PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kaciga™ guide za početnike



K4ciga
31-12-2007, 02:53
Dakle,ako počinjete sa WoW-om,uvijek je dobro znati riječ više,stoga bi bilo korisno da se pridržavate sljedećih uputa prije nego što uopće napravite lika.

1.Nikada,ama baš nikada,nemojte moliti za gold.Nemate pojma kako je to iritantno,a u današnjem WoWu je toliko lagano dobiti gold ( da,čak i na <10 levelima!) da je to smiješno! Napravite par questova,nabavite 2x gathering profesije ( više riječi o tome kasnije...).Ako već morate nekoga pitati,nemojte mu uletiti sa whisperom tipa "helo can u plz give me 10g so i can buy new armour at ah? plz",već ga lijepo,kulturno,civilizirano pitajte,e.g
"Greetings, .I have just rolled here,and this is my first toon,so I was wondering can you spare me a few coins,it's always hard at beginning,so... : )".Nadalje,nemojte mu ako odbije dati gold odmah reći "lol idiot stupid n00b fuck u",već mu jednostavno recite "Okay,Iunderstand.Thank you for your time spent on this pitty old Blood elf / Orc / Undead."Tko zna,možda će ako vidi da niste "tipični" beggar možda i dati par silvera...? Ako vam da,nikada,ama baš nikada,mu nemojte reći da vam je dao malo golda.Već je pokazao svoju kulturu,u najmanju ruku,time što vam je uopće odgovorio na whisper.I - to se podrazumijeva - dakle,nemojte mu samo reći "Ty" i odjuriti,već mu podjednako uljudno kao i u prvom whisperu recite "Thank you very much,you have helped me so much // I will repay you as soon as I get some money".

2.Profesije.Puno ih je,razlikuju se.Ipak,imaju dvije "osnovne" podjele - gathering ( sakupljačke,jel) i crafting ( u kojima radiš oklope / torbe e.g)
Za BRZI novac na početku,ja vam preporučujem da uzete 2x gathering profesije.... najbolje minning ( kopate rude koje nalazite diljem svijeta - najčešće uz planinu) i skinning ( oderete kožu sa životinja :D ).
Zašto ne 1x gathering i jednu crafting? Pa,kada prvi put napravite lika,brzo ćete shvatit kako bez love - kao i upravom svijetu,uostalom - nemožete nigdje.Uskoro će vam trebati novci za nove magije ( svaka 2 lvla?),za repair,za mountove,za ovo,za ono... crafting profesije nisu moneymaker. Ja vam toplo preporučavam da do 70-og lvla uzmete 2x gathering profesije - brza lova na početku,a na 70-om odbacite jednu gathering i uzmete jednu crafting profesiju.Uf,komplicirano?
_______Profesije______________
Gathering...
1.Herbalizam ( skupljaš biljke )
2.Minning
3.Skinning
Crafting
1.Tailoring ( od ovoga se rade cloth oklopi,korisno za magove,warlocke,popove^^,...i također,torbe).
2.Blacksmithing ( rade se oklopi - korisno za melee klase,međutim to uglavnom imaju warriori & paladini).
3.Engineering ( rade se razne bombe,naočale,puške,korisno :) ).
4.Alchemy ( Cpt.Obvious,rade se razni napitci koji povremeno povećavaju vaše atribute,koji vas healaju,restoraju manu...).
5.Leatherworking ( rade se razni oklopi,ali od kože - korisno za leather & mail klase)
6.Jewelcrafting ( rade se "utori" za opremu koji povećavaju atribute iste,ogrlice,prsteni...)
Enchanting ( ova profesija zapravo ne spada ni u jednu skupinu profesija tbh,zato što za nju treba oprema jače kvalitete[zelena]Sda bi se dobili materijali za povećavanje atributa nekog oklopa / oružja.

3.Ne trošite gold na gluposti!!
Jedan od razloga zašto večina ljudi nema 90g za mount na 40-om lvlu,kao i za epic mount na 60-om,kaoi za flying mount na 70-om,kao ni za epixx flying mount ( :D ) jest to što oni troše teško stečene novce na gluposti koje vide na AH.Što se tiće levelanja,gear nije bitan.Ja lvlam uglavnom iz quest opreme,koja je sasvim dovoljna,nema potrebe da potrošim uberwtf blue weapon iz AH.U opremi se brinite na 70-om.

4.Vaša klasa...
...koju odaberete za početak će vam biti JAKO dosadna tamo negdje oko
29-og lvla.Počet ćete rerollat.Opet će vam dosadit...da,da.Ja sam svoj prvi
gamecard doslovno potrošio re-rollajući...pa ipak,nešto me puklo u glavi i odlučih izlvlat do tog famoznog 70-og :) . Držite se svoje klase,ne posjećujte Blizzard official forume,pogotovo ne class forume - kako je Arbiter rekao,"...ako ste skloni vanjskim utjecajima,nemojte im se izložiti."Živa istina,tamo će doslovno svaki 2 topic biti "Blizzard,buff [Insert random class],ili,ne,ne, "Nerf Warlocks!!1"...ne morate vjerovat,ali ova igra je JAKO izbalansirana,čak iako vam se tako ne čini dok vam SL warlock stavlja 6 DoT i feara vas 5 put ;)

5.Informirajte se o vašoj klasi!
Prije nego što uopće krenete,nemojte uzeti klasu koja zvuči imbah,nego pravac thottbott (http://www.thottbott.com)Si pogledajte malo class skillove,pitajte nekoga tko već ima nekog high lvl lika malo o klasama,itd. :)

6.Alliance ili Horda?
Čiji vam se lore / look više izgleda,ja preferiram hôrdu čisto iz razloga što tamo neću naletjeti na 12-ogodišnjeg balavca ( [i]barem ne toliko čestoS- opet,ima i u hordi balavaca,ali koliko sam primjetio ne u tolikoj količini).

7.Server
Ima 4 vrste servera - PvP ( Player Vs Player),PvE ( Player Vs Enviroment), RP ( Roleplay ) , RPPVP ( RolePlay Player Vs Player)...
Više informacija o istima imate sticky topic - Pitanja i odgovori...ako nema,recite pa objasnim.
Toplo preporučavam PvP server - na Kor'gallu ako želite hordu igrat,ili pak Ragnarosu ako želite alliance igrati...

8.Koja klasa?

za newbie-koju klasu odabrati

prvo,ne slušajte ona sranja "ovaj ti je bolji od ovog a taj pwna onoga".
Igraj klasu s kojom se najbolje osjećaš i s kojom ti je zabavno igrati.
Npr.,voliš se šuljati,napadati s leđa i raditi bolestan dmg koji ubija za tri sekunde?Rogue! voliš li se zaletiti među njih 50et pa šta bude?Warr!
voliš li iz daljine sa bowon/gunom pwnati?Hunter!kužite? :D

__________________________________________________ _____________

1.Priest

ova klasa nije za svakoga.Gdje god idete,hilat ćete druge,stoga se pripremite da dobivate wispove tipa "zašto me nisi zahilo debilu?".Dakle,za ovu klasu poželjno je da imate mnogo živaca.Ipak,ako volite hilat,ovo je prava klasa za vas.Idete u gotovo sve instance*,priestova ima jako malo.Općenito najtraženija klasa.Za PvP nisu nešto,iako shadow priest (većina talent pointsa stavljena u shadow tree) poslije 40-og i Shadowforme (sav dmg koji primaš se smanjuje za 15%,sav dmg koji radiš se povećava za 15%) rulaju,pogotovo na 49om kada imaju većinu dobrih stvari iz shadow tree-a.
Priestovi moraju paziti da imaju opremu sa +intellect i +spirit.

2.Warrior

Poslije priesta,najtraženija klasa za instance.Warriorova zadaća u instancama je da tenka (prima sav dmg na sebe,zato što ima pun kura*
armora i ima najviše hp-a od svih ostalih).Iako i druid i paladin mogu tenkati,wariror to radi najbolje.Ova klasa RULASu PvP-u akoSima privatnog
priesta iza sebe,i dobru opremu.Većina klasa je mrtva ako im wariror dođe u melee domet.
Warriori trebaju pazit da imaju opremu sa +Strengh i +Stamina,a ako je fury spec,uglavon se fokusira na +agility.

