PDA

Pogledaj cijelu verziju : Razlika izemđu club3d 8800 gt i xfx 8800gt



nemir_123
28-12-2007, 20:13
koja je razlika između ove dvije s obzirom da je club 3d 1620 kn a xfx 2000 kn obije imaju 512 mb i imaju 600/1800 mhz-a dakle ne oc. hvala unaprijed

Karlo_from_Bjelovar
28-12-2007, 20:14
u "stvarima" koje dobis s grafickom, imenom (isto ko beneteon vs. plac majice), hladenju maybe...

nemir_123
28-12-2007, 20:16
ali u igrama ce bit isto fps-a nema neke vece razlike lako za to sto je u kutiji ja cu bi zadovoljan da dobije graficku i ono za napajanje a ovo ostalo me ne brine

NiX4
28-12-2007, 20:40
kupiš jeftiniju i ako je bučnija i toplija za razliku kupiš mrcinski S1 (150 kuna) i neki 120 mm (oko 50 kuna) i ostalo za subotu / čevape (180 kuna)

nemir_123
28-12-2007, 20:53
znaci u igrama nece bit razlike sto se fps-a tice po meni to je sve isti cip trebalo bi bit isto. ostale komponente koje imam su 3 gb ddr 800 e6750 asus p5k c i sad graficka trebale bi i igre radit dobro

NiX4
28-12-2007, 20:57
znaci u igrama nece bit razlike sto se fps-a tice po meni to je sve isti cip trebalo bi bit isto. ostale komponente koje imam su 3 gb ddr 800 e6750 asus p5k c i sad graficka trebale bi i igre radit dobrožž

radit će ti igre dobro uzeo ti xfx ili club 3d

nemir_123
28-12-2007, 20:59
tnx znaci jeftinija i ovo drugo za cooler

NiX4
28-12-2007, 23:56
tnx znaci jeftinija i ovo drugo za cooler

tako je , ali ako će biti potrebe !!!

ako će biti tiha i hladna što nekako ne vjerujem onda ne trebas uzimati nista !

mamlaz
02-01-2008, 14:01
XFX je ladnija i tiša, a i clockabilnija (većinom, ne mora biti uvjek, ali u većini slučaja je).

FioPro
02-01-2008, 14:29
Ja imam Point of View i dobro se clocka... 8800GTS... bez nekih pregrijavanja ( osim u Crysis-u ) jezgra radi i na 650MHz... Imam još jetan 120 u kućištu i Antec II Sonata koja ima posebno hlađenje za proc... Na grafulji je tvorničko hlađenje i radi na 66% i pod opterećenjem dok je clockana na 650MHz na max settingsima u UT3 ne ide preko 75°. Ako prijeđe preko 75° vent ide na 100% i onda nema šanse da ide preko 80° što je neka granica stabilnosti

NiX4
02-01-2008, 16:48
XFX je ladnija i tiša, a i clockabilnija (većinom, ne mora biti uvjek, ali u većini slučaja je).


ali i puno skuplja za što se može kupiti bolji cooler od ove na XFX-u i osatne ti još para :wink:

bezimeni
02-01-2008, 16:53
Mamlaz da li probao koju XFX grafu...Ja jesam ,jednu 7900 gs tvornički kloknutu..tišina je na toj grafi bila stani pojam...bila je nepodnošljiva,u 2d je radila tiho ali ćim bi upalio neku igru grafa je ubrzala vent na maximum i šuštalo je iz nje ko ludo.Čovjek je prodao grafu nakon par dana a kupio ju je na moju preporuku..drugi puta ću biti pametniji kada preporučam nekaj takvoga.

02-01-2008, 16:56
Mamlaz da li probao koju XFX grafu...Ja jesam ,jednu 7900 gs tvornički kloknutu..tišina je na toj grafi bila stani pojam...bila je nepodnošljiva,u 2d je radila tiho ali ćim bi upalio neku igru grafa je ubrzala vent na maximum i šuštalo je iz nje ko ludo.Čovjek je prodao grafu nakon par dana a kupio ju je na moju preporuku..drugi puta ću biti pametniji kada preporučam nekaj takvoga.

lol kaj je tu čudno...vent je sprogramiran da na određenim temperaturama brži vrti i time bolje hladi.To je odlično.A uvijek možeš manuelno to smanjiti :wink:

bezimeni
02-01-2008, 17:02
frik ,njubino nije normalno da ga vrti na 100% i para uši,i ako smanjiš brzinu temperature rastu jer je ta grafa imala serijski kuler koji se od serijskog jedino razlikovao po tome što je bio od bakra.Drugi proizvođači su kod kloknutih grafa stavljali zalmane i tako rješavali buku i dobro hlađenje.

