PDA

Pogledaj cijelu verziju : Fanatični poklonici neke igre



Outmind
26-12-2007, 20:39
Smetaju li i vama ljudi koji se drže jedne igre ko pijan plota? Recimo netko tko je odigro d2, i onda govori da je d2 najbolja igra ikada bez da pokuša objektivno procijeniti neki sličan naslov (d2 je samo primjer). Isto tako, smetaju li i vas ljudi koji igraju DOTA-u a nisu odigrali ni thrallov tut u war3? Strašno me živcira takvo nekakvo, po mom mišljenju fanatično zastupanje jednog mišljenja. Meni je recimo halflife do dana današnjeg ostao nenadmašen, ali definitivno ne pristupam svakom drugom fps-u sa stanovišta "ako nisi bolji od half-life-a ne zavrijeđuješ postojati"...
Vaša mišljenja molim.

W3DR4N
26-12-2007, 20:41
Inače, pravilan naziv za "fps" žanr je "doom wannabe".

Snake
26-12-2007, 20:48
ah, možda sam i ja takav... igre se doista ne bi trebale uspoređivati, pogotovo dobre igre, no ako je igra jako loša a proglašava se kao izvrsna, onda je ipak potrebno reći, sve sam to već vidio u toj i toj igri, i to stoput bolje, brže i ljepše.

Babitz
26-12-2007, 20:57
Inače, pravilan naziv za "fps" žanr je "doom wannabe".pravilan naziv za igre generalno je "sims wannabe"

Sonic_Moronic
26-12-2007, 21:50
Touche. :)

Nego, da, živcira me. Ne samo po pitanju igara, već svega drugoga. Npr. jedan frend sa battle.neta mi je rekao: "Jebeš sve te animeje, Naruto owna, nemoj ni pričati sa mnom dok to ne pogledaš." :pray:

Jedni od najčešćih takvih stereotipa su San Andreas, Dota i Call of duty fanovi.

Eh, skoro zaboravih zadrte LOTR fanove koji cijeli dan tupe o filmovima...

Lord Jambrek
26-12-2007, 22:01
Touche. :)

Nego, da, živcira me. Ne samo po pitanju igara, već svega drugoga. Npr. jedan frend sa battle.neta mi je rekao: "Jebeš sve te animeje, Naruto owna, nemoj ni pričati sa mnom dok to ne pogledaš." :pray:

Jedni od najčešćih takvih stereotipa su San Andreas, Dota i Call of duty fanovi.

Eh, skoro zaboravih zadrte LOTR fanove koji cijeli dan tupe o filmovima...

Ako ljudi koji hvale LOTR film sebe nazivaju pravim LOTR fanaticima onda to sigurno nisu jer film nije dostojan knjige nikako. Ja sam se jedva uhvatio ponovnog čitanja LOTR-a jer sam jedva isprao onaj gorak okus filmova.

McPingvin_v2.0
26-12-2007, 22:33
bilo kakva vrsta fanboizma mi ide na jetra, bilo da se radi o igri, proizvođaču igre, proizvođaču hardvera, marci konzole... u name it, i hate it :)

croat1gamer
26-12-2007, 22:38
pa ja sam covjeka koji se drzi svojih stajalista tako nekako ali barem znam vidjeti ako idem nekome na jetra s time (izuzev konzola)

Iron Storm
26-12-2007, 23:12
Ne hvali ništa dok ne vidiš/isprobaš i drugo. Kao i ostalima fanboizam mi ide na jetra, no ono što prepoznam kao kvalitetu (znači, i to i konkurenciju sam isprobao, bilo da se radi o igri, filmu, hardveru, knjizi, glazbi itd.) to i cijenim.

W3DR4N
26-12-2007, 23:32
Fanboyizam je dosta izraženiji na konzolama nego li na kompjuteru. Na PC-u su u zadnje vrijeme najizraženiji Blizzard i Call of Duty fanboyi. S obzirom koliko su svi Blizzardovi naslovi, a i CoDovi precjenjeni, famozni fanboyizam je krajnje nepotreban.

