PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pomoc noob na vidiku!!!



Daniel666
01-01-2008, 10:17
ja sam n00bina u wowu i sad trebam pomoc na par pitanja...
Inace sam rogue i..
zanima me kako dobiti mačeve i na kojem se to levelu dobiije?
na kojem levelu mogu imati poisone?
mogu li kasnije nositi neki jasci armor tipa mail ili neki ne-kloth i ne-leder?

trebam mi guide za talente jer ne znam koji su ok a koji ne vidim on vase ali to su talneti na levelu 70 ja sam tek 17 i imam eviscerete i master of deception do kraja trebam sto dalje i koji su dobri poweri...

Maze
01-01-2008, 10:21
Mač treniraš kod weapon mastera, pitaj guarda u gradu gdje je to.. dalje ti ne bih znao reći jer nisam rogue.

flander
01-01-2008, 11:27
ja sam n00bina u wowu i sad trebam pomoc na par pitanja...
Inace sam rogue i..
zanima me kako dobiti mačeve i na kojem se to levelu dobiije?
na kojem levelu mogu imati poisone?
mogu li kasnije nositi neki jasci armor tipa mail ili neki ne-kloth i ne-leder?

trebam mi guide za talente jer ne znam koji su ok a koji ne vidim on vase ali to su talneti na levelu 70 ja sam tek 17 i imam eviscerete i master of deception do kraja trebam sto dalje i koji su dobri poweri...


ovako:

1.Mačeve moš naućit u Ogrimaru(sad bu me neko napuco jel neznam kak se piše) tamo u valley of honor ako se dobro sječam, ili u Undercity-u di su ti treneri za Warriora, u Tunder Bluffu neznam, pitaj stražare, a i ovak imaš sad gore na mapi onaj "tracker"
2.poisone dobiš čini mi se na 10 lvl-u tj to ti je quest, sad neznam di počinje, brijem da kod rogue trainera, ako ne kod njega onda u Ratchetu, uglavnom pogledaj na http://thottbot.com/
3.rogue može SAMO nosit LEATHER ili CLOTH, ali pošto cloth nema statistike za rogua, onda samo nosi LEATHER

i da btw imaš topic sa odgovrima i pitanjima, nema potrebe delat novi topic da se privuče pažnja ;)

Sretna ti nova ;)

Daniel666
01-01-2008, 12:32
ok vidim ja sam elf rogue lv 19 i nemam te vase lokacije ... i neznam poison raditi lol

nema tu weapon mastera kod elfova

i nitko mi nije rekao kamo da ulozim talente

Maze
01-01-2008, 12:40
Blood elf/night elf? Ako si night elf, onda u stormwind..

Daniel666
01-01-2008, 13:43
Night elf sam. Dakle u Stormwind...

Maze
01-01-2008, 14:05
Night elf sam. Dakle u Stormwind...

Da, imaš u trade district ono drvo na trgu, i desno imaš kao trgovinu i unutra tipa po imenu woo ping, tamo naučiš.. 10 silvera te košta

Zmaj88
01-01-2008, 14:55
poisoni su na lvl 20 njubine lol :nonono:

WoW Fan
01-01-2008, 15:42
evo ti za talente rokaj samo u combat sa swordovima dakle prvo imp Sinister strike pa gouge onda +5% hit chancea pa pojacaj dmg off handa za 50% nemoj ici na onaj riposte i parry to bi bilo to

Prodajemse
01-01-2008, 16:51
samo nemoj zaboraviti uciti nove spellove
i redvito ih provjeravati.
idi kod trenera i uci gluposti i radi questove.
morat ces raditi posebne kvestove za lock picking.
sto se talenta tice, trpaj si u combat najvise, idi sa macevima jer tako ces se najbrze lvlati.
ja sam isao na full subtely od samog pocetka, bude jako tesko daggerima srediti hrpu mobova, ali ako idem jednog po jednog i napadam prvi, onda definitvno pobjedjujem.
i obavezno odi na http://www.thottbot.comS- izaberi si questove i odaberi "rogue" questove, dobit ces listu po lvlima questove koje moras obavit obavezno

Daniel666
01-01-2008, 21:18
Da sad sam vec lv 22 i vecinu sam talenata stavio u assasination i sneaking...

