PDA

Pogledaj cijelu verziju : Girls & Heroines |-ČITATI PRVI POST-|



revenion
03-01-2008, 16:47
*nek neko ispravi ovo "Heroines" ak je krivo(sam ak je krivo),jer me tesko podsjeca na Heroin XD :rotfl: *

Ok,mozda ste vec skuzili iz naslova teme al evo upute,zahtjeva se ime igre,ime cure/heroine,slika/e i kratki opis(moze i na engleskom(wiki copy ili sami napisite opis)).vase najdraze cure/heroine iz igre/ara(znaci mozete dvije ili vise :D ).
cudno mi je da nema teme ovakvog tipa pa sam potrosio 10 minuta trazeci neku slicnu temu al nisam nista nasao pa evo...
ovak...posto sam ja napravio temu,neznam dal da odobrim anime karaktere,znam da bi to bilo fer posto je za 90% anime-a napravljena neka vrsta igre,al jednostavno mi to ne upada u zanr...al budem vidio jos.
*za homoseksualne osobe:NE,nemozete postat najdrazeg decka/heroja zato kaj ta tema postoji,vise se odnosi na likove al ok...dode na isto(i moja tema se u velikom rangu razlikuje od te pa lijepo vas molim)*
i evo malo strucnije upute
1.Ime i Prezime(ako ima)
2.Ime Igre
3.Slika(pozeljno imageshack,direct link)
4.Krvna grupa(sam da kazem da wikipedija cini cuda/ako ima,koliko znam vise puta o krvnoj grupi moze ovisiti karakter lika,tako da su vise cool,sutljivi i razumljiviji likovi AB,malo povrsniji,glasniji,i divlji likovi B,a oni kreativniji,osjecaniji te postenij likovi su A,O su vecinom oni optimisticni likovi,koji puno pricaju te su bezbrizni i bahatiji.)
5.Kratki opis(napisite sami na hrv ili sa wikipedije copy/paste na engleskom)
6.Zasto?(vam je najdraza cura/heroina,za one koji ne razumiju pitanje.)
7.Tu mozete dodati svoje bljuzgarije,ako postoje neki favoriti tipa najdraze oruzje,hobby,najdraza hrana(ponavljam...wikipedija -||-),klasa i sl.

1.Jill Valentine
2.Resident Evil
3.Slika (http://img406.imageshack.us/img406/2872/jillvalentinedk7.jpg)
Slika 2 (http://img181.imageshack.us/img181/5065/jillvalentinern9.png)
4.B
5.Jill Valentine is a video game character in the Resident Evil survival horror series. She is one of the protagonists in the original Resident Evil, where she is introduced as a member of the Special Tactics And Rescue Service, part of the unit's Alpha Team. She is in charge of rear security and specializes in bomb disposal, an ability she acquired as a Delta Force operative, and lock picking. She returned as the protagonist in Resident Evil 3: Nemesis, where she was no longer a member of S.T.A.R.S., merely a citizen trying to survive the viral outbreak in Raccoon City. Jill also appears in the second installment of the Resident Evil films entitled Resident Evil: Apocalypse.
6.Zato kaj je cura moj tip :wink: (And she's hawt)
7.S.T.A.R.S. Alpha Team,kasnije civil...ostatak mi se neda pisat :rotfl:


1.Heather Mason
2.Silent Hill 3
3.Slika (http://img252.imageshack.us/img252/8492/sh3art07pd7.jpg)
4.B
5.Heather's real name is Cheryl Mason, the adopted daughter of the horror novelist Harry Mason, who survived Silent Hill. She is the biological daughter of Dahlia Gillespie, who is responsible for her original injuries. When Harry escaped Silent Hill, Alessa came back as an apparition and presented him with a newborn baby, which is both Cheryl, and Alessa herself, reborn. Harry, in an attempt to throw the cult off - should they come and look for both him and the child - renamed her Heather, and moved to Portland.
She is often called Heather Morris, the voice actress who portrayed her.
6.Isti razlog ko i 1.,al ovu sam vise stavio kao favorit medu igrama.
7.nista za napisat.

