PDA

Pogledaj cijelu verziju : Trgovci u Morrowindu



Armachus
27-12-2007, 00:35
Imam dosta itema i ne znam gdej s njima. Trgovci uglavnom imaju malo golda pa ne uspije puno prodat. Pa me interesuje zna li netko lokacije, imena trovaca koji imaju nešto više golda. Eto nabacite kakav popis... :roll:

cropir
27-12-2007, 01:20
ok, sta god da radite nemojte mu preporucit creepera i mudcraba jer to kvari igru. koliko znam morra ne valja ak imas prevec para, kao ni jedan rpg.

B4j4
27-12-2007, 02:11
ok, sta god da radite nemojte mu preporucit creepera i mudcraba jer to kvari igru. koliko znam morra ne valja ak imas prevec para, kao ni jedan rpg.

pa jedino creep i mudcrab nest vrijede u svijetu trgovaca.. a i koi kur.. trebas pare ? ak oces item, mazni ga ebemu misa.. ak oces skill pokolji se sa bestijama :D
no, prodaj trgovcima, nemas druge...

SkunK
27-12-2007, 09:06
Neke stvari tako sjebu rpg...

Akul
27-12-2007, 10:47
Imam dosta itema i ne znam gdej s njima. Trgovci uglavnom imaju malo golda pa ne uspije puno prodat. Pa me interesuje zna li netko lokacije, imena trovaca koji imaju nešto više golda. Eto nabacite kakav popis... :roll:

Creeper u Calderi i neki Mudcrab koji se nalazi Bogu iza nogu su jedini koji imaju puno zlaza sa sobom.
BTW, znaš da se trgovcima zlato obnavlja nakon 24 sata?

EDIT: Ako su itemi prevrijedni, šišni ih negdje u svojoj kući.

Plexihack
27-12-2007, 11:20
Ima jedan trgovac u Vivecu,ima 1000+ golda...ali nemogu se sjetit imena.
Onda ti je tu uvijek kriper...Hello Caldera!!!I'm here all weeeek!

Arbiter of Change
27-12-2007, 12:10
Ono, šta će vam pare u vanilla Morrowindu? Osim ako ne koristite modove za realizam, itd koji bi vam zagorčali život, jednostavno nema svrhe potezati svu tu lovu uokolo.

ChR0NoS
27-12-2007, 12:49
ovako sam ja to radio u morrowindu...

odeš kod jednog trgovca i prodaš mu jedan item malo skuplji...
u isto vrijeme kada prodaješ taj item, ako ga trgovac nemože platiti, kupiš od njega mnogo robe

i onda tu robu ponovo mu prodaješ kada mu se zlato obnovi

tako sam bar ja to radio i palilo je

Armachus
27-12-2007, 13:07
MA lova mi je eto tako radi ukrasa... lijepo ju vidit! :D Rijetko je kotistim za bidanje skilova, jedino u početku nabildam negdje do 20 kasniej sam. A trebam prodati Daedra oružja, imam i previše... dupla.

Prince-Artas
27-12-2007, 13:48
čini mi se da trgovci u tribunalu imaju dosta love
znam da sam kod jednog kupovao neke njegove mačeve i onda mu ih prodavao po većoj cijeni

Booby
27-12-2007, 14:49
nemojte mu preporucit creepera i mudcraba jer to kvari igru.

Nop. Igru kvari to što u njoj ima itema koji vrijede više od 100k a ne postoji trgovac koji ima preko 10k golda. Leeeeeeeeeeejm.

Ali me to svajedno nije spriječilo da odigram MW 5-6 puta.

The Great Duck
28-12-2007, 19:29
Ako imaš Tribunal,ima još nekoliko trgovaca uz Mudcraba i Creepera s dosta love:http://www.uesp.net/wiki/Tribunal:Services.

Armachus
28-12-2007, 21:21
nemojte mu preporucit creepera i mudcraba jer to kvari igru.

Nop. Igru kvari to što u njoj ima itema koji vrijede više od 100k a ne postoji trgovac koji ima preko 10k golda. Leeeeeeeeeeejm.

Ali me to svajedno nije spriječilo da odigram MW 5-6 puta.

Pa i niej baš tako... ako imaš item koji vrijedi 120k, onda ćeš ga prodati za 2 itema od 60k. A ako trgovac nema item od 60k, onda prodaj za 4 od 30k... itd. Tako sam ja sve svoje prodao. Mislim da sada imam milju.

BTW Može mi netk oreći gdje je taj mudcrab... dođem do onih ruđevina i tamo ništa, samo clif raceri i par rakova (nisu trgovci). Treba UĆI NEGDJE, ŠTO LI?