PDA

Pogledaj cijelu verziju : ljudi triba mi pomoč hitnooooo



Boss
26-12-2007, 21:55
ewo ovako odnija san komp da se reinstalira i da stavin memoriju od 1 gb i jacu graficku .sve je bilo ok.ali kad mi je komp dosa doma sve san spojia ali zvucnici ne rade
jel zna tko u cemu je problem

HITNOOO PLIZZZZZZZZZZZZ :pray:

Grim Fandango
26-12-2007, 22:00
Driveri za zvučnu karticu ili matičnu?

Boss
26-12-2007, 22:03
Driveri za zvučnu karticu ili matičnu?

viruj mi neman pojma valjda graficku

Darth_Gabe
26-12-2007, 22:50
valdja mu je grafičkoj tribaju hardware-ri....neznan u čemu je problem

Boss
26-12-2007, 22:53
imas li msn???

Iron Storm
26-12-2007, 23:09
ewo ovako odnija san komp da se reinstalira i da stavin memoriju od 1 gb i jacu graficku .sve je bilo ok.ali kad mi je komp dosa doma sve san spojia ali zvucnici ne rade
jel zna tko u cemu je problem

HITNOOO PLIZZZZZZZZZZZZ :pray:

Provjeri da li imaš sve potrebne drivere, te pogledaj da li nije nešto riknulo.

100EURO
27-12-2007, 08:58
odnesi ga tam od kud si ga donia :D

ChR0NoS
27-12-2007, 13:01
ja kada sam reinstalirao windows također mi nisu radili zvučnici premda je sve instalirano kako treba

reci nekome da ti instalira drivere ili ga odnesi na servis

cropir
27-12-2007, 13:18
ukljuci zvucnike. :D .... tak sam ja jednom digao paniku a nisam ukljucio zvucnike :rotfl:

Unnamed
02-01-2008, 20:58
Windowsi su xp, a graficka je ATI?
Jesam li pogodio?

Meni je isto tako bilo kad sam kupovao novi pc, problem je bio u nekim driverima za graficku.
Pritisnuo sam da instalira sve drivere, a medju njima su bili i neki za zvuk pa je zajebavalo. Nakon deinstalacije drivera sve je radilo kako treba. Ne znam sad koje tocno drivere treba brisat pa ti ne mogu puno pomoc.

Iron Storm
02-01-2008, 21:44
Ma ne treba, pomogao sam mu ja, riješili smo problem, odnio je na servis i na kraju se ispostavilo da nešto nije bilo instalirano što je bilo potrebno.

flander
02-01-2008, 21:49
još da lik da konfu koju ima možda bi se i kaj napravilo, premda bi stavio drivere od svega, mislim kome si ga to nosio da ti nisu sve napravili, svaka ti čast

Darth_Gabe
03-01-2008, 13:29
...a znan ovog lika....nije mu bio instaliran nikakvi driver...a još veća tragedija je šta ga je nosia u VE-MILA

THUNDER_DINIX
03-01-2008, 14:07
Ma ne treba, pomogao sam mu ja, riješili smo problem, odnio je na servis i na kraju se ispostavilo da nešto nije bilo instalirano što je bilo potrebno.
driveri za zvuk koje je prije imao, a s reinstallom su ih brisali. i ne kontam zast si nosio komp na reinstall? to zbog novih dijelova sto su ti stavili? pa ne treba ti zato reinstall

Iron Storm
03-01-2008, 17:43
[quote="Iron Storm":vd2prjue]Ma ne treba, pomogao sam mu ja, riješili smo problem, odnio je na servis i na kraju se ispostavilo da nešto nije bilo instalirano što je bilo potrebno.
driveri za zvuk koje je prije imao, a s reinstallom su ih brisali. i ne kontam zast si nosio komp na reinstall? to zbog novih dijelova sto su ti stavili? pa ne treba ti zato reinstall[/quote:vd2prjue]

Kao prvo, nisam ja, nego Boss. Kao drugo, koliko sam ga shvatio, on je otišao da mu ugrade novu grafičku i dodatnog RAMa, a nakon toga se vratio bez zvuka. Nije mi dao ništa pošteno (dao mi je neke specifikacije o matičnoj što mi uopće nije pomoglo) kako bih shvatio u čemu je problem. Deinstalirali smo stare drivere (ja sam mu govorio preko MSNa što da radi) te instalirali Realtekove, no ne znam što mu je još nedostajalo.

THUNDER_DINIX
03-01-2008, 19:16
ma ugl... nisam tebi ni rekao. ste rijesili to sad? ko god ga je

Iron Storm
04-01-2008, 00:01
Da, riješeno je. Drugim riječima, lock.