PDA

Pogledaj cijelu verziju : Earn money on internet



The-Borg
28-03-2006, 16:55
Evo mislim da ste se svi malo sreli sa ovakvim tekstovima na internetu..
I da valjda znate da je 95 posto ovih stranica koji nude kao neke zarade su uglavnom teske prijevare...

Ali ima i nekih koje zaista rade i omogucuju ljudima da rade online kad ih je volja i tako zarade nesto love...

Naprimjer ako trazi se od vas da nseto platite da bi koristili samo ugasite taj site jer je prijevara...

Naime ja sam malo istrazivao po netu i dosao sam do ovih nacina zarade na netu

Take Surveys online .. /ovo je zanimljivo ispunjavas ankete i placaju ti mislim da zapravo radi..

Free Grant Money / ovo nisam skuzio valjda ti neko da lovu ali ne kuzim..

Get Paid To shop / placaju ti da kupujes...nisam bas za to i te e bay aukcije... JA sam master samo jedne AH... WoW AH...

Money Secrets Online/ mislim da ovdje ima nekih objasnjenja kako varat ljude i zaradivat...pa i ovo otpada...

Work At Home Jobs / ovdje se moze nac dosta dobrih stvari poput Data entry poslova..... popunjavas neke addons i to je to...
Onda Email processors je nesto kao prosljedivanje emaila...
Ima tu i pay to click sto placa po clickovima...
Uglavnom ima dosta work at home jobs..ali se mora pazit da nisu prijevare..

Get paid To Watch
Ovdje te placaju da ocjenjujes gledas i ocjenjujes filmice...

Sve prijevare se mogu prepoznati na dnu ekrana gdje traze neko placanje..
mada neki kazu da nakon sto plate recimo 47 dolara.. program zapravo radi i dobivaju lovu...

Eto svima oprez i ne nasjedajte na svaku od prijevara..ali mislim da mi gameri smo prirodno oprezni :wink: :wink:

Mislim ima legalnih sistema zarade na netu samo treba naci ih pored TOOOONE prijevara...
I mislim da bi svima nama dobro dosle neka pa barem sitna zarada na neta makar za racun od neta ili novi wow bc :twisted: :twisted: :twisted:

eto ako ko zna vise nek napise nesto.

RETROVIRUS
29-03-2006, 09:06
:? ?

L3VI4TH
29-03-2006, 20:08
:? ?


moram priznat da ni meni nije jasno :rotfl: :rotfl:

The-Borg
29-03-2006, 21:20
A ti mislis da meni je jasno :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ..

Hhe joking... ma malo sam istrazivao vec dva dana kako na netu nes sitno zaradit..posto znam da se moze ..

Pa sam eto i napisao sto sam saznao.. nego sto nije jasno >>????

goGAMERo
30-03-2006, 13:14
Ma ni u što ja to nevjerujem, ili npr. ima razni onih fora, npr dođe ti mail da nabišeš osobne podatke i kao stiće ti XBOX 360! :roll: ! sranje boga pitaj kome idu ti podaci!

Kimi
30-03-2006, 13:48
JA sam isto nabasala na razno razne ponude a o mailovima da ne pričam - milijuni takvih ponuda ćim negdje pukneš mail :) A još da i ne pričam o ljudima koji su nasjedali na to ....katastrofa

Uglavnom našla sam neku našu koja je inače prije jako dobro radila gdje si ispunjavao ankete od novonastalih ili već postojećih tvrtki i tako skupljao neke bodove koje su ti oni kasnije mijenjali za bonove za mob. No u zadnje vrijeme baš i nemaju anketa a s time i nema više bonova jer ih nemaš otkud kupit. Inače su ankete bile online i 'anonimne' al budući da često znalo bit esejska pitanja brzo odustaneš...

Kibo
30-03-2006, 18:13
Sve to su ciste bezvezarije
kao ispuni anketu i dobit ces 100$....

da je tako nebi ja imao ovako slab komp :)

emp!
30-03-2006, 21:24
Daj lol, tek sam danas shvatio koja su to sranja! DAJU 1€ PO MEMBERU AKO ZAZOVEŠ!! CIJELI DAN POKUŠAVAM I NITKO NE ŽELI LOL :o

goGAMERo
31-03-2006, 15:00
Bože sačuvaj! :) Gubiti vrijeme bezveze i pozivati milijone članova radi 1€

emp!
31-03-2006, 15:02
Isuse, to nije kad pozoveš i dobiješ euro (NEUSPIJEŠ NI TAKO) nego onda taj mora nešto 10 €bla bla :rotfl: :rotfl: :rotfl:

god_of_war
31-03-2006, 20:03
Mislim da je jedina prava (čitaj: sigurnija) zarada na netu, affiliate programi.

Worthaur
01-04-2006, 05:47
SVaki tjedan dobijem jedan mail o tome da lakše zaradim lovu na internetu, ako ih netko želi neka kaže, možda tu i ima nečega...

The-Borg
02-04-2006, 03:52
Hm neznam affiliate programe ne kuzim.. ali opet je to nekakvo prodavanje..

Naravno da ima na internetu sasvim lijepih nacina zarade..ali problem je u tome sto su takvi poslovi jako trazeni..
Oni koji ih nadu nece bas svima okolo govorit gdje su nasli dobar posao ,iz jednostavnog razloga da ga ne izgube..
A za miljarde ljudi koji traze svaki dan to su iskoristile varalice i prijevare..
I stime samo unistili ugled i povjerenje internet poslova..

emp!
02-04-2006, 09:13
Najbolja zarada na netu ti je da otvoriš vlastiti "posao" i "zapošljavaš" te im "plaćaš", kao što bi oni zajebli tebe! :wink:

Daniel666
03-04-2006, 22:18
Sorry buraz ali se mni neda ONOLIKI tekst čitati pa da je neznam što tamo.

The-Borg
04-04-2006, 01:20
Ma daj kad ti se neda citat onda nemoj spamat topic.