PDA

Pogledaj cijelu verziju : PCP #84/ Marc Ecko's Getting Up



W1k1n6
29-03-2006, 15:14
Odmetničko crtanje grafita kao osnova gameplaya. Jeste li se već susreli s nečim takvim?

dabl eM
29-03-2006, 16:06
nisam igro niti jednu taku igru, ali i sam crtam grafite po selu...

goGAMERo
29-03-2006, 17:00
Nisam još probao, ali pošto obožavam HIP HOP i te njihove geto poslove, ovo je naslov za mene! 8)

Osiru$
29-03-2006, 18:30
Crtanje grafita već je viđeno, dakako. Prvo što mi pada na pamet su THUG i GTA: SA.

Ali ovdje se ipak radi o writtingu kao glavnom pristupu gameplayu, tako da se radi o nekoj originalnosti. Doduše svi ostali avanturistički i akcijski elementi davno su još viđeni.

KingTomy
29-03-2006, 18:35
Dašak originalnosti...ahhh.U GTA SA se spreja sa grafitima...ali mislim da ću ovo nabaviti!

Gravestone blues
29-03-2006, 20:28
Ja sam i sam ulični umjetnik i radim grafite (Legalno-na rotoru-zagreb). Ta me umjetnost fascinirala dok sam bio mali i stalno sam ih crtao .
Jedva sam dočekao ovakvu igru koja ne samo da je originalna nego je i dostojna prezentacija grafita svijetu...Uz to igru sam igrao kod prijatelja i namam šta drugo reći nago zaaaaaaaaakon...Trane je faca!
U jebohte jesam se nabrbljo...Pozdrav od Sopot sk8 crew-a :ekipa: :gitara:

Voldemort
30-03-2006, 11:40
nisam igro :)

Wolfman
30-03-2006, 12:11
Nisam igrao igru, ali sam pročitao recenziju u najboljem kompjuterskom časopisu na svijetu (point on...). Ideja mi se sviđa.
Pozdravljam svaku novu igru koja ima originalnu temu, pa makar ona bila Sim Manikura, simulacija vožnje zetovog tramvaja, ili daj zamislite Sim Hagg!

Ps1ho
30-03-2006, 13:03
Pa svakako treba pohvaliti trud i originalnost koja je uložena u Mark Ecko's Getting Up. Iako nije prva igra koja se bavi grafitima definitivno je jedna od najboljih jer Marc Ecko stvarno se potrudio i napravio odličan posao. Sve u svemu odlična igra.

deathpheonix
30-03-2006, 19:42
Igra je po meni najorginalnija jer ko se još sjetio tak nečega crtanje grafita kao igra je jedna jako originalna ideja grafika je više nego zadovoljavajuća te bi dao ovoj igri jednu poveću ocjenu da će bit popularna,ali vrijeme će pokazat svi koji volite crtati grafite ,a radite to ilegalno sad možete i legalno u ovoj igri znam da to nije isit užitak ni gušt,ali je igra prehebena

Wildboy
31-03-2006, 20:49
Jedan veliki plus igri je to da se igra uspjela izdvojiti u gomili današnjih istih i monotonih igara... Trenutno igram igru s velikim guštom, jer je ovo prva igra u kojoj je crtanje grafita temelj igre. A gameri su trenutno u položaju da sve novo i orginalno znači dobro, zato spuštam kapu proizvođaćima što su se usudili biti drukčiji od drugih i nama gamerima podarili još jedno nezaboravno iskustvo... Bar što se ideje tiče

Tonach
01-04-2006, 10:24
Nisam probao igru ali je jako originalna :)

CTDP_Marko
01-04-2006, 16:18
Stvarno me iznenadilo da je izašla neka tako originalna igra. Prijatelj mi kaže da će je uzet pa ako bude dobra kupujem je.

Prince
01-04-2006, 16:58
Nisam je igrao ali pari se vrlo dobra pa ću je uzeti. :bravo:

S4MUR41
01-04-2006, 22:30
igra je prehebena!!!!

kosta 350kn... malo su pretjerali s cijenom... al... IGRA JE PREHEBENA!!!!!! kupite ju ak ju nemate...

deathpheonix
02-04-2006, 15:22
da sigurno ćemo kupiti orginalku

Yeah that will happen !!!!