3.Mage

Mage je zabavna klasa,mogu nanjeti bolestan dmg u kratkom vremenu.
Za PvP je vrlo dobar,pogotovo frost mage koji imaju odličan survivability.
Za PvE nije baš tražena klasa,uglavnom ćete ulazi u grupu kao "random" ili "dps".
Mejđevi trebaju pazit da imaju opremu sa +intellect jer dok god ima mane ima i mejđa :D

4.Druid
E druja je drukčija od ostalih klasa zato što može uzimati forme drugih životinja i tako si povećavati staminu,strenght ili agility.
Recimo,druja kad uzme bear formu (ovo na mom avataru
:wink: ) dobiva jako puno stamine i strenght,pa postaje nešto kao warrior.Kad se pretvori u macu (ne onu kućnu) dobiva puno agilitya i ima sposobnost da se šulja i radi bolestan dmg,pa postaje rogue.
Ipak,u PvE čete ili tenkati u bear formi kada nema warriora ili ćete biti healer.Druja ima odlične HoTove (HealOverTime spelove,recimo svakih 3 sekunde zahila 200 dmga :D )
Druid može biti super za PvP,pogotovo ako je feral specced.
Druidi trebaju imati opremu sa +Agi +Str +Sta +Int

5.Paladin

E paladin je (poslije twink gnome rogua :D ) najomraženija klasa,i to sa razlogom.Paladin je nešto kao warrior,znači može nositi armore kao wariror...ali može se hilat i stavljati "bubble",kojim postaje immun na sve napade i ne prekida mu se spellcastanje...znači ovako.Borite se s njim
(ima pun k hp-a i armora) kada mu napokon dođete na 5%healtha,on upali bubble i zahila se do negdje 90% ako ne i više hp-a.I dobro,idemo ponovno.Borite se,nakon pola sata mu dođete na 3%hp-a i on iskoristi "Lay On Hands",kojim zahila paladina za max hp-a. :boohoo:
Po mnogima loladin suxa u PvP-u,ali po meni je dobar paladin uber za PvP.Za PvE uglavnom ide kao healer ili da tenka.I da,on uz warlocka ima free mount...znači odm,ah na početku imaš 100g u đepu :D
trebaju pazit da imaju opremu sa +Str,+Sta i +Int

6.Rogue
Rogue je stealth klasa,znači on dolazi do izražaja kada šćepa maga s leđa :) ,radi bolestan dmg u kratkom vremenu.Za PvP je rogue super,ali da bi nešto napravio u PvP-u moraš imati skill...za PvE grupe ulaze kao dps.
Treba pazit da ima opremu sa +Str i +Agility,i kako nam baja Flander kaže,staminu ;).

7.Warlock
Warlock uz huntera jedini može imati petove,samo što su njeogvi petovi demoni :D lock je evil klasa,ima najbolje DmgOverTime spelove i ima free mount :)
Lock pravi velik dmg,a do punog izražaja dolazi u dugim borbama.
Za PvP je imba,fearaš ga,staviš DmgOverTime spelove i to je to :D .
Pogotovo je za PvP uber poslije 50og lvla,kada dobiva Felguarda.
PvE isto imba,lock brzo lvla,a u grupe ulaziš kao "random" ili "dps"
Treba pazit PRVOSna +Sta onda +Int

8.Shaman
Shamani su isto omražena klasa zbog svojim totema.Shamani mogu stavljati toteme koji ih healaju,rade dmg,dispelaju fearove,zbog toga
su za PvP super.Shamani su spellcasteri,iako mogu biti dobri i melee.
PvE?vrlo dobri,u grupe ulaze uglavnom kao "random".
Trebaju pazit na +Str +Int +Spirit

9.Hunter
Hunteri su ranged klasa,znači rade dmg iz daljine.Mnogi se slažu kako je ova klasa imba za PvE,znači pet napade moba i drži mu pažnju dok mu se ti smiješ iz daljine.
PvP?imba.


Vidi,vidi,3 ujutro a ja još uvijek ovo pišem :wink:
Ništa,vi dodajte svoje prijedloge za nove igrače.
Over and out,
K4ciga.

Savjet...

Po mogućnosti,odaberite server gdje već imate nekog high-level prijatelja / server sa mnogo hrvata ( Kor'gall,Karazhan - Horda,Ragnaros - Alliance).
Mala $$ pripomoć je uvijek dobrodošla,osim toga uvijek možete prijatelja zvati da vam otjera gadnog Elfa koji vas ganka,pomoći sa l33t questovima,ili jednostavno dati pare za mount. [ Smeagoul :pray: :pray: ].

Berax0r
31-12-2007, 03:14
Hvala ti puno.Bas mi je zavrsila instalacija WoW-a. :D
Neznam Horda or allianca?? :(

Maze
31-12-2007, 03:37
Lijepo napisano m8, korisno i pregledno, gz od mene.




Hvala ti puno.Bas mi je zavrsila instalacija WoW-a. :D
Neznam Horda or allianca?? :(S

Pa.. ima svoje dobre i loše strane svaka. Allianca = klinci, ali i ok ljudi, dosta gube na bg-u..

Horda = ima klinaca, ali ne toliko, i fora je horda, ne vidim neku lošu stranu..

Ali nije do ničega, nego ono što se tebi sviđa, ili zbog lorea ako igraš RP

I da, ne znam jel to sam kod mene, ali meni horda pomogne više nego allije.. ono ne ubiju me odmah, nego su me par puta spasile horde.. čudno..

cmeljo22
31-12-2007, 04:10
kaciga :pray:

pogotovo mi se sviđa prvo pravilo o goldima ^^

Smeagoul
31-12-2007, 09:42
Da, i kaciga, nadodaj ovo u prvi dio : obavezno se sprijateljiti sa nekim lvl 70 likom sa servera, tko zna, mozda ce vam i ta osoba dobrovoljno dati pare za mounta ? (Jel tako kaciga ? :P)

Arbiter of Change
31-12-2007, 10:17
Eh, kad sam već spomenut onda bi bilo pošteno da se bar javim u temi. :D
Inače sam igrao kao Priest dok sam bio aktivan... da, Kaciga vam je dobro rekao - oboružajte se živcima ako mislite igrati sa Priestom, posebno u PvE (ako se levelate to će biti nevjerojatnoSspor proces, a kad počnete sa instancama poželjeti ćete da imate .kill commandu kako bi je upotrijebili na nekim likovima :D).

Mind Blast FTW.

WoW Fan
31-12-2007, 11:30
dobar guide da sam barem ja imo ovako nesto kada sam pocinjao... e da i za ovo horde vs alliance... Uzmi hordu ja sam skonto koliku sam gresku napravio tek na 60-tom levelu sa allianceom (pre TBC) Mislim moze se naci dobrih igraca ali vecina igraca su djeca i to ne mislim ono od 10 do 14 godina nego djeca po ponasanju. Znam nekih likova od 12 godina bolji od onih 20+

flander
31-12-2007, 12:06
Hvala ti puno.Bas mi je zavrsila instalacija WoW-a. :D
Neznam Horda or allianca?? :(

uzmeš hordu i dojdeš na Ragnaros i javiš se meni :D

btw Kaciga dobar topic ;) mada si mogao malo više o rogama napisat, i opet si napisao da treba str+ agi+ a stamina ništa a? :D Jel više treba stamine i agi-a nego strenghta, pa svi season arena setovi uopće ne daju strenght, a ni instance setovi, tako da strenght i nije neka obaveza

Jerry
31-12-2007, 12:07
jebeno objašnejno,ty kaciga ;)

K4ciga
31-12-2007, 12:26
Hvala svima,i da - naravno da bi bilo korisno da se odmah skompate sa nekim high levelom [ Smeagoul :pray: ].
A što se tiče horde ili alliancea,stvar je ukusa,no morali ste primjetiti kako 70% battlegroundova ipak pobjeđuje Horda ;).

Nadalje,evo popis ljudi koji igraju WoW...i serveri naravno,možda vam pomogne da se odlučite - ako sam nekoga zaboravio,slobodno recite.

1.FlanderS- Rogue - Ragnaros - Horda
2.SmeagoulS- Hunter - Kor'gall - Horda
3.Eucaliptus - Warrior - Ragnaros - Alliance
4.Cmeljo22S- Druid - Kor'gall - Horda [ Igra kao Milka ]
5.WizardS- Mage - Kor'gall - Horda [ Igra kao Horrificus]
6.JediMiNjokeS- Warrior - Aggaman - Alliance [ Igra kao Perun ]
7.SovaS- Rogue - Karazhan - Horda [ Wolfey ]
8.BoxerS- Rogue - Kor'gall [ Igra kao Boxerr ]
9.The-BorgS- Mage - Kor'gall [ Crowizard ]
10.KelosonS- Shaman - Karazhan - Horda [ Beaster ]
11.dexS- Druid - Magtheridon - Alliance [ Irox ]
12.KirbyS- Priest - Kor'gall - Horda [ Evelon ]
13.SvinjoguzS- [ zna se da se igra,ali nezna gdje :P,svinja javi se ^^ ]
14.M4mutS- Warrior - ? - Horda [ Mamutar ]
15.OutmindS- Shaman - ? - Alliance [ javi se! ]
16.O-OkacS- Hunter - Boulderfist - Alliance [ Shoty ]
17.prckoS- Warlock - Kor'gall - Horda // ne igra,ali se vraća za vrijeme expanzije ;).
18.Dark SarumanS- Druid ( ne,nije resto! :) ) - Ragnaros - Alliance
19.Maze - Hunter - Twilight's hammer - Alliance [ Ruyan ]
20.Black Knight- Shaman - Karazhan - Horda[ Blackyy ]
21.XaviazS- Warlock - Karazhan - Horda [ Snupi ]
22.Zicmi - Rogue - Twilight's Hammer - Alliance
- Paladin - Twilight's Hammer [ Ljubica ]S- Alliance
-Warlock - Twilight's Hammer [ Bubica ]S- Alliance
23.Colossus - Rogue - Karazhan - Horda [ Darkweaver ]
24.PetlareS- Warrior - Karazhan - Horda [ Morgoth ]
25.Lord Jambrek - Rouge - Karazhan - Horda [Shakhzix (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Karazhan&n=Shakhzix)S]


Ljudi,javite se pa vas dodam na listu ;).