imam jos dvije al sad nemma vremena pisat...pa dalje vi mozete dodavati svoje...molim bez oft,bezpotrebnih komentara te spama. :D
takoder bih molio da sto vise usavrsite listu...pa ako imate novu za dodat tek onda napisite novi post...al nemojte nove postove jedan za drugim ili da dodate ako ste nesto fulali...koristite edit za te manje detalje.

edit:za zensku populaciju foruma dopusteno ono sto je zabranjeno kod homoseksualnih osoba! :D

Sonic_Moronic
03-01-2008, 17:23
Revenion je rekao da će me istući ako ne postam tu. Tako da me nemojte kriviti. :(

RayDX
03-01-2008, 17:31
Helena Rosenthal - :rotfl:

revenion
03-01-2008, 17:35
Revenion je rekao da će me istući ako ne postam tu. Tako da me nemojte kriviti. :(

dat is so not tru :nonono:

Rang€r
03-01-2008, 18:12
mislim da ni u jednoj igri nisam igro sa zenskim likom :S (nisam igro ni tomb raider ni resident evil...)

RayDX
03-01-2008, 18:18
mislim da ni u jednoj igri nisam igro sa zenskim likom :S (nisam igro ni tomb raider ni resident evil...)

max payne, morrowind, oblivion, wow, gw?

Rang€r
03-01-2008, 18:21
mislim da ni u jednoj igri nisam igro sa zenskim likom :S (nisam igro ni tomb raider ni resident evil...)

max payne, morrowind, oblivion, wow, gw?

max mi se ne svida, mw nikad nisam imo curu za lika ni u jednoj igri, ob isto wow isto gw nisam igro

RayDX
03-01-2008, 18:25
[quote="Rang€r":3m749cus]mislim da ni u jednoj igri nisam igro sa zenskim likom :S (nisam igro ni tomb raider ni resident evil...)

max payne, morrowind, oblivion, wow, gw?

max mi se ne svida, mw nikad nisam imo curu za lika ni u jednoj igri, ob isto wow isto gw nisam igro[/quote:3m749cus]

Evo zadnji pokušaj... Tekken? :D

Arbiter of Change
03-01-2008, 18:27
Smrdi na Girls of Gaming.

Rang€r
03-01-2008, 18:28
tekken sam na ps-u igro nikoga se ne sjecam :(

streetrace777
03-01-2008, 19:07
Playboy: The Mansion :D

revenion
03-01-2008, 19:42
Smrdi na Girls of Gaming.
pa ideju sam dobio od tog casopisa :D

Matilda Mother
03-01-2008, 22:24
želim li znat što je to? :D

revenion
03-01-2008, 22:25
ak se pojavis na msnu pokazem ti...

flander
03-01-2008, 22:51
Regina iz Dino Krize i Aya Brea iz Parasite Eve serijala

HalF-DeaD
03-01-2008, 23:16
Mona Sax :D

Iron Storm
04-01-2008, 01:16
Evo mene, pretumbao sam po pamćenju i samo me jedna cura (u igrama naravno) uspjela zadiviti...

1) Bastila Shan
2) Star Wars: Knights of the Old Republic
3) http://en.wikipedia.org/wiki/Image:BastilaShan.jpg
4) nepoznato
5) Bastila Shan is a fictional character from the 2003 video game Star Wars: Knights of the Old Republic. In the video game she is voiced by Jennifer Hale who also happens to bear a striking resemblance.

Bastila Shan was an archetype for the Jedi Order. Like many of her compatriots, she was trained from a young age because of her strong natural gift for the Force. In particular, she became renowned for her skill in the rare art of Battle Meditation, an ability which could turn the tides of battle by strengthening one side and weakening the other. Bastila's prowess in this ability thrust her into the spotlight of the Galactic Republic's struggle against the Sith during the Jedi Civil War.

Ostatak: http://en.wikipedia.org/wiki/Bastila
6)Sve njene vrline :D
7) Position :Jedi Sentinel (Knight Rank), Sith apprentice to Darth Malak (briefly)
Homeworld :Talravin
Species:Human
Gender:Female
Affiliation:Jedi, Galactic Republic, Sith (briefly)
Favourite Weapon:Lightsaber (morao sam dodati)