Ha ha :fof: :fof: :fof: :fof:

Shadowhell
02-04-2006, 19:41
Nešto najoriginalnije što sam vidio od početka GTA serijala , a pomalo podsjeća na isti. Igra će zasigurno privići mnoge, ne samo zbog originalnosti, nego i prezentacije te gameplaya, što je već rečeno. Mene zasigurno jest. Uglavnom...

:bravo:

Shadowhell
02-04-2006, 19:43
Privući mnoge* ...Offtopic: zašto ne mogu editati svoje postove u ovom podforumu...?

deathpheonix
03-04-2006, 19:20
Ma igra je legendarna i kraj kako obažavam crtat grafite u njoj

A ima i genijalnijih stvari kao

UBER GRAF'KA

S4MUR41
03-04-2006, 21:37
sam kaj mi se ne svida kod igre je... ... ... njegove ruke... de mu malo bolje pogle ruke u videima... tu su se zahebali

pimp
04-04-2006, 08:43
orginalna ideja , nisam u igricama sreo takav pristup igri , ono u SA je obično šaranje a ovo su prAVI GRAFITI, prije sam s frendovima po garažama crtao grafite ali prave grafite

Hrkljus
04-04-2006, 10:10
moram priznati STVARNO ZAKON IGRICA originalna je i sve mozda si ju kupim :bravo:

Hrkljus
04-04-2006, 10:12
i, dobar avatar iz o game-a LOL onaj kad napises :lol:

S4MUR41
04-04-2006, 14:34
e imam jedno pitanje u svezi igre... igram i crtam grafit i kad ga nacrtam cesto mi fali samo jedan x, i uz to mi pise crvenim slovima "GO BIG!" ke to znaci??? sve mi ostalo ok...

Gothmog
04-04-2006, 15:47
da sigurno ćemo kupiti orginalku

Yeah that will happen !!!!

Ha ha :fof: :fof: :fof: :fof:




...nabavit ce se,cudni su putevi gospodnji...

PISIPLEJ
04-04-2006, 18:43
Ova igra je baš zanimljiva,prvi put vidim ovako nešto zabavno,ima genijalno napravljene nivoe,ok grafiku i bugove :roll: (al koja ih igra nema? :D )

ALI JEDINI PROBLEM JE ŠTO JU NEMAM JER NEMAM LOVE! :(

Snake
06-04-2006, 22:12
originalno nema šta, ipak puno više dorađenije nego sprejanje u san andreasu i th undergroundu 2. nije igretina i pol, ali cijenim originalnost jer nema puno takvih igara

S4MUR41
07-04-2006, 06:58
yup...

procital sam negdje da su zabranili igru u Australiji zbog toga ke se u igri crtaju grafiti... glupost...

Fenrir
08-04-2006, 16:47
Buduci da je danas sve puno WW2 igara i drugih vrsta koje ne shvaćaju da kad se nešto potroši, onda nemoj radit 100000000K igara koja je jedan klon samo 1K puta gori od drugog!
Getting up je naj oriđiđi igra koju sam ikad vidio i preporučam ju svakom ko neće igrati 100 nastavaka MoH: xxxxxxxx assault.Ko još voli besmislene kopije , nek mi pošalje svoju sliku da na nju pljunem!

deathpheonix
11-04-2006, 18:10
ljudi šta se bunite kupite pirate ja nemam love za original ( mislim imam ), ali ipak si volim kupit pirat jer mi se isplati ma daj ja nebi prešo ovolku hrpu igrica da nisu skoro sve pirati :pray: :pray: :pray:

dabl eM
13-04-2006, 13:43
e imam jedno pitanje u svezi igre... igram i crtam grafit i kad ga nacrtam cesto mi fali samo jedan x, i uz to mi pise crvenim slovima "GO BIG!" ke to znaci??? sve mi ostalo ok...

igro sam igru i ovako: kad crataš po tuđem grafitu tj držiš srednju tipku miša klikni 1 i grafit ti se poveca. voila


btw: igra me jako podsjeca na prince of persia, u modernom dobu....


be rady to run,thay watchin....

unknown
13-04-2006, 18:11
Airblade stara igra za PS2 ali bila je jadna ali već sam se susreo s ovakom tematikom

