne moze nazvati.

Jos jedna stvar, sad uzmite sve gore napisano i primjenite na 95% nase estrade. Takodjer, primjenite na vecinu zabavne glazbe u svijetu.

Jos mislite da su cajke krive za propast glazbe? Tko kod nas, recimo, gura nove glazbenike sa novim i kvalitetnim idejama. Druga stvar, tko kod nas uopce trazi kvalitetnu glazbu? Znate dobro tko ce najlakse napuniti stadion/dvoranu. Je li za to kriva losa glazba ili ljudi/potrosaci?

Plexihack
05-01-2008, 15:57
Ja bi tebi dva,govorim o maloj djeci koja tek idu u vrtić,koja su se rodila prije 4-5 godina,djeca koja niti ne shvaćaju pola stvari,djeca koja ne razumiju niti riječi tih pjesama (ako se šta može razumjeti).


Ja ne znam da tako mala djeca slušaju neku određenu vrstu glazbe, a kamo li cajke.

Dođi u moj grad,djeca idu u *khm*disko*khm*,slušaju narodno,ma debilizam živi.Ajde,splićani se nebi smjeli tužit,u 8. mjesecu Iron Maiden svira na poljudu :D

Ljudi koji slušaju cajke nemaju kvocijent inteligencije,sviđaju im se jer se društvu sviđaju.Tako neka ženska iz mog razreda,govorila da ih mrzi,ali svi su slušali pa i ona počela.Jedni se povode za drugima,svatko želi biti kul i misli da će to biti ako sluša šta i drugi.Znam par njih koji slušaju cajke,a kažu da su im glupe i da im se ne sviđaju,ali su fora.

Ako ste čuli istočnjačku muziku prepoznat ćete...ja znam cajke zvati gipsy folk,pogodite zašto...


Zaključak: Cajke su glazba koliko i Tokio Apartmani :D

Maloki
05-01-2008, 16:06
Ljudi koji slušaju cajke nemaju kvocijent inteligencije

Generaliziranje ftw

Joco
05-01-2008, 16:15
ma ona tucakovic ili kako se vec zove!? sto pise tekstove za 80% granda (ako ne i vise) je jebeni genijalac...zena ima smisla za rimu,nadje par budala koje ce da vriste i zgrne grdne pare.
Genijalno nema sta 8)

Fenrir
05-01-2008, 17:31
Joco, da ti odgovorim na pitanje, mi šabane zovemo ciganima.
Plexi, imaju cajkeri inteligenciju, al je obrnuto proporcionalna vremene provedenom slušajući cajke. I generaliziranje pali dosta dobro za cajke, jerbo, znam svega par cajkera, a znam ih puno, koji nisu glupi, al stvarno glupi. U ovom slučaju, iznimka potvrđuje pravilo.

Hamti Damti
05-01-2008, 19:31
Mrzim tu glazbu tolko, da ću početi mrziti i one koji to slušaju.

Najgore mi je kad neko krene s mobitela puštati to sranje od glazbe, pa ?ebo te led uzmi slušalice pa si sam slušaj a ne živcirati druge koji to ne slušaju ili pak raditi facu od sebe pred onima koji to slušaju..

Mrzim također tipove koji se briju na Metal il Hip Hop, ili na Thompsona a slušaju i cajke, e takvima bi razbio i mobitele i MP3 tako da nemogu više ništa od toga slušati..


Ipak na kraju krajeva volim se nasmijati na tektove tih narodnjaka, a još više na srpski rap.

Evo primjera srpsko ciganskog repera

Dame i gospodo reper iz Kostolca :pray:
8Y9bEhCd ... re=related (8Y9bEhCdSx4&feature=related)


najviše volim kad odem posjetiti rodbinu iz srbije, pa s bratićem(metalcem) koji ima cijelu kolekciju tog "repera" iz zafrkancije repamo njegove riječi :rotfl:

hrvoje07
05-01-2008, 19:47
Govorite vi što hocete ali na cajkama je najlakše 'uvatit' žensku, iako slušamo rock ja i ekipa odemo subotom u mastersa na cajke iz gore navedenih razloga. :D

medusa
05-01-2008, 20:11
Ja bi tebi dva,govorim o maloj djeci koja tek idu u vrtić,koja su se rodila prije 4-5 godina,djeca koja niti ne shvaćaju pola stvari,djeca koja ne razumiju niti riječi tih pjesama (ako se šta može razumjeti).


Ja ne znam da tako mala djeca slušaju neku određenu vrstu glazbe, a kamo li cajke.

Dođi u moj grad,djeca idu u *khm*disko*khm*,slušaju narodno,ma debilizam živi.Ajde,splićani se nebi smjeli tužit,u 8. mjesecu Iron Maiden svira na poljudu :D

Ljudi koji slušaju cajke nemaju kvocijent inteligencije,sviđaju im se jer se društvu sviđaju.Tako neka ženska iz mog razreda,govorila da ih mrzi,ali svi su slušali pa i ona počela.Jedni se povode za drugima,svatko želi biti kul i misli da će to biti ako sluša šta i drugi.Znam par njih koji slušaju cajke,a kažu da su im glupe i da im se ne sviđaju,ali su fora.

Ako ste čuli istočnjačku muziku prepoznat ćete...ja znam cajke zvati gipsy folk,pogodite zašto...


Zaključak: Cajke su glazba koliko i Tokio Apartmani :D
plexihack je moj idol 8)
inače već je hrpa ljudi argumentirala zašto su cajke sranje, i neda mi se ponavljati za njima.
ironično je da cajkaroši više nisu samoSprimitivci, jer ih sad žele slušati svi koji žele ispasti cool, biti u trendu itd. tako da privlače hrpetinu glupih ljudi, ili samo onih koji su povodljivi i nemaju svoje ja. prezirem obje skupine.

B4j4
05-01-2008, 21:35
imam samo jednu stvar za rec: '' smijem se a place mi se '' :rotfl: :rotfl:

flander
05-01-2008, 21:51
ma hebeđ cajke, umri prirodnom smrću :D

B4j4
05-01-2008, 21:57
ma hebeđ cajke, umri prirodnom smrću :D
bas to :D
fala bogu vise nejdem u razred s ovima.. iss daj si zamislite kak mi je bilo.. ujutro nastava, 7.40 ulazim u razred i prvo kaj cujem: cigance cigance da ti kupim zlatno lance.. '' :twisted:

Korpse
05-01-2008, 23:57
cajke: :kill: end of story....
u mom razredu svi slušaju jebene cajke...

Iron Storm
06-01-2008, 00:40
Bilo je i u mom bivšem razredu u osnovnoj, počeli su slušati tu "vrstu glazbe" htjeli su ispasti cool, poslije su prestali... Imam puno sreće što sada idem u MIOC, tu se sluša većinom metal, nema ni traga ni glasa cajkama :D

THUNDER_DINIX
06-01-2008, 13:50
mrzim cajke, sranje tesko. sam su mi dobre 3 pjesme, zato sto ne zavija tolko i normalne su pjesme. ostalo SUCKS

ChR0NoS
06-01-2008, 14:04
Govorite vi što hocete ali na cajkama je najlakše 'uvatit' žensku, iako slušamo rock ja i ekipa odemo subotom u mastersa na cajke iz gore navedenih razloga. :D
ako nemožeš uhvatit žensku nije kriva glazba već nešto drugo, zar ne?

THUNDER_DINIX
06-01-2008, 14:10
kad su na cajkama vecinom pijane droljetine

Korpse
06-01-2008, 15:36
Govorite vi što hocete ali na cajkama je najlakše 'uvatit' žensku, iako slušamo rock ja i ekipa odemo subotom u mastersa na cajke iz gore navedenih razloga. :D
ako nemožeš uhvatit žensku nije kriva glazba već nešto drugo, zar ne?Sto care!!! :rotfl:

Fenrir
06-01-2008, 15:41
Al istina je to, baš ti je bed pojebat curu koja izdiše alkoholne pare :(
To je meni gore neg da ideš barit u McDonalds(da, to se isto radi)

hrvoje07
06-01-2008, 16:14
Govorite vi što hocete ali na cajkama je najlakše 'uvatit' žensku, iako slušamo rock ja i ekipa odemo subotom u mastersa na cajke iz gore navedenih razloga. :D
ako nemožeš uhvatit žensku nije kriva glazba već nešto drugo, zar ne?
Piše lijepo 'najlakše' :)

tko bira (više) masturbira

Babitz
06-01-2008, 16:21
Al istina je to, baš ti je bed pojebat curu koja izdiše alkoholne pare :(
To je meni gore neg da ideš barit u McDonalds(da, to se isto radi)tko bari u mekdonaldsu i kolko efikasno?

ChR0NoS
06-01-2008, 16:28
Govorite vi što hocete ali na cajkama je najlakše 'uvatit' žensku, iako slušamo rock ja i ekipa odemo subotom u mastersa na cajke iz gore navedenih razloga. :D
ako nemožeš uhvatit žensku nije kriva glazba već nešto drugo, zar ne?
Piše lijepo 'najlakše' :)

tko bira (više) masturbira
ne znam jesam li ja lud ili je curu lakše zbarit pijanu, nego kad sluša cajke

Korpse
06-01-2008, 16:37
Al istina je to, baš ti je bed pojebat curu koja izdiše alkoholne pare :(
To je meni gore neg da ideš barit u McDonalds(da, to se isto radi)tko bari u mekdonaldsu i kolko efikasno?
kako bih bario sa punim ustima? :?

