PDA

Pogledaj cijelu verziju : Crysis



Stranica : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

goGAMERo
28-03-2006, 11:56
Evo izišlo je nekolik trailera . . . Igra izgleda fakat beautiful, ovaj zadnji čak prikazuje i nekoliko sekundi in-game scena, gdje idete kroz šumu . . .! Ajde ovdje raspravljajte o igri! samo mi recite zna li se otprilike u kojem mjesecu koje godine bi trebala izići! :) DATUM IZLASKA?!

deathpheonix
28-03-2006, 15:20
ja nemam pojma sam znam da će igra biti prejebena jelda :fof: :fof: :fof: :fof:

goGAMERo
28-03-2006, 15:26
Posljednji trailer je dovoljan da padneš u komu od igre! Mislim na najnoviji, čini mi se da je danas objavljen na netu! Ma to nikada us vom životu takvo nešto nisam vidio, pogledajte obvezno!! 8)

Wizard
28-03-2006, 15:29
Ma nema FPS-a do HL2 i nece ga biti dok ne izadje HL3

goGAMERo
28-03-2006, 15:30
Ma vidi njega, sta ti ja kazem, molim te skini, ovo će biti čuudo igra! IGRA 22. STOLJEĆA! :) na posljednjem traileru su prikazane baš in-game scene iz Prvog lica, ma jednostavno neopisivo! 8)

Wizard
28-03-2006, 15:48
Nije sve ni u grafici, npr. Far Cry ima odlicnu grafiku, ali igra je smece, nema pricu, a nevjerujem ni da ce je Crysis imat pa nece mocu ugroziti Half Life

goGAMERo
28-03-2006, 16:45
Normalno da nije sve u grafici, ali igra je toliko realna, počevši od fantastične fizike . . .! HALF LIFE 2 nije ni do koljena FC-u!" :fof: :fof:

Wizard
28-03-2006, 17:21
Ma jeli ko to kaze, HL je najbolji FPS

Prince-Artas
28-03-2006, 19:10
Evo izišlo je nekolik trailera . . . Igra izgleda fakat beautiful, ovaj zadnji čak prikazuje i nekoliko sekundi in-game scena, gdje idete kroz šumu . . .! Ajde ovdje raspravljajte o igri! samo mi recite zna li se otprilike u kojem mjesecu koje godine bi trebala izići! :) DATUM IZLASKA?!

ma to je samo far cry s novom grafikom. niš posebno

KingTomy
28-03-2006, 19:58
Nije baš samo Far Cry s novom grafikom...također je napravljen novi engine (cryengine 2) i kod pisan od korijena totalno novi...

Prince-Artas
28-03-2006, 21:17
Nije baš samo Far Cry s novom grafikom...također je napravljen novi engine (cryengine 2) i kod pisan od korijena totalno novi...

znam to. nego uspoređujem budući crysis s far cry-em i čine mi se iste igre različite samo u grafičkom engineu

Frost
28-03-2006, 21:30
Daj link

kulamasta
28-03-2006, 23:37
u pucaninama, po mome skromnome i slabo cjenjenome misljenju, je vrloooooooooo bitna... zasto? vrlo jednostavno... u pucacinama je jedan od najbitnijih faktora atmosfera, a ona se najlakse postize vizualnim prikazom i zvukom... a u vizualijama Far Cry briljira...

emp!
28-03-2006, 23:40
Daj link

W3DR4N
28-03-2006, 23:51
http://www.1up.com/do/download?cId=3147565

Maloki
29-03-2006, 00:55
Nije baš samo Far Cry s novom grafikom...također je napravljen novi engine (cryengine 2) i kod pisan od korijena totalno novi...

znam to. nego uspoređujem budući crysis s far cry-em i čine mi se iste igre različite samo u grafičkom engineu
Pa ak si kupio onaj PCPlay di piše neš sitno o igri, vidit ćeš da Crysis ima potpuno novu priču i da ih veže samo mjesto radnje...

Ementaler
29-03-2006, 08:21
http://www.ccfx.net/nextboxforum/viewtopic.php?t=7134

goGAMERo
29-03-2006, 13:47
Ma ona najava u PCP-u je dovoljna da opravda ove moje postove;)

ODLIČNA GRAFIK, PO MENI IGRIVOST!

dabl eM
29-03-2006, 14:26
baš danas dobio pcp,po slikama grafika je na low-u bolja neg far cry na high-u :D
ne, zbilja igra ce bit zaaaakkooonnn,po meni bolja od hl2, ili se barem nadamo,nada umire......kad ju neko upuca....

Prince-Artas
29-03-2006, 14:31
Nije baš samo Far Cry s novom grafikom...također je napravljen novi engine (cryengine 2) i kod pisan od korijena totalno novi...

znam to. nego uspoređujem budući crysis s far cry-em i čine mi se iste igre različite samo u grafičkom engineu
Pa ak si kupio onaj PCPlay di piše neš sitno o igri, vidit ćeš da Crysis ima potpuno novu priču i da ih veže samo mjesto radnje...

imat će vjerojatno debilnu priču kao i fc

dugi
29-03-2006, 15:23
Za jedan fps od priče je daleko bitnija atmosfera.akcija,dizajn nivoa,grafika i igrivost.

Wizard
29-03-2006, 15:26
Nadajmo se da ce to biti najbolji FPS ikada, ali nevjerujem da ce biti bolja od HL2 iako bi mi bilo drago, jer ce onda drugi pokusavati biti bolji od njega i tako dok ne dodjemo tako blizu savrsenstva i bude smak svijeta

goGAMERo
29-03-2006, 16:43
Ovaj screenshotovi sve govore a i najava u PCP-u:)! Nije sve u grafici ali ipak

http://www.ccfx.net/nextboxforum/viewtopic.php?t=7134

BTW. Možda će se dugo učitavati, ali vrijedi čekati 8)

emp!
29-03-2006, 16:59
Opalaaa

Om3G@
29-03-2006, 17:56
Igra ce biti zakon i tocka! :)

Uglavnom, ocekujem dobru grafiku... i igrivost

goGAMERo
29-03-2006, 18:07
Grafika ce biti nenormalno moćna, oni screenshotovi mi izgledaju kao da uživo gledam onaj tenk! 8) :)

KingTomy
29-03-2006, 18:18
Tek ovaj drugi trailer, ja mislio da su oni išli snimati da bi imali realne Havaje( :rotfl: ) a ono ! :)

..cc....cc..
29-03-2006, 19:19
Nebi se slozio da je bas HL2 najbolji fps igra ima fenomenalnu pricu al je AI glup ko **** tako da cjelu igru prelazis tako da drzis prst na w i sam head shot-ove :kill: :kill: . Kako sam čuo da u Crysis-u češ sve moči uništavat ispada vrlo prinamljivo što vrlo pozitivno bi utjecalo na gejmplej, a priča je velika rupa, samo ču se nadat da neče biti neki jadni AI, Far Cry mi je bio super što igru na malo težoj težini bilo je nemoguče proči baz skrivanja i uvjek mi se preljeva znoj kad sam je igro, često sam došo u situacija kd sam bio kod neprijatelja u mraku i čujem kak neko mrmlja a blizu mene je i zapucam i od paljbe vidim tipa pred sobom lol :)

Maloki
29-03-2006, 19:24
[quote=Kingtomy]Nije baš samo Far Cry s novom grafikom...također je napravljen novi engine (cryengine 2) i kod pisan od korijena totalno novi...

znam to. nego uspoređujem budući crysis s far cry-em i čine mi se iste igre različite samo u grafičkom engineu
Pa ak si kupio onaj PCPlay di piše neš sitno o igri, vidit ćeš da Crysis ima potpuno novu priču i da ih veže samo mjesto radnje...

imat će vjerojatno debilnu priču kao i fc[/quote:3i2bbmo7]
Evo, citiram ti iz PCPlaya:

"... no u igru ovoga puta ne upadaju plaćenici, ludi profesor i mutirani majmuni već nešto toliko originalno da biste od same pomisli mogli doživjeti tri kemijska orgazma zaredom - vanzemaljci. Vanzemaljci su, naime, od oba pola, južnog i sjevernog, eto, odabrali savršeni tropski otočić kako bi ga zamrznuli te ga tako konvertitali prems vlastitim životnim potrebama."
Eto, možemo vidjeti kako će priča biti zakon :rotfl: :rotfl: !!!
Al, bilo kako bilo, kad nabavim novi kompjutor, bilo to za godinu ili 10, ja ću Crysis odigrat jer mi se grafika jako sviđa i sviđa mi se ta velika sloboda...

Wizard
29-03-2006, 19:28
Nevjerujem da ce napraviti zakon pricu vec neko drugorazedno smece vidi se da idu napravit igru koja ce napravit golemi pomak u grafici i fizici, a prica je sporedna stvar, oni bi je najradije izbacili

dugi
29-03-2006, 19:37
Dali mi neko moze prepricati u nekoliko recenica neku zakon pricu iz neke igre

Wizard
29-03-2006, 19:38
Ne bas zato sto igra koja ima dobru picu i kompliciranu pricu koja se nemoze prepricati u par recenica

dugi
29-03-2006, 19:42
A to bi bile

KingTomy
29-03-2006, 19:44
Dali mi neko moze prepricati u nekoliko recenica neku zakon pricu iz neke igre

Max Payne 2

Max se nalazi u bolničkom krevetu, sav krvav i opijen drogama. Bježi iz bolnice i naiđe na mrtvog čovjeka. Prilikom toga mu se pričinjavaju vizije i zvukovi prošle noći;koja se može odigrati u Max Payne 1. Uzima pištolj i razbojnik uleti i zaprijeti mu. Max mu uputi headshot i ovaj se sroza na kutije i razbije policu. ::: Max je ugledao svoju ljubav, Monu Sax, kako bježi s liftom, prije nego što je ubila tri "cleanera". :::U igri ima nekoliko scena za prste polizat.:::Kraj igre. Mona Sax umre. Alternativni kraj igre; Max ubije sam sebe. Da ti pričam cijelu priču, ako nisi igro igru, ostao bi bez daha.
Ljubavni triler u koncepciji igre s odličnom fizikom.U jednom dijelu igre su napola goli zajedno, na noći i pada kiša. I to napravljeno u koncepciji stripa.Žrtva Mone Sax da kroz vatru skače da spasi Maxa. Priča je još glavni adut igre. :::U jednom dijelu Max bkeži iz zgrade koja će explodirati i udari ga metal onaj sa gradilišta i Mona ga ide spasiti, sa svojim Dragunovom.

Wizard
29-03-2006, 19:56
A to bi bileSHalf Life, sve Blizzardove igre, vecina RPG-ova i avantura, FEAR itd. :pray: to su igre koje zasluzuju moj respeckt

dugi
29-03-2006, 20:03
Fear odlicna igra meni jedna od boljih ali kroz igru nisam se previse obazirao na pricu pored onakve grafike,razno raznih efekata ,atmosfere i adrenalinske akcije.

..cc....cc..
29-03-2006, 20:22
Trebate ipak priznati postal ima naj dramatičnije zaplete :rotfl:

dugi
29-03-2006, 20:29
npr.call of duty 1&2 su mi jedne od najboljih i najzabavnijih igri totalno ludilo prica koja prica pa ona je tu samo reda radi bitna je igivost, efekti,zabava ,grafika i atmosfera.

Ementaler
29-03-2006, 21:25
Grim Fandango ima predobru priču...

neda mi se sad pisat :wink:

Outmind
29-03-2006, 22:31
Čarobnjak mudro zbori... HL je najbolja pucačina ikad. Meni je bolji i od dvojke premda je dvojka jako blizu. Kad opet naprave takvog glavog lika i tako atmosferičnu radnju nek se jave (tko god oni bili)

Om3G@
30-03-2006, 15:27
HL2 je smece na kvadrat ako cemo realno. Igra nema mehaniku, ali ima nekakvu tehniku (iako ne bas dobru)... posebno je jadna linearnost... osim toga, HL2 je bolji od HL... tko jos moze igrati HL pored danas puno boljih FPS-ova... a obrana vam moze biti samo: "HL je legendarna igra!", ali ako shvacate koje je to smece od izjave, onda vam je jasno da gejmerskoj industriji pod hitno treba Crysis...

Sto se tice grafike, puno bolje djeluje u pokretu jer se na screenshotovima vidi lose filtriranje shader programa (npr. ako pogledate kod onog tenka cijev...)
:twisted:

M4mut
30-03-2006, 15:54
A to bi bileSFEAR

Ajde kad tako tvrdiš prepričaj mi fear u više od nekiliko rečenica

KingTomy
30-03-2006, 16:03
Kaj F.E.A.R ima priču? :fof:

Valtiel
21-06-2006, 19:12
Jao... tek danas pogleda picove i trailer... ma ovo je cisti shit! Ama bas shit! Stvarno nemam rijeci! Grafika jeste dobra... ali prica ce biti oko aliena??? OMFG! :rotfl:

Metal Gear Solid 4 je najbolja igra ikad, a to je prvenstveno zbog price... hwhwhw... a grafika doticne igre, siguran sam, ce nadmasiti grafiku od Crysis, ipak su to japanci. A vjerovatno Silent Hill 5 takoder 8)

Ipak, slozit cu se sa ljudima da nema boljeg fpsa od Half life 2, jer jedino on i valja! Ali sta ces, neko ne voli razmisljati, nekog fascinira izgled :rotfl: daj Pamelu, sta ce mu doktorica nauka :rotfl:

gamer4life
21-06-2006, 21:53
Samo se bojim da će crysis biti više kao poligon za testiranje moći nvidie i ati radeona tj. da neće imati nikakvu priču,da će u prvom mjesecu prodaja biti velika,a zatim će padati jer će gameri shvaćati da igra nema ono nešto :cry: .


P.S. Volio bi da se ovo ne dogodi,ali mislim da hoće....nažalost :cry: .

goGAMERo
25-07-2006, 19:01
Izišle "navodno" točne min. i preporučene konfiguracije za Crysis od službenog adminstratora . . .! Evo vam link na forum, pa pročitajte sve postove, šokiran sam! :)

http://www.crysis-online.com/forum/inde ... 141.0.html (http://www.crysis-online.com/forum/index.php/topic,141.0.html)

Blaster32
25-07-2006, 19:12
Samo se bojim da će crysis biti više kao poligon za testiranje moći nvidie i ati radeona tj. da neće imati nikakvu priču,da će u prvom mjesecu prodaja biti velika,a zatim će padati jer će gameri shvaćati da igra nema ono nešto :cry: .