TheBorg
13-04-2006, 19:16
Moje selo je samo po sebi jedan grafit pa znate i samo da MORAM imat ovu igru.

deathpheonix
13-04-2006, 23:10
ma igra je predobra ne mogu je prestat igrat igra je uuh dobra :pray: :pray: :pray:

dabl eM
15-04-2006, 15:08
JA SAM NA DRUGOJ MISIJI(ak se tak zove), zadnji dio...onaj fight sa dipom ili tak nekak,onaj koji ima remen....

ima koja caka za njega dobit??????????

deathpheonix
16-04-2006, 00:22
i ja sam tu isto ne znam valjda ima neka caka pogledat ću na drugim stranicama i na wakthroughu :pray: :pray: :pray: :pray:

dabl eM
16-04-2006, 06:31
i ja sam tu isto ne znam valjda ima neka caka pogledat ću na drugim stranicama i na wakthroughu :pray: :pray: :pray: :pray:

AJD PA MI JAVIS,nego, ja sam ga samaro batinom koju dobim kad strgam one neke daske,ali kad je skinio kajs unistio mi ju je...da mi je samo jedna kantaa....

Wildboy
16-04-2006, 21:35
Jel to onaj Fat mike, ili možda onaj nakon misije s vlakovima :o

Neznam šta vam je tu problem, mlati lika imaš i smeća okolo, uglavnom igra uopće nije teška, a ja ne kužim što ima teško u tom bossu :o

deathpheonix
16-04-2006, 23:32
Jel to onaj Fat mike, ili možda onaj nakon misije s vlakovima :o

Neznam šta vam je tu problem, mlati lika imaš i smeća okolo, uglavnom igra uopće nije teška, a ja ne kužim što ima teško u tom bossu :o

ali tamo nema smeća idiote samo daska nema kante ni ništa meni, al sam ga uspio preć jedva sam ga namlatio sa daskom :pray: :pray: :pray:

Wildboy
18-04-2006, 10:21
Jel to onaj Fat mike, ili možda onaj nakon misije s vlakovima :o

Neznam šta vam je tu problem, mlati lika imaš i smeća okolo, uglavnom igra uopće nije teška, a ja ne kužim što ima teško u tom bossu :o

ali tamo nema smeća idioteSsamo daska nema kante ni ništa meni, al sam ga uspio preć jedva sam ga namlatio sa daskom :pray: :pray: :pray:

Da... ja idiot, žalosno, on prvog boss-a u ovako laganoj igri jedva uspije preć :boohoo:

deathpheonix
18-04-2006, 11:04
nemaš smeća ja sam prešo igru za boga nemaš smeća tamo :pray: :pray: :pray: :pray:

Wildboy
20-04-2006, 14:14
nemaš smeća ja sam prešo igru za boga nemaš smeća tamo :pray: :pray: :pray: :pray:

Ok, nema smeća, netreba smeće, trebaju šake. i ne treba se odmah vrijeđat bezveze, igru sam igrao ima nekih 2 mjeseca, a od onda sam prešao još ko zna koliko igara... Pa se sad ti pokušaj sjetit svake pojedinosti :rotfl:

little_alien
26-04-2006, 20:00
Igra mi se iz recenzije koju sam pročitala čini kao potrebno osvježenje u navali jednoličnih pucačina i strategija. Ideja je orginalna i moram priznati da bi nekad rađe crtala grafite u igri nego stalno igrala one igre koje kopiraju druge bez imalo orginalnosti. Kao svaka igra vjerujem da i ova ima svoje propuste ali bitno je da ima ono nešto po čemu se može razlikovati od mase ostalih. Vjerojatno ću je nabavit ali rađe bi kupila Oblivion :D

Stryder
26-04-2006, 20:33
KONAČNO NEŠTO NOVO!sada većinom igre idu po istom principu,bolja grafika,loša priča i klasićni RTS ili FPS (ili nešto drugo) u kojem su ciljevi što više "rasturit"protivnika.Mislim da ova igra ima super ideju i da je originalna, donosi nešto novo u živote gamera,konačno osviježenje u gaming svijetu.

goGAMERo
26-04-2006, 20:59
Dosada sma igrao povrmeneo igru u jednog frenda, a u 5-ak postajem počasni VLASNIK iGRE! 8) :)