EDIT :

... da treba str+ agi+ a stamina ništa a?
Evo dodajem u prvi post :).

Update 30.01.2008,14:27]

prcko
31-12-2007, 12:32
K4ciga zezno si se ja ne igram više wow :)
ali naravno mogu biti od pomoci ako vas šta zanima samo me PM znam sve igro sam igru 2 godine i dalje ju pratim,ali jednostavno nemogu više upalit wow iz RL razloga.Ko zna mozda se vratim na Wotlk.
E da ovo je super šta swi napisao svaka čast :pray:

K4ciga
31-12-2007, 12:37
K4ciga zezno si se ja ne igram više wow :)
ali naravno mogu biti od pomoci ako vas šta zanima samo me PM znam sve igro sam igru 2 godine i dalje ju pratim,ali jednostavno nemogu više upalit wow iz RL razloga.Ko zna mozda se vratim na Wotlk.
E da ovo je super šta swi napisao svaka čast :pray:

Hvala,uh što dosada učini?:roll:
Evo edito sam post,vraćaš se za vrijeme expanzije.

Berax0r
31-12-2007, 12:38
Uff sada problem sa serverima.U koji da udem :?

K4ciga
31-12-2007, 12:40
Ako ćeš hordu,Kor'gall ili Ragnaros,ako ćeš alliance Ragnaros ;).
Evo,priča se po gradu da je Flanderu dosadno,rerollaj hordu na Ragnarosu i wispaj ga da ti da 600g :D.

Berax0r
31-12-2007, 12:43
Svidaju mi se Night Eflovi ali sada se bojim ovih klinaca :(

K4ciga
31-12-2007, 12:52
A možeš probati,neznam,ja nikada nisam imao 20+ allya,iako bih ti rađe preporučio hordu,kad dođeš na 70-ti level trebat će ti Gladiator set,a za gladiator set će ti trebati markice i honori.Iz iskustva znam da allyi izgube 70% bitaka,rasprše se ko muve po WSG-u.A sada,kretena ima i na jednoj i na drugoj strani,kao i genijalaca.Osim toga,evo ti jedan quote sa official foruma...
...Night Elfs are like opinion.Everyone has one.,lol,night elfi su ti najpopularnija rasa u ally-a,svaki drugi ally je Elf,strava :D.

flander
31-12-2007, 12:55
Ako ćeš hordu,Kor'gall ili Ragnaros,ako ćeš alliance Ragnaros ;).
Evo,priča se po gradu da je Flanderu dosadno,rerollaj hordu na Ragnarosu i wispaj ga da ti da 600g :D.


lol da dosadan sam jel koljem sve okolo :P ali ipak uzmi hordaše Crni viteže

@ K4ciga Dark Saruman ti alianca druid, vidio sam ga kad je bio Noć vještica

Berax0r
31-12-2007, 12:57
Ok Horda,klasa=(jos se dvoumim).
Sada Kor'gall ili Ragnaros?

flander
31-12-2007, 12:58
Ok Horda,klasa=(jos se dvoumim).
Sada Kor'gall ili Ragnaros?


pa Ragnaros brate, čuo sam da Korgall su svi napustili, samo su neki vjerni ostali, kam to mi maj jang aprentis :D

Berax0r
31-12-2007, 12:58
OK.Ragnaros.Daj mi nick flander da te dodam :)

K4ciga
31-12-2007, 12:59
Flander je Cpt.Obvious ^^ime mu je flander
@Znam da je DS alliance,pogreška u automatizaciji ;).

flander
31-12-2007, 13:02
OK.Ragnaros.Daj mi nick flander da te dodam :)

ma svaki char mi se zove Flander ^^ dojdem u igru oko pola 2 idem ručat sad :D

prcko
31-12-2007, 13:05
Na korgall nejdi ni slucajno server je teški propalitet i to vec dugo,a stanje se nimalo ne popravlja.

Prodajemse
31-12-2007, 13:16
Na korgall nejdi ni slucajno server je teški propalitet i to vec dugo,a stanje se nimalo ne popravlja.

da
hebote pa taj server je cece srusen nego sto radi

Maze
31-12-2007, 13:20
Na mom serveru skoro svaki lvl 70 ima gladijajator gear.. jest da ima puno nelfa, ali u hordi je oko 80% igrača undead rogue :wink:

Eh da, dodaj i mene na listu: Ruyan, nelf hunter, twilight's hammer.. igram oko mjesec i po dana, tak da nisam velik lvl..

Sova
31-12-2007, 15:02
I am Wolfey and I am undead rogue.What's your game? 8) :killyou:

xaviaz
31-12-2007, 16:59
dada najzesca recenica ally klinci sve a lol onda kad im daju free epic u bgu izadu iz raidova i pocnu farmati bg xD

Berax0r
31-12-2007, 17:31
Pohvale Flanderu :wink:

Berax0r
02-01-2008, 16:44
Hvala svima,i da - naravno da bi bilo korisno da se odmah skompate sa nekim high levelom [ Smeagoul :pray: ].
A što se tiče horde ili alliancea,stvar je ukusa,no morali ste primjetiti kako 70% battlegroundova ipak pobjeđuje Horda ;).

Nadalje,evo popis ljudi koji igraju WoW...i serveri naravno,možda vam pomogne da se odlučite - ako sam nekoga zaboravio,slobodno recite.

1.FlanderS- Rogue - Ragnaros - Horda
2.SmeagoulS- Hunter - Kor'gall - Horda
3.Eucaliptus - Warrior - Ragnaros - Alliance
4.Cmeljo22S- Druid - Kor'gall - Horda [ Igra kao Milka ]
5.WizardS- Mage - Kor'gall - Horda [ Igra kao Horrificus]
6.JediMiNjokeS- Warrior - Aggaman - Alliance [ Igra kao Perun ]
7.SovaS- Rogue - Karazhan - Horda [ Wolfey ]
8.BoxerS- Rogue - Kor'gall [ Igra kao Boxerr ]
9.The-BorgS- Mage - Kor'gall [ Crowizard ]
10.KelosonS- Shaman - Karazhan - Horda [ Beaster ]
11.dexS- Druid - Magtheridon - Alliance [ Irox ]
12.KirbyS- Priest - Kor'gall - Horda [ Evelon ]
13.SvinjoguzS- [ zna se da se igra,ali nezna gdje :P,svinja javi se ^^ ]
14.M4mutS- Warrior - ? - Horda [ Mamutar ]
15.OutmindS- Shaman - ? - Alliance [ javi se! ]
16.O-OkacS- Hunter - Boulderfist - Alliance [ Shotty ]
17.prckoS- Warlock - Kor'gall - Horda // ne igra,ali se vraća za vrijeme expanzije ;).
18.Dark SarumanS- Druid ( ne,nije resto! :) ) - Ragnaros - Alliance
19.Maze - Hunter - Twilight's hammer - Alliance [ Ruyan ]

Ljudi,javite se pa vas dodam na listu ;).

EDIT :

... da treba str+ agi+ a stamina ništa a?
Evo dodajem u prvi post :).

Dodaj mene:
20.Black Knight- Shaman - Ragnaros - Horda[ Blackyy ]

K4ciga
02-01-2008, 17:14
Dodano :wink: .

xaviaz
02-01-2008, 18:02
Snupi Karazhan warlock horda

Zicmi
03-01-2008, 03:37
Eh da, dodaj i mene na listu: Ruyan, nelf hunter, twilight's hammer.. igram oko mjesec i po dana, tak da nisam velik lvl..
toto dođite na Twilight's Hammer :pray: :D



Ljudi,javite se pa vas dodam na listu ;).
Dodaj mene na listu molim ljepo.

Berax0r
03-01-2008, 16:24
Igleda da cu promjeniti lika.Na Ragnarosu samo 70 lvl :(
Idem na Karahzan.Ima guild Specijalci i cini se dobri.A i serever nije tako star.Jos cu vas obavijsetiti :wink:

Maze
03-01-2008, 16:33
Igleda da cu promjeniti lika.Na Ragnarosu samo 70 lvl :(
Idem na Karahzan.Ima guild Specijalci i cini se dobri.A i serever nije tako star.Jos cu vas obavijsetiti :wink:

kad god ja upišem na karazahanu /who Specijalci dobijem 1 ili nijednog lika..

