PDA

Pogledaj cijelu verziju : Anybody there?



Mafioz0r
25-12-2007, 12:36
Ovih dana dosta se ljudi žali da im je GW dosadio, da je sve monotono, nema ničeg novog, itd. Šta vi mislite o tome, jel i vama dosadio?

Tuco [o]_[O]
25-12-2007, 12:44
Meni nije, dugo nisam igrao pa ću sada preko ovih praznika sa rangerom dovršiti prophecies, preći factions i tako... zafrkavati se većinom :)

Thrall
25-12-2007, 12:48
Pa malo mi je dosadio,ali sada ću napravit najvjerojatnije monka pa ću prelazit Prophecis.Jer Prophecis sam prvi put prešao s Warriorom kojeg sam prebacio iz Factionsa,a prešao sam prophecis onako što brže,nisam puno pratio priču....

Empe Tri
25-12-2007, 12:52
vjeruj mi nakon duzemjesecnog igranja drugih igrica ukljucujuci i wow zalim sto sam prestao igrat gw jer jedino u gw-u imas sta za radit, a ne ko u drugim igrama jedini cilj je da dojdes do max lvl-a a poslje toga si puska nemas sta za radit... :| :D

Nodakim
25-12-2007, 13:01
sunjam da ću opće više ga igrati...

Mafioz0r
25-12-2007, 13:16
Meni su u GW-u zabavni PvP i kampanja (PvE), farmanje me baš ne privlači. Nisam neki GW frik i ne namjeravam npr. skupljat titlove, ali sumnjam da ću ikad prestat igrat GW.

Thrall
25-12-2007, 15:21
Naći će se uvijek nešto za igrat,ali očekivao sam da će EOTN biti malo veći,što ćemo radit dok dođe GW 2......Počeo sam opet radit dungeone,malo prodavat stvari i tako...Bolje im je da GW 2 bude dobar :-x

tmarosi
25-12-2007, 16:17
evo ja se zabavljam PvE-om. misije sam sve preso na NM i HM. questove takodjer (ostala su josh 2 questa iz sva 4 nastavkaza preci a to cu poslije wintersdaya). tak da u PvE mi je ostalo skupljati pare da maxam titule. Evo bash sam nabavio cuge dovoljno da maxam drunka (josh 2500 minuta do maxa, sto znaci nekih 5-10 dana). a onda idem dalje maxati ostale PvE titule ovim redom: wisdom, asura, nornmvanguard, sva 4 VQ, chest, kurzick, lucky/ unlucky te zadnje Luxon. Onda prelazim na PvP titule.

ssalG
25-12-2007, 20:46
Naravno da će ljudima koji su igrali od početka Guild Wars igra dosaditi, ja ga igram već 17-18 mjeseci te mi igra još nije dosadila, iako mi naravno sada nije ni upola uzbudljiva kao onda kada sam počeo igrati.



Onda prelazim na PvP titule.

Ti znaš koliko treba da se maxira PvP titula, a i ako neideš da ih maxiraš nego samo do ranka 3 da im možeš prikazivati u HoM-u treba ti pun kurac vremena, čak i Commander titula koja ne zahtjeva druge sposobne igrače već igraš solo treba dosta vremena za doći do rank 3.
Champion titulu da i ne spominjem koju ukoliko želiš uopće početi trebaš dovesti svoj guild do 1200 ratinga, a iskreno sumljam da je CM uopće sposoban doći do takvog rating-a, dok pobjeđivanje s tim rating-om uopće netrebam spominjati.

tmarosi
25-12-2007, 20:55
Ti znaš koliko treba da se maxira PvP titula, a i ako neideš da ih maxiraš nego samo do ranka 3 da im možeš prikazivati u HoM-u treba ti pun ***** vremena, čak i Commander titula koja ne zahtjeva druge sposobne igrače već igraš solo treba dosta vremena za doći do rank 3.
Champion titulu da i ne spominjem koju ukoliko želiš uopće početi trebaš dovesti svoj guild do 1200 ratinga, a iskreno sumljam da je CM uopće sposoban doći do takvog rating-a, dok pobjeđivanje s tim rating-om uopće netrebam spominjati.

ma znam ti ja sve o PvP titulama...cuj dok ja maxam sve ove PvE titule trebat ce mi jedno pola godine. a da maxam kurzick i luxon to je josh bar toliko

lucky/unlucky isto toliko

a sto se tice CM i GvG..ma daj sta ti je. to ne moze niti jedan HR guild danas. championom se i ne mislim zabavljati. ali ove ostale mislim dodati u HoM a onda derati samo po Hero

Thrall
25-12-2007, 21:54
Svaka ti čast za te titule,ja nemam volje za njih... :pray: Još samo da nemam ovako fucking spor komp i da nemam lagg sa avarege pingom 20k,sve bi još bilo bolje.

