PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zu Online



Spaceman Dan
26-12-2007, 15:20
Zu Online od IGG-a, njihovi su jos i Tales of Pirates i Myth War.
Cell-shading grafika no meni to i nije neki minus. Igra izgleda dobro, levela se brzo ako se questovi rade, bez guestova nemojte pokusavati. Pet je isto dosta bitan jer poprilicno pojacava lika. Klase su dobro izbalansirane koliko sam cuo, ali ako se bore dva lika na 80. lvlu gdje jedan ima peta na 80. lvlu, drugi na 60. pobijedit ce prvi. Petovi daju jaci napad, vise mane i hpa, a nije se tesko brinuti za njih.
Svidja mi se isto sto nema muke oko trazenja NPC-a i monstera nego te automatski odvede do njih. U opisu questa NPC i monsteri su kao linkovi pa kad kliknes lik sam ode tamo.
Svakako probajte igru, nije losa i ne zahtjeva puno vremena da se sve polovi.
http://zu.igg.com/index.php
Evo link. Mislim da sam vidio par Hrvata u igri, postoji poseban channel za pojedine zemlje tak ako to stisnete svi ce Hrvati cuti kad nesto napisete. Od frakcija najvise Hrvata ima u Tai frakciji i na serveru Holy.

DJ Not Nice
26-12-2007, 17:12
Da nadopunim, i VCO je njihov ;)

Nightyx
26-12-2007, 17:33
još jedno u nizu kineskih sranja...

Jerry
26-12-2007, 17:41
ma sve to od IGG-a je isto sranje drugo pakovanje => želim reći da je isto sve,kontrole i ostalo,samo drukčija tematika

Tsumetai Ryujin
26-12-2007, 17:46
Da nadopunim, i VCO je njihov ;)

mislim da je spaceman dobro napravio kad nije spomenuo to smece od plagijata... i upozoravam te da ne radis ovakve postove jer je to ustvari spamm...

btw ja skinul igru... updejtam ju... i sad bum krenul igrat... ign mi je "TsumeRyujin"... jebalo ih ogranicenje slova da ih jebalo... javite mi se u igri!!!!

Jerry
26-12-2007, 17:55
kakav spam?Čovjek je nadopunio da je i VCO njihov

DJ Not Nice
26-12-2007, 18:10
Spam, a dobro, što god.

Pogledao sam par filmića na YouTube i SSa, i ne izgleda tako loše, 'dapače' ljubiteljima anime igra ova bi trebala biti superb ; )

Možda jednog dana i ja zagiram neki anime ; )

DJ Not Nice
26-12-2007, 18:11
Slucajno dupli post.

olio
27-12-2007, 11:46
izgleda dobro al vjeroatno su kao ostalim igg igrama lose kontrole

Slayer
27-12-2007, 13:06
Zu Online od IGG-a, njihovi su jos i Tales of Pirates i Myth War.
Cell-shading grafika no meni to i nije neki minus. Igra izgleda dobro, levela se brzo ako se questovi rade, bez guestova nemojte pokusavati. Pet je isto dosta bitan jer poprilicno pojacava lika. Klase su dobro izbalansirane koliko sam cuo, ali ako se bore dva lika na 80. lvlu gdje jedan ima peta na 80. lvlu, drugi na 60. pobijedit ce prvi. Petovi daju jaci napad, vise mane i hpa, a nije se tesko brinuti za njih.
Svidja mi se isto sto nema muke oko trazenja NPC-a i monstera nego te automatski odvede do njih. U opisu questa NPC i monsteri su kao linkovi pa kad kliknes lik sam ode tamo.
Svakako probajte igru, nije losa i ne zahtjeva puno vremena da se sve polovi.
http://zu.igg.com/index.php
Evo link. Mislim da sam vidio par Hrvata u igri, postoji poseban channel za pojedine zemlje tak ako to stisnete svi ce Hrvati cuti kad nesto napisete. Od frakcija najvise Hrvata ima u Tai frakciji i na serveru Holy.

nazalost sve vec videno... s time da grafika nevalja u ovoj igri

Tsumetai Ryujin
29-12-2007, 09:59
zar nitko ne igra ovu igru??

Slayer
29-12-2007, 10:04
:rotfl:

Nightyx
29-12-2007, 10:07
zar nitko ne igra ovu igru??
zar netko igra? :o

Empe Tri
29-12-2007, 11:12
Slucajno dupli post.
ovo je vec spam a ne ono gore xD

uglavnom skinuo igru instaliro probao izbrisao i zakljucio da mi se ne svidja...... lagana kopija DragonBall-a :P

eddie2142
09-08-2008, 17:58
igram ja toga na ovom novom serveru

blood4me
10-08-2008, 01:32
Igrao sam cim je igra izasla, bio sam beta tester... Dosao sam do lvla 80 i vratio se na ToP :P
Istina da su od IGG-a igre sranje( da ne spominjem Angels Online to je sh!t nad sh!tovima, jeftina kopija Zu-Onlinea), lose kontrole itd. ali Tales Of Pirates Online je izuzetak, igra je legendarna; sta fali kontrolama? Kreces se misem i imas precace alt+# i ctrl+#... Grafika zakon bar meni... Jako detaljna igra i... sta jos? E i da teska je oko 400mgb; ukratko ToP rulz :pray:
I btw. IGG nije kinesko ili japansko made in USA je pretpostavljam...

Frozen Raven
10-08-2008, 17:35
Ja igram na novom serveru. Lvl sam 40 i sviđa mi se igra. :D Jest da mi ponekad dosadi pa ne igram neko vrijeme. xD Nick mi je Veynethru. Javite se. ;)

kickasx2
30-08-2008, 14:27
Ja sam je prestao igrat,sad sam opet poceo.Igam na serveru Holy&Desert i IGN mi je ayz i kontrole uopce nisu lose!!!!

DJ Not Nice
28-06-2009, 11:49
I napokon je i to došlo, PVP arena pod nazivom “Soulfight Altar”.

Nije to samo još jedno područje za igranje, više informacija na linku;
Link! (http://www.mmorpg.com/newsroom.cfm)

Slike PVP zone;
Link! (http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/294/feature/3225)