PDA

Pogledaj cijelu verziju : Spajanje više rascjepkanih rar file-ova u jedan



Outmind
02-01-2008, 16:18
Dakle recimo da imam 40 dijelova nekog rar file-a koji predstavljaju kontinuitet od 40 rar file-ova. Kako tih 40 zasebnih rar file-ova spojiti u jedan, 40 puta veći file koji sadrži isto što i ovih 40 zajedno? Dakle output file bi bio u rar formatu, i sadržavao ono što je sadržavalo ovih 40, a ne bi bio jednostavno odzipani sadržaj tih 40 file-ova, kužoite?

Dakle hoću pretvorit blabla01 - blabla40.rar u blabla. rar

Molim pomoć oko toga.

P.S. pardon ako sam ovo napisao kao pitanje koje bi i neki retard mogao shvatiti, ali htio bih da mi se točno odgovori.

SkunK
02-01-2008, 16:20
Samo ides na prvi .rar, recimo blala1.rar i odes pod commands>extract to specific folder.
Ako je ono sta mislim da je svi ti .rar-ovi ce se spojit i dobit ces output cijeloviti fajl.

streetrace777
02-01-2008, 16:34
On je mislio bez raspakiravanja samo iz partova da ih spoji odjednom u jedan rar. cini mi se da to nemozes nego ces morat raspakirat i onda ponovno sve u jedan stavit :)

NITROS
02-01-2008, 18:08
On je mislio bez raspakiravanja samo iz partova da ih spoji odjednom u jedan rar. cini mi se da to nemozes nego ces morat raspakirat i onda ponovno sve u jedan stavit :)

U krivu si.

Reiko je dobro rekao. To su vecinom fileovi sa torrenta :))

streetrace777
02-01-2008, 18:14
Zas sam ja u krivu. Po njegovom pitanju ja sam zakljucio da on ne zeli raspakirat rar fajl nego da celi 4 rar partova spoojit u jedan, odmah bez raspakiranja pa ponovnog pakiranja u rar.

I nisu vecinom fajlovi sa torrenta nego i sa RS-a :D

flander
02-01-2008, 18:16
klikneš na prvi rar i extract here i ako svih neznam 40 djelova je na desktopu onda bu ti se extraktal jedan cijeli file isto na desktop i amen, to kad skidaš neš sa RS-a pa je u iso formatu, imaš 50 djelova staviš extract here i dobiš jedan iso file od neznam 4 gige

H4ck€r
02-01-2008, 18:41
evo jedan program gdje 10 Gb mozes rastaviti u milijun dijelova i opet ga sa ovim programom sastaviti.

http://www.freebyte.com/hjsplit/#win32

Outmind
02-01-2008, 19:45
Mislio sam upravo onako kak je rekao street race. Još sam pozorno post tako napisao da skužite da upravo tako mislim...

streetrace777
02-01-2008, 19:50
Mislio sam upravo onako kak je rekao street race. Još sam pozorno post tako napisao da skužite da upravo tako mislim...

Cini mi se da to nemozes direktno, znam da je dugotrajan proces za pakiranje ali jebiga morat ces :D

Lord Jambrek
02-01-2008, 19:58
Samo da te upozorim, ako je su file-ovi formata .r00 - .rxx onda se moraš pripazit. Kada otvoriš bilo koji od tih .rXX file-ova onda u rar-u stisni onu strelicu da odeš folder nazad da vidiš pregled svih file-ova i nađi .rar verziju jer ako extractaš iz .r00 ili bilo kojeg drugog može doći do greške podataka i proizvod neće radit.