tmarosi
25-12-2007, 21:57
Svaka ti čast za te titule,ja nemam volje za njih... :pray: Još samo da nemam ovako fucking spor komp i da nemam lagg sa avarege pingom 20k,sve bi još bilo bolje.

pogasi sve zive i nezive programe u pozadini (antivirus, firewall i sve ostalo sto moze raditi nekakav update) i ostavish smao GW da ti radi i nema laga nikada

Thrall
25-12-2007, 22:03
Firewall isključen,antivirus ne radi dok igram, MSN i ostali programi su uvijek ugašeni. Zapravo jedino nemam lagg kad sam npr. SAM u guild hallu,ali čim dođem u grad di je više od 7-8 ljudi lagga ko ludo.

tmarosi
25-12-2007, 22:05
Firewall isključen,antivirus ne radi dok igram, MSN i ostali programi su uvijek ugašeni. Zapravo jedino nemam lagg kad sam npr. SAM u guild hallu,ali čim dođem u grad di je više od 7-8 ljudi lagga ko ludo.

jel lagga ili trza?

Tricerotaps
25-12-2007, 22:06
Meni takodjer lagga ko ludo. Kak mi je komp spor tako i prvih 30s prosjecni mi je FPS oko 5-6, a ping oko 7-8k. Kasnije se ping vrati u normalu ali FPS je jos uvijek relativno nizak. Anyway, igram s hrpetinom likova i jos nisam odlucio s kim da lovim titule, tako da mi je ostalo jos hrpa vremenas prije nego sto mi GW dosadi.

Thrall
25-12-2007, 22:08
Pa recimo nekad jednostavno trza,a nekad se počne okretat oko svoje osi,prođe kroz 4 zida,nađem se bog te pitaj gdje,sve zašteka i nakon 1-2 minute opet sam di sam počeo.Konfa od kompa je 2.6Ghz,512 RAM-a 128 MB ATI 9550(jadno,znam).Ionako ću uskoro kupit novi komp...

tmarosi
25-12-2007, 22:11
ako ti je FPS mal, smanji detalje (rezolucija pogotovo)

ako je do pinga a imash sve zivo i nezivo ugaseno osim GW onda je problem do GWa

Thrall
25-12-2007, 22:14
Ma znam,sve sam smanjio i pokušo,komp mi je malo u k... Sredit ću ja to dok ne kupim novi...Barem mi u misijima dok je malo ljudi u partyu ne šteka,ali u većim gradovima je već problem(nekada),danas sam npr. bio u kainengu i trebalo mi je 2 minute dok loada tamo samo,ali kasnije nije bilo bada,ali gadno je kad usred dungena počne štekat..

Utoplytanian
25-12-2007, 22:48
meni je najcesce ok,ali ako je party od igraca only i to jos u eotnu, ( ne znam zasto ali u eotnu mi duze ucitava,cesce laga,... ) to je jako lose :(

Another Life
25-12-2007, 23:36
Ma znam,sve sam smanjio i pokušo,komp mi je malo u k... Sredit ću ja to dok ne kupim novi...Barem mi u misijima dok je malo ljudi u partyu ne šteka,ali u većim gradovima je već problem(nekada),danas sam npr. bio u kainengu i trebalo mi je 2 minute dok loada tamo samo,ali kasnije nije bilo bada,ali gadno je kad usred dungena počne štekat..

Thrall steka ti jer si vecinom u eng dis di ima ljudi na bacanje pa dok to tvojih 512 rama(za eotn trebas vise od 521rama) prozvaka treba vremena tako je i meni samo sto imam program da oslobodim rame i vucaram se vecinom po ruskom dis tamo nemas zive duse ..a drugo GW laga nesto ovih dana ubitacno

Thrall
26-12-2007, 00:01
Teško ću kupit ili prodat ili naći party u ruskom distriktu...

FaTaL_mRkvA
26-12-2007, 09:26
meni je već dvaput dosadio, ali uvijek me evo nazad :D
a sad idem igrat :wink:

axe
30-12-2007, 13:02
meni nije jasno zasto ste svi tako duboko uvjereni da hrvati

suckaju u GvG i PvP?? :?

i moram priznat da mi je zanimljiviji PvPSod PvES..

noda
30-12-2007, 13:20
pa hrvati su najbolji pvp playeri, barem kaj se tiče hallsa
doduše više ne znam nikog ko igra GW od te ekipe

axe
01-01-2008, 21:30
laga zbog eventa ......a i stalno nekaj prckaju :-x :-x
vise nemozes ni farmat ni igrat kako spada :cry:

i kako bi se trebalo obogatit?? :?