K4ciga
03-01-2008, 16:35
Na svim serverima ti je populacija ~60% level 70,tako da...usput,Karazhan ti je propao server,kad sam ja bio na njemu BG wait time je bio po 3 sata - vikendom 2.Nije bilo world pvp-a,nije da na drugim serverima ima nešto,ali ipak u STV-u sam se osjećao kao na PvE serveru.Samo se ti drži Ragnarosa ;).

EDIT : Dajem powerleveling guidove - Joanu ( Horde ) i Briana Koppa ( Alliance ) - update-ani za 2.3 patch.Kontaktirajte mi via MSN (k4c1g4@hotmail.com)

xaviaz
03-01-2008, 16:46
cruel lies kao i svaki novi serveri da low ppl znaci duze cekanje bga dok ti dodes na 70 on ce biti 1 min za sve prob ...kaciga dok si ti igrao to su bila prosla vremena =)

flander
03-01-2008, 16:52
pa na Ragnarosu ti je za BG-ove max 3 minute, ali one to je nebo

K4ciga
03-01-2008, 17:01
cruel lies kao i svaki novi serveri da low ppl znaci duze cekanje bga dok ti dodes na 70 on ce biti 1 min za sve prob ...kaciga dok si ti igrao to su bila prosla vremena =)
Neznam,možda se situacija promjenila,ali znam da me jedina stvar koja me držala na serveru bila ekipa Fero,Svinja,Beaster,Rakim,Potjeh,...

xaviaz
03-01-2008, 17:03
vecina nas je jos uvjek tu vecina koja je ostala po "RAIDOVIMA" se jos uvjek
druzi zajedno ako ne pve onda pvp 100 % tako da =) sta se tice potjeha no comment

K4ciga
03-01-2008, 17:06
Potjeh se prebacio na Kor'gall,možete misliti moj šok kada sam na /1 chatu vidio Potjeha,Svinjoguza,i Feru xD.

*a nadao sam se da ću zauvijek pobjeći od njih*

Sova
03-01-2008, 17:14
Karazhan je dobar server ima dosta Hrvata pa dodjite.

Aždaja
03-01-2008, 17:23
Karazhan je dobar server ima dosta Hrvata pa dodjite.

previše :rotfl: :rotfl: uđem u gild, ono 88% hrvata, srba i ostalih..
neznam, al baš je dobro kad se može na gc po "naški" jebeni englski mi se na gušu popeo

xaviaz
03-01-2008, 17:32
znam da je i oni koji su raidali znaju zasto =)

Berax0r
03-01-2008, 17:49
20.Black Knight - Karazhan - Horda(Blackyy)

Sve isto samo ime servera drugo.Uso u guiild hladno pivo.Ekipa odlicna :wink:

Dark Saruman
03-01-2008, 18:04
Hvala svima,i da - naravno da bi bilo korisno da se odmah skompate sa nekim high levelom [ Smeagoul :pray: ].
A što se tiče horde ili alliancea,stvar je ukusa,no morali ste primjetiti kako 70% battlegroundova ipak pobjeđuje Horda ;).

Nadalje,evo popis ljudi koji igraju WoW...i serveri naravno,možda vam pomogne da se odlučite - ako sam nekoga zaboravio,slobodno recite.

1.FlanderS- Rogue - Ragnaros - Horda
2.SmeagoulS- Hunter - Kor'gall - Horda
3.Eucaliptus - Warrior - Ragnaros - Alliance
4.Cmeljo22S- Druid - Kor'gall - Horda [ Igra kao Milka ]
5.WizardS- Mage - Kor'gall - Horda [ Igra kao Horrificus]
6.JediMiNjokeS- Warrior - Aggaman - Alliance [ Igra kao Perun ]
7.SovaS- Rogue - Karazhan - Horda [ Wolfey ]
8.BoxerS- Rogue - Kor'gall [ Igra kao Boxerr ]
9.The-BorgS- Mage - Kor'gall [ Crowizard ]
10.KelosonS- Shaman - Karazhan - Horda [ Beaster ]
11.dexS- Druid - Magtheridon - Alliance [ Irox ]
12.KirbyS- Priest - Kor'gall - Horda [ Evelon ]
13.SvinjoguzS- [ zna se da se igra,ali nezna gdje :P,svinja javi se ^^ ]
14.M4mutS- Warrior - ? - Horda [ Mamutar ]
15.OutmindS- Shaman - ? - Alliance [ javi se! ]
16.O-OkacS- Hunter - Boulderfist - Alliance [ Shotty ]
17.prckoS- Warlock - Kor'gall - Horda // ne igra,ali se vraća za vrijeme expanzije ;).
18.Dark SarumanS- Druid ( ne,nije resto! :) ) - Ragnaros - Alliance
19.Maze - Hunter - Twilight's hammer - Alliance [ Ruyan ]
20.Black Knight- Shaman - Ragnaros - Horda[ Blackyy ]
21.XaviazS- Warlock - Karazhan - Horda [ Snupi ]
22.Zicmi - Rogue - Twilight's Hammer - Alliance
- Paladin - Twilight's Hammer [ Ljubica ]S- Alliance
-Warlock - Twilight's Hammer [ Bubica ]S- Alliance


Ljudi,javite se pa vas dodam na listu ;).

EDIT :

... da treba str+ agi+ a stamina ništa a?
Evo dodajem u prvi post :).

O počašćen sam :D :pray:

flander
03-01-2008, 22:00
@ Dark Sarumancare mrzi me sad sam subatly spec hehe :D

Dark Saruman
03-01-2008, 22:12
Šteta što sad Ragnaros laga jer bi te sad izazvo na duel i ubio te :D

Daniel666
04-01-2008, 00:30
Mozes u svoj guide dodati da se najbolje putuije rijekama. Iako sporije ovaj nacin transporta je fenomenalan za neke regije poput Ashenvale jer te dovede tamo gdje trebas doci bez da nailazis na playere sa visim levelom po cesti koji rade corpse camp.

Btw nikad nemojte ici cestom ali ikad. Cesto se moze naci precac koji jos
nudi i level up monstere. Na cesti ima svakavih luđaka koji samo čekaju da ownaju nekoga believe me na mom serveru samo patroliraju cestom i rade corpse campove.

K4ciga
04-01-2008, 00:42
Ne mislim da je nužno savjetovati igrače da idu rijekama,naime ako niste raspoloženi za konstantnu koljačinu na PvP serverima napravite lika na PvE serveru i gg.Usput,nemaju sve regije rijeke,a i jednake su šanse da ćeš naletiti na gankera bio ti na cesti ili plivao u rijeci (woohoo,rima).Usput,kad si već spomenio Ashenvale...primjetit ćeš kako možeš "proplivati" jedanSdio puta,uskoro ćeš pullati stražu Astranaara ( za Hordu).

Smeagoul
04-01-2008, 09:45
Kaciga, isto dodaj da je korisno sprijateljiti se sa lvl 70 likovima na PvP serveru koji su uvijek voljni pvp, gank ili pomoc ti ako te netko ganka :P Znas sam na sta mislim ^^

Daniel666
04-01-2008, 10:26
Ima samo par strazara koje ja u Ashenvaelu ne mogu srediti ali ok.

Najbolji lv up?
Kamp pwnage po mom. Nađes kamp sve tipvi lv-2-3 višim od tebe i qwnange
radis. Samo ih pecam s nekim ranged weapon ali nije toliko bitno ga imati. 1 sat igre 2 levela up garant. Primjeri Xavian u Ashenvale :D.

K4ciga
04-01-2008, 13:28
Kaciga, isto dodaj da je korisno sprijateljiti se sa lvl 70 likovima na PvP serveru koji su uvijek voljni pvp, gank ili pomoc ti ako te netko ganka :P Znas sam na sta mislim ^^


Savjet...

Po mogućnosti,odaberite server gdje već imate nekog high-level prijatelja / server sa mnogo hrvata ( Kor'gall,Karazhan - Horda,Ragnaros - Alliance).
Mala $$ pripomoć je uvijek dobrodošla,osim toga uvijek možete prijatelja zvati da vam otjera gadnog Elfa koji vas ganka,pomoći sa l33t questovima,ili jednostavno dati pare za mount. [ Smeagoul:pray: :pray: ].

1337 Smeag. :D

K4ciga
04-01-2008, 13:45
Kamp pwnage po mom. Nađes kamp sve tipvi lv-2-3 višim od tebe i qwnange
radis.SSamo ih pecam s nekim ranged weapon ali nije toliko bitno ga imati. 1 sat igre 2 levela up garant. Primjeri Xavian u Ashenvale :D.

Kaj ti imaš temperaturu? :D
Corpse kampanje jest oblik gankanja,dakle recimo neki level 70 te ubije,te umjesto da ode negdje drugdje stoji u blizini tvog corpsa.Kada se ressaš,on te opet ubije,te opet ostaje u blizini tvog corpse-a.Nadalje,jedina opcija ti je da se ressaš kod spirit healera,međutim onda imaš -75% na sve atribute i oprema ti se uništi,pa imaš repair bill po ~30g ^^.