Samael
06-01-2008, 16:37
pijanu, jer ako slušaš cajke, neće te htjeti ako ne budeš nosio lančić s križem oko vrata, otkopčanu košulju da ti se vide dlake na prsima i zalizanu kosu.

E da, i glumi da se zoveš Kemal ili Bajran

Hamti Damti
07-01-2008, 11:49
pijanu, jer ako slušaš cajke, neće te htjeti ako ne budeš nosio lančić s križem oko vrata, otkopčanu košulju da ti se vide dlake na prsima i zalizanu kosu.

E da, i glumi da se zoveš Kemal ili Bajran

:rotfl: ako su cajkašice kod nas stvarno takve onda ono :pray:

u Bosni su sigurno takve.
Šetam tamo s frendom koji nosi Iron Maiden majicu i prolaze jedne takve i gledaju ga ko da je iz kontenjera uskrsnuo

Fenrir
07-01-2008, 12:11
Al istina je to, baš ti je bed pojebat curu koja izdiše alkoholne pare :(
To je meni gore neg da ideš barit u McDonalds(da, to se isto radi)tko bari u mekdonaldsu i kolko efikasno?
Neki retaji, ne znam ko su, vidio na djelu, efikasno je tolko da curama zgade hamburger.

la50
07-01-2008, 12:38
ne znam sta ljudi vide u cajkama(oni koji ih slusaju),al istina je svi noramalniji kazu:cajke su najveća sranja koja postoje na zemlji,tolko je šugava da mi prdeži pored cajki zvuče odlično

MasaKrisT
07-01-2008, 14:06
pijanu, jer ako slušaš cajke, neće te htjeti ako ne budeš nosio lančić s križem oko vrata, otkopčanu košulju da ti se vide dlake na prsima i zalizanu kosu.

E da, i glumi da se zoveš Kemal ili Bajran

:rotfl: ako su cajkašice kod nas stvarno takve onda ono :pray:

u Bosni su sigurno takve.
Šetam tamo s frendom koji nosi Iron Maiden majicu i prolaze jedne takve i gledaju ga ko da je iz kontenjera uskrsnuo

umro sam na ovo :pray: :rotfl:

Dreamer Deceiver
07-01-2008, 14:29
Govorite vi što hocete ali na cajkama je najlakše 'uvatit' žensku, iako slušamo rock ja i ekipa odemo subotom u mastersa na cajke iz gore navedenih razloga. :D
ako nemožeš uhvatit žensku nije kriva glazba već nešto drugo, zar ne?
Piše lijepo 'najlakše' :)

tko bira (više) masturbira

da, uz seks kao dodatak dobiš par dobrih spolnih bolesti

Ko bira, više i duže vrijeme jebe...

Nitro3d
07-01-2008, 14:37
Neka Cajke dostignu ono što su dostigli Stonesi,Maideni ili AC/DC

Korpse
07-01-2008, 14:59
Neka Cajke dostignu ono što su dostigli Stonesi,Maideni ili AC/DC
aha... u cijelom jednom selu.

Hamti Damti
07-01-2008, 15:14
pijanu, jer ako slušaš cajke, neće te htjeti ako ne budeš nosio lančić s križem oko vrata, otkopčanu košulju da ti se vide dlake na prsima i zalizanu kosu.

E da, i glumi da se zoveš Kemal ili Bajran

:rotfl: ako su cajkašice kod nas stvarno takve onda ono :pray:

u Bosni su sigurno takve.
Šetam tamo s frendom koji nosi Iron Maiden majicu i prolaze jedne takve i gledaju ga ko da je iz kontenjera uskrsnuo

umro sam na ovo :pray: :rotfl:

:)
vjeruj mi i ja sam na ono što je poslije bilo..

Kad je primjetio kako ga gledaju sam je odjednom stao pred njih i dignuo ruke u zrak kao da ih straši i time ih preplašio a ja se smijem skupa s njim cijelim putem, a ljudi nas gledaju :rotfl:

Maloki
07-01-2008, 15:47
Neki retaji, ne znam ko su, vidio na djelu, efikasno je tolko da curama zgade hamburger.

Pa onda im rade uslugu.

dasoDD
08-01-2008, 19:38
Po posjecenosti i broju komentara ove teme vidi se da vecina ljudi na ovom forumu slusa narodnjake, i da nisu primitivci ,kao sto neki tvrde, i nesvadaju se s budalama koje su nadrkane na pola svjeta. :D

Nitro3d
08-01-2008, 19:48
Sada te baš i ne razumijem najbolje. :?
Ako su ovdje forumaši postali da ne podnose narodnjake,kako si došao na zaključak da ih večina sluša?

Gaas
08-01-2008, 22:06
cajke mu mozak pojele :)

znas onu "dobro jutro nikome"

Fenrir
08-01-2008, 22:22
Po posjecenosti i broju komentara ove teme vidi se da vecina ljudi na ovom forumu slusa narodnjake, i da nisu primitivci ,kao sto neki tvrde, i nesvadaju se s budalama koje su nadrkane na pola svjeta.

Ova tema je u Pljuvačnici. Pljuje se po njoj. Zato kaj je u pljuvačnici.

Apacer
09-01-2008, 03:08
Eh..

kao prvo..dam se kladiti da 90% vas tu (vecinom nekih metalaca,i kompjuter geekova) u biti niti nema pojma sta su cajke..vi cajkama smatrate turbo folk..koji to nije...jer koliko vidim navodili ste tu neke pjevaljke poput Sladjane i pjevaca Mile Kitica (koji je usput receno prije imao jako dobre tekstvove,ali je covjek shvatio da se para okrece ko turbo folka i sam je nazalost otisao u te vode,i nije ostao vjeran cajkama poput nekih pjevaca,tipa Muharema Serbezovskog,Halida Beslica [koji inace pjeva sevdalinke,ali za vas metalce je to ipak malo previse da shvatite sta to je u biti,jel..]).

Ajmo sada redom;

Ja jednostavno nemogu skuziti ekipu poput stanovitog Fenrira i slicnih koji cajke uvrstavaju u neku cetnicku muziku,pa majke mi moje,da si mi bio u blizini kada si to napisao,pa odalamio bi te da neznas gdje si...jer takve usporedbe bi ti mozda pile vodu u vrijeme Domovinskog rata (kada si ti vrlo vjerojatno sisao mlijeka iz majcinih grudi),ali danas;u 21. st. kada se obje drzave razvijaju prijateljske odnose jednostavno ostavljas dojam jedne jako primitivne osobe koja je neka teska Hrvatina..da..
Jednostavno,ako je vecina pjevaca cajki,kao i turbo folka iz Srbije i Republike Srpske to neznaci da su oni cetnici mamlaze..kako onda nazivas one koji pjevaju sevdalinke..balijama?Svaka cast hrvatino (namjerno napisano malim slovima)!!!

Onda,te vase izjave o maloumnisti ljudi koji slusaju cajke takodjer uopce ne piju vodu..jer moj otac uz izvornjake,slusa i cajke..a za moga oca nemoze ama bas nitko reci da je slabije inteligetna osoba od bilo koga tu na ovom forumu..jer covjek je dipl. inzinjer gradjevine i jedna od cijenjenijih osoba u svojoj firmi.
A i inace znam jako puno ljudi koji slusaju cajke i koji nisu imbecili ko sto ih vi smatrate,ali nemaju neku namjeru ko neki emo tipovi ili metalci da se isticu u javnosti,jer njihova muzika-njihov stvar!

Sto se tice rijeci pjesama,opet ste fulali zestoko,jer da ste culi i jednu malo bolju pjesmu iz Zlatnih vremena,kada nije bilo ovih techno i metalnih sranja,znali biste sta je muzika..jer vi ste tu pisali samo o turbo folku..kojeg slusa balavurdija od nekih 11 pa do maximalno 18 godina..i njima nije vazan toliko text pjesme,nego ritam,znaci da oni mogu plesati i zajebavat se..a ne ko njihovi vrsnjaci koji slusaju metal i koji si cijeli svoj pubertet u nekoj depri,rezu si zile i klanjaju se svojim idolima nekim..

Onda ne kuzim sta ima tu lose da se slusaju cajke i Thompson kod iste osobe..pa evo ja;doma imam poprilicnu kolekciju cajki,kao i Thompsonovih pjesama..i nikada nisam dovodio u pitanje svoje hrvatstvo ili tako nesto..jer znam tko sam,sta sam i meni niti jedan tip muzike nece utjecati na moje oblacenje,na moj stil zivota ili slicno..tako da mi je to bas kretenski kad netko kaze..jednostavno ta izjava ne pije vodu,koliko god se neki trudili to tako propagirati..to jednostavno nije tako..covjek slusa sta mu je u onom trenutku najbolje i sta mu tada najbolje pase i gotovo..mirna Bosna!

A ti Hamto Damti i ova tvoja izjava:
Dame i gospodo reper iz Kostolca Svaka ti dala
8Y9bEhCd ... re=related (8Y9bEhCdSx4&feature=related)S

Ja neznam zasto si morao navoditi SRPSKO ciganskog repera,sta nije bilo dovoljno samo reci ciganskog repera,jer kladim se da niti jedan SRBIN nije ovog cigana prihvatio kao svog sunarodnjaka,kao sto i ja ne prihvacam da je ijedan cigan drzavljanin RH,ma koliko god drugi brujali o tome..cigani su drzavljani Indije,i dravidske rase kojoj ovdje nije mjesto!
A ako si vec mislio ponizavati srpske repere,mislim da nije lose spomuniti koliko su srpski reperi popularniji od bilo kojih repera iz bivse nam Juge..tako da..odleprsaj nam ti sa svojim jadnim mislima..

