PDA

Pogledaj cijelu verziju : Informatički dućani u Grazu



Lord Jambrek
27-12-2007, 11:56
Negdje u 1. mjesecu pičim u shopping u Graz i planiram uzet gigu rama i AMD Dual Core procesor za s939.

Zanima me ako itko zna gdje ima dobirh PC Shopova u Grazu i ako dotični shopovi imaju website.

Vorban
27-12-2007, 13:16
pa nemaš baš u grazu, barem ja nikad nisam našao neki vrijedan spomena, ali izvan graza imaš ogromni trgovački centar, veličine 2 kingcrossa, nemrem se sjetit kak se zove, javim ti kasnije

Lord Jambrek
27-12-2007, 13:29
pa nemaš baš u grazu, barem ja nikad nisam našao neki vrijedan spomena, ali izvan graza imaš ogromni trgovački centar, veličine 2 kingcrossa, nemrem se sjetit kak se zove, javim ti kasnije

Možda misliš na Media Markt? To je ako se ne varam najveći trgovački lanac elektroničke robe u Njemačkoj i Austriji, ali ne znam da li imaju tamo jer na njihovom web site-u imaju samo grafičke i neke ostale pizdarije.

streetrace777
27-12-2007, 13:49
Hmm bio sam ja u nekom isto full velikom centru u Grazu. Ima cijeli kat pun tehno pizdarija od konzola pa do PCijeva al to je bilo prije par godina pa vise nezanam kak se zove :)

Vorban
28-12-2007, 18:17
pa nemaš baš u grazu, barem ja nikad nisam našao neki vrijedan spomena, ali izvan graza imaš ogromni trgovački centar, veličine 2 kingcrossa, nemrem se sjetit kak se zove, javim ti kasnije

Možda misliš na Media Markt? To je ako se ne varam najveći trgovački lanac elektroničke robe u Njemačkoj i Austriji, ali ne znam da li imaju tamo jer na njihovom web site-u imaju samo grafičke i neke ostale pizdarije.
to ti je to, ali imaš i dio sa softwearom, veličine 2 algoritma

Lord Jambrek
28-12-2007, 20:32
pa nemaš baš u grazu, barem ja nikad nisam našao neki vrijedan spomena, ali izvan graza imaš ogromni trgovački centar, veličine 2 kingcrossa, nemrem se sjetit kak se zove, javim ti kasnije

Možda misliš na Media Markt? To je ako se ne varam najveći trgovački lanac elektroničke robe u Njemačkoj i Austriji, ali ne znam da li imaju tamo jer na njihovom web site-u imaju samo grafičke i neke ostale pizdarije.
to ti je to, ali imaš i dio sa softwearom, veličine 2 algoritma

Mah, odrastao sam u Njemačkoj i pol pizdarija kaj imam doma je iz MM-a

Trebaju mi procevi, ak bude sreće, naći ću onaj dućan koji sam našao prije negdje 6 godina gdje su imali pun k informatičkih pizdarija, stari procesori su bili u kutiji nabacani i to za neki sitniš si mogao kupit procove.

THUNDER_DINIX
29-12-2007, 12:46
imas u "West centru" u Gracu Game shop, predobar je. sad sam bio prije tjedan dana. di mozes kupit hardware to ne znam