PDA

Pogledaj cijelu verziju : fps filma



kikl0p
02-01-2008, 00:42
Treba mi neki player s kojim mogu podesit na kolko ce mi se frameova vrtit film ili ako ima u Bs playeru negdi za podesit
jer mi svaki titl kasni koji nabavim za skoro svaki film :S

McPingvin_v2.0
02-01-2008, 00:57
ne možeš ti to namještati, film je snimljen u 24 fps-a i to je to. u bs playeru podesi titlove sa ctrl+ desno/ lijevo.

HalF-DeaD
02-01-2008, 01:00
Ili u subtitle editor (u bsu), namjesti kolko film za koji je titl napravljen ima fpsa, i kolko tvoj film ima fpsa i sve bi trebalo bit u redu.

Frky
02-01-2008, 02:08
Ili probaj skinuti neku drugu verziju titlova!

Lord Jambrek
02-01-2008, 04:41
Ili probaj skinuti neku drugu verziju titlova!

Još najbolja i najjednostavnija opcija ili napravi kako ja to radim - gledam bez titlova jer samo smetaju i živciraju


Povećati FPS filma? Nije to CoD2 čovječe :D

Standardna filmska kamera snima na 24FPS-a, Hi-Speed kamere koje služe da se snimaju usporene snimke snimaju i do 1000FPS-a u sekundi i onda dobivate ovakve efekte hKheFGDJ_1Y

SkunK
02-01-2008, 10:15
Za kasnjenje titlova koristi Subtitle Workshop.

Grim Fandango
02-01-2008, 11:05
Čuj možeš jedino sa PowerDVDem, a vjerojatno i drugim playerima samo ne znam kojim, namjestiti da ti se film vrti sporije nego što jest, ubrzano ili takva nkakva sranja, naravno da će ti onda zvuk biti usran zbog pitcha, ali jbga

DrunkyDuck
02-01-2008, 11:30
Zasto unistavati film na taj nacin kad moze isto sa titlovima napraviti?

Burek_fr0m_SPACE
02-01-2008, 15:29
Zasto unistavati film na taj nacin kad moze isto sa titlovima napraviti?
Upravo. Po svoj prilici ne shvataš šta će se dogoditi s filmom (i slikom, a pogotovo sa zvukom) ako mu promijeniš brzinu, čim si pomislio na tu mogućnost. Potpuno zaboravi na modifikovanje filma i koncentriši se na titlove, jer je to i razumnije i lakše. Jedan dobar način za prilagodbu titlova je da pogledaš tačno vrijeme prvog i zadnjeg title (vrijeme kada bi se on trebao pojaviti u filmu) i onda pomoću nekog programa "razvučeš" sve titlove u tom intervalu - svi bi trebali sjesti na svoje mjesto. Mislim da Subtitle Workshop to može uraditi, a vjerovatno i većina sličnih. Takođe, ako su ti titlovi u jednom dijelu dobri, a kasnije se potpuno raziđu, provjeri za koju varijantu filma su titlovi a koju ti imaš, zbog isječenih scena za neke kontinente i države, director's cut verzije i sl.

kikl0p
02-01-2008, 18:08
odlucio sam da cu ovako skinut sve titlove koje ima na stranici i onda probavat koji radi i zacudo naletio sam bas na taj koji meni treba lol
a ono u BS playeru nije htjelo radit