A da malo vidimo ovaj famozni turbo folk..kao sto sam vec rekao;njihova ciljana skupina je mladez u dobi od 11-18 godina...i ciji je cilj samo zivot od vikenda do vikenda (znam po svom bratu) i koji su jos toliko mladi da i roditelji financiraju i koji hvala Bogu ne brinu jos uvijek za svoju vlastitu egzistenciju.Ako cemo to tako gledati..pa pogledajte sve one Britney S.,Paris Hilton i slicne..i one istu takvu muziku pjevaju za isto takvo ciljano trziste..samo sto su one orijenterane na podrucje SAD.a i zapadne Europe (kazem orijenterane,sto neznaci da se neslusaju i drugdje).

Eto,to je ukratko od mene na ovu temu..napisao bi ja jos toga,ali 3 su sata ujutro..nemam bas inspiracije :)

Babitz
09-01-2008, 03:19
srpski reperi su bogovi
ajs :pray:

RayDX
09-01-2008, 03:23
Ju rejsist bastard - Achmed the dead terrorist.

Nadalje, Cigani nisu ništa manje lošiji od ostalih ljudi. Istina, imaju čudne običaje ali oni isto mogu reći i za vas. Također me iznimno nervira kada se ljude dijeli na rase i države. Ja mislim da su sve to kapitalistička sranja te se izravno krši s mojim uvjerenjima. Ljudi su jedna rasa koji bi trebala stojati ujedinjeno, a ne da se nemilosrdno ubijamo međusobno jer ne vidimo dalje od nosa. Sada, back on topic, iskreno mislim da su cajke smeće. Jednostavno ih ne podnosim, čovjekova inteligencija tu nije upitna nego njegova osobna kvaliteta ako sluša takav otpad od elektromagnetskih valova. Ja jednostavno ne mogu prihvatiti tako nešto kao glazbu, ne zbog podrijetla, ne zbog Domovinskog rata, ja jednostavno smatram da je to.. Smeće, otpad. Točka. Full stop.

Apacer
09-01-2008, 03:32
Kao prvo;kapitalisticko sranje sto si reko..ufff...vidim da si i ti jos jedan u nizu boraca za pravdu koji mrzi kapitalizam,novac,globalizaciju i slicno...joj..anarhisticna neobrazovanost!

A sto se tice cajki..kladim se da nisi cuo ama bas ni jednu dobru cajku..jer iz iskustva znam da ti koji pljuju po cajkama nisu culi dalje od onih;cigance,cigance..ili smejem se a place mi se i slicnih turbo folk fazona..

Sgt. Bull
09-01-2008, 03:37
1.Porediti Sevdalinke i Turbo Folk? Pa ne čemu si ti? Sevdalinke su izvorna B&H muzika dok je turbosmeće nastalo potkraj Beograda u nekoj birtiji bogizanogu i onda se proširilo nadalje...
2.Politika?Okulisti,hitno! (http://www.pcplay.hr/forum/viewforum.php?f=64)
3.
kada nije bilo ovih techno i metalnih... Supravo ono što želiš da pokažeš da ne radiš ti opet to radiš,pljuješ po metalu i metalcima,metal je nastao davno,vjeruj da je stariji od tebe,postoje bendovi od 20-30 godina koji su "udarili" temelje metalu,90% metala ima smislene tekstove za razliku od cajkaških "Idi mi dođi mi koji češ mi k.."
4.ne znam ni ja šta više da pišem...noć...

Apacer
09-01-2008, 03:55
Stani malo..daj mi reci gdje sam ja to poredio sevdalinke i turbo folk..mislim kad vec ocec nesto dokazati :|

Sto se tice politike..ja je se u svome postu nisam doticao..a ako ti smatras vec spominjanje etnickih skupina politikom..odi bre pa se leci!

@ upravo ono što želiš da pokažeš da ne radiš ti opet to radiš

Ja neznam kada sam se ja uopce trudio da pokazem da to ne radim..i ja bi mogao poprilicno popljuvati metal u ovoj temu..ali metal nije naziv ove teme tako da necu u to zazirati!

I da..sevdalinke nisu izvorna muzika BiH..vec izvorna muzika bosnjaka!!Da zaokruzimo tu cjelinu!

cmeljo22
09-01-2008, 05:16
slažem se s apacerom u svemu... treba nam više takvih na forumu,...

da, ja slušam cajke, metal, nu-metal, tamburicu.... sve živo i ništa mi ne negadi i ne smeta... jer ipak je sve to glazba jedina razlika je u načinu izvođenja... i ne možete prigovarati oko fol textova... mislim: žapci, vrapci i komarci, naoružan sam do zuba, gori gora gori borovina... get real :boohoo:

McPingvin_v2.0
09-01-2008, 09:30
a za moga oca nemoze ama bas nitko reci da je slabije inteligetna osoba od bilo koga tu na ovom forumu..jer covjek je dipl. inzinjer gradjevine i jedna od cijenjenijih osoba u svojoj firmi.
ok, samo da se na ovo obazrem - ljubo ćesić rojs ima dva fakulteta.

fakultet=/= potvrda znanja :)

Aha, cajke i to.

Turbo folk je ono što se danas sluša. Zajebi ti ostale vrste vrste glazbe u mladih seljačića kojima stari kupi mercedes (shKzVrHS0bc&feature=related)Spa idu tražit pičoke u minjaku za stavit pod jaje. Jedina stvar koja tu mene smeta je totalni tonski nesklad između vokala i muzike. Nema boga da mene neko natjera slušati pjesmu di vokal cijelu pjesmu felša i ljudima se to sviđa. Kod metala barem ono dubogo urlikanje paše uz brze riffove.

Ali, ako ćemo o narodnjacima, to je druga stvar. Jer, narodnjaci su narodna muzika, a tu spada sve, od zagorskih popevki, bosanskih sevdalinki itd. I to je sve ugodno uhu.

Isto tako, svi znamo kako je ekipa počela ići na turbo folk. Ekipa koji su postali zagrepčani od '9x. (ima iznimaka jel, i znam neke, da ne bi bilo...) su nastavili s muzikom koju su i prije slušali u svome rodnom selu. Došli u ze ge be, friško bogati od šverca umetni_bilo_što i pječke su se počele ljepit na te pare. Onda je ekipa skužila di su svi pičoki i ošla tamo u nadi da će nešto upecati.

I eto, danas imamo pašu, lejk siti, fontanu, ludnicu i ostale shooting rangeove :)

Human m0nst3r
09-01-2008, 09:52
Stani malo..daj mi reci gdje sam ja to poredio sevdalinke i turbo folk..mislim kad vec ocec nesto dokazati :|

Sto se tice politike..ja je se u svome postu nisam doticao..a ako ti smatras vec spominjanje etnickih skupina politikom..odi bre pa se leci!

@ upravo ono što želiš da pokažeš da ne radiš ti opet to radiš

Ja neznam kada sam se ja uopce trudio da pokazem da to ne radim..i ja bi mogao poprilicno popljuvati metal u ovoj temu..ali metal nije naziv ove teme tako da necu u to zazirati!

I da..sevdalinke nisu izvorna muzika BiH..vec izvorna muzika bosnjaka!!Da zaokruzimo tu cjelinu!
Apacer cajke nisu glazba ni nista. To svaki kreten moze sastaviti. Samo ti treba netko tko ce zavijati. Mozes si kupiti i psa i ti pjevaj, a pas ce zavijati i dobit ces cajku. Ubaci malo harmonike i dobio si uber super glazbu, radi koje je jedan covjek kod ine pobrao batine kad je iz svog dragog pasha vozila pustio cajku. I rest my case.

Sonic_Moronic
09-01-2008, 10:39
Sa ne ko njihovi vrsnjaci koji slusaju metal i koji si cijeli svoj pubertet u nekoj depri,rezu si zile i klanjaju se svojim idolima nekim..

Smetaju ti predrasude prema cajkašima, a onda ovakvo nešto izjaviš... Neće ti baš proći... Da, ne slušam metal, ali ovo je svejedno retajna izjava...

Nadalje, ako je zaključiti po tvome postu, 90% cajki saka, a 10% valja? Pa ono, ja neću tražiti tih 10% samo da isprobam šitnu muziku od koje boli mozak... Turbo folk, ta tvoja Zlatna Vremena, sve su to cajke.

Cajke. Šit.