EDIT: Sorry na double postu,neće se više ponovit ;).
EDIT no2 : Lol,jesi mislio možda na "ubijanje" NPC'a u nekom kampu? :D

Aždaja
04-01-2008, 14:14
Kamp pwnage po mom. Nađes kamp sve tipvi lv-2-3 višim od tebe i qwnange
radis.SSamo ih pecam s nekim ranged weapon ali nije toliko bitno ga imati. 1 sat igre 2 levela up garant. Primjeri Xavian u Ashenvale :D.

Kaj ti imaš temperaturu? :D
Corpse kampanje jest oblik gankanja,dakle recimo neki level 70 te ubije,te umjesto da ode negdje drugdje stoji u blizini tvog corpsa.Kada se ressaš,on te opet ubije,te opet ostaje u blizini tvog corpse-a.Nadalje,jedina opcija ti je da se ressaš kod spirit healera,međutim onda imaš -75% na sve atribute i oprema ti se uništi,pa imaš repair bill po ~30g ^^.

EDIT: Sorry na double postu,neće se više ponovit ;).
EDIT no2 : Lol,jesi mislio možda na "ubijanje" NPC'a u nekom kampu? :D

zbog kempa te mogu prijavit, i dobiš ban na 24h

K4ciga
04-01-2008, 14:17
Joj,joj,očito nisi pročitao manual - "...Corpse ganking is considered as dishonorable action,but it is part of PvP mechanic...".Dakle,Blizzard te može bannati ako kao hunter koristiš onaj bug sa trapom ( zmije napadaju non-flagged igrače ),međutim za corpse gankanje nemože.Ako ti smeta,rerollaj na PvE serveru .

Aždaja
04-01-2008, 15:25
corpse ganking možeš prijavit kao harassment, te kao takav možeš biti banan na kratko vrijeme , imao sam iskustva

M4mut
04-01-2008, 15:51
corpse ganking možeš prijavit kao harassment, te kao takav možeš biti banan na kratko vrijeme , imao sam iskustva

istina, bijah banan radi corpse genkanja jednog lika

K4ciga
04-01-2008, 16:03
corpse ganking možeš prijavit kao harassment, te kao takav možeš biti banan na kratko vrijeme , imao sam iskustva

istina, bijah banan radi corpse genkanja jednog lika
Naughty naughty Mamut :D.
Inače,možda sam slijep no http://img217.imageshack.us/img217/7215/kravany4.th.jpg (http://img217.imageshack.us/my.php?image=kravany4.jpg)

M4mut
04-01-2008, 16:33
to valjda po novom, mi smo kao gilda genkali ljude po par dana, izmjenivali se da možemo spavat 'n stuff :D

K4ciga
04-01-2008, 16:41
to valjda po novom, mi smo kao gildaSgenkali ljude po par dana,Sizmjenivali se da možemo spavat 'n stuff :D

LOL :rotfl:

Aždaja
04-01-2008, 16:41
to valjda po novom, mi smo kao gilda genkali ljude po par dana, izmjenivali se da možemo spavat 'n stuff :D

mamuti opasny jebote :rotfl: :rotfl: :killyou: :rotfl: :rotfl:

Berax0r
04-01-2008, 16:56
K4ciga ja sam Shaman.

Daniel666
04-01-2008, 17:46
Koji ste vi likovi??

NE CORPSE CAMP NEGO OWN CAMP.

XAVIAN, STARBREEZE VILLAGE, SATYRLAND!!!

AS IN JAKO PUNO NPC NA MALOM PROSTORU!!!!

KAKAV CORPSE CAMP!!! JA TO RADIM SAMO ONOM KO TO MENI RADI!!

Smeagoul
04-01-2008, 17:49
Koji ste vi likovi??

NE CORPSE CAMP NEGO OWN CAMP.

XAVIAN, STARBREEZE VILLAGE, SATYRLAND!!!

AS IN JAKO PUNO NPC NA MALOM PROSTORU!!!!

KAKAV CORPSE CAMP!!! JA TO RADIM SAMO ONOM KO TO MENI RADI!!
Ti bas i nisi najbistriji, je li tako ?

Daniel666
04-01-2008, 17:52
thats it prestajem davati savjete slaboumnima

Aždaja
04-01-2008, 18:01
CAT FIGHT!!!!!!

K4ciga
04-01-2008, 18:07
Koji ste vi likovi??

NE CORPSE CAMP NEGO OWN CAMP.

XAVIAN, STARBREEZE VILLAGE, SATYRLAND!!!

AS IN JAKO PUNO NPC NA MALOM PROSTORU!!!!

KAKAV CORPSE CAMP!!! JA TO RADIM SAMO ONOM KO TO MENI RADI!!

Isuse Kriste,onda se ljudi pitaju zašto Blizzard serveri > Gusar servere.
Usput,nije Smeagoul ovdje slabouman,pa malo razmisli...

Daniel666
04-01-2008, 18:10
Ok dajte mi ban zbog piratije ionako mi treba odmor od Smeaogula. Kada mene netko vrijeđa ja uzvratim boli me. A sad mi dajte mi i ban zbog skretanja sa teme i izbrisite ove moje postove.

K4ciga
04-01-2008, 18:15
Pa daj se uozbilji malo čovječe,ti objašnjavaš po ovima koji igraju na official serverima kao da nekom djetetu pokušavaš objasniti koliko ja 2+2,većina nas ima po godinu dana iskustva sa WoW-om,neki imaju i po 2,a sad ti tu svima nama pokušavaš objasnit temeljne pojmove.Usput,ban nećeš dobit zbog skretanja sa teme,i oprosti molim te,odmor od Smeagoula zato što ti je rekao da nisi baš najbistriji? Mora da si osjetljiv RL.

Outmind
04-01-2008, 20:01
Ja sam isto odustao od wowa, možda se vratim skup sa arthasom...

xaviaz
04-01-2008, 22:08
xavian to si na mene mislio ili :P well odo na skijanje vidimo se za 1 tijedan ak jesi haha ^^mozda je bistar al ekslozivan rofl =)

Svinjoguz
06-01-2008, 01:47
Hvala svima,i da - naravno da bi bilo korisno da se odmah skompate sa nekim high levelom [ Smeagoul :pray: ].
A što se tiče horde ili alliancea,stvar je ukusa,no morali ste primjetiti kako 70% battlegroundova ipak pobjeđuje Horda ;).

Nadalje,evo popis ljudi koji igraju WoW...i serveri naravno,možda vam pomogne da se odlučite - ako sam nekoga zaboravio,slobodno recite.

1.FlanderS- Rogue - Ragnaros - Horda
2.SmeagoulS- Hunter - Kor'gall - Horda
3.Eucaliptus - Warrior - Ragnaros - Alliance
4.Cmeljo22S- Druid - Kor'gall - Horda [ Igra kao Milka ]
5.WizardS- Mage - Kor'gall - Horda [ Igra kao Horrificus]
6.JediMiNjokeS- Warrior - Aggaman - Alliance [ Igra kao Perun ]
7.SovaS- Rogue - Karazhan - Horda [ Wolfey ]
8.BoxerS- Rogue - Kor'gall [ Igra kao Boxerr ]
9.The-BorgS- Mage - Kor'gall [ Crowizard ]
10.KelosonS- Shaman - Karazhan - Horda [ Beaster ]
11.dexS- Druid - Magtheridon - Alliance [ Irox ]
12.KirbyS- Priest - Kor'gall - Horda [ Evelon ]
13.SvinjoguzS- [ zna se da se igra,ali nezna gdje :P,svinja javi se ^^ ]
14.M4mutS- Warrior - ? - Horda [ Mamutar ]
15.OutmindS- Shaman - ? - Alliance [ javi se! ]
16.O-OkacS- Hunter - Boulderfist - Alliance [ Shotty ]
17.prckoS- Warlock - Kor'gall - Horda // ne igra,ali se vraća za vrijeme expanzije ;).
18.Dark SarumanS- Druid ( ne,nije resto! :) ) - Ragnaros - Alliance
19.Maze - Hunter - Twilight's hammer - Alliance [ Ruyan ]
20.Black Knight- Shaman - Karazhan - Horda[ Blackyy ]
21.XaviazS- Warlock - Karazhan - Horda [ Snupi ]
22.Zicmi - Rogue - Twilight's Hammer - Alliance
- Paladin - Twilight's Hammer [ Ljubica ]S- Alliance
-Warlock - Twilight's Hammer [ Bubica ]S- Alliance


Ljudi,javite se pa vas dodam na listu ;).

EDIT :

... da treba str+ agi+ a stamina ništa a?
Evo dodajem u prvi post :).

Update 3.1, 21:28

svinja igra UT demo :P
nazalost moja wow avantura je gotova, dosadno je postalo, vrijeme je za nekaj novo...

Berax0r
06-01-2008, 02:43
nemogu vjerovati :o

O-Okac
06-01-2008, 10:46
Hvala svima,i da - naravno da bi bilo korisno da se odmah skompate sa nekim high levelom [ Smeagoul :pray: ].
A što se tiče horde ili alliancea,stvar je ukusa,no morali ste primjetiti kako 70% battlegroundova ipak pobjeđuje Horda ;).

