PDA

Pogledaj cijelu verziju : jedna jezgra protiv dvije...i moja isprika....part2



23-12-2007, 22:44
Nakon bolne teme za mene,bezimenog,karlomena i kulamastu želio bih zaključiti neke stvari.

Pošto ne volim da teme završavaju takozvanim "flejmom" odlučio sam postaviti pitanje tko je bio u pravu na drugi forum...eto link:

http://www.vidilab.com/forum/viewtopic.php?t=73495


Naime kolega gwin stao si u stranu kulamaste.Rekavši da je kulamasta prvi započeo,a da sam ja burno regirao.Pa bih te sad uz temu htio javno pitati na što misliš to da sam burno reagirao?
Ako misliš na to što sam mu rekao da je njub ako tako misli onda neam riječi.Ima više razloga zašto sam to napomenuo.Jedan od njih je da ga probudim i da se zapita pa Bože u što to ja vjerujem?Ako zaslužujem marked kao što si naveo...ok kaznite me..bili vi u krivu ili ne...

Nije realno i nije ok da neke stranive rade testove u kojima jednojezgreni procesor tipa amd atjlon 64 3200+ ima bolji scor od dvojezgrenog procesora Amd athlona 64 3800+(x2).Jednostavno nema nikakve logike.I uvjeren sam da to nije točno.
S druge strane žao mi je kaj je završilo kak je završilo.Još mi nije jasno zašto sam dobio takve riječi od kulamaste,da bih me na kraju prozvao i muljatorom i filozofom.
Ne zamjeram mu ništa ali nije fer zbog takve stvari otići s položaja moderatora.Jednostavno nije.

Ja se ispričavam kulamasti javno i tebi gwine javno ako sam vas na bilo koji način povrijedio.

P.S:I znam da sam u pravu jer sam sam prelazio s 3200+ na 4000+ x2 ali to sad nije bitno.

Bitno je to da se ispričavam ako sam bilo koga povrijedio na bilo koji način.To mi ni u najmanju ruku nije bio prioritet.Jednostavno neželim da se neke stvari govore u kontekstu za koji znam da nije točan.

Hvala.

Eto nadam se da čete kolega kulamasta i kolega gwin ovo pročitati...nadasve volio bih prodiskutirati temu do kraja ukoliko mislite da je bilo nekih nesporazuma.

bezimeni
23-12-2007, 23:03
Mislim da tema za mene nije bila bolna ni na koji način!Nisam ulazio u flejm nego sam argumentirano zagovarao vlastite stavove,to što je netko dobio popizditis nije moj problem.
Mislim da je svaka daljna rasprva suvišna jer što je bilo bilo je ,popraviti se više neda.Drugi puta malo više taktike u sporazumjevanju od svih nas nebi škodilo.Komunikacija je jedna od težih vještina....

Gwin
24-12-2007, 18:43
Pa bih te sad uz temu htio javno pitati na što misliš to da sam burno reagirao?
Ako misliš na to što sam mu rekao da je njub ako tako misli onda neam riječi.Ima više razloga zašto sam to napomenuo.

P.S:I znam da sam u pravu jer sam sam prelazio s 3200+ na 4000+ x2 ali to sad nije bitno..

mislim da ti mene neki dan nis baš dobro shvato na msnu

dvojezgreni proc MORA imat bolji skor..
ali stao sam na kulamastinu stranu u kontekstu "način i razina usmene/pismene komunikacije"
na to se odnosilo "on je počeo, a ti si pretjerao"

njub je bio samo početak, dalje je preraslo u otvoreni flejm

anycase, NHF i Idemo dalje!

EDIT: by Boz. Politika :P