Mislim 1na1 rokam lv 25 monstere bez beda ali vise odjednom je veliki problem a uvijek za 1 gold mogu resetirati talente...

Hmm ja sam cuo da je lose u combat ici sa rogue posebno pored tako krvavog assasination tree...

A zar Warriori nemaju jaci combat tree od rogue???

+ vidim da neki hax0ri uopce ne daju ni jedan bod u combat

WTF??

Arbiter of Change
01-01-2008, 22:09
Ne trebaš ih napadati više odjedanput kad imaš ogroman burst damage - napadneš (stab-stab-stab) i seliš se na drugu metu.
Ja kad sam se prebacio bio na rogue alta, dok sam levelao priesta, jednostavno sam stao i bio u šoku koliko je lagano levelati sa njima.

Horfak
01-01-2008, 22:25
Da sad sam vec lv 22 i vecinu sam talenata stavio u assasination i sneaking...

Mislim 1na1 rokam lv 25 monstere bez beda ali vise odjednom je veliki problem a uvijek za 1 gold mogu resetirati talente...

Hmm ja sam cuo da je lose u combat ici sa rogue posebno pored tako krvavog assasination tree...

A zar Warriori nemaju jaci combat tree od rogue???

+ vidim da neki hax0ri uopce ne daju ni jedan bod u combat

WTF??

prvi put za 1 gold, 2 put za 5 i tak svaki novi put za 5+ tak da se ne zajebavas s tim !

WoW Fan
01-01-2008, 23:31
zasto ''sneaking''? ne igras pvp :P, a to za combat da ne valja lol ko ti je to rekao prvo nema boljeg builda za levelanje pitaj svakog iskusnijeg igraca upravo zato sto ne moras ici iza moba da ga ubijes vako do 30 on moze samo jedan ambush napravit ili cheap shot pa backstab a bolji je efekat ako samo spama sinister strike. Mislim ako hoces mozes ici i u assasination i levelat ali sa swordovima.

WoW Fan
01-01-2008, 23:33
e da sorry za spam. Procackaj malo rogue temu na forumu i jesi primjetio koji je najbolji build za arenu trenutno? 0/31/30 a za PvE 19/42/0 nije bas combat ko sto si se naslusao

flander
02-01-2008, 00:03
za PvE je najjbolji hemmo sa mačevima, pa ne delam dmg manji od 1000 sa hemmo, grindal sam danas onaj Primal Shadow, dva primala nagindal za pola sata, tako da ni hemmo build nije za bacit, Assassination je dobar za instance jel imaš onaj quick recovery pa je pozitivno kad te netko shila 30% više dobivaš, a i svaki missani ili dodgani udarac smanjuje koštanje abilitija za 80% jel tak? Imaš onaj imp KS što je dobro jel je dmg veći za 9%, a ubiti svaki build je dobar samo se treba naviknut na njega i znat igrat, Mutilate je isto tako bolestan

cmeljo22
02-01-2008, 03:06
e sad ovisi jel si ti u nekoj late game instance jer ti tamo taj quick recovery kurca nevrijedi jer tank drzi aggro... to je po meni vise talent za arenu

Daniel666
02-01-2008, 10:48
Ok taj vas hemo build i cold blood sam inace mislio napraviti ali sad ste me zbununli jer sam samo jednom nasao combat build na rogue temi i svi su se cudili sto uopce ima maceve...

Neznam bas da mi je stelt dobar za pvp jer kad me jednom tkriju ne mogu se vise vratiti u tamu i onda me ownaju posebno moj frend druid i njegovi masovni hilinzi ubiju me u pojam...

Ja mislim naprije graditi lika za istrazivnje i mlacenje, mene arena malo zanima, mozda za instances malo...

Eto sad mi po ovom sugerirajte jer uskoro mislim resetirati skillove ...

