PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dead or Alive Online (PC!!)



Teon
23-12-2007, 20:32
Nakon nedavno otvorene teme o Mortal Kombatovom dolasku na PC (sto se prema mnogim izvorima cini kao zabuna) totalno sam se zagrijao na "tabacine" (a okorjeli sam PC-as i anticonsolas)

Potrazio sam prastari MK4 i podsjetio se djetinjstva provedeno kod susjeda uz MK2.

Iako sad po cijele dane igram Mortal Kombat tesko je nac ekipu (zbog grafike ...) za igranje, pa me zanimalo da li postoji jos neka (novija) igra takvog tipa za PC

Svrljajuci po wikipedi-i o prici MK-a i povjesti Fightning zanra naletjeh na buduci DoA naslov i to za PC!!!

Wikipedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Dead_or_Alive_Online)
GameSport news (http://www.gamespot.com/pc/action/deadoraliveonline/news.html?sid=6173450&om_act=convert&om_clk=newsfeatures&tag=newsfeatures;title;1)

Nadam se da ce dobro ispasti, nemoraju tocno kontrole pogoditi na tipkovnici (samo neka nam daju Gamepadove uz igru) ;)

Sta mislite o ovome?

P.S. Trazio sam temu o DoA, no nisam nasao na prve dvije stranice "pretrage", takodjer nisam bas siguran kamo bi ovo stavio: Gaming opcenito, Online gaming ili pak Consoleum...

P.P.S. Takodjer sam naletio na igru KwonHo. Zna li iko ista o toj igri?

Tuco [o]_[O]
23-12-2007, 21:48
KwonHo: The Fist of HeroesSis a Korean online fighting game developed by Radio Games (which was merged with Vertigo Games) and currently hosted by Hangame but is in the process of being translated and serviced for North America by their American counterpart ijji (Both of them owned by NHN). In Kwonho, the player has the role of creating his own character, choosing a fighting style and buying (or acquiring) clothing and/or items (such as tattoos, guitars, teddy bears and other miscellaneous items). A player's goal is to gain experience by fighting other players in a variety of game modes, or by fighting computer-controlled opponents in the Mission Mode. By winning these fights, a player acquires credits, which he can use to buy new techniques or items, and train to become the best fighter there is. Unlike other Ijji games, KwonHo has yet to implement a system that uses real money for items ingame.

Opširnije: http://en.wikipedia.org/wiki/Kwonho

Teon
23-12-2007, 21:50
Rofl ... to znam i ja :rotfl:

Mislio sam "Zna li itko ista?" u stilu da li neko igra to.. moze li se jos uvjek igrat s obzirom da su prestali raditi na igri?

Tuco [o]_[O]
23-12-2007, 21:52
Rofl ... to znam i ja :rotfl:

Mislio sam "Zna li itko ista?" u stilu da li neko igra to.. moze li se jos uvjek igrat s obzirom da su prestali raditi na igri?

Pretpostavio sam, ali eto..

Necto
23-12-2007, 22:03
Ajde fala k*rcu da ce napokon izac neka postena razbijacina za PC,
a do tad ce se cipat jos uvik nenadjebivi MK4 :pray:

Btw. jel zna netko mozda jel se moze MK4 namistit da radi na PS joystick?
vidin da u igri ima opcija za joystick al nemoze se nista s tim.

Teon
23-12-2007, 22:13
Hmm, ne bih znao za PS gamepad.

Ja imam Logitechov Gamepad za PC i MK4 ga je odma prepoznao.

Probaj pokrenut MK4, uc u opcije (F2), na Joystick pa pod Controller probaj skrolat lijevo ili desno, mozda ga nadje (al sumnjam ako nije iz prve).

Postoji li neki nacin igranja MK4 prek neta?

Kostolomac
24-12-2007, 13:19
preporučio bih vam da probate i dragonball z mugen 2007, nije loša :)

Teon
24-12-2007, 14:24
Evo upravo downloadam (jos sam k tome sam i fan DB-a) :D

Moze li se igrat online?

BTW: Pa sta je sa ostalima ... barem fanovima DoA .. :S

Edit: Downloadao sam DBZ Mugen ... no naime ne radi mi ... Skinuo sam takodjer i obican Mugen (on mi radi), ali DBZ pokrenem otvori se DOS prozor ... on initializira keyboard i joystick te se ugasi :S

A lil' help? :)

OMG ova tema se uopce ne tice DoA-e :o (Mozda sam je trebao otvoriti u Consoleumu)

Gossioii3
17-04-2009, 20:25
Excellent tips .I really appreciate all these points, and I agree completely…