PDA

Pogledaj cijelu verziju : crysis sandbox 2 nuke tank halp!



grizli
01-01-2008, 02:03
e ljudi moze mi neko rec name od nuke tanka i gdije je ili kako se dobiva..... ju now vot aj min!

Berax0r
01-01-2008, 02:05
Objasni.

MTF*
01-01-2008, 02:43
jel mislis na to kako ubaciti taj tenk u sandboxu, te pod kojim se imenom on nalazi?
neznam...cekaj RayDXa....

grizli
01-01-2008, 03:08
znam gdije je obicni tenk, al gdije se pobogu nalazi onaj nuke tenk ?
u onom sandboxu šta ga dobiješ uz demo ga ima, al uz cjelu ga nema. vido sam da to ljudi nes skriptaju i modiraju na obicni tenk al neznam kako.

RayDX
01-01-2008, 04:04
E ovako, još uvijek sam na novogodišnjem partiju, javljam vam se sa leginom PCa... Ovak'... Kada imaš loadanu mapu, u desnom gornjem sektoru sandbox dvice imaš opciju DB. Kada se otvori, klikneš na Open (otvarajući folder ikonica) te odabereš Vehicle.xml. Onda zagasi taj prozor, odi do Entity Archtype mislim, pa onda klikni dole reload. Sada otvori Vehicles folder, vidjet ćeš ga (bode u oči). Sljedeći odi na Vehicles/Land i tamo potraži AsianTankwTAC, tako nekako i samo ga izvuci na mapu... Pazi da je na alatnoj traci aktivan "priljubi na površinu" tj. ikonica sa nekom linijom iznad nekog zelenog terenčića... Danas kasnije kad se vratim na svoj PC pojasnit ću ti detalje kroz slike ako ne uspiješ ;)

grizli
01-01-2008, 13:23
thx ray radi, ok moze lock