Sgt. Bull
09-01-2008, 11:17
I da..sevdalinke nisu izvorna muzika BiH..vec izvorna muzika bosnjaka!!Da zaokruzimo tu cjelinu!
*Otvara bilježnicu*
Pas mater...ovako
Bosna i Hercegovina-Republika Srpska(većinsko stanovništvo "Bosanski Srbi") i Federacija(većinsko stanovništvo "bošnjaci")
Bošnjaci-nastalo od izraza Dobri Bošnjanin prvi put iskorišteno u 14 vijeku(ispravi me ako griješim) od strane Kotromanića,obilježavalo je neku delegaciju koja je išla u neku maternu negdje,pitaj Boga gdje...Bošnjaci,svoje izvorno značenje vuče od riječi Bosna,što označava rijeku na kojoj je stvorena država davno,veoma davno...elem,ovo ime se neće koristiti do 19.,tj 20. vijeka kada će zahvaljujući imperijalističkom razvoju susjednih nam drugova početi ono što je danas poznato pod imenom nametanje,jel' dolazi do nametanja,Srpske i Hrvatske kulturne baštine,narafno vidiš pod takvim okolnostima je polahko dolazilo do propadanja BiH kulture koja potiče iz davnina,mnogo prije Hrvatske i Srpske,jer jbg ipak su ovde rimljani bili,nadomak kapitalca Ilidža,jel'...elem to nametanje će se nastaviti sve do dolaska gospodina,Benjamina Kalaja,jel' došao je za vrijeme Austro Ugarske da soli pamet u BiH i jel' kako je vidio da je pritisak za eventualnu konsekvencu imao brisanje Muslimana u Bosni i Hercegovini,odlučio je prema nekom historijskom nazivu da ih nazove Bošnjacima,jel',mislim da se neki i danas pitaju što nas nije ostavio na miru al' eto...elemise onda je nakon prvog rata,Bosna i Hercegovina povučena u savez kojem se tada težilo,pogađaš,prokletu Jugu,jel koja sve do '45/8 neće biti pošteno stvorena već će do tada povlačiti neka ofucana imena,poput Kraljevstvo Slovenaca,Hrvata i Srba ili Kraljevstvo Srba,Hrvata i Slovenaca itd...jel' samo da napomenem da će ubrzo nakon K SHS nastati jel' prva Jugoslavija od strane lijepog nam Karađorđevića,ako se ne varam negdje u decembru da će je prozvat Kraljevina Jugoslavija:.)...onda jel' se raspada juga i bude što bude ali nečemo o tome...ovo nije politika ovo je historija i ne znanje,jedno opće...elem čemu sve ovo vodi? Ničemu? Tačno tako ovo ne vodi ničemu,ne možeš pisati nešto što ne znaš,ja se lično ne osjećam kao Bošnjak(baš kao i moj brat kada smo popunjavali neke formulare od ponuđenih odgovora(vlada jel' daje to)Bošnjak,Srbin,Hrvat,Ostalo mi smo uzeli,pretpostavljaš ovo Ostalo,jer ako Srbi i Hrvati,Slovenci,Crnogorci i ostali mogu da se zovu prema Državi u kojoj žive možemo i mi,ma koliko to nekima glupo zvučalo ili im paralo uši,mi smo Bosanci i Hercegovci,zapamti to eda sevdalinka JESTE nacionalna muzika Bosanaca i Hercegovaca,samo ima nekih koji se tako ne osjećaju jel' ne slažu se sa nama najbolje,ko im je kriv,jbg...pritisak jbg ali ne bi ti to shvatio nisi baš previše obrazovan...
no dosta offtopica,neću da se svađamo niti da idemo offtopičariti,jel' cajke su šit i tačka kako rekoše i nema toga tko će me uvjeriti u suprotno jer sam i sam jednom preslušao jedan album,nakon toga sam se izrigao...say no to cajkas... :wink: :*

McPingvin_v2.0
09-01-2008, 11:31
Bull, ne započinji molim te ko boga :>

r0pe
09-01-2008, 11:35
neću da se svađamo niti da idemo offtopičariti,jel' cajke su šit i tačka

da to smo več shvatili svi, sad samo razmatramo kolko su cajke šit :)

Human m0nst3r
09-01-2008, 11:36
rkhnGT4hM6s
Ma na ovo se morate nasmijati. :rotfl:

r0pe
09-01-2008, 11:40
rkhnGT4hM6s
Ma na ovo se morate nasmijati. :rotfl:

eto tolko o tome o čemu pjevaju

RayDX
09-01-2008, 11:46
rkhnGT4hM6s
Ma na ovo se morate nasmijati. :rotfl:S:rotfl: :rotfl: Meni je taj ton smiješan.... Hhahahahahh trrrrrrrtrrrrtrrprprprpp trrrrrrrr xD

Neven <R>
09-01-2008, 11:56
Nemojte samo s politikom početi, plx.

Al Bundy
09-01-2008, 12:45
najbolje kad cigani u busu pustaju cajke :rotfl:

Lord Jambrek
09-01-2008, 12:48
Ovo owna sve

FhEGrGovS2E

RayDX
09-01-2008, 12:50
Ovo owna sve

FhEGrGovS2E

Sad sam se sjetio... Kineski narodnjaci :rotfl:
Bože, svašta pokupe od drugih naroda :D
http://youtube.com/watch?v=g4mkUqR2BJI

Apacer
09-01-2008, 15:21
rkhnGT4hM6s
Ma na ovo se morate nasmijati. :rotfl:


Oprosti..ali ja nerazumijem jesi li ti malouman ili koji k*...pa ovo niti je turbo folk niti su cajke..tako da..

Mara i Lole su inace ko Ajs Nigrutin npr. kod repera...znaci sprdaju se...i ne prate slijepo sve trendove ko slicni pjevaci u njihovom zanru!


A sto se tebe tice lord jambrek..neznam sta si htjeo dokazati sa time..jer vidis i samo da je to sprdacina koju su vjerojatno napravila braca bez gaca..tako da..

A tebi sgt. bull necu nista odgovarati na onaj post..jer je to vec debeli off topic,a i vjerojatno bi dobio ban..a mozda bi i bio prijavljen abuse sluzbi t-coma,nakon svih stvari koje bi napisao na tu temu!

Sonic_Moronic,vecina narodnjaka valja..kazem narodjaka..i tu nemislim na fakin turbo folk!!!
To je sve do neke ´93. godine..poslije toga je sve vise tu prisutan sintisajzer i kompjuterski efekti,sto nisu vise narodjaci!!


Fabia vRS,za ovo sto kazes da je covjek pokupio batine....wauuuu...pa i ja znam n broj primjera kada je netko uhvatio metalca i pretukao ga,samo zato sto se tako bljutavo oblaci!

I da..i opet kazem..mladez koja slusa turbo folk je opet normalnija od one koja slusa metal i ona emo sranja,jer nikada nisam vidio nekog klinca da nosi majicu na kojoj je Mile Kitic,ili Stoja..a i da netko mijenja boju kose kao njegov omiljeni pjevac Dj. Krmak..jednostavno ti ljudi se netrebaju isticati kao takvi!

McPingvin_v2.0
09-01-2008, 15:34
I da..i opet kazem..mladez koja slusa turbo folk je opet normalnija od one koja slusa metal i ona emo sranja,jer nikada nisam vidio nekog klinca da nosi majicu na kojoj je Mile Kitic,ili Stoja..a i da netko mijenja boju kose kao njegov omiljeni pjevac Dj. Krmak..jednostavno ti ljudi se netrebaju isticati kao takvi!
Jeste dabome, normalnije je pucati iz kalaša nego slušati metal.

Apacer
09-01-2008, 15:38
Uffffffff,daj mi molim te navedi primjer 3 klinaca izmedju 11 i 18 godina koji su pucali kalasem!!!

Samo 3!!

McPingvin_v2.0
09-01-2008, 15:49
Nije između 11 i 18, ali je između 18 i 23.

Crna kronika frende, nisu stari prdonje dolazili pred Fontanu s pištoljima.

Apacer
09-01-2008, 15:52
Stani malo..ti oces reci da su oni dosli pucati po ljudima samo zato sto slusaju turbo folk i zbog toga im je mozak "sjeban"!?

Znaci to je onda ono nesto kao kada se neki "normalni" i "drustveno prihvacen" klinac ubije nekoga sa nekim combo potezima iz Mortal kombata i onda svi skoce kao na tu igru kao neprihvatljivu i slicno..jel to zelis reci..ako to zelis reci..onda bi te draga srca zamolio da se ne javljas vise u ovoj temi ;)

Maloki
09-01-2008, 16:01
Ček, ja ovdje branim cajkaše protiv generaliziranja samo zato da bi ti došo ovdje i srao po metalcima? Jebiga, neće ići :(


biti niti nema pojma sta su cajke..vi cajkama smatrate turbo folk..koji to nije...
Je - uvjek je bio i uvjek će biti.


Ja jednostavno nemogu skuziti ekipu poput stanovitog Fenrira i slicnih koji cajke uvrstavaju u neku cetnicku muziku,pa majke mi moje,da si mi bio u blizini kada si to napisao,pa odalamio bi te da neznas gdje si...jer takve usporedbe bi ti mozda pile vodu u vrijeme Domovinskog rata (kada si ti vrlo vjerojatno sisao mlijeka iz majcinih grudi),ali danas;u 21. st. kada se obje drzave razvijaju prijateljske odnose jednostavno ostavljas dojam jedne jako primitivne osobe koja je neka teska Hrvatina..da..
Jednostavno,ako je vecina pjevaca cajki,kao i turbo folka iz Srbije i Republike Srpske to neznaci da su oni cetnici mamlaze..kako onda nazivas one koji pjevaju sevdalinke..balijama?Svaka cast hrvatino (namjerno napisano malim slovima)!!!
Ti si sam došao do tog zaključka, nitko ovdje nije rekao da je to Četnička glazba, ovdje su ljudi samo rekli da je to primitivna i loša glazba (s čime se i slažem).