^B4$t4rD^
02-01-2008, 19:09
lol pa ne laga jako, koda ce ti sto odmoc u bogacenju

Karlo_from_Bjelovar
02-01-2008, 19:16
meni je isto dugi loadinzi i lagovi bili dok sam drzo na medium//high postavkama (Defultu, tak mi bilo cim sam uso u igru)... sad iam low//medium i loadinzi su kraci a fps je nesto visi... uglavnom, im happy... :D

Berax0r
02-01-2008, 22:37
Dosadilo mi je pomalo.Stalno te titlove sto da jaci budem...i onda sma skuzio da i nije bas neka fora.Jedan tip iz naseg guilda ima maxano 25 titlova i nema nista sa tim :roll:
Sada malo igram wow ali zabavljam se i sa gw-om.Naravno da necu prestati bildati titule :D

Thrall
02-01-2008, 22:59
Nije tebi dosadio GW jer ti je dosadio,nego zatp što te WoW opsjeda.. :rotfl: Ali dosadit će ti i WoW...

Berax0r
03-01-2008, 01:15
kako me wow moze opsjedati :rotfl:
kupio sam ga prije 3 dana.
Prije toga nisam bas GW palio.

Thrall
03-01-2008, 12:26
Ajd priznaj igraš WoW cijeli dan...

Berax0r
03-01-2008, 15:23
skoro cijeli dan :roll:

^B4$t4rD^
04-01-2008, 13:11
wow je frikovska igra :kill:

noda
04-01-2008, 13:30
dota > wow imo :)

Mafioz0r
04-01-2008, 13:31
@ Bastard - Nije. Bolji je od GW-a, ali tamo nećeš proći dobro ako si casual player, što ne znači da ne možeš bit casual player.

axe
07-01-2008, 00:13
@ Bastard - Nije. Bolji je od GW-a, ali tamo nećeš proći dobro ako si casual player, što ne znači da ne možeš bit casual player.


da jos ako si tuka pa placas pretplatu :yuck:

Azura
27-01-2008, 16:02
ma ja sam gw prestala igrat prije više od godinu dana, jednostavno mi dosadilo :thumbs1:
možda ću igrat gw 2 kad dođe

Aerial
27-01-2008, 18:02
ma ja sam gw prestala igrat prije više od godinu dana, jednostavno mi dosadilo :thumbs1:
možda ću igrat gw 2 kad dođe

:shock: ženka?! :)

On topić, i meni je malo dosadio, pa ću pauzirati. Možda nastavim kasnije, viditi ću.

A GW 2 ću nabaviti 100% ako budem imao konfiguraciju koje će ga moći pokrenuti.

Mafioz0r
27-01-2008, 18:14
Meni je završila pauza u GW-u - opet ga počinjem igrat. I'm going deep and I'm going hard. (quote od Infinity Warda)
Inače, čini mi se da imamo prvu žensku osobu suprotnog spola na GW podforumu. Willkommen.

Aerial
27-01-2008, 18:35
žensku osobu suprotnog spola

Da, te su bolje od običnih ženskih osoba :)

Mafioz0r
27-01-2008, 18:40
To je quote iz Allo Allo. http://www.theedge-uk.com/richard_gibson_files/image001.jpg

Kron
27-01-2008, 19:42
ma ja sam gw prestala igrat prije više od godinu dana, jednostavno mi dosadilo :thumbs1:
možda ću igrat gw 2 kad dođe

ign i guild?

Aerial
27-01-2008, 19:57
To je quote iz Allo Allo.

A jel? Nisam skužio ... "You may kiss me now!" Legendarna serija :)

Kron, reče žena da je prestala prije godinu dana, sumnjam da ju guild drži još uvijek kao aktivnog člana :)

Thrall
27-01-2008, 20:15
@ Bastard - Nije. Bolji je od GW-a, ali tamo nećeš proći dobro ako si casual player, što ne znači da ne možeš bit casual player.

Kad bi imao nekakvu "priču",dobar PvP i da nije komerciajlni poluproizvod bio bi bolji od GW-a.

Mafioz0r
27-01-2008, 20:37
Ja sam WoW igrao ukupno 2 sata, kod jednog frenda. Igra ima prokleto dobar PvE i zarazna je, ali kao što si reko, prekomercijalan je. Da nema pretplatu, možda bih ga čak i igrao.

Azura
27-01-2008, 21:29
ma ja sam gw prestala igrat prije više od godinu dana, jednostavno mi dosadilo :thumbs1:
možda ću igrat gw 2 kad dođe

ign i guild?Srekla sam da ne igram godinu dana, zapravo skoro godinu i pol. acc sam dala jednom frendu jer više nisam namjeravala igrat, a njegov ign neznam.