P.S. Volio bi da se ovo ne dogodi,ali mislim da hoće....nažalost :cry: .

to ti je danas slucaj u svakoj drugoj igri..
a kako je Crysis prije svega velika komercijala.. sve ti je jasno..

Jerry
25-07-2006, 20:02
Izišle "navodno" točne min. i preporučene konfiguracije za Crysis od službenog adminstratora . . .! Evo vam link na forum, pa pročitajte sve postove, šokiran sam! :)

http://www.crysis-online.com/forum/inde ... 141.0.html (http://www.crysis-online.com/forum/index.php/topic,141.0.html)
lol :) :) šokiran sam :shock: :shock:
ja to budem pokrenio ako athlon 3000+ 1.8 Ghz može može i moj sempron 2500+ @ 2.0 GHz,za rame se čudim.lol ja ću imat 2GB i za grafu! znači moja 6600GT 128 MB moće izdržat na low DX 9 na XP-u!stvarno sam šokiran da ću moći igrati crysis :shock: :shock:

Gu4rd14n
25-07-2006, 22:36
Nije sve ni u grafici, npr. Far Cry ima odlicnu grafiku, ali igra je smece, nema pricu, a nevjerujem ni da ce je Crysis imat pa nece mocu ugroziti Half Life

ITEKAKO SE SLAZEM...Far Cry je bio samo poznat po grafici i fizici...al ni po cemu drugom...brzo mi je dosadio kad sam ga bio igro...STO NIKAKO NEMOGU REC ZA HL 2...HL 2 i jos neke pucacine imaju MNOGO BOLJU ATMOSFERU I PRICU NEGO STO JE IMA FAR CRYSi sto ce je imati CRYSIS(oprostite sto vicem al MOORAAAMM)!!! CRYSIS ima istrosenu pricu(kao iz filmova "B" produkcije), al je naravno to sve upakirano u nevjerojatan graficki prikaz...pa se mnogima yebe za pricu(naravno to meni jako, jaaaaaaakkoo smeta)!!!! :yuck: :yuck: :yuck: :twisted: :ekipa:

D.E.M.O.
25-07-2006, 22:43
read my lips. bit ce smece :boohoo:

MRKWA
25-07-2006, 23:59
Ma nema FPS-a do HL2 i nece ga biti dok ne izadje HL3

I S T I N A !!!!!!!!!!!!! :pray: :pray: :pray:
-igra je jako malo zahtjevna a daje najlijepšu i najdinamičniju grafiku koju sam ikad vidio. Ne morate mi vjerovat, ali i dan danas imam hl2 instaliran na kompu. i ne namjeravam ga deinstalirat jer mi je to najbolja igra od svih!!
-isto tako mi je najbolja kada igram lan s frendovima. grafika, prica, efekti, glazba, atmosfera, kraj...MA SVE!!!!!!!!!!
:pray:

goGAMERo
26-07-2006, 07:54
Ma nek se gone oni u QUrac s crysisom! Jeste vidjeli što admin preporučujue za optimalno igranje Conroe proc, 2GB kvalitetnog RAM-a i da se strpimo i kupimo 8600 GT sa DX10 podrškom . . .! A koja su to govna, i na kraju ce engine opet biti neoptimiziran, i navalite luuuuddddi amerikanci u trgovine prosipajte godišnje plaće za hardver da bi mogli uključiti motion blur u igri, a vi ostali zadovoljite ukoliko imate 3ghz, 1GB RAM-a i 7600 GT zadovoljite se low detaljima! . . .! :-x :-x

Babitz
26-07-2006, 08:13
crysis ce bit smece
isto ko FC
al ce se mnogima dignut (opet) na grafiku i proglasit ovo igrom godine i uzasno inovativnim
a i kakav je to jebeni next gen ak je u pitanju samo druga grafika??
moja kita, ne next gen

dugi
26-07-2006, 09:34
Uf,koliko gnjeva.FC sam odigrao tri puta i nije mi zao,mozda ga zaigram jos jednom.Meni je remek djelo.Crysis treba pricekati pa vidjeti.Jedno je sigurno, zbog jedne igre ne kupujem nikakav novi hardver.

Babitz
26-07-2006, 09:37
fc remekdjelo?
to je bench :o

dugi
26-07-2006, 09:49
http://pc.ign.com/articles/500/500550p1.html
http://www.gamespot.com/pc/action/farcr ... =Far%20Cry (http://www.gamespot.com/pc/action/farcry/review.html?q=Far%20Cry)
nije mi se dalo dalje traziti ali ocito ne mislim samo ja da je FC remek djelo.

Babitz
26-07-2006, 09:55
po cemu je mene to briga? :o

ne moraju moj ukus i razmisljanje odredivati stef i bara
FC je, kao sto sma napisao u najavi crysisa, dobar s tehnicke strane, tj. dobra grafik, zvuk i odlican AI, al atmosfera je nikakva. dosadi igra kad se prestanes diviti grafici, prica je cisto smece, ja bi bolje napisao, a i voice acting je strah i trepet za ljude koji cuju
modeli cudoista su kopija dooma i losi su
setting je cijelo vrijeme skroz isti

ne svida mi se igra, jebi ga

W3DR4N
26-07-2006, 10:08
-igra je jako malo zahtjevna a daje najlijepšu i najdinamičniju grafiku koju sam ikad vidio. Ne morate mi vjerovat, ali i dan danas imam hl2 instaliran na kompu. i ne namjeravam ga deinstalirat jer mi je to najbolja igra od svih!!

Mala zahtjevnost je relativan pojam.

I ja imam instaliranog. Ipak je osnova za modove.

dugi
26-07-2006, 10:09
Pai ne mora te biti briga.Ja samo pokusavam biti objektivan,npr.Civilizacija bilo koja je meni dosadna makar sam zavrsio 3 i 4 dio.No vidi se iz aviona da je to remek djelo te nikako ne mogu tvrditi da je igra sranje samo zato jer je meni dosadna.To je bio samo jedan primjer.Rasprava bez nekih dokaza je rasprava u nedogled,zato sam dao dva linka od po meni najrepektabilnijih stranica.

Valtiel
26-07-2006, 10:40
Jesam dosadan? Neka sam! HALF LIFE!!!!!SONLY FPS WORTH PLAYING!

Nightyx
26-07-2006, 10:55
Crysis? solidna igra..... :fof:

Sterpo
26-07-2006, 11:43
kako znaš kad nije izašla :shock:

mravojed
26-07-2006, 17:12
po cemu je mene to briga? :o

ne moraju moj ukus i razmisljanje odredivati stef i bara
FC je, kao sto sma napisao u najavi crysisa, dobar s tehnicke strane, tj. dobra grafik, zvuk i odlican AI, al atmosfera je nikakva. dosadi igra kad se prestanes diviti grafici, prica je cisto smece, ja bi bolje napisao, a i voice acting je strah i trepet za ljude koji cuju
modeli cudoista su kopija dooma i losi su
setting je cijelo vrijeme skroz isti

ne svida mi se igra, jebi ga


gle pokušaj si to ovako predočiti:npr. ja jako volim aute. aston martin mi je prejeben auto. jako kvalitetan. e sad, postoji i mercedes. meni se ti auti uopće ne sviđaju. ALI JA ZNAM DA JE TO VRHUNSKA KVALITETA i nikad necu reći da je to SMEĆE od auta. to je tako djetinjasta izjava.

upravo to si ti rekao za far cry i crysis. mozda se tebi igra ne sviđa,kao meni taj mercedes ali ne razumijem kako ti ne shvacas da je to kvalitetna igra(koja naravno ima mane kao i svaka igra koja postoji)?


far cry mozda nema neku jaku atmosferu,ali ima gemplej. a doom 3 ima uzasno dobru atmosferu ali gemplej je malo lošiji.(meni) iako ga igram zbog atmosfere.

gledao sam video s E3a o Crysisu. u toj igri grafika nije samo za sliniti nego sluzi kao ogroman faktor imerzivnosti,uvuče te u igru. stvar je u tome što se to na ovakvom nivou nikad prije nije moglo ni zamisliti

jer ovakva realnost još nije viđena.nije šareno ko far cry nego su boje skroz prirodne. pucaš sa machine gunom po šumi,granje leti na sve strane...jebote stabla se raspadaju,ni ne vidis neprijatelje,samo ti odjednom doleti granata,zatrese ekran,zamgali vid,oglušiš i pa pa. tip te vidi,sakrije se u grmlje,odšulja se do svoje ekipe, vrati se s njih 10 i gotov si.

sve izgleda jako stvarno i zato je adrenalin veci dok se provlacis kroz te prasume.i to onda stvara atmosferu.još ako muziku pogode...

stvar je samo u prezentaciji i ponekad teatralnosti. šta misliš zašto su LOTR filmovi onako dobri? jer skoro pa nema kadra gdje nema glazbe koja savršeno odgovara situaciji. bitke,tuzne scene itd..

siguran sam da ce crysis bit pomak naprijed u svemu osim eventualno u priči i glazbi.

goGAMERo
26-07-2006, 17:16
Apsolutno se slažem s tobom, još kada bi bila dobrotvorna svrha na PCP-forumu da svi forumaši dobiu X1900XTX da mogu igru igrati sa difuse ray efektom! :)

Crysis će isto kao i njegov prethodnik biti solidan, ali kažem solidan FPS, dakle za ljubitelje žanra, preporuka!

mravojed
26-07-2006, 17:41
joj sta nije to rezervirano za direkt iks 10 grafe? joj daj stresem se kad se sjetim kakav komp imam a sta mi treba za crysis..

jos kad sam vidio ono cudo neko,ko metalni pauk,na traileru,stari moj pauk ful neki bolesni zvuk proizvodi i svaki put kad to napravi,vatra koja gori na olupinama aviona se počne lelujati u suprotnom smjeru...kao da puše u nju..jebeno 8)

MarkaN
26-07-2006, 17:46
Mene Crysis uopće nije ni iznenadio, ni oduševio... a vidio sam sve in-game i demo snimke, intervijue, trailere...

no opet... nekako preeemali korak naprijed. :roll:

Nightyx
02-08-2006, 10:56
Na ovom traileru na novom dvd pcplayu ništ posebno se ne može vidjeti.....očekivao sam puno više.... :o

MiNdBrEaKeR
02-08-2006, 11:14
ma jebote ovaj fps je najbolji koji sam ikada vidio realna grafika...samo sto ce trebat prodat kucu da se kupi komp koji ce to pokrenut :D :D :D :D

Valtiel
02-08-2006, 14:08
po cemu je mene to briga? :o

ne moraju moj ukus i razmisljanje odredivati stef i bara
FC je, kao sto sma napisao u najavi crysisa, dobar s tehnicke strane, tj. dobra grafik, zvuk i odlican AI, al atmosfera je nikakva. dosadi igra kad se prestanes diviti grafici, prica je cisto smece, ja bi bolje napisao, a i voice acting je strah i trepet za ljude koji cuju
modeli cudoista su kopija dooma i losi su
setting je cijelo vrijeme skroz isti

ne svida mi se igra, jebi ga


gle pokušaj si to ovako predočiti:npr. ja jako volim aute. aston martin mi je prejeben auto. jako kvalitetan. e sad, postoji i mercedes. meni se ti auti uopće ne sviđaju. ALI JA ZNAM DA JE TO VRHUNSKA KVALITETA i nikad necu reći da je to SMEĆE od auta. to je tako djetinjasta izjava.

upravo to si ti rekao za far cry i crysis. mozda se tebi igra ne sviđa,kao meni taj mercedes ali ne razumijem kako ti ne shvacas da je to kvalitetna igra(koja naravno ima mane kao i svaka igra koja postoji)?


far cry mozda nema neku jaku atmosferu,ali ima gemplej. a doom 3 ima uzasno dobru atmosferu ali gemplej je malo lošiji.(meni) iako ga igram zbog atmosfere.

gledao sam video s E3a o Crysisu. u toj igri grafika nije samo za sliniti nego sluzi kao ogroman faktor imerzivnosti,uvuče te u igru. stvar je u tome što se to na ovakvom nivou nikad prije nije moglo ni zamisliti

jer ovakva realnost još nije viđena.nije šareno ko far cry nego su boje skroz prirodne. pucaš sa machine gunom po šumi,granje leti na sve strane...jebote stabla se raspadaju,ni ne vidis neprijatelje,samo ti odjednom doleti granata,zatrese ekran,zamgali vid,oglušiš i pa pa. tip te vidi,sakrije se u grmlje,odšulja se do svoje ekipe, vrati se s njih 10 i gotov si.

sve izgleda jako stvarno i zato je adrenalin veci dok se provlacis kroz te prasume.i to onda stvara atmosferu.još ako muziku pogode...

stvar je samo u prezentaciji i ponekad teatralnosti. šta misliš zašto su LOTR filmovi onako dobri? jer skoro pa nema kadra gdje nema glazbe koja savršeno odgovara situaciji. bitke,tuzne scene itd..

siguran sam da ce crysis bit pomak naprijed u svemu osim eventualno u priči i glazbi.

Slazem se sa King Mortal... FarCry je mercedes sa motorom od yuge... :rotfl: FarCry, kao i Crysis veeeeeliki shit, bas kao i Doom, i Painkiller i svaki no brain fps. :boohoo:

mravojed
02-08-2006, 15:44
samo je half life 2 dobar FPS jelda valtiel?

jer se tamo ful koristi mozak.moraš točno znati gdje ubacit mašinu za veš kako bi ti se digla limena ploča preko koje ti onda ljepo odeš dalje...e nisam to znao rješit,zvao sam 6 frendova da zajedno probamo nešto iskemijati..
:toilet:


meni se sviđa i far cry i hl2 svaki na svoj način. a vas dvojica bi mogli malo objašnjavati zašto za svaku igru dajete opis:

King Mortal: ma da da,igro sam to, to je čisti šit.

Valtiel: ma da,igra je veći šit nego šta je king mortal reko da je. hl2 je bolji.

Valtiel
02-08-2006, 16:21
Te sitne stvari su dovoljne da HL ucine boljim od ostalih fpsova...