Nadalje,evo popis ljudi koji igraju WoW...i serveri naravno,možda vam pomogne da se odlučite - ako sam nekoga zaboravio,slobodno recite.

1.FlanderS- Rogue - Ragnaros - Horda
2.SmeagoulS- Hunter - Kor'gall - Horda
3.Eucaliptus - Warrior - Ragnaros - Alliance
4.Cmeljo22S- Druid - Kor'gall - Horda [ Igra kao Milka ]
5.WizardS- Mage - Kor'gall - Horda [ Igra kao Horrificus]
6.JediMiNjokeS- Warrior - Aggaman - Alliance [ Igra kao Perun ]
7.SovaS- Rogue - Karazhan - Horda [ Wolfey ]
8.BoxerS- Rogue - Kor'gall [ Igra kao Boxerr ]
9.The-BorgS- Mage - Kor'gall [ Crowizard ]
10.KelosonS- Shaman - Karazhan - Horda [ Beaster ]
11.dexS- Druid - Magtheridon - Alliance [ Irox ]
12.KirbyS- Priest - Kor'gall - Horda [ Evelon ]
13.SvinjoguzS- [ zna se da se igra,ali nezna gdje :P,svinja javi se ^^ ]
14.M4mutS- Warrior - ? - Horda [ Mamutar ]
15.OutmindS- Shaman - ? - Alliance [ javi se! ]
16.O-OkacS- Hunter - Boulderfist - Alliance [ Shotty ]
17.prckoS- Warlock - Kor'gall - Horda // ne igra,ali se vraća za vrijeme expanzije ;).
18.Dark SarumanS- Druid ( ne,nije resto! :) ) - Ragnaros - Alliance
19.Maze - Hunter - Twilight's hammer - Alliance [ Ruyan ]
20.Black Knight- Shaman - Karazhan - Horda[ Blackyy ]
21.XaviazS- Warlock - Karazhan - Horda [ Snupi ]
22.Zicmi - Rogue - Twilight's Hammer - Alliance
- Paladin - Twilight's Hammer [ Ljubica ]S- Alliance
-Warlock - Twilight's Hammer [ Bubica ]S- Alliance


Ljudi,javite se pa vas dodam na listu ;).

EDIT :

... da treba str+ agi+ a stamina ništa a?
Evo dodajem u prvi post :).

Update 3.1, 21:28


ja imam samo jedan T u imenu ^^

Colossus
12-01-2008, 19:43
evo ljudi ako netko igra na Karazhanu u Hordi i treba pomoc oko q ja cu mu rado pomoci jer financijski nemogu pomoci jer stalno trosim pare na respackanje, na moongose i tako to, samo neka javi -->Darkweaver

flander
12-01-2008, 19:54
evo ljudi ako netko igra na Karazhanu u Hordi i treba pomoc oko q ja cu mu rado pomoci jer financijski nemogu pomoci jer stalno trosim pare na respackanje, na moongose i tako to, samo neka javi -->Darkweaver


prvi bu ti se javil Black Knight 100% :P

K4ciga
12-01-2008, 20:08
LOL ime mu je Black Knight :P.

flander
12-01-2008, 20:10
LOL ime mu je Black Knight :P.


pa i onak je fora :P

Petlare
12-01-2008, 20:12
ajd kac uvrsti i ostale ljudove na taj svoj guide :)

Berax0r
13-01-2008, 02:26
evo ljudi ako netko igra na Karazhanu u Hordi i treba pomoc oko q ja cu mu rado pomoci jer financijski nemogu pomoci jer stalno trosim pare na respackanje, na moongose i tako to, samo neka javi -->Darkweaver


prvi bu ti se javil Black Knight 100% :P

Malo da se pohvalim

http://www.max-save.org/images/803868WoWScrnShot_011308_022501.jpg

:P

P.S.Hvala snupi :wink:

flander
13-01-2008, 12:07
nemoraš stavit tako malu sliku, stavi veći svi imamo dsl :P


preporućio bi ti addon AllinOneBag, da nemoraš otvarat svaki zasebno, otvoriš jedan i otvore ti se sve torbe, jako korisno

prcko
13-01-2008, 12:28
Blacky s cim se ti imaš hvalit :D

Arbiter of Change
13-01-2008, 12:34
Da je siromašni Jewelcrafter/Miner kojeg je buffao high-level lik tako da mu je dao Netherweave ruksake.

xaviaz
13-01-2008, 12:36
haha stvarno zahvalan covjek =)

Beaster
13-01-2008, 14:43
nije problem nabavit netherweave torbe ni na malom lvlu, ta košta nekih 6-7g

Berax0r
13-01-2008, 15:04
Ovih 38g.2g sam dobio a ostalo sam zaradio :wink:
Cirka 5g od prstenova i nakita i tog shita.

Jbg decki igram wow tek 2 tjedna nemozete ocekivati boga od mene :D

Colossus
13-01-2008, 16:16
Ljudi imam pitanje u vezi onog 1. pravila sto je K4ciga napisao.
Dali vam se ikada dogodilo da vas netko pita za 1g (naravno da je),ali nakon toga vas pita dali vas moze dodati u friends (sta cu ja mu nemogu reci nemozes) stoga ja kazem ok i sta onda....
....onda ja dodem sljedeci dan online i on dode meni obecao si me boostati u RFK (ili neznam, bilo koju drugu instancu) ja kazem nisam i necu te boostat jer nemam vremena (Black Knight ako tebi treba boosta za tebe cu naci ili bilo koga drugoga sa foruma :D) on uporno spama da sam mu rekao da cu ga boostat.
Pa eto zanima me dali ima jos takvih ljudi, meni se to 3 puta dogodilo :twisted:

K4ciga
13-01-2008, 16:20
Ta mi se situacija događa otprilike 2-3 puta dnevno,jednom pomognem lowbiju odmah misli da sam ja neznam karitas...Strašno,ja nisam bio tako drzak kad sam bio lowbie ( Smeagoul potvrdi xD).

Beaster
13-01-2008, 16:28
yep, koda da ti begeri imaju svoj ceh, jednom daš par golda, odma si ima nacionalni heroj, wispaju te ko štrokave mačke

prije sam davao, sad odjebem sve po kratkom postupku

prcko
13-01-2008, 16:34
Nikad nisam dao gold nikom ko me trazio.To ko da cigani igraju wow pa zicaju :wink:

xaviaz
13-01-2008, 16:40
NI prije ni sad IGNORE odma ^^ inace ko mage joj poludio svaki konj daj vode daj hrane...uglavom stackove lvl 1 vode i hrane i kad neko trazi sam das P za 2 tijedna niko nije vise /w

Colossus
13-01-2008, 16:58
Nikad nisam dao gold nikom ko me trazio.To ko da cigani igraju wow pa zicaju :wink:

lol :D

Ali jednom sam bio naisao na tipa koji me je zicao isto kako je K4ciga napisao u guidu ja ga prvo odbio i onda on ok hvala na potrosenom vremenu i ja mu se smilovao i dao 2g, ima svakakvih ljudi :D :-x :pray: :killyou: :twisted:

prcko
13-01-2008, 17:02
Nikad nisam dao gold nikom ko me trazio.To ko da cigani igraju wow pa zicaju :wink:

lol :D

Ali jednom sam bio naisao na tipa koji me je zicao isto kako je K4ciga napisao u guidu ja ga prvo odbio i onda on ok hvala na potrosenom vremenu i ja mu se smilovao i dao 2g, ima svakakvih ljudi :D :-x :pray: :killyou: :twisted:
LOL tak sam ja zico prije mozda si na mene naletio.Inace ak mi neko nije dao ovak sam napiso ok thx for your time see ya some time :)

Colossus
13-01-2008, 17:18
prcko je ti imas ikakve veze sa onim magom na Karazhanu isto se zove Prcko

[/quote]LOL tak sam ja zico prije mozda si na mene naletio.Inace ak mi neko nije dao ovak sam napiso ok thx for your time see ya some time


Ne, ne ovaj je nes drugo smuljao isto tako thx for your precious time, tak nekako ali nema veze :D

Colossus
13-01-2008, 17:19
sorrite ljudi zbog ovoga nes sam zajebal ali nadam se da kuzite i sorrite zbog spama :D

Beaster
13-01-2008, 18:01
prcko je ti imas ikakve veze sa onim magom na Karazhanu isto se zove Prcko

LOL tak sam ja zico prije mozda si na mene naletio.Inace ak mi neko nije dao ovak sam napiso ok thx for your time see ya some time


Ne, ne ovaj je nes drugo smuljao isto tako thx for your precious time, tak nekako ali nema veze :D [/quote]

nema on veze sa prckom magom sa kare :wink:

prcko
13-01-2008, 18:06
Nop ja sam igro na korgallu.