P.S. svi ownzori nemaju ni boda u combat to je ono što me odvlaci i isto svi imaju stelt tree i assasinaton tree prepun :(. Mislim da se netko sa mnom zaj*bava...

Sova
02-01-2008, 11:51
Ok taj vas hemo build i cold blood sam inace mislio napraviti ali sad ste me zbununli jer sam samo jednom nasao combat build na rogue temi i svi su se cudili sto uopce ima maceve...

Neznam bas da mi je stelt dobar za pvp jer kad me jednom tkriju ne mogu se vise vratiti u tamu i onda me ownaju posebno moj frend druid i njegovi masovni hilinzi ubiju me u pojam...

Ja mislim naprije graditi lika za istrazivnje i mlacenje, mene arena malo zanima, mozda za instances malo...

Eto sad mi po ovom sugerirajte jer uskoro mislim resetirati skillove ...

P.S. svi ownzori nemaju ni boda u combat to je ono što me odvlaci i isto svi imaju stelt tree i assasinaton tree prepun :(. Mislim da se netko sa mnom zaj*bava...Evo combat tree ti je za pve ali mozes ti ic na assassination i subtlety mozda ces malo sporije lvlat al usput mozes ownat allyje.I ovom tvom prijatelju ne smis dat vrime da se hila prvo mu daj sap pa dodji iza njega pa ambush pa bactstab pa ga napadaj sinister strikeom i eviscerate.Ja u combat tree imam jedino improvan sinister strike.

Daniel666
02-01-2008, 12:43
Ja u combat tree imam jedino improvan sinister strike.S- Sova

I zasto onda ici u combat tree??

Sova
02-01-2008, 13:04
Ja u combat tree imam jedino improvan sinister strike.S- Sova

I zasto onda ici u combat tree??Zato jer svi kazu da je to dobro za pve al meni je za pve dosta imati improvab sinister strike.

Spectre
02-01-2008, 13:21
Daj ga nemojte tlačit, lik nije ni lvl 20, dok dođe do 70 valjda će skužit kak igrat svoju klasu... Općenito su mi debilni ti upiti "koji build da uzmem", sve ovisi na šta najviše ciljaš. Trenutno, za levelanje, uzmi improved Sinister Strike iz Combata, i sve ostalo u Assassination, najmanje dok ne dobiješ Cold Blood. Meni je općenito cijeli Assassination tree prebolestan, samo kaj je zadnji talent glupo orijentiran na Daggere... Anyway, složi si nešto ovakvog: http://www.wowhead.com/?talent=fGe0oxRoizZM
To ti je do lvl 42, dalje se možeš respecat ak hoćeš. A da, i nemoj koristit Daggere za levelanje.

Daniel666
02-01-2008, 16:54
Spectre je napokon pogodio moju ideju thnx man ;D

Ja bi sve ovo radio napravio (naravno) ali JA NEMOGU NAĆI TRENERA ZA MAČ!!!

Eto sato ja koristim koš uvijek daggere. Night Elf lv 24 sada nalazim se u Ashenvalu tražim nekoga ko mač trenira a da ne moram napraviti taj opasni put u Ogrimar.

Spectre
02-01-2008, 17:15
Lol... pa kao Night Elf niti ne možeš u Orgrimmar (spelling!), to je Horde grad :)
Za levelanje koristi sword ili mace, a treneri su ti ovdje:
Sword:
Woo Ping (http://www.wowhead.com/?npc=11867)S- Stormwind City
Handiir (http://www.wowhead.com/?npc=16773)S- The Exodar
Mace:
Buliwyf Stonehand (http://www.wowhead.com/?npc=11865)S- Ironforge
Handiir (http://www.wowhead.com/?npc=16773)S- The Exodar

Kad si u jednom od velikih gradova, samo pitaj Guarda za "Weapon Trainer" ili "Weapon Master", pokazat će ti gdje je na mapi.

Daniel666
02-01-2008, 17:20
Ok sad kako bi mogao tamo doci... nema portala a sve izvan Ashenvalea je dead mans land za mene :(...