Onda,te vase izjave o maloumnisti ljudi koji slusaju cajke takodjer uopce ne piju vodu..jer moj otac uz izvornjake,slusa i cajke..a za moga oca nemoze ama bas nitko reci da je slabije inteligetna osoba od bilo koga tu na ovom forumu..jer covjek je dipl. inzinjer gradjevine i jedna od cijenjenijih osoba u svojoj firmi.
Istraživanja (ne mogu se sjetiti sada kada su provedena ta istraživanja) su dokazala da cajke imaju te neke tonove koji zatupljuju, odnosno ubijaju moždane stanice. Toliko o tome.


A i inace znam jako puno ljudi koji slusaju cajke i koji nisu imbecili ko sto ih vi smatrate,ali nemaju neku namjeru ko neki emo tipovi ili metalci da se isticu u javnosti,jer njihova muzika-njihov stvar!
Da, znam ih i ja par takvih, koji nisu imbecili. Ali da se ne ističu? Veću glupost nisam čuo. Kuda god se okrenem, čuješ kako od nekuda svira harmonika. Ili netko pušta na mobitelu, ili neka seljačina u kvazi-nabrijanom autu neke odvratne boje, koji na sebi ima tako usku majicu da mu možeš i dlake na prsima prebrojati, sa neukusnim sunčanim naočala prolazi nedaleko od mene i navija DJ Kemaka do daske da pokaže da je on frajer. YEAH!!!


Sto se tice rijeci pjesama,opet ste fulali zestoko,jer da ste culi i jednu malo bolju pjesmu iz Zlatnih vremena,kada nije bilo ovih techno i metalnih sranja,znali biste sta je muzika...
Kada je bilo to zlatno doba? Sigurno ne pred 40 godina, kada su nastali neki od prvih metal bandova koji su i danas aktivni i zapanjuju nas svojom svirkom (npr Black Sabbath, Judas Priest...)


,kao sto i ja ne prihvacam da je ijedan cigan drzavljanin RH,ma koliko god drugi brujali o tome..cigani su drzavljani Indije,i dravidske rase kojoj ovdje nije mjesto!
Zbog ovakvih ispada bih ti najrađe došao pred vrata i napravio od tebe Koprofaga. :*


pa pogledajte sve one Britney S.,Paris Hilton i slicne..i one istu takvu muziku pjevaju
Tko kaže da je to muzika?


Ja neznam kada sam se ja uopce trudio da pokazem da to ne radim..i ja bi mogao poprilicno popljuvati metal u ovoj temu..ali metal nije naziv ove teme tako da necu u to zazirati!
Otvaraj temu. Sada odma sada.


Stani malo..ti oces reci da su oni dosli pucati po ljudima samo zato sto slusaju turbo folk i zbog toga im je mozak "sjeban"!?
Citiram sebe:

Istraživanja (ne mogu se sjetiti sada kada su provedena ta istraživanja) su dokazala da cajke imaju te neke tonove koji zatupljuju, odnosno ubijaju moždane stanice. Toliko o tome.

Znači da, to želi reč

http://www.gamer.hr/phpBB/images/smiles/icon_cheers.gif

McPingvin_v2.0
09-01-2008, 16:02
Ne, nego ciljam na to da ljudi koji slušaju turbo folk su uglavnom seljačine koje nisu sposobne razlikovati grad od sela te da misle da "ako moj ćaća puc'o, mog' i ja pucat!". Samo više nisu u predgrađu Širokog Brijega nego su u Zagrebu, gradu koji s predgrađima ima preko milijun stanovnika i u kojem nije normalno stati nasred ceste i upaliti sva četri te pričati na mobitel.

Možeš istjerat čovjeka iz sela, ali selo iz čovjeka ne.



I da, to je nešto tipa ti poremećeni mladi umovi koji su samo našli inspiraciju u igrama, filmovima i serijama, samo je ovdje problem što rulja ne shvaća razliku između sela i grada te ne zna što znači biti društveno prihvatljiv. Jer, onda nam samo preostaje da su svi koji igraju igre poremećeni i da svi cajkaroši nose AK47 u gepeku, a znamo da tomu nije tako ;)

K4ciga
09-01-2008, 16:11
Sve što imam reći o cajkama - primitivna glazba za primitivne ljude.

Blacky_123
09-01-2008, 16:12
pa nije kalaš nego pistolj...svi nose pistolj a po potrebi karabit...
U mom kvartu svi slusaju cajke tako da ja i frend smo jedini normalni u ovom fucking selu

Samael
09-01-2008, 16:30
Jeste ikad vidili nekog da se ponaša normalno, a sluša cajke?

Jeli taj koji sluša cajke ikad imao razumijevanja za vašu muziku, ili poslušao nešto drugo pa rekao da je dobro?

Evo u mome razredu imam takvih 6-7 idiota, koji se stvarno ponašaju debilno. Meni redovito seru jer poslušam nešto gdje se lik prodere na sekundu (zapravo me zaboli ona stvar za to što kažu) a da to uopće ne poslušaju, niti razumiju o čemu se pjeva. Glavno je da im praši Kemal Malovčić u mp3-u...

Ja u svom razredu nemam mira od njih, jer ja JEDINI i razredu slušam metal. Imamo tri rokera i to je to. Sve ostalo je komercijalni pop, rap i cajke. Čim otiđem na forum preko informatike, zaspe me tisuću dovika:

Pogle kakva sranja ovaj gleda!

Problem je u tome što su oni navikli na stereotipe o metal glazbi. Njima je svaki metalac sotonjara.

...

prcko
09-01-2008, 16:38
U našem razredu nema metalaca.od nas pola razreda sluša cajke,a pola strano techno,rap etc.. I ono ima sukoba,al su rijetki.

Prince-Artas
09-01-2008, 16:40
Jeste ikad vidili nekog da se ponaša normalno, a sluša cajke?


imam 2 vrlo dobra frenda koja slušaju ama baš sve pa i one žestoke cajke
a i dosta frendica sluša cajke


Jeli taj koji sluša cajke ikad imao razumijevanja za vašu muziku, ili poslušao nešto drugo pa rekao da je dobro?

opet ta 2 frenda slušaju i elvisa, i prljavce, i daleku i sl

prestanite povezivat cajke i inteligenciju onih koji ih slušaju
taj lik šta sluša cajke jedan je od najboljih studenata na ekonom. fakultetu u splitu

Apacer
09-01-2008, 16:51
Ja sa se samo nadam da ti mislis da nisi ispao pametan nakon sto si postao ovaj odgovor :)



Ček, ja ovdje branim cajkaše protiv generaliziranja samo zato da bi ti došo ovdje i srao po metalcima? Jebiga, neće ići :(

[quote]biti niti nema pojma sta su cajke..vi cajkama smatrate turbo folk..koji to nije...
Je - uvjek je bio i uvjek će biti.

Eto vidis kako vec u startu neznas...kao prvo;pojam cajki se primjenjuje prije nego sto je itko cuo za turbo folk,tako da to uopcije nije tocno sto si reko!!!
To je isti onaj stereotip,kao da su svi metalci sotonjare..znaci cajke-turbo folk,metalci-sotonjare..ako je prvo tocno i drugo je,ako nije prvo tocno,nije ni drugo..pa tako mozemo do sutra!


Ja jednostavno nemogu skuziti ekipu poput stanovitog Fenrira i slicnih koji cajke uvrstavaju u neku cetnicku muziku,pa majke mi moje,da si mi bio u blizini kada si to napisao,pa odalamio bi te da neznas gdje si...jer takve usporedbe bi ti mozda pile vodu u vrijeme Domovinskog rata (kada si ti vrlo vjerojatno sisao mlijeka iz majcinih grudi),ali danas;u 21. st. kada se obje drzave razvijaju prijateljske odnose jednostavno ostavljas dojam jedne jako primitivne osobe koja je neka teska Hrvatina..da..
Jednostavno,ako je vecina pjevaca cajki,kao i turbo folka iz Srbije i Republike Srpske to neznaci da su oni cetnici mamlaze..kako onda nazivas one koji pjevaju sevdalinke..balijama?Svaka cast hrvatino (namjerno napisano malim slovima)!!!
Ti si sam došao do tog zaključka, nitko ovdje nije rekao da je to Četnička glazba, ovdje su ljudi samo rekli da je to primitivna i loša glazba (s čime se i slažem).

Opet krivo,pogledaj prvu stranicu,10 post:
Fenrir je napisao:Četnička mjuza. /no_like

Jesam li sam dosao do tog zakljucka,ili jednostavno volim sve prvo procitati pa onda komentirati...


Onda,te vase izjave o maloumnisti ljudi koji slusaju cajke takodjer uopce ne piju vodu..jer moj otac uz izvornjake,slusa i cajke..a za moga oca nemoze ama bas nitko reci da je slabije inteligetna osoba od bilo koga tu na ovom forumu..jer covjek je dipl. inzinjer gradjevine i jedna od cijenjenijih osoba u svojoj firmi.
Istraživanja (ne mogu se sjetiti sada kada su provedena ta istraživanja) su dokazala da cajke imaju te neke tonove koji zatupljuju, odnosno ubijaju moždane stanice. Toliko o tome.

Nemoras mi reci kada su provedena ta istrazivanja,ali molio bi neki link na to..i molim te nemoj mi nesto tipa wikipedije i slicnih gluposti gdje svaka baba Manda moze nesto napisati,nego od nekih priznatih znanstvenika,pa da bas vidim!
Znaci molim LINK.


