PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nasumični Minimize



The Boz
24-12-2007, 21:37
Ubijam se od živčane angzioznosti preko ove debilane. Sad kad je par dana slobodnog, konačno se ja primio igrat nešto, ali nema teorije da nešto u mojim rukama radi kako spada, kao da imam Jinxed trait.

U glavnom, bez obzira što radio, svakih 3, 5, 16, 28, 75 ili već neznam koliko minuta mi se taskbar stavi kao prvo. Recimo, surfam netom, skrolam dole i odjednom skrolanje više ne pali jer mi Opera više nije selektirana, kao da sam kliknuo na taskbar. Igram igru i od nikud me vrati na desktop, minimizira igru i to je to. Start Menu se prilikom toga ne pojavljuje, i nemam čevape za prste niti neke čudne madeže ili šesti prst da uspijem dvaput brzo stisnut windows tipku. Ludim zato jer pokušavam igrat GalCiv2 koja mi se na ovoj kanti nemože vratiti iz minimiziranja(stara kanta, jadna kanta itd).

Ukoliko mi ne pomognete, izbrisat ću cijeli ovaj podforum i sa DVDom od broja 105 prerezat žile u krug na obije ruke. I dok ću krvariti, benat ću vas jednoga po jednoga.

InfernoCRO
24-12-2007, 22:07
ovako malo sam browsao po google-u
taj problem je vecinom uzrokovan od strane
popup-ova o da ieexplore.exe probaj otvoriti task manager pa reci dali imas vise puta otvoren ieexplore.exe
Microsoftovih powertoy-sa
antivirusnih programa kaspersky,bullguard i nod32
i nekih trojanaca koji se smjeste u temp folder od windowsa
malo scaniraj pa se javi :)

Gravestone_bluz
24-12-2007, 22:14
...kao da imam Jinxed trait....

Welcome to the club...

The Boz
24-12-2007, 22:16
Nemam niti jedan iexplorer otvoren, Opera FTW. Proskenirao sve sa AdAware i Spybotom te AVGom, čist ko suza. Powertoys sam koristio prije onaj PowerTab(za alt+tab), ali od sada više ne. Moguće da je to.

Nod 32, bullguard i kaspersky nemam.

Prije sam ja proguglao i jedino što sam našao je o debiliziranju sa windows tipkom, i jedan forum sa identičnom temom na kojoj je 100 postova teksta bez zaključka ni ideje... GG na trudu.

InfernoCRO
25-12-2007, 00:29
evo nasao sam jos jednu da je moguce da ti se vlaga uvukla u tipkovnicu i izaziva kratki spoj na windows tipci ;)

NowA
25-12-2007, 00:58
Start Menu se prilikom toga ne pojavljuje, i nemam čevape za prste niti neke čudne madeže ili šesti prst da uspijem dvaput brzo stisnut windows tipku.

jesi siguran?
dobro ti prebroji te prste... i imaj na umu da nisu svi istih velicina tako da budes extra oprezan :rotfl:

preporucam da odes laganini do control panela > add and remove programs, i dobro pogledas ima li koji program koji se tamo "nekako" nasao, i onda remove itd... meni se isto dogadalo sam sta je meni u donjem lijevom uglu svaki put kad bi me minimiziralo pojavila bi se poruka (nije vazno koja)
good luck

Burek_fr0m_SPACE
25-12-2007, 02:00
Sad sam u Linuxu, pa ti ne mogu tačno reći, ali prekopaj malo TweakUI iz PowerToysa. Ako se dobro sjećam, moguće je odabrati metodu kojom će te neki progam obavijestiti da želi fokus. To može biti nasilnom krađom, kao što se tebi događa, treperenjem njene trakice u taskbaru ili nikako. Provjeri ta podešavanja, možda pomogne.

Čux
26-12-2007, 00:37
meni je bilo neš slično kad sam prolio cugu po tipkovnici, ponaša se ko da je 50 tipki istovremeno stisnuto, aktiviraju se prečaci za koje neznam ni da postoje...

al me neki dan također IEXPLORE maltretiro, pod procesima ih ima valjda 5 komada aktivnih, a uopće ga ne koristim a za net imam FF, to je privremeno sređeno na način da je ixplore lansiran...

kad se počnu čudne stvari događat meni je format c:\ ipak najbolje rješenje

cropir
26-12-2007, 00:54
[quote="The Boz":33oxjfet]...kao da imam Jinxed trait....

Welcome to the club...[/quote:33oxjfet]

word^25 ... fkt neznam kad mi je komp bio ful u redu.

The Boz
02-01-2008, 13:26
Phasors had no discernible effect. Nije tipkovnica kriva, probao sam ju ostavit isključenu i opet se dogodilo nakon skoro sat vremena...

"I'm going slightly mad..."

Burek_fr0m_SPACE
02-01-2008, 15:31
Phasors had no discernible effect. Nije tipkovnica kriva, probao sam ju ostavit isključenu i opet se dogodilo nakon skoro sat vremena...

"I'm going slightly mad..."
Jesi probao ono s TweakUI ili nečim drugim promijeniti pravila krađe fokusa?

The Boz
02-01-2008, 20:02
Da. maknuo sam sve powertoyse osim TweakUI i u njemu zabranio focus switching, ali se opet dogodilo sa posve istim simptomima...