02-01-2008, 17:05
frik ,njubino nije normalno da ga vrti na 100% i para uši,i ako smanjiš brzinu temperature rastuSjer je ta grafa imala serijski kuler koji se od serijskog jedino razlikovao po tome što je bio od bakra.Drugi proizvođači su kod kloknutih grafa stavljali zalmane i tako rješavali buku i dobro hlađenje.

1.bezimeni,govno
2.nauči pisati tj izražavati se
3.Ne seri jer nisi znao da radi na tom principu...i ne radi 60db da te tolko ometa...koji si ti fetišist strašno...baš me zanima kolko češ daleko ići...

bezimeni
02-01-2008, 17:14
frik ,njubino nije normalno da ga vrti na 100% i para uši,i ako smanjiš brzinu temperature rastuSjer je ta grafa imala serijski kuler koji se od serijskog jedino razlikovao po tome što je bio od bakra.Drugi proizvođači su kod kloknutih grafa stavljali zalmane i tako rješavali buku i dobro hlađenje.

1.bezimeni,govno
2.nauči pisati tj izražavati se
3.Ne seri jer nisi znao da radi na tom principu...i ne radi 60db da te tolko ometa...koji si ti fetišist strašno...baš me zanima kolko češ daleko ići...

Nije bitno što ti neko govori nego TKO ti to govori :wink: .Za mene si bio i ostao njubina što je legitimni naziv na ovome forumu pošto je sastavni dio ispod mnogih nick-ova.

02-01-2008, 17:17
Dokazao si se već znanjem/neznanjem... :wink:

A vidim da i dozvoljavaš puno toga zadnje vrijeme...he he...bez brige bit ču tu za tebe i dalje... :wink: ...volim spustiti ovakvima kakav si ti...

Eto nastavi..samo mene ovdje više čitati nečeš(ne u ovom topicu)

Lijep pozdrav


P.S:Nadam se da imaš dobar odgovor na to zašto misliš da sam njubina...jer ak nemaš znaš i sam..

bezimeni
02-01-2008, 17:19
Pročitaj još jednom moj prethodni post ...bio i ostao njubina :yuck: .

p.s. pročitaj još jednom samo ovaj svoj zadnji post..i ti nekome dijeliš savjete da se nauči pisati :rotfl: .

NITROS
02-01-2008, 18:03
Samo cu rec jednu stvar. Nemate niti jedan niti drugi pravo govoriti o pismenosti. Jer kad vidim da freak pise kuča ili ču odmah mi je pol 12.

A kad vidim da bezimeni ne radi razmak iza zareza i tocke isto mi se prisere jer nemogu procitati malo dugi tekst radi preglednosti.

FioPro
02-01-2008, 18:12
Ove rasprave su definitivno off-topic... Pola podforuma u kojemu se raspravlja o grafuljama je zapravo prepucavanje između bezimenog i freaka. Dajte to šaljite poruke...

Uglavnom, XFX je sigurno bolji nakon što su odklonili probleme se zujanjem nepričvršćenih dijelova... Jedan od najboljih izbora...

NITROS
02-01-2008, 18:13
Ove rasprave su definitivno off-topic... Pola podforuma u kojemu se raspravlja o grafuljama je zapravo prepucavanje između bezimenog i freaka. Dajte to šaljite poruke...

Uglavnom, XFX je sigurno bolji nakon što su odklonili probleme se zujanjem nepričvršćenih dijelova... Jedan od najboljih izbora...

Zbog freaka sam ja svojevremeno izleti sa moderskog mjesta jer sam ga isao braniti, a ustvari vidim da i dalje radi sranja te zapocinje flejm.

FioPro
02-01-2008, 18:15
BTW, ja na starom kompu imam Club 3D 6600GT i radila mi je probleme sa hladnjakom. Bila je na servisu i dali su mi novu koja je opet radila isti problem - ventilator se zaglavi tu i tamo...

Tako da baš i ne mogu preporučit Club 3D - barem iz mog iskustva

bezimeni
02-01-2008, 19:21
Samo cu rec jednu stvar. Nemate niti jedan niti drugi pravo govoriti o pismenosti. Jer kad vidim da freak pise kuča ili ču odmah mi je pol 12.

A kad vidim da bezimeni ne radi razmak iza zareza i tocke isto mi se prisere jer nemogu procitati malo dugi tekst radi preglednosti.

Da ali ja i ne tvrdim da sam pismen i ne djelim savjete drugima o pismenosti za razliku od njubine frika.

FioPro
02-01-2008, 19:27
Dobro... Jel sad gotova ta rasprava ? Mislim da je tema zrela za zaključavanje... Rekli smo sve, XFX je bolji izbor ako imaš para... Moderator --> lockaj temu...

02-01-2008, 19:47
a jebiga tipkovnica mi saka...a č i ć ne zamječujem previše... :D

sorry...glavno da se razumijemo...

@:bezimeni,NITROS:chill out :friends: