PDA

Pogledaj cijelu verziju : AA U UT3



Đevad
23-12-2007, 16:39
Kad idem kreirat profile na kojem u vindosima mogu staviti AA, AF itd za igu koju oće, trebam AA za unreal tournament 3, odem browse pa na UT3 exe i kaže neki error sa nekim dll om, tak da ne ogu namjestit za ut3
zna neko kak?

Burek_fr0m_SPACE
23-12-2007, 19:11
Bolje je ne prisiljavati AA u Unreal Engine 3 baziranim igrama, jer zbog načina rada renderera, AA im baš i ne pristaje. Moguće je da ti zbog toga driver i ne dozvoljava da postaviš AA. Vidio sam da postoje neki načini da ipak uključiš AA, ali će to vjerovatno dovesti do osjetnog pada performansi. Proguglaj malo ako baš to želiš, ali rađe odustani.

Jerry
23-12-2007, 19:17
što je zapravo AA?
ja kad offam ili kad uključim AA nevidim nikakvu razliku :S
jedino pad performansi :D

Đevad
23-12-2007, 20:38
dosta se primjeti u igri da fali AA, znam 1 način, da uključim 2x AA na globali

Burek_fr0m_SPACE
23-12-2007, 21:56
Anti Aliasing - zaglađivanje rubova...Bureq je jednom napisao izvrstan članak (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=281665#281665)So tome...
Eh ta dobra stara vremena... samo još kad bi ljudi imali strpljenja pročitati članak =)


dosta se primjeti u igri da fali AA, znam 1 način, da uključim 2x AA na globali
Možda čak ni to neće raditi. Sjećam se da sam vidio neke trikove s preimenovavanjem EXE filea igre iz "ut3.exe" (pretpostavljam) u "neki_drugi_naziv.exe" kako bi se zavarao driver ili tako nešto. Koju grafičku imaš?

Jerry
23-12-2007, 21:57
burek,pročitao sam zapravo sve u topicu,odlično objašneno ;)

Đevad
23-12-2007, 22:01
[quote=Hellboy]Anti Aliasing - zaglađivanje rubova...Bureq je jednom napisao izvrstan članak (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=281665#281665)So tome...
Eh ta dobra stara vremena... samo još kad bi ljudi imali strpljenja pročitati članak =)


dosta se primjeti u igri da fali AA, znam 1 način, da uključim 2x AA na globali
Možda čak ni to neće raditi. Sjećam se da sam vidio neke trikove s preimenovavanjem EXE filea igre iz "ut3.exe" (pretpostavljam) u "neki_drugi_naziv.exe" kako bi se zavarao driver ili tako nešto. Koju grafičku imaš?[/quote:3d87ftop]
6600gt
ovaj stavio sam tak, i ako se ne varam primjetio sam AA malo, makar performasa mi je pal negdje malo, za kojih 8-10fpsa

Burek_fr0m_SPACE
23-12-2007, 22:02
burek,pročitao sam zapravo sve u topicu,odlično objašneno ;)
Imaš i članak o HDRu u drugom topicu istog podforuma. +1 +propaganda