Ima Weapon Master u Darnasusu ali on ne trenira maceve samo lukove i hand 2 hand :boohoo:

Vidite da sam N00bus Maximus Superbus i da sam za Božić prvi put WoW vidio :rotfl:

Puut anyone?

K4ciga
02-01-2008, 17:25
Pitaj maga za portal do Stormwinda,otamo uzmi onaj "vlak" za IF.

Spectre
02-01-2008, 17:37
Heh, to ti je problem, doći iz Night Elf zona do ostatka svijeta na malom levelu, a bez pomoći :killyou: Many have tried, few have succeed! 8)

Daniel666
02-01-2008, 18:01
Pretrazio sam cijeli Darnasus i nema tog vlaka :(.

Stvarno se pocinjem osjecati kao debil ali di je taj vlak?

Gdje god da je ja cu tamo doci... samo recite di je :E

flander
02-01-2008, 18:13
Pretrazio sam cijeli Darnasus i nema tog vlaka :(.

Stvarno se pocinjem osjecati kao debil ali di je taj vlak?

Gdje god da je ja cu tamo doci... samo recite di je :E


pa nemaš vlaka u Darnasusu lol nego IF u SW ti vodi vlak i obrnuto, iz Darnassusa u jedan od tih gradova možeš jedino kolko ja znam pješke, do Ratcheta i onda brodom kroz Stv do Darkwooda i onda u onaj Elvin Forest to SW-a

K4ciga
02-01-2008, 18:35
... jedino kolko ja znam pješke, do Ratcheta i onda brodom kroz Stv do Darkwooda i onda u onaj Elvin Forest to SW-a

*nisam pročitao flanderov post,briši*

edit: neka pita maga da mu otvori portal ffs,

Dreamer Deceiver
02-01-2008, 18:54
Pretrazio sam cijeli Darnasus i nema tog vlaka :(.

Stvarno se pocinjem osjecati kao debil ali di je taj vlak?

Gdje god da je ja cu tamo doci... samo recite di je :E


pa nemaš vlaka u Darnasusu lol nego IF u SW ti vodi vlak i obrnuto, iz Darnassusa u jedan od tih gradova možeš jedino kolko ja znam pješke, do Ratcheta i onda brodom kroz Stv do Darkwooda i onda u onaj Elvin Forest to SW-a

pa šta nije lakše od onog darksohre ( auberdin ) ic u menethil harbor ( wetlands ) pa odonuda u dun morogh kede kamo jeironforge i kamo je taj famozni vlak

Spectre
02-01-2008, 20:06
Yup. Auberdine (Darkshore) -> Menethil Harbor (Wetlands) i onda trči južno do Ironforge.

Malo si pogledaj ovu stranicu: http://wow-europe.com/shared/wow-com/im ... /index.htm (http://wow-europe.com/shared/wow-com/images/basics/flight/en/main/index.htm)
Preporučam da otvoriš pomoću Internet Explorera, zeza na Firefoxu. Anyway, tu imaš sve flight pathove, brodove, zeppeline, sve regije, gradove, itd.

P.S. Prvo ovo pročitaj: http://wow-europe.com/en/info/basics/pu ... ation.html (http://wow-europe.com/en/info/basics/publictransportation.html)

Plexihack
02-01-2008, 20:31
Ma šta ga zezate,jadan on s vama...
Odi na ulaz u Darnassaus...tamo slijedi one plaforme koje idu preko vode i doći ćeš do jednog velikog hrama s portalima.Odaberi portal za SW(Stormwind,right click na portal).Kad dođeš u SW,idi ravno i doći ćeš do trgovine s oružjem.Uđi unutra i tamo ti je Woo Ping,kod njega nauči baratat s swordom.

U Rut'thran village se ne mora pješačit,dovoljno je u Darnassausu doći do jednog velikog crvenog portala.

btw,probaj preplivat do Auberdinea,ja sam jednom to napravio...