Arbiter of Change
26-12-2007, 23:37
HALO fanboys, anyone? :|
Ono, to su likovi u rangu najzadrtijih ljudi koji postoje. Nema tih argumenata koji će ih razuvjeriti od njihove ideje.

@Snake:
Naprotiv, igre bi se trebale luđački uspoređivati, posebno u današnje vrijeme kad se ne može dalje od trenutne grafike.

Uspoređivanje = konkurencija = napredak u želji da se istaknu= ??? = happy gamers.

shai_hulud
27-12-2007, 00:11
meni recimo COD budi lijepa sjecanja. ali nekako mi...vise ne sjeda.imam i novi al jebagavrag, nece mi se to ni ubacit u dvd...
Zasto? pogodite.

Durin
27-12-2007, 00:45
Čovjek instalira jednu igru.Igra ga na prvi pogled očara,on je igra cijelo vrijeme jedno mjesec dana i onda mu se zgadi.Zatim pljuje po njoj da ništa ne valja zato jer zna što se krije ispod svakog kamenčića i jednostavno mu je dosadila a i nestalo je onog prvotnog žara.To ne volim.

100EURO
27-12-2007, 08:50
ja sam sad lud za codom i .

Gravestone_bluz
27-12-2007, 09:56
Xbox360 fanboyz su apsolutno najgori od svih, ti nemaju mogucnost gledat stvari objektivno.

croat1gamer
27-12-2007, 10:37
oni su grozni ali su ps2 i ps3 fanboyzi su jos gori (u mojem mjestu omjer ps-jevaca i pc-jevaca je 10:2) pa mi idu na k***c ne jer hvale konzole nego jer su totalni p1r4t1

Plexihack
27-12-2007, 11:16
I hate PlayStation fanboys...to nisu ljudi,to su životnije,kad dođe novi PS odmah trče u red za čekanje i onda tebi seru da imaju novi PS,a ti ne...a niti nikad nebi htio gej konzolu...

Kablam
27-12-2007, 12:28
U onom stripu Ctrl-Alt-Delete ima lik koji je counter-strike fanatik.

SkunK
27-12-2007, 13:01
Ja se drzim starcrafta ko pijan plota.

Plexihack
27-12-2007, 13:04
U onom stripu Ctrl-Alt-Delete ima lik koji je counter-strike fanatik.

Rob :D

Dude,this one time in Counter-Strike...

MasaKrisT
27-12-2007, 13:09
Ja se drzim starcrafta ko pijan plota.

:pray: takodjer...i svaku strategiju mjerim prema njemu...sad kad sc2 izadje bit ce problema:)

Prince-Artas
27-12-2007, 13:35
pogledajte crysis topik
odavna ga već preskačem zbog mase fanboya

croat1gamer
28-12-2007, 21:16
I hate PlayStation fanboys...to nisu ljudi,to su životnije,kad dođe novi PS odmah trče u red za čekanje i onda tebi seru da imaju novi PS,a ti ne...a niti nikad nebi htio gej konzolu...
ili deru po p1r4tk4m4

Jopax
28-12-2007, 23:13
To mi ide na živce nemjerljivo, ali je najgore što većini kad kažeš aj isprobaj tu igru pa ćeš vidjet koliko je bolja oni ni da čuju, onda bi ih najrađe stavio u malu sobicu bijelih zidova sa tom igrom na mjesec dana, onda nebi bili toliki fanboyi

DesertEagle
29-12-2007, 16:43
Ja se vec godinama drzim Knight OnLina i u zadnje vrijeme COD 2 otkako je izaso i to je to samo to igram kad imam vremena...