K4ciga
13-01-2008, 18:07
On je bio lock

Wizard
14-01-2008, 16:31
WOW, ko bi rekao da ce nas najdrazi gnomelover kaciga napraviti nesto korisno :P

Dobro je, sam si zaboravio reci kako treba pitati maga za vodu, hranu, portal, i kako reagentsi kostaju 5g pa treba i platit kad vec pitas :P

I koliko sam primjetio spomenio si za druida da moze biti macka i medjed, i da more biti dobar hiler, a ono 4., zapravo najjaci spec nisi spomenuo, pa kako to :(

K4ciga
14-01-2008, 16:53
Haha,gnome jedan,pa vi magovi ste stvoreni za vodu,zar ste zaista mislili da ste vi...bwhaha...potrebni za nešto drugo? xD

Wizard
14-01-2008, 17:06
jel to ista mjenja i mi smo ljudi, za razliku od nekih kaciga koje znam :P

Beaster
14-01-2008, 18:47
Haha,gnome jedan,pa vi magovi ste stvoreni za vodu,zar ste zaista mislili da ste vi...bwhaha...potrebni za nešto drugo? xD

zaboravio si int buff 8)

Maze
14-01-2008, 19:35
Što se tiče davanja para.. ja uvijek dam ako me netko lijepo zamoli npr. "hey m8 do u have some spare gold to give me" ili tak nešt. Jednom sam dao tipu koji je nešt prodavao za 15 silvera, kao jako mu je trebalo, ja sam mu dao 10 golda.. ne znam, volim davat lol

lizard
14-01-2008, 20:47
Što se tiče davanja para.. ja uvijek dam ako me netko lijepo zamoli npr. "hey m8 do u have some spare gold to give me" ili tak nešt. Jednom sam dao tipu koji je nešt prodavao za 15 silvera, kao jako mu je trebalo, ja sam mu dao 10 golda.. ne znam, volim davat lol

puno tih ljudi su kreteni koji imaju lvl 40 i nedai im se grindat pare za mounta pa naprave altica i zicaju okolo po cijeli dan i cekaju ''budale'' ko sto si ti ....bez uverede

Petlare
14-01-2008, 21:38
cuj ja sam jednom liku dao 50 golda i lik mi vratio kad sam najmanje ocekivo :D

prcko
14-01-2008, 21:52
cuj ja sam jednom liku dao 50 golda i lik mi vratio kad sam najmanje ocekivo :D
Ja bi to kamatario dao bi rok i onda ak ne vrati do roka buraz svaki dan digneš za 10 golda.Znam da je malo glupa ideja,al ono 8)

Beaster
15-01-2008, 10:14
Što se tiče davanja para.. ja uvijek dam ako me netko lijepo zamoli npr. "hey m8 do u have some spare gold to give me" ili tak nešt. Jednom sam dao tipu koji je nešt prodavao za 15 silvera, kao jako mu je trebalo, ja sam mu dao 10 golda.. ne znam, volim davat lol

te zamolbe su c/p , kmoš skužit odma kad ne neko scamer, npr kaže ti " m8 plz can u give me 5g , i need to buy spells", ok daš mu, zatim odeš švrljaš po ah-u, vratiš se i vidiš tog istog lia kako trčkara oko drugih lvl 70, onda mi mrak padne na oči

xaviaz
15-01-2008, 11:18
Kad ste naivni sam DND :FOF scamers ^^

Colossus
15-01-2008, 16:58
evo ljudi imam financijskih problema (jbg kaciga nisam isao po tvom guidu :cry: ) stoga ako ima ovdje ljudi koji igraju na Ragnarosu alianca imam tamo warra na 58 lvl pa bi mi trebala pomoc neka mi se javi da ga dodam u friends :D (naravno ako mi ih pozajmite vratit cu ih) Heraklo mu je ime :pray:
Naime treba ju mi pare samo za skill mounta cu uzet preko markica a honor sacuvati za 70 :D pa eto ako ima dobrih ljudi neka mi se jave (uvijek sam imao problema sa lovom)

Btw kaciga sta ti vise neigras na Karazhanu koliko se sjecam imao si paladina tamo ili to nisi bio ti :D

K4ciga
15-01-2008, 17:08
Da bijah paladin ^^ jebiga stari ja bih ti dao pare ali nažalost nisam na Ragnarosu,međutim par na forumu igraju tamo.

Alliance = Eucaliptus,Darksaruman
Horda = Flander (rekao mi je da daje svima 1000g,jer ionako ih ima na bacanje :D :D )

Petlare
15-01-2008, 17:36
davno je taj paladin nas napustio :(

Beaster
15-01-2008, 17:59
sjećam se kad je tenkao SM-Cath, ja bio noob pa se čudio kako pala može tenkat :(

LD
15-01-2008, 18:26
Ja se jos sjecam kada me boosto kroz deadmines dobrovoljno :D

Maze
15-01-2008, 21:01
Što se tiče davanja para.. ja uvijek dam ako me netko lijepo zamoli npr. "hey m8 do u have some spare gold to give me" ili tak nešt. Jednom sam dao tipu koji je nešt prodavao za 15 silvera, kao jako mu je trebalo, ja sam mu dao 10 golda.. ne znam, volim davat lol

te zamolbe su c/p , kmoš skužit odma kad ne neko scamer, npr kaže ti " m8 plz can u give me 5g , i need to buy spells", ok daš mu, zatim odeš švrljaš po ah-u, vratiš se i vidiš tog istog lia kako trčkara oko drugih lvl 70, onda mi mrak padne na oči

A znam, tako to i bude, a štatš.. bude mi glupo kada ja pitam nekoga za gold, pa on kaze fof itd., pa ono ne zelim bit takav.. jebga znam da sam budala što dajem itd.

Wizard
16-01-2008, 14:33
sjećam se kad je tenkao SM-Cath, ja bio noob pa se čudio kako pala može tenkat :(Se to su bili dobri smovi, mnogo sam ih igra al ti su bili najbolji

btw. stas ikome davat golde, ja dam svojim prijateljima ako im treba nek uzmu, al kad me tako neko pita lipo ga odjebem, neka poslusa kacigu i nadje si nekog 70lvl prijatelja :P

Colossus
20-01-2008, 19:13
sjećam se kad je tenkao SM-Cath, ja bio noob pa se čudio kako pala može tenkat :(

Ja sam isto tako bio sa njim ali u RFD-u i onda sam ninjao neki lock i dobio sam kick :D

K4ciga
20-01-2008, 19:29
Vidi vidi tko bi rekao da sam tako popularan i slavan ^^

Lord Jambrek
30-01-2008, 14:23
Evo kaciga dodaj i mene na listu igrača

25.Lord Jambrek - Rouge - Karazhan - Horda [Shakhzix (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Karazhan&n=Shakhzix)]

K4ciga
30-01-2008, 14:25
Evo kaciga dodaj i mene na listu igrača

25.Lord Jambrek - Rouge - Karazhan - Horda [Shakhzix (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Karazhan&n=Shakhzix)]
Riješeno.

O-Okac
30-01-2008, 18:54
i popravi moje ime ;o

K4ciga
30-01-2008, 19:15
Jesam,sada si službeno Shorty.

O-Okac
30-01-2008, 19:17
Dobro da nisi stavio I umjesto O >.<

Petlare
30-01-2008, 19:20
morogoth ne morgoth :D

SinCr0
02-02-2008, 15:01
totalni sam n00b sto se tice wow-a pa bih zamolio da me ne napadate ako neke gluposti pitam...uglavnom,ne kuzim razliku izmedju onoga srebra i onog drugog(zlata,bronce sta li vec), pa me zanima kako to ide? ja pokupim ono "zlato" i imam ga u torbi,a cim pokupim "srebro" to mi "zlato" nestane za odredjenu vrijednost,ne sve...zasto? i zasto sluzi to "srebro", a zasto "zlato"??

i ako moze neki kompletan tutorial na netu, po mogucnosti na hrvatskom...LINK please.... thx :wink:

K4ciga
02-02-2008, 15:03
Dakle;

Najniža "valuta" u WoW-u je copper.100 coppera ti je 1 silver (automatski se promjeni vrijednost,dakle čim skupiš 100 coppera imaš 1 silver).100 silvera je 1 gold,a gold je ujedno i najviša "valuta".

EDIT: ako dobiješ e.g 123 silvera i 12 coppera to ti je 1g,23sSi 12cS!

SinCr0
02-02-2008, 15:06
Dakle;

Najniža "valuta" u WoW-u je copper.100 coppera ti je 1 silver (automatski se promjeni vrijednost,dakle čim skupiš 100 coppera imaš 1 silver).100 silvera je 1 gold,a gold je ujedno i najviša "valuta".

EDIT: ako dobiješ e.g 123 silvera i 12 coppera to ti je 1g,23sSi 12cS!

aha,thx..znaci ja sam stalno te coppere skupljo,a budala nisam htio uzimat silver,reko trosi mi se ovo "zlato" hhhhhhhhh :rotfl: :rotfl: :rotfl:
sad kuzim...i ako moze link za koji tut za mage-a, ak ima na hrvatskom,ak ne...

