PDA

Pogledaj cijelu verziju : Spoiler sticky



Grim Fandango
23-12-2007, 10:17
Ja bih predložio spoiler sticky da se napravi iz razloga što ima ljudi koji i vole spoilere ili koje nešto zanima iz filma ili igre. Znam da postoji pp, ali ipak bi bilo spretnije da se otvori sticky. To je moje mišljenje sada da čujem druge

Dreadlock
23-12-2007, 10:21
zasto ne otvoris samo temu i onda se raspitujes za spojlere?

Grim Fandango
23-12-2007, 10:22
same shit, može i to, ja sam inače ambiciozan pa uvijek ciljam na podforum

DrunkyDuck
23-12-2007, 10:22
Dakle, postojala bi tema vezana uz igru/film/knjigu/nesto trece, i za nju vezana tema u Spoiler podforumu tako da bi rasprava postojala na dvije strane? To bi bilo spretnije?

Ne.


Ali znam da phpBB podrzava posebne tagove za tekst spoilera. Kad su omoguceni, koriste se ovako:

Tekst spoilera

Na kraju, dio u tagovima izgleda slicno kao i onaj u citatu s tim da je tekst nevidljiv dok se ne oznaci, a "Poruku je postao/la ..." je zamijenjeno sa "Spoiler text, highlight to read."

Grim Fandango
23-12-2007, 10:29
dobro ko je za da se otvori spoiler sticky u kojem bi bili spoileri?

Human m0nst3r
23-12-2007, 10:38
Ja sam protiv. I daj se vise saberi.

Grim Fandango
23-12-2007, 10:39
sabran sam

McPingvin_v2.0
23-12-2007, 10:58
Dakle, postojala bi tema vezana uz igru/film/knjigu/nesto trece, i za nju vezana tema u Spoiler podforumu tako da bi rasprava postojala na dvije strane? To bi bilo spretnije?

Ne.


Ali znam da phpBB podrzava posebne tagove za tekst spoilera. Kad su omoguceni, koriste se ovako:

Tekst spoilera

Na kraju, dio u tagovima izgleda slicno kao i onaj u citatu s tim da je tekst nevidljiv dok se ne oznaci, a "Poruku je postao/la ..." je zamijenjeno sa "Spoiler text, highlight to read."
hide opcije je isto ok
tagovi Si , text je kao link, kad klikneš na njega ispiše ti se ostatak teksta.

FaTaL_mRkvA
23-12-2007, 11:01
svejedno mi je, možda mi nekad posluži, ali mi se čini bezveze...

DrunkyDuck
23-12-2007, 11:03
hide opcije je isto ok
tagovi Si , text je kao link, kad klikneš na njega ispiše ti se ostatak teksta.
Ma da, mislim da je "hide" na phpBB forumima a "spoiler" na yaBB, ali nije ni bitno, funkcija je ugradjena u defaultni template, cini mi se.

Cudi me da se ne koristi na jednom gaming forumu.

Grim Fandango
23-12-2007, 11:46
Damm youz!!!








Lock...