Ali ona najbitnija stvar je da HL IMA PRICU!!!! :D

Babitz
02-08-2006, 16:41
i manje vise je stalno raznolik, malo vozikas, malo sam koljes, malo sa suborcima, malo s alien suborcima, pa nest drugo vozis, pa kojes s gravityjem, itd.
FC je repetetivan do bola
jedino se tu i tamo mozes vozikat

jebi ga, meni je FC dosadio nakon par novio dok su mi ove zagonetkice u hl2 bile :pray:

punokrvni FPS-ovi su dosadni, meni

trebamo vise igara kao hl2 i deus ex

Valtiel
02-08-2006, 17:07
i manje vise je stalno raznolik, malo vozikas, malo sam koljes, malo sa suborcima, malo s alien suborcima, pa nest drugo vozis, pa kojes s gravityjem, itd.
FC je repetetivan do bola
jedino se tu i tamo mozes vozikat

jebi ga, meni je FC dosadio nakon par novio dok su mi ove zagonetkice u hl2 bile :pray:

punokrvni FPS-ovi su dosadni, meni

trebamo vise igara kao hl2 i deus ex
tako je :pray:

Prince-Artas
02-08-2006, 18:29
mislim da ću ipak odigrat crysis, svidio mi se trailer

Babitz
02-08-2006, 19:08
mislim da ću ipak odigrat crysis, svidio mi se trailerpa svi cemo ga pokrenut, ak cemo moci, bar da vidimo jesu li nam se sumnje/snovi ostvarili

Aerial
02-08-2006, 21:26
Danas sam tek vidio onaj trailer s PCP dvd-a...

Sranje :rotfl:

Ok, ozbiljno, ono je nešto nenadje*ivo. Igra izgleda ko da je scena iz nekog SF filma od prije 4-5 godina. Ona mech-alien beštija je tako dobro izvedena da bi se i Spielberg trebao posramiti (uspoređujući s onim njegovim tripodima iz Rata Svjetova) :)

Jako dobro. JAKO. :pray:

Prince-Artas
02-08-2006, 22:21
Danas sam tek vidio onaj trailer s PCP dvd-a...

Sranje :rotfl:

Ok, ozbiljno, ono je nešto nenadje*ivo. Igra izgleda ko da je scena iz nekog SF filma od prije 4-5 godina. Ona mech-alien beštija je tako dobro izvedena da bi se i Spielberg trebao posramiti (uspoređujući s onim njegovim tripodima iz Rata Svjetova) :)

Jako dobro. JAKO. :pray:

slažem se ono je odlično napravljeno

Prince-Artas
03-08-2006, 18:17
mene nešto zanima: odakle njima dx 10 hardver

ZC_Someone
03-08-2006, 20:17
u pucaninama, po mome skromnome i slabo cjenjenome misljenju, je vrloooooooooo bitna... zasto? vrlo jednostavno... u pucacinama je jedan od najbitnijih faktora atmosfera, a ona se najlakse postize vizualnim prikazom i zvukom... a u vizualijama Far Cry briljira...

no true, igrivost zivi i bez grafike, ako je igrivost dobra dobra je i atmosfera, kad se sluzis grafikom da bi dobio dobru atmosferu igra obicno ispadne lose, a kad imas igrivost imas i sve ostalo sto je potrebno za zakon igru



HL2 je smece na kvadrat ako cemo realno. Igra nema mehaniku, ali ima nekakvu tehniku (iako ne bas dobru)... posebno je jadna linearnost... osim toga, HL2 je bolji od HL... tko jos moze igrati HL pored danas puno boljih FPS-ova... a obrana vam moze biti samo: "HL je legendarna igra!", ali ako shvacate koje je to smece od izjave, onda vam je jasno da gejmerskoj industriji pod hitno treba Crysis...

Sto se tice grafike, puno bolje djeluje u pokretu jer se na screenshotovima vidi lose filtriranje shader programa (npr. ako pogledate kod onog tenka cijev...)
:twisted:


da, zbilja? ajde molim te argumentiraj s pet tvrdnji zasto je hl2 sranje i zasto je farcry bolji, ljudi moji ak nesto pljujete dajte barem nabacite neki argument, evo recimo ugledajte se na W3DR4N-a, ne slazem se u svim stvarima s njim (gta:sa u pljuvacnici grrrrrr ) ali postujem sto daje argumente koji stoje. i zasto gejmerima treba crysis, da im operusa depove i nagradi ih odlicnom grafikom, ma daj. FarCry i Crysis smatram komercijalnim proizvodima koji su nastali u dogovoru s proizvodacima hardvera. za crysis jos ne mogu reci ali za frycry znam da je no brain fps napravljen s revolucionarnom grafikom i nicim drugim, a od tolko spominjane odlicne fizike ja nisam vidio previse osim realnog padanja mrtvih protivnika. prica je bila totalni shit a atmosfera je drzala prvih pola sata i pola sata kad su se poceli pojavljivati mutanti. da ne spominje ono sranje kad si helikopter koji inace srusis s raketom, trebao pogodit deset puta samo zato jer je u njemu sjedio boss, ma molim te koja glupost, takve stvari za mene skidaju ocjenu barem za 15%
za crysis ne predvidam bolju sudbinu (daj boze da sam u krivu), a i moram komentirati ovaj trailer u kojem se bori s plavom zivinom: PA TO JE TOTALNI RIP-OFF HALF-LIFA 2, TO JE COPY PASTAN STRIDER SPIMPAN S SPOJLERIMA I PLAVIM NEONKAMA, KAO I U FILMU RAT SVIJETOVA

Blaster32
03-08-2006, 20:49
"FarCry i Crysis smatram komercijalnim proizvodima koji su nastali u dogovoru s proizvodacima hardvera."

..fala bogu da je..
HL1 je igra
HL2 je samo remake.. niš više..

GrannyKiller
03-08-2006, 20:49
ljudi, HL2 je remek djelo igrače industrije jer ima fenomenalnu atmosferu. razmislite malo - je li PRIČA Half-lifea 2 stvarno tako dobra?? eksperiment pošao po zlu, otvorio se portal i napali nas alieni, i kasnije porobili, da bi nas Freeman došao spasiti? :o klasična priča SF igre...ništa posebno. no način na koji se ta (ne pretjerano maštovita) radnja odvija je nešto posebno, stvarno uvuče igrača u HL svijet, dobra je zato što igra nije podijeljena na misije, sve je nekako sad-i-odmah. HL2 ima odličnu atmosferu, grafiku, fiziku, glazbu, solidan AI (malo bolje pogledajte kako se protivnici snalaze, shvatit ćete...)...ali ni traga VRHUNSKOJ priči. ne kažem da je loša, ali me nije previše zaintrigirala.

i po čemu se onda Crysis toliko razlikuje?? priča je klasična, isfurana SF priča, no ova igra ima sve što treba da igrača "uvuče" u tu jednostavnu radnju, baš kao i HL2. ponavljam - ATMOSFERA JE BITNA. a da bi atmosfera jednog FPS-a bila dobra, osim raznolike radnje i napete akcije, i sa tehničke strane mora sve biti dobro napravljeno. nije mi jasno kako možete pljuvat po nečemu što još nije ni izašlo?

presubjektivni ste ljudi... :naughty:

neki tvrde da je ova igra pretjerano nabrijana, i da je obični tehnološki demo, te da će služiti tome da se prodaju nove kartice. a zašto ne? pa jedna igra će sigurno PRVA imat DX10 grafiku. niste se žalili kad su najavljivali HL2, UT 2004, Halo i ostale DX9 igre? :| hvala Bogu da će natjerat nVIDIU i ATi da naprave nove kartice...pa zar je to loše? i NE MORATE kupit novi hardver, tko vas tjera?

i dalje mi nije jasno zašto ljudi imaju nešto protiv nove tehnologije?
nije mi jasno ni zašto već ovu igru proglašavate sranjem (zato što ima dobru grafiku) a još nije ni izašla?
i ne, ne kužim šta Far Cry ima veze s radnjom ove igre (osim šta je isti otok). ovdje igrate kao netko sasvim deseti. :| to što je FC imao šrot priču, ne znači da će i Crysis.

ljudi, dajte argumente kad po nečemu pljujete. :wink:

i da, kupit ću Crysis, i odigrat ga (naravno, prije toga ću kupit novi komp, NE ZBOG IGRE, nego zato što ću ovaj morat dat za poslovne svrhe iduće godine).

btw, mene zanima na čemu oni sada vrte Crysis?? kakve su to kartice?

Blaster32
03-08-2006, 20:59
onda se igre vraćaju na ono iz čega su i nastale:
na poligone za isporbavanje snage grafičkih kartica..

a to za mene nisu igre..

goGAMERo
03-08-2006, 21:01
onda se igre vraćaju na ono iz čega su i nastale:
na poligone za isporbavanje snage grafičkih kartica..

a to za mene nisu igre..


:pray: :pray:

Imaš moju potpunu podršku, i baš kako reče KingMortal, dajte nam igara kao deus ex ili hl . . .

mburazer
03-08-2006, 21:05
Igra je odlična,grafika je fenomenalna i nema joj uzora.
Bit će bolja i od Half Life 2.
8)

By the way, :twisted: igra vam izlazi,koliko sam ja čuo,kad izađe Windows Vista,a on izlazi početkom iduće godine. :cry:

GrannyKiller
03-08-2006, 21:10
onda se igre vraćaju na ono iz čega su i nastale:
na poligone za isporbavanje snage grafičkih kartica..

a to za mene nisu igre..

NE MORA BIT!!! to što Crysis ima jako naprednu grafilu i fiziku, ne znači da je šit igra. ako ćemo se tako protivit napretku, onda bi bilo bolje da je grafika ostala na razini Quake 1... :|

čak i ako Crysis bude shit, donijet će nam nešto prekrasno - ogroman napredak. jednom će doć i HL3, i imat će bolju grafiku od Crysisa...samo što ne vjerujem da će itko na to prigovarat :|

dugi
03-08-2006, 21:20
onda se igre vraćaju na ono iz čega su i nastale:
na poligone za isporbavanje snage grafičkih kartica..

a to za mene nisu igre..


:pray: :pray:

Imaš moju potpunu podršku, i baš kako reče KingMortal, dajte nam igara kao deus ex ili hl . . .

Deus ex kada je izasao izmucio je tadasnje najjace pile, tek 1-2g. kasnije se mogao normalno igrati na nekom normalnom kompu.I po cemu je tada bilo bolje nego danas.Nemate pojma a vecina vas je i zelena da bi znali kako se povijest ponavlja u pc industriji.Tehnologiju se ne moze zaustaviti.FC je legenda.Nadam se da ce i Crysis to postati za dobrobit pc igranja.

goGAMERo
03-08-2006, 21:45
Nisam mislio u hardverskom pogledu, mislio sam po samoj kvaliteti igre, iako je bila zahtijevan(što znam da u jednu priliku je), ali je bar bila igriva, i mamila je ta igranje, a to sa Crysisom definitivno neće biti!

dugi
03-08-2006, 21:50
Nisam mislio u hardverskom pogledu, mislio sam po samoj kvaliteti igre, iako je bila zahtijevan(što znam da u jednu priliku je), ali je bar bila igriva, i mamila je ta igranje, a to sa Crysisom definitivno neće biti!

Daj to argumentiraj,pa igra jos nije ni izasla .Ti sigurno imas staklenu kuglu.

Valtiel
04-08-2006, 00:26
:rotfl: cuj HL nema price dobre, slicna prica kao i FarCry...

Samo cu reci G-Man... Ely Vance... te stvari jednostavno probude svaku mozdanu vijugu, i natjera vas na razmisljanje sta se krije iza svega toga...

FarCry, jedino sto morate razmisljati je da li ona treba izgleda bolje sa grudnjakom ili bez :rotfl:

GrannyKiller
04-08-2006, 08:39
FarCry, jedino sto morate razmisljati je da li ona treba izgleda bolje sa grudnjakom ili bez :rotfl:

:rotfl: :rotfl: :pray: :pray:



Nisam mislio u hardverskom pogledu, mislio sam po samoj kvaliteti igre, iako je bila zahtijevan(što znam da u jednu priliku je), ali je bar bila igriva, i mamila je ta igranje, a to sa Crysisom definitivno neće biti!

Daj to argumentiraj,pa igra jos nije ni izasla .Ti sigurno imas staklenu kuglu.

yep, igra nije ni izašla, a ti ju već pljuješ. :-x :shock: kad si otvorio ovaj topic, samo si hvalio igru.....pih, evo šta ti je narodna svijest...

dugi
04-08-2006, 09:01
:rotfl: cuj HL nema price dobre, slicna prica kao i FarCry...

Samo cu reci G-Man... Ely Vance... te stvari jednostavno probude svaku mozdanu vijugu, i natjera vas na razmisljanje sta se krije iza svega toga...

FarCry, jedino sto morate razmisljati je da li ona treba izgleda bolje sa grudnjakom ili bez :rotfl:

FC trazi postenu dozu taktiziranja sto isto spada u nekakvo razmisljanje.Drzi igraca u stalnoj napetosti tako da interes za igru ne pada.Jednostavno akcijski naslov za prste polizati.

goGAMERo
04-08-2006, 09:17
FarCry, jedino sto morate razmisljati je da li ona treba izgleda bolje sa grudnjakom ili bez :rotfl:

:rotfl: :rotfl: :pray: :pray:



Nisam mislio u hardverskom pogledu, mislio sam po samoj kvaliteti igre, iako je bila zahtijevan(što znam da u jednu priliku je), ali je bar bila igriva, i mamila je ta igranje, a to sa Crysisom definitivno neće biti!

Daj to argumentiraj,pa igra jos nije ni izasla .Ti sigurno imas staklenu kuglu.

yep, igra nije ni izašla, a ti ju već pljuješ. :-x :shock: kad si otvorio ovaj topic, samo si hvalio igru.....pih, evo šta ti je narodna svijest...


Priznam da jesam, ali kada sam pročitao desetak najava, kada sam vidio minimalnu konfiguraciju i kada sam pogledao 30-ak minuta čistog gameplay-a, sve mi je jasno!

mravojed
04-08-2006, 10:36
gogamero igraj igru na direkt iks 9 grafici i sve ok.

nećeš imat par efekata i to je to.

goGAMERo
04-08-2006, 11:39
Igru ću sigurno probati, demo, taman igrao na 640 x 480 i very low detaljima!
I BTW. Si normalan, da radi jedne igre kupujem DX10 Hardver :rotfl:

Babitz
04-08-2006, 13:26
jebes igru kojoj je kao udarni highlight predstavljena grafika :o

mravojed
04-08-2006, 16:37
a u kojoj nije?

