PDA

Pogledaj cijelu verziju : pomoc bi trebao oko nekih stvari



cropir
02-01-2008, 21:07
dakle kad igram company of heroes svako toliko me hiti van i hiti eror (send don't send).jel bi reinstaliranje pomoglo?

igrao sam bf2 onlajn i odjednom se resetirao komp... to se sam jednom dogodilo pa neznam jeli problem jer od tada nisam igrao.nisam apgrejdao hardverski, jel moze u napajanju bit? :?


i ako zelim formatirat D patriciju na kojoj nisu windowsi, kako da to napravim? mislim, onda se netreba zajebavat sa registryjima i svim tim ako tamo imam samo igre i dokumente?

InfernoCRO
02-01-2008, 21:15
uninstall , registry cleanup , S&D , Adaware ,install

Jerry
02-01-2008, 21:28
Odgovaram ti na kako formatirati D:/ particiju.
Odeš lijepo u My Computer - desni klik na D:/ particiju,odabereš format i formatiraš particiju :) .
Nego,probaj reinstalirati mislim ne košta te ništa osim malo vremena.

cropir
02-01-2008, 21:31
Odgovaram ti na kako formatirati D:/ particiju.
Odeš lijepo u My Computer - desni klik na D:/ particiju,odabereš format i formatiraš particiju :) .


da, to sam i ja mislio. :D znaci nista sa registrima i to ako nema vindoza?

@ C sa windozima je formatirana prije 5 dana tak da je registry ok, ovo sa SD i svim cu probat.

Jerry
02-01-2008, 21:39
Sam format nema ti nikakve veze to osim ako ti je boot.ini na D:/ :D
Neg replyay na PP ;).

cropir
02-01-2008, 22:16
pogledat cu dal je tam :D

neg kupio sam nes u vemilu i odnio doma, i zakljucio da mi ne treba, jel mogu vratit to, tj zamjenit?

THUNDER_DINIX
03-01-2008, 14:24
pa to moras vidit s njima. o cem se tocno radi? i moras naravno sacuvat racun i sve. iako ces tesko moc zamijenit ako si to vec "razvalio". mislim da jedino mijenjaju neispravnu robu i mozda ako je netaknuta.
sto se tice CoH, jesi li siguran da tvoja konfa "podrzava" tu igru? dali ti je komp dovoljno jak za to? taj "don't send" izbacuje kad igra ima neki bug/error ili kad ti je konfa preslaba

cropir
03-01-2008, 15:09
2.0
1.3 gb rama
256 grafa

dosta je ;) a i prije je radila tak da... ne šteka i sve to.

kupio sam dvd rw, imam račun samo nemam plastičnu vrećicu u kojoj sam ga dobio. proizvod je ispravan, zakljucio sam da mi ne treba.

THUNDER_DINIX
03-01-2008, 15:21
jel raspakirano to?

cropir
03-01-2008, 22:52
pa nije kutija, samo vrećica i iz nje sam izvadio drive i skuzioda mi ne treba.


nego instaliram coh i hiti mi ovo: http://img257.imageshack.us/img257/9549/dsfbl5.jpg

onak, koji kurac mater mu jebem? :D

THUNDER_DINIX
04-01-2008, 00:09
sta spominjes ti tu vrecicu stalno, si puko? jebo vecicu bitno je da ti nije drive raspakiran. sto se tice errora kontam da ti je sa zvukom neki problem (pise .avi) ili sa nekim filmicem to isto spominje...