PDA

Pogledaj cijelu verziju : sjebana konfa



šerafciger
04-01-2008, 18:51
dakle moja konfa je nakon nadogradnje i ponovne instalacije winsa postala jednostavo sjebana.....ah ponekad zalim za starim vremenima i athlonom 2500+ , radeonkom 9550 , 512 mb rama kad se sat nije svako 2-3 dana poremetio , kad nisam palio komp na sjebani nacin i kad je svaka tipka na tipkovnici svaki put radila.....no dakle da ne serem previse upoznat cu vas sa problemima koji su se pojavili nakon sto sam nadogradio konfu i naravno reinstalirao winse.

problem prvi-paljenje:dakle moj komp nece normalno ucitat winse nego kad se pali i kad mi pokazuje koje imam hdd-ove, proc , ram itd ja moram pritisnut f11 da bi uso u boot menu i tamo stavit da mi winse boota s hard diska ako to ne ucinim on ga boota s cd-a.ali to nije sve da bi stvar bila jos cudnija ja moram stavit da se boota sa hdd-a na kojem uopce nisu winsi. :o


problem drugi-neke tipke na tipkovnici:tipke 1,2,3,7,8,9,0 ponekad nerade a i kad restartam komp problem bude isti.inace taj se problem pojavio s codgen super power tipkovnicom a stara genius tipkovnica je normalno radila.i da ne zaboravim ove tipke uvijek rade normalno samo na numeričkoj tipkovnici.

problem treći-sat:kad namjestim sat on se nakon 2-3 dana poremeti i to samo se poremete sati a minute ostaju točne. :-x



moguće rješenje:događa li mi se to mozda jer windowse koje sam stavio nisam prije imao te mi je winse sprzio frend jer sam sjebo stari cd od winsa.dakle ti winsi su piratski.

BLOODdemon
04-01-2008, 18:54
i zakaj si zbog tog otvorio dvije iste teme

šerafciger
04-01-2008, 18:56
uffff jbg neka moderator izbrise drugu.

BLOODdemon
04-01-2008, 18:57
trebalo bi i ovu jer nemaš original winse,neg ti ih je spržio frend a to je pir4tija tak da ti niko na ovom forumu nesmije pomoć

Iron Storm
04-01-2008, 19:04
Kao prvo, i ja se pitam zašto dvije iste teme.
Kao drugo, zbog piratizacije možeš letit van s foruma, znači briši odlomak "moguće rješenje".
Kao treće, idemo redom.
Paljenje- probaj ostaviti tako kako je, ako ti ne nađe nikakav boot CD trebao bi ići dalje provjeravati bootabilne uređaje ako ima što za bootati.Inače moraš pohraniti promjene u BIOSu koje učiniš.
Tipkovnica- moguće su 2 stvari. Prvo je moguće da nemaš odgovarajući driver za tipkovnicu. Drugo, možda ti je tipkovnica prljava ili neispravna.
Sat- možda je baterija na matičnoj pri kraju. Tome se može privremeno doskočiti ako podesiš da ti se automatski preko Neta ažurira točno vrijeme.

Još molim da drugi komentiraju, jer nisam siguran da će ovo moje riješiti probleme...

Ako ništa ne bude radilo, onda format windowsa.