Valtiel
04-08-2006, 20:08
@dugi
Da da, stvarno treba puno taktiziranja... strafe left, strafe right, strafe left, strafe right... sta sad ono dode? Ah da, strafe left... :rotfl:

@Mravojed
Hmmm... koliko ja znam, grafika ma koliko da je dobra, nikad nije bila uopce hvaljena u igrama kao sto su: MGS, SH, FF, CIV, HOMAM, SC, a pitas li se zasto? Jer nije bila bitna. Eto npr. MGS 4 ce imati vjerovatno najbolju grafiku ikada, barem tako tvrdi svaki casopis koji je pogledao trailere, a tvrdim i ja. Naravno, u kratkom vremenu ce napraviti nesto sa jos jacom grafikom. Ali zasto li samo kazu da ce imati dobru grafiku, i nastave da pricaju o prici, taktiziranju, atmosferi, i svemu ostalom... A zasto li Prey, Doom 3, FarCry, Crysis etc. moze se samo pricati o grafici? :o

mravojed
04-08-2006, 20:59
Dobro jesi ti uopće igrao Far cry? ta igra se jednostavno ne moze igrat tako kao sta si je ti opisao,totalna suprotnost.....suljanje,skrivanje,provlačenje kroz jebenu travu dok oko tebe vrve plaćenici,i tek kad si skroz siguran da neš najebat,onda oplais nekog jer medipackova nema baš svakih 10m.

onako kako si ti opisao se moze igrat jedino na easy ali to je bezveze..a probaj tek tako igrat kad naletis na mutiranog majmuna,probaj..

SA zasto li Prey, Doom 3, FarCry, Crysis etc. moze se samo pricati o grafici?




ne znam za tebe ali u preyu ja nisam uopće bio toliko uzivljen u grafiku nego u inovativni pristup igri, svi na netu govore koliko igra ima šarma i originalnosti,doom 3 je remake legende i donio je revoluciju u grafici,podbacio u gempleju,ali ipak jako dobra atmosfera.

Sta se Far Crya tiče,jesi ikad zaigrao 64bitnu verziju te igre?

well, u 64bitnoj verziji ta igra je nešto nevjerojatno, nisam vjerovao dok nisam sam zaigrao,i isto kao i doom 3 je donio grafičku revoluciju( valjda kuzis da netko mora bit prvi,u ovom slučaju eto to je bio far cry i doom 3)

Crysis,,igra koja još nije ni izasla,po viđenom akcija je nabrijana,realistična i opet donosi ogromni grafički napredak.opet ti kazem,netko mora prvi preć u directx10. zato samo pričaju o grafici jer još nikad tako neš nisu vidjeli.

Igre koje si ti nabrojio su one iz doba kada industrija elektronicke zabave nije bila kao sto je danas i te igre ti ne mogu posluziti kao argument.

amerikanci vole dobru grafiku i developerima je to postao primarni cilj,tek nakon toga ide sve ostalo(primjer ti je Oblivion)

nemoj mislit da ja ne igram igre starije od 6 mjeseci,volim i dobre nove igre i stare(trenutno rasturam Fallout 2).

S vama se tu svađam jer mislim da Far Cry i Prey i Crysis(nadam se) nisu zasluzili da ih se pljuje jer ne pašu vašem ukusu pa su smeće.


Da si rekao da je Deus ex 2,Uber soldier,Bloodrayne 2, Black and white 2SMEĆE e onda bi ti rekao da si potpuno u pravu ali sta se tiče far cry,prey,crysis,doom 3, no fuckin way 8)

Prince-Artas
04-08-2006, 21:09
mene nešto zanima: odakle njima dx 10 hardver

jel netko zna odgovor

Valtiel
04-08-2006, 21:12
:rotfl: igre koje sam nabrojao nisu ni izasle, mislim na MGS 4, i FF XIII, HOMAM 5 vec jest naravno... MGS 4 izlazi za PS3, najbolja grafika ikada, i i opet, nije vazna.

Opet samo spominjes revoluciju u grafici, i nicemu vise. :rotfl:

Cim ti kazes da su Deus Ex 2 i B&W 2 smece, nije ni cudo da volis no brain fpsove, jos samo reci da volis teletabise :rotfl:

Rope
04-08-2006, 21:24
Mene onaj Trailer nije ni najmanje odusevio. Cak stavise, vrlo je glup i jadan :? . Sve se odvija u mraku (a po mraku grafika i nije nesto), lik samo bezveze puca naokolo... Da za ono kupujem DX 10 hardver, ne pada mi na pamet :-x . Vrlo, vrlo lose...

Nightyx
04-08-2006, 21:42
E sad je dosta vas pola ovdje bježi od istine. Svi seru kako grafika nije bitna a pola vas ne može ni sanjati o takvoj grafici pa vrijeđate igru ( ne mogu ni ja ali je ne vrijeđam). Kao prvo directX 10 se nekada mora ubaciti a zašto to nebi bilo sada? Kao drugo crysis nije uzalud ovakav hit još kada nije ni izašao. Kao treće morate priznati da je kao igra vrlo privlačna i da bi slinili za njom kada bih ju pokrenuli dok gledate početni intro. Nekažem da je grafika najbitnija, ali ipak i to uljepšava igru i sam gameplay. Crysis će biti mega hit i to je sigurno! SUPROSTAVIMO SE STVARNOŠĆU DANAŠNJICE I PREBOLIMO TEŠKE DIRECTX 10 TRENUTKE JER I TO TREBA DOĆI NA RED A SADA KAO BILO DA BILO.

mravojed
04-08-2006, 21:58
Molim?šta je deus ex 2 dobar FPS?

Black and White 2 dobra strategija? čovječe jesi ti igrao išta od toga?


Kako to mislis nije vazna grafika za MGS4?zasto je onda rade tako dobru ako nije vazna?nije tebi vazan,isto ko sto meni nije vazna grafika u fallout 2,nekome je,pa nece igrat,tj, većini amerikanaca koji su glavni kupci,uz to još i konzolaši,je vazna, i brojka prodanih primjeraka bi se bitno smanjila kad bi grafika bila loša.
kad govorim o gempleju u far cryu i crysisu tebi ko da izlazi kroz usi van...jesam ja kriv sto je far cry bio ogromni grafički napredak u svoje vrijeme?jesam ja kriv što će crysis biti ogromni grafički napredak kad izađe?

jesam ja kriv što milijuni ljudi jedva čekaju tu igru jer je njen prethodnik bio akcijska pucačina s dozom horora i velikom dozom taktiziranja?glupom pričom ali dobrim gemplejom...i super grafikom.


ti vidis samo HL2 i nista vise! ja svaku igru gledam objektivno. i zato priznajem kad igra ima nedostataka.


a ti ko da ne vidiš koliko su protivnici u HL2 tupi naspram rulje iz Far Crya,koliko je igra linearna(isto kao i Far Cry) koliko je priča obična samo zbog bolje prezentacije ispada dobra...


i sta ti znaci no brain fps? no brain fps je serious sam,ides i koljes,ne moras ni ciljati koliko neprijatelja ima na ekranu. isto tako i painkiller.

kakve veze ima far cry s tim? onda je i hl2 no brain. ides naprijed i pucas ,tu i tamo siđeš sa nevjerojatno jebeno funkcionalnog ultra strava improviziranog čamca koji moze ic i po vodi i po cesti bez da imas jedan posto sanse da se razbijes s njim...skocis s 20m visoke cijevi u radioaktivnu močvaru..kurac,nisam izgubio ni jedan hitpoint.


vozis,helici bacaju mine,ti strejfas ljevo desno,onda pucas dok boss helic ne padne i ides dalje....eto ti ga no brain ako cemo po tvom načinu razmišljanja.

Nightyx
04-08-2006, 22:03
O ne sranje u govnima smo do grla evo hardwerskih zahtjeva za CRYSIS. Ma šišaš titu igru kada ovoliko zahtjeva nisam siguran jer ih je već netko stavio ali ak nije evo ih (uhhhhhhhhh).

Minimum Requirements

CPU: Athlon 64 3000+/Intel 2.8ghz
Graphics: Nvidia 6600/X800GTO (SM 2.0)
RAM: 768Mb/1Gb on Windows Vista
HDD: 6GB
Internet: 256k+
Optical Drive: DVD
Software: DX9.0c with Windows XP

Recommended Requirements

CPU: Dual-core CPU (Athlon X2/Pentium D)
Graphics: Nvidia 7800GTX/ATI X1800XT (SM 3.0) or DX10 equivalent
RAM: 1.5Gb
HDD: 6GB
Internet: 512k+ (128k+ upstream)
Optical Drive: DVD
Software: DX10 with Windows Vista

UPS! :scared:

mravojed
04-08-2006, 22:08
računaj da će preporučeno bit još malo veće kad igra dođe. ma isto ko i za oblivion,onaj ko ga pokrene na preporučenoj konfi bez trzanja ja mu kupim tetrapak mljeka.

GrannyKiller
04-08-2006, 22:29
[quote="Prince-Artas":2i8jc58a]mene nešto zanima: odakle njima dx 10 hardver

jel netko zna odgovor[/quote:2i8jc58a]

ma surađuju sa atijem i nvidijom...odatle im

ZC_Someone
05-08-2006, 15:47
[quote="Prince-Artas":3oqpaq9j]mene nešto zanima: odakle njima dx 10 hardver

jel netko zna odgovor

ma surađuju sa atijem i nvidijom...odatle im[/quote:3oqpaq9j]

upravo ovo, mrzim komercijalizaciju igara


nikad nisam rekao da ce crysis biti cisti shit, samo da se bojim da ce biti isti farcry s novom grafikom, novi trailer me uopce nije odusevio (osim grafike), sve me to podsjeca na moju reakciju na quake 4, ocekivao sam dobru igru kad ono linearni shit ciji gameplay se fura na igre prije 4-5 godina
zasto mo je HL2 odlicna, a FarCry prosjecna igra? ja u igrama trazim male orginalnosti, HL2 je bio skoro pa tipicni FPS ali je imao Gravity Gun i Bug Bait (wtf. zasto se rijec b_u_g pretvara u modra lasta, makar imam dobru ideju, reba pisati B_U_G BAIT) i zbog te dvije stvari sam mogao to igrati u nedogled, dok FarCry nije ponudio nista u gameplayu osim velikih otvorenih prostora na kojima si na kraju opet bio ogranicen liticama ili vratima kroz koja si trebao proci tako da taj prostor i nisi mogao previse iskoristiti, mislim da bi FC bio zanimljiviji da je ponudio malo vise lutanja, alternativnih pristupa misijama, vise pristupa odredenim bazama i slobodnog ubijanja po recimo neprijateljskim kampovima a ne striktnog ogranicavanja na izvrsavanje misije (ono daju ti kartu kao u I.G.I-u i ti ides po otocima i radis sto hoces i kad ti se prohtije obavis misiju u gta stilu)

jednostavno imam neki predosjecaj da ce takav biti i crysis i zato sam razocaran dosad videnim je nisu ponudili nista novo, to se tocno dogodilo s SS, jedinica i jedinica i pol su bili zakon, ali se u dvojci to sve izlizalo postalo dosadno

Nightyx
05-08-2006, 16:31
Crysis se drugačiji....nikad do sada tak nešt viđeno....drugačiji osječaj kada gledas shootove i trailere........ma ova če igra rasturati ali samo kod nekih jer su hardwerski zahtjevi PRETJERANI !!!!! :o

O-Okac
05-08-2006, 16:35
kad sam vidio grafiku crysisa na max onda sam mogao istog trena i umrijeti :o

nema te masine koja ce to vrtit na max sljedecih 20 godina :cry:

ja sam gledo slike crysisa na netu i naiso na sliku par faca poredaih
i moj brat je uso u sobu i pito ko su ti ljudi nije uopce skuzi da je to ingame slika :o

Nightyx
05-08-2006, 18:12
ako se ne varam to je slika poredanih jedno te istih glava crnaca?
među prvim slikama koje sam vidio u vezi s crysis-om.

O-Okac
05-08-2006, 18:15
yep da covjek nepovjeruje

Nightyx
05-08-2006, 18:20
Odvrti stranicu iza i pogledaj hardwerske zahtjeve ak već nisi. :o

O-Okac
05-08-2006, 18:23
ja cu moc igrat imam X800GTO :D

al na min

Sporbie
05-08-2006, 22:25
ma vi svi možete međusbno spolno općit (da ne budem nepristojan) ali ja ću na početku nove godine dobit komp od 15k kuna sa DX10 hardverom i slinit ću nad crisisom dan i noć! :D

Nightyx
06-08-2006, 08:59
Ajd nemojmo se sada preseravat..... :roll:

O-Okac
06-08-2006, 09:02
ma vi svi možete međusbno spolno općit (da ne budem nepristojan) ali ja ću na početku nove godine dobit komp od 15k kuna sa DX10 hardverom i slinit ću nad crisisom dan i noć! :D

kad dobijes reci di zivis tak da ti ja komp ulastim :twisted:

ontopic: jel ono sa komplentom unistenjem okoline istina ili ne?

(bilo bi zakon se zabit tenkom u kucu) :D

Nightyx
06-08-2006, 09:07
vjerojatno je istina ali samo na takvim kućicama a možda samo pokazuju fiziku igre i odlamanje komada kuće....ali svakako dobro izgleda.

Nightyx
04-11-2006, 16:54
Evo šta radi dx10.
OVO MORATE VIDJETI:
http://www3.incrysis.com/incrysis_dot_c ... ration.wmv (http://www3.incrysis.com/incrysis_dot_com_dx10_demonstration.wmv)
:shock: RIGHT CLICK SAVE TARGET AS ak želite downoloadati

kikl0p
04-11-2006, 17:06
Evo šta radi dx10.
OVO MORATE VIDJETI:
http://www3.incrysis.com/incrysis_dot_c ... ration.wmv (http://www3.incrysis.com/incrysis_dot_com_dx10_demonstration.wmv)
:shock: RIGHT CLICK SAVE TARGET AS ak želite downoloadatidaj kaj si puko 84mb

goGAMERo
04-11-2006, 17:07
Evo šta radi dx10.
OVO MORATE VIDJETI:
http://www3.incrysis.com/incrysis_dot_c ... ration.wmv (http://www3.incrysis.com/incrysis_dot_com_dx10_demonstration.wmv)
:shock: RIGHT CLICK SAVE TARGET AS ak želite downoloadati



Service Temporarily Unavailable
The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

To mi javi?!?

Nightyx
04-11-2006, 17:11
neznam u ćemu je problem probaj otići na http://www.incrysis.com/Stamo imaš odmah na početku za downoloadati.

Nightyx
04-11-2006, 17:16
nemojte to skidati to je neko conan jebemu podvalili na offical siteu... :rotfl: al ak hoćete probajte meni nešt nije u redu s playerima jer kada pustim triler bude mi sve nekako zbunjeno u zeleno, crveno ,plavoj boji nekako se mutavo miješaju neznam u čem je problem ali znam da to nema veze sa trailerom neg je do mog kompa.

Asai
04-11-2006, 17:53
Nadam se da sam pomogao,ako je netko već stavio link,sorry,žurim pa ne stignem čitat postove.

http://www.crovortex.com/novosti/clanak-2320.html

g@ngreŁ
04-11-2006, 21:35
igra je pre realna......mislim previše realna......samo ima jedan mali problem....prave odličnu igru koju će moći igrati dvoje ljudi.......

Nightyx
04-11-2006, 21:51
ma što realnije to bolje. 8)

W3DR4N
04-11-2006, 21:51
igra je pre realna......mislim previše realna.......

Da, imaš pravo, zbilja je. I sam dvaput tjedno čistim zaleđene otoke od invazija aliena...

Nightyx
04-11-2006, 22:17
igra je pre realna......mislim previše realna.......

Da, imaš pravo, zbilja je. I sam dvaput tjedno čistim zaleđene otoke od invazija aliena...

Kak može biti previše realna?? :o

mravojed19
04-11-2006, 23:03
igra je pre realna......mislim previše realna.......

Da, imaš pravo, zbilja je. I sam dvaput tjedno čistim zaleđene otoke od invazija aliena...

pa dobro,znamo da nije na to mislio pod pojmom "realna" :rotfl:

Nightyx
04-11-2006, 23:05
igra je pre realna......mislim previše realna.......

Da, imaš pravo, zbilja je. I sam dvaput tjedno čistim zaleđene otoke od invazija aliena...

pa dobro,znamo da nije na to mislio pod pojmom "realna" :rotfl:

neki baš moraju poklapati, a šta ćeš....inače igra če biti dobra pa makar bila realna na bilo koji način (barem mislim).

dugi
04-11-2006, 23:06
Po meni igra godine ako ne i vise od toga.

Nightyx
04-11-2006, 23:12
Još ćemo vidjet ako i izađe ove godine uopće. :?

dugi
04-11-2006, 23:18
Nisam ni mislio na ovu godinu jer je odgodjen za 4. mjesec iduce godine.

Burek_fr0m_SPACE
05-11-2006, 02:12
Po meni igra godine ako ne i vise od toga.
Priglupa izjava, usudio bih se reći. Dajte ljudi, ostavite se hypea i sačekajte da zaigramo igru, pa ćemo je onda proglašavat igrom milenijuma ili ko zna čime već...

Asai
05-11-2006, 03:29
igra je pre realna......mislim previše realna.......

Da, imaš pravo, zbilja je. I sam dvaput tjedno čistim zaleđene otoke od invazija aliena...

W3dr4n3..znaš šta-....ako oćeš realno prijavi se u marince,u kurac..počinješ mi ić na nerve.Daj nemoj ubijat gušt svima,zbilja si pretjerao.

W3DR4N
05-11-2006, 04:19
Protukomentar je sukladan komentaru.
Da je to rekao za ovaj Armed Assault šta dolazi, okej, ipak se na njemu vidi da se proizvođači ne šale i da pokraj svakog računala na kojem rade imaju zaljepljen listić "radimo realnu igru". Sve pet, Crysis puca na zabavu. I čemu onda komentar da je prerealan?

Nightyx
05-11-2006, 08:36
Protukomentar je sukladan komentaru.
Da je to rekao za ovaj Armed Assault šta dolazi, okej, ipak se na njemu vidi da se proizvođači ne šale i da pokraj svakog računala na kojem rade imaju zaljepljen listić "radimo realnu igru". Sve pet, Crysis puca na zabavu. I čemu onda komentar da je prerealan?

To ni meni nije jasno kak može biti preprealan otkud sad to pa večina igara i guraju prema realnosti i da bi se igrač neke igre osječao što ugodnije i bolje dok "drži" neki M4...Zašto sada prepucavanja od toga šta sad ako će crysis biti najrealnija igra do sada napravljena, pa ljudi se trude tak nešt napraviti a ak se netkom to nesviđa ko mu je kriv neće sada zbog njega ukinit izlazak igre, kako bi je s****** da nebude realna, dajte ljudi pa realnost se danas traži u igrama, a u današnje vrijeme realnost prvenstveno dolazi iz grafike, zvuka, fizike....itd. nismo više u 98`.

dugi
05-11-2006, 09:25
Po meni igra godine ako ne i vise od toga.
Priglupa izjava, usudio bih se reći. Dajte ljudi, ostavite se hypea i sačekajte da zaigramo igru, pa ćemo je onda proglašavat igrom milenijuma ili ko zna čime već...

Cuj ti Burek usudio si se malo previse.Pogledaj i procitaj hrpu najava po netu pa to usporedi sa najavama za ostale igre koje dolaze.Ja ne vidim koja bi to igra mogla ugroziti Crysis u iducoj godini.Nova medalja ce imati red spijunskih red akcijskih misija a to sumljam da ce ispasti dobro,za Ruse se nezna hoce li ili nece izbaciti vec zaboravljeni fps itd.Kod mene nikakve sumlje nema jer tesko da ce zajebati ovo remek djelo osim mozda sa previsokim hardverskim zahtjevima ali to ce ipak biti opravdano onom nenormalno dobrom grafikom.

goGAMERo
05-11-2006, 10:27
igra je pre realna......mislim previše realna.......

Da, imaš pravo, zbilja je. I sam dvaput tjedno čistim zaleđene otoke od invazija aliena...

W3dr4n3..znaš šta-....ako oćeš realno prijavi se u marince,u *****..počinješ mi ić na nerve.Daj nemoj ubijat gušt svima,zbilja si pretjerao.[/quote

Brate, shvatiti ćeš jednog dana da W3DR4N na kraju uvjek i ima pravo...

Gledaj crysis prenapuhavaju... Sve se svodi oko te neviđene grafike i DX 10 priča! U biti čisto ga i rade kao DX 10 prezentaciju...

Nightyx
05-11-2006, 10:30
igra je pre realna......mislim previše realna.......

Da, imaš pravo, zbilja je. I sam dvaput tjedno čistim zaleđene otoke od invazija aliena...

W3dr4n3..znaš šta-....ako oćeš realno prijavi se u marince,u *****..počinješ mi ić na nerve.Daj nemoj ubijat gušt svima,zbilja si pretjerao.[/quote

Brate, shvatiti ćeš jednog dana da W3DR4N na kraju uvjek i ima pravo...

Gledaj crysis prenapuhavaju... Sve se svodi oko te neviđene grafike i DX 10 priča! U biti čisto ga i rade kao DX 10 prezentaciju...

Nevjerujem da ga baš prave za DX10 jer i bez njega izgleda fantastično ali da ga rade i za DX10 to je sasvim OK.

DrunkyDuck
05-11-2006, 10:34
Slazem se sa burekom, a to sto je dignut hype za igru ne znaci da ce biti dobra, a jos manje hit godine.

Iz najava, aduti Crysisa su grafika i fizika. Ako je to dovoljno za "igru godine" onda je gaming stvarno daleko dogurao.

Ne ocekujem puno od ovog DX10 screensavera (EA), ali, tko zna.

Nightyx
05-11-2006, 10:38
Dovoljno dobar dokaz da će igra biti dobra i sa DX9. Mogućnosti su velike.
http://www3.incrysis.com/E3_shaky/Tomsh ... meplay.zip (http://www3.incrysis.com/E3_shaky/TomshardwareCrysisGameplay.zip)
right click save target as

goGAMERo
05-11-2006, 11:43
Baš gledam taj gameplay video i ono istina je da sve to impresionira, i igrafika i odličnaaaa fizika, ovako nešto nisam vidio, ali ipak priča na kraju kvari ukupni dojam, jer je totalno debilno zamišljena...

Burek_fr0m_SPACE
05-11-2006, 12:01
Baš gledam taj gameplay video i ono istina je da sve to impresionira, i igrafika i odličnaaaa fizika, ovako nešto nisam vidio, ali ipak priča na kraju kvari ukupni dojam, jer je totalno debilno zamišljena...
CryTekovci su čudne biljke... Kod većine prehypeovanih igara, samo su važni screenshoti i ljudi se na to pale i onda na kraju to ispadne jedan veliki tech-demo. Međutim, Far Cry je i počeo kao tech-demo za neVidijine grafičke koji je prikazivao tropska ostrva i ko bi rekao - to se na kraju izrodilo u jako dobru igru. Izgleda da ni Crysis neće mnogo odstupati od dosadašnjeg koncepta izrade priče. Naime, čitav koncept smrznute džungle je nastao kada je nekome u Cryteku palo na pamet da, vježbe radi, smrznu one džungle iz FarCryja... i to im se svidi, smotaju neku priču upitne koherentnosti oko toga i - eto ga Crysis. Stoga ne znam šta da kažem, ako im je uspjelo prvi put, velike su šanse da im uspije i drugi put. Ali definitivno neću Crysis proglašavati igrom godine sve dok je ne zaigram, a bome i dok ne zaigram i konkurenciju. Don't believe the hype!

IgGy
05-11-2006, 12:19
Protukomentar je sukladan komentaru.
Da je to rekao za ovaj Armed Assault šta dolazi, okej, ipak se na njemu vidi da se proizvođači ne šale i da pokraj svakog računala na kojem rade imaju zaljepljen listić "radimo realnu igru". Sve pet, Crysis puca na zabavu. I čemu onda komentar da je prerealan?

Ma ekipa misli na estetsku predodzbu igre :) Svima je jasno da Crysis sam po sebi ne moze biti realan u onoj mjeri u kojoj je bio, ne znam, Operation Flashpoint jer na takav oblik realnosti niti ne cilja.

Ekipa ne misli na mehaniku igre i setting, vec na estetsku predodzbu igre, odnosno graficki izgled i fizikalna svojstva koji, ako mozemo suditi prema in-game trailerima, djeluju poprilicno realisticno.

dugi
05-11-2006, 12:21
Prica, ni COD bilo koji dio nema nikakvu pricu pa jel to mana tim igrama.Nikako prica je tu reda radi.Za dobar fps najbitnija je atmosfera tj da se sazivis sa igrom a to bez nabrijane akcije i dobre grafike tesko ide.Zato se ja na pricu uopce neobazirem.Pa ne pricamo o filmovima valjda.Film bez dobre price nije dobar film,to pravilo za igre ne vazi.Naravno avanture se baziraju na dobroj prici,fps-ovi ne nuzno.

Burek_fr0m_SPACE
05-11-2006, 12:29
Naravno avanture se baziraju na dobroj prici,fps-ovi ne nuzno.
Istina. Ali nekada zna samo dodatno začiniti stvari... kao što je to uradio mnogima (a i meni) all-time favourite Half-Life.

Prince-Artas
05-11-2006, 12:55
koliko priča u crysisu bila debilna svejedno će se igra kupovat ko luda i već spomenuti flashpoint je po meni kvalitetnija igra i od far crya ali i od samog crysisa ali nikad nije postigla toliki uspjeh

i ovaj šta tvrdi da će crysis biti igra godine neznam po čemu je to zaključio, i već spomenuti armed assault će vjerojatno bit puno bolja od crysisa

mravojed19
05-11-2006, 13:01
ne kazem da će priča bit dobra ali zasto ste je svi osudili kao lošu uzasnu smješnu debilnu?i to prije nego je igra izasla?

sjećam se da su prije u pisipleju govorili kako fear ima lošu priču,kako će to upropastit igru itd..

Nightyx
05-11-2006, 13:03
Priča se priča a nakraju čudi. :?

Prince-Artas
05-11-2006, 13:03
ne kazem da će priča bit dobra ali zasto ste je svi osudili kao lošu uzasnu smješnu debilnu?i to prije nego je igra izasla?

sjećam se da su prije u pisipleju govorili kako fear ima lošu priču,kako će to upropastit igru itd..

neće bit igra loša ali reć da će bit goty je glupost

goGAMERo
05-11-2006, 13:17
Prica, ni COD bilo koji dio nema nikakvu pricu pa jel to mana tim igrama.Nikako prica je tu reda radi.Za dobar fps najbitnija je atmosfera tj da se sazivis sa igrom a to bez nabrijane akcije i dobre grafike tesko ide.Zato se ja na pricu uopce neobazirem.Pa ne pricamo o filmovima valjda.Film bez dobre price nije dobar film,to pravilo za igre ne vazi.Naravno avanture se baziraju na dobroj prici,fps-ovi ne nuzno.


U biti jednim djelom se slažem, jer i u FEAR-u, koji prema nekima ima odličnu priču, treba fakat naći dobar razlog koji bi opravdao onoliko krvi u igri... Tako je i uvećini drugih...

A opet s druge strane, debilno izgleda, kada zanemariš priču te se osjećaš kao neki "vojnik" koji nema pametnijeg posla nego napucavati se...

dugi
05-11-2006, 13:30
Ma sva ta filozofiranja oko price mi idu na jetra .Igra je dobra ako je zabavna.Nekome ce biti zabavna nekome nece a vecini hoce :) .

Sonic_Moronic
05-11-2006, 13:53
Meni treba dobra priča, inače mi nekako ostane praznina kad pređem igru :|

Asai
05-11-2006, 14:18
Max Payne je ownao što se tiče priče. Ja sam buljio još nekih 5 minuta sav u čudu kad sam prešao igru i prvi i drugi dio.Crysis je malo labav na tom polju,jer fora sa alienima je prožvakana skoro koliko i WW2.No grafika i fizika će bit na nivou i svakako će bit gušt odigrat igru.

mravojed19
05-11-2006, 22:48
neš sam sjebo pa sam si editiro post.

Nightyx
06-11-2006, 08:43
Max Payne je ownao što se tiče priče. Ja sam buljio još nekih 5 minuta sav u čudu kad sam prešao igru i prvi i drugi dio.Crysis je malo labav na tom polju,jer fora sa alienima je prožvakana skoro koliko i WW2.No grafika i fizika će bit na nivou i svakako će bit gušt odigrat igru.

Upravo tako nitko ni nemisli da će crysis biti hit zbog priče i takvih stvari, jer kakva god bila priča on će biti hit zbog grafike i fizike.

g@ngreŁ
06-11-2006, 09:49
Max Payne je ownao što se tiče priče. Ja sam buljio još nekih 5 minuta sav u čudu kad sam prešao igru i prvi i drugi dio.Crysis je malo labav na tom polju,jer fora sa alienima je prožvakana skoro koliko i WW2.No grafika i fizika će bit na nivou i svakako će bit gušt odigrat igru.

Upravo tako nitko ni nemisli da će crysis biti hit zbog priče i takvih stvari, jer kakva god bila priča on će biti hit zbog grafike i fizike.

tko će gledati na priču pored fizike ko u stvarnosti..... 8)

Nightyx
06-11-2006, 09:55
Max Payne je ownao što se tiče priče. Ja sam buljio još nekih 5 minuta sav u čudu kad sam prešao igru i prvi i drugi dio.Crysis je malo labav na tom polju,jer fora sa alienima je prožvakana skoro koliko i WW2.No grafika i fizika će bit na nivou i svakako će bit gušt odigrat igru.

Upravo tako nitko ni nemisli da će crysis biti hit zbog priče i takvih stvari, jer kakva god bila priča on će biti hit zbog grafike i fizike.

tko će gledati na priču pored fizike ko u stvarnosti..... 8)

Danas je najvažnija grafika i fizika, a za zvuk, glazbu i priču većinu gamera boli k****!!

g@ngreŁ
06-11-2006, 09:59
Max Payne je ownao što se tiče priče. Ja sam buljio još nekih 5 minuta sav u čudu kad sam prešao igru i prvi i drugi dio.Crysis je malo labav na tom polju,jer fora sa alienima je prožvakana skoro koliko i WW2.No grafika i fizika će bit na nivou i svakako će bit gušt odigrat igru.

Upravo tako nitko ni nemisli da će crysis biti hit zbog priče i takvih stvari, jer kakva god bila priča on će biti hit zbog grafike i fizike.

tko će gledati na priču pored fizike ko u stvarnosti..... 8)

Danas je najvažnija grafika i fizika, a za zvuk, glazbu i priču većinu gamera boli k****!!

dobro gleda se i priča....nije baš da ga boli k****........al fizika i grafikaa su jedne od bitnijih......još pogotovo kada su tako dobro napravljene i istaknute......... :rotfl:

Asai
06-11-2006, 11:00
Pa nekako je najbolje imati "The whole package",ne!? Je ti bolja treba sa dobrim dupetom,a bez sisa,treba sa dobrim sisama,a bez dupeta,ili biš najradije trebu koja ima oboje!? :) E,i mislio sam...samo je problem što su danas takve rijetke.I cure i igre(koje imaju sve). :(

mravojed19
06-11-2006, 11:26
ma nisu ima ih na mom faksu kolko oceš :D

evo,jucer sam pogledao sveukupno 45min filmića o crysisu...

po meni je to nešto nevjerojatno.


asteroid je lupio u zemlju,sjevernokorejska vlada je brzo okupirala otok,a američke specijalne jedinice su se ubacile nakon toga.znači priča američkih holivudskih filmova vulgaris.nisam spomenuo i izvanzemaljce koji izgledaju uber cool.

oruzja su perfektna,puškica kojoj mozes maknut prigušivač,koristit je ko snajper,i bacač granata,onda neke strelice koje neprijatelji ni ne osjete,i kad stisneš neki kurac svi koje si pogodio strelicom samo zaspu pa ih mozes doc ubit.

naravno ima još puno drugih oruzja.

glazba koja svira kad doletite na otok pristaje igri ko rukavica ruci,fenomenalno nešto.zvuk super....neprijatelji čuju kad se provlačite kroz grmlje koje se naravno ponaša prema zakonima fizike koja je negdje 3 koplja bolja od half life 2 fizike.

koristenje fizike za prednost nad neprijateljem je isto vrlo istaknuta.

grafika pridonosi tome da se osjećaš ko da hodaš kroz fakin prašumu, vojnici pričaju na sjevernokorejskom,kad počne pucnjava nastane kaos jer minigun pokosi pol prašume,i od oblaka dima koje vjetar nosi i drveća koja se srusilo ne vidis nista.LOL

tip ima i ful bolesno power odijelo,sluzi za brze trcanje,veću otpornost itd,ima gravity boots,izgleda cool,a funkcije odijela se koriste samo po jedna u isto vrijeme. znači ako oceš bjezat onda uključis speed...da ne govorim da je nadogradivo,nešto govore da će bit i nešto kao active kamuflaz,tipa predator.

tona vozila,šta ćeš ubijat jednog po jednog kad im se zabiješ kamionom u barake i ode sve u k.

ovo je samo jedan dio igre,drugi je zaleđeni otok,mogu mislit kako to izgleda,vjerojatno potpuna promjena atmosfere i glazbe..ma zakon.

g@ngreŁ
06-11-2006, 12:31
Pa nekako je najbolje imati "The whole package",ne!? Je ti bolja treba sa dobrim dupetom,a bez sisa,treba sa dobrim sisama,a bez dupeta,ili biš najradije trebu koja ima oboje!? :) E,i mislio sam...samo je problem što su danas takve rijetke.I cure i igre(koje imaju sve). :(

normalno da je bolje sve.....ali rijetke su igre koje imaju baš sve.....

Burek_fr0m_SPACE
06-11-2006, 16:02
A to vam je kao razlika između turbo-folka i neke klasične ili čak progressive muzike, npr. I uz turbo folk ljudi se vesele, piju, pjevaju, lupaju flaše od glavu, ne znaju kud će od sreće... iako je turbo folk, kao takav, totalno lišen ikakvog zdravog razuma i umjetničkog izričaja. Dok, recimo, u nekoj malo "inteligentnijoj" muzici se uživa polako, uz i divljene melodiji, tekstu, vokalima itd., takva muzika potiče na razmišljanje, na preispitivanje nekih stvari i sl. Uglavnom, hoću reći da igra može biti zabavna i bez ikakve priče i/ili mozganja (Q3A), ali ipak kada se tu ukombinuju dobar dizajn, priča koja se polako odmotava i dovoljno je interesantna da drži igrača pred ekranom, muzika, dobar voice acting i sl... onda se dobiju pravi dragulji poput Half-Lifea, Max Paynea, Morriwinda, itd., te nakon završetka igre u sjećanju igrača ostaje jedno nezaboravno iskustvo.

dugi
06-11-2006, 16:10
A to vam je kao razlika između turbo-folka i neke klasične ili čak progressive muzike, npr. I uz turbo folk ljudi se vesele, piju, pjevaju, lupaju flaše od glavu, ne znaju kud će od sreće... iako je turbo folk, kao takav, totalno lišen ikakvog zdravog razuma i umjetničkog izričaja. Dok, recimo, u nekoj malo "inteligentnijoj" muzici se uživa polako, uz i divljene melodiji, tekstu, vokalima itd., takva muzika potiče na razmišljanje, na preispitivanje nekih stvari i sl. Uglavnom, hoću reći da igra može biti zabavna i bez ikakve priče i/ili mozganja (Q3A), ali ipak kada se tu ukombinuju dobar dizajn, priča koja se polako odmotava i dovoljno je interesantna da drži igrača pred ekranom, muzika, dobar voice acting i sl... onda se dobiju pravi dragulji poput Half-Lifea, Max Paynea, Morriwinda, itd., te nakon završetka igre u sjećanju igrača ostaje jedno nezaboravno iskustvo.


A jesu ti usporedbe svaka cast.Bas si filozof i pol.Inace meni su nezaboravana iskustva upravo kada se mozak iskljuci te donja glava preuzme potpunu kontrolu.U tim trenucima ja i moja bolja polovica ne brijemo previse na inteligenciju ako me kuzis kaj hocu reci.Ovo je samo jos jedna glupa usporedba na razini tvoje.

mravojed19
06-11-2006, 16:27
bureku usporedba ti je u najmanju ruku čudna :D

Burek_fr0m_SPACE
06-11-2006, 17:01
Kako god... uglavnom, moje mišljenje je da bi u igrama trebalo biti umjetnosti.

Prince-Artas
06-11-2006, 19:18
bureku usporedba ti je u najmanju ruku čudna :D

meni je ok usporedba

DrunkyDuck
06-11-2006, 22:15
Kako god... uglavnom, moje mišljenje je da bi u igrama trebalo biti umjetnosti.

Jos mi se cini da kad su developeri skupina entuzijasta koji zapravo rade igru iz vlastitog gusta, sama igra time dobije dusu i postaje nesto vise. (Fahrenheit, npr.)

A kad je rijec o cistoj zaradi dobijemo tehnicki savrsen (skoro) proizvod koji brzo padne u zaborav.

Burek_fr0m_SPACE
06-11-2006, 23:54
Jos mi se cini da kad su developeri skupina entuzijasta koji zapravo rade igru iz vlastitog gusta, sama igra time dobije dusu i postaje nesto vise. (Fahrenheit, npr.)
Da, ali nažalost, nema mnogo takvih. Fahrenheit je bio dobar jer je imao nesvakidašnju, ali dovoljno zanimljivu priču koja je nadoknađivala nešto slabiju tehničku izvedbu (bar za oči većine igrača) i priča je ta koja je bukvalno vukla igrača prema kraju igre. U svakom slučaju, slažem se s ovim što DrunkyDuck kaže, ne treba mnogo, dovoljno je početi igru smatrati kao nešto više od proizvoda i ostalo će doći samo po sebi.

Nightyx
09-11-2006, 12:27
Šta mislite hoće li se Crysis igrati više nego što se igrao Far Cry??

Asai
09-11-2006, 12:34
Da,ukoliko dovoljno ljudi bude imalo hardver za to pokrenut

W3DR4N
09-11-2006, 12:34
Od kuda podatak koliko se uopće igrao FarCry?

Burek_fr0m_SPACE
09-11-2006, 12:36
Da,ukoliko dovoljno ljudi bude imalo hardver za to pokrenut
Ma hoće... dajte, pa ne mora kod svih igra izgledati onako kakvom je oni pokazuju na screenshotima. A uostalom i sami su izjavili da će igra propisno radit na kompovima iz zadnje tri godine, stoga se ne brinite previše...

Asai
09-11-2006, 12:36
Od kuda podatak koliko se uopće igrao FarCry?

Lol,pa zar sve mora biti poduprijeto dokazima!? To je bilo pitanje onako...bzvz...ajmo recimo gledati po prodanim primjercima..

Nightyx
09-11-2006, 12:40
Od kuda podatak koliko se uopće igrao FarCry?

To sam pitao više onak da kažete iz svog mišljenja pa nemoraš odma spuštati moje pitanje. Praviš se lud ili?? Ja sam napisao šta MISLITE . :o

W3DR4N
09-11-2006, 15:02
Nisam mislio spuštati išta. Krivi dojam.
Igrat će se manje više jednako kao FarCry, tek u nijansama slabije, jer je ipak samo nastavak, gdje HD show-off otok više nije novost. Manje više stoji ovako. Većina će jednom odigrati SP i nanovo odigrati tek pokoji zanimljiviji level. Uporniji će igru odigrati dva puta, treći put započeti i doći do trećine, kad većina pucačina počinje gubiti prvobitnu zanimljivost. MP naravno neće igrati nitko, kao ni kod FC-a.

dugi
09-11-2006, 15:26
Nisam mislio spuštati išta. Krivi dojam.
Igrat će se manje više jednako kao FarCry, tek u nijansama slabije, jer je ipak samo nastavak, gdje HD show-off otok više nije novost. Manje više stoji ovako. Većina će jednom odigrati SP i nanovo odigrati tek pokoji zanimljiviji level. Uporniji će igru odigrati dva puta, treći put započeti i doći do trećine, kad većina pucačina počinje gubiti prvobitnu zanimljivost. MP naravno neće igrati nitko, kao ni kod FC-a.

Skidam ti kapu ovo si jako dobro obrazlozio.Vjerovatmo ce i biti tako kako kazes.Ipak za nadati se da ce mozda ipak biti i kavalitetniji nego sto je bio Far Cry kojeg i danas ponovno igram nakon dva puna prolaza.Ipak sam pronasao motiva jer sam promjenio pol kompa i poskidao sve patcheve .Ali definitivno nije to kao u prvom prolazu makar mi je i sada zanimljivija nego skoro sve nove igre koje imam intalirane na kompu.Ako pogode pravu atmosveru tj ako igru uspiju napraviti napetu od pocetka do kraja uz onakav prikaz tesko da mogu fulati.U stvari ako se i veslim nekoj novoj igri onda je to upravo ova igra.

UND34D
09-11-2006, 15:51
Da bih pokrenulo trebat ce Direct X 10 graficka (ja mislim).Igra je savrsenstvo :wink:

Nemesis
09-11-2006, 16:12
Od kuda podatak koliko se uopće igrao FarCry?

nece.a i ako hoce onda zbog far crya.meni je far cry zakon.

goGAMERo
09-11-2006, 16:15
Da bih pokrenulo trebat ce Direct X 10 graficka (ja mislim).Igra je savrsenstvo :wink:

Igra će bez problema raditi na DX9 graf.karticama, bar po riječim glavnog admina Crysisa službenog foruma, ali navodno će biti potrebna Vista, mada mislim da će se i to promjeniti do izlaska same igre! :)

goGAMERo
09-11-2006, 17:33
Sradit na kompovima iz zadnje tri godine
tri godine? ček malo, ako je tako (čisto sumnjam) onda kanta koja je vrtjela far cry može vrtjeti i ovo?!?!?!?!

Gledaj jedan AMD-ov Athlon 64 3200+, 1 GB RAM-a te 7600 GT biti će sasvim dovoljni za medium detalje...

goGAMERo
09-11-2006, 17:37
znači 3200+, 2GB RAM-a i 6600GT SLi će bit dovoljno za ugodan gaming, kulj, onda fuck DX10

Pa vidi malo sam se raspitivao kod glavnog admina crysis foruma, i inače on kaže, da će recimo sretnici sa X1900 serijom moći čak uživati na visokim detaljima, ali nažalost, morati će isljučiti neki motion blur novi efekat koji ne podrzava sm3 :(

Burek_fr0m_SPACE
09-11-2006, 19:51
iskreno briga me, ako bude išlo na medium-high detaljima sa navedenom konfom onda mogu i bez tih pikanterija, BTW po tome ispada da će biti manje zahtijevan od obliviona
Ljudi moji, vi uporno pričate "hoće li se to moći pokrenuti na mom kompu"... Pa naravno da neće biti manje zahtjevan od Obliviona. Ali imajte na umu da se i Oblivion može igrati sasvim ugodno s 2 GHz procom, 512 MB RAMa i 9600 SE grafičkom ako se podešavanja adekvatno postave. Ja Crysis planiram igrat na svojoj kanti sa Athlonom64 3000+ Venice, 1 GB RAMa i GF 6600GT. To sam sve i uzeo zbog Obliviona, a za slijedeći upgrade ću sačekati... vjerovatno do novog TESa...

Nightyx
10-11-2006, 08:24
Da bih pokrenulo trebat ce Direct X 10 graficka (ja mislim).Igra je savrsenstvo :wink:

Igra će bez problema raditi na DX9 graf.karticama, bar po riječim glavnog admina Crysisa službenog foruma, ali navodno će biti potrebna Vista, mada mislim da će se i to promjeniti do izlaska same igre! :)

Neće trebati vista možeš i na xp.