croat1gamer
29-12-2007, 18:09
To mi ide na živce nemjerljivo, ali je najgore što većini kad kažeš aj isprobaj tu igru pa ćeš vidjet koliko je bolja oni ni da čuju, onda bi ih najrađe stavio u malu sobicu bijelih zidova sa tom igrom na mjesec dana, onda nebi bili toliki fanboyi
wow fanboyzi bi to uspjeli bez ikakvih prituzbi (1-2 godine bi mozda uspjele), ali ostale bi mozda uvjerio da su pretjerali s tim

Dampyr
29-12-2007, 19:04
Touche. :)

Nego, da, živcira me. Ne samo po pitanju igara, već svega drugoga. Npr. jedan frend sa battle.neta mi je rekao: "Jebeš sve te animeje, Naruto owna, nemoj ni pričati sa mnom dok to ne pogledaš." :pray:

Jedni od najčešćih takvih stereotipa su San Andreas, Dota i Call of duty fanovi.

Eh, skoro zaboravih zadrte LOTR fanove koji cijeli dan tupe o filmovima...

tri fu**ing filma o hodanju,cak i je**no drvece hoda... :rotfl: :rotfl:

Maloki
29-12-2007, 23:30
Oke je biti fan neke igre/knjige/serije/filma/banda/pjevača/pjevačice, ali je totalno retardirano kada to pređe u fanatizam. Recimo, ja imam najviše iskustva sa Linkin Park fenbojevima. Ono, dođeš frendu:
Ja: "e, daj poslušaj *random band*, super su"
On: "jel se može derat ko Čestr?"
Ja: "uopće se ne dere"
On "jebeš to smeće, de se goni od mene. LP POSJEDUJE!!!!"

Yay.

Jerry
30-12-2007, 00:09
*ponosni fanatik cod serijala*

Toxic
30-12-2007, 01:10
Oke je biti fan neke igre/knjige/serije/filma/banda/pjevača/pjevačice, ali je totalno retardirano kada to pređe u fanatizam. Recimo, ja imam najviše iskustva sa Linkin Park fenbojevima. Ono, dođeš frendu:
Ja: "e, daj poslušaj *random band*, super su"
On: "jel se može derat ko Čestr?"
Ja: "uopće se ne dere"
On "jebeš to smeće, de se goni od mene. LP POSJEDUJE!!!!"

Yay.
Ja volim LP ali mislim da sam jedini kojem je najjaca karika tamo Mike Shinoda...bez njega mi je LP nista...stoga nisam chester fanboy :)

I slazem se za tvoj prvi dio posta...ok je biti fan necega ali u odredjenim granicama...

RayDX
30-12-2007, 01:12
Oke je biti fan neke igre/knjige/serije/filma/banda/pjevača/pjevačice, ali je totalno retardirano kada to pređe u fanatizam. Recimo, ja imam najviše iskustva sa Linkin Park fenbojevima. Ono, dođeš frendu:
Ja: "e, daj poslušaj *random band*, super su"
On: "jel se može derat ko Čestr?"
Ja: "uopće se ne dere"
On "jebeš to smeće, de se goni od mene. LP POSJEDUJE!!!!"

Yay.
Ja volim LP ali mislim da sam jedini kojem je najjaca karika tamo Mike Shinoda...bez njega mi je LP nista...stoga nisam chester fanboy :)

I slazem se za tvoj prvi dio posta...ok je biti fan necega ali u odredjenim granicama...

Meni čestr zvuči kao ime psa... Ma kako je jedna -----pedia rekla.... To je bend za napaljene tinejđere do 13 godina :D Nisu loši, ali ono... Ne znam :D Nisam fanboy ničega. Osim PCa, iako mi ne bi smetao jedan PS3, X360 ili možda DS ili PSP hehe :D

NowA
30-12-2007, 01:36
Oke je biti fan neke igre/knjige/serije/filma/banda/pjevača/pjevačice, ali je totalno retardirano kada to pređe u fanatizam. Recimo, ja imam najviše iskustva sa Linkin Park fenbojevima. Ono, dođeš frendu:
Ja: "e, daj poslušaj *random band*, super su"
On: "jel se može derat ko Čestr?"
Ja: "uopće se ne dere"
On "jebeš to smeće, de se goni od mene. LP POSJEDUJE!!!!"

