PDA

Pogledaj cijelu verziju : Guild wars težak??



28-12-2007, 23:55
Eto započeo sam ponovno igrati nakon podužek vremena.

Naime igram sa warriorom ali je nastoa problem.Nakon kratkog igranja u glavnome kraju na red je došao i izbor za drugu "formaciju" u kojoj sam izabrao smjer necromancer.
Nakon nekakvog testa necromancera poslan sam u onaj ja mislim lost ascalon...nakon kaj je grad zapaljen ili srušen kaj već...To je sveukupno 15-20 minuta igre od samog početka ali questovi su brutalno teški.Gotovo da nema šanse da sam s jednog kraja otiđem na drugi.Kada izaberem par računalnih igrača da me prate i pomažu isto tako nekad ne uspijem,

Griješim li ja to u čemu ili je guild wars zbilja tolko "težak".

Savjeti su naravno dobro došli.

Mafioz0r
29-12-2007, 00:00
Koji level ti je taj lik?

29-12-2007, 00:07
a ono tek sam počeo...velim nako 25-30 minuta igranja već sam u kurcu...

level 3...mada mislim da to sad uopče nije bitno...bilo bi glupo da prvo moram dizat level krepanjem i onda da idem normalno po questovima,baš i nema logike

Mafioz0r
29-12-2007, 00:10
Valjda si prerano izašao iz presearinga. Jel Ascalon uništen tj. dal vidiš mapu cijele Tyrie?

29-12-2007, 00:11
sječam se da je bila ona animacija kako žena govori kako je grad uništen...i naravno uništen je i sad igram...a nisam odlutao..stalno sam pratio primary quest...

Mafioz0r
29-12-2007, 00:17
Briši lika, napravi novog i u presearingu (prije prihvaćanja questa nakon kojeg se uništi grad) pređi što je više moguće side-questova. Bit ćeš level 7 prije izlaska iz presearinga (tako je barem meni bilo)

Nodakim
29-12-2007, 00:25
kako ocekujes da jedan lik 3 lvl sa basic armorom i weapom pobjedi chara na 8 lvl-u?

Kron
29-12-2007, 00:31
i kupi u post searingu sa warriorom neki equipment tako da te odma ceka u storageu kad dodes u post searing. +60 hp staff ti je vise nego dobar

Pro n00b
29-12-2007, 02:47
Nije da se sad sprdam s WAmoima ali na početku dok još stvarno nemaš skillova nikakvih ti je najlakše počet s W/Mo -em i zahilat se tu i tam jer je onaj mhenlo na početku stvarno predebilan.
Necro kao sekundarna profesija ti je skroz nepotreban,osim možda za neki farm kasnije ali za to ne brini u početku.

Najvažnija stvar -skupljaj za bolji armor u Ascalonu jer bez njega nećeš moć ni prdnut. S vremenom ćeš uć u štos kako agroat i ulazit u borbu bez problema. A onda ti dođe hard mode poslje :)

The Boz
29-12-2007, 09:09
Ne briši lika nipošto: Pre slab ti je lik? Levelat će se. Vatreno krštenje i sve to....

Empe Tri
29-12-2007, 10:49
samo rijesavaj questove sa hejnčmanima daleko ces dogurat jer imas dosta ljudi koji ni neznaju upravljat likom :P...
kako ja radim npr. uzmem lika lvl-am ga do određenog lvl-a pokupim sve kvestove u gradu, ostalim provincijama i onim malim outpostovima, izadjem van i ne vracam se u grad dok ne rijesim sve kvestove :D

edit :
kanta je dosadna al se najbrze lvl-a i najlakse je doc do rare oruzja :D
po mom zakljucku :P ako grijesim ispravite me ;)

edit 2 :
ako treba pomoc samo zovi :wink:

Aerial
29-12-2007, 11:19
Hm, prvi put da vidim da netko kaže da je početak GW-a težak... :)

Vjerojatno propuštaš neku ključnu stvar, samo ne znaš koja je. Dakle,
- povedi henchmane. Ako ti nisi healer, onda barem jednog healera. Kasnije će ti trebati i interrupt skillovi, za koje opet imaš nekakvog hencha (archer ili mesmer), a možeš i ti sam interruptati
- nastoj imati što bolji armor i oružje
- diži samo atribute koji su ti povezani sa skillovima (klasična greška s warriorima je da ljudi ulažu atribute u više od jednog weapon masteryija istodobno - to nemoj raditi, nego samo jedno oružje maxaj).
- kupi sve s poda i prodaj merchu. SVE. Makar da nekom psu ispadne zub. Prodati će se :)
- zapamti da henchevi nisu u stanju napraviti spike (http://gw.gamewikis.org/wiki/Spike)Ssami od sebe. Moraš prvo osobno napasti nekog lika default napadom (space tipka ili jednostavno klik), a ne spellom ili nečim sličnim jer genijalci od hencheva inače ne uzimaju u obzir tvoj napad. Tako svaki put kad mjenjaš metu, prvo je napadni default napadom, da se henchevi okrenu na tu metu
- mete se mjenjaju s tab :)
- prva meta koju gotovo UVIJEK napadaš je neprijateljski monk/healer