FearLess
10-11-2006, 10:19
Crysis ce biti igriv na grafickim karticama sa SM3.0 znaci geforce 6,7 i 8 serija i radeon X1 i X2 serija


Minimum Requirements

CPU: Athlon 64 3000+/Intel 2.8ghz
Graphics: Nvidia 6200 or ATI X1300 - Shader Model 2.0
RAM: 768MB on Windows XP or 1GB on Windows Vista
HDD: 6GB
Internet: 256k+
Optical Drive: DVD
Software: DX9.0c with Windows XP


Recommended Requirements

CPU: Dual-core CPU (Athlon X2/Pentium D)
Graphics: Nvidia 7600GT or ATI X1800GTO (SM 3.0) or DX10 equivalent
RAM: 1.5GB+
HDD: 6GB
Internet: 512k+ (128k+ upstream)
Optical Drive: DVD
Software: DX9.0c with Windows XP

http://www.crysis-online.com/forum/inde ... opic=746.0 (http://www.crysis-online.com/forum/index.php?topic=746.0)

Nightyx
10-11-2006, 19:42
VAŽNO!!!!!

KAKO STE POKRETALI FAR CRY NA HIGH DETALJIMA TAKO ĆE VAM RADITI CRYSIS NA MINIMUM DETALJIMA. potvrđeno sa offical sitea tamo je to najnovija vijest.:D

coki
10-11-2006, 20:05
Gledao sam trailer ,super je

coki
10-11-2006, 20:08
I ja imam taman po preporučenom za Crysis:

CPU AMD Athlon64 X2 4200+ BOX, dual core, Sck939
GeForce 7600 GT PCI-e
HDD 200 GB
1,5 GB RAMA

Burek_fr0m_SPACE
11-11-2006, 00:37
VAŽNO!!!!!

KAKO STE POKRETALI FAR CRY NA HIGH DETALJIMA TAKO ĆE VAM RADITI CRYSIS NA MINIMUM DETALJIMA. potvrđeno sa offical sitea tamo je to najnovija vijest.:D
Nekako mi je teško povjerovati u to... Ali valjda je moguće.

Nightyx
11-11-2006, 08:54
Evo šta piše na stranici in crysis: :D a sada ti zakljući po svom.

Apparently you'll be able to run Crysis on minimum if you can run Far Cry on high settings. Roughly, anyhow.

Nightyx
11-11-2006, 09:01
Coool! :o

http://www4.incrysis.com/screenshots/061111-4.jpg
http://www4.incrysis.com/screenshots/061111-5.jpg
http://www4.incrysis.com/screenshots/061111-6.jpg
http://www3.incrysis.com/screenshots/061111-2.jpg
http://www3.incrysis.com/screenshots/cr ... ht_day.jpg (http://www3.incrysis.com/screenshots/crysis-shack_bright_day.jpg)
http://www3.incrysis.com/screenshots/cr ... de-day.jpg (http://www3.incrysis.com/screenshots/crysis-carrier--outside-day.jpg)
http://www3.incrysis.com/screenshots/cr ... ns-day.jpg (http://www3.incrysis.com/screenshots/crysis-view-mountains-day.jpg)

mravojed19
11-11-2006, 09:45
brdo filmica na youtubu je još puuno bolje od slicica. :D

Nightyx
11-11-2006, 09:58
ali loša kvaliteta.

mravojed19
11-11-2006, 11:33
istina,gadna rezolucija,ipak,vidi se punnno više nego na običnim slikama, ali imaš i na http://www.gametrailers.comSu hd kvaliteti filmice.

Kenyi
11-11-2006, 13:15
a kad izlazi?

Burek_fr0m_SPACE
11-11-2006, 13:43
Release Date: Q1 2007 (according to Gamespot)

Nightyx
11-11-2006, 15:01
istina,gadna rezolucija,ipak,vidi se punnno više nego na običnim slikama, ali imaš i na http://www.gametrailers.comSu hd kvaliteti filmice.

hvala :pray:

Nightyx
12-11-2006, 13:15
Skinio sam jedan od 24 MB i jedan od 100 MB naravno HD odlični su.

goGAMERo
18-11-2006, 13:39
http://img197.imageshack.us/my.php?imag ... 4df2rp.jpg (http://img197.imageshack.us/my.php?image=comparison018mx4df2rp.jpg)


Nevjerovatno

FearLess
18-11-2006, 13:46
fotorealisticno do bola
Crysis ce da pokaze premoc PC grafike nad konzolama zasigurno, a jeli ko vidio kako ce izgledati flight simulator na dx 10

goGAMERo
18-11-2006, 13:47
fotorealisticno do bola
Crysis ce da pokaze premoc PC grafike nad konzolama zasigurno, a jeli ko vidio kako ce izgledati flight simulator na dx 10

Samo što ćemo se za tu realistiku trebati naoružati sa po jednim c2d-om, 2 gb ram-a i 8800 gtx

FearLess
18-11-2006, 13:51
To znam i ne c2d vec c2q

mravojed19
18-11-2006, 14:27
http://img197.imageshack.us/my.php?image=comparison018mx4df2rp.jpg


Nevjerovatno

Jebote led.. :shock: ja ne mogu vjerovat..

goGAMERo
18-11-2006, 15:38
To znam i ne c2d vec c2q

da :rotfl:

W3DR4N
18-11-2006, 15:40
fejk

DrunkyDuck
18-11-2006, 16:24
Sorry Vedran:

http://uk.electronicarts.se/games/8456/Screenshots/

2. i 3. screenshot u prvom redu.

W3DR4N
18-11-2006, 16:31
Svi fejkaju shotove. EA, Konami, Microsoft, younameit..

mravojed19
18-11-2006, 16:33
Je to su rekli svi i za screenshotove od Feara,pa je ispalo da igra stvarno tako izgleda.

Crysis izgleda ovako,barem na filmicima u hd kvaliteti.

Burek_fr0m_SPACE
18-11-2006, 17:29
A zašto bi ti screenshotovi morali biti fejk? Pa takve su slike mogle biti ispljunute i sa prošlogodišnjom tehnologijom, samo za znatno manjim framerateom. Meni se uopšte ne čine kao fake.

Nightyx
18-11-2006, 17:43
Kako bilo morate priznati da su shootovi jako realistični.

Burek_fr0m_SPACE
18-11-2006, 18:04
A to niko ne osporava. Ljudi su uzeli fotke i JAKO se potrudili da igra izgleda baš tako... Vjerovatno ralog tomu jeste što su ovaj put ljudi (CryTek tim) stvarno posjećivali takva mjesta da bi mogli sagledati sve te detalje i po tome raditi. Jer dok su FarCry radili, džunglu su vidjeli samo na TV...

Nightyx
18-11-2006, 18:04
Far Cry :pray:

goGAMERo
18-11-2006, 21:38
Pogledajte ovo :shock:

http://selectivegamers.com/images/stori ... sis_23.jpg (http://selectivegamers.com/images/stories/news-pc/Crysis_23.jpg)

Kron
18-11-2006, 21:41
dajem ja livo mudo da to nije in game

DrunkyDuck
18-11-2006, 21:42
Na dasku s njime.

CAP!

Kron
18-11-2006, 21:45
i sto onda, ostanu mi druga tri :P


inace, ako ovako bude in game.......razmislit cu o nabavi

goGAMERo
18-11-2006, 21:47
i sto onda, ostanu mi druga tri :P


inace, ako ovako bude in game.......razmislit cu o nabavi

nove grafičke kartice pa tek onda igre :)

Nightyx
18-11-2006, 22:51
Pogledajte ovo :shock:

http://selectivegamers.com/images/stori ... sis_23.jpg (http://selectivegamers.com/images/stories/news-pc/Crysis_23.jpg)

Aha crnac.

mravojed19
19-11-2006, 00:09
šta je tako teško povjerovat u ovo? imam filing ko da svi jos zivite u 2000.godini, pa 2006. je,skoro 2007.,trazili ste next gen i direct x 10 i sad ste ih dobili i sad niko ne vjeruje u to,sve fejk.

odite pogledat video za project offset koji izlazi za jedno dve godine pa vidite sta je grafika pa nek neko kaze da je fejk.

ko Zidovi kad su trazili Mesiju,kad im je dosao niko nije vjerovao da je pravi pa su ga sjebali.

Nightyx
19-11-2006, 00:11
šta je tako teško povjerovat u ovo? imam filing ko da svi jos zivite u 2000.godini, pa 2006. je,skoro 2007.,trazili ste next gen i direct x 10 i sad ste ih dobili i sad niko ne vjeruje u to,sve fejk.

odite pogledat video za project offset koji izlazi za jedno dve godine pa vidite sta je grafika pa nek neko kaze da je fejk.

ko Zidovi kad su trazili Mesiju,kad im je dosao niko nije vjerovao da je pravi pa su ga sjebali.

Bravo alea le alea le alealealealeeee!!!napokon netko shvaća da smo u 2006.

mravojed19
19-11-2006, 00:18
zoki kliknuo sam ti na link iz siga.sorry :rotfl:

Nightyx
19-11-2006, 00:19
Odlično svaka ti čast samo ti klikči što više ih klikne to bolje za mene. :D

dugi
09-12-2006, 18:53
znam da je odgodjen ali pogledajte ovo
MqSOZGCcFYU
biti ce zanimljiva 2007

Om3G@
09-12-2006, 20:46
znam da je odgodjen ali pogledajte ovo
MqSOZGCcFYU
biti ce zanimljiva 2007

Gledao sam to odavno...

IgGy
09-12-2006, 21:41
http://www.crysis-online.com/Articles/c ... matter.php (http://www.crysis-online.com/Articles/crysis-on-consoles-the-facts-of-the-matter.php)

MarkaN
09-12-2006, 23:45
http://www.crysis-online.com/Articles/crysis-on-consoles-the-facts-of-the-matter.php

Novi razlog da se nasmije konzolama ha!? Ja neznam, ali kad toliko već govorite protiv tih konzola i next-gena onda ih barem izbjegavajte a ne spominjati u svakom drugom tekstu u časopisu. To mi ozbiljno već ide na jetra! :-x

P.S. Crysis grafika me nije fascinirala... sve to je od Next-Gena za očekivati inače bi ju popljuvao.

kulamasta
10-12-2006, 03:07
http://www.crysis-online.com/Articles/crysis-on-consoles-the-facts-of-the-matter.php

Novi razlog da se nasmije konzolama ha!? Ja neznam, ali kad toliko već govorite protiv tih konzola i next-gena onda ih barem izbjegavajte a ne spominjati u svakom drugom tekstu u časopisu. To mi ozbiljno već ide na jetra! :-x

P.S. Crysis grafika me nije fascinirala... sve to je od Next-Gena za očekivati inače bi ju popljuvao.

Hehehe... seruck, seruck seruck... :D
Sto se tice next gen grafike... Normalno da bi ju popljuvo, jer si ti vec takvu next-gen grafiku odavno vidio na svome next gen X-Boxsicu...

Nightyx
10-12-2006, 14:42
postoji li datum kada izlazi crysis??

MarkaN
10-12-2006, 17:17
http://www.crysis-online.com/Articles/crysis-on-consoles-the-facts-of-the-matter.php

Novi razlog da se nasmije konzolama ha!? Ja neznam, ali kad toliko već govorite protiv tih konzola i next-gena onda ih barem izbjegavajte a ne spominjati u svakom drugom tekstu u časopisu. To mi ozbiljno već ide na jetra! :-x

P.S. Crysis grafika me nije fascinirala... sve to je od Next-Gena za očekivati inače bi ju popljuvao.

Hehehe... seruck, seruck seruck... :D
Sto se tice next gen grafike... Normalno da bi ju popljuvo, jer si ti vec takvu next-gen grafiku odavno vidio na svome next gen X-Boxsicu...

offkors, ali sam i PC Player stoga...

IgGy
10-12-2006, 17:45
http://www.crysis-online.com/Articles/crysis-on-consoles-the-facts-of-the-matter.php

Novi razlog da se nasmije konzolama ha!? Ja neznam, ali kad toliko već govorite protiv tih konzola i next-gena onda ih barem izbjegavajte a ne spominjati u svakom drugom tekstu u časopisu. To mi ozbiljno već ide na jetra! :-x

a eto, sta ces. to radimo samo zato da zajebavamo tamo jednog markana, mozda ga znas :)


P.S. Crysis grafika me nije fascinirala... sve to je od Next-Gena za očekivati inače bi ju popljuvao.

:)

Jack5
10-12-2006, 17:46
nije nešto sad nadrealno,nemojte pretjerivat,vidio sam inserte iz b.ug-a

ghost recon:warfighter je isti jako zahtjevna igra i sa super grafikom

i nemojte odmah usporerđivat sa konzolama i pljuvat po nekome,tko voli konzole isto će se zabavit ko i vi na kompu

Burek_fr0m_SPACE
10-12-2006, 17:59
ste vidli ono - podržava DX8
Da... šta je tu čudno?

Prince-Artas
10-12-2006, 18:08
čudno je to što je to prastara tehnologija, zamisli crysis na DX8 grafi...

a i far cry je radio na dx 7 a puni sjaj je imao sa dx 9.0c

mravojed19
10-12-2006, 18:10
nije nešto sad nadrealno,nemojte pretjerivat,vidio sam inserte iz b.ug-a

ghost recon:warfighter je isti jako zahtjevna igra i sa super grafikom

i nemojte odmah usporerđivat sa konzolama i pljuvat po nekome,tko voli konzole isto će se zabavit ko i vi na kompu

ovisi koje si filmiće vidio.ja sam pogledo sat vremena materijala,dio i u hd kvaliteti,i ne pretjerujem,predobro je.

crnisokol
10-12-2006, 21:08
postoji li datum kada izlazi crysis??

Na gamespotu piše treći kvartal 2007

Om3G@
10-12-2006, 22:20
http://www.crysis-online.com/Articles/crysis-on-consoles-the-facts-of-the-matter.php

Novi razlog da se nasmije konzolama ha!? Ja neznam, ali kad toliko već govorite protiv tih konzola i next-gena onda ih barem izbjegavajte a ne spominjati u svakom drugom tekstu u časopisu. To mi ozbiljno već ide na jetra! :-x

P.S. Crysis grafika me nije fascinirala... sve to je od Next-Gena za očekivati inače bi ju popljuvao.

Gle, jednostavno nemas bas previse pojma i ljubomoran si sto ce jedan PC naslov nadjebati grafikom sve next-gen konzole!