A i inace znam jako puno ljudi koji slusaju cajke i koji nisu imbecili ko sto ih vi smatrate,ali nemaju neku namjeru ko neki emo tipovi ili metalci da se isticu u javnosti,jer njihova muzika-njihov stvar!
Da, znam ih i ja par takvih, koji nisu imbecili. Ali da se ne ističu? Veću glupost nisam čuo. Kuda god se okrenem, čuješ kako od nekuda svira harmonika. Ili netko pušta na mobitelu, ili neka seljačina u kvazi-nabrijanom autu neke odvratne boje, koji na sebi ima tako usku majicu da mu možeš i dlake na prsima prebrojati, sa neukusnim sunčanim naočala prolazi nedaleko od mene i navija DJ Kemaka do daske da pokaže da je on frajer. YEAH!!!


Stani malo..zasto bi boja auta,ili velicina majice imala kakvog doticaja sa turbo folkom..ja iskreno neslusam turbo folk doma,ali eto mislim da niti u jednoj pjesmi pjevac ne poziva slusatelje koju boju auta da uzmu,ili kakvu majicu da obuku!


Sto se tice rijeci pjesama,opet ste fulali zestoko,jer da ste culi i jednu malo bolju pjesmu iz Zlatnih vremena,kada nije bilo ovih techno i metalnih sranja,znali biste sta je muzika...
Kada je bilo to zlatno doba? Sigurno ne pred 40 godina, kada su nastali neki od prvih metal bandova koji su i danas aktivni i zapanjuju nas svojom svirkom (npr Black Sabbath, Judas Priest...)

Eh,covjece pa ti ko da se trudis ispasti sto gluplji..da..prije otprilike 30-40 godina kada se po prvi puta masovnije pocelo slusati narodnjake!


,kao sto i ja ne prihvacam da je ijedan cigan drzavljanin RH,ma koliko god drugi brujali o tome..cigani su drzavljani Indije,i dravidske rase kojoj ovdje nije mjesto!
Zbog ovakvih ispada bih ti najrađe došao pred vrata i napravio od tebe Koprofaga. :*

Slobodno..ako oces na PP ti posaljem adresu...ako si malo dalje,platim ti i ja pola karte,pa da vidimo sta ces napraviti :)


pa pogledajte sve one Britney S.,Paris Hilton i slicne..i one istu takvu muziku pjevaju
Tko kaže da je to muzika?

Pa znam da se na MTVu pustaju,a ako se ne varam to znaci Music Television,uglavnom u tom smislu,jel..e sada,ako se ti smatras toliko pametnim da znas razaznati bolje od vecine ljudi na ovom svijetu sta je muzika,a sto nije..bas je zalosno sto onda svoj talent trosis tu po internetu,umjesto da budes neki uber-fakin menandjer u nekoj izdavackoj kuci..jer ipak samo ti znas sta je muzika!


Ja neznam kada sam se ja uopce trudio da pokazem da to ne radim..i ja bi mogao poprilicno popljuvati metal u ovoj temu..ali metal nije naziv ove teme tako da necu u to zazirati!
Otvaraj temu. Sada odma sada.

Necu,jer ne zelim na takav tip muzike trositi niti sekunde..jer mi je to nesto..necu dalje...


Stani malo..ti oces reci da su oni dosli pucati po ljudima samo zato sto slusaju turbo folk i zbog toga im je mozak "sjeban"!?
Citiram sebe:

Istraživanja (ne mogu se sjetiti sada kada su provedena ta istraživanja) su dokazala da cajke imaju te neke tonove koji zatupljuju, odnosno ubijaju moždane stanice. Toliko o tome.

Znači da, to želi reč

http://www.gamer.hr/phpBB/images/smiles/icon_cheers.gif[/quote:3q1x9csa]


Ja se ispricavam zbog ovako smotanog posta..jer nikada nisam imao potrebu da nekoga citiram tako puno...pa sam zbog toga svoj tekst nakosio,da se zna sta sam ja pisao,a sta on :)

EDIT sam napravio,jer jedan dio teksta nosim stavio u italic!

Prince-Artas
09-01-2008, 17:01
@Apacer - nisi me skužio, il firespirit nije čitao topik od početka il nije skužio poantu nekih postova prije mog
zato onaj moj post

Hamti Damti
09-01-2008, 17:25
A ti Hamto Damti i ova tvoja izjava:
Dame i gospodo reper iz Kostolca Svaka ti dala
8Y9bEhCd ... re=related (8Y9bEhCdSx4&feature=related)S

Ja neznam zasto si morao navoditi SRPSKO ciganskog repera,sta nije bilo dovoljno samo reci ciganskog repera,jer kladim se da niti jedan SRBIN nije ovog cigana prihvatio kao svog sunarodnjaka,kao sto i ja ne prihvacam da je ijedan cigan drzavljanin RH,ma koliko god drugi brujali o tome..cigani su drzavljani Indije,i dravidske rase kojoj ovdje nije mjesto!
A ako si vec mislio ponizavati srpske repere,mislim da nije lose spomuniti koliko su srpski reperi popularniji od bilo kojih repera iz bivse nam Juge..tako da..odleprsaj nam ti sa svojim jadnim mislima..



a di su srpski reperi popularniji od bilo kojih drugih iz bivše juge?

U Hrvatskoj se slušaju Hrvatski, u Srbiji Srpski, u Bosni Bosanski reperi i kako onda Srpski reperi mogu biti popularniji??

Jedino po tome ako računamo da Srba ima više pa ih se normalno i više sluša, ali u drugim okolnim zemljama pa tako i u Srbiji svi slušaju svoje, ne i strane kao što sam rekao tako da ono :pray:

Toxic
09-01-2008, 17:33
Jeste ikad vidili nekog da se ponaša normalno, a sluša cajke?


imam 2 vrlo dobra frenda koja slušaju ama baš sve pa i one žestoke cajke
a i dosta frendica sluša cajke


Jeli taj koji sluša cajke ikad imao razumijevanja za vašu muziku, ili poslušao nešto drugo pa rekao da je dobro?

opet ta 2 frenda slušaju i elvisa, i prljavce, i daleku i sl

prestanite povezivat cajke i inteligenciju onih koji ih slušaju
taj lik šta sluša cajke jedan je od najboljih studenata na ekonom. fakultetu u splitu
I kod mene je slicna situacija samo sto imam vise drugova koji to slusaju i ne smeta mi to. Slazem se s ovim sto si rekao...

Apacer
09-01-2008, 17:38
A ti Hamto Damti i ova tvoja izjava:
Dame i gospodo reper iz Kostolca Svaka ti dala
8Y9bEhCd ... re=related (8Y9bEhCdSx4&feature=related)S

Ja neznam zasto si morao navoditi SRPSKO ciganskog repera,sta nije bilo dovoljno samo reci ciganskog repera,jer kladim se da niti jedan SRBIN nije ovog cigana prihvatio kao svog sunarodnjaka,kao sto i ja ne prihvacam da je ijedan cigan drzavljanin RH,ma koliko god drugi brujali o tome..cigani su drzavljani Indije,i dravidske rase kojoj ovdje nije mjesto!
A ako si vec mislio ponizavati srpske repere,mislim da nije lose spomuniti koliko su srpski reperi popularniji od bilo kojih repera iz bivse nam Juge..tako da..odleprsaj nam ti sa svojim jadnim mislima..



a di su srpski reperi popularniji od bilo kojih drugih iz bivše juge?

U Hrvatskoj se slušaju Hrvatski, u Srbiji Srpski, u Bosni Bosanski reperi i kako onda Srpski reperi mogu biti popularniji??

Jedino po tome ako računamo da Srba ima više pa ih se normalno i više sluša, ali u drugim okolnim zemljama pa tako i u Srbiji svi slušaju svoje, ne i strane kao što sam rekao tako da ono :pray:

Ja znam da ja slusam i Ajs Nigrutina..Filip mali..najjebenija pjesma :D

I znam da jaaaako puno bosanaca slusa ajs nigrutina..tako da slobodno mogu reci da je Ajs Nigrutin-SRPSKI reper najpopularniji na ovim prostorima!

Jerry
09-01-2008, 18:11
što se tiče cajki,nije da ih obožavam...
s vremena na vrijeme odslušam enšta od halida bešlića (prvi poljubac :pray: ) i možda lepa do bola :D

RayDX
09-01-2008, 18:26
A ti Hamto Damti i ova tvoja izjava:
Dame i gospodo reper iz Kostolca Svaka ti dala
8Y9bEhCd ... re=related (8Y9bEhCdSx4&feature=related)S

Ja neznam zasto si morao navoditi SRPSKO ciganskog repera,sta nije bilo dovoljno samo reci ciganskog repera,jer kladim se da niti jedan SRBIN nije ovog cigana prihvatio kao svog sunarodnjaka,kao sto i ja ne prihvacam da je ijedan cigan drzavljanin RH,ma koliko god drugi brujali o tome..cigani su drzavljani Indije,i dravidske rase kojoj ovdje nije mjesto!
A ako si vec mislio ponizavati srpske repere,mislim da nije lose spomuniti koliko su srpski reperi popularniji od bilo kojih repera iz bivse nam Juge..tako da..odleprsaj nam ti sa svojim jadnim mislima..



a di su srpski reperi popularniji od bilo kojih drugih iz bivše juge?

U Hrvatskoj se slušaju Hrvatski, u Srbiji Srpski, u Bosni Bosanski reperi i kako onda Srpski reperi mogu biti popularniji??

