PDA

Pogledaj cijelu verziju : Comany of Heroes



Dropper
04-01-2008, 14:11
zanima me jeli company of heroes strategija u kojoj skupjas resurse i gradis gradjevine ili je tipa world in conflict u kojoj imas svoju vojsku i koljes okolo??
i jeli se moze zumirat do maximale ko u world in conflictu?

to bi bilo to....molim brz i konkretan odgovor ...
hvala

Teon
04-01-2008, 14:20
Resurse skupljas na nacin WarHammera 40k (ipak je to isti proizvodjac), ako neznas to ti je skupljanje resursa na nacin zauzimanja strateskih mjesta na mapi, i gradis vojsku i bazu kao u klasicnom RTSu (pa, dobro ne tako klasicnom) ;)

Nisam igrao WiC, no prema ovom tvojem cini se kao Ground Control (koji sam igrao :pray:)...

Mozes zoomirat do:, ja bih rekao kao da igras CoD iz prvog lica, ili Brother's in Arms, to je i mene iznenadilo, predobra grafika :pray:

cropir
04-01-2008, 14:23
nemas neke ljude sta ih skupljaju, dok kontroliraš mjesto sa resursima imaš resurse.

imaš i CoH temu, odi tam. u gaming opcenito ;)

Dropper
04-01-2008, 15:09
Resurse skupljas na nacin WarHammera 40k (ipak je to isti proizvodjac), ako neznas to ti je skupljanje resursa na nacin zauzimanja strateskih mjesta na mapi, i gradis vojsku i bazu kao u klasicnom RTSu (pa, dobro ne tako klasicnom) ;)

Nisam igrao WiC, no prema ovom tvojem cini se kao Ground Control (koji sam igrao :pray:)...

Mozes zoomirat do:, ja bih rekao kao da igras CoD iz prvog lica, ili Brother's in Arms, to je i mene iznenadilo, predobra grafika :pray:

pa ground control ima potpuno isti nacin igranja kao i wic
barem su mi tako rekli u gaming opcenito



hvala vam,onda nabavljam company of heroes
a jel ima miltiplayer i kakav je i preko cega je najbolje igrat?

Teon
04-01-2008, 15:17
Kazu da je multiplayer odlican :D

Nazalost ja se mucim sad nastimat Hamachi da igram sa Zorgom :(

Takodjer je kampanja odlicna, ma jedan zbilja odlicna RTS.

Multiplayer je onako 'brz' jer moras zauzimat Strategic Pointove sto je meni super, nema ono stancaj vojsku i onda oderi neprijatelja, nego stalno neke bitke oko resursa :D