EDIT: to onda ide kao i u nas u bosni 1KM=4KN, 1KN=100lipa :rotfl: :rotfl: samo sto u nas primaju milijun valuta od Eura pa nadalje...boze sacuvaj drzava :)

K4ciga
02-02-2008, 15:09
Dakle;

Najniža "valuta" u WoW-u je copper.100 coppera ti je 1 silver (automatski se promjeni vrijednost,dakle čim skupiš 100 coppera imaš 1 silver).100 silvera je 1 gold,a gold je ujedno i najviša "valuta".

EDIT: ako dobiješ e.g 123 silvera i 12 coppera to ti je 1g,23sSi 12cS!

aha,thx..znaci ja sam stalno te coppere skupljo,a budala nisam htio uzimat silver,reko trosi mi se ovo "zlato" hhhhhhhhh :rotfl: :rotfl: :rotfl:
sad kuzim...i ako moze link za koji tut za mage-a, ak ima na hrvatskom,ak ne...
Sumnjam da ima na hrvatskom,ali evo ti engleska verzija (http://www.gotwarcraft.com/guides/classguides/mage.php).Također,probaj i na WoW wiki (http://www.wowwiki.com)

Svinjoguz
02-02-2008, 17:27
Dakle;

Najniža "valuta" u WoW-u je copper.100 coppera ti je 1 silver (automatski se promjeni vrijednost,dakle čim skupiš 100 coppera imaš 1 silver).100 silvera je 1 gold,a gold je ujedno i najviša "valuta".

EDIT: ako dobiješ e.g 123 silvera i 12 coppera to ti je 1g,23sSi 12cS!

aha,thx..znaci ja sam stalno te coppere skupljo,a budala nisam htio uzimat silver,reko trosi mi se ovo "zlato" hhhhhhhhh :rotfl: :rotfl: :rotfl:
sad kuzim...i ako moze link za koji tut za mage-a, ak ima na hrvatskom,ak ne...

EDIT: to onda ide kao i u nas u bosni 1KM=4KN, 1KN=100lipa :rotfl: :rotfl: samo sto u nas primaju milijun valuta od Eura pa nadalje...boze sacuvaj drzava :)
kaj se tice tutova najbolje ti je ne obazirat se na class tutove jer samo otezavaju stvar, klasu moras skuzit sam jer ce ti tak bit najlakse..

Berax0r
02-02-2008, 18:29
Dečki kaciga mi preporučio ovu stranicu Google is your friend (http://www.google.com)

Stvarno ima svacega.Upisete WoW guide i dobiti cete bolji guide od ovoga.Uzivajte :wink:

Maze
03-02-2008, 02:32
Dečki kaciga mi preporučio ovu stranicu Google is your friend (http://www.google.com)

Stvarno ima svacega.Upisete WoW guide i dobiti cete bolji guide od ovoga.Uzivajte :wink:

Gle, to ti je napisao on zato jer si glupost pitao.. stvar koju se lako može naći na googleu. I sada ti kao njemu uzvračaš? Nije fora.. a i ono što ti je on rekao nije bilo ništa osobno.

Berax0r
03-02-2008, 12:51
Pa ja sam pitao sta ce moci taj Death knight.Udarati jace,brze,hodati po zraku koj k.Jebote sta da u google upisem What Death Knight can do?Dodu mi pornici i ta sranja.Lakse mi tu pitati i tko zna odgovor odgovoriti a ne da mi stavlja google.

K4ciga
03-02-2008, 13:05
Pročitaj malo,Death Knight neće moći ni letjeti ni takve pizdrarije,moći će tankati iako je potvrđeno da neće koristiti ni manu ni rage,već novi sustav runa.Imaš pod gaming općenito podužu Svinjoguzovu najavu WoTLK-a,imaš i zasebno poglavlje za DK-a,pa pročitaj.

xaviaz
03-02-2008, 13:41
a jedan tree ce mu vjerovatno biti cisti dps posto korisiti 2h a ne shild tako da mljac =)

Berax0r
03-02-2008, 21:22
Pročitaj malo,Death Knight neće moći ni letjeti ni takve pizdrarije,moći će tankati iako je potvrđeno da neće koristiti ni manu ni rage,već novi sustav runa.Imaš pod gaming općenito podužu Svinjoguzovu najavu WoTLK-a,imaš i zasebno poglavlje za DK-a,pa pročitaj.

Hvala puno.taj odgovro sam cekao a ne Google :D

Beaster
03-02-2008, 22:25
patch 2.4.0

Honor calculations will become instant rather than daily

:thumbs2:

K4ciga
03-02-2008, 22:32
Da,nema više ispijanja kave do 3 ujutro da bi kupili novi S1 item =)

Beaster
03-02-2008, 22:50
Da,nema više ispijanja kave do 3 ujutro da bi kupili novi S1 item =)

e baš sam to mislio reć, koliko je noći tako prošlo pa fali 10-15 honora, da se ubiješ

Petlare
03-02-2008, 22:53
wuhu kupio bon

ajd kac ispravi to ime nije morgoth nego morogoth :D

prcko
03-02-2008, 23:30
Ode nam kaciga cini se da je dobio ban :(

Beaster
03-02-2008, 23:31
Ode nam kaciga cini se da je dobio ban :(

zbog siga, i mislio sam da neš sprema

prcko
03-02-2008, 23:32
Nije zbog siga nego onog linka kaj je stavio 3 dedeka koji se diraju po pimpilinicima i stalno ti piše na ekranu hello!!!! i nemreš maknut

Beaster
03-02-2008, 23:35
Nije zbog siga nego onog linka kaj je stavio 3 dedeka koji se diraju po pimpilinicima i stalno ti piše na ekranu hello!!!! i nemreš maknut

di to
negledam ostatak foruma baš

prcko
03-02-2008, 23:38
Nije zbog siga nego onog linka kaj je stavio 3 dedeka koji se diraju po pimpilinicima i stalno ti piše na ekranu hello!!!! i nemreš maknut

di to
negledam ostatak foruma baš
viewtopic.php?t=20691 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=20691)
Evo to citaj

Svinjoguz
04-02-2008, 01:25
regat ce se opet :D

Beaster
04-02-2008, 14:37
regat ce se opet :D

vidim tu par novih sumljivih nickova :D

SinCr0
09-02-2008, 22:54
jel se mogu ikako teleportirat s jednog mjesta ne drugo,recimo kontinente,htio bih otici u outland,kako???

Svinjoguz
09-02-2008, 23:04
u outland odes tako da prodjes kroz dark portal u blasted landsima u eastern kingdomsima

sa EK u kalimdor dodjes tako da ides s brodom u stv pa dodjes u ratchet i obrnuto

SinCr0
09-02-2008, 23:05
aha,ma shavtit cu ja to vec :rotfl: thx

dj.on
10-02-2008, 09:18
al moras bit 58 llvl min

Svinjoguz
10-02-2008, 09:23
al moras bit 58 llvl min
moze bit i lvl1 ak pita maga za portal

dj.on
10-02-2008, 09:30
i sta ce tamo ka lvl 1 lol visit po Shartaru :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Devil Dog
13-12-2009, 13:11
lvl 58 moras bit da bi mogo rjesavat questove

Aerial
13-12-2009, 13:19
lvl 58 moras bit da bi mogo rjesavat questove

:pray: :pray:

crnakuga
13-12-2009, 14:01
lvl 58 moras bit da bi mogo rjesavat questove

Stvarno epic, nakon jedne godine mu sigurno jos uvijek treba odgovor :bravo:

Aerial
13-12-2009, 18:22
U veljači će biti dvije godine :D

(al eto, možda je dotična osoba zbilja ima problema, pa je tek za dvije godine shvatila da treba biti lv 58 :P )

SinCr0
24-12-2009, 14:57
U veljači će biti dvije godine :D

(al eto, možda je dotična osoba zbilja ima problema, pa je tek za dvije godine shvatila da treba biti lv 58 :P )

Zašto mi to radite, sad sam vec maher postao, shadow prisest... :) Al, sam i prestao igrati... hhhhh :rotfl:

EDIT: jbte, vec dvije godine prosle... ufff, kako vrijeme leti.... :shock:

Devil Dog
11-01-2010, 21:30
U veljači će biti dvije godine :D

(al eto, možda je dotična osoba zbilja ima problema, pa je tek za dvije godine shvatila da treba biti lv 58 :P )


Ima vjeruj mi xD

Gu$ht3r
12-01-2010, 14:27
[quote="Aerial_51":3j2tyt3g]U veljači će biti dvije godine :D

(al eto, možda je dotična osoba zbilja ima problema, pa je tek za dvije godine shvatila da treba biti lv 58 :P )


Ima vjeruj mi xD[/quote:3j2tyt3g]

i opet ti nakon mjesec dana :)

Devil Dog
13-01-2010, 18:07
a jbt vise ti postovi i vasi komentari, lockajte temu i gotovo