Yay.
Ja volim LP ali mislim da sam jedini kojem je najjaca karika tamo Mike Shinoda...bez njega mi je LP nista...stoga nisam chester fanboy :)

I slazem se za tvoj prvi dio posta...ok je biti fan necega ali u odredjenim granicama...

totalka se slazem, i za granice, a pogotovo za shinodu, mike rules :rambo:

Nitro3d
30-12-2007, 12:42
Da vi živite u Bjelovaru,vi bi tek vidjeli kako su neki 20-godišnjaci samo zagrijani za dotu
dođu u subotu u 20h na nočno igranje u igraonicu i šta će drugo igrat nego...Dotu,a ako neče Dotu,onda idu doma,mislim,već bi bilo krajnje vrijeme da malo prošire svoj gaming.

croat1gamer
30-12-2007, 13:01
daj a kod mene tipovi iz skole igraju samo ovu igru i ne pricaju o skoro pa nicem drugome http://www.ba.darkpirates.orgS(mislim)
ali sada kad svi to igraju (tipice [kod nas je rijetko da tipice igraju neke igre osim barbi i etc. igara {no offense}]) su se malo smirili

Snake
30-12-2007, 14:43
@Snake:Naprotiv, igre bi se trebale luđački uspoređivati, posebno u današnje vrijeme kad se ne može dalje od trenutne grafike.

Uspoređivanje = konkurencija = napredak u želji da se istaknu= ??? = happy gamers.

ne mora svaki napredak u želji za isticanjem biti dobar za gamere... za primjer ću uzet doba hladnog rata između amera i rusa, želja a osvajanjem svemira... stalna napetost, lažiranje, šprijuni... to se može dogoditi i igrama. ako netko želi da bude bolji u nečemu igrat će prljavo, platit će recenzentu na gamespotu da igru ocjeni ocjenom kakvu ona uopće ne zaslužuje. podvalit će ti igru koju ne možeš back-upirat jer ima starforce zaštitu, podvalit će ti bioshock koji ćeš moći igrati samo ti, a ne tvoj brat, jer si igru kupio ti a ne tvoj brat. Ne kažem da se igre ne trebaju uspoređivati, no neke je rasprave besmisleno voditi. Ako ćemo se svađati što je bolje crysis ili cod4 uspoređujući jedno i drugo neće biti zaključka jer je svaka igra dobra u nečemu. Cod je bolje optimiziran, crysis je ljepši, cod ima zanimljiv multiplayer, crysis se više iskazuje u sp kampanji. I kad se nađu fanovi jedne i fanovi druge igre, mislim zagriženi fanovi o kojima ovdje pričamo, posvađat će se radi usporedbe, a ne bi se trebali svađat jer su braća gameri i trebali bi voljet te dvije igre, svaku zbog nečega, jer su te dvije igre različite i ne mogu se objektivno uspoređivat.

Dreamer Deceiver
30-12-2007, 14:51
Oke je biti fan neke igre/knjige/serije/filma/banda/pjevača/pjevačice, ali je totalno retardirano kada to pređe u fanatizam. Recimo, ja imam najviše iskustva sa Linkin Park fenbojevima. Ono, dođeš frendu:
Ja: "e, daj poslušaj *random band*, super su"
On: "jel se može derat ko Čestr?"
Ja: "uopće se ne dere"
On "jebeš to smeće, de se goni od mene. LP POSJEDUJE!!!!"

