PDA

Pogledaj cijelu verziju : video



karloman
29-12-2007, 20:35
oču neki besplatan progra, za finu obradu videa, čekam preporuke...
Hvala !!!

Burek_fr0m_SPACE
29-12-2007, 20:37
oču neki besplatan progra, za finu obradu videa, čekam preporuke...
Hvala !!!
Imaj na umu i da ljudi obično 'oće pare za takve stvari, pa ne očekuj previše. Jesi probao VirtualDub? Napisao sam jedan tematski tutorial o njemu ovdje, pogledaj "Priprema i kompresija videa u VirtualDub-u".

karloman
29-12-2007, 20:59
ne, koristio sam samo Movie Marker, i ok je, al sad oču nešto jače, nešto više, budem pogledao malo oko tog tvog programčića.... :wink:

karloman
30-12-2007, 00:27
Nimalo mi se ne svidja taj VirtualDub, daj nešto dostojanstvenije... :D

HalF-DeaD
30-12-2007, 01:41
Najbolji su Sony Vegas i Adobe Premiere (ne Elements).

Elements je dosta sličan Movie Makeru.

Lord Jambrek
30-12-2007, 01:43
Najbolji su Sony Vegas i Adobe Premiere (ne Elements).

Elements je dosta sličan Movie Makeru.

Premiere+Photoshop CS3+After Effects CS3=sve što ti padne na pamet :D

Burek_fr0m_SPACE
30-12-2007, 02:06
Nimalo mi se ne svidja taj VirtualDub, daj nešto dostojanstvenije... :D
Drži se ti Movie Makera i ne pljuj po programima koje ne shvataš. Sumnjam da ćeš naći išta besplatno što je pojednostavljeno koliko i Movie Maker. Izdrži još malo, proće te...

@svi ostali, tražio je besplatan program.

karloman
30-12-2007, 11:20
hvala na prijedlozima, isprobat ću Adobe Premiere, After Effects CS3, Sony Vegas, a imam Photoshop CS2 ok mi je, pa se javim, pozz... 8)

Luka
30-12-2007, 12:23
čekaj, ti tražiš free programe ili ?
...jer nabrojani su sve samo ne free

karloman
30-12-2007, 17:00
da, trebam free program za finu obradu videa, skinuo sam Adobe Premiere, ali Trial verziju, sad baš nešto radim u njemu, ok je, ali nije to to, slušam dalje ko ima kakav prijedlog... :roll:

Burek_fr0m_SPACE
30-12-2007, 17:12
da, trebam free program za finu obradu videa, skinuo sam Adobe Premiere, ali Trial verziju, sad baš nešto radim u njemu, ok je, ali nije to to, slušam dalje ko ima kakav prijedlog... :roll:
Za koji ti to filmski studio radiš kad ti ni Adobe Premiere nije dovoljan?

karloman
30-12-2007, 17:55
koristim verziju 6, ali samo sam instalirao i ušao malo u prog, nekak mi se čini kompliciranim, i malo mu je sučelje primitivno, dajte vi samo dalje bacajte prijedloge.... :wink:

Edit: sad sam malo pročačkao po Adobu Premiere6 i uopće mi se ne svidja, nemogu ućitati filmić u .avi formatu, pa di toga ima, dal on u sebi posjeduje kakav converter ??? :cry:

Burek_fr0m_SPACE
30-12-2007, 18:52
Edit: sad sam malo pročačkao po Adobu Premiere6 i uopće mi se ne svidja, nemogu ućitati filmić u .avi formatu, pa di toga ima, dal on u sebi posjeduje kakav converter ??? :cry:
Jesi probao naučiti koristiti program prije nego li si pretpostavio da on nešto "ne može"?

karloman
30-12-2007, 19:28
da, čini mi se dosta kompliciran, kak da ga onda naučim koristit, ima kakvih tutoriala za njega ?

Lord Jambrek
30-12-2007, 22:50
da, čini mi se dosta kompliciran, kak da ga onda naučim koristit, ima kakvih tutoriala za njega ?

Nauči seljački kako sam ja. Prćkaj po svemu što možeš.

Nabavi si novi premiere i Adobe After Effects, dvije uber korisne stvari. Imao sam negdje knjigu na kompu za Premiere i After Effects, ako nađem pošaljem na PP.

Da, premiere je strašno kopliciran, treba puno vremena da se nauči, ja sam isto prije tražio neki easy program, ali ako želiš kvalitetno, onda nema easy. Kad shvatiš da ti treba gotovo 1h rada za svega 2 sekunde animacije Lightsaber-a onda će ti mnoge stvari biti jasne zakaj filmovi tak dugo izlaze. Evo burek je sigurno iskusniji od mene jer je uspjeo čak i alien-a ubacit u svoj jedan filmić sa njegovim mlađim bratom.


Ako ćeš ozbiljnije raditi u premiere-u sa konfom u sigu onda možeš odmah skupljat novce za drugi jer će dotična od opterećenja napraviti exploziju veličine ruske Tsar bombe :D

karloman
30-12-2007, 23:29
buehehe... :) ....skinuo sam si trial verziju Adobe premiere 6, to je i najnoviji po mojim saznanjima, sad ćekam novi mjesec da skinem i ovaj Adobe After Effects, pa na posel....

ali to mi vrijedi samo 30 dana, di ste vi nabavili svoje programe s kojima niste ograničeni ???

Burek_fr0m_SPACE
31-12-2007, 16:26
*njuši upozorenja i banove*

Nemojte da neko za novu godinu strada, čuvajte se...

HalF-DeaD
31-12-2007, 16:52
di ste vi nabavili svoje programe s kojima niste ograničeni ???
U dućanu.