Daniel666
02-01-2008, 21:02
Nema tamo nikavih portala ili barem ja nisam vidio. Bio sam u Ironforge i tamo nema nitko ko bi me naucio skillovima macevanja dakle kako se stigne u stormwind iz Darnasusa ili Ironforgea

xaviaz
02-01-2008, 21:07
Iz if deeprun tram tak nes uglavnom vlak pogledaj map u if =)

flander
02-01-2008, 21:46
Ma šta ga zezate,jadan on s vama...
Odi na ulaz u Darnassaus...tamo slijedi one plaforme koje idu preko vode i doći ćeš do jednog velikog hrama s portalima.Odaberi portal za SW(Stormwind,right click na portal).Kad dođeš u SW,idi ravno i doći ćeš do trgovine s oružjem.Uđi unutra i tamo ti je Woo Ping,kod njega nauči baratat s swordom.

U Rut'thran village se ne mora pješačit,dovoljno je u Darnassausu doći do jednog velikog crvenog portala.

btw,probaj preplivat do Auberdinea,ja sam jednom to napravio...

looool as ti gospe sinjske njubine, zak onda nisi probao preplivat iz Eastern Kingdoma do Kalimdora hebote Kožulj,

i to sa portalima mi je malo sumnjivo, jedini grad di su portali za sve gradove je Shartar kak se već piše u Outlandu, to kaj si ti napisao malo mi vuće na private server jel tamo većinom GM-ovi postave portale

Daniel666
02-01-2008, 22:22
Dosao sam do Stormwinda i ovo se moze lockati. Btw ostala cu pitanja postavljati preko "pitanja i odgovori" teme

K4ciga
02-01-2008, 22:30
gradove je ShartarSkak se već piše u Outlandu,

...Shattrath City <3.

Spectre
02-01-2008, 22:50
Plexihack - mani se privatnih servera, a ako već igraš onda nemoj mu davati savjete koji ne vrijede na official :)

RaptOR?
11-01-2008, 15:31
Swordovi: STORMWIND
Poison: QUEST LVL 20

Lvlanje: Combat sword spec
PVP: Tuci lockove, bjezi od warriora...
^^

K4ciga
11-01-2008, 15:37
...i paladina.Općenito,rogovi imaju najviše problema sa warriorima / paladinima jer imaju pun kurac armora i hp-a,warrior ima overpower a paladin se hila.

RaptOR?
11-01-2008, 15:42
da obojce zbog armora ali rogue nebi bio rogue da nemoze paladinu prekinut heal kad hoce

K4ciga
11-01-2008, 15:47
Ali mu zato bubble nemože prekinuti da si Isus. >=]

RaptOR?
11-01-2008, 15:51
a jbg... on moze otic out of combat i kad nestane bubble sve to ponoviti

K4ciga
11-01-2008, 15:53
Da,ali onda se opet mora tući sa paladinom koji ima 100% HP i oko 50% mane,a recimo da je paladin retribution i radi nekakav damage,rogue će imati oko 60% HP-a.Dakle,nastane situacija paladin - 100%HP-a,rogue 60% HP-a,opet se tuku i paladin opet upali bubble...rogue mora biti jako dobar da ubije paladina.

RaptOR?
11-01-2008, 15:56
kako god ti kazes ali ja s frendovim rogueom mogu palu satrat...
kad ode out of combat sakrije se iza ''drveta'', bandage, stelth i oboje su na 100% a pala ima 5min cd na bubble a ne 5sec...

skywalker
11-01-2008, 15:58
fizikal buble + divine shield, samo debuff razlika

RaptOR?
11-01-2008, 16:02
da ali onda bi se covjek pitao kako ubije opce rogue palu...

Colossus
13-01-2008, 17:26
yep to i ja radim on kada se zabubla zabandages se i restealth, ali svejedno nije palu lako ubiti ako je dobro gearan a nije ga lako ubiti niti ovako niti onako zajebani su ti paladini, zato ja najvise volim retro pale njih najlakse ubijem imaju mali armor (u usporedbi sa drugim paladinima koji nisu retro)
:D