Yay.

a tek kad dođu "true" metalci :roll:
" Ti nisi true !!!1 "

Arbiter of Change
30-12-2007, 14:56
ne mora svaki napredak u želji za isticanjem biti dobar za gamere... za primjer ću uzet doba hladnog rata između amera i rusa, želja a osvajanjem svemira... stalna napetost, lažiranje, šprijuni... to se može dogoditi i igrama. ako netko želi da bude bolji u nečemu igrat će prljavo, platit će recenzentu na gamespotu da igru ocjeni ocjenom kakvu ona uopće ne zaslužuje. podvalit će ti igru koju ne možeš back-upirat jer ima starforce zaštitu, podvalit će ti bioshock koji ćeš moći igrati samo ti, a ne tvoj brat, jer si igru kupio ti a ne tvoj brat. Ne kažem da se igre ne trebaju uspoređivati, no neke je rasprave besmisleno voditi. Ako ćemo se svađati što je bolje crysis ili cod4 uspoređujući jedno i drugo neće biti zaključka jer je svaka igra dobra u nečemu. Cod je bolje optimiziran, crysis je ljepši, cod ima zanimljiv multiplayer, crysis se više iskazuje u sp kampanji. I kad se nađu fanovi jedne i fanovi druge igre, mislim zagriženi fanovi o kojima ovdje pričamo, posvađat će se radi usporedbe, a ne bi se trebali svađat jer su braća gameri i trebali bi voljet te dvije igre, svaku zbog nečega, jer su te dvije igre različite i ne mogu se objektivno uspoređivat.
Istaknuo sam "happy gameri" baš zato da se ograničim na "nas" i da bi se izbjeglo povlačenja paralela sa ratovima i sličnim stvarima koje, na kraju krajeva, ipak po važnosti nadilaze naš hobi.

Očigledni, fanatici nisu osobe kojima bi ja povjerio rasprave o kvalitetama igara već bih to ostavio ljudima koji su voljni sagledati sve strane i argumentirati (valjano) svoje tvrdnje, sa naglaskom na ljude koji zapravo moguSutjecati na razvoj igara. I dalje mislim da su usporedbe i težnja prema boljem u našem najvećem interesu, posebno zato jer je sad na red došao ne-grafički napredak, onaj o kojem (bar meni) ovise igre.

Hugh Bliss
09-01-2008, 20:34
Ne razumijem zašto vam smetaju fanovi? Pa evo, ja sam Sam and Max fanboy! Hoćete li me sada popljuvati? :shock:

Svinjoguz
09-01-2008, 20:41
ja u susjedstvu imam jednog Runescape fanboya(to vam je jedan free mmo) i tako ga jednog dana sretnem, i pricamo o mmoevima i kad mi lik pocne pricat da je runescape najbolji MMO, WoW je sranje, WHO i AoC su sranja, u Runescapeu je sve zivlje(igra je najtezi grind koji sam vidio da dignete jedan level woodcutinga trebate pocepat po 5-6k drveta, a jedno cepanje traje 10 sekundi...
omg :o
i onda mi da argument da je pvp super(ogranicen na duele)
:rotfl:

croat1gamer
09-01-2008, 21:42
Ne razumijem zašto vam smetaju fanovi? Pa evo, ja sam Sam and Max fanboy! Hoćete li me sada popljuvati? :shock:
mislimo na fanboye koji ovako govore


ja u susjedstvu imam jednog Runescape fanboya(to vam je jedan free mmo) i tako ga jednog dana sretnem, i pricamo o mmoevima i kad mi lik pocne pricat da je runescape najbolji MMO, WoW je sranje, WHO i AoC su sranja, u Runescapeu je sve zivlje(igra je najtezi grind koji sam vidio da dignete jedan level woodcutinga trebate pocepat po 5-6k drveta, a jedno cepanje traje 10 sekundi...
omg :o
i onda mi da argument da je pvp super(ogranicen na duele)
:rotfl:
podebljano je "fanboy sayz"
nakoseno je "real facts"

Hugh Bliss
10-01-2008, 00:44
mislimo na fanboye koji ovako govore


WoW, taj tip stvarno pretjeruje. :shock:
Ja volim Sam and Max-a ali nikada ne bih tvrdio nešto što nema veze s istinom... kao taj lik...