Jedino po tome ako računamo da Srba ima više pa ih se normalno i više sluša, ali u drugim okolnim zemljama pa tako i u Srbiji svi slušaju svoje, ne i strane kao što sam rekao tako da ono :pray:

Aha... Posvojni pridjevi na -ski pišu se malim slovima.

Fencing_LORD
09-01-2008, 18:35
A ti Hamto Damti i ova tvoja izjava:
Dame i gospodo reper iz Kostolca Svaka ti dala
8Y9bEhCd ... re=related (8Y9bEhCdSx4&feature=related)S

Ja neznam zasto si morao navoditi SRPSKO ciganskog repera,sta nije bilo dovoljno samo reci ciganskog repera,jer kladim se da niti jedan SRBIN nije ovog cigana prihvatio kao svog sunarodnjaka,kao sto i ja ne prihvacam da je ijedan cigan drzavljanin RH,ma koliko god drugi brujali o tome..cigani su drzavljani Indije,i dravidske rase kojoj ovdje nije mjesto!
A ako si vec mislio ponizavati srpske repere,mislim da nije lose spomuniti koliko su srpski reperi popularniji od bilo kojih repera iz bivse nam Juge..tako da..odleprsaj nam ti sa svojim jadnim mislima..



a di su srpski reperi popularniji od bilo kojih drugih iz bivše juge?

U Hrvatskoj se slušaju Hrvatski, u Srbiji Srpski, u Bosni Bosanski reperi i kako onda Srpski reperi mogu biti popularniji??

Jedino po tome ako računamo da Srba ima više pa ih se normalno i više sluša, ali u drugim okolnim zemljama pa tako i u Srbiji svi slušaju svoje, ne i strane kao što sam rekao tako da ono :pray:

Aha... Posvojni pridjevi na -ski pišu se malim slovima.

:pray: :rotfl:

što se tiče cajki -----> /spit

Sgt. Bull
09-01-2008, 19:18
Apacer,ne možeš da pričaš o nečemu a da ne znaš o čemu,miješaš narodne pjesme -folk(+lor=narodno kolo) sa turbofolkom,jerry je još gori od tebe jer on tvrdi da je Halid Bešlić Turbo Folk pjevač,to je slično kao i reći da je Tony Cetinski pjevač Hrvatske narodne muzike...dakle prvo raskrsti šta je šta i nauči se tolerirati tuđe mišljenje pa onda idi raspravljaj...
eda...cajke pfuj :)
eod...

The Great Duck
09-01-2008, 19:19
Ekstra pičkica LOL :rotfl:

http://youtube.com/watch?v=o7gRQPoihEM&feature=related

Iz komentara,čini se da je ta pjesma bila na ljestvicama jer su ljudi mislili da je to prava cajka a ne sprdanje. :(
Anyway,Pervan car! :)

cmeljo22
09-01-2008, 19:29
Jeste ikad vidili nekog da se ponaša normalno, a sluša cajke?


imam 2 vrlo dobra frenda koja slušaju ama baš sve pa i one žestoke cajke
a i dosta frendica sluša cajke


Jeli taj koji sluša cajke ikad imao razumijevanja za vašu muziku, ili poslušao nešto drugo pa rekao da je dobro?

opet ta 2 frenda slušaju i elvisa, i prljavce, i daleku i sl

prestanite povezivat cajke i inteligenciju onih koji ih slušaju
taj lik šta sluša cajke jedan je od najboljih studenata na ekonom. fakultetu u splitu

bravo care :pray:
ništa drugo se nema za reći :pray:

Apacer
09-01-2008, 19:31
Apacer,ne možeš da pričaš o nečemu a da ne znaš o čemu,miješaš narodne pjesme -folk(+lor=narodno kolo) sa turbofolkom,jerry je još gori od tebe jer on tvrdi da je Halid Bešlić Turbo Folk pjevač,to je slično kao i reći da je Tony Cetinski pjevač Hrvatske narodne muzike...dakle prvo raskrsti šta je šta i nauči se tolerirati tuđe mišljenje pa onda idi raspravljaj...
eda...cajke pfuj :)
eod...

Svaka cast..mislio sam da je maloki..onako..malo..ali ti svakako osvajas tu titulu!!!!


Gdje sam ja uopce spominjao turbo folk i folklor da je isto..daj se covjece kontroliraj..weeeeeee...

I gdje ja to nekoga ne toleriram..daj samo 1 primjer!

Hamti Damti
09-01-2008, 19:40
A ti Hamto Damti i ova tvoja izjava:
Dame i gospodo reper iz Kostolca Svaka ti dala
8Y9bEhCd ... re=related (8Y9bEhCdSx4&feature=related)S

Ja neznam zasto si morao navoditi SRPSKO ciganskog repera,sta nije bilo dovoljno samo reci ciganskog repera,jer kladim se da niti jedan SRBIN nije ovog cigana prihvatio kao svog sunarodnjaka,kao sto i ja ne prihvacam da je ijedan cigan drzavljanin RH,ma koliko god drugi brujali o tome..cigani su drzavljani Indije,i dravidske rase kojoj ovdje nije mjesto!
A ako si vec mislio ponizavati srpske repere,mislim da nije lose spomuniti koliko su srpski reperi popularniji od bilo kojih repera iz bivse nam Juge..tako da..odleprsaj nam ti sa svojim jadnim mislima..



a di su srpski reperi popularniji od bilo kojih drugih iz bivše juge?

U Hrvatskoj se slušaju Hrvatski, u Srbiji Srpski, u Bosni Bosanski reperi i kako onda Srpski reperi mogu biti popularniji??

Jedino po tome ako računamo da Srba ima više pa ih se normalno i više sluša, ali u drugim okolnim zemljama pa tako i u Srbiji svi slušaju svoje, ne i strane kao što sam rekao tako da ono :pray:

Ja znam da ja slusam i Ajs Nigrutina..Filip mali..najjebenija pjesma :D

I znam da jaaaako puno bosanaca slusa ajs nigrutina..tako da slobodno mogu reci da je Ajs Nigrutin-SRPSKI reper najpopularniji na ovim prostorima!

e pa vidiš nisi u pravu jer je to Edo Majka koji je stalno na koncertima diljem ovih prostora i stalno je u TOP 10 bilo u Hrvatskoj, bilo u BiH. U Srbiji ne toliko često koliko čujem al opet i tamo je legenda.

ChR0NoS
09-01-2008, 19:52
apaceru, vidim da si se ti registrirao na ovaj forum samo da bi krvnički branio cajke, pa ćemo morati igrati malo grublje

možeš ti meni govoriti da ne znam što su cajke, ali ja ću te uvjeriti suprotno
ja sam odrastao u takvoj okolini u kojoj svi slušaju cajke
90% mojih poznanika sluša cajke, sestre mi slušaju cajke, cijela rodbina mi sluša cajke i vjeruj mi da sam se silom naslušao cajki, bez obzira što prezirem cajke iz dna duše, današnja okolina nas siluje cajkama

ali ja znam, što su cajke, što je sevdah, što je narodna muzika, ja se od svoje 7 godine bavim glazbom, i cijenim sve vrste glazbe osim cajki, čak sviram i dva instrumenta (nebojte se, nema harmonike među njima)

i znam da je to sranje od muzike, ta muzika ima smisla isto kao što ima smisla zalijevati cvijeće antifrizom

svaka pjesma na isti kalup, a onim pjevačicama je netko u mladosti netko rekao da znaju pjevati pa su se okušale u tome, a kako za cajke treba imati glazbenih sposobnosti i glazbenog obrazovanja nimalo, jer bi to mogla i moja pokojna prababa pjevati, tako su te "pjevačice" (sramota me Cecu, Indiru Radić, Seku Aleksić i ostale uopće nazvati pjevačicama) pošle na scenu, povećale sise, i sada su megapopularne
__________________________

kažeš da možeš popljuvati metal
otvori temu, pa ćeš vidjeti kako ću te samo ownati, nemožeš iznijeti ni jedan argument po kojemu su cajke bolje od metala, ili od bilo koje druge vrste muzike jer to nije istina
cajke su otrov za današnje društvo i domaću glazbenu scenu

kada već uspoređujemo metal i cajke, idemo malo dublje

čovječe božiji znaš li ti koliko danas ima "pjevačica" koje pjevaju cajke, kojima je bogati tata rekao da će biti pjevačice, premda moj kurac bolje pjeva od njih, tatica im kupio sve i tako ih progurao na glazbenu scenu

uzmimo za primjer Cecu ili Seku Aleksić

jbt, pojave se na pozornici, pola tijela im se vidi ali to je pozitivna stvar, svaki put pjevaju istu pjesmu samo sa drugačijim tekstom ali publiku za to boli quratz jer su ionako zaluđeni i otrovani cajkaškim ludilom pa su navikli na to, a Ceci ili Seki u cijeloj toj priči je najteže bilo povećati sise, da bi poslije muški dio publike mogao mansturbirati na njih a ženski dio publike govoriti kako su zgodne....

usporedi to sa jednim rock bendom, čiji su gitaristi prošli toliko muke da steknu znanje sviranja gitare, svirajući dugi niz godina po 8 sati ili više dnevno, čiji pjevač ne da mora samo biti obdaren i imati dobru boju glasa već mora imati i školovan glas i da ne nabrajam koliko muke moraju vidjeti kada idu po probama i kada pišu pjesme, šta misliš kako je njima bilo kada su tražili klubove za gažu, kako im je bilo kada su ih debilčine poput cajkaša kada bi ih vidjeli na ulici prozivali drogerašima i kosaljima, i ono što si spomenuo, kada su dobivali batina od primitivčina kao što su cajkaši samo zato što slušaju rock
vjeruj mi, govorim ti iz vlastitog iskustva, član sam benda i znam da sam i ja i moj bend i član bilo kojeg rock benda na svijetu vidjeli više muke nego što su vidjeli svi cajkaši skupa
cajkašima je najveća muka naviti cecu na mp3


ne želim generalizirati, ali ja ne znam da je ijedan cajkaš dobio batina od rokera zbog vrste muzike koju sluša, a znam masu slučajeva kada su rokeri dobivali batine od cajkaša iz tog razloga
nemožeš reći da ovo nije istina jer sam vidio da gore napisao ovo isto, da rokeri dobivaju batine od cajkaša

ajde ti sada malo razmisli i reci da to nije primitivno, i mene neki ljudi čudno gledaju kada kažem da su cajkaši primitivni, a ovo što sam iznad napisao je primjer najveće primitivnosti na svijetu..

toliko od mene, neću ja nikome govoriti da ne sluša cajke i da sluša metal, ako uživate u cajkama gg, ako ne, ima 100000000000000 puta bolje i kvalitetnije glazbe za slušati

Apacer
09-01-2008, 19:54
Edo majka nije Hrvat!