Nemoj mi objasnjavati zasto i kako, jer jednostavno se previse razumijem u te stvari i vidio sam bezbroj X360 igara, i mogu reci da je tek nekolicina uistinu next-gen, a ovo ostalo je samo forsiranje kojekavih kvazi shadera i djeluju ko port sa PSP-a...

Ova je runda PC-jeva... PC trenutno moze vise od konzola...

MarkaN
10-12-2006, 23:38
http://www.crysis-online.com/Articles/crysis-on-consoles-the-facts-of-the-matter.php

Novi razlog da se nasmije konzolama ha!? Ja neznam, ali kad toliko već govorite protiv tih konzola i next-gena onda ih barem izbjegavajte a ne spominjati u svakom drugom tekstu u časopisu. To mi ozbiljno već ide na jetra! :-x

a eto, sta ces. to radimo samo zato da zajebavamo tamo jednog markana, mozda ga znas :)


P.S. Crysis grafika me nije fascinirala... sve to je od Next-Gena za očekivati inače bi ju popljuvao.

:)

lol, nemam riječi! IgGy tjeraš me u napast! (offtopic) :P

Ne znam zašto svi misle da sam konzolaš čim kažem da je XBox 360 dobar, a istodobno na jednom tamo GP-u mi osvanu reply-ovi PS3 fanboya...

Evo vam par linkova pa pogledajte i nemojte mi reći da nebi bili ponosni da ovako nešto izađe i za PC:

http://www.gametrailers.com/player.php? ... 8&type=mov (http://www.gametrailers.com/player.php?id=15568&type=mov)
http://www.gametrailers.com/player.php? ... 4&type=mov (http://www.gametrailers.com/player.php?id=15444&type=mov)
http://www.gametrailers.com/player.php? ... 7&type=mov (http://www.gametrailers.com/player.php?id=15567&type=mov)
http://www.gametrailers.com/player.php? ... 6&type=mov (http://www.gametrailers.com/player.php?id=15526&type=mov)

Eh, sad!
- Ako mi odgovorite na ovaj post negativno bez da pogledate onda ste tipični PC fanboyevi
- Ako mi odgovorite negativno na ovaj post uz pogledane sekvence onda stvarno pretjerujete
- A ako ste pogledali i odlučili ništa ne odgovarati ili uopće se time zamarati onda ste face ALI bez pametovanja molim.

Ma uostalom čemu se ja trudim... neki i nakon rođenja ne progledaju. Fala lijepa - Doviđenja!

Nightyx
11-12-2006, 13:13
http://www.crysis-online.com/Articles/crysis-on-consoles-the-facts-of-the-matter.php

Novi razlog da se nasmije konzolama ha!? Ja neznam, ali kad toliko već govorite protiv tih konzola i next-gena onda ih barem izbjegavajte a ne spominjati u svakom drugom tekstu u časopisu. To mi ozbiljno već ide na jetra! :-x

a eto, sta ces. to radimo samo zato da zajebavamo tamo jednog markana, mozda ga znas :)


P.S. Crysis grafika me nije fascinirala... sve to je od Next-Gena za očekivati inače bi ju popljuvao.

:)

lol, nemam riječi! IgGy tjeraš me u napast! (offtopic) :P

Ne znam zašto svi misle da sam konzolaš čim kažem da je XBox 360 dobar, a istodobno na jednom tamo GP-u mi osvanu reply-ovi PS3 fanboya...

Evo vam par linkova pa pogledajte i nemojte mi reći da nebi bili ponosni da ovako nešto izađe i za PC:

http://www.gametrailers.com/player.php? ... 8&type=mov (http://www.gametrailers.com/player.php?id=15568&type=mov)
http://www.gametrailers.com/player.php? ... 4&type=mov (http://www.gametrailers.com/player.php?id=15444&type=mov)
http://www.gametrailers.com/player.php? ... 7&type=mov (http://www.gametrailers.com/player.php?id=15567&type=mov)
http://www.gametrailers.com/player.php? ... 6&type=mov (http://www.gametrailers.com/player.php?id=15526&type=mov)

Eh, sad!
- Ako mi odgovorite na ovaj post negativno bez da pogledate onda ste tipični PC fanboyevi
- Ako mi odgovorite negativno na ovaj post uz pogledane sekvence onda stvarno pretjerujete
- A ako ste pogledali i odlučili ništa ne odgovarati ili uopće se time zamarati onda ste face ALI bez pametovanja molim.

Ma uostalom čemu se ja trudim... neki i nakon rođenja ne progledaju. Fala lijepa - Doviđenja!

lol :rotfl:

IgGy
11-12-2006, 14:34
lol, nemam riječi! IgGy tjeraš me u napast! (offtopic) :P

Ne znam zašto svi misle da sam konzolaš čim kažem da je XBox 360 dobar, a istodobno na jednom tamo GP-u mi osvanu reply-ovi PS3 fanboya...

Evo vam par linkova pa pogledajte i nemojte mi reći da nebi bili ponosni da ovako nešto izađe i za PC:

http://www.gametrailers.com/player.php? ... 8&type=mov (http://www.gametrailers.com/player.php?id=15568&type=mov)
http://www.gametrailers.com/player.php? ... 4&type=mov (http://www.gametrailers.com/player.php?id=15444&type=mov)
http://www.gametrailers.com/player.php? ... 7&type=mov (http://www.gametrailers.com/player.php?id=15567&type=mov)
http://www.gametrailers.com/player.php? ... 6&type=mov (http://www.gametrailers.com/player.php?id=15526&type=mov)

Eh, sad!
- Ako mi odgovorite na ovaj post negativno bez da pogledate onda ste tipični PC fanboyevi
- Ako mi odgovorite negativno na ovaj post uz pogledane sekvence onda stvarno pretjerujete
- A ako ste pogledali i odlučili ništa ne odgovarati ili uopće se time zamarati onda ste face ALI bez pametovanja molim.

Ma uostalom čemu se ja trudim... neki i nakon rođenja ne progledaju. Fala lijepa - Doviđenja!

Evo, priznajem, ja sam PC fanboy. Oke su konzole, al me nerviraju iz dva razloga:
Prvi razlog: marketinski slogan "next-gen"
Drugi Razlog: marketinski slogan "next-gen" koji se jos uvijek upotrebljava, bez obzira sto su sve konzole na trzistu i u tom bi se smislu, barem po nekoj trzisnoj logici morale zvat "current-gen".

Mass Effect djeluje odlicno, no ono po cemu pretpostavljam kako bi mogao biti samo eye-candy shite stoji u cinjenici da glavni lik glasovno odgovara svim NPC-jevima.
Zasto mislim da bi mogao biti shite?
Dva razloga.
Prvi razlog: pretpostavljam da ces moc izabrat tek dva ili tri lika (ili mozda samo tog frajera?) odnosno klase. Ukratko, neces moc stvorit vlastitog charactera.
Drugi razlog: OMGZ, TEH NEXT GEN RPG!!!1 GLAVNI JUNAK GLASOVNO ODGOVARA SVIM NPC-JEVIMA!!!1

Razlog zbog kojeg bi Mass Effect mogao bit dobar stoji u cinjenici kako ga radi BioWare, kurve koje su se prodale konzolnom trzistu.

Zasto necu bit ponosan ako igra bude portana na PC?
Dva razloga.
Prvi razlog: Igra ce bit port s konzole.
Drugi razlog: Igra ce bit dumbed-down sranje upravo zato sto je port s konzole. Cast izuzecima, KotOR

Zasto vise ne ocekujem dobru PC igru iz BioWare studija?

Citat: "We certainly want to support our PC audience in the future too," said Muzyka. "We've got both a console community and a PC community, and we recognize there's overlap between them, but we also recognize that there are design preferences that are different between the two."

Stoga, dragi moji PC gameri, ocekujete li Baldur's Gate 3, pomirite se s cinjenicom kako cemo vrlo vjerojatno dobit dumbed-down port sranje s NEXT GEN konzole.

Sorry na offtopicu :)

W3DR4N
11-12-2006, 14:57
Jade Empire na prvom X-boxu je kvalitetniji od oba kotora i sva tri ps2 final fantasya zajedno.

goGAMERo
11-12-2006, 15:15
Jade Empire na prvom X-boxu je kvalitetniji od oba kotora i sva tri ps2 final fantasya zajedno.

Slažem se!

Inače jedna od rijetkih igara koja je kupila čak i po 99% ocjene!

KR1ST1J@N
11-12-2006, 15:44
http://www.crysis-online.com/Articles/crysis-on-consoles-the-facts-of-the-matter.php

Novi razlog da se nasmije konzolama ha!? Ja neznam, ali kad toliko već govorite protiv tih konzola i next-gena onda ih barem izbjegavajte a ne spominjati u svakom drugom tekstu u časopisu. To mi ozbiljno već ide na jetra! :-x

P.S. Crysis grafika me nije fascinirala... sve to je od Next-Gena za očekivati inače bi ju popljuvao.

Gle, jednostavno nemas bas previse pojma i ljubomoran si sto ce jedan PC naslov nadjebati grafikom sve next-gen konzole!

Nemoj mi objasnjavati zasto i kako, jer jednostavno se previse razumijem u te stvari i vidio sam bezbroj X360 igara, i mogu reci da je tek nekolicina uistinu next-gen, a ovo ostalo je samo forsiranje kojekavih kvazi shadera i djeluju ko port sa PSP-a...

Ova je runda PC-jeva... PC trenutno moze vise od konzola...
signed :pray:

MarkaN
11-12-2006, 16:00
[quote=IgGy]http://www.crysis-online.com/Articles/crysis-on-consoles-the-facts-of-the-matter.php

Novi razlog da se nasmije konzolama ha!? Ja neznam, ali kad toliko već govorite protiv tih konzola i next-gena onda ih barem izbjegavajte a ne spominjati u svakom drugom tekstu u časopisu. To mi ozbiljno već ide na jetra! :-x

P.S. Crysis grafika me nije fascinirala... sve to je od Next-Gena za očekivati inače bi ju popljuvao.

Gle, jednostavno nemas bas previse pojma i ljubomoran si sto ce jedan PC naslov nadjebati grafikom sve next-gen konzole!

Nemoj mi objasnjavati zasto i kako, jer jednostavno se previse razumijem u te stvari i vidio sam bezbroj X360 igara, i mogu reci da je tek nekolicina uistinu next-gen, a ovo ostalo je samo forsiranje kojekavih kvazi shadera i djeluju ko port sa PSP-a...

Ova je runda PC-jeva... PC trenutno moze vise od konzola...
signed :pray:[/quote:1j3ylvoh]

hahaha! Kakva runda!? Već je prošlo ko-zna-kolko rundi. X360 je tokom godine ponudio izvrsne igre, no moraš priznati da je ova godina za PC užasno slaba i jadna - čista suša...

Što se tiče nadolazećih naslova za PC ja jedva čekam BioShock, Hellgate London i Unreal Tournament 2007. A Crysis? Ma dobro, kakav bi ja bio gamer da i njega ne odigram!? :D

Babitz
11-12-2006, 16:03
mene zanima samo bioshock, a ni to neću moći pokrenut...

mravojed19
11-12-2006, 16:04
Jade Empire na prvom X-boxu je kvalitetniji od oba kotora i sva tri ps2 final fantasya zajedno.

Kako kome.

dugi
11-12-2006, 16:27
[quote=IgGy]http://www.crysis-online.com/Articles/crysis-on-consoles-the-facts-of-the-matter.php

Novi razlog da se nasmije konzolama ha!? Ja neznam, ali kad toliko već govorite protiv tih konzola i next-gena onda ih barem izbjegavajte a ne spominjati u svakom drugom tekstu u časopisu. To mi ozbiljno već ide na jetra! :-x

P.S. Crysis grafika me nije fascinirala... sve to je od Next-Gena za očekivati inače bi ju popljuvao.

Gle, jednostavno nemas bas previse pojma i ljubomoran si sto ce jedan PC naslov nadjebati grafikom sve next-gen konzole!

Nemoj mi objasnjavati zasto i kako, jer jednostavno se previse razumijem u te stvari i vidio sam bezbroj X360 igara, i mogu reci da je tek nekolicina uistinu next-gen, a ovo ostalo je samo forsiranje kojekavih kvazi shadera i djeluju ko port sa PSP-a...

Ova je runda PC-jeva... PC trenutno moze vise od konzola...
signed :pray:

hahaha! Kakva runda!? Već je prošlo ko-zna-kolko rundi. X360 je tokom godine ponudio izvrsne igre, no moraš priznati da je ova godina za PC užasno slaba i jadna - čista suša...

Što se tiče nadolazećih naslova za PC ja jedva čekam BioShock, Hellgate London i Unreal Tournament 2007. A Crysis? Ma dobro, kakav bi ja bio gamer da i njega ne odigram!? :D[/quote:1prza0vv]

Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent
Medieval II: Total War
1701 A.D.
Company of Heroes
Elder Scrolls IV: Oblivion
Prey
Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth II, The
Galactic Civilizations II: Dread Lords
TOCA Race Driver 3
Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter
Hitman: Blood Money
GTR 2
Star Wars: Empire at War
Half-Life 2: Episode One
Condemned: Criminal Origins .......
Evo te su mi igre prve pale na pamet koje su izasle tjekom ove godine.Po meni dovoljno za KVALITETNO igranje kroz cijelu godinu tak da pricas ciste gluposti jer nema govora o nekoj slaboj ponudi u ovoj gidini za pc.A kaj da se igram na konzoli .Pa nema ni jedne postene strategije ili postenog fpsa jer ni jedni ni drugi se nemogu normalno igrati kontrolerom.Raznorazne sportske arkadice me stvarno ne zanimaju.

goGAMERo
09-01-2007, 15:02
http://www.gamespot.com/pc/action/crysi ... newlyadded (http://www.gamespot.com/pc/action/crysis/news.html?sid=6163791&om_act=convert&om_clk=newlyadded)

Burek_fr0m_SPACE
09-01-2007, 15:38
http://www.gamespot.com/pc/action/crysis/news.html?sid=6163791&om_act=convert&om_clk=newlyadded
To sam već pročitao, i sve je to krasno, ali sam pomalo razočaran činjenicom da igra izlazi tek 4. septembra... :cry:

ran6er
09-01-2007, 15:44
http://www.gamespot.com/pc/action/crysis/news.html?sid=6163791&om_act=convert&om_clk=newlyadded
To sam već pročitao, i sve je to krasno, ali sam pomalo razočaran činjenicom da igra izlazi tek 4. septembra... :cry:

Od kud ti je ta informacija?Crysis izlazi krajem 3. mjeseca

Burek_fr0m_SPACE
09-01-2007, 15:47
GameSpot kaže treći kvartal 2007., GameTrailers kaže 4. septembar.