Jerry
10-01-2008, 01:55
ja u susjedstvu imam jednog Runescape fanboya(to vam je jedan free mmo) i tako ga jednog dana sretnem, i pricamo o mmoevima i kad mi lik pocne pricat da je runescape najbolji MMO, WoW je sranje, WHO i AoC su sranja, u Runescapeu je sve zivlje(igra je najtezi grind koji sam vidio da dignete jedan level woodcutinga trebate pocepat po 5-6k drveta, a jedno cepanje traje 10 sekundi...
omg :o
i onda mi da argument da je pvp super(ogranicen na duele)
:rotfl:wow,imam i ja jednog takog geeka :D

Peyo
05-02-2008, 22:09
Ja osobno poznajem nekoliko likova koji imaju urezano u glavi igre koje su im najbolje, a sve ostalo je s***.Evo kako to zvući u razgovoru (primjer):

Ja: Hej bok!
On: Bok!
Ja: Nabavio sam novu igru!
On: Koju!
Ja: BioShock, jedva sam čekao da izađe, moramo to isprobat.
On: Aaaaaaaah!!! To je neko sr**** od igre.
Ja: A jel si vidio koji trailer ili screenshot ili čuo ikada za tu igru.
On: Ne!

LOOOOOOL :rotfl:

ZC_Someone
05-02-2008, 22:54
Oke je biti fan neke igre/knjige/serije/filma/banda/pjevača/pjevačice, ali je totalno retardirano kada to pređe u fanatizam. Recimo, ja imam najviše iskustva sa Linkin Park fenbojevima. Ono, dođeš frendu:
Ja: "e, daj poslušaj *random band*, super su"
On: "jel se može derat ko Čestr?"
Ja: "uopće se ne dere"
On "jebeš to smeće, de se goni od mene. LP POSJEDUJE!!!!"

Yay.

O takvi si mi najbolji.

NPR. frend sluša System of a Down i još neke metalce koje apsolutno ništa ne razumiješ pa sad ja mu kažem da slušam nešto a njegovi odgovori su:

Ja
Iron Maiden
On
A tak nisu preloši, ali su mi malo gay.
Ja
Hammerfall
On
Oni su čisti pederi.
Ja
Led zepelim
On
Čul sam da njih slušaju gay ljudi.
Ja
Rolling Stones
On
To si starčeki koji se međusobno je.. iza pozornice
Ja
Jimi Hendrix
On
Njega slušaju samo nafiksani gayevi
Ja
Guns & Roses
On
To je za cure

i tak unedogled bez obzira što ja kažem


a od igara najgori su HALO fanovi, ni sam ne znam na kolko sam se foruma s njima svađao da ih uvjerim da to ništa ne valja

Korpse
05-02-2008, 23:01
fren ti je gay čim govori da je svatko gay, i pokaži ovaj posz tom pederčiću.

u igraonu gdje ja budem su poklonici CoD2, ma jebate cili široki je fan CoD2, za druge igre ne žele niti čuti, gle ovo.

danas: ide ja on kužite.
"čega igraš?"
"COD2 narafno"
"jes igro CoD4?"
"ne valjda nije WW2!"
"ok, onda, jes igro MoH?"
"nije WW2"
onda sam otišao.

Iron Storm
05-02-2008, 23:22
S/cut

a od igara najgori su HALO fanovi, ni sam ne znam na kolko sam se foruma s njima svađao da ih uvjerim da to ništa ne valja

reci im da su jednostavno... konzolaši. Meni se digne tlak ako vidim da neki hvale jednu igru a da nisu njenu alternativu ili druge igre tog tipa ili žanra. Pogotovo ako nemaju pojma o igrama, kao ovaj lik s kojim je Misterante vodio razgovor.

mravojed20
06-02-2008, 00:19
Je, podržajem te. Podržajem?! wtf :?