I koliko znam od ovako svojih poznanika,repera..nitko ga nije slusao..jer su to smatrali prekomercijalnim!

I dosta o rapu..ovdje je rijec o cajkama :D

Hamti Damti
09-01-2008, 20:00
Edo majka nije Hrvat!

I koliko znam od ovako svojih poznanika,repera..nitko ga nije slusao..jer su to smatrali prekomercijalnim!

I dosta o rapu..ovdje je rijec o cajkama :D

ja nisam ni rekao da je hrvat već da je on najpopularniji na prostoru bivše juge(barem sam to htio reći)

Prince-Artas
09-01-2008, 20:04
Edo majka nije Hrvat!



sad se vrati na onaj post i pročitaj ga i pokušaj shvatit njegovu poantu
@ChR0NoS-vgg

Apacer
09-01-2008, 20:06
Ceca i Seka Aleksic ne pjevaju krvave cajke kruh mu dragi ljubim...one su turbo folk pjevaljke i sve ovo sto si naveo sa bogatim tatama,glupim glasom i slicnom je apsolutno za turbo folk (iako si i tu nasrao u pm)!!!!

Kao drugo..vidim ja da bez nekih primjera ovo nece ici,pa evo vam par pjesam sto su cajke..

6oz21CpDfN8
8ZFStQva__Q
s3WrmN94CB8
7H9GRrIL ... re=related (7H9GRrILPG0&feature=related)

E dosta muzike!!

A sta fali harmonici..nije valjda da ti smeta zato sto je Srbi vise koriste nego mi..ili za njeno sviranje ne treba nikakvo znanje??

Onda,vec sam napisao da o metalu nezelim govoriti!!!!

A sto se tice mog clanstva na forumu..drago dijete ja sa tu duze nego ti..Prince Artas je jedini tu duze reggan od mene..i to samo 7 dana duze nego ja!!!

Hamti Damti
09-01-2008, 20:14
Ceca i Seka Aleksic ne pjevaju krvave cajke kruh mu dragi ljubim...one su turbo folk pjevaljke i sve ovo sto si naveo sa bogatim tatama,glupim glasom i slicnom je apsolutno za turbo folk (iako si i tu nasrao u pm)!!!!

Kao drugo..vidim ja da bez nekih primjera ovo nece ici,pa evo vam par pjesam sto su cajke..

6oz21CpDfN8
8ZFStQva__Q
s3WrmN94CB8
7H9GRrIL ... re=related (7H9GRrILPG0&feature=related)

E dosta muzike!!

A sta fali harmonici..nije valjda da ti smeta zato sto je Srbi vise koriste nego mi..ili za njeno sviranje ne treba nikakvo znanje??

Onda,vec sam napisao da o metalu nezelim govoriti!!!!

A sto se tice mog clanstva na forumu..drago dijete ja sa tu duze nego ti..Prince Artas je jedini tu duze reggan od mene..i to samo 7 dana duze nego ja!!!

Ti se možeš truditi objašnjavati koliko hoćeš ali ne shvaćaš da to što objašnjavaš u biti nije velika razlika, već da je to samo skupina različitih ptica(citiram Morgotha).

Npr. Rock i Metal su dvije ptice, jedna je puretina jedno pile, i bez obzira što su različite i dalje su isti rod(ptice)

Metal je nastao od rocka, kao što je turbo folk nastao od cajki, ali nama koji ne slušamo(dapače mrzimo) i jedno i drugo nama je to isto, kao što su vama koji nevolite metal i rock to samo iste luđačke glazbe pune nabijanja i sotonizma..

Dakle ne vidim što nam se toliko trudiš objašnjavati tu spiku kad je ionako većina zna i dalje neće voljeti cajke i turbofolk..

A ovo što se tiče tvog članstva na forumu, objasni mi kako Prince Arthas od tebe može biti regan dulje samo 7 dana kad si se ti danas na današnji dan regao ovdje(barem s ovim acc-om) jer ako je istina to što tvrdiš znači da imaš multi

Prince-Artas
09-01-2008, 20:15
@Apacer-čiji si ti dabl akaunt

ChR0NoS
09-01-2008, 20:22
harmonika je kao instrument gg, ali danas nitko nemože zasvirati harmoniku da mu cajke ne prođu kroz glavu

harmonika = cajke

i to mi se ne sviđa kod harmonike

Apacer
09-01-2008, 20:26
Ja nisam niciji dabl acc..samo eto dosao sam opet tu malo na ovaj forum da vidim jel to jos to..ko prije :)

Ma nevjerujem da me itko vise i sjeca ovdje..miro u sutonu tihom sam ti ja :D

Prince-Artas
09-01-2008, 20:29
miro isusati
pa kud baš ti braniš cajke, zadnji put kad sam te na forumu vidio imao si avatar proud to be christian, a i sjećam se onih topika koji su malo naginjali na nacionalizam
od tebe sam ovakvo nešto najmanje očekivao :o

Apacer
09-01-2008, 20:34
Ma meni ti neigra nikakvu ulogu od kuda je izvodjac niti kaka je muzika ako se meni to svidja,razumijes?

Ja mogu slusati i srpske i hrvatske pjesme,samo da se meni to svidja :)

@Hellboy

Ima vec duuuugo...o razlozima ne pitaj :)

Prince-Artas
09-01-2008, 20:38
nekad si imao daleko drugačija stajališta
nije da mi to smeta

Jerry
09-01-2008, 20:53
Apacer,ne možeš da pričaš o nečemu a da ne znaš o čemu,miješaš narodne pjesme -folk(+lor=narodno kolo) sa turbofolkom,jerry je još gori od tebe jer on tvrdi da je Halid Bešlić Turbo Folk pjevač,to je slično kao i reći da je Tony Cetinski pjevač Hrvatske narodne muzike...dakle prvo raskrsti šta je šta i nauči se tolerirati tuđe mišljenje pa onda idi raspravljaj...
eda...cajke pfuj :)
eod...ma ne tvrdim!
ja sam sam reko da je halid bešlić zakon iako ga neki svrstavaju u cajke

Maloki
09-01-2008, 23:01
Ja sa se samo nadam da ti mislis da nisi ispao pametan nakon sto si postao ovaj odgovor :)
Ja ne mislim da nisam ispo pametan. Također ne mislim da sam ispo pametan. Znači, ne mislim ništa o tome.


Opet krivo,pogledaj prvu stranicu,10 post:
Fenrir je napisao:Četnička mjuza. /no_like

Jesam li sam dosao do tog zakljucka,ili jednostavno volim sve prvo procitati pa onda komentirati...
Pročito sam ja to već sve. Dobro, desio se zajeb i to priznajem, moj bed.


Stani malo..zasto bi boja auta,ili velicina majice imala kakvog doticaja sa turbo folkom..ja iskreno neslusam turbo folk doma,ali eto mislim da niti u jednoj pjesmi pjevac ne poziva slusatelje koju boju auta da uzmu,ili kakvu majicu da obuku!
Primjer da slikovitije dočaram to ljudima.


Slobodno..ako oces na PP ti posaljem adresu...ako si malo dalje,platim ti i ja pola karte,pa da vidimo sta ces napraviti
Može.
Troškove plačam sam, tebi samo prepuštam da uvjeriš moje starce da me puste :*


e sada,ako se ti smatras toliko pametnim da znas razaznati bolje od vecine ljudi na ovom svijetu sta je muzika,a sto nije..bas je zalosno sto onda svoj talent trosis tu po internetu,umjesto da budes neki uber-fakin menandjer u nekoj izdavackoj kuci..jer ipak samo ti znas sta je muzika!
Činjenica je da nisam ja jedini koji se tako ponaša u ovoj temi, već si i ti takav.


Necu,jer ne zelim na takav tip muzike trositi niti sekunde..jer mi je to nesto..necu dalje...
Već jesi potratio poprilično jer si ga dosta često spominjao.


Bok Miro, sjećam te se (valjda) još i sa OGamea (valjda) :)

Neven <R>
09-01-2008, 23:10
Ovaj topic je postao loš, jako loš.

Daljnje rasprave će se samo vrtiti u krug, pa je vrijeme da se to prekine.