Što se tiče prelaska sa pre-searing na post-searing, nastoji malo levelupati lika prije nego Charrovi sjebu Ascalon. Level 5 je sasvim dovoljan da se osjećaš svoj na svome kad dođeš u razrušeni Ascalon. S henchevima, naravno :)

Kron
29-12-2007, 12:51
i kupi u post searingu sa warriorom neki equipment tako da te odma ceka u storageu kad dodes u post searing. +60 hp staff ti je vise nego dobar
oops, ja mislio da iras sa necrom ponovno, a da si sa warom presao sve. znaci sad imas W/N? a nista, uzmi soul feast i deri

30-12-2007, 13:12
ok..uspio sam za sad...i ide mi donekle...polako rješavam questove...level 5 sam za sad...

nego imam od prije jednog lika lvl 12 i 2 lika level 20....jel si mogu kako uzet njihove iteme tj premjestiti ih na novog lika???treba mi armor bolji.

Mafioz0r
30-12-2007, 13:17
Stavi iteme u Storage (Xunlai Chest) i kasnije ih pokupi s drugim likom. I armor se ne može prebacivat s jednog na drugog lika jer je customiziran za svakog lika posebno. Btw jesi ti Amd Freak Cro iz CM-a?

noda
30-12-2007, 13:19
armor ne možeš prebacivat, jer su customizeani, dok iteme možeš pod uvjetom da nisu customizeani, a njih i sve ostale stvari prebacuješ preko Storagea, zapravo ne znam kak se to sad zove, prije se zvalo Xunlai Agent

axe
30-12-2007, 14:25
Stavi iteme u Storage (Xunlai Chest) i kasnije ih pokupi s drugim likom. I armor se ne može prebacivat s jednog na drugog lika jer je customiziran za svakog lika posebno. Btw jesi ti Amd Freak Cro iz CM-a?

cekaj malo zasto mislis da je iz CM-a??
sto si time htio reci??

tmarosi
30-12-2007, 14:37
[cekaj malo zasto mislis da je iz CM-a??
sto si time htio reci??

zato jer imamo jednog lika u guildu kojem je IGN Amd Freak Cro

Nodakim
30-12-2007, 14:41
i većina aktivnih igraća gw sa ovog forum je u cm-u

30-12-2007, 15:09
[cekaj malo zasto mislis da je iz CM-a??
sto si time htio reci??

zato jer imamo jednog lika u guildu kojem je IGN Amd Freak Cro

yesam.... :D

a si mogu lovu barem prebaciti preko storage-a??

Aerial
30-12-2007, 15:42
a si mogu lovu barem prebaciti preko storage-a??

Naravno, to je i standardna procedura kod radnje novog lika... napraviš nekog jadnika na prvom levelu i prebaciš svu imovinu i nekretnine na njega :)

Inače, možeš u storage stavljati baš sve, ali likovi međusobno mogu koristiti sve osim customiziranih itema.

30-12-2007, 20:28
ok a di da nađem taj storage???sad sam u lost ascalonu...level 5...

Nodakim
30-12-2007, 20:33
kod onog brda gdje si nesto prodaju,tam ti je odmah izlaz za van grada,pise ti xunai chest,xunai storage,trebas platiit 50 g da ti daju akaunt pa stvaljaš tamo stvari,moš još para nadoplatiti da dobiš još mjesta...
imas u svakom outpostu i gradu jedan xunai negdje i dva

30-12-2007, 21:58
našao hvala...

ctrl+alt i tražio i našao odmah... :wink:

axe
30-12-2007, 22:23
našao hvala...

ctrl+alt i tražio i našao odmah... :wink:

nema na cemu sto sam ti ingame rekao.. :) :rotfl:

30-12-2007, 23:43
eeeeee....sad sam zbilja došo in game...level 7 sam za sad....level 6 hammer....radi mi oko 35 damag-a sa kaldivom...i koristim black i death magic..za sad super...prolazim questove bez beda....


hvala svima...ako zastanem di javim :wink:

P.S:Onaj lik je dobar u piken squeru...daje 2000 exp za quest :P di treba njegovu kćer nać kao...

Kron
31-12-2007, 10:48
to je pregadan quest. jos se malo lvlaj. reci mi jel igras sa hammerom swordom ili axeom, mozda ja imam nesta u storagu da ti dam, ali posto sam imao massive cleaning jucer, onda neznam

Aerial
31-12-2007, 11:09
Hehe, imam ja u storageu jedan hammer, 19-35 dmg, rare (zlatni), icy dmg, +5 armor... zaboravio sam koliko je requirement... ;)

Naravno, Marabus ima vjerojatno najmanje 40 perfect hammera :)

31-12-2007, 17:16
hammerom..mislim da imam neki od 17-39....level 7 hammer za sad... :D


I da nije taj quest zajeba,,prošo sam ga s prve...pomogao je healer i necromancer :wink:

noda
31-12-2007, 17:21
ne postoji hammer sa 39 damagea..
max damage za hammer je 19-35

31-12-2007, 17:21
ne postoji hammer sa 39 damagea..
max damage za hammer je 19-35

e taj onda..neznam ni sam :D