Enivej, prvi Halo mi je zakooon, drugi nisam još igrao,ali sam vidio intro i napalio se ko pas, a onda sam vidio intro za trojku i ejakulirao. Ali to ne znači da sam konzolaš.

Iron Storm
06-02-2008, 00:22
Mislio sam na HALO fanove koji HALO uzdižu u nebesa, a PC FPSove pljuju (primjer: "HALO 2 je bolji od Half-Life 2").

mravojed20
06-02-2008, 00:25
A gle,sve ovisi šta točno preferiraš u igrama. Halo ima osjećaj veličine,teatralnosti, onako epska mjuza i to. HL2 mi je zakon zbog atmosfere.

Ja ustvari njih ni ne uspoređujem jer oba ownaju.

Arbiter of Change
06-02-2008, 00:30
Da, epika i teatralnost dok ne vidim neprijatelje sa njihovima puškicama dizajna ala "puške na vodu" i ostale stvari dosta djetinjastog izgleda (jedna stvar koju općenito ne podnosim u HALO igrama su efekti u svim duginim bojama, posebni oni kod pucanja koji toliko odudaraju ako su mislili postaviti bilo kakav ozbiljan ton (bar meni)).

Iron Storm
06-02-2008, 00:31
Nisam igrao HALO igrao pa neću pljuvati po njemu dok ga ne isprobam. A kad budem isprobao, donijet ću svoj sud koji će biti realan jer sam odigrao hrpu FPSova od 1995. godine.

ZC_Someone
06-02-2008, 10:46
e vidite ovako vam to počinje, ako ne prestanemo o halou u sljedecih nekoliko postova...

ali ću svejedno reći da ne kužim kaj u halou ima dobro jer je to meni monotono i debilno

ali evo priznajem da kad mi netko kaže da je swat (ili bilo što slično) bolja taktička igra od rainbow sixa (osim vegasa koji nije pravi r6) onda poludim i ne želim više s tom osobom raspravljati do daljnjega o takvim stvarima

mravojed20
06-02-2008, 11:29
Halo 1 je monoton, je repetitivan, ali ima ono nešto, ko Super Mario, stalno one gljve, skačeš po njima, ali ti je zakon i teško dosadi.

Ja sam jedinicu prešao najmanje 4 puta i svaki put je dobra igra, muzika je toliko moćna, u pravim trenucima se pojavljuje,ma rekao sam da dobra mjuza od prosječne igre napravi čudo. Neprijatelji bacaj blesave komentare, gušt ih je klati sa vozilima, jednostavno je zarazno.

Sve ovisi o tome što preferirate u igri. Ja volim Swat 4 daleko više od Rainbow Sixa. Mehanika igre je slična ali atmosfera u Swatu 4 mi je daleko bolja. Pogotovo misija s onim manijakom koji je tipicu zarobio u podrumu.

ZC_Someone
06-02-2008, 12:37
e vidiš kad je nešto monotono i repetatiovno onda meni ne može imati ono nešo, kad je već netko spomenuo, hl2 i nije toliko različit od ostalih shootera, ali kroz cijelu igru se susreču nove stvari uz ponavljanje starih, ali ma koliko tih novih malo bilo one su konstantne i tjeraju na daljni napredak
a dok mi kod haloa nakon što dobiješ onaj snajper u prvoj noćnoj misiji i dođeš na brod postalo tako dosadno da se više nisam mogao natjerati da to igram, isto je i s r6 vegasom, došao sam do gradilišta i više mi se nije dalo konstantno skrivati iz zida pa izvirivati i pucati jer se cijela igra svodi na to

mravojed20
06-02-2008, 13:52
Pitam se šta ćeš ti napraviti kad ti npr. brak postane monoton :D

Vegas nije ni napravljen za fanove pravog Rainbow Sixa, nego za mainstream ekipu.

W3DR4N
06-02-2008, 16:54
Kad se već spominju taktički shooteri, Raven Shield je i danas najbolji predstavnik žanra. Izuzetno je napredan, ima detaljan planer misija, mnoštvo opreme i taktičkih mogućnosti. Ali je pretežak za svakoga tko na igru nije odlučio potrošiti sve živce i slobodno vrijeme (pričam o najtežoj postavci). Ima on easy i autoaim opcije, no to nije to.

Swat 4 je jedna od najpodcjenjenijih novijih igara. Igra je toliko fantastična da je zbilja žalosno što nije bolje prošla. Atmosfera policijskih specijalaca nikad nije bolje prikazana u računalnoj igri, a misije su, svih dvadeset s ekspanzijom, toliko različite i genijalno osmišljene, pošto su level dizajn vjerojatno radili školovani arhitekti.

Oba shootera su vrhunski proizvodi, i obavezna su lektira svakom igraču računalnih igara. Oni koji ih nisu odigrali, propustili su važan dio slagalice povijesti računalnih igara.

Apacer
06-02-2008, 18:48
Da..meni je SWAT 4 jednostavno prejeben..bas bi volio to probati i online..samo neznam kako,gdje :D

Korpse
06-02-2008, 20:10
nabavi orginal... :roll:

ZC_Someone
07-02-2008, 02:46
to ja govorim nije swat loš, ali kad mi netko kaže da je što se taktike tiče bolji od Raven Shield-a e onda radim spomenuto, a ja mogu reći da sam sve r6 igre do raven shield-a prošao na elite po nekoliko puta a i kupio sve orginale za igranje na netu




Pitam se šta ćeš ti napraviti kad ti npr. brak postane monoton :D

Vegas nije ni napravljen za fanove pravog Rainbow Sixa, nego za mainstream ekipu.

potpisati ću predbračni ugovor koji zabranjuje monotonost :D




čak i po glavnom liku pljuju, one man army, loše ime...blah... One man army, hm, Gordon je žestoki geek koji spremno juriša na ejlijene sa crowbarom, dok je ovaj genetski modificiran i u posebno oklopljenom odijelu i to ne smije? Ime mu saka? premačo, prerambo like ime...ime mu je prokleta kratica od čina
Master ChiefSPetty Officer John-117
get it? koliko bi igra trajala da mu svaki put izgovaraju ful ime?

kao prvo :rotfl: :rotfl: :rotfl:, nisam znao da ime može biti još jadnije nego sam mislio da je
drugo, kad te vade iz onog spremnika, i prvi put ne nazovu tim imenom, u tom trenutku sam se naježio više nego kad slučajno stavim program na Krim Team 2, brrrrrr, još sad kad čujem to ime brrrrrr

cevap
13-02-2008, 23:09
moj prijatelj prije igrao w3 tft ono normalne mape, druzio se sa svima, i nakraju nas odjebao i poceo igrat dotu i nakon par dana izbrisao msn, poceo samo dotu igra... supak :D :roll: :twisted:

Jopax
14-02-2008, 02:16
Evo nije neki fanatik ali jedan frend ne prestaje tupiti o CoD 4-ci iako mu stalno govorim da ne znam na što misli jer nemam igru, mislim ffs lik je tvrdoglav i uporan ko mazga, pet puta mu kažem da je dosadan on opet nastavlja, isti je kao moj rođak(samo što je njemu sve u vezi SW-a) pa me mori postoji li lego creator SW, i kad mu kažem jebenih 300 puta on i dalje mori, nedokazani moron :kill:

Arbiter of Change
14-02-2008, 09:11
Meh, takva je većina ljudi kad dobiju novu igru (znam da sam ja bratu tupio 2 dana kad sam dobio Morrowind kako je to odlična igra, a najgore je što ga nisam ni pokušavao uvjeriti da zaigra neko sam samo tupio). :)

cevap
14-02-2008, 19:42
ja sam neko vrijeme bio ovisan o ogame-u, i svima govorio kako je to odlicna igra, a sad pljujem na to ime (ma nije igra toliko losa, al uzima puno vremena)